Сергій Значення Імені

Надійне, ніжне ім’я непростого людини, тисячею ниток пов’язаного з усіма рівнями буття. У цьому імені проявилися і відбилися всі якості людей, що населяють величезний простір Росії від крайнього Заходу до Далекого Сходу. Доля підготувала носіям імені Сергій чимало випробувань, а все через суперечливості характеру, у якому присутні довірливість і обережність, непохитність і невпевненість, м’якість і твердість. Ім’я виключно популярний і любимо. Років двадцять тому воно суперничало з Олександром за перше місце. Любов до цього імені, судячи з усього, не ослабла і в наші дні.

Характеристика ім’я Сергій

Відповідний знак Зодіаку: Рак .

Покровительствують планета: Уран .

Домінуюча стихія Фен-шуй: Метал .

Талісман-камінь, мінерал, метал: Перли.

Талісман-колір: Перлинно-сірий.

Талісман-дерево: Береза.

Талісман-рослина: Верес.

Талісман-тварина: Заєць-русак.

Найбільш вдалий день: П’ятниця.

Щасливий час року: Осінь.

Особливості характеру: Стриманість, Сприйнятливість, Миролюбність, Пристрасність.

Весняний Сергій – натура іронічна, весела і непостійна. Для нього важливо жити в гармонії зі своїми внутрішніми переживаннями і почуттями. Його емоційність і відкритість приваблюють жінок, але несерйозність весняного Сергія з часом призводить до розриву відносин.

Річний Сергій характеризується скутістю, нерішучістю і непевністю. Часто він перебуває в полоні забобонів, що заважає йому приймати рішення у відповідності зі своїми бажаннями і можливостями. В той же час річний Сергій покладливий і згідливий. У сімейному житті ідеальну пару йому складе ласкава і ніжна партнерка.

Осінній Сергій раціональний та справедливий, він воліє керуватися при прийнятті будь-яких рішень розумом, тоді як емоціям і почуттям у його житті відводиться мінімальна роль. Не дивно, що сухість осіннього Сергія відштовхує жінок.

Зимовий Сергій пристрасний і емоційний, хоча віддає перевагу на людях вести себе стримано. Ревнощі здатна зруйнувати його особисте життя. Він розважливий і цілеспрямований, що допомагає зробити йому успішну кар’єру.

Характер ім’я Сергій

У дитинстві Сергій сприймає світ радісно і оптимістично. У школі він старанний учень, сумлінно готується до уроків і бере участь у художній самодіяльності. Основними рисами його характеру є миролюбність, схильність до співпереживання, чуттєвість. За типом темпераменту він відноситься до меланхолікам. Таємниця імені приховує врівноваженого, розважливого, тактовного і незалежної людини.

Життя Сергія складається з добрих і негативних вчинків, надмірної довіри і м’якості, а також стійкості і твердості у рішеннях. Він вміє знаходити вихід із найскладніших ситуацій. Представник цього імені – справжній дипломат, який веде переговори різного ступеня важливості і завжди має позитивний підсумок. Володіє аналітичним складом розуму. Отриману інформацію вміє правильно розподілити.

Позитивні риси імені Сергій: Життєрадісність, видатні творчі здібності, доброта, чуйність, здатність до співпереживання. У Сергія витончена натура, будь-яка грубість чи вульгарність ранить його почуття. Він може легко пристосуватися до нових людей і умов, ладити з усіма, крім грубих людей. З віком у характері усе сильніше проявляються мужні риси: відвага, завзятість, високі цілі.

Негативні риси імені Сергій: Брак твердості, волі, роздратування. Для втілення в життя ідей йому потрібна допомога інших. Сергій може кинути справу на півдорозі, у нього не вистачає посидючості й сили волі довести її до кінця. Чоловік з ім’ям Сергій любить будувати нереальні плани, мріяти, фантазувати, вражати оточуючих екстравагантністю, відчайдушністю. Він може звершувати героїчні вчинки, одноразові акції, але рішення щоденних складних проблем не по ньому. Життєві невдачі легко «вибивають його з сідла».

Захоплення та хобі

Сергій любить жінок, веселі застілля, елітні напої, анекдоти. Друзі вважають його «душею» компанії. Сергій любить отримувати задоволення від життя, при цьому найчастіше не може вчасно зупинитися, із-за чого може пристраститися до алкоголю. Він захоплюється музикою, кіно. Вільний час проводить в спортзалі, щоб підтримувати фізичний стан тіла. Обожнює свійських тварин, особливо собак. Добре розбирається в модних тенденціях і дотримується елегантного стилю в одязі.

Професія і бізнес

Сергій у кар’єрі може досягти великих висот. Він виконавчий, педантичний і обов’язковий. Роботодавець вважає його цінним співробітником, і він швидко досягає керівних посад. Може проявити себе в акторській професії, журналістиці. При бажанні його чекає блискуча військова кар’єра. Серед володарів цього імені можна зустріти композиторів, дикторів, письменників. Йому також підійде робота в сфері креативу, так як у нього завжди в запасі багато нових і цікавих ідей.

Незважаючи на те, що Сергій володіє всіма якостями керівника, до керівних посад він ставиться насторожено, вважаючи за краще відповідати виключно за свою роботу і свої дії. У Сергія є всі шанси стати успішним бізнесменом, але за умови, що він навчиться відстоювати свою точку зору, незалежно від того, чи сподобається це опоненту чи ні.

Психіка і здоров’я

Сергії найчастіше – меланхоліки. Сергій – натура неоднозначна, він може бути товариським і відкритим, а може на довгий час замкнутися в собі. Така непередбачуваність поведінки поєднується в цій людині з неймовірною глибиною почуттів і здатність співпереживати іншим людям. З Сергієм завжди цікаво, адже він відкритий, дотепний і товариський. Головне – відкрито не критикувати Сергійка, інакше він з веселуна перетвориться в смутного, дратівливого і жорсткого людини.

У дитинстві Сергій багато хворіє, але в дорослому віці це досить міцний чоловік. Підтримувати здоров’я на належному рівні йому допоможуть фізичні навантаження і заняття спортом. Слабким місцем його є нервова система, тому для її збереження та зміцнення необхідно, по-перше, уникати стресів, по-друге, давати вихід своїм емоціям. Особливої уваги з боку здоров’я заслуговують сечостатева система, бронхи і легені.

Секс і любов

Свою безмежну любов, ласку й ніжність Сергій подарує лише духовно та інтелектуально розвиненої жінці, яка буде розуміти і розділяти його «творчі» погляди на життя. А ось зовнішність обраниці для нього суттєвої ролі не грає. Для Сергія вкрай важливо виглядати в очах своєї коханої жінки тим сильним і благородним чоловіком, який захистить її від усіх негараздів і життєвих бур. Така позиція призводить до того, що жінки злітаються до нього, як метелики на вогонь.

Сексуальність Сергія залежить від випробовувані їм почуттів до обраниці. Як тільки дівчина починає виявляти свою холодність, він відразу втрачає до неї інтерес. Але якщо партнерка ніжна і пристрасна, то дякує їй за це, даруючи незабутні відчуття. У сексі його можливості великі, він здатний зацілувати і заласкать жінку. Тому має дуже багато дівчат, які його шалено люблять.

Сім’я і шлюб

Узами шлюбу Сергій пов’язує себе з ніжними, спокійними, жіночними і ласкавими жінками, для яких на першому місці стоїть сім’я, а не кар’єра і розваги (часто шлюбів буває кілька, особливо якщо Сергій рано одружився). Обраниця Сергія повинна пам’ятати про те, що він дуже ревнивий. В цілому, якщо Сергій одружується з любові, то буде намагатися робити для своїх рідних, щоб вони відчували себе захищено. Якщо почуттів між ним і його дружиною не буде, то може піти на зраду, але з дружиною при цьому розлучатися не буде (принаймні, ініціатором розлучення є Сергій вкрай рідко, особливо якщо є діти).

У сімейному житті Сергій проявляє себе як відмінний чоловік і прекрасний батько. Друга половина повинна бути спокійною, врівноваженою жінкою. Зовнішні дані дівчата не мають для нього істотного значення. Одружуватися йому потрібно в усвідомленому, зрілому віці, інакше можливі кілька шлюбів. Якщо в союзі зникають почуття, він може змінити, але на розлучення не піде. Але раптом у відносинах править любов, тоді панує повна гармонія і ідилія. Сергій в такій сім’ї – ідеальний чоловік і батько.

В союзі лідерство віддає другій половині, але при розв’язанні важливих питань обов’язково враховує і свою думку. Він допомагає у всьому дружині по господарству. Чудово ладнає з тещею, і намагається зробити все залежне від нього для такого ж відносини між невісткою та свекрухою. Сергій дуже трепетно ставиться до своїх батьків, з ними згідливий і поступливий.

Гороскоп імені Сергій

Сергій-Овен – це досить гонорова й неврівноважена особистість, схильна до частих перепадів настрою, що призводить до проблем у відносинах з близькими, рідними, колегами. При цьому Сергій-Овен не прагне змінювати свою поведінку, ні ставлення до життя. Таке мінливість, як не дивно, приваблює жінок, хоча і не на тривалий час.

Сергій-Телець – це вразлива натура, для якої важливо справити сприятливе враження на оточуючих. Сергій-Телець вразливий і емоційний, привабливий і романтичним, тому подобається жінкам, які поруч з ним відчувають себе вишуканими і жіночними принцесами. Його добродушність часто заважає сходження по кар’єрних сходах.

Сергій-Близнюки – цей чоловік володіє артистичним талантом, він не шкодує часу та грошей на своє вдосконалення, оскільки його основна мета – жити у гармонії з самим з собою. Сергій-Близнюки, незважаючи на свою товариськість і показну відкритість, нікого не впускає у свою душу, тому і друзів у нього практично немає. У шлюбі він шукає спокою і розуміння.

Сергій-Рак – легковірність, сентиментальність і певна ступінь безвідповідальності притаманні характеру Сергія-Раку, який воліє жити сьогоднішнім днем. Відсутність мети негативно позначається на його роботі, яку Сергій-Рак виконує без особливого ентузіазму (більше його приваблюють романтичні історії, у яких цікаво пізнавати свою обраницю).

Сергій-Лев – це волелюбний, безпосередній і досить велелюбний чоловік, для якого не існує перешкод на шляху до завоювання серця своїй обраниці. Сергій-Лев елегантний і красномовний, володіє бездоганними манерами, що не може не підкуповувати жінку. Але своїми перемогами на любовному фронті (як і будь-якими іншими життєвими досягненнями) він хизуватися не стане.

Сергій-Діва – тактовний, поміркований і обачний Сергій-Діва сім разів подумає перед тим, як один раз зробити. А виною всьому його нерішучість і невпевненість в собі, через які йти до своєї мети йому доводиться повільно, хоча і впевнено. Своїй обраниці він відкриє свою душу лише після того, як вона пройде чимало перевірок.

Сергій-Ваги – такого чоловіка відрізняють незворушність, миролюбність і доброзичливість. Він не сприймає хамства, грубості і вже тим більше насильства, вважаючи за краще вирішувати всі проблеми виключно шляхом мирних переговорів. Його улюблена жінка повинна бути розумна, мудра, спокійна і вихована (мексиканських пристрастей Сергій-Терези не любить).

Сергій-Скорпіон – імпульсивність рухає вчинками Сергія-Скорпіона, який дуже самозакоханий і самовпевнений. Він прагне до того, щоб все і вся ним захоплювалися, вихваляли його заслуги і прагнули заручитися його розташуванням, тому часто його оточення – це підлабузники і підлабузники.

Сергій-Стрілець – він витончений, импозантен і на все має свій оригінальний погляд. Сергій-Стрілець марить про чистої любові. Його життя легке і насичена, але якщо його мрії розбиваються про реалії сучасного життя, він впадає в депресію, з якої його здатна вивести лише нова любов або зміна обстановки. Але проходить час, і Сергій-Стрілець знову йде у світ ілюзій.

Сергій-Козеріг – це людина з тонкою і незрозумілою оточуючим душевною організацією. Він непередбачуваний у своїх вчинках і імпульсивний. Незважаючи на це, Сергій-Козеріг відданий сім’ї та своєї обраниці, він уважний і турботливий, але навіть свою улюблену не готовий впускати в свій ідеальний світ.

Сергій-Водолій – незворушності й спокою Сергія-Водолія можна тільки позаздрити. Його іронічність і дотепність допомагають без проблем знаходити спільну мову з оточуючими, при цьому він ніколи не буде до кінця відстоювати свої позиції і погляди на життя. У стосунках з жінками він спокійний і неэмоционален, тому завоювати його серце дуже непросто.

Сергій-Риби – це попереджувальний і вихований чоловік, що володіє тонким розумом, але найчастіше невпевненість Сергія-Риби грає проти нього (особливо це відбивається на особистих відносинах). Він не відчуває нестачі в жіночій увазі, але його романи часто нетривалі: як тільки Сергій-Риби починає відчувати над собою владу жінки, він іде від неї без будь-яких пояснень.

Сумісність імені Сергій з жіночими іменами

Сергій та Ольга – пристрасть, емоційність і палкість керують цією парою. До того ж і Сергій, і Ольга – це творчі особистості, яких пов’язує любов до життя і пристрасть до подорожей. Їм цікаво разом відкривати все нові грані життя. Але в кінцевому підсумку пристрасність відносин зміниться буденністю, яка може зруйнувати стосунки.

Сергій та Анна – союз між Ганною і Сергієм складний і неоднозначний, адже обидва партнера вперті і себелюбні, вони не вміють і не хочуть поступатися один одному навіть в дрібницях. Для створення гармонійних відносин доведеться добряче попрацювати, але найчастіше Сергій та Анна воліють тихо і мирно розійтися.

Сергій і Олена – ці відносини будуються, насамперед, на матеріальній основі, тому Сергію і Олені можна з легкістю займатися спільним бізнесом, який буде забезпечувати їм безбідне існування. А ось любов в такому союзі – явище досить рідкісне, що може стати причиною розставання.

Сергій і Юлія – ці міцні і стабільні стосунки засновані на взаєморозумінні, любові, а також рівноправність між партнерами. Сергій і Юля не будуть сваритися із-за того, хто сьогодні буде готувати вечерю або мити посуд. Навпаки, завжди і у всьому ця пара буде підтримувати один одного.

Сергій і Анастасія – відносини між Настею та Сергієм багатогранні: вони сваряться до розлучення, то пристрасно миряться, то не можуть і хвилини провести один без одного, то прагнуть свободи. Тільки любов допоможе зберегти цей союз (хоча якщо обом партнерам буде комфортно разом, то шлюб Сергія і Анастасії цілком може триматися на дружбі або ділових відносинах).

Сергій і Тетяна – ця пара не готова до компромісів, адже Тетяна хоче бути повноправним лідером в сім’ї, тоді як Сергій не зазнає тиску з боку дружини. Але якщо обидва партнери сядуть за стіл переговорів і зможуть розділити сфери свого головування, то такий союз цілком можливий.

Сергій і Катерина – цей тандем заснований на дружніх стосунках, які приходять на зміну пристрасті. Для Сергія і Катерини важливі у відносинах надійність, захищеність, довіра і стабільність. При цьому відмінності в характерах партнерів підуть на користь цих відносин.

Сергій та Наталя – це непростий союз, в якому обидва партнери відчувають себе не зовсім комфортно, але при цьому не хочуть змінювати звичний уклад життя. І Сергій, і Наталя не люблять з’ясовувати стосунки, а тому мовчки переносять образи, не даючи виходу своїм емоціям. Але приходить момент, коли терпінню обох приходить кінець, і тоді стосунки приречені.

Сергій та Ірина – ця пара живе у світі розуміння і спокою, їм не властиві палкі з’ясування відносин. Іноді емоційної Ірині не вистачає гостроти в стосунках і романтики, її дратують раціональність і прагматичність Сергія. Але якщо в парі є любов, то ця проблема не стане перешкодою на шляху до створення міцної сім’ї.

Сергій і Марія – це союз, до створення якого Сергій і Марія підходять відповідально: тут немає місця сьогочасної пристрасті або закоханості. Якщо обидва не будуть відчувати в своєму партнері міцне і надійне плече, то з легкістю розірвуть відносини. Основою їхніх відносин є духовна складова.

Сергій і Світлана – у цієї пари життя сповнене пригод, але, на жаль, не завжди сімейне щастя будується на бажанні партнерів відкривати нові горизонти. Сергій потяг до спокійного життя, а Світлану ваблять незвідані далі, нові емоції. Такі відносини практично завжди приречені.

Сергій і Марина – турботлива Марина – прекрасна господиня, яка живе інтересами своєї сім’ї, але її владність виводить Сергія з рівноваги, особливо якщо вона починає повчати свого коханого. Якщо Марина трохи послабить хватку, то цей союз може бути міцним.

Сергій і Христина – для Сергія і Христини важливі, передусім, почуття і духовні цінності, а ось до матеріальних благ вони не прагнуть, задовольняючись малим. Разом вони можуть домогтися багато чого, а все завдяки підтримці один одного. В їх надійному союзі важлива лише любов.

Сергій і Вікторія – це тривалий, але не міцний союз, в якому головує жінка, від якої і залежить «погода в домі», тільки от з прогнозом Вікторії Сергій згоден не завжди, з-за чого їх сімейне життя нагадує діючий вулкан.

Сергій і Ксенія – в цьому союзі Ксенія – генератор ідей, а Сергій – їх втілення. Якщо інтереси обох будуть збігатися, то шлюб буде міцним, але якщо партнери будуть дивитися в різні сторони, то розлучення не уникнути. В цілому Сергій і Ксенія – прекрасна пара, яка з легкістю долає всі тяготи сімейного життя.

Сергій і Любов – врівноважена Любов часто не може зрозуміти суперечливого і невпевненого в собі Сергія, що призводить до конфліктів і сварок навіть по дрібницях. При цьому Сергій бачить в своїй обраниці міцний тил, з яким не готовий розлучитися. Якщо партнери будуть приймати недоліки один одного, то цей союз буде досить міцним.

Сергій і Яна – теплота почуттів, ніжність і повне порозуміння панують між Сергієм і Яною. У їх відносинах є і любов, і дружба, і спокій, і пристрасть, тому союз їх можна з твердою впевненістю назвати гармонійним і багатообіцяючим.

Сергій і Надія – Надія – натура, для якої у відносинах важливі такі складові як визначеність і стабільність, а їх Сергій не завжди може дати, оскільки його дії продиктовані хорошим або поганим настроєм. Надію така позиція не влаштовує, тому вона цілком може стати ініціатором розлучення.

Сергій та Аліна – авантюризм рухає цією парою, яка прагне встигнути скрізь і всюди, забуваючи про те, що для створення сім’ї необхідно закласти надійний фундамент. У відносинах Сергія та Аліни б’є через край пристрасть, а ось стабільності і постійності не вистачає, що може стати причиною розлучення.

Сергій і Діана – життєрадісна Діана вчить Сергія знаходити у кожному новому дні привід для щастя, тоді як чоловікові в цій парі відведена роль раціоналізатора і мислителя. Партнери доповнюють один одного, що позитивно позначається на їх взаємовідносини, які по праву можна назвати гармонійними.

Сергій і Євгенія – у цій парі вирують італійські пристрасті, причому розпалює вогонь розбрату Євгенія, вимагає від Сергія повної покори. Вона намагається контролювати ситуацію не тільки вдома, але і на роботі у Сергія, що дуже йому не подобається. Такий недовговічний союз.

Сергій і Дарина – це союз двох творчих людей, які розуміють один одного з півслова, при цьому для них найбільшу цінність представляє саме сім’я, а не кар’єра. Сергій та Дарина не сприймають брехні, фальші і недомовленості у відносинах, тому їх союз міцний і тривалий.

Сергій і Олеся – обидва партнери не можуть прийти до єдиного рішення ні в побуті, ні у побудові своєї моделі сім’ї: так, прямолінійна Олеся тяжіє над потайливим Сергієм, який не хоче впускати її до себе в душу. Цей союз не можна назвати міцним.

Сергій та Альона – ця пара – джерело ідей, тому союз може бути міцним навіть при відсутності любові. Сергій та Олена енергійні і життєрадісні, вони чудово розуміють один одного, хоча можуть конфліктувати із-за поділу сфери свого впливу в родині.

Сергій і Маргарита – на перше місце в цьому союзі виходить пристрасть, і якщо її не робити, то з часом комусь із партнерів стане нудно і нецікаво, що може спровокувати зраду. Але якщо Маргарита навчиться контролювати свої емоції, а Сергій буде більш романтичним, то відносини можуть бути міцними.

Сергій та Олександра – це стабільний, тривалий і надійний союз, який не в силах зруйнувати жодні перипетії. Сергій та Олександра ставлять перед собою спільні цілі і сміливо йдуть до них, підтримуючи і розуміючи один одного.

Сергій та Людмила – це стабільний і надійний союз, який обіцяє обом партнерам щастя не тільки в особистому житті, але і в роботі, особливо якщо обидва задіяні в одній сфері діяльності. Сергій та Людмила володіють такими якостями як чесність, справедливість і сердечність, тому конфлікти в сім’ї – рідкість.

Сергій і Галина – у цій парі не знають, що таке одноманітність. Галина заряджає Сергія ентузіазмом і натхненням, а чоловік всіляко підтримує і заохочує нові починання своєї другої половини. Гармонія і любов – ось ті принципи, на яких базується щастя в цьому союзі.

Сергій і Поліна – енергійність Поліни є рушійною силою у відносинах зі спокійним Сергієм, який любить свою обраницю за її оптимізм і доброту. У цій парі немає боротьби за владу, а всі сили спрямовані на творення сімейного щастя.

Сергій і Карина – консерватизм, вірність традиціям, працьовитість і цілеспрямованість об’єднують цю пару, яка обтяжує до спокійного і розміреного життя без скандалів. Це дуже міцний союз, в якому і Сергій, і Карина відчувають себе комфортно.

Сергій та Інна – ця пара може побудувати міцні відносини, але фундаментом їх буде дружба і партнерство, а не любов. Сергій та Інна мають різні погляди на життя, тому часто їх сімейне життя схожа на співжиття двох чужих людей.

Сергій і Валерія – непростий союз Сергія і Валерії повний непорозумінь і чвар, при цьому впертість заважає обом партнерам досягти гармонії у відносинах. Навпаки, будь-яка дрібниця може призвести до гучного скандалу і розставання.

Сергій та Алла – насичене життя очікує Сергія і Аллу, і це цілком закономірно, з огляду на вибуховий характер Алли. І хоча Сергій намагається згладжувати гострі кути, часто навіть його терпіння і спокою не вистачає для вирішення конфлікту. У цілому цей союз може бути довгим і яскравим.

Сергій і Вероніка – активна у всьому Вероніка не любить економити, життя видається їй райдужної казкою, і така життєва позиція не влаштовує раціонального Сергія. Не сприяє цьому союзу і владність Вероніки, яка в усьому намагається контролювати свого обранця.

Сергій і Валентина – мінливість Сергія часто виводить з рівноваги вольову і цілеспрямовану Валентину, яка звикла досягати поставлених цілей. Сергій ж цінує свою улюблену за ці її якості. Якщо обидва навчаться терпиміше ставитися один до одного, то цей союз цілком можливий.

Сергій і Лілія – пристрасної Лілії не вистачає романтики у відносинах з Сергієм, тоді як його насторожує надмірна емоційність своєї обраниці. Перешкоджає зміцненню даного союзу і схильність Сергія частій зміні настрою. Тільки взаємні поступки можуть врятувати цей союз.

Сергій і Лариса – цій парі судилося створити міцний тандем, який приречена на процвітання. Сергій і Лариса знаходять продовження один одного, вони живуть спільними інтересами та цілями. Але сварок між ними не уникнути, оскільки характери їх занадто різні.

Сергій і Тамара – Тамарі у відносинах потрібні захищеність та стабільність, і Сергію вдається дати їй ці відчуття. Але прямолінійність Томи не завжди по душі Сергію, який не вміє сприймати критику в свою адресу. Лише терпіння і любов допоможуть зберегти ці стосунки.

Сергій і Антоніна – незважаючи на те, що Сергій і Антоніна володіють різними темпераментами і характерами, цей союз може стати щасливим. Головне, щоб надмірна емоційність Тоні і ревнощі Сергійка не порушили рівновагу і гармонію у відносинах.

Сергій та Ангеліна – дивлячись на своє ім’я, Ангеліна – не зовсім ангел, адже її владність і примхливість іноді виходять за рамки. Вона намагається контролювати кожен крок Сергія, що його абсолютно не влаштовує. Врятувати цей союз можуть лише терпіння і взаєморозуміння.

Сергій і Жанна – в даному союзі не обійтися без бурхливих з’ясувань відносин, пристрасних перемир’я і любовних драм. І це не дивно, адже між Жанною і Сергієм присутній повний спектр почуттів, серед яких любов, владність, ревнощі, ніжність. Часті з’ясування відносин можуть призвести до розриву.

Сергій і Софія – вони люблять один одного, але нерішучість чоловіка призводить до того, що жінка бере на себе чоловічі обов’язки. Сергій намагається чинити опір такої лінії поведінки своєї коханої, з-за чого у них часто виникають конфлікти. В цілому союз Софії і Сергія має мало шансів на щасливе майбутнє.

Сергій Ельвіра – обидва партнера спочатку сходяться на тлі пристрасті і сексуального потягу. З плином часу їх почуття остигають, але Сергій і Ельвіра не поспішають розривати відносини, оскільки не бажають щось змінювати у звичному укладі життя. Навчившись співіснувати в такому форматі відносин, вони можуть розраховувати на довге спільне життя.

Сергій та Альбіна – відкритість і наївність Альбіни підкуповують Сергія, який з дня у день закохується в свою ніжну і жіночну обраницю. Альбіна ж цінує в своєму партнері цілеспрямованість і силу духу. Їхній союз може стати міцним, якщо у відносинах будуть присутні любов і розуміння.


Залишити відгук