Яна Значення Імені

Яна – володарка дуже непростого характеру, в якому незрозумілим чином спокій поєднується з емоційністю, свавілля з розсудливістю, а принциповість з критичністю. Вона намагається бути завжди і в усьому найкращого, при цьому для Яни важливо, щоб його авторитет був незаперечний. Проте й цій сильній жінці властиві хвилини слабкості, коли вона потребує підтримки і розуміння.

Характеристика імені Яна

Відповідний знак Зодіаку: Овен .

Покровительствують планета: Марс .

Домінуюча стихія Фен-шуй: Метал .

Талісман-камінь, мінерал, метал: Рубін.

Талісман-колір: Малиновий.

Талісман-дерево: Каштан.

Талісман-рослина: Півонія.

Талісман-тварина: Фаланга.

Найбільш вдалий день: Вівторок.

Щасливий час року: Осінь.

Особливості характеру: Егоїстичність, Обдарованість, Вимогливість, Спостережливість.

Весняна Яна володіє витонченим смаком, вона честолюбна, амбітна і егоїстична. Її любов до своєї власної персони воістину безмежна, тому вона і від оточуючих чекає справжнього поклоніння. Не дивно, що в житті весняної Яни мало друзів, готових кинути всі свої справи, щоб підтримати цю зарозумілу особу. Цій жінці потрібен ласкавий і ніжний чоловік, який зможе розтопити її крижане серце.

Річна Яна відрізняється вибуховим характером, при цьому вона дуже ранима і обидчива, що заважає їй правильно вибудовувати відносини з людьми (а це загрожує проблемами на роботі і в сім’ї). Її гордість не дозволяє першої йти на примирення, з-за чого річна Яна нерідко страждає. Ідеалом цієї жінки є сильний чоловік, який зможе захистити свою кохану від усіх бід і напастей.

Осіння Яна рассудительна і практична, вона чудово володіє своїми почуттями і вміє контролювати емоції, тому мало хто підозрює, що діється у неї в душі. В людей ця щира і відкрита жінка цінує розум, чесність і доброту. Чоловік осінньої Яни высоконравственен, відданий і чуйний, він здатний реагувати на біди інших людей.

Зимова Яна вперта і наполеглива, тому до мети йде твердою ходою, при цьому звернути з наміченого шляху їй ніщо не завадить. Але суттєво підкорегувати плани не в кращу сторону можуть такі її якості як надмірна емоційність і запальність. У зимовій Яни величезну кількість шанувальників, але для щасливого подружнього життя їй потрібен спокійний і розважливий чоловік, який зможе приборкати її палку вдачу.

Характер імені Яна

Таємниця імені Яна приховує людини, наділеної спокоєм, інтуїцією, розумом, спостережливістю. Характер такої жінки примітний тим, що в ньому поєднуються риси несподіваною невпевненості й одночасно виникає рішучості. Вона може сміливо почати боротьбу і також раптово її закінчити. Справа в тому, що дівчина намагається приймати світ і обставини життя в найбільш вигідних для себе формах. Сьогодні вона може бути кращою подругою, але якщо така дружба заважає її цілям або намірам, то спокійно відмовляється від своїх слів і навіть переконань. Яну рідко мучать докори сумління за порушення моральних принципів. Вона досягає мети завдяки наполегливості і праці.

У дитячому та шкільному віці дівчинка служить прикладом для багатьох однолітків і є гордістю батьків. Вона добре вчиться, хоча в класі її вважають «заучкою». Рідко прагне отримати глибокі знання, рухається по поверхні навчальних дисциплін, збираючи «урожай» позитивних шкільних оцінок. Таке ім’я приносить успіх тій жінці, яка впевнена в своїх силах і не втрачає почуття при будь-яких обставин. Якщо Яна прийняла рішення і переконана, що домогтися його життєво необхідно, то знайде безліч варіантів і шляхів досягнення результату.

Позитивні риси імені Яна: Яна володіє прекрасними лінгвістичними здібностями. Вона обдарована також аналітичним розумом. Її відрізняє відповідальність, скрупульозність, зосередженість, любов до точності.

Негативні риси імені Яна: Яні властиві приховані сильні емоції, таємні захоплення, пориви пристрасті, які буквально вибивають грунт у неї з-під ніг. Присвячуючи себе творчості, Яна відчуває неймовірні сумніви і душевні муки, тому що не бачить конкретного застосування своєї праці і достатнього матеріального стимулу.

Захоплення та хобі

Яну можна назвати справжньою рукодільницею, яка свій вільний час воліє проводити за різними клопотами: вона облаштовує будинок, своїми руками створює дива декору, малює і вишиває. Вона здатна копітко і тривалий час займатися чимось, здатним принести їй відчутний фінансовий, практичний результат або внутрішнє задоволення. Наприклад, якщо така дівчина вирішує схуднути, її не зупиняють труднощі фізичних навантажень або обмеження в їжі. Вона робить все, щоб домогтися результату, оскільки він служить обов’язковою ланкою на шляху до досягнення більш складного плану. Її захоплює спорт, туризм, подорожі, мистецтво і гроші.

Професія і бізнес

Найбільш успішної для Яни є сфера бізнесу. Завдяки наполегливості і вмінню маніпулювати свідомістю та вчинками людей така жінка здатна створити значний особистий капітал. Але в роботі їй знадобиться підтримка розумних і впливових друзів або родичів. Її здібності затребувані в політиці, юриспруденції, обслуговуючій сфері, торгівлі. Яна любить свою роботу і намагається підходити до її виконання творчо, що приносить їй неабияке задоволення. Її цілеспрямованість і честолюбство сприяють стрімкому зростанню її кар’єри і визнання начальства, що важливо для амбітної, відповідальною і делікатній Яни.

Яна – прекрасний бізнесмен (або бізнес-леді), оскільки вміє вкладати гроші в безпрограшні операції. Крім того, вона володіє підприємницькою хваткою, яка допомагає їй заробляти там, де інший не побачив і натяку на вигоду.

Психіка і здоров’я

За типом характеру Яна – холерик. Яна – особистість яскрава і цікава. Вона любить оточувати себе такими ж неординарними людьми, які вміють нестандартно мислити. Якщо Ви хочете завоювати довіру цієї жінки, то при спілкуванні з нею знадобляться такі якості, як розум, врівноваженість, стриманість і, звичайно, почуття гумору. Свої рішення Яна довго і ретельно обмірковує, зважуючи всі ризики (ця жінка взагалі не любить авантюр, оскільки будь-який ризик тягне за собою зміни в житті, Яна яких не любить). Треба сказати, що ця жінка відноситься до тієї категорії людей, які вміють говорити «ні» своїм бажанням, якщо вони йдуть у розріз з її можливостями. Такий реальний погляд на речі допомагає економити Яні і час, і гроші, і сили.

Фізичному стану Яни можна лише позаздрити, хоча для його підтримки вона не робить нічого особливого (просто сама природа наділила її відмінним здоров’ям). Вона багато уваги приділяє правильному режиму харчування і спортивних навантажень. А ось перепади настрою власниці цього імені можуть спровокувати розвиток душевних розладів, серед яких депресія та меланхолія. Також можуть спостерігатися збої в роботі серцево-судинної системи.

Секс і любов

Єдине, що може суттєво похитнути її стабільний світ – це любов чи пристрасть. Вона віддається повністю, тому любовне розчарування для неї подібно смерті. Але для неї важливо не лише любити, а й бути коханою, тому без взаємності вона не представляє любові і стосунків. Треба сказати, що Яна красива, розумна і чарівна, тому з легкістю маніпулює чоловіками, готовими на будь-які геройства заради своєї обраниці. Вона завжди може використовувати чоловіче розташування для вирішення особистих практичних питань. Любить подарунки і залицяння, воліє мати стосунки з сильними і наполегливими молодими людьми.

Яну без докорів сумління можна назвати еротичною і сексуальної особливою, чуттєвість якої приваблює чоловіків. Але, боячись бути використаною, вона одягає маску холодності і манірності, тому розкрити її потенціал нелегко. З коханою людиною Яна розкріпачується, стає винахідливою і вільної від забобонів, що не може не подобатися її партнеру. Захоплюється еротичними фільмами, добре розбирається в чоловіках. Інтимне життя для неї – джерело насолоди, випити з якого вона прагне до дна. У сексі вона невтомна і винахідлива. Може влаштувати публічну сцену ревнощів.

Сім’я і шлюб

Влюблива Яна досить рано виходить заміж, що не заважає їй побудувати міцну сім’ю, а все завдяки правильному вибору чоловіка. Так, її обранець молодий і перспективний або заможний, але не молодий. У будь-якому випадку вона буде цінувати свого чоловіка і всіляко його підтримувати. Заміж Яна вийде за того, хто зуміє гідно оцінити всі її таланти. До того ж для власниці цього імені важливі такі характеристики чоловіка як відданість, чесність і вірність. Яна сама вміє любити по-справжньому, тому і від своєї другої половини вимагає того ж. Найчастіше Яна виходить заміж один раз і назавжди, оскільки сімейні цінності вона намагається берегти, незважаючи ні на що, адже тільки в колі сім’ї вона відчуває себе справжньою жінкою, здатної дарувати тепло і ласку.

Як і в будь-якій іншій сім’ї, в обителі Яни бувають скандали, які ніколи не доходять до точки неповернення, тобто до розлучення. Вибуховий характер Яни не дає нудьгувати її чоловікові, в обов’язки якого входить приборкання своєї непокірної дружини, яка, будучи в шлюбі, все ще хоче блищати і подобатися оточуючим. У родині Яна – голова, причому як гласний, так і негласний, що не дуже подобається свекрухи, яка не хоче бачити свого сина в ролі «підкаблучника» (відразу ж зауважимо, що серйозні рішення Яна ніколи не приймає одна, а лише після того, як порадиться зі своїм чоловіком). Але з часом напружені відносини між жінками вирівнюються, так як Яна – чудова господиня, любляча мати і вірна дружина, для якої немає нічого важливіше, ніж інтереси її сім’ї. Але чоловікові Яни доведеться набратися терпіння і проявляти всю свою дипломатичність у спілкуванні з ревнивою, примхливої, ворчливой і надмірно емоційною дружиною, яка іноді забуває про те, що сила жінки в її мудрості. Своїх дітей Яна дуже любить і балує, особливо якщо в сім’ї лише одна дитина.

Гороскоп імені Яна

Яна-Овен – це активна, амбітна і цілеспрямована жінка, що має величезну кількість планів, що багатьом можуть здатися ірреальними, але для Яни-Овна немає нічого неможливого. Ця жінка має вольовим чоловічим характером, вона непохитна, розважлива і практична. Але все ж Яна-Овен – жінка, тому їй притаманні і такі якості як чарівність, ніжність і ласку. Не дивно, що ця чуттєва жінка зачаровує чоловіків, які повинні пам’ятати про те, що з цією жінкою-лідером доведеться постійно боротися за владу.

Яна-Телець – пристрасна, самозакохана, наполеглива і вперта Яна-Телець чує тільки себе, тому спілкуватися з нею досить важко і співробітникам, і друзям, і навіть самим близьким людям. Крім того, вона ніколи не йде на компроміс, вважаючи авторитетним виключно свою думку. Це справжня егоїстка, переконана в тому, що кожен повинен думати виключно про себе коханого. В її оточенні лише сильні, вольові та рішучі люди, що вміють досягати всього самі. Чоловік Яни-Тельця повинен забезпечити їй не тільки стабільність, а й гострі відчуття.

Яна-Близнюки – це емоційна жінка, настрій якої непередбачувано (змінюється воно часто і без всякого на те підстави). Свою вразливість, уразливість і вразливість Яна-Близнюки ховає за маскою сильною і напористою жінки, причому таке роздвоєння натури ні до чого хорошого не призводить, так як з часом вона може втратити саму себе. Удавана таємничість Яни-Близнюки приваблює чоловіків, але все ж далеко не кожен зможе змиритися з мінливим характером цієї жінки.

Яна-Рак – ця вразлива, мрійлива, але при цьому нервова і дратівлива особа живе у своєму дивовижному світі, де немає місця буденності, злості і зради. Таке ставлення до життя призводить до того, що Яна-Рак розсіяна і неуважна, що негативно позначається на її професійної діяльності. Цієї довірливій жінці, швидко яка забуває образи, потрібен порядний, вірний і надійний чоловік, який допоможе впоратися з усіма життєвими негараздами.

Яна-Лев – пихата й владолюбна Яна-Лев знає собі ціну. Вона прагне завжди бути першою, при цьому вдаватися до чиєї-небудь допомоги або прислухатися до чужих порад вона не буде, так як твердо впевнена в тому, що і сама доб’ється всього. Яна-Лев відчуває себе обраною, тому нікому не дозволить перейняти пальму першості. З боку може здатися, що Яна-Лев добра, уважна і уважною, але насправді реальну допомогу вона надає вкрай рідко. Партнер цієї жінки повинен змиритися з тим, що йому доведеться в усьому поступатися своїй обраниці.

Яна-Діва – замкнута, принципова, але при цьому дуже приваблива і жіночна Яна-Діва у всьому любить порядок, причому як у справах, так і в голові. Її життя підпорядковане жорсткому режиму, дотримання якого – запорука її успіху. Вона розумна і працьовита, проте для досягнення поставлених цілей їй часто не вистачає рішучості і напору. Яна-Діва вміє так поставити себе в суспільстві чоловіків, що вони будуть боротися за її руку і серце. Свій вибір ця жінка зупинить на чоловікові ерудовану, чесному й відданому.

Яна-Ваги – ця товариська, відкрита, ніжна і довірлива жінка приємна в спілкуванні, мила й чарівна. Яна-Ваги уважна до людей, добра і чуйна, тому у неї завжди багато друзів, яких вона ніколи не залишить в біді. Яна-Ваги вважає, що людині властиво помилятися, при цьому ніхто не в праві засуджувати хто може посковзнутись. Навпаки, слід простягнути йому руку і допомогти піднятися. Ця темпераментна жінка подобається багатьом чоловікам, але вона прагне знайти єдиного і неповторного.

Яна-Скорпіон – примхлива, капризна й уперта Яна-Скорпіон рідко розуміє сама себе, тому оточуючим зрозуміти її і зовсім важко. Її плани змінюються миттєво, як і настрій. Ця жінка не вміє контролювати свої емоції, що загрожує серйозними неприємностями, враховуючи її вибуховий характер. Якщо Яна-Скорпіон любить, то несамовито, а якщо ненавидить, то до останнього вдиху. До свого коханого вона теж ставиться неоднозначно: вранці вона може бути пристрасною і чуттєвої, а ввечері – холодною й неприступною.

Яна-Стрілець – ця активна, нетерпляча і темпераментна жінка сповнена енергії і життєвих планів. Вона встигає скрізь, в її руках лад будь-яку справу. Цікаво те, що її прагнення жити «на повну котушку» чудово поєднується з практичністю і твердою життєвою позицією. Така нестримна енергія магнітом притягує чоловіків, яких приваблює відкритість і чуттєвість Яни-Стрільця. Але втримати цю емоційну жінку непросто, адже її треба постійно дивувати.

Яна-Козеріг – це тверда, сильна і впевнена в собі жінка з легкістю пристосовується до будь-яких обставин. Все, за що береться Яна-Козеріг, вона робить ідеально, тому в кар’єрі здатна досягти небувалих висот. Незламна сила волі допомагає їй досягати всього задуманого. Яна-Козеріг здатна зачарувати свого партнера на першому ж побаченні, але домогтися її розташування дуже важко. Їй не цікаві галасливі вечірки, вона прагне до спокійного сімейного життя.

Яна-Водолій – практичність, стриманість, незалежність і розважливість є основними рисами Яни-Водолія. Ця впевнена у собі жінка не любить багато говорити, воліючи діяти. На перший погляд може здатися, що вона скромна, сором’язлива і нерішуча, але це не так. Яна-Водолій володіє гнучким аналітичним розумом, вона ретельно продумує свої дії, тому рідко помиляється. У справах любовних не варто чекати від цієї жінки пристрасті, запалу і постійних проявів почуттів. І ще: не сподівайтеся, що ця бізнес-леді стане ідеальною домогосподаркою.

Яна-Риби – ця образлива, примхлива, сентиментальна і дратівлива натура вічно незадоволена життям. При цьому Яна-Риби хоче подобатися всім, що досить погано у неї виходить в силу непростого характеру. Вона обидчива і злопамятна, так і на поступки першої ніколи не піде, оскільки звикла, щоб її жаліли. Будь-які неприємності роблять Яну-Риби замкнутої і грубої. Свого обранця ця жінка любить палко й щиро, хоча не проти пофліртувати з іншими чоловіками, щоб випробувати на них свої жіночі чари.

Сумісність імені Яна з чоловічими іменами

Яна і Олександр – це яскравий союз, в якому обидва партнери пристрасні й чуттєві. Стосунки в цій парі будуються на любові та сексуальну привабливість, але коли почуття проходять, то і сім’я Яни і Олександра найчастіше розпадається. Але все ж це дуже яскравий і цікавий тандем.

Яна та Євген – пристрасна Яна – джерело ідей, які сором’язливий Євген намагається втілити в життя, щоб порадувати свою кохану. Обидва партнера в цьому союзі прагнуть до саморозвитку, що зближує їх. Вони звикли не міркувати про сенс буття, а діяти і творити.

Яна і Дмитро – це однодумці, надійні партнери, але не пристрасні коханці. Відносини Яни і Дмитра стабільні та гармонійні, в них немає емоційних сплесків, які заважають побудові благополучного шлюбу, укладеного на небесах.

Яна і Сергій – в цьому стабільному, гармонійному і багатогранному союзі є і глибоке почуття, і теплота, і єдність душ, і ніжність, і взаєморозуміння. Сергій і Яна – це і пристрасні коханці, і віддані друзі і надійні партнери, які на всі 100 відсотків впевнені один в одному.

Яна та Андрій – надійний Андрій підходить до питання побудови шлюбу максимально серйозно і Яна виходить заміж раз і назавжди. Тому обидва ретельно вибирають свою другу половинку, оскільки розраховують створити міцний і довговічний шлюб, в якому вміють йти на компроміс.

Яна і Олексій – ці двоє налаштовані на побудову міцних відносин, в яких головне – це любов і довіру. Олексій і Яна довго придивляються один до одного, дізнаються позитивні і негативні якості, вчаться знаходити спільну мову і поступатися, що дуже важливо в шлюбі.

Яна і Іван – в цієї цікавої, але досить неоднозначною парі багато може і об’єднувати і роз’єднувати. Яна та Іван волелюбні, обидва жадають саморозвитку, але при цьому чоловік любить галасливі компанії і веселощі, тоді як Яна віддає перевагу спокійне проведення часу і усамітнення.

Яна і Максим – у Яни і Максима загальні цілі, до яких вони йдуть впевненою ходою, не витрачаючи дорогоцінний час на з’ясування відносин і сварки. Між ними панує завидну взаєморозуміння, допомагає вибудувати ним міцні відносини.

Яна і Єгор – це неміцний союз, в якому ні Яна, ні Єгор не готові попрощатися зі своєю свободою. Крім того, Яна любить панувати, що не подобається Єгору, який звик бути головною у всьому. Ще однією перешкодою може стати ревнощі, притаманна Єгору.

Яна і Роман – пристрасть – ось той чинник, який об’єднує Рому і Яну, але згасання почуттів у підсумку призведе до розриву відносин. Якщо ці двоє навчаться будувати стосунки на фундаменті розуміння, довіри і взаємоповаги, то їх союз цілком може відбутися.

Яна і Володимир – в безхмарних і щасливих відносинах Яни і Володимира панує любов. Подружжя розуміють один одного з півслова, оскільки прагнуть до одних цілей і дотримуються одних морально-етичних цінностей. Цього союзу чекає світле майбутнє.

Яна і Денис – в цьому союзі сходяться яскраві і незалежні особистості, які прагнуть урізноманітнити своє життя, зробити її яскравою і цікавою. Яна і Денис люблять подорожувати, що дозволяє їм привносити в спільне життя нові емоції і яскраві фарби.

Яна і Артем – обидва партнера в цій парі всі свої сили спрямовують на розвиток і зміцнення своїх відносин. Для цього Яна і Артем самовдосконалюються, багато подорожують, вивчають характери один одного. Цій парі визначено щасливе майбутнє.

Яна і Антон – на подив союз Яни і Антона міцний і стабільний, хоча в цьому союзі стикаються два сильних і незалежних характеру, при цьому ніхто не хоче поступатися. Владна Яна прагне керувати незалежною Антоном, який готовий підкоритися, щоб зберегти відносини.

Яна і Михайло – турботлива, сімейна, ніжна, але при цьому владна Яна чудово підходить надійного, сильного і відданого Михайлу, для якого важливо створити міцну сім’ю. У відносинах цієї пари панує легкість, розуміння, безтурботність і довіру.

Яна і Микола – незважаючи на спільність інтересів і схожість характерів, союз Яни і Миколи рідко виявляється міцним, чому провиною кілька факторів, серед яких і ревнощі Миколи, і невміння Яни поступатися, і емоційність обох партнерів.

Яна та Ігор – якщо союз Яни та Ігоря заснований на любові, то вони впораються з будь-якими неприємностями, але якщо фундаментом союзу є вигода або осліплюючий пристрасть, то стосунки швидко зійдуть на «ні». Зміцнення цього союзу заважає також відсутність стабільності.

Яна і Ілля – спокійний, надійний і врівноважений Ілля дарує Яні любов, ніжність і почуття захищеності. З ним Яна не хоче командувати, навпаки, своєму сильному Іллі вона готова підкоритися. Це ідеальний союз, у якому чоловік – годувальник, а жінка – справжня берегиня вогнища.

Яна і Владислав – від пари Яни і Владислава віє любов’ю і взаєморозумінням. Вони щиро кохають одне одного, і саме їх почуття допомагає долати усі ті негаразди, які трапляються на шляху будь-якої сім’ї. Цей ідеальний союз укладено понад.

Яна і Віталій – дипломатична, заповзятлива і в той же час безтурботна Яна знаходить у Віталіка свою повну протилежність, що може згуртувати союз, а може, навпаки, розвести двох люблячих людей по різних кутах. Зруйнувати цей тандем може лише ревнощі Віталія і кокетство Яни.

Яна і Микита – володарів цих імен можна назвати вірними друзями, між якими немає закритих тем. Любов Микити і Яни відрізняється стабільністю і спокоєм, вона по закінченню часу переростає в почуття глибокої прихильності.

Яна і Вадим – активна Яна не може змиритися з тим, що спокійний Вадим не здатний боротися за місце під сонцем. Різниця в світогляді і темперамент стає причиною того, що пара розпадається. Терпіння і розуміння – ось шлях до благополучного побудови сім’ї Яни і Вадима.

Яна і Олег – пристрасть, боротьба за владу, волелюбність роблять відносини Яни і Олега не тільки яскравими, але і вибухонебезпечними. Будь-які розбіжності в цій парі переростають у справжній скандал, який загрожує і биттям посуду, і образами, і тижнями мовчання.

Яна і Руслан – цей суперечливий тандем на перший погляд здається благополучним і щасливим, але насправді у Яни і Руслана далеко не все ідеально. Дратівливість Яни і її бажання знаходитися в центрі уваги неприпустимі для ґрунтовного і сором’язливого Руслана.

Яна і Кирило – союз Кирила і Яни, заснований на любові, приречений на щасливе майбутнє, в якому буде і слава, і матеріальне благополуччя, і розуміння, і довіру. Адже обидва прагнуть одним цілям.


Залишити відгук