Тетяна Значення Імені

Ім’я яскраве, гарне і красиве. Воно передбачає в своїй носительці особистість велику і мужню. Скромну увагу і яскрава виразність з’єдналися в цьому звучанні. Тетяна – яскрава особистість, що володіє сильним характером, в якому поєднуються твердість і м’якість, рішучість і емоційність. При цьому великий вплив на характер Тетяни надає те, в який час року вона народилася.

Характеристика ім’я Тетяна

Відповідний знак Зодіаку: Риби .

Покровительствують планета: Плутон .

Домінуюча стихія Фен-шуй: Вода .

Талісман-камінь, мінерал, метал: Рубін.

Талісман-колір: Багряний.

Талісман-дерево: В’яз.

Талісман-рослина: Конюшина.

Талісман-тварина: Рись.

Найбільш вдалий день: Субота.

Щасливий час року: Зима.

Особливості характеру: Принциповість, Емоційність, Самолюбство, Владність.

Тетяна Весняна відрізняє веселий норов, прекрасне почуття гумору і багата фантазія. Тетяни, народжені у весняний період, схильні до гуманітарних наук, їх грайливість і артистичність допомагають їм стати успішними актрисами. На відміну від владних «зимових» Тетян, «весняні» не прагнуть до слави і влади.

Річна Тетяна добродушні, щедрі і емоційні. Це творчі натури, які найчастіше вибирають для себе артистичне терені. Істотний мінус літніх Тетян – це схильність чужому впливу.

Осіння Тетяна – це симбіоз «зимових», «осінніх» та «весняних» Тетян. Представниці цього часу року відрізняються розсудливістю, серйозністю, ощадливістю і практичністю. Разом з тим осінні Тетяни талановиті, добрі, мудрі, принципові і неймовірно віддані своїй сім’ї.

Зимова Тетяна – володарка чоловічого характеру, вона сильна духом, відважна і відповідальна. Її математичний склад розуму допомагає прораховувати життєві ходи наперед і приймати вірні рішення в найважчих ситуаціях. Тетяни, народжені в січні і лютому, відрізняються більш м’яким і поступливим характером порівняно з грудневими.

Характер імені Тетяна

Таємниця імені Тетяна приховує особистість з дуже сильним і емоційним характером. Ця жінка розумна, порядна, як правило, врівноважена, принципова. У неї дуже сильна потреба впливати на своє оточення, часом навіть на весь світ. Вона любить, коли її помічають, хвалять, виділяють.

Свою енергійність починає проявляти вже в ранньому віці: скрізь і у всьому бере участь, ходить на різні гуртки та позакласні заняття. У дівчинки відмінні здібності до навчання, тому проблем у школі не виникає. Трохи зіпсувати цю ідилію може лише її схильність сперечатися і доводити свою правоту (навіть з вчителями).

Тетяна-підліток щосили виявляє свою емоційну силу. Це бунтарка, яка прагне допомагати людям і бажає змінити на краще цілий світ. Доросла Таня контролює себе набагато краще. Спокійна і смілива, вона може вирішити кинути все, залишити свою колишню життя позаду і почати жити по-новому, з чистого листа.

Тетяна – практичний і самодостатня людина, часто владний. Однак всередині вона дуже романтична та чуттєва, любить помріяти. Володарка цього імені товариська, знайти з нею контакт досить легко, але подруг у неї, як кажуть, раз-два і край. Дружити воліє з представниками сильної статі. Взагалі у цієї дівчини багато знайомих, які знають її поверхнево – рідко кому вона відкриває свою душу.

Ім’я Тетяна наділяє свою власницю багатим внутрішнім світом і часто-завищеною самооцінкою. Вона весь час хоче стрибнути вище голови, тому періодично зазнає невдачі в житті. Але поразок не за силу збити її з шляху і увігнати в депресію. Вона завжди зберігає оптимізм. Її особливістю є приголомшливі здібності до ясновидіння. Вона часто відчуває, що має статися. Тому серед близьких часом славиться справжньою віщункою.

Позитивні риси імені Тетяна: Рішучість, впевненість у собі, відкритість, весела вдача і тонке почуття гумору. Дівчина з ім’ям Тетяна володіє сильною інтуїцією, навіть ясновидінням. Багато довіряють її передчуттю. З нею легко спілкуватися, вона немов огортає співрозмовника своєю чарівністю. У імені Тетяна сильна воля, вона вірить у себе, майже не піддається сторонньому впливу. Ще в дитинстві Тетяна вміє постояти за себе, практична, господарча.

Негативні риси імені Тетяна: Мінливість поглядів і настроїв. Навіть її життєві принципи залежать від хвилинного настрою. Тетяна ніби розчинена в навколишньому світі і змінюється разом з ним. Подорослішавши, дівчина з ім’ям Тетяна стає впертою й владною і не терпить заперечень. Як правило, значення імені не слухає чужих порад, чинить опір, може конфліктувати і наживати собі ворогів.

Захоплення та хобі

Захоплення Тетяни, як і вся її життя, багато в чому залежать від настрою. Сьогодні вона може цілий день пролежати на дивані із книгою в руках, а завтра вирушити в подорож. Тетяна дуже допитлива, коло її інтересів широкий. Вона може сильно захопитися танцями. Часто цікавиться яким-небудь видом спорту і реалізовує в ньому свою енергію. Не любить нудьгу і одноманітність, тому, якщо є можливість, розганяє їх за допомогою активного відпочинку.

Професія і бізнес

Тетяні варто вибирати такий вид діяльності, де її помітять. Вона відмінно реалізує себе в творчій професії актриси, співачки, журналіста, мистецтвознавця або танцівниці. Також може стати успішним інженером, лікарем, педагогом, дипломатом, юристом.

Носійки імені Тетяна володіють діловою хваткою, тому можуть стати успішними «бізнес-леді», до того ж вони готові працювати цілодобово, щоб досягти матеріального благополуччя, яке для них має важливе значення. Тетяни – прекрасні аналітики, які можуть миттєво оцінити ситуацію і знайти з неї нестандартний вихід, що дуже стане в нагоді при веденні бізнесу. Якщо ж до всього вищесказаного додати рішучість і амбітність Тетяни, то успіх і процвітання її підприємству забезпечені.

Психіка і здоров’я

Жінки з ім’ям Тетяна найчастіше ставляться до сангвінікам. Надмірна емоційність та імпульсивність Тетяни можуть зіграти з нею злий жарт і позбавити друзів. До того ж Тетяни вважають себе центром Всесвіту, тому спілкуватися з нею можуть лише інтровертами з темпераментом, люблячі більше слухати, ніж говорити. В цілому ж Тетяна з її розкутістю і товариськістю знайде підхід до будь-якій людині, незалежно від віку і статусу, особливо якщо співрозмовник буде не тільки уважно її слухати, але і захоплюватися нею.

Здоров’я в неї міцне. У дитинстві, як і багато дітей, часто хворіє. Дорослій жінці варто поберегти себе від всіляких фізичних травм. Тетяна в силу свого оптимістичного характеру рідко схильна до депресій, але її підвищена емоційність багата нервовими зривами, а це може спровокувати проблеми з шлунком. В цілому Таням необхідно особливу увагу приділити розпорядку дня і свого раціону, що допоможе уникнути проблем з вагою і попередить розвиток захворювань ШКТ. Також необхідно особливо стежити за станом зубів, очей та шлунка.

Секс і любов

Тетяни – невиправні кокетки, причому незалежно від віку. Вони люблять фліртувати, але при цьому для них важливо завоювати свого обранця, який обов’язково повинен бути сильним і мужнім. Тетяна не терплять поряд з собою підкаблучника. Вона хоче йти за своїм чоловіком, а не тягнути його за собою, тому її чоловік має бути сильніший за неї морально. Чоловікові з Тетяною доведеться не солодко, адже вона власниця, яка буде і приховано, і явно контролювати свого партнера, намагаючись підпорядкувати його. Але це її негативне якість повною мірою перекривається теплом, любов’ю і турботою, якими вона оточить свого обранця.

Для Тетяни дуже важливо, щоб її секс з партнером був ідеальним. Дівчина з цим ім’ям може віддатися на волю любовних пристрастей цілком. Вона може навіть сама домагатися уваги і розташування вподобаного їй чоловіка. У присутності симпатичного хлопця помітно пожвавлюється і пускає в хід всю свою чарівність для підкорення нової вершини». Вона любить домінувати в інтимних відносинах, при цьому нерідко забуває про те, що задоволення повинні отримувати обидва партнера, а не тільки вона. У сексі Тетяна буває агресивною, тоді як від партнера чекає покори і підпорядкування.

Сім’я і шлюб

Власниця сильного характеру, Тетяна бажає бути лідером у сім’ї. Як правило, зайняти цю позицію їй не вдається. У відносинах з чоловіком і дітьми характеризує її суворість. Може через дрібницю підвищити голос на рідних. Але насправді вона обожнює свою сім’ю. Тетяна – добра і турботлива господиня, віддана дружина і турботлива мати, яка стає своїм дітям справжнім другом, який зрозуміє і пробачить багато. В шлюбі для неї важливі такі складові як стабільність і матеріальне благополуччя. Тетяни рідко стають ініціаторами розлучень, оскільки прагнуть у що б то не стало зберегти сім’ю.

Гороскоп імені Тетяна

Тетяна-Овен – це енергійна, честолюбна, вимоглива і дуже пристрасна жінка, дії якої відрізняються послідовністю і продуманістю. Самовпевненість Тетяни-Овна часто призводить до того, що грандіозні плани так і залишаються планами. Пристрасність ж стає причиною того, що Тетяна-Овен довгий час перебуває в пошуках свого ідеального чоловіка (не знаходячи в черговому партнері свого ідеалу, вона все більше і більше розчаровується у чоловіків).

Тетяна-Телець – це дуже терпляча, надійна і вірна своїм ідеалам жінка з консервативними поглядами на життя. Дуже багато чого в житті Тетяни-Тельця визначає звичка, а ось ризикувати стабільністю і спокоєм заради ефемерних надій вона не буде. Старанність і завзятість – ось ті складові, завдяки яким Тетяна-Телець домагається багато чого в житті. У взаєминах з протилежною статтю Тетяна-Телець також віддає перевагу простоту, ясність і стабільність (зайві пристрасті їй ні до чого).

Тетяна-Близнюки – це двоїсті і досить приховані особистості, які рідко бувають щирими з людьми (про таких кажуть «сам собі на умі»). Тетяна-Близнюки більше любить мовчати, ніж говорити, вважаючи за краще нічим не відрізнятися від навколишнього її більшості. Вона рідко виявляє ініціативу і взагалі намагається уникати відповідальних доручень. Як і всі Тетяни, вона не може жити без чоловічої уваги, але не вміє розбиратися в чоловіках.

Тетяна-Рак – це витончена, чарівна і вразлива леді. Вона розумна і кмітливість, але вкрай чутлива, тому її легко образити. Вона не злопамятна, але і прощати своїх кривдників не стане. Тетяна-Рак незмінно користується увагою у чоловіків, адже вона вміє не тільки розпалити в них пристрасть, але й підтримувати вогонь любові на належному рівні. До того ж вона вміє ніжно і щиро любити, що оцінюється її обранцем по достоїнству.

Тетяна-Лев – це вражаюча особистість, яка звикла бути в центрі уваги. Тетяна-Лев довго налаштовується на досягнення поставленої мети, але вже якщо візьметься за справу, то обов’язково доб’ється всіх запланованих результатів. Треба віддати належне Тетянам, народженим під знаком Лева, адже вони вміють бути об’єктивними, що підвищує їх авторитет на роботі, тоді як вдома до її думки прислухаються і чоловік, і діти. Агресивність, замкнутість і жорсткість Тетяна-Лев виявляє в разі невдач, тому дуже важливо заохочувати і винагороджувати жінок цього знака зодіаку. Свого партнера вона вибирає довго, але один раз і назавжди.

Тетяна-Діва – допитливість, комунікабельність і непосидючість – ось основні якості Тетяни-Діви. Її цікавить все і завжди, адже вона повинна бути кращою у всіх відносинах (до речі, допомагає їй у цьому схильність до систематизації та аналізу). З чоловіками Тетяна-Діва кілька скованна, але лише до тих пір, поки не відчує, що вона цікава.

Тетяна-Ваги – Це добра, чутлива, скромна і талановита натура, яка швидше погодитися з чужою думкою (знаючи, що воно неправильне), ніж буде відстоювати своє, щоб не образити іншу людину. Її відповідальність і старанність не можуть залишитися непоміченими, але із-за своєї скромності і безініціативності вона часто так і не домагається заслужених кар’єрних висот. Тетяна-Ваги любить чоловічу увагу, але що з ним робити вона не знає, тому віддає перевагу чоловіків, які все беруть в свої сильні руки.

Тетяна-Скорпіон – енергійна, вперта, весела, принципова і безпосередня Тетяна-Скорпіон ніколи і ні за що не поступиться своїми принципами. Вона відноситься до числа безкорисливих людей, готових віддати останню сорочку нужденному, тому в своєму оточенні не потерпить розважливих людей. Тетяна-Скорпіон – майстерно підкорює і розбиває чоловічі серця, але своєї коханої людини буде обожнювати.

Тетяна-Стрілець – це зосереджена, раціональна і розумна жінка, всі дії і помисли якої сповнені гідності, незважаючи на те, що з оточуючими її людьми вона веде себе просто і ввічливо. Вона вміє цінувати людей, за що її і поважають у будь-якому колективі і на будь-якому терені. Чоловіки захоплюються такою жінкою, але бояться сили її характеру.

Тетяна-Козеріг – Тані, народжені під знаком Козерога, спокійні, врівноважені і привабливі. Сьогодні вони можуть хандрити і цілий день лежати на ліжку, а завтра їх енергії вистачить на здійснення масштабних справ. Тетяну-Козерога відрізняють такі риси характеру, як скромність, чуйність і сором’язливість. Вона завжди подасть руку допомоги, але ніколи не попросить про подібному ж послугу. Тетяна-Козеріг – це вірна, віддана і любляча партнерка.

Тетяна-Водолій – це добра, наївна і прониклива натура (часто ці якості грають з Тетяною-Водолієм злий жарт, оскільки люди користуються її м’яким характером). Вона не вміє сердитися і заздрити, її мало цікавить матеріальна сторона життя, куди більше їй цікаві пориви людської душі. Чоловіків Тетяна-Водолій більше розглядає в якості співрозмовників, а не сексуальних партнерів.

Тетяна-Риби – з товариською Тетяною-Рибою легко знайти спільну мову, при цьому головне бути до неї уважними і ласкавими, тоді як критика і примус тільки відштовхнуть її. Народжені під цим знаком Тетяни працездатні, акуратні, відповідальні і дисципліновані. Вони вірні і люблячі дружини, але за умови, що їх друга половина буде відповідати їм взаємністю.

Сумісність імені Тетяна з чоловічими іменами

Тетяна та Олександр – люди з іменами Тетяна і Олександр – повні протилежності, у яких не збігаються ні мети, ні життєвий ритм, але це не заважає їм створити досить міцний союз (головне, щоб у відносинах панували любов і терплячість). Тетяна та Олександр доповнюють один одного, але іноді їм необхідно побути на самоті.

Тетяна і Дмитро – цей союз тримається в основному на сексуальних відносинах, але і в повсякденному житті Таня й Дмитрик здатні мирно співіснувати, незважаючи на важкий характер Дмитра. Але господарність Тетяни, її любов і турбота призводять до того, що союз з Дмитром може бути довгим і щасливим.

Тетяна і Сергій – союз двох творчих людей – Тетяни і Сергія – заснований на любові до різних життєвих радощів, нехай навіть і незначним (це може бути смачна їжа, походи в кіно або поїздки на природу). Але Сергій – натура нерішуча, тому в цьому шлюбі панує матріархат.

Тетяна і Андрій – справжні авантюристи, які не можуть довго сидіти на одному місці. Таню і Андрія об’єднує дух подорожей, тяжіння до пізнання нового і незвіданого. Відносини цих двох людей позбавлені одноманітності, при цьому їм не вистачає упорядкованості і стабільності, а без цих двох складових неможливо побудувати надійне майбутнє.

Тетяна та Олексій – і Таня, і Олексій прагнуть до створення міцної і матеріально забезпеченої сім’ї, при цьому своїх цілей вони досягають удвох і виключно чесним шляхом. Своїм дітям вони також прищеплюють правильні моральні та етичні цінності. Цей союз міцний і міцний, адже заснований не тільки на любові, а і на дружбу і почуття відповідальності.

Тетяна та Іван – шлюб Тетяни та Івана міцний і довговічний, адже ніжна і розуміюча Таня стримує волелюбну натуру Івана. Обидва партнери володіють чудовим почуттям гумору, що часто допомагає їм боротися з життєвими негараздами.

Тетяна та Євген – це справді ідеальна пара, адже їх об’єднують спільні інтереси, спільні цілі і погляди на життя. Тетяна та Євген з півслова розуміють один одного, при цьому їм ніколи не буває нудно разом. Такий тандем здатний звернути гори і багато чого добитися в житті.

Тетяна і Максим – обидва партнера сильні духом, енергійні і владні, при цьому ніхто з них не хоче поступатися своїми інтересами. Така сімейна війна за владу може призвести до розпаду сім’ї. Найчастіше міцний союз Тетяни і Максима засновано, насамперед, на партнерських, а не любовних відносинах (бізнес, заснований цією парою, просто приречений на успіх).

Тетяна і Володимир – романтичність, чуттєвість і ніжність – ось основні характеристики відносин між Тетяною та Володимиром. Але слід чітко розрізняти світ ілюзій, в якому часто перебуває ця пара, з реальним світом, в якому існує маса проблем, які необхідно вирішувати тут і зараз, а не тікати від них в світ книг і мрій. Союз Тетяни і Володимира може розпастися при виникненні матеріальних труднощів.

Тетяна і Денис – цих людей об’єднують такі якості як висока працездатність, цілеспрямованість і енергійність. Вони вірні традиціям, тому що одружуються по любові і відносяться до цього кроку вкрай відповідально. Шлюб між Танею і Денисом – це спокійний союз, в якому немає місця італійським пристрастям (та вони і не потрібні, адже їхні стосунки більше нагадують партнерські).

Тетяна і Павло – відносини між Павлом і Тетяною базуються на душевній близькості, вони можуть годинами філософствувати, забувши про час. Їх більше цікавлять таємниці світобудови, ніж мирські проблеми і матеріальні блага. Така відчуженість від реалій призводить до того, що оточуючі вважають цю пару дивною, адже найчастіше шлюб Тетяни і Павла не відповідає загальноприйнятим поняттям і нормам про сім’ю. Але відсутність розуміння з боку оточуючих мало турбує цю пару, яка живе в своєму окремому ідеальному світі.

Тетяна та Артем – здатні створити міцний союз з чітко розподіленими обов’язками: так, чоловік – це мисливець і годувальник, а жінка – берегиня сімейного вогнища. У такому союзі чоловік має більше свободи, ніж жінка, але такий привілей, він користується розумно. Сексуальне життя Тетяни та Артема різноманітна і пристрасна, тому партнери не шукають задоволень на стороні.

Тетяна та Антон – Антон – енергійний і поривчастий людина, тоді як Тетяна більш стримана і грунтовна. Він – марнотрат, вона ж знає ціну грошам, вміє їх збирати і правильно ними розпоряджатися. Але, як говориться, протилежності притягуються, тому такий союз можливий, але він буде досить нестабільним і недовгим, адже на одній пристрасті далеко не заїдеш. Міцність такого союзу можуть надати лише спільні інтереси.

Тетяна та Михайло – взаємодопомога, підтримка, щирість і довіру роблять відносини між Тетяною та Михайлом дійсно міцними і надійними. У них багато друзів, адже і Тетяна, і Михайло завжди готові прийти на допомогу своїм близьким. Тетяна з Михайлом рідко сваряться, швидко миряться і взагалі намагаються знаходити компроміси, які допоможуть уникнути конфліктів.

Тетяна і Роман – це гармонійний союз, обидва партнера в якому дивляться в одну сторону і наполегливо працюють для досягнення намічених цілей. І Тетяна, і Роман цінують домашній затишок, інтереси сім’ї для них понад усе. Вони прекрасні коханці, що ще більше зміцнює їх шлюб. Енергійна Тетяна стимулює вайлуватого Роману, але головне робити це тактовно і непомітно, в іншому випадку Роман може збунтуватися і розірвати відносини. Але все ж сумісність людей з цими іменами дуже висока.

Тетяна та Микола – союз Тетяни і Миколи багатогранний: це прекрасний партнерський, сімейний і любовний тандем, зруйнувати якої вкрай непросто. Обидва партнера чітко знають, чого хочуть, мають багато спільних інтересів, одним з яких є прагнення до подорожей, яке дарує їм не тільки масу позитивних емоцій, але і живить їх відносини, розпалюючи любов з новою силою.

Тетяна та Ігор – Ігор – дбайливий сім’янин, з яким Тетяна завжди буде відчувати себе бажаною. До того ж він прагне створити ідеальний сімейний осередок, для чого буде працювати з ранку до ночі (його сім’я не повинна ні в чому мати потребу). Роль Тетяни в цих відносинах – створювати тепло і затишок в домі і виховувати дітей. Міцний союз можливий у тому разі, якщо Тетяна повністю розчиниться у своїй родині і забуде про кар’єру.

Тетяна та Ілля – Ілля – вірний сім’янин, який вибирає жінку довго, але раз і на все життя. Він прагне забезпечити своїй сім’ї достойний рівень життя. Він турботливий чоловік і батько, який не поділяє домашні обов’язки на жіночі і чоловічі, тому Тетяні з ним буде легко і комфортно. Її чарівність діє на нього як магія, тому часто Тетяна грамотно маніпулює Іллею.

Тетяна і Владислав – в Тетяні Владислава приваблює, перш за все, її жіночність і чарівність. Обидва партнера – це творчі натури, тому нудно їм ніколи не буде. І Таня, і Владислав воліють гучних вечірок домашній спокій. Вони вірні дружини і хороші батьки. Союз людей з такими іменами може бути міцним і довгим.

Тетяна і Вадим – союз Тетяни та Вадима ґрунтується на взаєморозумінні та підтримці. При цьому Тетяна займається не тільки веденням домашнього господарства і вихованням дітей, але і прийняттям відповідальних рішень, адже Вадим найчастіше звертається за порадою саме до неї в силу своєї нерішучості (Вадиму взагалі властиво завжди і у всьому сумніватися). І Таня, і Вадим не люблять сварок і з’ясування відносин, тому їх союз найчастіше довгий і міцний.

Тетяна і Костянтин – сумісні в шлюбі на всі сто відсотків. Вони розуміють, люблять і цінують один одного, їм завжди є про що поговорити і чим зайнятися. Дозвілля вони також вважають за краще проводити в колі сім’ї, в якій панують створені ними ж сімейні традиції. У сексуальному плані Тетяна і Костянтин також ідеальні партнери.

Тетяна і В’ячеслав – незважаючи на відмінну сексуальну сумісність, цей яскравий союз не завжди міцний, оскільки пристрасть швидко згасає, і якщо не запалювати почуття знову і знову, то скоро обом партнерам стане нудно. Різні погляди на життя і сім’ю В’ячеслава і Тетяни також не сприяють міцності і довговічності цього союзу.

Тетяна і Єгор – відносини між Єгором і Тетяною будуються на любові й довірі. Єгор – однолюб, свою другу половинку він буде оберігати, потураючи всім її примхам. Тетяна ж буде платити йому сторицею, дбайливо зберігаючи домашній вогнище. Єдине, чого може не вистачати Тетяні в таких відносинах, так це ніжності і романтики, адже Єгор – натура прагматична, йому не властива сентиментальність.

Тетяна і Віталій – це міцний союз, в якому обидва партнери посилено працюють для досягнення намічених цілей, вони не чекають «манни небесної» і всього домагаються самі. Тетяна і Віталій серйозно ставляться до родинним зв’язкам, тому довго придивляються один до одного. Конфлікти в цій сім’ї вирішуються шляхом мирних переговорів.

Тетяна і Олег – цей союз може стати міцним, якщо Тетяна змириться з думкою про те, що Олег не буде виконувати її забаганки. До того ж головою сім’ї буде саме чоловік, що не завжди подобається владної Тетяні, яка і сама не проти покерувати. Олег та Тетяна часто сваряться, що може в кінцевому підсумку призвести до розриву відносин.

Тетяна і Валерій – у відносинах Тетяни та Валерія присутні і пристрасть, і ніжність, вони ніби створені один для одного. Валерій цеглинка за цеглинкою зводить будинок під назвою «сім’я», тоді як Тетяна надійно прикриває тили чоловіка, підтримуючи його у всіх починаннях. В інтимному житті партнери також чудово підходять один одному.

Тетяна та Юрій – цей союз може бути міцною, якщо Тетяна навчиться поблажливо ставитися до слабостей свого партнера (Юрій – натура творча, тому йому властиві перепади настрою і творчі кризи). Для Юрія Тетяна – натхненниця і муза.

Тетяна і Анатолій – обгрунтованість і надійність Анатолія залучають імпульсивну Тетяну. У своєму чоловікові вона цінує турботу і підтримку, тоді як Анатолій завжди готовий радувати свою кохану. Вони рука об руку йдуть до однієї мети і живуть спільними інтересами. Разом вони можуть звернути гори.

Тетяна та Руслан – Руслан дуже вимогливий до своєї другої половинки, яка повинна бути не тільки красивою, але і господарської. З Тетяни не завжди виходить хороша господиня. Руслан прямо і часто різко висловлюється щодо господарності Тані, що її ображає. Цей союз рідко довговічний і міцний.


Залишити відгук