Поліна Значення Імені

Поліна являє собою утихомирену, послідовну, товариською і всебічно розвинену особистість. Вона завжди приваблива, володіє почуттям міри і тонким смаком, що розташовує до створення красивого і гармонійного інтер’єру. Поліна вміє зачаровувати людей, має рідкісне чарівність, тому легко заводить нові знайомства, маючи успіх абсолютно в будь-якому суспільстві. Тихе, неголосне і неяскраве ім’я. Прийняття і примирення, звучать у цій вібрації, створюють відчуття лояльного злиття з плавним потоком зовнішніх впливів.

Характеристика імені Поліна

Відповідний знак Зодіаку: Риби .

Покровительствують планета: Місяць .

Домінуюча стихія Фен-шуй: Вогонь .

Талісман-камінь, мінерал, метал: Селеніт.

Талісман-колір: Світло-блакитний.

Талісман-дерево: Тополя.

Талісман-рослина: Лотос.

Талісман-тварина: Лебідь.

Найбільш вдалий день: Субота.

Щасливий час року: Зима.

Особливості характеру: Дружелюбність, Сталість, Надійність, Практичність.

Весняна Поліна – весела, винахідлива, товариська і самолюбива особистість. Вона завжди на висоті, знає собі ціну, причому при необхідності може з легкістю продемонструвати свою перевагу. Однак її самовпевненість може дратувати оточуючих, думка яких їй абсолютно байдуже. Треба сказати, що весняна Поліна – дуже чуйний і відданий друг, який заради своєї близької подруги може піти на багато чого.

Річна Поліна завжди радісна і випромінює тепло, добродушна і розумна. Вона дуже любить спілкуватися (і неважливо, на які теми, головне, щоб її чули, при цьому вона і сама вміє зрозуміти і почути свого співрозмовника). Якщо річна Поліна береться за якусь справу, то обов’язково доведе його до кінця. Вона надзвичайно дружелюбна і в будь-якому суспільстві завойовує повагу до себе, а все завдяки тому, що їй притаманні такі якості як заздрість, злість, жадібність.

Осіння Поліна – це дуже економна, але не жадібна жінка. Хоч вона і не може сидіти на одному місці, мріючи про блискучу кар’єру, все ж чудово впорається з роллю господині і хранительки домашнього вогнища. Вона має талант вихователя, а тому може зайнятися своїми дітьми як ніхто інший. Крім того, в ній добре поєднуються такі якості як доброта, строгість, відданість і честь.

Зимова Поліна – сувора, ґрунтовна і незворушна натура. Життя зазвичай не робить їй подарунків, тому вона добивається всього сама. Це сильна жінка, для якої немає перешкод у досягненні поставлених цілей. Проте в глибині душі це дуже ранима людина, який, як і всі, мріє про ласки та уваги з боку сильної статі. Зимова Поліна однозначно гідна захоплення, причому щасливий поруч з нею буде той чоловік, який гідно оцінить такий подарунок долі.

Характер імені Поліна

Поліна – це чарівна, контактна, горда і дуже примхлива жінка. У судженнях – незалежна, здатна диктувати і примушувати. Здається неприступною, така собі пані з великими «претензіями». Свої почуття ховає під маскою байдужості і холодної спостережливості. Вона зовсім не вміє сперечатися, рідко кому довіряє, буває запальною, агресивною. До себе ставиться дуже критично, може займатися самоїдством.

Дівчинка Поля звертає на себе увагу винятковою ретельністю, безтурботним і веселим характером. Подруги довіряють їй секрети, хлопчики проявляють увагу. Поліна – вроджена модниця, у неї розвинене почуття сприймання прекрасного. Займається музикою, пише вірші, обожнює кіно. Це всебічно розвинена особистість. Вона любить розкіш, зручності, прагне вдало вийти заміж, підвищити соціальний статус.

Таємниця імені Поліна полягає в тому, що дівчина в залежності від виховання та оточення може отримати різні напрямки розвитку життєвих пріоритетів. Гордовитість і зарозумілість, як яскраво виражені риси характеру, завжди заважають досягненню поставленої мети. Жінка довіряє тільки логікою своїх суджень. Інтуїція в цьому імені відсутня. В колі друзів цінується її доброзичливість і чуйність. Вона здатна бути різкою і прямолінійної, але щирою. Не відмовляє в допомозі, розуміє і не засуджує.

Позитивні риси імені Поліна: Поліна терпляче зносить негаразди долі. Вона стримана, задовольняється малим і домагається поставленої мети. Поліна — одна з найбільш відповідальних людей. Дівчина чарівна, чарівна і дуже дружелюбна.

Негативні риси імені Поліна: Поліна може бути холодна, задумчива, схильна до меланхолії, безпричинним страхам, надмірного критицизму.

Захоплення та хобі

Найчастіше дитяче захоплення модою перетворюється на справжнє хобі або навіть професію. Поліна – спортивна вболівальниця, любить телевізійні шоу, приймає участь у різноманітних заходах, конкурсах, виставках. У неї тонкий смак, тому на думку дівчини прислухаються багато впливові люди. Для Поліни характерні нетрадиційні хобі, які вважаються здебільшого чоловічими: так, вона захоплюється технікою, колекціонує марки, є ярою спортивної вболівальницею. Також вона любить займатися спортом, читати книги і займатися шопінгом.

Професія і бізнес

Розважливість, обережність і цілеспрямованість служать основними рушійними силами кар’єрного зростання дівчата. Поліна прагне до суспільного визнання, тому шукає шляхи особистої впізнаваності. У цьому їй здорово допомагають освіченість, уміння адаптуватися, виділитися. Вдалою для неї прийнято вважати професію модельєра і експерта в галузі мистецтва. Успіх приносить робота телевізійної ведучої, актриси. Професії мультиплікатора, флориста, перукаря, ювеліра, фотографа доставляють такій жінці задоволення. Досягнення поставленої мети та самореалізації в кар’єрі найчастіше заважає заміжжя і прихильність до будинку, звичайне оточення.

У справах і бізнесі Поліна серйозна і надійна. Вона береться за будь-яку роботу – головне, щоб її справа приносила матеріальний достаток. Цікаво те, що вона не прагне отримати мільйони, а воліє заробляти стільки, щоб їй та її родині вистачало на комфортне життя. В цілому з Поліни вийде відмінна бізнес-леді, так як вона вміє заощаджувати і правильно організовувати свою і чужу роботу.

Психіка і здоров’я

Жінки з ім’ям Поліна найчастіше холерики. Поліна буває надто суб’єктивна, до того ж все приймає близько до серця. Вона любить інтелігентних людей, бо сама є такою, що дає їй певні переваги в суспільстві. Деякі нестандартні ситуації можуть вивести її з рівноваги, і тоді вона може замкнутися в собі. Тому Поліна воліє жити за правилами, які сама і створює. Також у неї спостерігається схильність до самоїдства або накручування на розум того, чого немає (вона схильна до самокритики, що може призвести до нервових розладів і нападів песимізму). В цілому Поліна нагадує ніжний і запашний польова квітка, за яким треба дбайливо доглядати.

Поліна, як правило, не може похвалитися ідеальним здоров’ям, причому найчастіше проблеми її пов’язані з нервовою системою (вона схильна до нервових зривів і меланхолії). Вона може швидко втомлюватися, тому їй вкрай необхідний довгий сон і повноцінний відпочинок (бажано активний). Їй протипоказано домашнє самітництво, захоплення азартними іграми, дієти. Холод і вогкість – перші вороги здоров’я такої жінки.

Секс і любов

Поліна часто одягає на себе маску байдужості, тому чоловікам, які вирішать за нею позалицятися, буде важко домогтися її розташування. У неї повинен бути тільки ідеальний чоловік, якого вона може чекати довгі роки. Але зустрівши принца своєї мрії, вона стане його вірною, ніжною і люблячою музою.

Поліна завжди приховує свої емоції, але підбирає в якості партнера дуже сексуального чоловіка. Комплекс раціонального підходу до усіх життєвих проблем заважає їй розкрити свої почуття. Але у неї є своя «фішка», вона прикривається уявної слабохарактерність.

Сім’я і шлюб

Поліна створена для сім’ї і домашнього затишку. Для Поліни шлюб немислимий без дітей, якими вона живе і приділяє левову частку свого часу. Поліна – прекрасна мати, яка бере активну участь у житті дітей. Але і про чоловіка свого вона не забуває, але, намагаючись у всьому йому догоджати, нерідко забуває про себе і своїх потреб. Вона чудова господиня. Її запасливість і економність дивують близьких людей. Така дружина здатна приборкати будь-якого норовливого чоловіка, зробити його розуміючим, турботливим і ніжним батьком.

Інтереси своєї сім’ї Поліна ставить вище власних, тому і сім’я теж не залишається в боргу, даруючи їй свою любов і ласку. Але лідером у родині Поліна ніколи не буде через свого м’якого і поступливого характеру. Для неї табу таємні романи та зради. Поліна дуже товариська і іноді занадто відвертим навіть з малознайомими людьми, із-за чого нерідко страждає. Вона не буде сваритися з сусідами або бурхливо з’ясовувати стосунки з членами сім’ї. Приймати гостей Поліні доставляє велике задоволення, причому в компанії вона показує себе дотепною, комунікабельною, але трохи самолюбної співрозмовницею, яка може при необхідності показати свою перевагу. Поліна – це, як правило, кохана дружина.

Гороскоп імені Поліна

Поліна-Овен – це товариська, емоційна і прямолінійна натура, яка сміливо крокує по життю, долаючи всі труднощі і не озираючись у минуле. На роботі Поліна-Овен відповідальна і исполнительна, при цьому всі покладені на неї зобов’язання завжди виконує самостійно (і взагалі вона не любить довіряти свої плани оточуючим). В особистому житті, незважаючи на велику кількість бурхливих романів, вона не дуже щаслива, оскільки вважає за краще оберігати свою душу «за сімома замками». Її чоловік повинен мати ангельським терпінням і вміти миритися зі спалахами гніву своєї коханої.

Поліна-Телець – розважливість, обережність і впертість Поліни-Тільця є запорукою її успішної кар’єри. Вона не лізе на рожен», вважаючи за краще триматися подалі від різних конфліктів і сварок, але такої позиції дотримується лише до тих пір, поки справа не торкнеться її особисто (якщо будуть порушені інтереси Поліни-Тельця, то повною мірою проявляться і твердість характеру, і впертість, і наполегливість). З-за своєї обережності Поліна, народжена під цим знаком, часто упускає безліч вдалих моментів, причому це відноситься і до кар’єри, і до особистого життя. Недовіра до чоловіків призводить до того, що вона досить пізно виходить заміж.

Поліна-Близнюки – замкнута, але добродушна і чуйна Поліна-Близнюки абсолютно позбавлена честолюбства, внаслідок чого часто не може реалізувати всі свої можливості і таланти на всі сто відсотків. Вона не любить перекладати на інших свої проблеми, тому рідко просить про допомогу, віддаючи всі негаразди долати самостійно. Велике серце цієї ніжної жінки сприйнятливе до чужого горя. У Поліни, народженої під знаком Близнюки, багато друзів, при цьому по-справжньому ніхто її не знає. У відносинах з чоловіками вона надто довірлива, тому нерідко її любовні романи закінчуються розчаруванням.

Поліна-Рак – запальність, імпульсивність, примхливість і егоїстичність – ось, мабуть, основні характеристики Поліни-Раку. Вона буває грубою і необ’єктивною, тому не дивно, що оточуючим важко її зрозуміти і знайти з нею спільну мову, особливо якщо врахувати той факт, що ця особа схильна до неординарних вчинків, які не піддаються законам логіки. А ось що дійсно чуже Поліні-Раку, так це розважливість і меркантильність. Чоловіків вабить яскрава індивідуальність цієї жінки-вамп, але вони не готові миритися з її важким характером.

Поліна-Лев – живий розум, підприємливість та активність цієї жінки бентежать. Її діловій хватці можуть позаздрити багато чоловіків: Поліна-Лев вміє швидко приймати правильні рішення, тоді як довгі міркування не в її стилі. У її житті немає місця фантазіям і мріям – лише тверезий розрахунок і реальні факти. Її проникливість і розвинена інтуїція допомагають передбачати наміри оточуючих і правильно розбиратися в людях. З Поліною-Левом нелегко, але якщо чоловік зможе знайти з нею спільну мову, то отримає вірну і надійну дружину, яка не зрадить ні за яких обставин.

Поліна-Діва – це динамічна, темпераментна і імпульсивна особистість, яка просто фонтанує ідеями і способами втілення їх у життя. Поліна-Діва активна і життєрадісна, тому сидіти на одному місці довго не може. Незважаючи на свою поривчастість, ця жінка завжди прораховує свої ходи, при цьому вона помиляється у своїх розрахунках вкрай рідко. Вона не піддається чужому впливу, воліючи самостійно приймати рішення і «набивати шишки». Для Поліни-Діви не проблема закрутити черговий роман, оскільки легкість її характеру приваблює чоловіків, але от стосунки часто не мають розвитку.

Поліна-Ваги – чарівність, жіночність, хитрість, проникливість і спритність цієї особи допомагають їй досягти успіхів у будь-якій без винятку області. А вся справа в тому, що Поліна-Ваги вміє використовувати навіть негативні обставини на свою користь. До того ж вона володіє веселим і оптимістичним характером, що нерідко рятує її в найскрутніших ситуаціях. Поліна-Ваги – справжня кокетка, яка вміє звабити чоловіка і підкорити його серце. Але прихильність її непостійна, оскільки вона боїться розлучитися зі своєю свободою і незалежністю.

Поліна-Скорпіон – основна якість Поліни-Скорпіона – сталість, причому як у виборі друзів, так і у виборі коханої людини (вона здатна любити одну людину протягом всього життя), при цьому вона ні за яких обставин не змінить свого ставлення до ситуації або людині. Її принциповість і владність часто заважають у побудові щасливого сімейного життя, хоча сприяють стрімкому кар’єрному зростанню. Чоловік Поліни-Скорпіона повинен володіти сильним характером, здатним підкорити своїй волі непокірну партнерку.

Поліна-Стрілець – це самовпевнена і владна жінка з яскраво вираженими лідерськими якостями. В руках Поліни-Стрільця ладиться будь-яку справу, адже вона не тільки працьовита і наполеглива, а і впевнена в успіху свого підприємства. Її живий і допитливий розум, а також природна допитливість дозволяють їй з легкістю освоювати будь-які види діяльності. З неї вийде як прекрасний керівник, так і відповідальний і делікатне виконавець. Доброта і щедрість Поліни-Стрільця розташовують до неї оточуючих, тому у неї багато друзів і знайомих. А ось завоювати любов Поліни не так вже й просто: своє серце вона відкриє лише наполегливій і твердому в намірах чоловікові.

Поліна-Козеріг – щедра і добра Поліна-Козеріг справляє враження похмурої жінки, незадоволеною своїм життям. Її загострене почуття справедливості призводить до частих конфліктів з оточуючими. В цілому у Поліни, народженої під цим знаком, мало друзів, оскільки важко дружити з людиною, у якого завжди все погано і не ладиться. Та й сама Поліна намагається триматися на відстані від людей, боячись того, що рано чи пізно вони скористаються її добротою. Поліна-Козеріг – однолюб, для якого вірність – не порожнє слово.

Поліна-Водолій – веселий норов, імпозантність і незалежність Поліни-Водолія приваблюють оточуючих. Це компанійська натура, яка не переносить самотності ні вдома, ні на роботі. Вона завжди знаходиться у центрі уваги навіть в незнайомій компанії. Вона не пам’ятає образ і зла, завжди відкрита і привітна. У відносинах з чоловіками не потерпить посягань на свою незалежність, тому її обранець повинен надавати їй певну ступінь свободи.

Поліна-Риби – це дуже талановита і всебічно розвинена особистість, схильна до апатичним і депресивних станів. У Поліни-Риби народжується маса цікавих та перспективних ідей, які вона, на жаль, не завжди може реалізувати із-за своєї невпевненості і страху зазнати фіаско. Вона до життя ставиться по-філософськи, вважаючи за краще міркувати про сенс буття, а не діяти. У чоловікові Поліна-Риби також цінує, насамперед, душевність і добродушність, при цьому намагається відкладати сам момент зближення, боячись розчаруватися у своєму обранцеві.

Сумісність імені Поліна з чоловічими іменами

Поліна і Олександр – їм вдається правильно побудувати сімейне життя на засадах любові і довіри, і це при тому, що Поліна і Олександр мають діаметрально протилежними характерами. Поліна любить отримувати від життя максимум емоцій і вражень, тоді як Олександр веде розмірене, конструктивну життя. Ця пара знаходить один одного справжню гармонію.

Поліна і Дмитро – спочатку ці двоє швидко прив’язуються один до одного, при цьому прихильність з часом може перерости у справжню любов. Проте надалі у Поліни і Дмитра почнуть виникати серйозні принципові розбіжності у відносинах, а справжнім «каменем спотикання» стане жорсткість партнера Поліни. Врятує їх союз лише здатність знаходити компроміс.

Поліна і Сергій – в такому союзі Поліна є головним ініціатором стосунків зі своїм чоловіком, який відрізняється досить пасивним ставленням до життя. Сергій любить Поліну за її добру вдачу, веселий характер і оптимізм. У такій парі панує рівноправність, їм абсолютно байдуже, хто в домі буде головувати. Поліна і Сергій свою енергію спрямовують на створення сімейного благополуччя і щастя.

Поліна і Андрій – це досить рідкісний і найчастіше неспроможний тандем, в якому стикаються абсолютно різні характери. Поліна дуже вимоглива і хоче бачити у своєму майбутньому дружині ідеального сім’янина, а Андрій, у свою чергу, схиляється до більш вільним відносинам, воліючи жити, перш за все, для себе, а не для родини.

Поліна і Євген – дуже гарна пара, яка створює по-справжньому гормональні відносини. Поля – природжена домувальниця, а Женя – господарник, який не боїться відповідальності, до того ж він постійно прагне до стабільності, що важливо для процвітання сім’ї. Крім того, їх інтимне життя – це вибух емоцій і насолоди, що зміцнює сімейні відносини.

Поліна і Максим – їм дуже важко приймати серйозні рішення, що може стати великою проблемою на шляху до існування воістину дружної сім’ї. У відносинах Поліни і Максима позначається звичка довгі роки жити винятково для себе, тому їм доведеться докласти чималих зусиль, щоб звикнути до відповідальності і сімейного укладу. Доведеться також навчитися наповнити спільне життя новими фарбами, що допоможе виключити рутинність і нудьгу.

Поліна і Володимир – це пристрасна пара, у якої ідеальна інтимна сумісність. Однак це, мабуть, єдина сила, здатна згуртувати Поліну і Володимира – двох абсолютно різних людей. Так, різні погляди на сімейний побут і сім’ю в цілому не дозволяють їм повною мірою насолоджуватися один одним. А вся справа в тому, що Поліні потрібен затишок і вірний чоловік у домі, тоді як Володимир постійно перебуває в пошуках нових вражень.

Поліна і Артем – вони постійно перебувають у пошуках нових змін, зокрема це відноситься до різних авантюр і подорожей, тому інтерес один до одного у Поліни і Артема ніколи не згасає. Однак така надмірна активність і пошук постійних змін можуть негативно позначатися на побудови стабільних сімейних відносин.

Поліна і Антон – ця пара представлена дружиною Поліною, яка робить все, щоб забезпечити домашній затишок, і чоловіком-Антоном, який постійно прагне гострих відчуттів, причому далеко не в межах домашнього «будуару». У результаті виходять дуже міцні відносини, яким будь-які форс-мажори дарма.

Поліна та Ігор – це досить рідкісний союз, в якому невідповідність життєвих принципів у партнерів не дозволяє їм бути разом. Ігор відрізняється волелюбністю, яке Поліна не в змозі ні зрозуміти, ні прийняти, оскільки прагне до створення справжньої міцної родини. Вони повинні навчитися слухати один одного, інакше не зможуть прийти до спільного знаменника.

Поліна та Ілля – люди з такими іменами чудово підходять одне одному для створення щасливої сім’ї. Як правило Поліна та Ілля дуже швидко зближуються, причому не на основі пристрасті, а на основі духовних цінностей, взаєморозуміння та самовіддачі. Зазвичай чоловік в цій парі дбає про забезпечення своєї сім’ї і робить кар’єру, а його обраниця із задоволенням виявляє турботу про будинок і дітей.

Поліна і Владислав – Владислав гарячий, владний і не терпить непокори. Поліна надмірно темпераментна і незалежна, що, з одного боку, може залучати Влада, а з іншого – перешкоджати встановленню гармонійних відносин. Якщо обидва навчаться прощати і розуміти один одного, то їхній шлюб буде не тільки гармонійним, але і довгим.

Поліна і Вадим – у такого союзу великі шанси стати зразково-показовим. А все тому, що у Поліни і Вадима багато спільних інтересів і захоплень. Вони не можуть сидіти на місці і не переносять самотності або спокою, вибираючи нескінченні розваги і веселощі. Зближує їх і активна життєва позиція. Важливо й те, що вони байдуже ставляться до грошей, що дає їм додаткову свободу від матеріального світу.

Поліна і Олег – у власників цих імен мало спільного, однак, їх згуртовує сильна пристрасть один до одного. Поліна і Олег по-різному дивляться на життя, що рано чи пізно приводить їх відносини в глухий кут. Тому якщо вони все ж таки вирішать створити сім’ю, їм доведеться докласти багато зусиль для того, щоб навчитися миритися з недоліками один одного.

Поліна і Юрій – цих людей зближують, насамперед, пристрасть і сексуальна складова. Треба сказати, що Юрій ніколи не буває готовий до серйозного побудови відносин, а його тяга до легкого життя лише дратує і віддаляє Поліну. Ця пара може досить довго прожити разом, але до спільного знаменника так не прийти. В цьому союзі саме чоловікові необхідно міняти свої погляди на життя.

Поліна і Микита – володарів цих імен чекає барвиста і різноманітна життя, в якій Поліна і Микита знову і знову відкривають один одного. Вони закохуються з першого погляду і ніколи більше не розлучаються, проводячи весь вільний час разом. І при цьому Поліні і Микиті вдається зберігати і примножувати свої почуття.

Поліна і Олексій – все, що може залишитися від такого союзу, це лише приємні спогади, які обидва партнера обов’язково придбають. Поліну та Олексія тягне один до одного, вони отримують задоволення від спільного проведення часу і близькості, причому їх тяжіння не проходить довгий час. Чоловік у такому тандемі – боєць, який завжди йде по життю тільки вперед, а жінці потрібен тільки домашній спокій.

Поліна і Микола – це пара незалежних особистостей, індивідуальні якості яких дозволять Поліні і Миколі домогтися успіху не тільки у спільному житті, але й у різних спільних підприємствах. Але боротьба за лідерство навряд чи буде залишатися лише на роботі. Швидше за все, Поліна і Микола не зможуть знаходити компроміс і йти на поступки один одному.

Поліна та Іван – вони ідеально знаходять спільну мову, тому, коли Поліна та Іван спільно щось роблять, у них все виходить. А якщо власники даних імен будуть разом працювати, то поділ ролей на головного і підлеглого для них не буде проблемою. Швидше за все, і вдома у Поліни та Івана не виникне перипетій в плані знаходження компромісів. Немає сумнівів у тому, що вони зможуть створити домашній затишок, зберігати гармонію і уникати конфліктів.

Поліна і Михайло – цими відносинами управляє впертість. А полягає воно в тому, що Поліна і Михайло і в побуті, і в характері один одного помічають всі недоліки, що призводить до подразнення. Якщо їх спосіб життя не збігається спочатку, то порозумітися вони навряд чи зможуть. До того ж емоційний стан і темпераментність обох також не збігаються.

Поліна і Роман – їм дуже комфортно і зручно разом, причому настільки, що різні вечірки і «вихід у світ» їх абсолютно не цікавлять, адже замість цього Поліні і Романом більше подобається проводити час в домашній затишній обстановці. Вони здатні створити ідеальну гармонію в своєму будинку, незважаючи на всі побутові проблеми.

Поліна і Анатолій – такий парі мають хороші шанси для любові і щастя. Поліна і Анатолій зможуть побудувати прекрасний будинок, виростити чудових дітей, створити атмосферу родинного тепла і затишку. Вчитися всьому новому і передавати знання свого покоління – це те, в чому досягнуть успіху разом Поліна і Анатолій. У них не буває серйозних проблем і конфліктів, адже вони завжди намагаються зрозуміти один одного.

Поліна і Віталій – такий союз може нагадувати вихор емоцій та веселощів, а все тому, що Поліна і Віталій сходяться на грунті спільних інтересів. Разом їм завжди приємно проводити час, тому нудьга їм не загрожує. Інтимні стосунки Поліни і Віталія пройняті сильною пристрастю, що лише зближує ці дві темпераментні особистості.


Залишити відгук