Павло Значення Імені

Павло – володар суперечливого характеру, який, сполучаючись з гнучким розумом, може як втягнути його в чергову авантюру, так і допомогти вибратися зі скрутного становища. Доброта, чуйність і щирість цього чоловіка розташовують людей, хоча на благо собі він може і переступити норми моральності і моралі. В цілому спокійний, грунтовний, консервативний і кілька замкнутий у собі Павло – особистість непересічна і цікава, є в ньому якась таємниця, яку хочеться розгадати.

Характеристика ім’я Павло

Відповідний знак Зодіаку: Рак .

Покровительствують планета: Плутон .

Домінуюча стихія Фен-шуй: Вода .

Талісман-камінь, мінерал, метал: Рубін.

Талісман-колір: Червоний.

Талісман-дерево: Горобина.

Талісман-рослина: Астра.

Талісман-тварина: Краснопірка.

Найбільш вдалий день: Середа.

Щасливий час року: Осінь.

Особливості характеру: Інтелект, Спокій, Доброта, Дружелюбність, Надійність, Повільність.

Весняний Павло чутливий і м’який, він завжди близько до серця сприймає чуже горе, при цьому намагається робити все від нього залежне, щоб допомогти людині в його біді. Він відкритий і чесний, тому люди часто звертаються до нього за дозволом тієї чи іншої проблеми. Володіє Павло і прекрасними ораторськими здібностями, завдяки яким може стати успішним юристом або політиком. Ось тільки не варто забувати про себе в спробах допомогти іншим.

Річний Павло дипломатичний, розважливий і спокійний. Йому не властиво приймати не виважені рішення, продиктовані емоціями. У своїх діях він керується тільки здоровим глуздом. Цей чоловік подобається жінкам, адже він милий, галантний і ввічливий. Не дивно, що річний Павло має репутацію спокусника і ловеласа, але він завжди чесний з жінками і намагається не ображати їх, а тому не обіцяє стати ідеальним сім’янином.

Осінній Павло звик планувати своє майбутнє, причому він намагається зробити все від нього залежне, щоб ніщо не завадило його далекосяжних планів. Йому властиві романтичні пориви, адже він звик реально дивитися на речі. Терплячість, витривалість цього чоловіка допомагають йому грамотно вибудувати кар’єру і знайти щастя в сімейному житті, але за умови, що його дружина буде мати спокійним і врівноваженим характером.

Зимовий Павло – чоловік веселий і дотепний. Він має безліч талантів, які із задоволенням демонструє оточуючим. При цьому в ньому немає ні краплі марнославства, гордості або егоїзму – просто йому подобається дарувати людям посмішки і радість (хоча і загальну увагу також приносить йому додаткові «бонуси» у вигляді цікавих знайомств та любові оточуючих). Але все ж при необхідності зимовий Павло з веселуна і балагура перетворюється в серйозного ділового чоловіка, який може з легкістю вирішити будь-яку задачу.

Характер імені Павло

Таємниця імені розкривається при знайомстві з Павлом. З дитинства він проявляє себе як слухняний, чуйна, спокійна дитина. Любить допомагати старшим і доглядати за своїми молодшими братами і сестрами. За характером спокійний, доброзичливий, щирий і домашня людина.

У зрілому віці йому властива гармонія в характері, яка поєднує в собі розум, інтелектуальні здібності, товариськість і моральність. Павло з роками проявляє себе меркантильно, і часто, щоб досягти своєї мети, стає неприємним у спілкуванні. Він не переносить дурних людей, завжди дотепний і може стати борцем за справедливість.

Позитивні риси імені Павло: Доброзичливість, привязчивость, спокій, урівноваженість почуттів і емоцій, впевненість у майбутньому. Маленький Павло — улюбленець батьків, особливо матері. З нею він зберігає душевну близькість все життя. Ім’я Павло росте слухняною і виконавчим дитиною. Він добре вчиться, здатний сприймати великий обсяг інформації. Крім навчання ім’я Павло серйозно захоплюється спортом, творчістю, але він далекий від марнославства, фанатичного поклоніння.

Негативні риси імені Павло: Недовіра до нових людей, замкнутість і пасивність, що межує з лінню, в чужому середовищі. Павло може бути надмірно суворим і вимогливим до підопічних і підлеглим.

Захоплення та хобі

Головне захоплення Павла – містика. Він читає экзотерическую літературу, цікавиться всім непізнаним і незрозумілим. Захоплюється нетрадиційними науками, особливо філософією. Крім того, Паша – любитель подорожувати, причому, навіть обзавівшись сім’єю, він не забуває про це своєму хобі. Він гостинний, і сам обожнює ходити в гості.

Професія і бізнес

Павло здатний працювати в будь-якій сфері, а інтуїція і пам’ять дозволяють швидко просуватися по кар’єрних сходах. На вибір професії впливає фінансова сторона. У нього добре розвинені ораторські здібності, тому йому підвладні такі спеціальності як працівник телебачення, учитель, журналіст. Він ставить перед собою високі цілі, старанно працює. У бізнесі все вдало складається, і він може стати багатим. Цікаві для нього наука і мистецтво. Також його завжди приваблюють професії, пов’язані з грошима.

Якщо Павло зможе побороти свою лінь, то з нього вийде хороший бізнесмен. Цікаво те, що цей чоловік геть позбавлений честолюбства, тому свою власну справу буде будувати таким чином, щоб доходу вистачало на все необхідне, але не більше того (дорогі машини, екзотичні тури і золоті прикраси не є предметами його бажань).

Психіка і здоров’я

По натурі своїй Павло – флегматик. Спокійний і врівноважений зовні Павло живе дуже багатим внутрішнім життям, оскільки володіє чудовою уявою. Він здатний на жертовність, але в надії на те, що до нього коли-небудь поставляться таким же чином. Володар цього імені всі свої емоційні пориви намагається маскувати за делікатністю і ввічливістю, так як боїться бути обманутим і розчарованим. Павло не любить сперечатися і вступати у філософські дискусії, він краще відступить, ніж дозволить емоціям узяти верх над розумом. А ось продуктивний діалог в комфортній обстановці йому завжди по душі. В цілому Паша – чоловік, здатний йти на компроміс.

Здоров’я у Павла досить міцне, особливо якщо він стежить за станом свого імунітету. Він схильний до захворювань кишечника, слуху та обміну речовин. Має схильність до повноти і навіть ожиріння. Йому варто остерігатися розумових перенапруг, а також проводити профілактичні заходи з підтримки в тонусі серце.

Секс і любов

Павло – чуттєва натура і чуйна. Він галантний і ввічливий по відношенню до представниць прекрасної статі, які намагаються завоювати увагу цього спокійного, надійного і врівноваженого чоловіка. Любов у житті Павла займає велике місце, тому що він потребує ласки, ніжності і турботи. Тому буде шукати уважну, жіночну і віддану жінку, яка зможе розтопити його серце щирістю і добротою. Для Павла важливо, щоб жінка розуміла його і не намагалася переробити на свій лад, адже в кожних нових відносинах він не шукає дівчину-прикраса, а дівчину-жінку, яка зможе розділити з ним і радість, і горе. Саме для такої обраниці він стане і романтичним коханим, і пристрасним коханцем, і відданим чоловіком.

Молодість Павла наповнене бурхливими романами, якими він намагається довести собі свою сексуальність. Любить жінок, і в спілкуванні з прекрасною статтю буває сентиментальним. Він ніжний і ласкавий, завжди приділяє дамі особливу увагу і не скупиться на подарунки. Вміє зачаровувати представниць жіночої статі, але завжди відчуває, яка з дівчат його відкине. Носій імені — пристрасний коханець, щедрий на ласки. Невдачі в сексуальному житті він переживає дуже довго і гостро. При спілкуванні з дівчатами особливе значення приділяє навколишнього обстановці. Злий жарт може зіграти з веселим і відкритим Павлом його довірливість, якою можуть скористатися хитрі і підступні жінки.

Сім’я і шлюб

Павло хоч і вважає себе головним у сім’ї, але завжди прислухається до думки своєї дружини, яку дуже ретельно вибирає, тому одружується, по-перше, пізно, по-друге, не завжди на кохання, що зовсім не заважає йому створити щасливу сім’ю. Треба сказати, що Паша рідко вирішується на розлучення, навіть якщо почуття між подружжям охололи, чи є якісь розбіжності. Шлюб для Павла – це тихий і спокійний острівець, на якому все стабільно, немає бур і пристрастей.

Павло трепетно, з теплотою і любов’ю ставиться до своєї сім’ї. Він завжди допоможе дружині і дітям, хоча зробить це так, щоб оточуючі не запідозрили його в тому, що він підкаблучник. При цьому він не проти, щоб саме жінка брала на себе всі домашні клопоти. Дружина Павла повинна бути не тільки розумницею, але і чудовою коханкою, в іншому випадку існує вірогідність того, що чоловік буде шукати задоволення своїх сексуальних бажань «на стороні» (але дружина ніколи не дізнається про його зраду). Своїй другій половинці зради ніколи не пробачить. Незважаючи на певну замкнутість, Паша любить ходити в гості і приймати у себе друзів, адже в його житті і без того мало яскравих подій, що дозволяють відпочити від сірих буднів. І ще: дружині Павла доведеться запастися терпінням, адже цей чоловік образливий, примхливий і ранимий.

Гороскоп імені Павло

Павло-Овен – це чоловік з суперечливим і темпераментним характером, яким доводиться щодня боротися з самим собою. Так, з одного боку, він тяжіє до влади і незалежності, а з іншого – їм рухають слава і загальне визнання. Якщо Павло-Овен не зуміє знайти душевну рівновагу, не досягне ні того, ні іншого. Допомогти Павлу в досягненні цілей може уважна, чуйна і терпляча жінка, готова забути про власні амбіції заради честолюбних задумів Павла-Овна.

Павло-Телець – головна риса Павла-Тельця – неквапливість. Він серйозний, розважливий і скрупульозний (іноді надмірно), тому авантюрні і ризиковані підприємства намагається обходити стороною. Перед прийняттям будь-якого рішення він довго думає, зважуючи всі плюси і мінуси. Повільність Павла-Тельця проявляється і у відносинах з жінками: він сумнівається в правильності зробленого вибору і своєї готовності будувати серйозні стосунки.

Павло-Близнюки – наглядова, амбітний і принциповий Павло-Близнюки справляє враження зверхнього і холодного чоловіка, який ставить себе вище інших. Його критика, прямолінійність та іронія можуть боляче поранити оточуючих. Але за такими негативними якостями Павла-Близнюки ховається чутлива і вразлива натура, спрагла любові, ласки, ніжності і розуміння, які може дати йому воістину любляча жінка.

Павло-Рак – підозрілий, недовірливий, насторожений і недовірливий Павло-Рак намагається відгородитися від оточуючих, оскільки не вірить у щирість людей. Незважаючи на те, що він потребує розуміння, ніжності і теплоти, Павло-Рак абсолютно не готовий відкритися тим, хто намагається протягнути йому руку допомоги. Замкнутість цього чоловіка призводить до самотності і депресії. До того ж йому складно будувати стосунки з протилежною статтю.

Павло-Лев – авторитарний і імпульсивний Павло-Лев за удаваним байдужістю і безпристрасністю ховає нерішучість і боязкість. Недбалість і розкутість, з якими він спілкується з людьми, лише відштовхують, ось тільки чи розуміє це Павло-Лев занадто пізно. З жінками цей чоловік пристрасний і грубий одночасно, тоді як будь-який прояв ніжності він сприймає за негідну слабкість. Жити з таким тираном дуже нелегко.

Павло-Діва – поміркований, серйозний і інтелектуально розвинений Павло-Діва критично ставиться до людей. Він вимогливий і до себе, і до оточуючих, тому будувати з ним будь-які відношення – завдання не з легких. У цього чоловіка все має бути ідеальним і чітко спланованим, починаючи робочим графіком і закінчуючи розпорядком сімейного життя. Ужитися з таким педантом зможе далеко не кожна жінка.

Павло-Ваги – вишуканий, манірний і зніжений Павло-Ваги дуже подобається жінкам. Особливо розташовують до нього такі якості як боязкість і сором’язливість: будь-яка грубість, будь-які глузування ранять його добре і чуйне серце. В товаристві жінок Павло-Ваги ніяковіє, губиться, з-за чого сильно переживає. А дарма, адже з цього сором’язливого і боязкого чоловіки виходить прекрасний чоловік, який буде дорожити своєю сім’єю.

Павло-Скорпіон – наглядова, але при цьому потайний і нерішучий Павло-Скорпіон відмінно розбирається в людях, тому вважає за краще триматися від них подалі. Він не тільки бачить всі недоліки людини, але й обов’язково на них вкаже при першому ж ліпшому випадку. А ось своїх недоліків цей чоловік абсолютно не помічає, ніж наживає чимало недоброзичливців. Жінка для Павла-Скорпіона – ще один спосіб самоствердитися і не більше.

Павло-Стрілець – справедливий, честолюбний, але замкнутий Павло-Стрілець неохоче сходиться з людьми, при цьому на зраду і брехню він не здатний. Йому не властиво ідеалізувати людей, тому він не намагається їх переробляти. У своїй улюбленій жінці він цінить ніжність і жіночність. Сім’я для нього – це щоденна кропітка праця, яка приносить щастя. Павло-Стрілець не здатний на зраду і зрадництво.

Павло-Козеріг – спокійний, безтурботний і відкритий Павло-Козеріг не прагне перебувати в центрі уваги. Навпаки, він цілком задовольняється роллю спостерігача. З жінками він боязкий і нерішучий, тому часто не вирішується висловитися про свої почуття, що може призвести до того, що його любов без взаємності. Але якщо Павлу-Козерогові вдасться домогтися взаємності, то він стане ідеальним чоловіком, який ніколи не зрадить.

Павло-Водолій – самовпевненість, завзятість і амбітність притаманні Павлу-Водолію, лідерські якості якого допомагають йому у всіх сферах життя. Він не боїться труднощів, тому без зайвих питань береться за найважчі справи, при цьому завжди доводить свої починання до кінця. Навіть у стосунках з жінками він любить складності, тому вибирає гордих і неприступних партнерок, за руку і серце яких доведеться битися.

Павло-Риби – добрий, чуйний і самовіддану Павло-Риби готовий поділитися останньою сорочкою. Він обов’язково вислухає і допоможе, чим зможе. При цьому у відповідь він не вимагає нічого. Його прихильності щирі, а дії безкорисливі, чим користуються оточуючі. Свою улюблену жінку він просто обожнює, причому його увагу часто переростає в настирливість, що може відштовхувати.

Сумісність імені Павло з жіночими іменами

Павло і Ольга – володарі цих імен люблять один одного, але часто їх бажання бути все життя разом не вистачає для створення міцної сім’ї. А виною всьому стіна нерозуміння, яка виростає між Ольгою та Павлом внаслідок побутових проблем.

Павло і Анна – це партнерський союз, в якому Анна і Павло мислять і діють однаково, бо мають схожий склад характеру. Усі робочі та сімейні питання вони вирішують спільно, у їхньому житті немає місця секретів.

Павло і Олена – ця пара знає не з чуток, що таке ніжність, турбота, увага, безтурботність і чуттєвість. Цілком логічно, що сімейне життя Олени і Павла щаслива і благополучна у всіх аспектах.

Павло і Юлія – імпульсивна Юлія не любить накопичувати негативні емоції, тому без бурхливих з’ясувань відносин в цьому союзі не обійтися. При цьому Павло готовий поступатися Юлії, за умови, що вона буде йти на компроміси.

Павло і Анастасія – у цій оптимістичній парі вміють приймати життя такою, яка вона є, з усіма радощами і бідами. Павло і Настя ставлять спільні цілі і рухаються до них, незважаючи ні на що.

Павло і Тетяна – душевність, розуміння, взаємна довіра і, звичайно, любов – ось ті основи, на яких і тримається союз Павла та Тетяни. Їх духовна близькість здатна витримати будь-які випробування, включаючи заздрість і зневагу оточуючих.

Павло і Катерина – цей союз заснований на дружбі, що зовсім не означає, що між Павлом і Катериною немає любові. Просто це почуття у них глибоко і грунтовно, в ньому немає пристрасті і нерозсудливості молодості.

Павло і Наталя – ці двоє щирі у прояві своїх почуттів. Між ними немає таємниць і недомовок, тому Паша і Наташа мають всі шанси на те, щоб створити не тільки міцний, а і зразковий тандем, який живе спільними інтересами.

Павло і Марина – Павло для Марини – ідеальний чоловік, який є і її опорою і надією, і кращим другом, і прекрасним коханцем. Тому Марина робить все від неї залежне, щоб стати для нього ідеальною жінкою у всіх розуміннях.

Павло і Марія – яскрава і пристрасна пара Павла і Марії часто викликає здивування в оточуючих, які не можуть зрозуміти, на чому тримається цей союз, в якому і дня не проходить без сварок і скандалів, які, правда, завжди закінчуються примиренням.

Павло і Світлана – для Світлани Павло – це надійний партнер, який ніколи не підведе. Павло, як і Світла, прагне створити справжню сім’ю, в якій можна буде забути про всіх життєвих неприємностей, які підстерігають нас на кожному кроці.

Павло і Христина – вдумливі, докладні і розважливі Павло і Христина відмінно підходять один одному за характером і емоційним наповненням. Результатом такої подібності стає довге і щасливе сімейне життя.

Павло і Вікторія – романтична Вікторія вміє знайти підхід до практичного Павлу, який під її чуйним керівництвом перетворюється в мрійливого філософа, готового подарувати своїй коханій Всесвіт.

Павло і Ксенія – незвичайний тандем Ксенії і Павла спочатку будується на контрастах, адже обидва володіють абсолютно різними характерами. З часом партнери звикають до того, що щоб уникнути сварок їм доводиться закривати очі на дрібні недоліки один одного.

Павло і Яна – між Павлом і Яною панують теплі почуття, в яких немає пристрасті, що їх абсолютно не засмучує, оскільки запорука сімейного щастя вони бачать в інших категоріях – наприклад, в довірі, розумінні, доброті.

Павло та Аліна – ці двоє часто сваряться, але їх союз рятує той факт, що обидва вміють і хочуть йти на поступки, без яких їхнє сімейне життя зазнала б краху. Для Павла і Аліни — це той випадок, коли і разом жити важко, і окремо знаходитися просто неможливо.

Павло і Євгенія – відмінно доповнюють один одного, між ними панує справжня гармонія, тому розбіжності у відносинах Павла і Євгенії бувають вкрай рідко, та й ті виникають переважно на ґрунті побутових проблем.

Павло і Дарина – боязкий і нерішучий Павло бачить у Дарині свою другу половинку, тому докладає максимум зусиль для того, щоб завоювати її довіру і серце. Дарина просто не може не відповісти йому взаємністю.

Павло та Ірина – практичні, розважливі, але при цьому волелюбні Павло та Ірина будують по крупинці своє сімейне щастя, в якому практичність і раціоналізм сусідять з легкістю і невимушеністю буття.

Павло і Олеся – пристрасна Олеся не вміє тримати язик за зубами, тому завжди говорить те, що думає, не особливо замислюючись про наслідки. Павлу ж не властиво здійснювати імпульсивні вчинки. Їх союз можливий, але для цього обом слід запастися терпінням.

Павло і Поліна – емоційність Поліни і вдумливість Павла дозволяють цього союзу стати не тільки щасливим і довговічним, але і зразковим. До того ж ці двоє чудово підходять один одному в плані інтимних відносин.

Павло і Олена – це суперечливий союз, в якому енергійну Олену може дратувати повільність Павла. Тільки терпіння і бажання зберегти шлюб можуть врятувати цей союз, в якому часті сварки і недомовки.

Павло і Олександра – таке поняття як взаєморозуміння не знайоме цієї емоційної парі, в якій зі своїми бурхливими емоціями не може впоратися активна Олександра, для якої життя – це рух. Павло не встигає за ритмом життя своєї обраниці, що і призводить до розставання.

Павло й Надія – активна Надія – лідер по натурі, тому вона зробить все від неї залежне, щоб прибрати владу до своїх рук. Павло не проти такого стану речей, але повністю віддавати кермо правління своїй обраниці все ж не готовий.


Залишити відгук