Ольга Значення Імені

Ольга представляється незалежної, впертою і пристрасною натурою, яка постійно переймається якимись своїми проблемами, причому вона володіє здатністю створювати собі проблеми навіть там, де їх немає. Її краще не гнівити, бо у люті вона страшна. Але зате Ольга надзвичайно віддана близьким людям. Вона дуже рано стає самостійною і незалежною. Може бути, саме тому їй постійно не вистачає людського тепла, любові і щастя. Характер цієї різнобічної особистості багато в чому залежить від того, в який час року народилася Ольга.

Характеристика ім’я Ольга

Відповідний знак Зодіаку: Рак .

Покровительствують планета: Уран .

Домінуюча стихія Фен-шуй: Метал .

Талісман-камінь, мінерал, метал: Бурштин.

Талісман-колір: Жовтий.

Талісман-дерево: Ясен.

Талісман-рослина: Лютик.

Талісман-тварина: Леопард.

Найбільш вдалий день: Понеділок.

Щасливий час року: Літо.

Особливості характеру: Прагматичність, Працьовитість, Спокій, Владність, Терплячість.

Весняна Ольга жіночна і чарівна (про таких кажуть — «особистість» з родзинкою»). Вона легко і невимушено може заманити чоловіка, пофліртувати з ним, однак до вибору супутника життя підходить серйозно і обережно. Що б не робила весняна Ольга, і де б не була, вона завжди буде прагнути перебувати в центрі уваги, тому не дивно, що вона користується підвищеним інтересом у представників сильної статі.

Річна Ольга відрізняється влюбливістю, довірливістю і наївністю. Це легка жінка, яка з усіма знаходить спільну мову. Ользі, народженої влітку, не складе труднощів знайти друзів і завести потрібні зв’язки. Її наївність часто підводить її, адже далеко не всі люди чесні і безкорисливі (справедливості заради відзначимо, що Ольга швидко виявляє двуличных людей, виключаючи їх назавжди зі свого життя).

Осіння Ольга – це зайве практична і підприємлива жінка. Їй подобається, коли все стається тільки так, як вона цього захоче. Вона розважлива і цілеспрямована. У відносинах з чоловіками частіше всього осінньої Ольгою керує холодний розрахунок, що стає перешкодою на шляху до побудови люблячою і щасливою сім’ї. Але саме розважливість допомагає їй стрімко просуватися по кар’єрних сходах.

Зимова Ольга – спокійна жінка, яка надає велике значення інтимних стосунків, але основою її життя є створення міцної сім’ї та виховання здорових дітей. Вона цінує в чоловіку доброту, ласку і турботу, оскільки і сама володіє такими якостями (і взагалі для зимової Ольги властиво вимагати від інших тій же віддачі, з якою вона підходить до вирішення тих чи інших проблем). Негативними якості Ольги є зарозумілість і честолюбство.

Характер ім’я Ольга

Маленька Оля не по роках серйозна і вдумчива. До школи не надто розташована, має середні знання, але намагається вчитися старанно. Зі своїми однолітками спілкується спокійно, без конфліктів. Вчителі задоволені її поведінкою і ніколи не скаржаться батькам.

Доросла представниця імені Ольга поєднує в собі зовнішню активність і внутрішню замкнутість. Вона має холодним і розважливим розумом. Але їй, як правило, не вистачає уяви і натхнення. Причиною цьому виступає те, що вона завжди керується лише логікою. Негативно ставиться до слабкості, сентиментальності і бурхливому вираженню своїх почуттів.

Таємниця імені Ольга полягає в сильному і важкий характер, працездатності, сили волі та інтелекті. Позитивними якостями є розсудливість, чуйність і чесність. Вважає важливим репутацію свою і своєї сім’ї. Багато часу витрачає на самоосвіту і самовдосконалення. Якщо ставить перед собою якусь мету, то завжди вперто домагається наміченого результату. Для цього їй необхідно залишатися незалежною.

Ольга – прихильниця суворих норм моралі. Вона жіночна, постійно стежить за своєю зовнішністю і гардеробом. Не виносить різних порад і повчань. Схильна до самоаналізу. Завдані образи переживає довго, але не буде виставляти це напоказ.

Позитивні риси імені Ольга: Ольга з дитинства серйозна, вдумлива, схильна до самоаналізу. Вона не терпить фамільярності, несерйозності, повторних прохань, жіночих сліз, дотримується строгих норм моралі. Ольга – це глибоко принципова і моральна жінка, яка і сама не дасть слабину, і іншим цього зробити не дозволить. У неї завжди все під контролем, і навіть коли вона розважається, не виходить за рамки пристойності.

Негативні риси імені Ольга: дівчина з ім’ям Ольга важко переживає образи, схильна копання у власних почуттях. Часом їй не вистачає наполегливості у вчинках. Ользі важко просити пробачення, і сама вона нічого не прощає, зуміє нагадати про давні провини. Як правило, ім’я Ольга — володарка в сім’ї. Щоб менше страждати в спілкуванні з Ольгою і бути з нею на рівних, слід володіти емоційною силою і вольовою стійкістю.

Захоплення та хобі

Оля — різностороння особистість. Ольга любить ходити в кіно, але головна її пристрасть – це кулінарія. Вона обожнює готувати і постійно удосконалює свій талант у приготуванні вишуканих страв. Захопленням для Ольги є і її робота, особливо якщо вона приносить їй істинне задоволення. Часто відвідує басейн і спортивний зал.

Професія і бізнес

У професійній діяльності Ольга проявляє величезну працездатність. Працювати може в будь-якому напрямку. Вона однаково справляється як з фізичним, так і інтелектуальною працею. У колективі може займати негласні позиції лідера і «сірого кардинала». Користується повагою і авторитетом у керівництва. Великих висот досягає в науці, медицині, виробничих і творчих професіях. Ольга може бути політичним і громадським діячем, педагогом, журналістом, сценаристом і перекладачем.

Вона відмінно справляється з укладанням різного роду договорів, здатна стати хорошим кредитним експертом. Якщо в результаті проведеного аналізу виявляє вигоду у своїй справі, то готова працювати цілодобово. Однак, як правило, власну справу успішно Ольга вести не в змозі, бо байдужа до цифр. До того ж її принциповість затьмарюється наївністю, а впертість – добротою, що негативно позначається на стан фінансових справ.

Психіка і здоров’я

Жінки з ім’ям Ольга найчастіше меланхоліки. У Ольги досить нестійка психіка. Вона занадто емоційна, що може стати причиною нервових зривів. Вона любить мріяти, але навіть в ілюзорному світі вона керується логічним мисленням і ощадливістю. Ольга не любить шкодувати ні себе, ні інших (вона в принципі не сприймає в людях слабкість). Остерігатися слід і її злопам’ятства: кривдників своїх вона не тільки не пробачить, а й при можливості помститься їм (Ольга мстива, хоча контроль над собою втрачає вкрай рідко).

У Ольги досить міцне здоров’я і великий запас життєвої енергії, тому втома і серйозні хвороби їй не загрожують. Має хороший імунітет, не схильна до сезонних інфекцій та епідемій. Слабкою може виявитися печінку. Крім того, у Олі є схильність до набору зайвої ваги і розвитку цукрового діабету, тому їй рекомендується вживати продукти з малим вмістом жиру і цукру.

Секс і любов

За своєю суттю Ольга – дуже влюблива, але при цьому віддана своєму обранцеві натура, яка прагне романтики. Ольга наділена привабливими зовнішніми даними, вона створена для яскравих пристрасних переживань. Необхідно відзначити, що навіть у своїх романтичних ілюзій вона не забуває про тверезому розрахунку, тому особисті стосунки у неї складаються далеко не завжди.

Завжди закохана в своїх партнерів, не може часто відрізнити статевий потяг від великого ніжного почуття. Представниця імені Ольга дуже сексуальна. Буває незадоволена своїм інтимним життям. У спілкуванні з чоловіками намагається тримати себе як високоморальна особистість. Ольга — надмірно чуттєва жінка, проте далеко не всі чоловіки їй зможуть підійти в сексуальному плані, адже до неї потрібен особливий підхід. Знайти ключ до такої темпераментної натурі зможе чоловік, що поєднує в собі пристрасть, доброту і тепло.

Сім’я і шлюб

Як правило, Ольга довго не виходить заміж. Каменем спотикання стає її перший чоловік, після якого вона порівнює з ним всіх наступних. Її ідеал – сильний і незалежний чоловік, який зможе прийняти Ольгу з усіма її недоліками і не стане при цьому «перевиховувати». Головне – не чекати від Олі покірності і безропотности, адже вона звикла бути незалежною і самостійною.

У сімейних відносинах Ольга – вірна дружина і чудова господиня. У шлюбі вона не намагається займати чільне місце, але для неї залишається важливим підтримувати протягом усього життя духовну зв’язок з чоловіком. В домі у жінки завжди порядок, тепло, комфортно і затишно. Вона з любов’ю і турботою ставиться до своїм батькам і дітям.

Гороскоп імені Ольга

Ольга-Овен – це емоційна, темпераментна і часто неврівноважена особистість, що володіє невгамовною енергією. Проблема Ольги-Овна в тому, що вона не завжди може правильно розподілити свої сили і грамотно скласти план дій. У підсумку вона береться то за одне, то за інше, при цьому жодне не доводить до свого логічного завершення. Її прямолінійність і приваблює, і відштовхує одночасно, особливо це стосується відносин з протилежною статтю. Ольга-Овен намагається домінувати у стосунках, що не завжди подобається її обранця.

Ольга-Телець – чуттєвість і благодушність відрізняють Ольгу-Тельця. Її емоції превалюють над розумом, що заважає побудові не тільки кар’єри, але і міцної родини. Її дії відрізняються непослідовністю і імпульсивністю. В цілому для Ольги-Тельця вкрай важлива підтримка оточуючих її людей, що допоможе їй знайти упевненість в собі. В той же час її хочеться оберігати й берегти, тому її чоловік повинен бути, насамперед, ласкавим і ніжним захисником.

Ольга-Близнюки – це незалежна, комунікабельна та діяльна жінка, яка любить перебувати в центрі уваги. Її оригінальність гідно цінують на роботі, але Ользі-Близнюкам для досягнення поставлених цілей необхідно навчитися не звертати увагу на думку оточуючих. Вона надмірно вразлива і важко переживає свої невдачі. Чоловіків Ольга-Близнюки притягує як магніт, але її волелюбність заважає їй повністю довіритися і відкритися своєму партнерові.

Ольга-Рак – вона романтична і сентиментальна, оригінальна і винахідлива. Для неї важливо вносити в життя щось незвичайне, що наповнить сірі будні яскравими фарбами. Ольга-Рак – прекрасний маніпулятор, який завдяки своєму розуму і чарівності вміло досягає своїх цілей за допомогою оточуючих її людей. Своє серце вона відкриє лише сильного і надійного чоловіка, на якого може покластися на всі сто відсотків.

Ольга-Лев – в її характері поєднуються імпульсивність, примхливість, щирість і владність. Ользі-Леву важливо подобатися всім навколо, і для досягнення цієї мети вона використовує флірт і кокетування. А ось лицемірства і лукавства вона не переносить, тому дуже ретельно вибирає собі друзів. Вона исполнительна і відповідальна, завжди тримає дане слово, що цінує начальство. Якщо говорити про стосунки з протилежною статтю, то шанувальників у неї чимало, тому не дивно, що життя її багато романів. І лише любив по-справжньому, вона стане відданим і надійним дружиною.

Ольга-Діва – це стримана, дипломатична і владна натура, яка нагадує собою манірну і недоступну королеву. Однак таке враження оманливе, адже за личиною «залізної леді» ховається невпевнена в собі жінка, якій дуже важко відкритися людям. На роботі Ольгу-Діву цінують за відповідальність, дисциплінованість і сумлінність. У сімейному житті її ніжність і чуйність стануть запорукою благополуччя (важливо й те, що вона із задоволенням займається створенням затишного родинного гнізда).

Ольга-Ваги – тактовність і терпіння цієї жінки можна лише позаздрити. Ольга-Ваги уважно ставиться до оточуючих, незалежно від її особистого ставлення до людини. При цьому вона ніколи не нав’язує свою особисту думку і вважає за краще не давати «ділових» рад. Вона самостійна і вміє правильно організувати робочий процес, тому багато чого досягає на трудовому поприщі. Її чоловік повинен бути стриманий, галантний і шляхетний.

Ольга-Скорпіон – це досить суперечлива натура, яка живе у світі мрій. Ольга-Скорпіон прагне гострих відчуттів і нових вражень. Їй властиво ідеалізувати людей, що нерідко призводить до серйозних розчарувань і нервових зривів. Вона не здатна тверезо оцінювати ситуацію, тому рідко досягає кар’єрних висот. Для Ольги-Скорпіона любов – це страждання, за допомогою якого вона досягає душевного катарсису. Її чоловік повинен бути реалістом і прагматиком, здатним спустити її з небес на «грішну» землю.

Ольга-Стрілець – це екзальтована фантазерка, якої не вистачає для повного щастя послідовності та обґрунтованості. Ольга-Стрілець перебуває в пошуку самої себе і свого місця в цьому світі. Вона відкрита новим враженням, але разом з тим боїться втратити те, що має. Любов для неї – це пригода, що може цілком поглинути її. При цьому її любов може швидко як спалахнути, так і згаснути. Лише оригінальний і винахідливий чоловік може подарувати Ользі-Стрільцеві всю ту гаму почуттів, які необхідні їй у любовному зв’язку.

Ольга-Козеріг – скрупульозна і розважлива Ольга-Козеріг воліє триматися особняком, в чому їй допомагає маска байдужості і зверхності. Насправді переживання її глибокі, просто вона далеко не всім готова відкрити свою душу. У своїх діях вона керується розумом, але при цьому не вміє виділяти головного із другорядного. Чоловік Ольги-Козерога повинен бути розуміючим, ніжним і терплячим, інакше йому не вдасться завоювати її довіру.

Ольга-Водолій – чуйність, добросердечність і ранимість Ольги-Водолія частіше заважають у житті, ніж допомагають. Тим більше що перераховані якості поєднуються в цій жінці зі схильністю до мрійливості. Вона надмірно сентиментальна і сприйнятлива до чужого нещастя, чим нерідко користуються у корисливих цілях оточуючі. Її ідеальний чоловік – це сильний і досвідчений герой-коханець. У пошуках свого ідеалу вона може не помітити «свого» надійного і доброго чоловіка.

Ольга-Риби – це несмілива, невпевнена в собі і меланхолійна натура, яка не вміє відстоювати своїх інтересів, з-за чого життя її підпорядкована правилам, які встановлюють всі, крім неї самої. Ольга-Риби вкрай вразлива, тому навіть невеликі негаразди здатні привести її до депресії. Щаслива вона буде лише з сильним і впевненим у собі чоловіком, який буде у всьому підтримувати та оберігати.

Сумісність імені Ольга з чоловічими іменами

Ольга та Олександр – ця пара навряд чи зможе бути разом, адже Олександр не відрізняється постійністю, тоді як Ольга, навпаки, мріє про міцною і надійною сім’ї. Однак союз між ними можливий, але за умови, що чоловік буде більше часу приділяти своїй коханій жінці.

Ольга і Дмитро – такі відносини цілком можуть перерости в серйозний, надійний союз. Дмитро бере на себе всі організаторські сімейні питання, а Ользі залишається лише допомагати своєму чоловікові створювати, зберігати і примножувати сімейне благополуччя.

Ольга і Сергій – надмірно палка і пристрасна пара, яка постійно прагне до досконалості. Ольга і Сергій прекрасно гармонують один з одним, доповнюючи свої відносини спільними хобі. Вони не перестають відкривати один одному нові грані, що дозволяє продовжити пристрасть і любов.

Ольга і Андрій – така пара доповнює один одного, причому це стосується і емоційності партнерів, і їх бажань, і характерів. Ольга і Андрій – це не тільки люблячі дружини, але і прекрасні партнери. Між тим такому союзу потрібно остерігатися легковажного ставлення один до одного.

Ольга та Олексій – в такій парі багато проблем: він боязкий і м’який, тому не завжди успішним на роботі, так і протистояти сильній Ользі Олексію досить важко. Для жінки в цьому союзі важливі стабільність і порядок. У підсумку В цій парі не рідкісні сварки.

Ольга і Іван – Іван — досить волелюбна людина, який несерйозно ставиться до сімейного життя, в той час як Ольга намагається перевиховати свого судженого і відрізає йому шляху до свободи. Ользі та Івану потрібно зрозуміти і почути один одного, інакше крах їх спілки не минаємо.

Ольга та Євген – цей союз може потрапити під визначення «ідеальний шлюб». Ольга та Євген прекрасно уживаються і гармонують один з одним. У них загальні поняття про життя і сімейних цінностях, що тільки сприяє зближенню і зміцненню спільного тандему.

Ольга і Максим – такий союз має великі шанси на вдале існування, адже Ольга і Максим люблять один одного і готові піти на багато чого, щоб зберегти свій союз. Однак каменем спотикання можуть стати численні подруги Ольги, яким вона приділяє занадто багато уваги.

Ольга і Володимир – це союз абсолютно різних по своєму образу життя людей, тому Ольга і Володимир вміють урізноманітнити своє життя. На жаль, любов до свободи у Володимира не може співіснувати з любов’ю до влади у Ольги.

Ольга і Денис – вони чудово доповнюють один одного, причому як в сімейному житті, так і на роботі (це той рідкісний випадок, коли подружжю зручно і комфортно працювати разом). Денис і Ольга вміють чітко розподіляють свої обов’язки, у їх відносинах немає головного і підлеглого.

Ольга та Віталій – така пара вміє разом радіти життю і будувати спільні плани. Абсолютно безкорисливі Ольга та Віталій завжди діють спільно, при цьому матеріальні блага для них не пріоритетні. Вони відкриті і добродушні, чуйні і готові прийти на допомогу.

Ольга і Артем – це два дуже вольових людини, яким важко впоратися з бажанням і прагненням до лідерства. Якщо ж Ольга і Артем захочуть бути разом, то їм доведеться жертвувати своїми амбіціями.

Ольга та Антон – прекрасне поєднання імен для любовних і шлюбних відносин. Ольга та Антон зможуть створити повноцінну і щасливу сім’ю. Вони разом в змозі вчитися один у одного всім нюансам сімейного буття і постійно вдосконалювати свої відносини.

Ольга і Михайло – хоч вони і досить різні люди, але мають великі шанси для спільних відносин. Михайло набагато перевершує Ольгу в своєму прагненні зробити життя святом, а консервативна Ольга є прихильником традиційних життєвих правил. Щастя в їхньому шлюбі залежить від того, наскільки вони будуть прислухатися один до одного.

Ольга і Роман – ця пара спочатку схильна до швидкоплинного пориву пристрастей, але коли Ольга і Роман починають будувати спільний побут, то виникають проблеми. Щоб жити разом, цього союзу не вистачає взаємного розуміння, бо вони не можуть подолати свою впертість, причому це стосується буквально всіх аспектів спільного життя.

Ольга і Микола – цей союз виникає на грунті пориву пристрасті (найчастіше знайомство відбувається в якоїсь романтичної або оригінальній обстановці). Ольга та Микола люблять проводити разом вільний час і розважатися. У їх відносинах є пристрасть, але вона проходить дуже швидко.

Ольга та Ігор – така пара створюється більше для втілення завдань, пов’язаних з матеріальними благами і приємним проведенням часу, тоді як кохання в такому союзі немає. Ольга та Ігор можуть бути колегами, разом вести бізнес, але їхні стосунки ніяк не сприяють створенню повноцінної сім’ї.

Ольга та Ілля – людей з цими іменами пов’язують меланхолійні відносини. Ольга та Ілля люблять спокійні, тихі відносини, при яких головне – це розмірене протягом життя. Хоч вони і не відрізняються бурхливими пристрастями, їх любов міцна, тому і союз між ними надійний і стабільний.

Ольга і Владислав – їх союз наповнений всілякими пригодами і авантюрами. Їм подобається екстремальне дозвілля (головне — не сидіти на одному місці). З таким же непостійним успіхом вони можуть навіть змінити місце проживання. Але часто зміна любовних відносин для Ольги та Владислава також є нормою.

Ольга і Павло – їх бажання бути разом вражає, але далеко не завжди Ользі і Павлу вдається створити по-справжньому міцний союз. Між ними постає стіна нерозуміння, адже Ольга і Павло по різному дивляться на фундаментальні основи шлюбу.

Ольга і Костянтин – у такої пари є все, щоб стати успішною. Хоча Костянтин у такому тандемі позиціонує себе досить ледачим людиною, Ользі не в тягар виконувати роль старанної домогосподарки і стежити за належним станом сімейних справ.

Ольга і В’ячеслав – така пара приречена на невдачу з практичної точки зору. В Ольги та В’ячеслава не виходить правильно вести спільний побут. Їх пара не здатна до здорового компромісу. Втім, щодо пристрастей і любові у них теж не все просто складається.

Ольга і Єгор – дуже емоційна і яскрава пара: так, Ольга і Єгор є доповненням один одного. Він — веселий і трохи легковажний чоловік, а вона — любителька порядку, яка знає, чого хоче від життя. Хоч у побуті та можливі конфронтації між Ольгою та Єгором, але вони, як правило, справляються з усіма своїми проблемами.

Ольга і Вадим – вона прагне домогтися визнання в кар’єрі. Він же — любитель свободи, який байдужий до матеріальних благ. Однак такий союз може проіснувати тривалий час, тому що Ольга і Вадим не люблять у житті, часті і значні зміни.

Ольга і Олег – у такої пари зближення відбувається поступово. Ольга і Олег прихильники того, що необхідно все грунтовно обміркувати, перш ніж робити серйозні кроки зближення. Але в такій обережності є і великі плюси – ці відносини з часом тільки зміцнюються.

Ольга і Валерій – в цьому тандемі Ольга є справжнім генератором ідей, який Валерій із задоволенням втілює в життя (він повністю довіряє аналітичного розуму і інтуїції своєї обраниці). Їм добре і в побуті, і в інтимному житті, що є запорукою міцних відносин.

Ольга і Юрій – це союз, у якому почуття і пристрасть з часом не згасають, а розпалюються. Життєрадісний Юрій вміє підживлювати відносини, тоді як Ольга зі своїм чоловіком повністю вивільняється. Ці відносини будуть довгими і щасливими.

Ольга та Анатолій – протилежності, як відомо, притягуються. І у випадку Ольги та Анатолія таке тяжіння може бути дуже вдалим. Пристрасний Анатолій здатний пробудити в Ользі чуттєвість. Жінка в цьому союзі відчуває себе коханою.

Ольга і Руслан – в цих відносинах обидва партнера переслідують одну мету – створити гармонійну сім’ю, але Ольга пред’являє до свого обранця занадто високі вимоги, яким він не завжди відповідає, з-за чого страждає самолюбство Руслана. У підсумку сімейні відносини можуть потерпіти крах.

Ольга і Микита – ці різні люди утворюють яскравий любовний союз, в якому Микита життєрадісний і енергійний, що цілком влаштовує практичну Ольгу, яка в своєму обранцеві черпає сили. Поруч з ним вона відпочиває і душею, і тілом.

Ольга і Кирило – ці двоє, незважаючи на любов і пристрасть, не можуть створити міцний союз, так як не в змозі поділити сфери впливу в своїй родині. І Оля, і Кирило володіють сильним характером, при цьому не хочуть йти на поступки і визнавати свою провину, а без компромісів спільне життя неможлива.

Ольга і Віктор – в цих відносинах є романтика, що дуже важливо для прагматичної Ольги, яка почуває себе поруч з Віктором коханою і бажаною. Саме з ним вона перестає бути сильною, перетворюючись на ніжну і слабку жінку, захищену від будь-яких напастей.

Ольга і Станіслав – кохання Ольги та Станіслава з роками не згасає, а лише розгорається, адже вони вміють радіти життю. До того ж у них багато друзів, які привносять в життя нові емоції і події.

Ольга і Артур – чоловік Артур – мрійник, який марить про дивовижні пригоди, тоді як Ольга, навпаки, воліє жити в реальному світі. Але таке різне ставлення до життя не заважає їм створити міцний союз, в якому часто панує матріархат, що цілком влаштовує чоловіка.

Ольга та Григорій – у цій парі панує абсолютна довіра, а ось ревнощі і підозрілість для Ольги та Григорія неприйнятні. У кожного є певна частка свободи, при цьому ніхто з партнерів не переступає меж дозволеного. Григорій, знаючи впертість Олі, не вважає ганебним першим йти на примирення.

Ольга і Петро – ця пара може стати міцною сім’єю, в якій будуть панувати любов, повага і взаємна підтримка. Ольга і Петро живуть у відповідності з високими моральними принципами, тому зрад і скандалів у їхній родині немає місця.

Ольга і Василь – впертість обох партнерів може стати непереборною перешкодою на шляху до сімейного щастя. Будь-які дрібниці виводять Ольгу з себе, так і Василь не готовий миритися з недоліками своєї обраниці. Підсумок: яскравий і пристрасний, але короткий роман.

Ольга Данило – сильною і владною Ользі нелегко знайти спільну мову з незалежним і енергійним Данилом. Але цей союз має великі шанси на щасливе життя, якщо обидва зможуть піти на взаємні поступки, тим більше, що їх об’єднує спільність інтересів.

Ольга і Геннадій – обидва партнера не позбавлені духу авантюризму, вони прагнуть урізноманітнити своє життя і внести в неї новизну, що позитивно позначається на їхніх стосунках. Але в гонитві за новими відчуттями Геннадій і Ольга не повинні забувати про стабільності.

Ольга і Леонід – лише йдучи на поступки, Ольга і Леонід зможуть побудувати міцну сім’ю. Справа в тому, що обидва володіють крутим норовом, що не сприяє встановленню в сім’ї спокійних і стабільних відносин. Ці двоє повинні стати одне для одного спочатку друзями, а вже потім коханими людьми.

Ольга і Едуард – це стабільний союз, для розвитку якого необхідний час. Вони мають загальні цілі, але владність Ольги може відштовхнути вразливого і ранимого Едуарда. Якщо ці двоє зможуть знайти компромісну модель поведінки, то цей союз буде дуже вдалим.

Ольга і Семен – і Оля, і Семен наполегливо йдуть до своєї мети, що полягає у створенні міцної сім’ї. І роблять вони це розмірено, без італійських пристрастей і скандалів. Працьовитість і наполегливість цих двох людей забезпечують їм матеріальні блага і впевненість у завтрашньому дні.

Ольга і Борис – цей емоційний і дуже пристрасний тандем, побудований на любові, просто не має права бути нещасливим. У відносинах Олі і Бориса присутня справжня веселка почуттів, що благотворно позначається на їх сімейного життя.

Ольга і Ярослав – безтурботний Ярослав не замислюється про майбутнє, а воліє жити тут і зараз, що абсолютно не влаштовує розважливу і розсудливу Ольгу. Вона здатна довгий час наставляти свого обранця на шлях істинний, але одного разу їй це набридає, що і призводить до розриву відносин.

Ольга і Тимур – честолюбство в крові і в Ольги, і у Тимура, причому вони готові підтримувати один одного в будь-яких починаннях. Вона заради сім’ї готова стати турботливою дружиною, а він – вірним і надійним чоловіком. Ця сім’я здатна подолати усі негаразди, уготовані їм долею.


Залишити відгук