Роман Значення Імені

Роман – це спокійний, розважливий, але при цьому непередбачуваний і схильний до авантюр чоловік. Він упевнений в собі і наполегливий у досягненні поставлених цілей, при цьому ступінь його впертості і вираженість тих чи інших рис характеру багато в чому залежать від того, в яку пору року Роман був народжений.

Характеристика ім’я Роман

Відповідний знак Зодіаку: Рак .

Покровительствують планета: Уран .

Домінуюча стихія Фен-шуй: Метал .

Талісман-камінь, мінерал, метал: Аметист.

Талісман-колір: Ліловий.

Талісман-дерево: Тополя.

Талісман-рослина: Фіалка

Талісман-тварина: Метелик-вітрильник.

Найбільш вдалий день: Субота.

Щасливий час року: Зима.

Особливості характеру: Темпераментність, Сильна воля, Оригінальність, Інтелект.

Весняний Роман володіє м’яким характером, тому нерідко підлаштовується під ті чи інші обставини, воліючи «плисти за течією», а не боротися з неприємностями. Самозакоханість і егоїзм весняного Романа можуть відштовхувати оточуючих, що дуже сильно ранить його.

Річний Роман – справжній веселун, балакун і душа компанії. Він любить отримувати від життя максимум задоволення, при цьому готовий заради цього багато працювати. Він легко розлучається з грошима, якщо збирається витратити їх на себе коханого. Але за легкістю річного Романа криється дуже горда, відважна і завзята натура.

Осінній Роман скрупульозний, розважливий і меркантильний. Він реально дивиться на життя і не чекає допомоги ззовні (він звик всього домагатися виключно своєю працею і завзятістю). Роман, народжений восени, володіє ясним розумом і врівноваженим характером, що допомагає йому і в сімейному житті, і на професійному терені.

Зимовий Роман запальний, егоцентрична і імпульсивний. Він ніколи не забуває завданих йому або його близьким образ, тому при першому ж зручному випадку обов’язково покарає свого кривдника. Його жорсткий і часто деспотичний характер заважає побудові гармонійною і щасливою сім’ї.

Характер ім’я Роман

У дитинстві Роман є рухомим, відчайдушним хлопцем. У нього чудова пам’ять, на уроках швидко все схоплює і запам’ятовує, тому вчителі вважають його старанним учнем. Він дуже привабливий, його обожнюють батьки, особливо бабуся і мама. Формування особистості завершується до 30 років. Він стає самолюбною, дотепним, пихатим і потайним. Тип характеру Роману – сангвінік, він проявляє себе як справжній оптиміст і бачить у всьому тільки прекрасне. Не прагне зайняти лідируючі позиції і часто все відбувається відпускає на самоплив, не намагаючись знайти вихід з тієї чи іншої ситуації.

Роман — самостійний, працелюбний чоловік. Він ніколи не піддається чужому впливу. Таємниця імені полягає в його комунікабельності, незалежності і любові до свободи. Він обожнює поговорити, і часто бувають випадки, коли випадково в розмові видає чийсь секрет.

Його часто характеризують як веселого, легкого на підйом, ввічливого, ввічливого, доброї людини. Роман творчо обдарований, любить все нове, не обмежений в інтересах, добрий і відданий друг. Завжди готовий прийти на допомогу. Негативними рисами є непостійність, легковажність, ненадійність, імпульсивність, балакучість. Часто вдається до брехні в цілях самозахисту і може вести себе зухвало, навіть по відношенню до дорослим людям. Він — людина настрою, злопам’ятний і ніколи не забуває образ.

Позитивні риси імені Роман: Веселий і легкий норов, ввічливість, чемність, творча обдарованість, широта інтересів, дотепність, доброта, незлобивость. Роман легкий на підйом. Любить подорожувати у веселій компанії. Він щиро поспівчувати, допомогти, якщо це не забере у нього багато часу і сил.

Негативні риси імені Роман: Мінливість, легковажність, балакучість, лінь, ненадійність, імпульсивність, небажання докладати до чого-небудь зусилля. Як правило, у Романа не ладиться з навчанням через непосидючості, хоча він володіє гострим і допитливим розумом. Такою поведінкою Роман доставляє багато клопоту батькам і вчителям. Він здатний вдаватися до брехні в якості самозахисту. Ім’я Роман може вести себе зухвало, навіть ображати старших, але не зі злого наміру, а з метою самоствердження. Чимсь захопившись, він загоряється й кидає колишнє справа, але нове захоплення теж буває короткочасним.

Захоплення та хобі

Головне захоплення Роману – це пізнання навколишнього світу у всіх його барвах. Обожнює подорожувати. Він — великий любитель великих і веселих компаній. Крім того, Роман захоплюється різними бойовими видами спорту. Йому подобаються жорсткі види спорту, такі як боротьба, карате, бокс. Як творча натура, проявляє інтерес до мистецтва і театру.

Професія і бізнес

Зазвичай Роман вибирає собі сферу діяльності, яка пов’язана із спілкуванням з людьми. В колективі ладнає і швидко контактує з усіма колегами. Тому часто можна зустріти володарів цього імені серед акторів, режисерів, менеджерів з продажу. Йому в тягар точні науки, робота клерка або простого службовця, але він погоджується працювати, якщо добре оплачувана професія.

Успішною сферою діяльності можуть стати музика, образотворче мистецтво, театр. Роман може реалізувати себе як військовий офіцер, політик, розвідник і представник органів правопорядку. У бізнесі йому теж супроводжує удача, так як гроші для нього — відмінний стимул. Тим не менш, часто у підприємницькій діяльності вплутується в різні афери, зазнає фінансові втрати, але встає на ноги сам або йому надають підтримку та допомагають вибратися зі складної ситуації. Величезна любов до розкоші і всього прекрасного призводить до великих боргах.

Психіка і здоров’я

Роман – це яскраво виражений сангвінік. Романа засмучують і засмучують перешкоди і неприємності, але він воліє не протистояти життєвим труднощам, залишаючи їх на розсуд долі. При цьому своє небажання боротися він називає оптимізмом і вірою в те, що все, що не робиться – обов’язково відбувається до кращого. Мало того, з роками він виробляє цілу філософію, яка виправдовує його бездіяльність. Товариськість Роману має як позитивні, так і негативні моменти: з одного боку, Рома легко заводить нові корисні знайомства, а з іншого – з такою ж легкістю поширює інформацію, яку йому довірили таємницю. В цілому Роман – це об’єктивний, комунікабельний, але при цьому ранимий, образливий і запальна людина, самовпевненість якого часто стає причиною того, що він притягує до себе неприємності.

В дитячому віці Роман часто схильний до респіраторних захворювань. Його слабкі місця – шлунок, жовчний міхур, можливі діатези. Необхідно проводити профілактичні заходи по зміцненню стану серця, органів травлення, легенів. Рекомендуються постійні піші прогулянки і дотримання дієти, а також корисно вживати риб’ячий жир, харчові ферменти і амінокислоти.

Секс і любов

Роман – підкорювач дамських сердець, адже він вихований, елегантний, обольстителен, привабливий і емоційний. Жінки закохуються в нього з першого погляду і сходять по ньому з розуму. Але представницям прекрасної статі слід остерігатися серйозних відносин з власником цього імені, оскільки він дуже влюбливий, а, отже, і романів в його житті безліч. Він не бажає підпорядковувати свою сексуальну поведінку загальноприйнятим нормам і змінює своїх партнерок без докорів совісті.

Його бажання засновані на інстинкті, а не на почуття. Секс для нього – найвища цінність у житті. Тому ніжна пристрасть до одній дівчині не заважає вступати в інтимні стосунки з іншого. Він — егоїст і мало звертає уваги на почуття жінки. Незважаючи на таку поведінку, носій імені Роман завжди знаходиться в пошуках справжнього кохання. Йому подобаються незвичайні і неординарні дівчата, причому зовнішня краса — не головне для нього. В сексуального життя проявляє себе як винахідливий коханець і великий романтик.

Сім’я і шлюб

Незалежність і полігамність Роману, спраглого скрізь і у всьому різноманітності, призводять до того, що він або дуже пізно пов’язує себе узами шлюбу, або занадто поспішає відвідати ЗАГС (в останньому випадку велика ймовірність того, що шлюб довго не проіснує). Дружина Романа повинна володіти ангельським терпінням і забути про свої амбіції, в іншому випадку спільне життя закінчиться, не встигнувши початися. Крім того, Рому важко назвати вірним чоловіком, з чим доведеться змиритися його другій половинці. Якщо Роман хоче зберегти шлюб, то доведеться зібрати волю в кулак і протистояти спокусам у вигляді жіночих чар.

Роман дорожить сімейними цінностями, але в шлюбі часто відчуває труднощі з-за свого веселого норову. Одружитися на жінці старше себе або на дівчині з непримітною зовнішністю. Головне, щоб обраниця дарувала йому океан почуттів і море пристрастей. У родині він лідер, але без зайвого диктату і впертості. Завжди допомагає дружині по господарству. Любить і багато приділяє часу своїм дітям. Спочатку після одруження не є вірним, тому дружині доводиться чекати, поки вона візьметься за розум. Можливо кілька шлюбів, але якщо союз не розпадається в перші роки, то міцніє в подальшому. Роман готовий зробити все для людини, яка його любить.

Гороскоп імені Роман

Роман-Овен – це щира, чуйна і добродушний чоловік, який не гнеться під життєвими негараздами і свято вірить у «світле завтра», тому він рідко переймається через те, що щось в житті йде не так. Для нього характерно закохуватися з першого погляду, причому почуття його завжди глибокі і щирі. Однак коханої своєї Роман-Овен нічого не обіцяє, вважаючи за краще доводити свою любов на ділі.

Роман-Телець – активність і цілеспрямованість допомагають втілювати в життя грандіозні плани та ідеї Роману-Тільця, яких у нього чимало. При цьому він прагне працювати один, оскільки звик сам відповідати за свої дії і не покладатися на чужі сили. Роман-Телець ні у професійній діяльності, ні в житті не сприймає тиску, тому наполегливість з боку жінки може його відштовхнути.

Роман-Близнюки – цей ексцентричний, імпозантний і на перший погляд благородний чоловік прагне творити добро і рятувати світ від зла, але насправді всі його благородні пориви, за якими ховається досить посередня натура, носять виключно теоретичний характер. З жінками він теж вважає за краще заводити переважно платонічні відносини, оповиті ореолом романтики, вичікуючи першого серйозного кроку саме від своєї обраниці.

Роман-Рак – це чоловік з суперечливим характером, якому властиво все брати близько до серця. Роман-Рак сором’язливий, недовірливий і вразливий, тому нерідко потрапляє під чужий вплив. У відносинах з представницями прекрасної статі воліє бути веденим, а не провідним: так, йому легше підкорятися, ніж звалювати на себе весь вантаж відповідальності за прийняті рішення. До того ж він боїться поранити почуття своєї партнерки, але при цьому хоче в її очах виглядати сильним і впевненим у собі чоловіком.

Роман-Лев – це товариський і веселий чоловік, який прагне бути в центрі уваги. Така самозакоханість Роману-Лева, підкріплена його природним егоїзмом, призводить до того, що справжніх друзів у нього практично немає. Однак з появою коханої Роман-Лев змінюється: він оточує її турботою і любов’ю, забуваючи про своє самолюбство і непомірному его. Заради коханої жінки він піде на будь-які подвиги.

Роман-Діва – впертість, наполегливість та скрупульозність рухають Романом-Дівою, який відрізняється категоричністю суджень і неймовірною цілеспрямованістю. Він послідовний і грунтовний в діях, що допомагає йому досягти великих висот у житті. Однак жінкам з Романом-Дівою нелегко, оскільки його кохана повинна відповідати його високим стандартам, тобто бути розумною, красивою, жіночною і незалежною.

Роман-Ваги – це розумний, стриманий і інтелігентний чоловік, який вміє знаходити спільну мову з усіма. При цьому Роман-Ваги готовий допомогти оточуючим його людям не тільки словом, а й ділом, нічого не вимагаючи натомість. Роман-Ваги користується заслуженим успіхом у жінок, адже він галантний і ввічливий, щедрий і уважний. Однак офіційно узаконити стосунки зі своєю обраницею він не поспішає, воліючи формат під назвою «цивільний шлюб».

Роман-Скорпіон – це надмірно емоційний, імпульсивний, а тому непостійний людина, у якого гіпертрофовано почуття протиріччя. Роман-Скорпіон йде наперекір встановленим у суспільстві нормам і правилам, вважаючи себе бунтарем і новатором. Така поведінка в поєднанні з непередбачуваністю вчинків може відштовхнути від нього як друзів, так і представниць слабкої половини людства. Обраниці Роману-Скорпіона доведеться набратися терпіння і змиритися з суперечливістю характеру свого судженого.

Роман-Стрілець – цей чарівний і душевний чоловік є справжнім лідером у будь-якій компанії. У Романа-Стрільця веселий норов, він з гумором ставиться до всіх життєвих перипетій, тому доля балує його приємними сюрпризами. Він завжди оточений чарівними жінками, які просто обожнюють, тому часто виробляє оманливе враження донжуана. Насправді цей веселун і балагур вкрай стриманий в своїх почуттях, відкрити який зможе лише виключної жінці.

Роман-Козеріг – це передбачливий, розважливий і замкнута людина, для якого існує лише одна правильна думка – його власне. Роман-Козеріг не зраджує своїм ідеалам і принципам, навіть якщо вони йдуть врозріз із загальноприйнятими нормами. Роман-Козеріг – справжній самотній вовк, який не потребує ні в чиєму суспільстві, тому часто так і залишається холостяком до кінця своїх днів.

Роман-Водолій – цей волелюбний, чесний, принциповий і розумний чоловік схильний до різкої зміни настрою. Він вдумливий, проникливий і недовірливий, тому воліє розраховувати виключно на власні сили. Крім того, Роман-Водолій не виносить тиску з боку, сприймаючи його як посягання на свою свободу і незалежність. Свою кохану він зазвичай ідеалізує, що може призвести до тяжких розчарувань і в самій обраниці, і в любові в цілому.

Роман-Риби – це невиправний романтик і мрійник, який свято вірить у те, що народжений для виконання певної місії, яка, як мінімум, повинна залишитися в історії. Така віра в свою обраність призводить до того, що Роман-Риби живе в якомусь особливому світі, відірваною від дійсності. Він погано розбирається в людях в принципі і в жінках зокрема, тому часто виявляється обманутим і відкинутим. Та й сам він не готовий подарувати своїй обраниці глибоке почуття і стабільність у відносинах.

Сумісність імені Роман з жіночими іменами

Роман і Ольга – основою цього тандему є всепоглинаюча пристрасть, із згасанням якої сходять на «ні» і відносини між Романом і Ольгою. Спільний побут в буквальному сенсі «з’їдає» їх почуття, залишаючи після себе лише нерозуміння. В цілому союз Романа і Ольги рідко буває вдалим.

Роман і Анна – в цьому союзі партнери чудово розуміють один одного, зближує їх і досягнення загальних цілей. Для Романа і Анни головне у стосунках – це довіра і любов, тому вони роблять все можливе, щоб зберегти і примножити свої почуття.

Роман і Олена – обидва партнера темпераменти і пристрасні, тому інтимне життя для них є однією з невід’ємних складових щасливого сімейного життя. Цікаво те, що протилежність характерів Роми і Олени не руйнує, а навпаки, зміцнює їхні стосунки.

Роман і Юлія – у цій парі панує ніжність, взаємна підтримка, ідилія і гармонія, а все завдяки тому, що Юлія і Роман довіряють один одному. У їх відносинах немає місця такому почуттю, як ревнощі, що сприятливо позначається на їхньому сімейному житті.

Роман і Анастасія – у цьому пристрасному і суперечливому союзі Анастасія та Роман часто борються за владу і верховенство. Якщо Роман зможе впоратися зі своїм его і віддасть кермо своєї коханої, то зможе зберегти сім’ю. В цілому обидва партнера вміють прощати образи, тому союз їх може бути досить міцним.

Роман і Тетяна – поруч з ініціативною, але при цьому домашньої Тетяною Роман може стати розсудливим і приміряти на себе роль зразкового сім’янина. Тим більше що в інтимному плані вони чудово підходять один одному, що важливо для велелюбного Роми.

Роман і Катерина – важко зрозуміти, що пов’язує цих двох людей з різними характерами. Катя – чарівна й безпосередня, Рома – практичний і розважливий. Жінка в цьому союзі живе сьогоднішнім днем, а чоловік будує плани на майбутнє. Відсутність загальних поглядів на життя та спільних інтересів часто призводять до розриву відносин у цій парі.

Роман і Наталя – в цьому союзі є не тільки любов, а й дружба, і єднання душ, що зміцнює цей союз, роблячи його міцним, стабільним і багатообіцяючим. Затьмарити сімейне щастя Наталії та Романа може лише боротьба за лідерство в сім’ї, але і цю проблему вони вирішують мирним шляхом.

Роман і Марина – володарі цих імен всю свою любов, все своє увагу, ніжність і турботу дарують виключно один одному і своїй родині. Вони намагаються передбачати бажання один одного і втілювати їх у життя. Роман і Марина – це ідеальна пара, любові якої вистачить і дітям, і онукам, і правнукам.

Роман і Марія – Марія в цьому тандемі може стати або натхненником Роману, або руйнівником (все залежить від ставлення до неї її обранця). Рома цінує в Марії ініціативність і активність, але її вимогливість і прагнення домінувати відштовхують його. Але все ж ці двоє здатні створити хорошу сім’ю.

Роман і Світлана – образлива і ранима Світлана потребує розуміє і чуттєвому чоловікові, який зможе зрозуміти і прийняти її душевні переживання. Саме таким чоловіком і є для неї Роман, який завжди підтримає свою улюблену і словом, і ділом. Світлана відповідає йому безмежною любов’ю, вірністю і ніжністю.

Роман і Христина – активна життєва позиція Романа і Христини не дає їм нудьгувати: вони волелюбні і жадають нових відчуттів. Самотність і спокій – не їх коник. У відносинах Романа і Христини є і легкість, і романтика, і любов, і пристрасть.

Роман і Вікторія – в цьому емоційному союзі, незважаючи на бурю пристрастей, панує атмосфера радості і взаєморозуміння. У Вікторії та Романа немає один від одного секретів, їх стосунки щирі і відкриті, що позитивно позначається на їх спільного життя.

Роман і Ксенія – коли сходяться дві енергійних і жизнедеятельных людини, це завжди загрожує утворенням цікавого і яскравого союзу, в якому немає місця непорозумінь і сварок, оскільки на це просто немає часу. Роман і Ксенія – це саме така пара, тому їм уготовано світле майбутнє.

Роман і Любов – темпераментний і владний Роман любить свою ніжну і м’яку Любов, яка вміє створити сімейний затишок і не терпить сварок. Любі теж підходить ініціативність і відповідальність Роми, його вміння керувати і приймати рішення. Їх союз міцний і стабільний.

Роман і Яна – відносини Роми та Яни, незважаючи на свою тривалість, далеко не завжди є міцними. Пристрасть, яка спочатку пов’язує цих двох людей, поступово згасає, переростаючи у звичку, яка згодом може трансформуватися в роздратування. В результаті розрив неминучий.

Роман і Надія – Надія скромна і сором’язлива, тоді як Роман наполегливий і впертий. Він без особливих проблем завойовує серце своєї обраниці, яка відчуває себе з Ромою захищеною і впевненою у завтрашньому дні. Не дивно, що цим відносинам чекає безхмарне майбутнє.

Роман і Аліна – цей непростий союз неможливий без палких з’ясувань відносин. Однак Аліна, як і Роман, заради сімейного щастя готова йти на компроміси, а тому швидко забуває образи. Головне – не забувати про те, що відносини повинні будуватися на любові.

Роман і Діана – обидва партнера мають дуже сильними і вольовими характерами, при цьому і Рому, і Діана не вміють залишати свої амбіції на роботі. Навпаки, вони і вдома намагаються встановити своє лідерство, що може перерости в серйозні конфлікти і привести до розставання.

Роман і Євгенія – Романа не можна назвати однолюбом, але Євгенія – це саме та жінка, яка може напоумити свого велелюбного обранця, оточивши його турботою і ласкою. Їх шлюб – це симбіоз любові, ніжності і чуттєвості.

Роман і Дарія – у цій парі обидва партнери вміють знаходити компроміс, тому їх спільне життя комфортна, спокійна і затишна. Їхні стосунки з дня на день стають не тільки ніжніше, але і міцніше. Роман і Дарія – гармонійна пара, у якої є всі шанси стати щасливою.

Роман Олеся – володарі цих імен націлені на створення ідеальної сім’ї, хоча для цього Роману доведеться впоратися зі своєю владністю і стати більш м’яким по відношенню до Олесі, яка готова забути про свої амбіції і повністю розчинитися в сім’ї.

Роман і Олена – ці двоє створені одне для одного, причому у всіх відносинах, і це незважаючи на несхожість їхніх характерів. Рома і Олена прагнуть новизни і пригод, але при цьому вони не повинні забувати про те, що в будь-яких відносинах важлива також і стабільність, якої цій парі явно бракує.

Роман і Олександра – у цій парі відносини побудовані, передусім, на взаєморозуміння і взаємодопомоги. Так, Роман і Александрау йдуть твердою ходою до досягнення спільних цілей, що може стати основою не лише родинних, але й бізнес-відносин.

Роман і Людмила – Романа приваблює в Людмилі якась таємничість, а також суперечливість її характеру. Але з часом він може втомитися «розгадувати» свою обраницю, так і перепади її настрої дуже швидко стануть його дратувати, що неминуче призведе до розставання.

Роман та Інна – даний союз рідко буває міцним, так як Роман відрізняється грунтовністю і тяжіє до стабільності, тоді як ексцентрична Інна живе в ілюзорному світі фантазій, де немає місця постійності. Такі відносини дуже важко зберегти, не навчившись йти на компроміси.

Роман і Валерія – непередбачуваність Валерії незрозуміла Роману, який серйозно ставиться до життя, незважаючи на свій веселий норов. Та легкість, з якою його обраниця проживає кожен новий день, вабить і відштовхує одночасно. Але любов і терпіння допоможуть Ромі і Лері створити гармонійну сім’ю.

Роман і Ірина – в цьому союзі немає місця спокою, оскільки Рома і Іра не можуть знайти спільних точок дотику. Єдиною сполучною їх ланкою є любов. Так, якщо почуття між власниками цих імен згаснуть, то і союз розпадеться.

Роман і Єлизавета – ця практична пара націлена на досягнення глобальних цілей. Романтика і нераціональна трата грошей – не їхній «коник», тому Рома і Ліза завжди живуть у достатку. Їх сімейне життя може ускладнюватися прагненням жінки «виховувати» свого чоловіка, що йому абсолютно не подобається.

Роман і Валентина – це дуже плідна пара, яка спрямована на творчу діяльність. Так, Роман і Валентина прагнуть не тільки створити ідеальну сім’ю, а й побудувати свій власний бізнес, який забезпечить їм матеріальний достаток і дозволить повною мірою насолоджуватися життям.

Роман і Софія – ці двоє тривалий час придивляються один до одного. Тільки от Роман не поспішає робити перший крок, тому що не готовий розлучитися зі своєю свободою, а Софія не хоче розчаруватися у своєму обранцеві. В результаті їх відносини міцніють, що є запорукою їх спільного щасливого життя.

Роман і Лариса – він – імпульсивний, вона – суперечлива, тому союз Романа і Лариси завжди непростий, хоч і ярок. Обидва намагаються панувати, при цьому ніхто не хоче йти на поступки, що негативно відбивається на розвитку відносин в цілому.


Залишити відгук