Володимир Значення Імені

Володимир сильний духом, енергійний, шляхетний, привітний, товариський і доброзичливий, тому його оточує безліч друзів. Володар цього імені – поважний і авторитетний чоловік, до думки якого прислухаються (саме Володимир часто виступає в ролі людини, здатного вирішити будь-який конфлікт). «Володимир є Василь, виріс на російської грунті, і тому зрозуміло, що для Росії це найбільш значне з імен, типове ім’я великої людини з росіян тільки». (П. А. Флоренський)

Характеристика імені Володимир

Відповідний знак Зодіаку: Телець .

Покровительствують планета: Уран .

Домінуюча стихія Фен-шуй: Метал .

Талісман-камінь, мінерал, метал: Зелена яшма.

Талісман-колір: Зелений.

Талісман-дерево: Клен.

Талісман-рослина: Верес.

Талісман-тварина: Краб, Сова.

Найбільш вдалий день: П’ятниця.

Щасливий час року: Осінь.

Особливості характеру: Комунікабельність, Спокій, Захопленість.

Весняний Володимир – це вітряна, темпераментна, розсіяна і ранима натура, важко переносить будь-які труднощі, тоді як критика в його адресу і зовсім здатна вибити землю з-під ніг. Похвала і підтримка близьких людей – ось ті основні сили, які рухають цим чоловіком. Жінка весняного Володимира повинна бути сильною, жорсткою і напористою, оскільки саме на її плечі лягають всі турботи про сім’ю.

Річний Володимир влюбливий, привабливий, але при цьому слабохарактерний, що не заважає йому користуватися успіхом у представниць прекрасної статі. Однак його безтурботність часто заважає йому побудувати стабільне сімейне життя. У дружини річний Володимир обирає або терплячу і люблячу жінку, готову прощати його недоліки, або таку ж искательницу пригод, для якої сім’я не є пріоритетом.

Осінній Володимир – спокійний, дипломатичний, врівноважений і впевнений у собі чоловік, який здатний швидко пристосовуватися до різних неприємностей. Він завжди домагається бажаного, обходячи всі перешкоди. Його улюблена жінка повинна бути красива, розумна і амбітна, адже у осіннього Володимира все і завжди ідеально.

Зимовий Володимир – впевнений у собі чоловік, який стійко переносить всі життєві невдачі, не впадаючи при цьому в депресію. Він прямолінійний і щирий, у його вчинках немає підступу. Обраниця зимового Володимира повинна бути ніжною і м’якою, позбавленої кар’єрних амбіцій і готової присвятити себе родині. При цьому для нього важливо, щоб його жінка була мудрою і розумною.

Характер імені Володимир

Чоловік гордо носить ім’я Володимир, цілком виправдовує його значення. Він дуже допитливий, має вродженої тягою до нових знань. У нього зазвичай відмінна пам’ять від природи, що дозволяє йому добре вчитися. Таємниця імені Володимир приховує людини з гарантованим повним набором головних лідерських якостей, який здатний повести за собою інших людей. Соціально активний, заповзятливий. З боку може здатися, що він досить ризиковий і авантюрист за вдачею. Але варто пам’ятати, що кожен, навіть поривчастий його вчинок обдуманий, прорахований і наближає на крок до мети.

Доброзичливий і завжди гостинний. Як будь-який лідер, товариський і має від народження здатність переконувати навколишніх у своїй правоті. Здатний подобатися з першого погляду і стати душею будь-якої компанії. Характер Володимира поступливий і на перший погляд дуже м’який. Однак, це лише так здається – він буде таким до тих пір, поки буде бачити в цьому сенс.

Володар імені Володимир любить комфортні умови для життя і цінує красиві речі. Зазвичай добре розбирається в мистецтві і має від народження почуття прекрасного. При цьому, що цілком закономірно, він себялюбив, іноді навіть занадто. Усвідомлення власних лідерських якостей у поєднанні з хорошою освітою може запевнити його, що він дійсно народжений наказувати, якщо не всім світом, то вже людьми зі свого оточення так точно. У зв’язку з цим можуть виникнути труднощі у вихованні дитини з таким ім’ям.

Незважаючи на уявну відкритість, найчастіше Володимир дещо замкнутий і воліє зберігати свої секрети і думки в межах своєї свідомості. Рідкісні випадки, коли він йде на одкровення, є для близьких демонстрацією граничного довіри. Його важко вивести з себе, але якщо це вдається комусь, то краще триматися від нього подалі, оскільки спокійний і поступливий характер несподівано стає бурхливим і некерованим.

Позитивні риси імені Володимир: Підвищена інтуїція, сильна воля, допитливість, конкретне втілення ідей. У суспільстві однолітків займає провідне становище. При цьому для Володимира характерні привітність, щирість, тонке почуття гумору. Ім’я Володимир цінує чистоту, порядок, комфорт у побуті. Володіє швидкою реакцією на події, віддає перевагу планувати свої дії.

Негативні риси імені Володимир: Схильність до ризику, залежність від настрою, конфліктність. Коли його виведуть з себе, стає небезпечним. В роботі не щадить себе, бо не один раз в житті опиняється на межі нервового зриву.

Захоплення та хобі

Не варто навіть намагатися навантажити Володимира відразу декількома завданнями. Краще доручити одне, але дати можливість без перешкод довести справу до кінця. Тільки тоді все, чим би він не займався, буде зроблено ідеально. Вова просто закоханий у красу і затишок. Йому припадає до душі заняття по створенню унікальних авторських колекцій меблів і предметів декору.

Професія і бізнес

Володимир може стати прекрасним художником або дизайнером. Крім творчих професій, йому під силу здолати багато спеціальності самого різного профілю. Чим би не захоплювався – він домагається успіху своєю акуратністю і чарівністю. Зі своїм прагненням до чистоти, порядку і акуратності у всьому здатний стати чудовим лікарем і досягти чималих висот у кар’єрі медика. І, звичайно, з нього виходить просто чудовий дипломат, політик або ж адвокат, оскільки з дитинства в ньому закладені якості гарного оратора і підвищену увагу до деталей.

Амбітний, поміркований, заповзятливий і комунікабельний Володимир тяжіє до підприємницької діяльності. Його бізнес обов’язково піде в гору, оскільки цей чоловік діє, керуючись холодним розумом. При цьому, домігшись успіху, він не зазнається і не стане зарозумілим, що характеризує його як відкритої людини. Цікаво те, що матеріальна складова бізнесу його цікавить набагато менше самого процесу розвитку і становлення тієї справи, якій він віддає всього себе без залишку.

Психіка і здоров’я

За типом свого характеру Володимир найчастіше сангвінік. Незважаючи на своє спартанське спокій, Володимира досить легко вивести з себе, і якщо таке відбувається, то цей чоловік стає злим, дратівливим і некерованим. Володимир має сильну волю, але йому часто не вистачає терпіння і посидючості для того, щоб завершити справу, що вимагає додаткових зусиль (у разі невдач він може з легкістю кинути розпочату справу). Тому для нього дуже важливо, щоб поруч була людина, яка підтримає його у всіх починаннях. І ще: Володі краще не братися за дві справи одночасно, оскільки у підсумку жодна він не доведе до кінця. Для володаря цього імені важлива думка оточуючих, адже він хоче бути хорошим для всіх, причому це прагнення завжди щиро.

Володимир не скаржиться на здоров’я, але з віком у нього можуть з’явитися проблеми із зором, роботою кишечника і легень. Крім того, зазвичай він дуже швидко втомлюється і потребує відповідному його роботі відпочинку. До Владимирам-астматикам варто проявити особливу увагу.

Секс і любов

Володимир подобається багатьом жінкам, але він зупинить свій вибір на неординарну особу, яка буде цінувати в чоловікові не тільки силу, мужність і здатність забезпечити свою сім’ю, а і романтичність, турботу і ніжність. Звичайно, для цього себялюбца дуже важливо, щоб поруч з ним була красива, освічена і інтелігентна жінка, вигідно підкреслює статус свого чоловіка, але при цьому для Володимира не менш важлива і духовна складова.

Носій імені — ніжний і непомірно ласкавий. Часом буває надто жіночний. Йому властиво розвиток комплексів чоловічої неповноцінності, його натура потребує регулярного доказі здібностей. Про свої подвиги в ліжку не зізнається навіть кращими друзями. Слід зазначити, що Володимир – влюблива натура, але лише до моменту вступу в шлюб. Йому властиво ідеалізувати жінок, що призводить до хворобливих розривів відносин і розчарувань. З пасією, яка його не влаштовує з якихось параметрах, він без докорів совісті розлучиться.

Сім’я і шлюб

В дружині дипломатичний і коректний Володимир шукає в першу чергу розумну, спокійну і практичну жінку, яка зможе стати йому справжнім другом. Сімейне життя для Володимира – це, насамперед, надійний тил. Для нього дуже важливо повністю довіряти своїй обраниці і знати, що вона ні за яких обставин не зрадить. Жінці не варто чекати від володаря цього імені швидкого пропозиції руки і серця, оскільки перед таким відповідальним кроком він довго придивляється до своєї обраниці. Якщо його улюблена гідно оцінить його тонку і глибоку натуру, то її чекає щасливий шлюб з дбайливим, уважним і люблячим чоловіком.

Крім того, він цінує комфорт і затишок, тому намагається оточити себе дорогими меблями і різними статусними речами, які допомагають привнести в життя максимум задоволення. В шлюбі Володимир здатний стати практично ідеальним батьком і чоловіком, що з лишком компенсують його недоліки як коханця. У міру строгий і вимогливий до людей, з якими живе. Правда, якщо допустити його абсолютну владу в сім’ї, він може «перегнути палицю». Старанність і відповідальність роблять з Володимира справжнього героя з мрії будь-якої дорослої жінки. Вроджене почуття прекрасного дарує йому необхідну частку романтизму і ніжності як дружини, так і його нащадків. До дітей ставиться з особливим трепетом та увагою, як до повноцінних спадкоємцям свого стану і гордої прізвища.

Гороскоп імені Володимир

Володимир-Овен – це жорсткий, прямолінійний і самокритичний чоловік, не готовий миритися ні зі своїми, ні чужими вадами. З-за своєї імпульсивності вчинки Володимира-Овна часто непослідовні, що може негативно відбиватися на його професійної діяльності. Цей чоловік любить перебувати в центрі уваги, при цьому його чарівність і галантність безвідмовно діють на представниць слабкої статі. Але! Жінкам слід побоюватися велелюбності і непостійності Володимира-Овна.

Володимир-Телець – це турботливий, ніжний, чуттєвий, романтичний і відкрита людина, яка часто керується при прийнятті рішень саме почуттями та емоціями. Для Володимира-Тельця властиво прикрашати відносини з жінкою, яку він часто ідеалізує. Підсумок: розчарування в обраній жінці. Володимира-Тельця можна назвати підкаблучником, оскільки душевну рівновагу для нього набагато важливіше з’ясувань, хто головніший. Він згоден у всьому поступатися своїй пасії, лише б не сваритися.

Володимир-Близнюки – цей мрійник живе у світі мрій і ілюзій. Його ніжна і вразлива душа не виносить конфліктів і образ. В реальному світі йому важко впоратися з повсякденними турботами, тим більше, що Володимир-Близнюки часто не впевнений в тому, чи правильно він надходить в тому чи іншому випадку. Не дивно, що побудувати з ним стосунки зможе лише розуміюча і любляча жінка, готова стати Володимиру-Близнюки і коханкою, і другом, і мамою одночасно.

Володимир-Рак – людині, народженій під цим знаком, притаманні такі риси характеру як сентиментальність, чуттєвість і навіть жіночність. Він важко переживає будь-які неприємності, тому щоб уникнути таких воліє прислухатися до чужої думки. Найчастіше Володимир-Рак потрапляє в залежність від своєї обраниці. Але! У критичній ситуації цей чоловік здатний зібратися і самостійно знайти вихід із будь-якого скрутного становища.

Володимир-Лев – це лідер, який прагне керувати і командувати. Він звик займати домінуюче положення, тому якщо йому доводиться грати другі ролі, робить він це з ласкою і зневагою. Його основне завдання – бути в центрі уваги, при цьому для досягнення мети Володимир-Лев не гребує жодними методами. Йому властиво колекціонувати розбиті жіночі серця. Серйозні відносини Володимир-Лев будує в досить зрілому віці.

Володимир-Діва – За чарівністю і шармом Володимира-Діви криється недовірлива і нерішуча натура. Цей чоловік невпевнений у собі, він соромиться проявляти свої почуття, які ховає за маскою грубості і жорсткості. Насправді Володимир-Діва – мрійник і романтик, який шукає спокійну, ніжну і м’яку жінку, яка стане для нього, насамперед, вірним і надійним другом. А ось напористість і різкість можуть відштовхнути його раз і назавжди.

Володимир-Ваги – цього розумного, рішучого і честолюбного людини можна без докорів совісті назвати справжнім чоловіком, готовим працювати «і вдень, і вночі», лише б його сім’я ні в чому не потребувала. Володимир-Ваги галантний і інтелігентний, тому жінки завжди звертають на нього підвищену увагу. Але його обраниця повинна змиритися з тим, що цей чоловік скупий в прояві почуттів (він звик доводити свою любов вчинками, а не словами).

Володимир-Скорпіон – зарозумілий і пихатий Володимир-Скорпіон не виносить критики. Він звик бути кращим завжди і у всьому, тому вважає себе ідеальним чоловіком. Він привабливий і привабливий, жінки приділяють йому масу уваги, але сам Володимир-Скорпіон воліє завойовувати вподобану дівчину (його захоплює сам процес полювання). Однак жінкам варто остерігатися цього серцеїда, який заводить безліч легких і нічого не значущих романів.

Володимир-Стрілець – цей відповідальний, щирий, добрий і чуйний чоловік завжди прийде на допомогу (мало того, він без зайвих слів візьме на себе частину чужих проблем). Володимир-Стрілець вважає, що саме на доброті та взаємної підтримки тримається світ. Його романтичні і дещо старомодні залицяння не завжди доводяться до двору сучасним дівчатам, що сильно ранить Володимира-Стрільця, який може сумніватися в існуванні щирих відносин.

Володимир-Козеріг – це серйозний, поміркований, порядна і скромний чоловік дивиться на життя з точки зору філософа і мислителя. Володимир-Козеріг звик до самотності, що його абсолютно не обтяжує, навпаки, наодинці з собою він відчуває себе вільним. А ось у суспільстві людей він часто замикається, оскільки не вміє довіряти людям. Володимир-Козеріг ретельно і довго вибирає супутницю життя, але навіть їй не готовий довірити всі свої таємниці.

Володимир-Водолій – з цим врівноваженим і інтелігентним чоловіком краще не вступати в суперечку, оскільки він уміє аргументовано відстояти свою думку, причому робить він це так, щоб не образити свого опонента. Дипломатичність допомагає Володимиру-Водолію швидко досягти верхньої щаблі кар’єрних сходів. Жінці нелегко з цим розсудливим і практичним чоловіком, який просто не вміє проявляти свої почуття і емоції.

Володимир-Риби – це боязкий, спокійний, турботливий і уважний чоловік, який намагається привнести в своє життя гармонію і душевну рівновагу. Він уникає галасливих компаній, адже йому по душі суспільство близької та рідної людини, з яким можна поговорити про все на світі. Володимир-Риби не терпить насильства і жорстокості, його відштовхують яскраві і агресивні жінки, спраглі пристрасних відносин, наповнених емоціями. Йому потрібна спокійна і ніжна супутниця.

Сумісність імені Володимир з жіночими іменами

Володимир і Ольга – в цьому союзі сходяться два протилежних характеру, дві особистості з різними способами життя. Тому цілком закономірно, що рано чи пізно цікавий союз Ольги і Володимира припиняє своє існування.

Володимир і Анна – для Володимира і Анни немає нічого важливіше їх почуттів і їх сім’ї. Заради сім’ї вони готові жертвувати своєю волелюбністю. Щастя вони бачать не багатство і влада, а у щирості почуттів.

Володимир і Олена – цілеспрямований Володимир – справжній глава сімейства, тоді як Олена – турботлива хранителька вогнища. Життєві орієнтири і бажання обох партнерів одні і ті ж, що допомагає їм йти по життю рука об руку.

Володимир і Юлія – цей багатогранний тандем тримається на духовному спорідненні: так, і Володимир, і Юлія люблять вести філософські бесіди. Вони відкриті і щирі, в їх відносинах є і любов, і довіру, і пристрасть.

Володимир і Анастасія – мудрість Володимира і розсудливість Анастасії роблять їхні стосунки міцними і стабільними. Обидва шукають партнера підтримку і опору, оскільки саме надійність вважають запорукою щасливого сімейного життя.

Володимир і Тетяна – відносини Тетяни і Володимира романтичні та чуттєві. Ці двоє з ніжністю і любов’ю ставляться один до одного. Ложкою дьогтю у відносинах цієї пари можуть стати матеріальні труднощі.

Володимир і Катерина – ця енергійна пара може досягти багато і на любовному, і на робочому терені. Але! Обидва прагнуть до влади, що може стати перешкодою на шляху Володимира і Катерини до побудови гармонійних і довговічних відносин.

Володимир і Наталія – їх неординарний союз заснований на довірі, на духовну спорідненість і єдність помислів. Володимир і Наталія живуть за своїми неписаними правилами, що робить їх відносини незвичайними, але міцними.

Володимир і Марина – безсумнівно, в парі Володимира і Марини панує любов, але більше їх відносини нагадують міцну дружбу, яка може при правильній розстановці сил перерости в плідну сімейне співробітництво.

Володимир і Марія – це зразково-показова пара, відносини в якій будуються виключно на взаємній довірі. Між Володимиром і Марією немає ревнощів, а лише ніжність і любов.

Володимир і Світлана – у цій парі панує завидна гармонія: так, Володимир відповідально виконує роль глави сімейства, тоді як Світлана готова забути про свої амбіції заради благополуччя своєї сім’ї.

Володимир і Христина – ця пара вміє урізноманітнити свої будні захоплюючим і незабутнім відпочинком. Для Володимира та Христини немає нічого неможливого, адже їхня сила в єдності і духовної близькості.

Володимир і Вікторія – ці відносини вибудовуються на протязі багатьох місяців, оскільки для Володимира і Вікторії важливо дізнатися один одного на всі сто відсотків, а на це потрібно чимало часу.

Володимир і Ксенія – авантюристка Ксенія прагне пізнавати все нове, її манять нові горизонти, як і Володимира, який теж не проти розширити свій кругозір, особливо в компанії коханої жінки.

Володимир і Любов – в цьому складному і суперечливому союзі Володимир і Любов рідко розуміють один одного, оскільки володіють абсолютно різними поглядами на життя.

Володимир і Яна – це благополучний союз, який будує свої відносини в атмосфері доброзичливості, довіри і розуміння. Не дивно, що Володимира та Яну чекає щасливе і безхмарне майбутнє.

Володимир і Надія – в цьому тандемі Володимир і Надія прагнуть гармонізувати свої відносини, для чого досить розмовляти про свої проблеми і своєчасно їх вирішувати.

Володимир і Аліна – Аліна і Володимир щиро вважають, що основою міцної і надійної сім’ї є, насамперед, любов, а не матеріальні блага. Вони воліють витрачати гроші на подорожі та саморозвиток.

Володимир і Євгенія – в цьому щасливому союзі Євгена синтезує ідеї, тоді як Володимиру нічого не залишається робити, окрім як втілювати їх у життя, причому робить він це з превеликим задоволенням.

Володимир і Дарія – у цій парі виключена любов, яка спалахує з першого погляду, оскільки Дарині і Володимиру важливо дізнатися один одного і навчитися довіряти. Така поважність стає запорукою міцних відносин.

Володимир і Олеся – в цьому союзі обидва партнера відрізняються життєлюбством і незалежністю, і саме це, як не дивно, і зближує їх. А все з тієї причини, що Володимир і Олеся повністю довіряють один одному.

Володимир і Олена – у цій парі вирують пристрасті, спровоковані максималізмом Олени і почуттям власництва Володимира. Якщо обидва не навчаться втихомирювати свою темпераментність, їх союз довго не проіснує.

Володимир і Маргарита – спільне життя для володарів цих імен – серйозне випробування, яке Володимир і Маргарита не завжди проходять. Так, їх любов може згаснути на тлі побутових проблем.

Володимир і Олександра – внутрішня свобода Володимира манить Олександру, яка звикла ретельно організовувати своє життя, чого не вистачає її обранця. Але з часом різниця характерів може зруйнувати цей союз.

Володимир і Людмила – в цих незабутніх відносинах обидва партнери відчувають себе затишно і комфортно, тим більше що Володимира і Людмилу пов’язує глибоке почуття любові.

Володимир і Галина – безтурботна Галина рідко думає про завтрашній день, вона живе у своєму особливому світі, де немає місця смутку і проблем, що не влаштовує практичного і працьовитого Володимира.

Володимир та Інна – в цьому тандемі ніхто не бажає обмежувати свою свободу, а без цього побудувати щасливий шлюб Володимира та Інні не вдасться. Вони живуть тими почуттями, які відчувають тут і зараз.

Володимир та Ірина – спочатку цей союз здається вдалим, але побутові проблеми можуть негативно позначитися на розвитку відносин Володимира та Ірини, так як волелюбна Ірина не хоче жити за правилами практичного Володимира.

Володимир та Алла – допитливість і авантюризм Володимира приваблює Аллу, якій хочеться стабільності, яку її обранець не готовий дати. І це може стати причиною розриву відносин.

Володимир і Вероніка – у цій парі нерідко виникають труднощі, але Володимир і Вероніка вміють з ними справлятися, адже компроміс і поступливість вважають одними з невід’ємних складових благополучної сім’ї.

Володимир і Валентина – цей союз будується на базових сімейних цінностях, а не на шаленій пристрасті, що не заважає йому бути міцним. Валентина і Володимир вважають, що подружжя – це, насамперед, друзі.

Володимир і Ангеліна – вимогливу Ангеліну не приваблює життя в нужді, тому якщо Володимир не зможе забезпечити їй гідний рівень життя, вона з легкістю розірве з ним відносини.

Володимир і Лариса – формат відносин Володимира та Лариси нагадує мексиканський серіал, в якому є і пристрасть, і любов, і сварки і примирення. Причому обох такі відносини цілком влаштовують.


Залишити відгук