Уляна Значення Імені

У власниці імені Уляна дивним чином поєднуються такі якості як жіночність і рішучість, м’якість і жорсткість, поступливість і впертість, крихкість і мужність, що не заважає їй гармонійно співіснувати з навколишнім світом. Крім того, сором’язливість, ніжність і чуйність Уляни допомагають знайти надійних і вірних друзів, які завжди прийдуть на допомогу. У цьому імені закладений величезний заряд життєлюбства й оптимізму.

Характеристика імені Уляна

Відповідний знак Зодіаку: Лев .

Покровительствують планета: Юпітер .

Домінуюча стихія Фен-шуй: Земля .

Талісман-камінь, мінерал, метал: Бурштин.

Талісман-колір: Темно-жовтий.

Талісман-дерево: Клен.

Талісман-рослина: Меліса.

Талісман-тварина: Равлик.

Найбільш вдалий день: Вівторок.

Щасливий час року: Осінь.

Особливості характеру: Працьовитість, Стриманість, Чутливість.

Весняна Уляна проста в спілкуванні, відкрито та іронічна. Вона легко ставиться до життя, яка балує її приємними сюрпризами і багатообіцяючими знайомствами. Авантюризму цієї цікавої жінки вистачить на всіх, а ось стабільності і розсудливості їй часто дійсно бракує, що може внести в її життя дисонанс. В цілому весняну Уляну можна без докорів совісті назвати «улюбленцем долі».

Річна Уляна відрізняється м’яким характером: вона ніжна, добросердечна, чуйна і безкорислива. При цьому їй властиво приписувати оточуючим ті чесноти, якими вони зовсім не мають, що в підсумку виливається в розчарування. Але річна Уляна не впадає у відчай і не перестає вірити людям, тому доля в кінцевому підсумку посилає їй дійсно хороших людей, не здатних на обман і зрада.

Осіння Уляна – розважлива матеріалістка, яка ставить перед собою виключно досяжні цілі, до яких йде напролом, змітаючи все на своєму шляху. Її прагматичність і розсудливість – запорука успішної кар’єри і забезпеченого життя, в якій виключені різного роду сюрпризи. Ця жінка веде досить замкнутий спосіб життя, оскільки боїться довіряти свої думки і переживання стороннім. Заручитися повагою осінньої Уляни дуже непросто.

Зимова Уляна має досить складним характером: вона чутлива, добра і дуже справедлива, їй притаманні такі якості як заздрість і користь. Але разом з тим прямолінійність цієї жінки і бажання йти «проти правил» неабияк псують їй життя, оскільки критику в свою адресу здатні адекватно сприймати далеко не всі. Невдачі боляче ранять зимову Уляну, яка може не тільки замкнутися в собі, але і впасти в депресію.

Характер імені Уляна

Маленька Уляна – ніжний і ласкавий дитина, якого балують батьки і родичі. Вона дуже відкрита і товариська, здатна співпереживати всьому живому. Батькам дівчинки стоїть дуже тонко і ненав’язливо проводити виховні заходи, щоб не «задавити» тонку і чутливу натуру дочки. Жорстке і суворе виховання може призвести до замкнутості і закомплексованості в підлітковому віці і не дозволить розкрити дівчинці численні творчі здібності, якими вона щедро обдарована природою.

Це делікатна маленька принцеса, яка тягнеться до всього прекрасного. З навчанням Уляні не завжди щастить. Їй необхідно допомагати освоювати точні науки. Найкраще навчання проходить не за допомогою абстрактних прикладів, а на відтворенні конкретних життєвих ситуацій.

Таємниця імені Уляна полягає в тому, що його юна представниця – дівчина-загадка. Жіночна і романтична, вона абсолютно не має здатності «пробивати собі дорогу наверх». Природна скромність і нерішучість може перешкодити їй реалізувати себе як творчу особистість у повній мірі. Однак за певних обставин, якщо хтось буде надавати невидиму підтримку, вона стрімко домагається успіху. Це дуже цілеспрямований і працьовитий чоловік. Вона не сприймає чвар (сварок з-за дрібних інтриг) і брехливої дипломатії, не прощає зради.

Строга по відношенню до себе з іншими, Уляна проявляє ніжну турботу. Вона погано ставиться до злого гумору, але дуже любить веселощі і добрі жарти. Життєва позиція дівчата багатьом незрозуміла, так як її цілеспрямованість занадто прямолінійна. Вона не звертає з наміченого шляху і її не лякають труднощі. Часто переймає батькову впертість, згладжуючи його м’якістю характеру. У неї не дуже багато друзів, багатьох відлякує величезне прагнення бути незалежною.

Позитивні риси імені Уляна: Вразливість, чуттєвість. Уляна ласкава, ніжна, привязчива. Вона любить посміятися, пожартувати. Її серце завжди відкрите людям. У імені Уляна завжди повна хата друзів і гостей. Вона любить веселощі, сміх, жарти. Дівчина з ім’ям Уляна не злопам’ятною: може бурхливо обуритися, відреагувати на неприємності, але невдовзі заспокоюється, не згадуючи про те, що трапилося. Тим не менше у неї розвинене почуття власної гідності, тому ім’я Уляна не прощає зради і зради.

Негативні риси імені Уляна: Надмірна м’якість, необов’язковість, непосидючість, лінь. Ім’я Уляна живе у вигаданому нею світі мрій і сподівань. Вчиться вона не завжди блискуче через свою незібраність і занадто широких інтересів. Їй здаються нудними точні науки, але зате вона досягає успіху в гуманітарних науках. Дівчина з ім’ям Уляна з великим задоволенням займається в різноманітних гуртках і студіях, залишаючи трохи часу для уроків.

Захоплення та хобі

Основне хобі Уляни – облаштування свого будинку, для чого вона не шкодує ні сил, ні часу, ні грошей. Уляна – дуже захоплива натура. Творча складова характеру проявляється в інтересах до танців, музиці, літературі. Крім того, вона любить в’язати, малювати, подорожувати і колекціонувати різні сувеніри.

Професія і бізнес

Творча натура Уляни може знайти вихід у таких професіях як художник, мистецтвознавець, актриса, журналіст, дизайнер, письменник, флорист. Непогано проявить себе вона на терені адвоката, лікаря, бухгалтера, економіста. При цьому вона воліє працювати у звичній для себе обстановці, тоді як відрядження (як і часте спілкування з людьми) її швидко стомлює і починає дратувати. Кар’єра Уляни розвивається досить повільно, незважаючи на те, що вона працьовита, відповідальна, исполнительна і дисциплінована. А всьому виною відсутність у неї таких пробивних якостей, як упертість, нахабство і егоїстичність. Чесну і порядну Уляну поважають в колективі і колеги, і підлеглі, і начальство, що не тільки лестить її самолюбству, але і надихає на подальшу плідну роботу. При цьому вона ніколи не візьметься за справу, що не зможе довести до кінця.

Пам’ятаючи про «складних відносинах» з точними науками, Уляна не прагне займатися бізнесом, хоча іноді її до цього змушують обставини. У цьому випадку їй необхідний кваліфікований і надійний помічник, який буде для неї точкою опори. У непростому світі бізнесу відкритою і порядної Уляні буде досить нелегко знайти свою нішу, але якщо вона буде впевнена в своїх силах, якщо їй буде допомагати команда однодумців, то все у неї вийде. Тим більше що Уляна – чудовий організатор та керівник, думка якого не піддається сумніву.

Психіка і здоров’я

За типом характеру Уляна – флегматик. Відкрита і загадкова, незалежна і сором’язлива, прямолінійна і ранима – так можна охарактеризувати Уляну, яка володіє чарівністю і шармом, перед якою важко встояти. Володіючи тонким почуттям гумору, вона і в інших цінує здатність з оптимізмом і іронією дивитися на всі проблеми. Доброта Уляни не дозволяє їй образити людину (навіть якщо він того заслуговує), а все тому, що і сама вона вкрай гостро сприймає будь-яку критику на свою адресу. В цілому у власниці цього імені низька самооцінка, для підвищення якої її рідні і близькі повинні хвалити Уляну. Крім того, для неї характерно займатися самокопанням, що ще більше посилює нерішучість і невпевненість в собі.

У дитинстві Уляна часто хворіє, причому, якщо багато дітей «переростають» дитячі захворювання, то вона і в дорослому житті сильно схильна до респіраторних захворювань. Також не все гаразд з обміном речовин і судинною системою Уляни.

Секс і любов

Товариська, приваблива і таємнича Уляна не обділена чоловічою увагою, хоча через свою скромність і сором’язливість і намагається перебувати «у тіні». Але мало хто ризикують наблизитися до неї, щоб зав’язати відносини з-за незалежного характеру красуні. Треба сказати, що її шанувальники помилково вважають, що врівноважена Уляна холодна і егоїстична у відносинах. Насправді ця жінка може бути неймовірно чуттєвої і пристрасної, якщо зможе на всі сто відсотків довіряти своєму обранцеві, якому доведеться на ділі доводити щирість своїх почуттів.

Уляна – однолюб, тому своє серце вона ревно береже для того єдиного, з яким буде готова присвятити все своє життя. І лише ніжного, щирого і люблячого обранцеві Уля готова відкрити свою сексуальність. У відповідь вона чекає не менш палких проявів почуттів, тим більше що інтимній сфері у відносинах з чоловіками вона приділяє одне з провідних місць. Цікаво те, що ця жінка більше воліє любити сама, аніж бути коханою. Пристрасна і темпераментна жінка дуже важко переносить зраду. Для неї зовнішність обранця має другорядне значення. Цінує мужність і здатність до щирих відносин.

Сім’я і шлюб

Уляна довгий час навіть не думає про шлюб, оскільки боїться брати на себе таку відповідальність. Заміж Уляна виходить усвідомлено і по великій любові. Обранцем такої жінки стає мужній, чесний і добрий чоловік, якому дівчина повністю довіряє. Зовні спокійна і розважлива Уля любить командувати, що може стати ще одним каменем спотикання між нею та її чоловіком. Але варто віддати їй належне: вийшовши заміж, Уляна цілком присвячує себе родині, вихованню дітей та облаштування домашнього гніздечка. Ревнива, але ніколи не показує чоловікові свою невпевненість. Вона спокійна і розважлива, знаходить себе в ролі берегині домашнього вогнища. У неї затишний і красивий будинок. Уля зазвичай щаслива в шлюбі, але іноді виходить заміж двічі.

Уляна – гостинна господиня, в будинку якої завжди затишно, тепло і комфортно не тільки домочадцям, а й гостям. У відносинах з чоловіком вона ніжна, терпляча і любяща, але брехні, а вже тим більше зради не простить йому ніколи. Мало того, вона без зайвих слів розлучиться з чоловіком, якщо дізнається про його зраду. Якщо чоловік Уляни хоче заручитися всебічною підтримкою і повагою своєї дружини, то він повинен повністю їй довіряти і не обмежувати свободу, тим більше що ця жінка ніколи не допустить аморальний вчинок. І ще: чоловікові Уляни доведеться змиритися з тим, що саме вона буде головувати в родині і нерідко одноосібно приймати всі рішення. А все з тієї причини, що ця жінка, яка звикла до незалежності, не готова розлучитися зі своїми амбіціями.

Гороскоп імені Уляна

Уляна-Овен – наполегливої, цілеспрямованої і амбітної Уляні-Овну не вистачає м’якості і дипломатичності: так, її різка манера спілкування негативно позначається на взаєминах з оточуючими. Цій жінці невідомо поняття «компроміс», тому вона до останнього буде доводити свою правоту. У чоловікові Уляна-Овен шукає в першу чергу надійне і міцне плече, на яке завжди і у всьому можна покластися.

Уляна-Телець – самостійна і незалежна Уляна-Телець не звикла рахуватися з чужою думкою, а вже тим більше до нього прислухатися. Її серйозність і грунтовність може призвести до самотності і замкнутості, не кажучи вже про розвиток нервових розладів. Відпочинку і спілкуванню з друзями Уляні-Тельцю необхідно приділити більше уваги. Цій жінці потрібен легкий у спілкуванні чоловік з прекрасним почуттям гумору і позитивним поглядом на життя.

Уляна-Близнюки – це весела, енергійна і життєрадісна особа, яка любить компліменти та уваги, тому намагається брати активну участь в житті всіх своїх друзів і знайомих. Цікаво те, що весела вдача поєднується в цій жінці зі спокоєм і врівноваженістю, тому «багато» Уляни не буває. Це яскрава жінка буде відчувати себе комфортно з пристрасним і темпераментним чоловіком, який привнесе в її розмірене життя дещицю авантюризму.

Уляна-Рак – інфантильна, часом невпевнена в собі, замкнута і наївна Уляна-Рак намагається не брати на себе відповідальність за будь-які кроки, тому кар’єра її не розвивається, а в родині з її думкою рідко вважаються. Лише поборів сором’язливість і нерішучість, ця жінка зможе побудувати своє жіноче щастя з упевненим в собі і терплячим чоловіком, що володіє твердим характером.

Уляна-Лев – це самозакохана і пихата особа, яка вимагає до себе підвищеної уваги. Для Уляни-Лева дуже важливо подобатися всім навколо, для чого вона готова навіть лицемірити. Така поведінка призводить до того, що друзів у неї практично немає, та й ті намагаються звести спілкування з цією владною жінкою до мінімуму. В любовних відносинах вона проявляє свої лідерські якості, тому шукає слабохарактерного партнера, який буде їй підкорятися.

Уляна-Діва – розважлива, розумна, але при цьому ранима і сентиментальна Уляна-Діва приховує свої почуття і переживання від оточуючих, оскільки боїться виглядати слабкою і незахищеною. В ній живе дух авантюризму, тому подорожі – її стихія. Обранець цієї активної жінки повинен бути енергійним, допитливим і розділяти її тягу до нових відчуттів, в іншому випадку Уляні-Діві швидко набриднуть відносини.

Уляна-Ваги – дипломатична, тактовна і м’яка Уляна-Ваги володіє відмінною інтуїцією, тому тонко відчуває обман і лицемірство. Вона чудово розбирається в людях, що допомагає їй уникнути багатьох розчарувань у житті. Нечисленні друзі цієї жінки по першому ж заклику прийдуть до неї на допомогу. У чоловікові Уляна-Ваги цінує доброту, чуйність і вміння співпереживати. А от хамство і нахабство відштовхують цю делікатну жінку.

Уляна-Скорпіон – складний характер Уляни-Скорпіона стає непереборною перешкодою на шляху до побудови гармонійних відносин з оточуючими. Вона надходить виключно так, як вважає за потрібне, незважаючи на доводи розуму. Її думка завжди єдино правильне, що не може не відштовхувати. Чоловік Уляни-Скорпіона повинен захоплюватися нею і всіляко підживлювати самолюбство своєї обраниці.

Уляна-Стрілець – відкритість, наївність і довірливість Уляни-Стрільця часто приносять в її життя безліч розчарувань і образ. Вона щиро ставиться до людей, які не соромляться користуватися її добротою в корисливих цілях. Цій жінці подобається самотність, від якого вона намагається втекти. Тому не дивно, що Уляна-Стрілець рано виходить заміж, причому чоловіки вибирає надійного чоловіка з сильним характером.

Уляна-Козеріг – чесність і прямолінійність Уляни-Козерога захоплюють, але самій їй живеться далеко не солодко з цими якостями, адже люди не люблять, коли про їх недоліки говорять вголос. Ця активна і захоплива натура не сидить на місці: навпаки, має величезну кількість захоплень і хобі, тому нудьга їй не страшна. Чоловік Уляни-Козерога повинен мати активну життєву позицію, бути добрим і щирим.

Уляна-Водолій – ця жінка вміє знайти підхід до будь-якій людині, що значно полегшує їй життя і допомагає налагодити потрібні контакти. При цьому Уляна-Водолій спокійна, стримана і врівноважена. Вона прагне справити хороше враження на оточуючих, при цьому робить це без будь-якої награності і лестощів. У чоловікові вона цінує впевненість у собі, статечність, грунтовність і щирість.

Уляна-Риби – це мрійник, який живе у світі своїх ілюзій і фантазій. Вона звикла довіряти людям, забуваючи про те, що далеко не всі чесні, добрі і порядні. Тому для врівноваження характеру Уляни-Риби їй потрібен серйозний чоловік, готовий взяти на себе вирішення всіх її проблем (як реальних, так і вигаданих). Для такого чоловіка ця жінка стане прекрасною дружиною і відданим другом.

Сумісність імені Уляна з чоловічими іменами

Уляна і Дмитро – пристрасть панує в яскравих відносинах Уляни і Дмитра, проте цього недостатньо для побудови міцного і стабільного союзу, здатного подолати всі сімейні випробування. Владність обох партнерів і їх волелюбність заважають розвитку цього тандему.

Уляна і Олександр – цей перспективний союз заснований на життєлюбність Уляни і Олександра, на їх оптимізм і вміння знаходити компроміс. Ця пара все намагається робити разом (тривале розставання для них смерті подібно). Важливо й те, що в цій парі не утискається свобода.

Уляна і Євген – володарі цих імен мають загальні цілі, хоча шляхи їх досягнення можуть у них кардинально відрізнятися, що абсолютно не заважає Уляні і Євгену будувати міцні відносини. Але все ж зрідка боротьба амбіцій може завести обох «в глухий кут».

Уляна і Сергій – любов панує між Сергієм і Уляною, але, на жаль, цього буває недостатньо для вибудовування довгострокових відносин. Цій парі досить важко знаходити спільну мову, тому рано чи пізно союз руйнується.

Уляна та Андрій – обидва намагаються втекти від самотності, обидва волелюбні й незалежні, обоє дивляться в майбутнє з неабияким оптимізмом. Не дивно, що парі Уляни та Андрія чекає безхмарне і райдужне майбутнє, затьмарити яке не в силах ніякі хмари.

Уляна і Олексій – владність і амбітність Уляни не дозволяють розвиватися її відносин зі спокійним Олексієм, готовим йти на будь-які поступки, аби у родині панували мир і спокій. Незважаючи на відмінну сексуальну сумісність, цей союз рідко виявляється міцним.

Уляна і Іван – в цьому суперечливому союзі партнерів багато що об’єднує, і в той же час не влаштовує. Іван щиро любить Уляну, але їй цього виявляється мало, тому вона потребує матеріальних підтверджень своєї обраності та неперевершеності.

Уляна і Максим – палкість і темпераментність Максима в поєднанні з незалежністю і ніжністю Уляни дають справжній коктейль почуттів і емоцій, чого вкрай складно протистояти. Тому ця пара просто віддається у владу пристрасті і насолоджується життям тут і зараз.

Уляна і Єгор – фундаментом відносин Уляни і Єгора є загальні інтереси, а вже потім любов і пристрасть. Хоча м’який і уважний Єгор здатний пробудити в спокійній і врівноваженій Уляні неприборканий темперамент. Ця пара міцна і надійна.

Уляна і Роман – енергійна і активна Уляна не збирається змінювати свій спосіб життя. Навпаки, з роками вона жадає нових відчуттів, тому домоседу Роману з нею дуже непросто. Згодом чоловік у цих відносинах втомлюється від авантюризму своєї обраниці і йде.

Уляна і Володимир – ці владні партнери з лідерськими амбіціями не можуть ужитися на одній території, незважаючи на те, що мають досить схожими характерами. Ні Уляна, ні Володимир не хочуть поступатися своїми позиціями, що неминуче веде до краху відносин.

Уляна і Денис – на перший погляд союз Уляни і Дениса здається певним фарсом, оскільки створюється враження, що між партнерами панує повна байдужість. Але це абсолютно не так: навпаки, цих двох ніщо не в силах розлучити, просто вони не люблять виставляти напоказ свої почуття.

Уляна і Артем – спорідненість душ, єдність помислів і цілей – ось ті «кити», на яких і тримається союз Уляни і Артема. І нехай багато хто вважає їх відносини партнерськими – не біда, адже вони-то знають, що у їхніх стосунках є і любов, і дружба, і підтримка.

Уляна і Антон – імпульсивний і мінливий Антон – не пара практичною Уляні, яка живе за принципом «справі – час, а потісі – годину». Її обранець віддавати перевагу щодня влаштовувати собі свято, що не може не засмучувати Уляну, готову пожертвувати всім заради сім’ї.

Уляна і Михайло – безтурботність, що панує у відносинах Уляни і Михайла, воістину підкуповує. Тому цілком закономірно, що багато сімейні пари беруть з них приклад. Турбота, увага і ніжність між Уляною та Михайлом не проходять до самої старості.

Уляна і Микола – спокійний Микола постійно відчуває тиск з боку владної Уляни, яка намагається направити свого коханого «на шлях істинний», чому він чинить опір з останніх сил. У підсумку пара може розійтися, незважаючи на свої глибокі почуття.

Уляна та Ігор – щедрий, веселий і дотепний Ігор – мрія будь-якої жінки, особливо невпевненою в собі Уляни, яка намагається оточити свого обранця неймовірною ніжністю і любов’ю. Заради нього вона готова забути про свою незалежність і повністю присвятити себе сім’ї.

Уляна і Ілля – честолюбство і прагнення стати ідеальною сім’єю рухають цієї неоднозначної, але цікавою парою, в якій Ілля і Уляна мають абсолютно різні погляди на життя. Без взаємних поступок цей союз швидко розпадеться.

Уляна і Владислав – гордий Владислав не готовий поступатися своєю свободою заради гаряче улюбленої жінки. Уляна ж повністю віддається родині, чого чекає і від свого імпульсивного обранця, який далеко не завжди виправдовує її очікування. У підсумку пара найчастіше розпадається.

Уляна і Віталій – у цій парі сходяться працьовиті і амбітні особистості, готові долати будь-які перешкоди заради досягнення поставлених цілей. Вірність, чесність і самовідданість – основні характеристики міцного союзу Віталія та Уляни.

Уляна і Микита – це яскраві відносини, в яких пристрасть між партнерами з дня у день, з року в рік розгорається ще більше. Уляна і Микита розуміють один одного без зайвих слів, тому і тандем їх відрізняється завидною міцністю.

Уляна і Вадим – спочатку володарі цих імен не покладають на свої розвиваються відносини великих надій, адже і для Вадима, і для Уляни – це серйозний крок, до якого слід готуватися довго і ретельно. Підсумком такої «підготовки» стає міцна і щаслива сім’я.

Уляна і Олег – яскравий союз Уляни і Олега цілком може відбутися, якщо жінка забуде про своєму максималізмі, а чоловік навчиться бути терплячішим по відношенню до недоліків своєї другої половинки. Краще всю пристрасть переносити не на з’ясування стосунків, а подружнє ложе.

Уляна і Руслан – мрійниця Уляна любить поговорити і подумати «про вічне», тоді як Руслану нічого не залишається робити, окрім як покірно слухати свою кохану. Їм добре разом, між ними існує та невидима зв’язок, який ніколи не слабшає.

Уляна і Кирило – цією яскравою парі судилося прожити разом багато щасливих років, адже між Уляною і Кирилом є спорідненість душ, і романтична складова, і пристрасть, і глибоке почуття кохання, яке з роками стає лише міцніше.


Залишити відгук