Світлана Значення Імені

Характер Світлани витканий з безлічі протиріч, тому не варто дивуватися тому, що вона може бути доброю і мстивої одночасно, чуйною і самозакоханою, безкорисливої і розважливою. Вона намагається приймати людей такими, які вони є, але і від оточуючих вимагає того ж. Владність цієї жінки прекрасно уживається з отходчивостью, тому зі Світланою завжди легко, тепло й затишно, незважаючи на перепади її настрою. Але не варто забувати про те, що час року народження Світлани може істотно відкоригувати її і без того непростий характер.

Характеристика ім’я Світлана

Відповідний знак Зодіаку: Діва .

Покровительствують планета: Сатурн .

Домінуюча стихія Фен-шуй: Земля .

Талісман-камінь, мінерал, метал: Гірський кришталь.

Талісман-колір: Блакитний.

Талісман-дерево: Береза.

Талісман-рослина: Лілія.

Талісман-тварина: Заєць-біляк.

Найбільш вдалий день: Субота.

Щасливий час року: Зима.

Особливості характеру: Активність, Дружелюбність, Непостійність, Доброта, Чуйність.

Весняна Світлана – натура, що сумнівається і невпевнена, їй не вистачає сили волі й твердості характеру для звершення задуманого. Вона постійно перебуває в дисгармонії з собою і навколишнім світом, що рано чи пізно призводить до розвитку депресії. Цій жінці життєво необхідно навчитися дивитися на світ легко і вільно, тільки тоді вона знайде не тільки гармонію, але і любов. До речі, подобаються весняної Світлані галантні, добрі і веселі чоловіки, які здатні наповнити її світ яскравими фарбами.

Річна Світлана добродушна, відкрита і талановита. Вона з легкістю знаходить спільну мову з будь-якою людиною, що допомагає їй оточити себе чуйними і добрими людьми. Її безкорисливість не знає меж, з-за чого Світлана нерідко страждає. У чоловікові вона цінує, насамперед, щирість, душевну теплоту і вірність (довіра – ось та головна складова, на якій будує відносини Світлана, народжена влітку).

Осіння Світлана рассудительна, прагматична і недовірливий. Вона не любить сваритися і конфліктувати. Крім того, близько до себе вона нікого не підпустить, адже її довіру і розташування потрібно заслужити. Її замкнутість – результат того, що люди, яким вона довіряла, не раз зраджували її. Обранець осінньої Світлани – це ґрунтовний і серйозний чоловік, який без зайвих слів покладе на себе вирішення усіх проблем.

Зимова Світлана – це лідер, який любить не тільки командувати, але і знаходитися в центрі уваги (захоплені погляди і визнання її здібностей підживлюють цю жінку, надихаючи на підкорення нових вершин). Але блиск і слава не замінять теплих людських відносин. І про це слід пам’ятати зимової Світлані, яка в одну мить може втратити розташування близьких людей. Чоловіка вона обирає не менш владного і сильного (її не цікавлять хлопці, що не відбулися у житті і шукають свій шлях).

Характер імені Світлана

Ім’я Світлана дарує своїй власниці суперечливий характер. Тому вона може бути одночасно доброї і злий, великодушної і мстивої, безкорисливої і практичною. Але вдача такої особистості виділяється однією рідкісною рисою – жінка готова сприймати людей такими, якими вони є. При цьому вона вимагає, щоб оточуючі не ідеалізували її, а ставились як до живої людини.

Характеристика ім’я Світлана наділяє його представницю владністю і рідкісної отходчивостью, в поєднанні з якийсь «домашній» м’якістю. Тому навколишні «відпочивають з нею душею». Водночас їй притаманна не гордість, а гординя, змушує відмовлятися від підтримки. Вона звикла вважати будь-яку допомогу проявом слабкості зі свого боку. І замість того, щоб правильно розподілити свої сили, «видихається» на півдорозі, наздогнана нападом цілком зрозумілою і зрозумілою ліні і апатії.

Це гарне ім’я дає своїй власниці вміння ставити перед собою високі цілі, але досягти їх їй рідко коли вдається. Вже при перших труднощах вона втрачається, починає панікувати, але знову відштовхує допомогу тих, хто міг би врятувати її в цій ситуації. Те ж відбувається і тому, що часто дівчина занадто переоцінює свої сили. Тому помиляється, даремно витрачає енергію і натикається знову і знову на добре знайомі «граблі». Вона нерішуча і не вміє впливати на долю, вважаючи за краще «плисти за течією». Кокетка по натурі, Світлана любить чоловіче суспільство більше жіночого, легко знаходячи спільну мову з представниками сильної статі.

Позитивні риси імені Світлана: Доброзичливість, товариськість, підвищена емоційність, усмішливість, отходчивость, незлопамятность. Світлана любить святкову атмосферу, радість, веселощі і легко може їх створити. З дитинства Світлану приваблює музика, виступи перед публікою, танці, ігри, в тому числі і спортивні. Світлана має непогані здібності до навчання, її кмітливість і гарна пам’ять дозволяють швидко засвоювати великий обсяг інформації. Навчається Світлана успішно, хоча її пізнання не відрізняються глибиною.

Негативні риси імені Світлана: Надмірна захопленість, чутливість, прагнення до розваг, розсіяна увага, відсутність логіки в мисленні. Біда Світлани в тому, що вона схильна до впливу веселих компаній, які відволікають її від навчання, вирішення важливих життєвих завдань. Її захоплення й інтереси непостійні. Світлані потрібні нові враження, інакше життя їй здається нудною. Світлана здатна на важкі життєві помилки, але з часом вона стає мудрішою.

Захоплення та хобі

Основне захоплення Світлани – мода, за тенденціями якої вона пильно стежить. Вона обожнює займатися рукоділлям і шиттям, тому гардероб її сім’ї відрізняється гарними авторськими речами, зшитими і пов’язаними нею власноруч. Свій вільний час вона намагається присвятити не тільки сім’ї, але й собі (похід по магазинах і відвідування спа-салонів вона не проміняє ні на що). Захоплюється ландшафтним дизайном і квітникарством, отримує справжню насолоду від роботи з землею.

Професія і бізнес

Світлана – владний, вимогливий і авторитетний лідер, схильний не тільки керувати підлеглими, а й при необхідності використовувати їх у своїх корисливих цілях. Її працелюбність, відповідальність та відкритість допомагають досягти стрімкого кар’єрного зростання в будь-якій професії, але за умови, що ця жінка зможе впоратися зі своїм марнославством і самолюбством. Не слід забувати і про те, що Світлана – людина настрою, а тому їй властиво з легкістю міняти обридлу роботу.

Світлані слід вибирати ті сфери діяльності, де не вимагається вміння доводити почате до кінця. Найбільше їй підійдуть сфери діяльності, пов’язані зі спілкуванням з людьми. Так, вона може бути відмінним продавцем і оператором, кондитером і педагогом, тобто знайти себе там, де необхідно виконувати певний цикл дій. Якщо дівчина отримала відповідну освіту, то здатна стати чудовим педагогом і керівником. Але бізнесмен з неї поганий – вона не вміє ні продавати, ні доводити почате до кінця, тому її справа просто приречене на провал.

Психіка і здоров’я

Світлана – людина непослідовний, при цьому часто її вчинками керують пориви і емоції, тоді як голос розуму вона не чує. Їй нічого в житті не дається просто так, тому до своєї мети вона йде скрупульозно, крок за кроком долаючи труднощі. Разом з тим це дуже відкрита жінка, життя якої переважає духовний початок: її помисли та устремління чисті, а серце завжди відкрите для тих, хто потребує його теплоту. Тому, якщо Ви чогось забажаєте домогтися від Світлани, то краще апелювати саме до її доброму і чуйному серцю.

Світлана не володіє міцним здоров’ям, але її природна енергія і життєлюбність добре приховують від оточуючих цей факт. Вона уміє взяти себе в руки і навіть у хворобливому стані вийти на роботу, встати приготувати чоловікові сніданок, розуміючи, що без неї це ніхто не зробить. Із-за своєї зайвої емоційності Світлана може відчувати проблеми з роботою нервової системи, тому їй рекомендується особливу увагу приділити своєму моральному та психологічному стану.

Секс і любов

Світлана – жінка чарівна і приваблива, тому нестачі шанувальників вона не відчуває. При цьому з чоловіками вона веде себе легко і ненав’язливо, що грає на її користь (чоловіки люблять відносини, в яких ніхто нікому не нав’язує свою модель поведінки). У чоловіках Світлану приваблює, перш за все, внутрішній зміст, амбіційність, пристрасність, темпераментність і досвід, тоді як зовнішні дані не мають для неї вирішального значення. У Світлані представників сильної статі приваблює таємничість і недоступність, її вміння тримати інтригу і щодня дивувати свого коханого. І хоча на перший погляд здається, що Світлана холодна й неприступна, це абсолютно не відповідає дійсності. Ця жінка вміє кохати по-справжньому, що по достоїнству оцінюють чоловіка.

Світлана – чуттєва і чарівна жінка, яка не поспішає проявляти свою сексуальність, боячись любовних невдач. А дарма, адже є в ній щось, що приваблює чоловіків – це та таємниця, прихована темпераментність, і неймовірна жіночність. Варто лише Світлані розкритися і довіритися чоловікові, як в ній пробуджується чуттєвість, здатна звести з розуму будь-якого чоловіка. Вона здатна віддатися почуттям без умов і вимог, готова присвятити себе служінню» свого героя. Але, незважаючи на гадану пристрасність, секс не грає особливої ролі в її житті. Вона завжди віддає перевагу чоловікові, з яким її пов’язує духовна, а не тілесна близькість. Ідеальний сексуальний партнер Світлани – це досвідчений і чуттєвий чоловік, який вміє доставити жінці задоволення.

Сім’я і шлюб

Світлана великі надії покладає на шлюб, який обов’язково повинен бути вдалим, тому й до вибору чоловіка вона підходить максимально відповідально і обережно. Для неї вкрай важливо довіряти своєму чоловікові, який повинен бути для неї надійним партнером і люблячим чоловіком, за спиною якого можна сховатися від будь-яких неприємностей. Але все ж чоловікові Світлани доведеться нелегко, адже щоб вона стала справжньою берегинею домашнього вогнища, йому доведеться оточити її теплом, увагою, турботою. Важлива для Світлани та матеріальна складова браку: так, вона згодна розпрощатися з кар’єрою, але натомість чоловікові доведеться здійснювати всі ідеї та бажання своєї коханої.

Світлана – турботлива і вірна дружина, любляча мати, відмінна господиня. Завдяки своїй дипломатичності, м’якості і гнучкості в її родині завжди панують мир і спокій (в родині Світлана не прагне довести своє лідерство, навпаки, вона з радістю готова підкоритися чоловікові, хоча і буде намагатися тримати все під своїм негласним контролем). Сім’я для неї – основа життя, тому заради її збереження та процвітання вона готова відмовитися від своїх кар’єрних амбіцій. Важливо те, що Світлана завжди керується виключно інтересами своєї сім’ї, не звертаючи уваги на жодні пересуди. Своїм дітям вона намагається забезпечити максимальний затишок і комфорт, часто забуваючи про те, що собі коханій теж необхідно приділяти час.

Гороскоп імені Світлана

Світлана-Овен – простосердечная, пряма, часом наївна особистість. Вона не вміє хитрувати, навпростець заявляє про свої наміри і вважає, що оточуючі також щирі і прості. Тому розчарування і душевні рани в житті Світлани-Овна — не рідкість. Однак вона напрочуд швидко забуває про образи і не тримає зла на людей. Їй властиво необдумано закохуватися, але незабаром розуміє, що зробила помилку. З колишніми партнерами вона підтримує дружні стосунки.

Світлана-Телець – енергійна, приваблива, товариська й життєрадісна Світлана-Телець відноситься до життя легко і невимушено. Вона любить веселі і галасливі компанії, тоді як побудова кар’єри та сім’ї її мало цікавить. У чоловіка ця жінка цінує почуття гумору і активну життєву позицію, а ось матеріальні блага вважає справою наживным.

Світлана-Близнюки – добра, чуйна, наївна і довірлива Світлана-Близнюки може залишити невирішеними свої проблеми, але про біду рідних і друзів не забуде ніколи. Не дивно, що її добротою часто користуються в корисливих цілях, що дуже засмучує Світлану. Обранець цієї жінки повинен бути добрим, ніжним і турботливим, адже для Світлани-Близнюки вкрай важливо відчувати тепло і підтримку коханої людини.

Світлана-Рак – нерішуча, невпевнена в собі і трохи інфантильна Світлана-Рак щосили намагається довести оточуючим свою значимість і незамінність, тільки ось це рідко виходить. Компліменти, підтримка, похвала – ось рушійні сили Світлани-Раку. У своєму чоловікові вона шукає, насамперед, надійного партнера, який ніколи не зрадить, а вже потім пристрасного коханця і люблячого чоловіка.

Світлана-Лев – емоційність, запальність і імпульсивність Світлани-Лева заважають їй знайти однодумців і вірних друзів. Навпаки, з-за свого самомилування ця жінка часто втрачає розташування близьких людей. Вона не може жити без загальної уваги і світла софітів, її самолюбство повинно бути задоволено у повній мірі. У чоловікові Світлана-Лев цінує надійність, досвідченість і грунтовність.

Світлана-Діва – ця ерудована і різнобічно розвинена особистість прекрасно розбирається в людях і швидко пристосовується до обстановки, що допомагає їй знайти справжніх друзів і повагу серед колег. Світлану-Діву важко обвести навколо пальця, тому чоловікам не вдається пограти з нею в кішки-мишки. Вона не сприймає хитрощі, брехні і лицемірства.

Світлана-Ваги – ввічлива, дипломатична і тактовна Світлана-Ваги з легкістю розташовує до себе людей. Ця сентиментальна і ранима жінка намагається не показувати своєї вразливості, тому справжню Світлану знають лише самі близькі люди. У своїй сім’ї вона не допустить сварок і скандалів, тому чоловіка вибирає спокійного і врівноваженого.

Світлана-Скорпіон – цій жінці подобається самотність, вона прагне знайти справжніх друзів, тільки от довіряти людям Світлана-Скорпіон абсолютно не вміє. Крім того, вона пред’являє досить високі вимоги до оточуючих, тому не дивно, що людям важко знайти з нею спільну мову. Чоловіка вона шукає надійного, забезпеченого і здатного завжди стати на її захист.

Світлана-Стрілець – це справжня альтруистка і гуманистка, яка намагається бачити в людях лише їх сильні і позитивні сторони. Проте таке ставлення до людей загрожує серйозними розчаруваннями для наївної Світлани-Стрільця. Чоловіка вона шукає під стать собі: доброго, чуйного і безкорисливого, готове прийти на допомогу в будь-яку хвилину.

Світлана-Козеріг – це лідер і кар’єрист по натурі, готовий трудитися, не покладаючи рук, заради досягнення заповітної мети. Світлана-Козеріг по-справжньому любить свою роботу, тому швидко просувається по кар’єрних сходах. Незважаючи на свою владність і організованість, це вразлива і добродушна жінка, гостро реагує на будь-яку критику. Вона довіриться лише м’якому і розуміє чоловікові.

Світлана-Водолій – розумна і розважлива Світлана-Водолій вміє правильно поставити себе в суспільстві, тому її присутність – це прикраса будь-якого заходу. Вона не любить бездіяльності, а віддає перевагу проводити вільний час за прочитанням хорошої книги або в компанії друзів. Світлана-Водолій не вміє довіряти чоловікам, тому її обранцю слід запастися терпінням.

Світлана-Риби – ця сором’язлива і невпевнена в собі жінка постійно сумнівається у своїх власних силах, тому їй як нікому іншому необхідна підтримка. Від свого коханого вона чекає тепла, турботи та любові, адже тільки з люблячою людиною Світлана-Риби буде відчувати себе затишно і комфортно.

Сумісність імені Світлана з чоловічими іменами

Світлана і Дмитро – це пари амбіційних та цілеспрямованих людей, енергії яких вистачить на те, щоб подолати будь-які життєві труднощі. У сімейному житті у Дмитра та Світлани панують любов і справжню довіру.

Світлана та Олександр – в цьому союзі панує повне взаєморозуміння: так, Світлана намагається у всьому догодити своєму коханому чоловікові, тоді як Олександр дарує всього себе без залишку своєю ніжною і ласкавою коханої.

Світлана та Євген – у цьому цікавому союзі основою є не почуття, а розумний підхід до побудови сім’ї. Але такий підхід не перешкоджає побудові міцних і благополучних сімейних відносин Євгенія і Світлани.

Світлана і Сергій – життя Світлани і Сергія сповнена пригод і нових відчуттів, але часто саме відсутність стабільності призводить до розриву їхніх відносин.

Світлана і Андрій – ця пара, приклавши мінімум зусиль, може досягти багато чого: і матеріального благополуччя і розвитку кар’єри і слави. А допоможе Андрію і Світлані добитися всього цього любов і взаєморозуміння.

Світлана і Олексій – цей тандем сходиться на ґрунті спорідненості душ: так, Світлана і Олексій розуміють один одного без зайвих слів. Для них основа благополучної сім’ї – це спокій, мир і взаємна повага.

Світлана та Юрій – союз між власниками цих імен малоймовірний, так як обидва надмірно волелюбні і не готові йти на компроміси. Світлана та Юрій не доповнюють один одного, а пригнічують.

Світлана і Василь – грунтовний і практичний Василь не завжди розуміє імпульсивність і надмірну емоційність своєї обраниці. І якщо спочатку вибуховий характер Свєти приваблює його, то згодом може відштовхнути.

Світлана та Іван – це досить рідкісний союз, оскільки він заснований переважно на пристрасті, в той час як не Світлана, ні Іван не готові розпрощатися зі своєю свободою і поринути з головою в світ сімейних відносин.

Світлана і Максим – в цьому нетривкому союзі Максим активно приміряє на себе роль власника і ревнивця, з чим не збирається миритися незалежна Світлана, для якої цінно довіру партнера.

Світлана та Єгор – ці відносини розвиваються стрімко: так, між Світланою і Єгором одразу спалахують почуття, проте вони швидко проходять, що призводить до розпаду цієї яскравої та цікавої пари, не готовою до серйозних стосунків.

Світлана і Роман – недовірлива й уразлива Світлана чекає від Романа розуміння і підтримки, тепла і турботи. І Роман з задоволенням дає їй всю цю гаму почуттів та емоцій, вимагаючи натомість лише любов, вірність і ніжність.

Світлана і Володимир – це гармонійна пара, в якій обидва партнери націлені на створення справжньої сім’ї, в якій чоловік і дружина йдуть рука об руку і в радості, і в горі. Якщо Світлана прийме пропозицію Володимира, можете вважати, що цим двом пощастило, вони знайшли один одного.

Світлана та Денис – цей союз часто дуже швидко розпадається через відсутність надійного фундаменту, що складається із загальних інтересів і глибоких почуттів. Стан закоханості у Дениса та Світлани швидко змінюється дратівливістю з обох сторін.

Світлана та Артем – цей союз будується, насамперед, на дружбу, яка з часом переростає в любов. У Світлани та Артема немає секретів, що лише зміцнює їх і без того благополучний шлюб.

Світлана та Антон – це досить цікавий союз, який будується виключно на почуттях партнерів. А ось про постійності, стабільності і спільності інтересів у парі Світлани та Антона мови не йде.

Світлана та Михайло – володарів цих імен спочатку зближує волелюбність і жага пригод, але з часом відчуття новизни проходить. Тому Міші і Світлані треба навчитися знаходити натхнення один в одного.

Світлана і Микола – часто відносини між Світланою і Миколою розвиваються стрімко, причому їх почуття щирі і пристрасні. Але різні погляди на сімейне життя розводять цих люблячих людей «по різних кутах».

Світлана та Ігор – ревнощі та підозри – ті складові, яких не зустрінеш в зразкових відносинах Світлани та Ігоря. Їм уготована щасливе спільне життя.

Світлана та Анатолій – ця пара сходиться на грунті пристрасті і фізичного тяжіння. Так, Світлана та Анатолій – це прекрасні коханці, але не уважні і турботливі дружини, готові підтримувати один одного.

Світлана і В’ячеслав – цей союз не можна назвати ідеальним, але все ж він цілком може відбутися, якщо обидва навчаться жити з недоліками один одного. Крім того, у Світлани і В’ячеслава відмінна сексуальна сумісність.

Світлана та Ілля – цей союз без докорів сумління можна назвати непорушним, адже внести смуту в стосунки Світлани та Іллі практично неможливо, оскільки між ними панує справжня любов.

Світлана та Владислав – у Владислава та Світлани багато спільного: цілі, інтереси, сумісність в інтимному житті. Дбайливе ставлення один до одного і своєму почуттю допомагає цій парі залишатися міцною та гармонійною.

Світлана та Віталій – в цьому союзі сходяться дві яскраві індивідуальності, які прагнуть навіть у сімейному житті довести свою перевагу, забуваючи про те, що сім’я – це єдине ціле, в якому немає місця суперництва. У побуті це може виливатися в конфлікти і образи: Світлана схильна звинувачувати свого обранця в недостатньо цікавою, одноманітного життя, Віталій же не може змиритися з її прагненням якомога більше часу проводити поза домом, з-за чого обидва бувають незадоволені один одним. Якщо ці відносини обом дороги, їм необхідно прийняти партнера таким, який він є, не намагаючись його переробити.

Світлана і Микита – цей тандем заснований на абсолютній довірі, що допомагає Микиті і Світлані пережити багато сімейні труднощі, які стають непереборною перешкодою для багатьох пар.

Світлана і Вадим – це пара, яка хоче і може побудувати дійсно міцні і стабільні відносини. Тим більше що у Вадима і Світлани багато спільного, включаючи сімейні цінності та ставлення до самого поняття «інститут шлюбу».

Світлана та Олег – обидва люблять подорожувати, для обох сім’я – це першооснова благополучного і щасливого життя. Тому немає нічого дивного в тому, що Світлана та Олег здатні створити міцну сім’ю.

Світлана і Руслан – такі риси характеру Світлани як імпульсивність і мінливість настрою не влаштовують спокійного і розважливого Руслана. Зруйнувати цей союз може і різне розуміння побутових питань.

Світлана і Кирило – у обох партнерів сильні і вольові характери, але у Світлани вистачає мудрості надати лідируючу роль у сім’ї все-таки Кирилу. Натомість вона отримує ніжність, турботу, теплоту і любов.

Світлана і Костянтин – непередбачувана Світлана – не пара обстоятельному і консервативному Костянтину, для якого будь-які зміни в житті рівносильні стихійного лиха. Підсумок: пара часто розпадається.

Світлана і Павло – Світлана не бачить у Павла надійного партнера, з яким можна створити справжню сім’ю, тому і до відносин з них відноситься невимушено і легко. А це перешкоджає створенню стабільного союзу.

Світлана та Віктор – у цій щасливій парі Світлана та Віктор намагаються згладжувати гострі кути, адже обидва не сприймають сварок і скандалів. Серйозні проблеми в цій сім’ї виникають вкрай рідко.

Світлана і Валерій – цей союз цікавий і суперечливий одночасно, адже в ньому сходяться абсолютно різні за характером і темпераментом люди. Благополуччя шлюбу Світлани та Валерія найчастіше удавана.

Світлана і Леонід – ніжний, чуттєвий і пристрасний союз Свєти і Леоніда спрямований на творення. Ці двоє ніби створені одне для одного, тому їх шлюб довгий і неймовірно міцний.


Залишити відгук