Регіна Значення Імені

Природа наділила Регіну хорошою інтуїцією, яка допомагає їй впевнено йти по життю. Володарка цього імені на все дивляться оптимістично, вони мають бойовий дух. Які б негаразди не відбулися у життя Регіни, вона завжди впевнена, що впорається з ними. Володаркою імені Регіна, з упевненістю можна назвати «загадкою», так як навіть ті люди, які знають їх тривалий час не можуть передбачити її поведінку в тій чи іншій ситуації.

Характеристика імені Регіна

Відповідний знак Зодіаку: Діва .

Покровительствують планета: Уран .

Домінуюча стихія Фен-шуй: Метал .

Талісман-камінь, мінерал, метал: Аметист.

Талісман-колір: Фіолетовий.

Талісман-дерево: Сосна.

Талісман-рослина: Базилік.

Талісман-тварина: Слон.

Найбільш вдалий день: Четвер, П’ятниця.

Щасливий час року: Зима.

Особливості характеру: Незалежність, Оптимістичність, Самовпевненість, Інтуїція, Стійкість, Конфліктність.

Весняна Регіна — тиха, замкнута жінка, вона любить самотність і мало з ким спілкується. Ця Регіна ніколи нікому не відкриває себе до кінця, вона таїть свої радості і переживання під маскою незмінного спокою. Але вона абсолютно байдужа і до успіхів і невдач інших людей.

Річна Регіна — енергійна, життєрадісна. Дуже чистоплотна, хоча не любить мити посуд. Добре і смачно готує. Живить пристрасть до подорожей, дальніх поїздок.

Осіння Регіна — впевнена в собі, горда. У Регіни сильний характер, вона може винести різні негаразди. Зазвичай Регіна вміє тримати себе в суспільстві, у неї рухливий розум, хороша фантазія і в поєднанні з її врівноваженим гумором це надає їй певний шарм.

Зимова Регіна — активна, самостійна. Така жінка є неймовірно цілеспрямованою. Вона добра, але, разом з тим, наполеглива і вперта. У неї добре розвинена інтуїція. Регіна також любить пофантазувати, а будь-яка робота в її руках виконується легко і швидко.

Характер імені Регіна

Таємниця імені приховує дівчину з сильним і незалежним характером. Регіна самовпевнена, трохи підступна, але навіть дуже жіночна. У неї з малих років сильна потреба бути самій-самій (красивою, популярної тощо). Дівчинка добре піддається вихованню, але її треба періодично «приземляти», інакше вона перетвориться в примхливу і самолюбивую (а тому не дуже приємну) особистість.

Доросла Регіна енергійна і рішуча, честолюбна і цілеспрямована. Володіючи таким характером, їй під силу багато чого добитися в житті (ну, і завдання вона ставить перед собою досить серйозні). Труднощі її не лякають, а загартовують. У неї є прекрасний дар гуртувати людей навколо себе в одну команду. Іноді вона буває дуже вимогливою по відношенню до оточуючих. З тими, хто її колись підвів або дотримується принципово інших поглядів на життя, роботу, Регіна просто не спілкується.

Вона комунікабельна, не виносить самотності, коло друзів і знайомих у неї широкий. Її люблять за легке ставлення до життя, вміння веселитися, відмінне почуття гумору. Така дівчина рідко буває похмурою і холодною. Вперта і наполеглива, володіє прекрасною інтуїцією (саме вона допомагає їй приймати правильні рішення і уникати багатьох помилок) і багатою фантазією. Ця жінка завжди пунктуальна і акуратна, любить складну роботу. Характеристика імені Регіна розкриває таке корисне властивість, як розумне ставлення до грошей. І це притому, що вона не любить економити.

Позитивні риси імені Регіна: Регіна відрізняється сміливістю, вмінням управляти людьми, благородством, гідністю і любов’ю до регалій.

Негативні риси імені Регіна: Регіна прагне влади, лідерства, підпорядкування всіх своїй волі. Вона непомірно горда, амбітна і, домігшись своєї мети, стає зарозумілою.

Захоплення та хобі

Регіна обожнює подорожувати. При ній завжди її улюблений фотоапарат або відеокамера. Якщо немає можливості подорожувати по закордонним країнам, вона ходить в походи або займається яким-небудь видом спорту.

Професія і бізнес

Регіні вдається піднятися по службових сходах, незважаючи на те що на її шляху постійно трапляються сильні і конкурентоспроможні колеги. З Регіни виходить відмінний медик, науковий співробітник, менеджер, ресторатор, стюардеса, фахівець з туризму. Серед творчих професій їй підходять хореограф, журналіст, фотограф, фотомодель. Вона може також спробувати себе у громадській роботі.

Дівчина з ім’ям Регіна любить не самі гроші, а розкішне життя з королівським розмахом. Роблячи покупки, вона не фіксує свою увагу на тому, на що і як були витрачені кошти. Регіна просто любить їх витрачати, і кожна нова покупка рятує її від чергового нападу істерії або депресії.

Психіка і здоров’я

З раннього віку Регіна розташована до різних захворювань. До двох років вона доставляє дуже багато клопоту мамі: дуже часто хворіє. Але чим старше вона стає, тим менше вона хворіє. Однак сказати, що Регіна зовсім не буде хворіти, не можна. Регіна завжди стежить за своїм зовнішнім виглядом і станом організму. Слід особливо берегти нервову систему: в силу підвищеної емоційної збудливості можуть виникати перевтома, проблеми зі сном, мігрені, а також стреси.

Секс і любов

Представників сильної статі приваблює в Регіні чарівність, вишуканість, шарм, почуття гумору, незвичайна кмітливість. Часто любов для неї зводиться лише до сексуальних відносин. У Регіни, для якої любов найчастіше є формою самоствердження і суспільного визнання, еротична сфера розвинена недостатньо. Вона може піддатися пориву свого жіночого єства і провести одну-єдину ніч з чоловіком, а потім забуде про те, що трапилося назавжди.

Сім’я і шлюб

Для власниці цього імені заміжжя є дуже відповідальним кроком, тому вона ретельно підбирає собі другу половину, керуючись особистими уявленнями про ідеального чоловіка. Це, на жаль, не захищає її від помилок. Але вона не з тих, хто буде намагатися врятувати ситуацію, змінити що-небудь у відносинах або миритися: жінка зажадає розлучення.

Володарка імені Регіна – лідер. Вона прагне утримувати цю позицію і в сім’ї. Це найголовніша причина невдалих шлюбів. Її чоловік – це завжди сильний чоловік, заповзятливий, самостійний. Цілком природно, що він просто так «пост» глави сімейства не поступиться.

У відносинах з чоловіком для неї дуже важлива вірність. Як господиня ця жінка показує себе чудово: любить готувати, з задоволенням приймає гостей, з ентузіазмом займається облаштуванням будинку. Вона досить сувора мама. Її дітям добре знайоме поняття дисципліни, вони з ранніх років вчаться бути самостійними і нести відповідальність за свої дії.

Гороскоп імені Регіна

Регіна-Овен – емоційна, імпульсивна, непередбачувана. Часто робить необдумані вчинки, про які потім шкодує. Цінує своїх друзів, вміє прощати, не любить злих, егоїстичних людей, що не поважають нікого.

Регіна-Телець – стримана, спокійна, дуже прив’язана до своєї сім’ї. Не виносить конфліктів, рідко виходить з себе, навіть під час сварки. Відрізняється завидною завзятістю, яке допомагає їй досягати успіху.

Регіна-Близнюки – весела, привітна, чарівна дівчина. Користується успіхом у чоловіків, любить увагу, компліменти. Не прагне до серйозних стосунків, так як боїться відповідальності.

Регіна-Рак – наївна, інфантильна, примхлива. Не володіє твердим характером, потребує підтримки і постійному контролі з боку членів сім’ї або свого обранця.

Регіна-Лев – наділена сильним, твердим характером, рішучістю, амбітністю. З нею досить важко спілкуватися на рівних, так як вона любить розмовляти повчальним тоном.

Регіна-Діва – має широкий кругозір, розумна, эрудированна. Цінує в людях різнобічність, не терпить дурості і обмеженості. В спілкуванні з людьми може поводитися зарозуміло.

Регіна-Ваги – тактовна, м’яка, делікатна. В особистих відносинах цінує романтику і взаємоповага. Любляча мати і дружина, обожнює свою сім’ю і вважає її головним у житті.

Регіна-Скорпіон – вразлива, сентиментальна, але намагається це приховати. Її настрій постійно змінюється, з-за чого з нею важко спілкуватися. Запальна, легко виходить з себе, але швидко заспокоюється.

Регіна-Стрілець – життєрадісна, комунікабельна, не виносить самотності. Буває наївна в оцінках оточуючих, з-за чого часто розчаровується в них. Їй необхідно навчитися розбиратися в людях.

Регіна-Козеріг – прекрасний друг, готовий забути про все на світі, якщо хтось з її близьких або друзів опинився в біді. Прагне знайти свою другу половину, вірить в любов до труни.

Регіна-Водолій – цінує дружбу більше, ніж любов. Справжніх друзів у неї небагато, але всі вони віддані і надійні. Вміє ладити з людьми, намагається з усіма бути в хороших відносинах.

Регіна-Риби – надзвичайно вразлива, важко сприймає критику і будь-які зауваження. Віддає перевагу галасливим вечірок і великим компаніям самотність або товариство близьких друзів. Бореться зі своєю сором’язливістю і нерішучістю, намагаючись здаватися більш твердою і незалежною.

Сумісність імені Регіна з чоловічими іменами

Регіна та Олександр – цей союз можна сміливо назвати одним із самих ніжних. Як правило, ті, кого звуть Регіна та Олександр являють собою пару, якій властиво проявляти турботу друг про одному. Такі відносини характеризуються в більшості випадків спокійною безтурботною атмосферою, підвищеною чуттєвістю, легкої ранимістю і концентрацією на бажання партнера. Вони абсолютно не люблять сперечатися. Їм більше подобається віддавати, ніж отримувати.

Регіна та Олексій – у спільному житті представниця прекрасної статі зазвичай занадто тисне на свого обранця, дорікаючи його у всьому – від безладу в квартирі до нестачі грошей і недостатні успіхи в справах. Регіна звикла жити на широку ногу, ні в чому собі не відмовляючи, Олексій же, як правило, не схвалює подібну марнотратство. Правда, в ліжку вони без зусиль знаходять спільну мову, але якщо вони хочуть жити разом довго і щасливо, їм треба навчитися рахуватися з інтересами один одного.

Регіна та Андрій – така пара сильна взаєморозумінням; партнери допомагають один одному завжди і у всьому, щиро прагнучи до досягнення загальних цілей, а їхні відносини засновані на абсолютній довірі. Плідною буде співпраця Регіни та Андрія на рівних: розділившись на командира і виконавця, ви не досягнете настільки високих результатів.

Регіна та Антон – таке поєднання добре підходить для ділових відносин, а в дружні і любовні союзи Регіни і Антона відрізняє спокій, не розташовує до сильним пристрастям і прояву емоцій. У цьому є і плюси: відносини не віднімають багато душевних сил, у них не буває криз і тривалих спадів.

Регіна та Арсеній – по-справжньому є двома «половинками» єдиного цілого. В подальшому з них виходять безмежно люблячі батьки, які прагнуть дарувати своїм дітям все найкраще і світле, що у них є. Також Регіна та Арсеній нерідко мають дуже загострене почуття провини і жалю. Якщо що-то навколо відбувається не так, то звинувачувати в цьому вони схильні насамперед себе, а вже потім когось ще.

Регіна та Артем – відносини можна назвати одними з найлегших, їм навіть не треба нічого обговорювати або приймати важкі рішення, все у них виходить само собою. У кожного міцного союзу повинна бути тверда грунт, і в цьому випадку такий ґрунтом може бути або фізичне тяжіння, або спільну справу. Артем буде щасливим квитком для своєї дівчини, адже він здатний нівелювати її недоліки і підкреслити достоїнства.

Регіна і Богдан – Союз таких типів характерів зустрічається досить часто, адже багато в чому власники цих імен схожі. Нехай зовні це і не дуже помітно, нехай для досягнення своїх цілей вони вибирають абсолютно різні шляхи, але головне, що самі їх мети багато в чому збігаються, і вони хочуть від життя приблизно одного і того ж. Це робить відносини Регіни і Богдана міцними і стабільними.

Регіна і Віктор – вони без зусиль знаходять спільну мову не тільки в ліжку, але і в справах, і у веденні господарства, і у вирішенні проблем. Назвати союз Регіни і Віктора ідеальним заважає лише боротьба характерів і амбіцій, яка, втім, додає йому «родзинки» і гостроти.

Регіна та Володимир – володарів цих імен, як правило, багато що об’єднує, але багато чого і не влаштовує один в одному. Володимир і Регіна разом можуть блищати на прийомах і вечірках, у них обох розвинене почуття прекрасного. Чоловік зазвичай щиро захоплюється витонченістю і смаком своєї обраниці, вона ж цінує його талант, непередбачуваність і вміння постійно дивувати.

Регіна та Владислав – він стрімкий і непостійний, вона практична і горда. На жаль, але про пару Владислав і Регіна важко сказати, що вони підходять один одному – дуже різні поняття вони вкладають, говорячи про спільне життя, надто різну ступінь свободи допускають для партнера і для себе. Втім, для періодичних зустрічей і навіть для цивільного шлюбу цього цілком достатньо, проте для створення міцних, тривалих відносин – не завжди.

Регіна і Георгій – велике значення такі пари надають сімейного життя, особистим відносинам. Георгій і Регіна здатні зберігати мир і щиру прихильність один до одного навіть тоді, коли у них з’являються розбіжності. Негативним зовнішнім впливам вони завжди протистоять разом. Таку пару можна розлучити, але духовні зв’язки, існуючі в ній, непорушні.

Регіна і Гліб – це союз двох пристрасних, самостійних натур часто виявляється по-справжньому яскравим. Втім, він більше підходить для любові, ніж для сімейного життя: Регіна і Гліб звикли бути лідерами і не звикли поступатися. З-за цього в побуті між ними, як правило, нерідкі з’ясування відносин, ревнощі, боротьба за лідерство в сім’ї. Втім, багато свої проблеми вони можуть вирішити, завдяки своїй прекрасній сексуальної сумісності.

Регіна і Данило – в цьому складному союзі чоловікові, як правило, гарантований цілий вир вражень. З одного боку, Данилу дуже лестить увагу своєю яскравою обраниці, він може захоплюватися її естетичним смаком і навіть змінити заради неї свій домашній спосіб життя, з’являючись час від часу з нею на світських вечірках. Однак її надмірні витрати його зазвичай лякають: він бачить, як його капітали тануть на очах, і це часто стає причиною конфліктів і розлучень. Крім того, як би він не старався, йому дуже складно встигати за нею, з її активним ритмом життя.

Регіна і Дмитро – представниці прекрасної статі подобається ентузіазм і цілеспрямованість свого обранця, Дмитро само як ніхто інший здатний оцінити її гордість і максималізм. Коли вони починають поступатися один одному, їх бурхливі відносини здатні витримати будь-яку перевірку на міцність.

Регіна та Єгор – підходять один одному практично на всі сто відсотків. Вони мають досить багато спільного на ментальному, психологічному і фізичному рівні. А тому шанси на довге і щасливе спільне життя у Єгора і Регіни є дуже значні. До того ж їм властиво відчуття того, що приготувала для них в світі всього лише один–єдиний чоловік. І він як раз поруч.

Регіна та Іван – сходяться більше не з логічної, а з інтуїтивної точки зору. Вони підсвідомо шукають один одного, і коли нарешті зустрічаються, намагаються проводити разом якомога більше часу. В шлюбі Іван і Регіна душі один одного не чують. А після того, як у них з’являються діти, вся ласка і турбота, якою переповнені батьки, починає поширюватися на дитину.

Регіна та Ілля – Дуже часто такі відносини починаються так: Ілля робить перший крок, а Регіна відповідає на це повною взаємністю. Як правило, дівчина з таким ім’ям являє собою особу вельми сором’язливу, яка дуже рідко може зважитися на сміливі вчинки. На підсвідомому рівні вона шукає собі захисника і в більшості випадків знаходить його в чоловікові, якого звуть Ілля.

Регіна і Кирило – їм добре удвох, вони і сексуально, і психологічно підходять один одному. Правда, у спільній життя Кирило і Регіна спроможні змагатися за лідерство в сім’ї, і це може періодично виливається в гучні з’ясування стосунків, проте зазвичай плюсів у цьому союзі набагато більше, ніж мінусів. Володарі цих імен – яскрава пара, у них багато спільних інтересів і вони мають всі шанси прожити разом довго і щасливо.

Регіна і Костянтин – Це дуже дивні відносини, однак у житті вони зустрічаються не так вже рідко. Регіна енергійна і любить бути в центрі уваги, а Костянтин працьовитий, не терпить дозвільного проведення часу і навіть порожніх слів. Вони – як два різних полюси магніту, які тим не менш притягуються один до одного.

Регіна і Леонід – на перший план у власників цих імен, як правило, виходять не романтичні зітхання під місяцем, а взаєморозуміння, підтримка і даний спорідненість душ. Перед нами типовий приклад людей, які дуже розбірливі в плані формування власного оточення. Леоніду і Регіні добре удвох, вони і сексуально, і психологічно підходять один одному.

Регіна і Максим – вони підходять один одному в любові, але проблеми можуть виникнути в побутовому плані. У таких парах спокою не місце – обидва наче змагаються у тому, у кого витівка буде неординарною. Обидва вони люди обережні, перш ніж кинутися у вир з головою, все як слід зважать і обдумают, тому можна стверджувати, що помилок вони точно не будуть. Для багатьох дівчат, особливо молоденьких, Максим – зразок ідеального чоловіка, але на ділі все виявиться не так вже просто. Вони обидва схильні до всього неординарного, це їх зближує, але може спричинити й такі наслідки, про які вони і не підозрюють.

Регіна та Михайло – така пара має всі шанси досягти успіху. Всіх благ учасники союзу прагнуть досягти чесним шляхом. Реалізуючи свої проекти, Михайло і Регіна прагне не порушити ні духу, ні букві закону, тому користується заслуженою повагою, вважається респектабельної і гідною довіри. Коли йому відповіли взаємністю, Михайло зробить все, щоб виправдати довіру дівчини.

Регіна і Микита – Регіна вибирає супутника життя дуже ретельно, і, швидше за все, обранцем стане ідеально підходящий для неї Микита, який візьме на себе всі турботи і просто радіти, дивлячись на свою веселу й енергійну дівчину. Це така чарівна пара, що вони не можуть намилуватися самі на себе. Ця пара виглядає як королівське подружжя.

Регіна і Микола – свої проблеми вони можуть вирішити, завдяки своїй прекрасній сексуальної сумісності. Загалом представниці прекрасної статі подобається ентузіазм і цілеспрямованість свого обранця, Микола ж як ніхто інший здатний оцінити її гордість і максималізм. Коли вони починають поступатися один одному, їх бурхливі відносини здатні витримати будь-яку перевірку на міцність.

Регіна і Павло – головна небезпека цього союзу – рутина, з якою Регіна не може боротися, так що, все залежить від того, чи зможе Павло урізноманітнити їхнє спільне життя. Павло будує відносини зі слабкою статтю на рівних. Погляди на життя у половинок часом розходяться в діаметрально протилежному напрямку – цій парі необхідно навчитися прислухатися один до одного і приймати чуже рішення. Незважаючи на несхожість характерів, союз буде дивно міцним.

Регіна і Роман – підходять до вирішення питання побудови особистого життя з особливою відповідальністю. Делікатне до неможливості Роман буде помічати в побуті кожну дрібницю, рідкісна дівчина здатна витримати таке. Дивно, але такий союз, швидше, врятує рівноправність та незалежність партнерів, ніж диктатура і взаємні докори. Коли жінка витрачає багато часу на свою кар’єру, їй нічого не залишається, як знайти чоловіка, якого це влаштує, людини по імені Роман це точно не збентежить. Девіз цієї пари — екстравагантність у всьому, головне — не загратися з епатажем на публіці.

Регіна і Семен – з’ясування відносин між ними протікають досить голосно і навіть люто. Однак так може здатися лише оточуючим. Насправді нічого страшного в цьому немає. Просто і Регіна, і Семен належать до такого типу людей, які не люблять все тримати в собі. Навпаки, при першій же ліпшій нагоді вони «випускають пару» і через п’ять хвилин знову посміхаються, як ні в чому не бувало. В інтимній сфері ці закохані ведуть себе подібним чином.

Регіна та Сергій – такі відносини не вимагають клятв вірності, вони можуть довгий час залишатися прекрасною закоханою парою на заздрість всім. Артистична Регіна повинна знайти спокійного і добродушного хлопця, адже тільки якщо їй піде на поступки чоловік, то їх союз можливий. Закохавшись, Сергій намагається в усьому відповідати своїй обраниці, він може навіть поміняти роботу або прочитати вагон книг, до яких раніше був байдужий, або радикально змінити зовнішність. Жінці потрібен чоловік-переможець, на напівзаходи вона не згодна. З часом ця пара може прийти до того, що зв’язувати їх будуть тільки побутові питання.

Регіна і Степан – якщо Регіна на щось образилася або засмутилася в силу якихось обставин, то Степан обов’язково знайде потрібні слова для того, щоб привести її душевний стан рівноваги. Так, якраз таку особливість у своєму обранцеві по-справжньому цінує жінка, перебуваючи в такому союзі. Але не варто думати, що Степан тут є якоюсь подобою няньки, яка постійно піклується, не вимагаючи нічого натомість. В якійсь мірі цей союз можна назвати заснованим на законі компенсації. Тобто в обмін на це Регіна дарує своєму коханому ласку, турботу і ніжність.

Регіна і Тимофій – звичайно, Тимофій більш грунтовний і серйозний, ніж емоційна і безпосередня Регіна, але тим і хороша ця пара, що вони гармонійно доповнюють один одного. Монотонне життя точно не для такого чоловіка, як Регіна, до того ж вона ще й досить примхлива, так що деяким чоловікам вона «по зубах». У цій парі — вся гама почуттів: тут і без биття посуду не обійтися, і без бурхливих примирень. Навряд чи в цьому будинку буде панувати чистота й зразковий порядок, адже обидва вони – люди, які віддають перевагу творчий безлад.

Регіна і Тимур – в цьому яскравому союзі всього з надлишком – і кохання, і пристрасть, і емоцій, і амбіцій. Крім загальних поглядів і прагнень, міцності цих відносин надає сексуальна сумісність. Втім, пара Регіна та Олексій не вписується у вузькі рамки традиційного сімейного укладу з його розміреним ритмом життя. Для обох важливі робота і кар’єра, визнання і лідерство, і все це неминуче знаходить відображення не тільки в роботі, але і в їхній сім’ї. Головне, щоб ця домашня війна амбіцій» не велася надто вже серйозно і з часом не перетворилася на протистояння.

Регіна і Федір – цей союз має всі перспективи: у життєлюбних і експансивних володарів цих імен чимало спільного. Вони обидва ненавидять самотність і тишу, і здатні зробити з свого спільного життя свято. Разом Регіна і Федір з задоволенням можуть ходити на вечірки і в театри, приймати гостей, подорожувати по світу. Щедрість чоловіки в цьому союзі, як правило, дуже подобається його обраниці, яка звикла жити на широку ногу. Будучи дуже незалежною, вона визнає і за них певну ступінь свободи і іноді навіть готова закрити очі на його швидкоплинні захоплення. Крім того, вони – прекрасні коханці. Разом їм легко і добре.

Регіна та Ярослав – зійдуться швидше на грунті спільних інтересів, ніж божевільної пристрасті. Ні, любов між ними можлива. Більше того, часто вона виявляється настільки міцна, що багато інші пари починають відверто їм заздрити. Однак часом Ярослав не збирається поступатися своєю свободою, а його горда обраниця не має наміру прощати йому зрад, це часто стає причиною конфліктів і образ між ними.


Залишити відгук