Тимофій Значення Імені

Тимофій – справедливий, чесний, скромний, вдумливий і серйозний чоловік, який не дозволяє емоціям превалювати над раціональністю і розсудливістю. Він діє чітко за встановленим планом, при цьому ніякі непередбачені обставини не можуть вивести цього чоловіка зі стану рівноваги. Завоювати довіру цього чоловіка непросто, оскільки він не схильний довіряти людям.

Характеристика імені Тимофій

Відповідний знак Зодіаку: Близнюки .

Покровительствують планета: Марс .

Домінуюча стихія Фен-шуй: Метал .

Талісман-камінь, мінерал, метал: Сапфір.

Талісман-колір: Фіолетовий.

Талісман-дерево: Сосна.

Талісман-рослина: Беладона.

Талісман-тварина: Бугай.

Найбільш вдалий день: Субота.

Щасливий час року: Зима.

Особливості характеру: Швидка реакція, Інтуїція, Проникливість.

Весняний Тимофій спокійний і впевнений в собі, надійний і відповідальний, він випромінює силу духу і твердість характеру, тому його думка завжди авторитетно. Йому з легкістю даються нові справи, тому кар’єра весняного Тимофія розвивається стрімко. З жінками цей чоловік уважний, ніжний і делікатний, у нього безліч прихильниць, які обожнюють у цьому богатиря, для якого немає нічого неможливого.

Річний Тимофій замкнутий і неговіркий, він живе у своєму особливому світі, куди не впускає нікого, опікуючись своєю самотністю. Йому важко адаптуватися в соціумі, тому і професію він часто вибирає таку, яка не передбачає спілкування з людьми. Боязкий і сором’язливий весняний Тимофій і у відносинах з жінками, тому одружується пізно або взагалі воліє вести холостяцький спосіб життя.

Осінній Тимофій – натура постійна, причому його докладність проявляється як у суспільному житті, так і в особистому. Він не любить змін, тому роботою своєї дорожить, а дружину обирає раз і назавжди, тому робить це дуже ретельно. В житті осіннього Тимофія завжди панують порядок і стабільність, що допомагає йому грамотно планувати своє світле майбутнє.

Зимовий Тимофій урівноважений і спокійний, розважливий і прагматичний. При цьому він володіє веселою вдачею і іскрометним почуттям гумору, що допомагає йому налагоджувати контакт з потрібними людьми. Не дивно, що зимовий Тимофій – душа будь-якої компанії і улюбленець жінок, які намагаються завоювати не тільки увагу, але й серце цього цікавого і імпозантного чоловіка.

Характер імені Тимофій

У дитинстві Тимофій проявляє себе як м’який, спокійний, самостійний хлопчик. Він завжди слухняний, шанобливо ставиться до своїх батьків, але більшу частину часу любить проводити з мамою. З раннього віку захоплюється заняттями, які вимагають посидючості й інтелектуального осмислення. Його увагу приваблюють різні технічні об’єкти. Він із задоволенням розбирається в пристрої комп’ютерів, телевізорів, автомобілів. У школі улюбленими предметами є математика і фізика.

Таємниця імені Тимофій приховує відповідального, скромного, докладного, справедливої людини. Він добрий, незлопам’ятний і швидко прощає образи. Його особливими якостями є стриманість, врівноваженість. Такий чоловік завжди знаходиться в пошуку чогось нового. По натурі він борець. Ніколи не упокорюється з хаосом в будинку, його дратують розкидані речі, недбале ставлення до книг і документів. Він є «душею компанії», і його довіру друзі можуть завоювати за допомогою задушевних розмов. Тимофій легко сходиться з людьми і навколо себе створює радісну атмосферу. Легко розбирається в людській психології, трохи сентиментальний, прямолінійний і щирий.

Позитивні риси імені Тимофій: У імені Тимофій є великий заряд життєлюбства, рухливості та схильності до веселощів. Ці якості виявляються вже в дитинстві. Тимофій непосидючий, допитливий, любить всілякі ігри, причому прагне до більш старшим дітям. У навчанні він компенсує недолік старанності і посидючості здатність швидко міркувати і схоплювати інформацію на льоту.

Негативні риси імені Тимофій: Хитрість, лицемірство. У разі загрози покарання Тимофій може скласти складну брехня. Він схильний займатися тільки тим, що йому цікаво на даний момент. Коли ентузіазм імені Тимофій загасає, він легко може кинути справу на півдорозі, залишивши без підтримки тих, кого він свого часу зумів туди заманити.

Захоплення та хобі

Серед захоплень Тимофія головне – автомобілі (він може годинами ремонтувати свого залізного друга, з яким намагається не розлучатися на довгий час). Тимофія захоплює все, що пов’язано з суспільством і спілкуванням з людьми. У вільний час він не проти з’їздити на рибалку і посидіти з вудкою біля озера. Його приваблюють активні види спорту, він великий шанувальник футболу. Може як захоплення вибрати колекціонування чого-небудь. Також захоплюється цей чоловік історією і грою в шахи. Любить Тимофій почитати пізнавальну літературу, змушує замислитися про вічне.

Професія і бізнес

Для дорослого Тимофія кар’єра стоїть на першому місці. Завдяки своїй працездатності він швидко просувається по службових сходах. Проявити себе може абсолютно в будь-якій сфері діяльності, і тому його можна сміливо назвати кар’єристом. В колективі користується повагою і спілкується з усіма однаково, нікого не виділяючи. Йому доступні багато професії, такі як дизайнер, інженер, письменник, журналіст, психолог. З нього може вийти відмінний менеджер з продажу автомобілів, конструктор, поліграфіст, програміст.

Як говорилося вище, Тимофій наділений вираженими управлінськими здібностями, тому може з легкістю організувати свій бізнес, який буде процвітати. Цей чоловік скрупульозний: він не потерпить виконання роботи в половину сили. У бізнесі він успішний, і партнери прагнуть до довготривалого і постійного співробітництва з ним. Він володіє відмінною реакцією і діловою хваткою, що особливо проявляється в непересічних ситуаціях.

Психіка і здоров’я

За типом характеру Тимофії часто флегматики. Тимофій – досить закрита людина, який любить усамітнення, а ось галасливих застіль намагається уникати, хоча при необхідності може з легкістю влитися в будь-яку компанію. Цим він буває лише у вузькому колі близьких людей. Часто Тимофій буває дратівливим і незадоволеним, що ще більше віддаляє його від оточуючих. В той же час це м’який і добродушний чоловік, який намагається уникати сварок і конфліктів. Він вірний друзям і відданий своїй сім’ї, чуйний і щирий. Володар цього імені буде наполегливо і методично реалізовувати свої плани, незважаючи ні на які перешкоди.

Тимоша – володар доброго здоров’я. У дитинстві бувають простудні захворювання, а в зрілому віці у цього чоловіка слабке місце – горло і травний тракт. Тимофій має відмінно розвиненою інтуїцією, яка підкріплена тим, що він прекрасно розбирається в психології.

Секс і любов

М’який і чарівний Тимофій користується успіхом у жінок. Він уважний і ласкавий, але не любить, коли йому суперечать (особливо у відкритій формі). У відносинах з жінками володар цього імені чутливий і ранимий, а тому зайве передбачливий (таким чином він намагається захистити себе від неприємних емоцій, розчарувань і зради). У Тимофія безліч прихильниць, з кожною з яких він підтримує легкі та невимушені стосунки. Мало того, йому вдається зберегти дружбу зі своїми колишніми коханками. Незважаючи на свій шарм, сам Тимофій обережно ставиться до вибору супутниці життя: він зверне увагу на скромну, порядну і врівноважену жінку, яка буде підтримувати в будинку атмосферу миру і спокою. Яскраві, сильні характером і напористі жінки лякають цього сором’язливого чоловіка.

Жінок приваблює до Тимофія його впевненість у своїх силах і висока самооцінка. Для нього мають значення не тільки зовнішні дані дівчини, але і її розум, інтелект і те, як вона вміє розмовляти і спілкуватися. У стосунках з жінками він м’який, ніжний і ласкавий. Тимофій — прекрасний сексуальний партнер. Зовні Тимофій ніяк не виявляє своїх емоцій, і лише ніжна і любляча жінка зможе пробудити у цьому скромному чоловікові пристрасний темперамент. Він легко знайомиться з представницями прекрасної статі, але воліє тривалі відносини і шукає досвідчену, пристрасну й тендітну коханку. Як сексуальний партнер Тимофій ласкавий, послужливий і уважний. Поруч з ним комфортно і досвідченим искусительницам, і скромним жінкам. В інтимних відносинах швидко збуджується і готовий поринути у всі таємниці сексу і пристрасті.

Сім’я і шлюб

Тимофій досить пізно одружився, чому провиною його крайня вибірковість і обачність. Одружитися віддає перевагу виключно з любові. Обраниця цього чоловіка повинна бути уважною, турботливою і мудрою, що допоможе їй вловлювати зміну в настрої Тимофія, який воліє переживати всі неприємності в самоті. Крім того, дружина Тимофія повинна розділяти його інтереси, в іншому випадку сімейні відносини поступово стануть обтяжувати цього чоловіка. Вірність, поступливість і порядність – ось основні якості, якими має володіти супутниця Тимофія. Причиною розриву ставлення з боку Тимофія може стати як зрада, так і неповагу подружжя.

Лідерство в шлюбі віддає другій половині, часто залежний від своєї дружини і в усьому покладається на її рішення. Носій цього імені прекрасний і відданий чоловік, хороший батько. Він — годувальник, захист, опора і втіха в сім’ї. Запорука щасливого сімейного життя з Тимофієм – любов і загальні інтереси. При цьому різниця у вихованні, а також емоційному сприйнятті навколишнього світу можуть також стати непереборною перешкодою при побудові ідеальних сімейних відносин. Поділяє з дружиною господарські клопоти. Діти духовно ближче до нього, ніж до матері. Він не виносить скандалів і не здатний завдати болю близьким людям. Розлучення рідкісні, їх причинами, в основному, є зрада або різниця в рівні освіти, відсутність виховання.

Гороскоп імені Тимофій

Тимофій-Овен – цей життєрадісний, веселий і відкритий чоловік з легкістю заводить нові знайомства. Але при цьому Тимофій-Овен ідеалізує оточуючих, тому часто розчаровується в людях. Він добродушний і чуйний, завжди готовий прийти на допомогу не тільки своїм друзям, але і малознайомим людям. Жінка Тимофія-Овна повинна бути щирою і володіти відмінним почуттям гумору. Крім того, в ній має вирувати нерозумна енергія.

Тимофій-Телець – спокійний, прагматичний і поміркований Тимофій-Телець прекрасно знає собі ціну. Він упевнений в собі і вміє відстояти свою точку зору, для нього в принципі визнання його авторитету вкрай важливо. Всі свою увагу Тимофій-Телець концентрує на кар’єрі, тому у відносинах з протилежною статтю шукає спокою і стабільності. Йому потрібна поступлива домогосподарка, яка буде обожнювати свого судженого.

Тимофій-Близнюки – милий, уважний і чарівний Тимофій-Близнюки дуже легко і несерйозно ставиться до життя, яку намагається перетворити в яскравий і незабутній карнавал. Він чуйний і добрий, у нього багато друзів і знайомих, тому самотність цьому чоловікові не загрожує. У жінок Тимофій-Близнюки користується підвищеною увагою, але він воліє короткочасні романи стабільним і серйозних відносин.

Тимофій-Рак – це надійний, сильний і твердий характером чоловік, який прагне бути прекрасним сім’янином і вірним другом. Але часто самому Тимофія-Раку не вистачає розуміння і підтримки, з-за чого він відчуває себе самотнім. Йому потрібна уважна, турботлива і ніжна жінка, яка зможе оточити його теплом і ласкою. У відповідь Тимофій-Рак стане їй найкращим другом і ідеальним чоловіком.

Тимофій-Лев – цей чоловік – егоїст, полюбляє брати і не любить віддавати. Йому треба поклонятися, його слід обожнювати, інакше він стане дратівливим і нестерпним. Тимофій-Лев занадто самовпевнений, до того ж він абсолютно не здатна адекватно сприймати критику на свою адресу. У жінок він цінує шарм, красу і жіночність, тоді як високий інтелект у представниць прекрасної статі вважає мінусом, а не плюсом.

Тимофій-Діва – це різнобічно розвинена особистість, яку цікавить все: спорт, політика, мистецтво, наука і техніка. У підсумку Тимофій-Діва розбирається у всьому, але по чуть-чуть. До того ж у нього просто не вистачає терпіння, щоб довести все розпочате до кінця. Для підтримання рівноваги цьому чоловікові потрібна серйозна і солідна жінка, яка буде чітко знати, чого вона хоче від життя, і підштовхувати Тимофія-Діву до нових вершин.

Тимофій-Ваги – тактовність, делікатність, відкритість і дипломатичність відрізняють Тимофія-Ваги, який любить проводити свій час з користю для душі. Це справжній інтелектуал, який намагається в усьому знайти сенс життя. Комфортно і затишно Тимофій-Ваги буде відчувати себе з жінкою-філософом, яка гучне життя, сповнене пристрастей, віддасть перевагу творчу і спокійну сімейну атмосферу.

Тимофій-Скорпіон – це людина з дуже складним характером, зрозуміти який досить важко. А якщо це і трапиться, не кожен здатний витримати владний і навіть гордовитий вдачу Тимофія-Скорпіона, який своєю прямолінійністю відштовхує людей. Обраниці цього чоловіка не позаздриш, адже їй доведеться створювати сім’ю з людиною, для якого існує виключно його вагоме й авторитетну думку.

Тимофій-Стрілець – чуйний і сором’язливий Тимофій-Стрілець приховує від оточуючих свою чутливість і вразливість. Це чоловік-дитина, яку потрібно постійно хвалити і підбадьорювати, інакше він замкнеться в собі. Крім того, Тимофій-Стрілець – натура інфантильна, а тому схильна до депресії. Йому потрібна відкрита, товариська і оптимістично налаштована жінка, яка зможе привнести в його життя різноманітність.

Тимофій-Козеріг – впевнений, розважливий і рішучий Тимофій-Козеріг – це кар’єрист, який понад усе ставить саме свої професійні досягнення, якими дуже пишається. Проте в душі він мріє про тій тихій гавані, в яку він буде повертатися після робочих битв. Свою любов і вірність він подарує надійної, відповідальної і домашньої жінці, яка оточить його розумінням і любов’ю.

Тимофій-Водолій – це авантюрист, любитель подорожей і гострих відчуттів, воліє проводити час і відпочивати у великій і веселій компанії. Тимофій-Водолій – чоловік відкритий і товариський, тому він завжди оточений цікавими і різнобічно розвиненими людьми. У стосунках з жінками він також намагається уникати монотонності, тому життя його багато романів, тоді як для серйозних стосунків він «дозріває» досить пізно.

Тимофій-Риби – чутливий і сентиментальний Тимофій-Риби дуже замкнутий, тому заводить нові знайомства вкрай обережно і дуже рідко. Він у всьому любить порядок і стабільність, тоді як почуття свої намагається приховувати. Йому потрібна тиха і розуміюча супутниця, для якої сімейне життя – це, перш за все, мир і спокій. Переживання, пристрасті і з’ясування відносин любите тонкої душевної організації Тимофія-Риби.

Сумісність імені Тимофій з жіночими іменами

Тимофій і Ольга – в цьому тандемі немає взаєморозуміння, оскільки прямолінійна і імпульсивна Ольга не збирається терпіти суперечливий характер Тимофія, який до того ж не любить говорити про свої почуття. Тільки терпіння може врятувати цей союз.

Тимофій і Анна – роки шлюбу не здатні впоратися з незалежністю обох партнерів у цій парі. Тимофія і Ганні комфортно і затишно один з одним, хоча щирими і кришталево чистими ці відносини назвати не можна: надто багато недомовленостей між цими людьми, які насправді не знають один одного.

Тимофій і Олена – емоційна і темпераментна Олена цінує в Тимофія стриманість та розсудливість, яких їй самій дуже не вистачає. У той же час в цьому союзі панує завидну взаєморозуміння, незважаючи на різницю в характерах і ставленні до життя. Попереду у цієї пари світле майбутнє.

Тимофій і Юлія – шквал емоцій характерний для відносин Тимофія і Юлії, причому найчастіше винуватицею їх стає імпульсивною представниця слабкої статі. Тимофія, що шукає в сімейному житті миру і спокою, не влаштовує такий формат відносин, тому пара в результаті розпадається.

Тимофій і Анастасія – у цих цікавих відносинах нудьгувати не доведеться ні Тимофія, ані Насті, адже енергійна і активна жінка буде намагатися розбудити свого спокійного обранця. Але Тимофія затишніше і комфортніше жити в своєму замкненому світі, де немає місця пристрастям.

Тимофій і Тетяна – сімейне життя Тимофія і Тетяни складається з маленьких життєвих радощів і глибокого почуття кохання, в якому вони живуть протягом свого міцного шлюбу. Він серйозний і практичний, вона спокійна і неконфликтна. Ця пара створює родину раз і назавжди.

Тимофій і Катерина – пара Тимофія і Катерини заснована на дружніх стосунках, але з часом дружба переростає в справжнє кохання, неподвластную часу. Для обох важливо відчувати підтримку і розуміння, тоді як пристрасті у стосунках вони відводять далеко не першу роль.

Тимофій і Наталя – це парі не вистачає взаєморозуміння, оскільки потайний Тимофій не хоче відкривати своїх почуттів не менш замкнутої Наталії. В результаті нерозуміння накопичується, виливаючись у ґрунтовну розмову, що веде до розпаду пари.

Тимофій і Марина – цей тандем можна охарактеризувати як розумний і стабільний, адже в ньому партнери не просто люблять один одного, а й плідно співпрацюють, адже шлюб – це кропітка праця. Не дивно, що Тимофій і Марина здатні створити міцну і щасливу сім’ю.

Тимофій і Марія – це цілеспрямована пара, яка методично рухається до наміченої мети, долаючи разом всі перешкоди. Тимофій і Марія енергійні, відкриті і неконфліктні, тому їх сімейне життя – справжня ідилія, зруйнувати яку не в силах жодна сила на світі.

Тимофій і Світлана – союз Тимофія і Світлани має право на життя, особливо якщо між ними є любов. Темпераментна Світлана і спокійний Тимофій можуть стати чудовою парою, якщо навчаться терпляче ставитися один до одного і цінувати свою любов.

Тимофій і Христина – володарі цих імен вміють насолоджуватися життям, причому вони знаходять радості навіть у дрібницях, на які багато хто не звертають уваги, але з яких і складається сімейне життя. Тимофій і Христина живуть не тільки для себе, але і заради допомоги тим, хто її потребує.

Тимофій і Вікторія – відносини Вікторії і Тимофія не можна назвати пристрасними або романтичними. Навпаки, з боку вони нагадують союз надійних партнерів, які працюють заради добробуту загальної справи (в даному випадку таким «справою» є побудова сім’ї).

Тимофій і Ксенія – незважаючи на те, що спочатку ні Тимофій, ні Ксенія не вірять у тривалість і розвиток своїх відносин, їх союз виявляється дуже міцним. Їм зручно і комфортно разом, до того ж обидва не люблять змін, вважаючи за краще стабільність, якої в їх відносинах хоч відбавляй.

Тимофій і Людмила – в цьому союзі зустрічаються розважливі, практичні і розумні люди, готові йти на компроміси заради благополуччя своєї сім’ї. Тимофій і Людмила рідко розлучаються, навпаки, вони намагаються зробити все можливе, щоб зберегти шлюб.

Тимофій і Аліна – цій парі притаманна емоційність, що обумовлене запальним характером і бурхливим темпераментом Аліни, енергія якої б’є через край. При цьому спокійного Тимофія з часом починає дратувати надмірна активність своєї обраниці. Підсумок: розрив відносин.

Тимофій і Євгенія – владна Євгена намагається повністю підпорядкувати собі Тимофія, але це у неї погано виходить, тим більше що чоловік у цих відносинах зовсім не намагається зайняти роль лідера (головне – щоб з його думкою рахувались). Цей союз має мало шансів на довге і продуктивну спільну життя.

Тимофій і Дарина – Тимофій дуже вимогливий до своєї обраниці, тому Дарина постійно відчуває на собі його тиск. Якщо їй вдасться підлаштуватися під стиль життя Тимофія, то союз цих двох людей буде дуже продуктивним і навіть трепетним.

Тимофій та Ірина – це досить успішний і міцний союз, в якому обидва партнери цінують свободу і незалежність, а тому не захищають ні того, ні іншого. Між Тимошем і Іриною панує повна довіра, яке доповнюється щирими почуттями.

Тимофій і Єлизавета – в цьому союзі панує справжнє щастя, адже Тимофій і Ліза люблять одного тією щирою і всепоглинаючою любов’ю, яка буває лише один раз за все життя. Прекрасна сумісність у цієї пари у всіх аспектах сімейного життя.

Тимофій і Поліна – схожість характером Тимофія і Поліни може стати мінусом, так і плюсом цієї воістину яскравою пари, в якій зустрічаються вдумливі, розумні, але при цьому незвичайні і творчі особистості. Відносини цієї пари можуть бути не лише тривалими, але і щасливими.

Тимофій і Уляна – відносини, в яких задіяні Уляна і Тимофій, наповнені всім, чим тільки можна. Тут вам і романтичні побачення, і сексуальна пристрасть, і буйство почуттів, і пульсування амбіцій. Що найцікавіше, за всім цим і багатьом іншим параметрам чоловік і жінка повністю сумісні.


Залишити відгук