Василина Значення Імені

Незважаючи на свої лідерські амбіції, характер її відрізняється м’якістю і чуйністю, але при необхідності ця жінка, схильна до самопожертви, здатна піти на відкритий конфлікт. Сила Василини у її мудрості і цілеспрямованості. Додає твердості їй і чоловіче походження імені, що не заважає їй бути ніжною та жіночною, але лише з найближчими людьми, які ніколи не зрадять і не скривдять. Сьогодні ім’я користується завидною популярністю серед новонароджених дівчаток в Росії.

Характеристика імені Василина

Відповідний знак Зодіаку: Рак .

Покровительствують планета: Венера .

Домінуюча стихія Фен-шуй: Дерево .

Талісман-камінь, мінерал, метал: Аметист.

Талісман-колір: Синій.

Талісман-дерево: Ясен.

Талісман-рослина: Волошка.

Талісман-тварина: Голубка

Найбільш вдалий день: Середа.

Щасливий час року: Літо.

Особливості характеру: Принциповість, Прямолінійність, Марнославство, Загострене самолюбство, Безкорисливість.

Весняна Василина вишукана, хитра і винахідлива, що допомагає їй у кар’єрі. Завдяки жіночності та чарівності вона спритно маніпулює людьми (особливо чоловіками), досягаючи всього, чого хоче (на заздрість своїм суперницям). Але все ж таки рано чи пізно їй доведеться стати самостійною, адже не завжди можна покладатися на інших. В її довірливою і доброї душі знайдеться місце і для глибокого почуття кохання, і для відданої дружби. В цілому це чуйна і добра жінка, яка намагається зробити світ навколо себе краще.

Річна Василина постійно перебуває в пошуку свого «місця під сонцем». Вона не втомлюється розвиватися, оскільки саме в русі бачить сенс життя. Альтруїзм цієї жінки викликає повагу, причому по відношенню до себе вона ніколи не вимагає ніяких поблажок. Але не думайте, що річна Василина не зможе постояти за себе або відстояти свої інтереси, тому краще не ставати у неї на шляху. Вона живе і діє за принципом: «Роби з іншими так, як хотілося б, щоб чинили з тобою».

Осіння Василина відрізняється дипломатичністю, тактовністю і м’якістю характеру. Вона не буде доводити свою правоту, а краще промовчить, адже рано чи пізно розставить все по своїх місцях і покаже, хто був правий. Їй нелегко сходитися з людьми, вона боїться бути обманутою або покинутою. Самотність обтяжує осінню Василісу, яка щиро жадає дружби, любові та участі у своїй долі. Відсутність справжніх друзів може привести до розвитку у неї справжньої депресії.

Зимова Василина непоступливі, нещадна і конфліктна. Її самозакоханості і марнославству можна лише позаздрити, при цьому сама вона вважає себе відкритою, щирою і справедливою особистістю, з чим часто не згодні оточуючі. Надмірна емоційність заважає їй будувати довірчі відносини з людьми, що негативно позначається на особистому житті зокрема. А виною всьому демонстративна поведінка зимової Василини, яка прагне продемонструвати всі свої найкращі якості, щоб сподобатися оточуючим.

Характер імені Василина

Вася, як її ласкаво називають, народжується дуже боязкою і сором’язливою дівчинкою. Часом ніхто з її оточення навіть не здогадується, який характер буде у неї у дорослому житті. Василина відрізняється особливою жадобою до влади, але тим не менш її спонукання завжди мають шляхетний характер. Вона не терпить ніяких заперечень.

Володарка цього імені дуже непостійна в своїй поведінці, ображається, якщо хто-то не слід її порад. Особливо проблемною виростає Василина, народжена взимку. Її нетерпимість до недоліків оточуючих людей часом доходить до абсурду. Що стосується особистих проблем в характері, дівчина про них знає і намагається їх приховати. Не може дозволити собі, щоб люди «натикали її носом» в недоліки, які вона так агресивно сприймає в інших.

Василина досить гостинна і привітна. Але за запрошенням у гості іноді ховається бажання показати новий холодильник або тільки що зроблений ремонт. Але це зовсім не робить її поганою людиною. Вона дуже охайна жінка, завжди і скрізь наводить порядок. Хоча її спонукання завжди благородні, найчастіше результат може виявитися плачевним. Дівчина з таким ім’ям завжди готова допомогти другу, але часом її альтруїзм недоречний або надто очевидний.

Позитивні риси імені Василина: Дівчина виділяється своїми високими творчими здібностями, допитливість, відкритість у вираженні почуттів, яка в поєднанні з деякою сором’язливістю надає її поведінці замкнутий характер. Василина добра, чуйна, часто не володіє достатньою силою волі, щоб активно протистояти зовнішньому тиску: вона може поступитися силі, але не підкоритися.

Негативні риси імені Василина: Надмірно чутлива по відношенню до людей і навколишнього обстановці, Василина часто відчуває незадоволеність відносинами з друзями. Властива імені Василина тонкість переживань, нетривіальний погляд на речі, здатність захоплюватися прекрасним часто викликають у людей насмішки і нерозуміння. Від природи сором’язлива, Василина може остаточно замкнутися у своєму світі, сприймаючи всіх без винятку людей як особистих ворогів.

Захоплення та хобі

Рукоділля – основне хобі Василини. Вона любить майструвати, кулинарить і зустрічати гостей. Не чуже їй почитати улюблену книгу в холодний зимовий вечір. Чого вона не любить – так це спорт. Однак бажання мати красиву фігуру може змусити її відправитися в спортзал.

Професія і бізнес

Оточуючі не завжди можуть адекватно оцінити і зрозуміти вчинки Василини. Але є у цієї жінки якість, якій можна тільки позаздрити: безкорислива і чиста співчутливість, яка йде від серця. З такою людиною приємно співпрацювати, вона завжди пояснить і допоможе, але ось конкурувати з нею не варто: її бажання бути у всьому першою переможе будь-якого. Як правило, володарка імені Василина обирає роботу в соціальній сфері, допомагаючи людям, так як саме в цьому бачить своє життєве призначення.

Психіка і здоров’я

За психотипом Василина – флегматик. Василина любить повчати оточуючих і давати їм свої цінні поради, при цьому вона здатна не на жарт розсердитися або образитися, якщо її вказівки не будуть втілені в життя. Сама ж вкрай рідко готова прислухатися до будь-чиїх порад. Володарка цього імені не тільки конфліктна, але і мстива, тому краще не записувати її в ряди своїх ворогів, якщо не хочете отримати удар у відповідь. В той же час ця жінка вразлива й добра, її дуже легко образити, хоча свого поганого настрою, а вже тим більше образи, вона ніколи не покаже. Вона вміє розуміти і прощати, і цього ж чекає від оточуючих, але останні не завжди виправдовують її очікувань.

Здоров’я у неї в більшості випадків не дуже хороше. У дитинстві Василина відрізняється хворобливістю, має дуже слабкий імунітет, але з віком її організм адаптується, що сприятливо позначається на загальному стані здоров’я. Але все-таки їй рекомендується звернути увагу на імунітет, для зміцнення якого достатньо правильно харчуватися, повноцінно відпочивати і побільше гуляти.

Секс і любов

Василина довго обмежує стосунки з хлопцем у винятково дружніх рамках. Для неї секс – це прояв любові, тому готується вона до нього довго. Таємниця імені приховує дуже вразливу і нестійку вдачу. Будь-яка дрібниця відображається на інтимного життя жінки. Для неї підходить надійний і ласкавий чоловік, з твердим характером і впевнений у собі. У сексуальному житті вона пристрасна і темпераментна, її заводить загострення пристрастей і напруга. Часто для неї набагато важливіше сам процес прелюдії, ніж секс, тому пестощів дівчина додає особливе значення. Вона може повністю віддатися чоловікові, будучи абсолютно впевненою в його безумовної любові до неї.

Сім’я і шлюб

Поспішні і легкі романи не для Василини, яка логічним завершенням будь-яких романтичних відносин бачить саме шлюб. Вона серйозно ставиться до питання створення сім’ї, але її надійності, чесності і прагнення до сімейного благополуччя часто недостатньо для того, щоб зберегти шлюб. У Василини дуже непростий характер, який вона намагається приховати. Але коли починаєш жити з людиною, «ховати» свої недоліки стає дуже складно.

Найчастіше перше заміжжя для неї виявляється невдалим з тієї простої причини, що будь-який натяк на стриманість вона сприймає надто агресивно, що призводить до частих сварок, а потім і до розпаду шлюбу. У другому шлюбі вона враховує помилки першого шлюбу, а саме стає м’якше і дипломатичніше. Для неї важливо, щоб в її відносинах панували надійність, чесність, стабільність і визначеність. Але все одно не можна виключати варіант, при якому Василина так і не зможе створити справжню сім’ю, а тому в підсумку залишиться одна.

Гороскоп імені Василина

Василина-Овен – щедра, енергійна і активна Василина-Овен не звикла нікому підкорятися. Вона живе повною і незалежною життям, яку не готова проміняти на сімейні відносини. При цьому ця жінка шукає ідеальну любов без меж і заборон, причому пошук такого почуття стає для неї справжньою нав’язливою ідеєю. Чоловікам подобається Василина-Овен, її веселий і легкий норов, тільки от серйозні відносини з цією навіженою дівчиною вони будувати не поспішають.

Василина-Телець – це спокійна, працьовита, педантична і виконавча особа, яка звикла все робити не тільки правильно, але і ідеально. При цьому їй не потрібно визнання своїх заслуг, навпаки, вона воліє залишатися в тіні, що свідчить про її скромності. Василина-Телець – вірна, надійна і любляча супутниця життя, яка всю себе без залишку готова присвятити своїй родині. Пошук емоцій поза сім’ї ця жінка не сприймає.

Василина-Близнюки – це неординарна особистість, вибуховою та імпульсивний характер якої зрозумілий не всім. Оригінальність Василини-Раку проявляється в усьому – в манері поведінки, в ході думок, у зовнішньому вигляді. Суспільство не завжди готове приймати її такою, якою вона є, тому їй рідко вдається досягти гармонії з навколишнім світом. У чоловіків, як і у людей в цілому, Василина-Рак розбирається погано, тому розчарування в особистому житті їй навряд чи вдасться уникнути

Василина-Рак – Це неординарна особистість, вибуховою та імпульсивний характер якої зрозумілий не всім. Оригінальність Василини-Раку проявляється в усьому – в манері поведінки, в ході думок, у зовнішньому вигляді. Суспільство не завжди готове приймати її такою, якою вона є, тому їй рідко вдається досягти гармонії з навколишнім світом. У чоловіків, як і у людей в цілому, Василина-Рак розбирається погано, тому розчарування в особистому житті їй навряд чи вдасться уникнути.

Василина-Лев – в цієї амбітної, честолюбною і рішучій жінці приваблює в першу чергу допитливий розум. При цьому Василина-Лев володіє неймовірним шармом і рідкісним чарівністю. Вона щира і відкрита, тому люди тягнуться до неї. Якщо Василина-Лев закохується, то один раз і назавжди, при цьому вона буде ревно оберігати свою територію від чужих посягань. Вона готова розчинитися в своїй сім’ї, але і від свого обранця буде вимагати того ж.

Василина-Діва – це замкнута і підозріла особистість, яка у всьому шукає підступ і обман. Їй властиво все аналізувати і критикувати. Таке складне ставлення до життя стає причиною самотності Василини-Діви, поруч з якою важко ужитися навіть самим терплячим людям. В особистому житті цієї жінки теж не щастить, так як вона нікого не хоче впускати в свою душу, вважаючи за краще жити у своєму власному світі, де ніхто не зрадить.

Василина-Ваги – це жінка-загадка, яка має не тільки чарівністю і жіночністю, але і тактом. Василина-Ваги тонко відчуває прекрасне, що виражається в її світогляді, способі життя і зовнішньому вигляді. Не всім зрозуміла загадковість цієї жінки, що її абсолютно не засмучує, адже вона твердо впевнена в тому, що рано чи пізно зустріне свою споріднену душу. Василина-Ваги здатна створити міцну і гармонійну сім’ю, в якій завжди пануватимуть любов.

Василина-Скорпіон – цю жінку можна віднести до тієї категорії людей, які у всьому шукають негативні сторони і не вміють радіти життю. Василина-Скорпіон угрюма і навіть відлюдника, вона сама встановлює життєві принципи, яким суворо дотримується. Її нетерпимість до людей може стати причиною великих неприємностей. З чоловіками Василина-Скорпіон холодна й неприступна, свої почуття вона не демонструє, вважаючи це проявом слабкості. Не кожен чоловік здатний витримати настільки важку вдачу своєї обраниці.

Василина-Стрілець – імпульсивність, схильність до частої зміни настроїв, надмірна емоційність – це і є Василина-Стрілець, яка береться одночасно за кілька справ, проте жодна не доводить до кінця. Недовіра, мінливість і легковажність заважають їй будувати міцні і стабільні відносини, які в підсумку призведуть до утворення справжньої і гармонійної сім’ї. Тільки справжнє почуття здатне змінити ставлення Василини-Стрільця до сімейних цінностей.

Василина-Козеріг – врівноважена, спокійна і упевнена в собі Василина-Козеріг жадає італійських пристрастей, адже всередині неї живе дівчинка-авантюристка, яка має невгамовне інтересом до життя. Свої відчуття і почуття Василина-Козеріг ніколи не виставляє напоказ, вважаючи, що про все скажуть в першу чергу її вчинки. Довіру, дружбу та відданість ця жінка ставить вище своїх амбіцій як у відносинах з колегами, так і у відносинах з коханою людиною.

Василина-Водолій – ця жінка володіє цим даром пристосовуватися як до свого оточення, так і до обставин, що склалися. Тому Василина-Водолій може бути лагідною і участливой, а може триматися відчужено і холодно – все залежить від конкретної життєвої ситуації, але ніколи на її вчинки не впливає настрій (вона в принципі звикла тримати емоції під найсуворішим контролем). Всю свою ніжність, турботу і теплоту Василина-Водолій подарує тільки своєму коханому чоловікові.

Василина-Риби – це володарка проникливого і гнучкого розуму, прекрасно розбирається в людях. Обдурити Василину-Риби непросто, а якщо це все ж станеться, то брехун про це щиро пошкодує. Для цієї жінки дуже важливі такі складові як душевний комфорт і гармонія, тому і супутника життя вона вибирає під стать собі – ерудованого і духовно розвиненого. Василина-Риби дуже боїться розчарувань, тому її доведеться завойовувати довіру.

Сумісність імені Василина з чоловічими іменами

Василина і Дмитро – ця пара протилежностей здатна на створення ідеальної сім’ї, незважаючи на те, що їх погляди на сімейне життя можуть бути кардинально протилежними. Якщо Василина і Дмитро навчаться слухати один одного, то все у них вийде.

Василина і Олександр – власникам цих імен добре разом, тільки от чи надовго вистачить терпіння? Вся справа в тому, що Василина і Олександр абсолютно різні люди, тому, якщо між ними не встановиться взаєморозуміння, їх пара розпадеться.

Василина і Євген – господарський Євген прагне до створення ідеальної моделі сім’ї. Цього ж прагне і працьовита Василина, яка цінує в своєму обранцеві силу характеру, мужність і грунтовність. Але цій парі слід вносити в своє життя більше різноманітності.

Василина і Сергій – емоційний і нестриманий Сергій не може зрозуміти серйозність і педантичності Василини, з-за чого в парі нерідко виникають скандали. Незважаючи на це, вони можуть прожити разом не один рік, тільки от їх відносини будуть будуватися, насамперед, на звичці.

Василина і Андрій – в цьому непростому тандемі є і розуміння, і глибоке почуття любові, але абсолютно немає стабільності. У підсумку яскраві відносини Василини і Андрія рідко закінчуються шлюбом. А от друзі і партнери з них вийдуть прекрасні.

Василина і Олексій – багатогранний союз Василини і Олексія цікавий і яскравий, адже в ньому зустрічаються незалежні особистості, які прагнуть до саморозвитку. Зближує цю пару і жага подорожей (обох можна назвати справжніми авантюристами).

Василина та Іван – волелюбність Івана не знає кордонів, тому будь-який тиск ззовні справляє на нього відштовхуючий ефект. А ось владної Василині просто необхідно проявляти навіть у сім’ї свої лідерські здібності, до чого не готовий Іван. У підсумку пара розлучається.

Василина і Максим – якщо Василина і Максим зможуть встановити рівність у відносинах, то їх союзу чекає світле майбутнє, в якому буде і щастя, і любов, і матеріальне благополуччя. А от поділ на командира і підлеглого до добра їх пару не приведе.

Василина і Єгор і Василина, і Єгор, незважаючи на свою практичність, мають неабияким творчим потенціалом і неординарним поглядом на речі. Тому вони з легкістю досягають успіху не тільки в сімейному житті, а і в будь-якій професійній сфері. З них взагалі можуть вийти відмінні партнери.

Василина Роман – шлях цієї пари тернистий і непростий, а всьому виною відсутність романтики і легкість у стосунках. Василина Роман – цілеспрямовані та ощадливі прагматики, для яких сентименти – марна трата часу. Але іноді слід вносити в свої взаємини дещицю нерозсудливості.

Василина і Володимир – життєрадісний Володимир вчить серйозну і розсудливу обраницю радіти життю, тоді як Василина допомагає своєму суженному ставати справжнім сім’янином. Зближує цю пару таке загальне їх якість як альтруїзм.

Василина і Денис – це справді авантюрна пара, яка любить подорожувати, прагне до розвитку. Не дивно, що в пошуках нових відчуттів Василина і Денис забувають про стабільності і ґрунтовності, що в кінцевому підсумку може зруйнувати їхні стосунки.

Василина і Артем – ці двоє утворюють дивний, але досить міцний союз, в якому Василина і Артем доповнюють один одного, що йде на користь їх відносин. Вона воліє віддавати, а він – приймати дари від своєї щедрої на почуття коханої.

Василина і Антон – володарі цих імен не просто з різних планет, з різних галактик, тому в принципі незрозуміло, як вони могли зустрітися, не кажучи вже про створення сім’ї. Спочатку Василині та Антону добре разом, але через якийсь час нудьга і повсякденна рутина поглинає їх почуття.

Василина і Михайло – це дивовижна пара, в якій партнери відчувають один одного на відстані. Василині та Михайлу не потрібні слова, адже вони розуміють один одного з одного погляду. Ці двоє живуть у мирі, любові та злагоді, а тому розлучити їх лиходійці долю навряд чи вдасться.

Василина і Микола і Василина, і Микола намагаються не розмежовувати своїх обов’язків і повноважень всередині стосунків, тому в їх парі панує завидна гармонія. Вони все вирішують спільно, намагаючись при цьому враховувати думку та інтереси один одного. Такого союзу визначено щасливе майбутнє.

Василина та Ігор – по своїй натурі Ігор – чоловік ревнивий, але Василині він довіряє на всі сто відсотків, що робить їх тандем спокійним і гармонійним. Сам Ігор теж намагається не давати приводу для ревнощів своєї обраниці, яка ніколи не пробачить зради.

Василина та Ілля – це той рідкісний випадок, коли почуття партнерів з часом не тільки не слабшає, а стають ще сильнішими. Василина і Ілля приклад того, що полум’я справжньої любові неможливо погасити. Ці двоє людей сумісні по всім параметрам, тому їх сімейне життя благополучна.

Василина і Владислав – в цій парі партнери звикли обговорювати свої проблеми, а не таїти образу один на одного. Такий підхід допомагає Василині і Владиславу не тільки вчасно виявити прогалини у відносинах, але вчасно усунути їх. Зближує їх і гармонія в сексуальній життя.

Василина і Віталій – це союз практичних, делікатних і працьовитих людей, якими керує, насамперед, тверезий розрахунок. Василина і Віталій твердо стоять на ногах, їх абсолютно не цікавлять нездійсненні мрії. Їхні стосунки рівні, міцні і довговічні.

Василина і Микита – ці щирі, чуйні, але абсолютно різні за характером люди рідко створюють міцну сім’ю, хоча роман їх завжди пристрасний і незабутній. Просто на одній лише пристрасті Василина і Микита не зможуть побудувати стабільні, довірчі та довгі відносини.

Василина і Вадим – відносини Василини і Вадима важко назвати пристрасними. Навпаки, їх любов спокійна і размеренна, що лише зміцнює їх союз, благополуччя якого заздрять багато сімей. Це дійсно ідеальна пара, в якій є все для сімейного щастя і процвітання.

Василина і Павло – Павло – володар пристрасного темпераменту і гарячого норову, тоді як Василина нагадує тиху гавань, в якій все тече своєю чергою. Тому подвійно дивно, як такі різні люди можуть гармонійно співіснувати в межах однієї сім’ї.


Залишити відгук