26 Сонячний День

Двадцять шостий сонячний день пов’язаний з майном, з грошима, з усіма земними благами. Головний Изэд цього дня – Арштат. Якщо у 26–й сонячний день раптом звідкись на вас звалиться гроші – то вважайте, що у вас Хварна є, що ви її заслужили. З вдячністю треба приймати все, що пов’язано з майном, з грошима, все, що сприяє процвітанню і зростання. Арштат – персоніфікація честі і гідності в іранській міфології. Це божество дуже тісно пов’язане з морально–етичної тріадою зороастризму, яка виражається молитовної формулою: «Хукст, Хумат, Хуварст», – що означає: «Блага думка-Благе слово-Блага справа». Арштат вимагає від зороастрійців правдивості, прямоти в думках, словах і справах. Арштат – основна відмітна властивість і гідність стану вільних людей і, особливо, государів. Царствений німб – Фарн залишає государя відразу ж, як тільки він перестає слідувати Арштату. Якщо людина, зазначений Хварной, стає на шлях брехні – успіх і слава залишають його назавжди.

26 Сонячний День — Характеристика

Предмет сили: Пов’язаний з багатством — гаманець, сумка, кошик.

Колір: Золотистий, білий, золотий, червоний – добре. Погано – чорний, синій, бузковий. Добре одягатися у все нове. Одягайте багато прикрас, кілець.

Камені: Притягує багатство – білий агат. Або істинний халцедон, який згадується в числі 13–ти каменів Апокаліпсису, у вигляді воріт з халцедону. Він пов’язаний з благим майном, грошима, процвітанням. Тому будь-якому купцеві треба носити кільце з білим агатом, або істинним халкидоном, для того, щоб їх майно менше піддавалося напастям. Агат – камінь миру і благополуччя. Сприяє вияву м’якості, доброти, внутрішнього спокою і впевненості. Проганяє чаклунів і вампірів.

Зірка: Пов’язана з процвітанням, майном, пов’язана з багатством. Найбагатша зірка. Альдзена – бета Центавра. Вона першої величини, білого кольору, зірка Арштат. Ця зірка пов’язана з витонченістю, загальною повагою, пошаною. Дарує багатство і процвітання. Але на іншому рівні несе омана всім цим. Альдзена не дає щастя в любові, шлюбі. З Ирьеманом пов’язана ще одна зірка – Садальмелек (бета Водолія), 2–ї величини, білого кольору. Це – «посудина з живою водою» Водолія. Дарує людині гарне виховання, успіх у житті, допомога, авторитет. Пов’язана зі свободою, з проводом арійських народів.

Планета: Венера та Уран.

Щасливі числа: 26, 52, 93.

День сприятливий для покупок. В цей день потрібно, як можна більше всього купувати. Причому купувати ВСЕ, на що «ляже очей». Не відмовляйте собі ні в чому в цей день. Якщо що–то вам сподобалося – беріть – ця річ вам належить. Вона вам йде. Купували одяг, речі для дому, їжу – саме в 26–й сонячний день. Запрошували гостей. День достатку. В цей день вам не повинні бути чужі ніякі радості життя. День, присвячений землі, у всіх її іпостасях. Будьте земною людиною, Вам не повинні бути чужі ніякі земні радості. І ніщо людське вам не повинно бути чужим. Робіть все в волю, від душі.

Треба надягати нові одягу в цей день, які ви берегли в скрині, довго не надягали. Потрібно вбиратися. Потрібно в цей день бути красивими, не замарашками. Особливо жінки повинні бути у всій красі. На них повинні милуватися чоловіки і радіти. Жінки в цей день повинні приймати подарунки від чоловіків. Це день, коли чоловіки повинні дарувати своїм дружинам не тільки своє розташування, але ще й подарунки. Це – день подарунків. В цей день змагалися, хто кому і чого краще подарує. Не більше, а саме краще. Вважається, що над вами буде цілий місяць благодать, якщо ви своїм подарунком доставите радість своїм близьким. Якщо ви подаруйте їм не просто лише б що–небудь, а те, про що вони давно мріяли. Нехай маленький, але потрібний подарунок. Це – подарунки на Різдво. Цей звичай запозичили у зороастрійців, тільки вони це робили на 26–й сонячний день відразу після Нового року, після Навруза. 26–й день місяця Фравардина – це був день подарунків. Це було, приблизно, 16 квітня. Треба дарувати цього дня подарунки, які доставлять радість, тоді над вами буде благодать.

Цей день присвячується також справ, пов’язаних з грошима. Дуже серйозний день підписання ділових паперів, документів. День серйозних заходів. Сприятливий цей день і для поїздок, але лише у справах, для ділових відряджень. Поїздки для відпочинку – несприятливі. Потрібно в цей день про щось важливе домовлятися, укладати угоди. Це купецький день. Цей день також присвячують камінню, особливо їх ограновуванні. В цей день одягали і носили персні й каблучки. День обробітку землі. Праця хлібороба в зороастризмі вважався священним. Також цей день сприятливий для очищення організму, особливо шкіри. Виведення прищів. В цей день лікували зуби, робили косметичні операції.

Легке проведення часу – протипоказано. Для любові день не дуже хороший. У текстах написано: «Нехай кожен чоловік любить свою дружину в одязі». Розумій, як хочеш. А для зачаття день дуже хороший. Тому любовні відносини у цей день повинні бути для справи – для зачаття дітей. Вважається, що в цей день потрібно дуже обережно поводитися з возами. У нас – це машини, транспортні засоби. Якщо кінь у цей день взбрыкивала, на ній не їздили. У нас це треба розуміти так: якщо машина в цей день не заводиться, то на ній у цей день їздити не потрібно. Інакше можна стукнутися, або машина забарахлив на середині дороги. Це означає, що машина хоче залишитися. Причому, якщо ви поїдете на такій машині, то це може виявитися не в цей день, а через 2 дні. Часто в 28–й сонячний день – критичний – машина може зламатися.

В цей день виявляються всі недоробки, всі приховані дефекти і в хаті, і в побутових приладах. Таємне стає явним. Будь-яка, виявлена в цей день, дрібна недоробка у будь-якого приладу – це покажчик на наступний, дуже великий дефект, який виявиться, найближчим часом. Раптом спалахнула лампочка – скоро вилетять пробки; холодильник починає стукати – скоро зламається, якщо ви тут же його не вимикайте. У текстах сказано: «Відпусти своїх слуг». Дайте відпочинок вашим слугам. У нас же зараз немає слуг, є тільки побутові прилади, як слуги, як вірні раби. Не дасте відпочинок приладів – потім, хоч викидай. Ця рекомендація не поширюється на інші сонячні дні. Тільки в 26–й сонячний день треба дати відпочинок своїм рабам, хоч і не живим. Якщо хочете любов, то тільки для блага ще не народженої людини. Подумай про благо інших, і тоді подумають про твого процвітання. Гроші в цей день не є поганими, тому всі грошові операції в цей день гарні.

Добру справу в 26 Сонячний День

Щедрість, великодушність, допомога нужденним, милосердя, благодійність.

Їжа в 26 Сонячний День

Їсти можна все, що завгодно, все, що хочете. Священні продукти цього дня, все–таки,– молочні продукти. Сир – присвячений Арштат. Топлене молоко. Пінки в молоці – символ осколків кам’яного неба. Сир з фруктами – ритуальна їжа 26–го дня (ізюм, урюк, чорнослив і ін) Вважається, що їжа в цей день повинна бути багатою і різноманітною. Стіл повинен ломитися від закусок. А де закуски, там і все інше. Не відмовляйте собі ні в чому, але їжте тільки те, що хочете. Є потрібно дуже багато у цей день, пити менше, більше закушувати.

Сни 26 Сонячний День

Дуже різні, символічні. Дуже добре, якщо ви побачите багато снів у 26–й сонячний день. Усі сни цього дня якось пов’язані з майном. Погано: у цей день уві сні стригти волосся – це знак збитку, руйнування, крадіжки. Дуже погано митися, стикатися з водою – це плітки, обмани. Дуже погано бачити уві сні храфстру – мух, тарганів – це знак крадіжки, знак того, що найближчим часом відбудеться пограбування. Погано бачити уві сні тварин, навіть домашніх, а, особливо, гладити їх, доторкнутися до них. Погано, якщо вони вас лижуть. Це, як правило, до хвороби.

Добре: якщо ви в сні подорожуєте, переїжджаєте, міняєте будинок – це початок нової справи (особливо у бізнесменів). Гроші бачити уві сні добре, але тільки монети, папірці – погано. Якщо ви побачите паперові гроші – це, вважайте, туалетні папірці. Ваші гроші перетворяться в пил. Бачити уві сні гору, або підніматися по ній – це удача, це чудовий подарунок, це виконання бажань, то, про що ви навіть мріяти боїтеся – здійсниться, але тільки в матеріальному благо.

Прикмети в 26 Сонячний День

Якщо у вас в цей день продірявиться кишеню – це погано – це знак збитку, руйнування. Якщо щось падає, втрачається відразу з ранку – це погано, це знак того, що Ви щось пропустіть у цей день. Особливо погано в цей день втрачати ключі і дрібні гроші – це попередження про втрату близьких. А будь-яка грошик, яка випала у вас з рук, або її забрав вітер – знак нещасть, туги, смутку. Погано, якщо ламається двері – це знак викриття і знак того, що ви будете не здатні зберігати таємницю найближчим часом.

Людина з порожніми відрами, порожніми сумками – це дуже погана прикмета. Гірше, якщо ви зустрінете жінку з порожніми відрами. Це труднощі, випробування і порожнеча, які чекають на вас найближчим часом. Шляху не буде. Якщо перше, що ви побачите, вийшовши з дому – це людини з мішком, з повними сумками, відрами – це добре – знак швидкого придбання, допомоги, збільшення вашого майна, добробуту. Дуже добре в цей день знайти кільце, камінь–самоцвіт – знак майбутніх компаньйонів, знак того, що вам доведеться скоро вступити в компанію з ким–то. Кільце піднімати треба.

Тотем – Білий Ведмідь

День дає гігантські сили, якщо ви живете в кайф, якщо ви не шкодите іншим, а, навпаки, сприяєте їх процвітанню. Сили просто ведмежі. Тотем цього дня – Білий Ведмідь, скоріше навіть – біла ведмедиця. Ведмідь був символом величезного багатства, він був господарем. Вважається, якщо ведмідь вас погладить – це символ придбання. Вважається гарним, якщо ведмідь повалявся в тебе в полі. Нехай він потоптав овес, зате тобі воздасться сторицею. Якщо ведмідь залишить сліди на твоїй ділянці – це теж добре. Якщо ведмідь залишив мітку на дереві – теж хороший знак. Це все старі російські прикмети. Ведмідь – це символ гігантської, богатирської сили, процвітання, грошей, благополуччя. На Русі символом благополуччя були не сім слоників, а ведмеді. Часто в білого ведмедя втілюється Ирьеман, він стереже гору Вуха–Дарна, пуп землі, світову вісь. А в білу ведмедицю втілювалася Арштат, яка обдаровувала людей багатством, грошима, достатком і фізичною силою, витривалістю, рятувала їх від хвороб. Вона є берегинею Арктиди і крайньої Півночі.

Зовні: щось у зовнішності є ведмеже: широка кістка, велика голова, великий зад, широкі плечі, великі ноги. Міцно збиті люди. Широкий лоб. Вид істинних арійців, але здорових, медведеобразных. Блакитні очі, світле волосся. Високого зросту. Часто їх відрізняє рання сивина, від якої вони стають ще красивішими. Потужна груди. У жінок–ведмедиць – велика груди. Червонощокі, пашать здоров’ям. Але справляють враження незграбності. Переминаються з ноги на ногу. Поєднання незграбності і хитроватости, лукавства. Невеликі, хитрі, з примруженням ока. Незважаючи на велику фігуру, спочатку не люблять грати силою. Навпаки, підробляються під простих мужиків. Простакуватого виду, але дуже собі на умі. Купецька хватка, з них виходять ділові люди. За всім спостерігають, все відслідковують, але дають висловитися іншим, відразу не лізуть напролом, навпаки, багато разів продумують, перш ніж нанести удар.

непередбачуваний Характер. Це тип російського купця – Демидових, Строганових, Мамонтових, на яких трималося справу, і які вміли це діло робити. Якщо людина такого купецького виду, як ведмідь, значить, він з Хварной. Все чітко прораховував, будь-яку хитрість викривав миттєво. Це купець з «Аленький квіточкою», до якого гроші просто самі йшли, майно, процвітання. Вони тримали своє слово, вміли працювати. Чує, що потрібно, а що не потрібно. Сприяли процвітанню інших. «Нюх» прекрасний. Всього добиваються своїми руками. Підприємець, ділова, але чесний. Сенс життя ведмедя – жити в кайф самому і дати жити іншим. Потрібно вміти робити справу, і вони вміють робити справу. Але дають жити і іншим. Вони – компаньйони: хто тобі допомагає, тому і ти допомагай, хто тобі не допомагає, тому і ти не допомагай. Боротьба за життя, за існування, жорстка боротьба з природним відбором. Хіба це погано? Для них це – нормально. У них гігантські сили, їм потрібні простору, вони весь час їздять, шукачі пригод; хороші організатори, які люблять організувати справу, вміють змусити повірити в це справа інших людей.

Хороші начальники, але, швидше за все, вони виявляються в економіці як носії багатства, а не як чисті чинуші. Вони – погані чиновники. Любить гроші, але не заради грошей, а заради справи. Хоча вони прагнуть до престижу, але вони вміють і дарувати подарунки, і робити добро іншим. І від них виходить процвітання. На таких купців трималася вся світова економіка. Навіть якщо ви не займаєтеся підприємництвом, але якщо ви народилися в цей день, і якщо у вас є Хварна білого ведмедя, то все одно вам гроші йдуть. Або везе в іграх, або у вас є вірна система виграшу в рулетку. Така людина чітко знає – роби так, вкладай туди – і гроші будуть. Цей ведмідь, навіть якщо би вклав гроші в «МММ», то встиг би забрати їх задовго до його розвалу. Ведмідь уміє зупинятися. З одного боку, він – непередбачуваний авантюрист, а з іншого боку, вміє вчасно зупинятися. Ведмедя не заносить ніколи. Навіть якщо він буде однією ногою над прірвою, то другу ногу він не занесе. Людина дуже розумна. Це типовий самоучка. Як справжній російська людина, може нічому не вчитися і бути розумнішим за всіх.

Виглядає молодо, червонощокий. Зупиняються на 40–ка роках і далі не старіють. У ведмедів з дітьми буває важко – один, максимум дві дитини. У ведмедів повільно зростають їх ведмежата. Навіть через кілька років, коли ведмеді народжують іншого ведмедика, то підріс ведмежа їм допомагає виховувати брата. Ведмеді живуть сім’ями. У ведмедів є клановість; почуття родини і роду – на першому місці. Мій рід, мої родичі. Просуваються тільки своїми, працюють для своїх. Білий ведмідь також є тотемом 26-го року зороастрійського 32-річного сатурніанського календаря.

Антитотем – Клоп

Хто міг виступати проти білого ведмедя? Жоден звір проти нього не виступить. Білий ведмідь вважається самим сильним хижаком. Він може заламати навіть амурського тигра. Саме білий, а не бурий ведмідь. Причому ведмеді своєму ворогові переламують хребет. Був такий випадок у Берлінському зоопарку під час війни, коли звірі повтікали з кліток. Тоді білий ведмідь зустрівся з тигром, і білий ведмідь переламав тигру хребет. І цим було доведено, що білі ведмеді сильніше тигрів. У своєму ареалі білий ведмідь – абсолютно непереможний. Але ведмідь моторошно боїться комах, його жеруть блохи, кліщі. Він від них рятується у воді.

Антитотемом є звичайний домашній клоп. Цей клоп не такий, як у нас, не червоний, а зелений. Кровосос нічний і причому, що літає. Це клоп майбутнього – літаючий клоп з сумними очима. Маленький, сухий, як лист. Нерозвинені риси обличчя, очі згаслі, голосочок такий, як ніби його кастрували. Поджатый ротик, гостренький носик. Бліді. Але потім, коли починають виявляти себе, як–то наливаються кров’ю, воскресають. Тихі люди. Всього добиваються «тихою сапою». Крадуться, ведуть нічний спосіб життя. Але коли їх багато, вони і нахабніють, і діють днем. Вони весь час непомітні, за спиною у когось ховаються, капостять, дуже пришибленные. Б’ють на жалість. Плачуться тобі в жилетку, які вони бідненькі і несчастненькие. Очі сумні, сумні. Тонкий Голосок. Часто швидко лисіють. Швидко «розпускаються», стають нахабними, хамовитих. У їх присутності, особливо близьким, завжди противно, тяжко, безпросвітно. Вони сіють, навівають тугу. Дійсно, вампіри. Змушують всіх на себе працювати. Якщо клоп – дружина, то вона завжди сидить на шиї чоловіка.

В їх присутності люди завжди бліднуть, втрачають сили, як ніби їх у них відкачують, хворіють. Завжди грає в бедненького, жалюгідного, плачеться, завжди просить прощення: «Вибачте мене»; святенництво, святошество. Лицемірно і часто моляться, дуже релігійні, храм вони ходять, всі знають. Це чисто російський образ. Образ клопа – чисто російська, слов’янська. Ніде не було стільки блощиць та тарганів, як на Русі. В основному, вони чинуші, бюрократи. Ледачі, змушують працювати за себе інших. Противник усього нового, все нове є ворожим для нього. Ненависть до всього чужого. Чуже однозначно засуджується, як вороже. Нічого не визнають, ніяких нововведень, ретроградність, тупість, відсталість. Юродство. Клопи плодяться і розмножуються швидко, але дітей підкидають, ніколи їх не виховують. Матусю, папочку підключають до виховання та догляду за дітьми. А сама мати–клоп буде бігати де завгодно. В тотемі і антитотеме – ведмедя і клопе – виражені найкращі і найгірші риси російського народу. Двадцять шостий сонячний день пов’язаний з Росією.


Залишити відгук