Микола Значення Імені

Микола – натура неоднозначна, адже в ньому поєднуються такі якості як енергійність і лінь, комунікабельність і безаппеляционность, веселість і строгість, доброта і твердість. Не дивно, що зрозуміти його досить важко, та й спілкування з ним часто не складається, незважаючи на ерудованість і різнобічність поглядів цього чоловіка. Не додають привабливості Миколі і такі його якості як упертість, самолюбство і імпульсивність, але багато чого при цьому залежить від пори року, в яке він народився.

Характеристика імені Микола

Відповідний знак Зодіаку: Діва .

Покровительствують планета: Сатурн .

Домінуюча стихія Фен-шуй: Земля .

Талісман-камінь, мінерал, метал: Сапфір.

Талісман-колір: Блакитний.

Талісман-дерево: Ясен.

Талісман-рослина: Гладіолус.

Талісман-тварина: Кінь.

Найбільш вдалий день: Середа.

Щасливий час року: Весна.

Особливості характеру: Самозакоханість, Непостійність, Практичність.

Микола Весняний – справжній егоїст, злитися і ображатися на якого просто неможливо, оскільки він володіє веселим, легким і доброю вдачею. Його по праву вважають душею компанії, тому прощають йому багато недоліків. Творча складова весняного Миколи сприяє тому, що він з легкістю може вирішити будь-яку проблему, причому досить креативно та неординарно. Цей чоловік просто купається в жіночій увазі, але до почуттів (і своїм, і чужим) найчастіше відноситься легковажно.

Річний Микола хитрий і амбітний. Це справжній дипломат, який з легкістю «обведе навколо пальця» будь-якого опонента. Його чарівність і доброта не знають кордонів, тому його люблять усі: і родичі, і знайомі, і колеги. А ось йому полюбити кого-небудь украй складно, оскільки він не вміє довіряти людям, так і сталість у відносинах вважає якимось ефемерним станом і шаблоном, який заважає робити життя більш наповненим і цікавим. Серйозні відносини у цього чоловіка бувають вкрай рідко.

Осінній Микола – лідер по натурі, для нього головне – відчувати владу і перевагу над іншими. Він потайливий, мовчазний і замкнутий, адже, близько підпустивши до себе людину, може втратити контроль над ситуацією, що для нього абсолютно неприйнятно. Разом з тим у цього чоловіка широка і щедра душа, про яку ніхто навіть не підозрює (Ви ніколи не дізнаєтеся, що ховається за маскою холодності осіннього Миколи). З жінками він галантний і тактовний, але не більше. Серце своє віддасть лише один раз.

Микола Зимовий розважливий, практичний, егоїстичний, а в деяких випадках деспотичний. При прийнятті рішення він керується виключно власними інтересами і здоровим глуздом, тоді як переживання оточуючих мало його турбують. Цей чоловік впертий і наполегливий, однак при необхідності може проявляти гнучкість і підлаштовуватися під обставини. З жінками він уважний, привабливий і темпераментен, тому нестачі в шанувальниць не відчуває.

Характер імені Микола

У дитинстві Микола дуже рухливий, товариський, життєрадісний дитина. У нього різнобічні інтереси, він любить військові ігри, музику, шахи, шашки. Микола самолюбний і свавільний. У ньому є весела дитяча лукавость, яка приводить в захоплення батьків, і якщо вони підуть у нього на поводу, розвинуть егоїстичні схильності дитини, з нього виросте невдаха. При будь-якому життєвому розкладі, щасливе і не дуже, буде присутня якась дисгармонія, постійне невезіння, дрібні і великі неприємності. Ім’я Микола доведеться навчитися від них відштовхуватися або просто забувати, в іншому випадку він буде дратівливим і похмурим або просто п’яницею.

Правильно вихований Микола, слідуючи енергетиці свого імені — переможець у всіх справах і починаннях. Його самолюбство пом’якшено гумором, а свавілля різко знижений самостійністю. Значення імені вміє поважати бажання та думки оточуючих, простий і дружелюбний з людьми, здатний оволодіти будь-якою професією.

Однак частіше життя імені Микола складається не так щасливо. Яскрава і весела в молодості, вона стає одноманітною, заповненої напруженою працею і господарськими турботами. Розум його здатний як до аналізу, так і до узагальнень, він прагне дивитися на життя як би з боку, роблячи вигляд, що він простий і дружелюбний. Але його запальність, аж до агресивності, вводить його в самий центр подій, стороннього спостерігача з нього не виходить.

Ім’я Микола — чесна порядна людина, володіє практичною кмітливістю, хороший організатор, кмітливий, легко і сміливо виходить зі складних ситуацій. Чоловік з ім’ям Миколай може займати керівні посади в торгівлі, в армії, в промисловості. Він може бути лікарем-хірургом, адвокатом, слідчим, педагогом, художником, філософом. Ім’я Микола зневажає нероб, сам повністю віддається роботі. Коли Микола роздратований, то погано контролює себе і може створити несприятливу обстановку.

Позитивні риси імені Микола: Микола любить поратися по дому, йому подобається виконувати чоловічу роботу, на нього сміливо можна звалювати складні, що вимагають вправності та сили справи. Остепенившись, Коля весь вільний час приділяє родині, намагаючись, щоб рідні не страждали від важкого побуту. Для дружини він – ідеальний чоловік, для дітей – чудовий батько і приклад для наслідування. Незаперечною перевагою Миколая є його витримка. Він зразок витримки і терпіння, спокійний, коли інші можуть запанікувати. Володіючи аналітичним розумом, чоловік, перш, ніж боротися з перешкодою, стратегічно визначить всі шляхи її подолання і вибере найкращий.

Негативні риси імені Микола: агресивність, надмірна ревнивість, схильність до алкоголізму. Зайнявши керівну посаду, він часто стає тираном для підлеглих – найменшу помилку, навіть у близького друга, Микола прощати не буде.

Захоплення та хобі

Микола обожнює готувати, вживати хороші напої. Любить відпочивати в приємному товаристві зі своїми нечисленними друзями. Вільний час може провести на природі. Йому доставляє задоволення читати книги і слухати музику, а також різні інші розваги.

Професія і бізнес

Микола здібний і працьовитий, тому може оволодіти різними професіями. Він повністю присвячує себе роботі і, просуваючись по службовим сходам, змітає все на своєму шляху. У колективі з працівниками у нього складаються хороші відносини, його поважають і цінують. Якщо домагається високих результатів у професії, проявляє себе як жорсткий керівник. Має всі шанси в кар’єрі піднятися до керівних посад в торгівлі, армії, промисловості. Може бути гарним лікарем-хірургом, адвокатом, слідчим, філософом.

Організувавши свій бізнес, Микола відчуває справжній заряд енергії. Кмітливість і підприємницька жилка допомагають йому розвивати свою справу, причому досить-таки успішно. Єдине, чого не потерпить Микола – це настанов, тому бізнес він завжди веде сам, не залучаючи партнерів, тим більше, що при бажанні він може впоратися з абсолютно будь-якими труднощами без якої-небудь сторонньої допомоги.

Психіка і здоров’я

За типом характеру Микола – сангвінік. Микола завжди йде вперед, його не здатне зупинити ніяка перешкода. Головне – чітко поставити мету і визначитися зі шляхами її досягнення. Цей чоловік рідко помиляється, тому і інших помилок не прощає, а вже слабкостей тим більше (чоловік, згідно його уявленням, повинен вміти стримувати свої емоції, особливо при сторонніх, хоча це у самого Миколи не завжди виходить). Найбільше він любить саме себе, тому не чекайте від Миколи самопожертви і необґрунтованого альтруїзму. Хоча і жорстоким його назвати не можна, адже він намагається в міру своїх сил допомагати людям, вважаючи це своїм людським обов’язком. Врахуйте, що до кінця зрозуміти суперечливу натуру Миколи просто неможливо, тому краще не витрачати на це свій час і перевіряти його нерви на міцність.

Носій імені Микола відрізняється хорошим здоров’ям, закладеним від природи. Микола звик працювати день у день, його графік напружений і позбавлений режиму, із-за чого може постраждати печінка, серце, нервова система. Варто проводити профілактичні заходи, проводити більше часу на свіжому повітрі і дотримуватися дієти.

Секс і любов

Миколая можна назвати легко захоплюється натурою: так, на першому побаченні він може закохатися у свою обраницю, а на третьому зробити їй пропозицію руки і серця. Його ідеальна жінка гарна, розумна, чарівна, жіночна і обов’язково терпляча, адже їй з дня на день доведеться боротися з нападами ревнощів свого супутника, а це завдання не з легких.

Коля – це галантний, уважний і попереджувальний обманець, який вміє доглядати за жінкою. Він чудово розбирається в жіночій психології, тому завоювати серце жінки для нього не складає ніяких труднощів. Сам же по-справжньому закохується вкрай рідко, хоча і вважає кожну свою пасію головною любов’ю свого життя.

Микола в жінках цінує зовнішні дані, розум і душевні якості. В спілкуванні з прекрасною статтю його захоплює молодість, краса і тіло. Він воліє повних і м’яких жінок. Легко захоплюється дамами, а вподобану дівчину відразу запрошує на побачення. У любові гарячий, його вважають прекрасним коханцем. У нього сильно розвинена сексуальність, але в той же час йому властиві сором’язливість і скромність. Він надзвичайно сприйнятливий, ревнивий.

Сім’я і шлюб

До 30 років Микола воліє міцний і стабільний стан сім’ї. Для спільного життя шукає собі чуттєву і м’яку за характером жінку. Як тільки йому сподобається по-справжньому дівчина, відразу пропонує їй руку і серце. В шлюбі проявляє себе як ревнивий чоловік і ніколи не прощає другій половині зради. Часто вибирає в дружини дівчину вище за соціальним статусом.

У сімейних відносинах Микола не пред’являє серйозних вимог до побуті, всією душею прагне створити матеріальну основу будинку. Він — турботливий і уважний чоловік, дуже любить своїх дітей. Завжди готовий розділити домашні клопоти порівну зі своєю дружиною.

Гороскоп імені Микола

Микола-Овен – це живий, безпосередній і щирий чоловік, який уміє позитивно дивитися на речі і радіти всіх проявів життя. Микола-Овен завжди відкритий до спілкування, в ньому немає ні краплі користі і егоїзму, тому цілком закономірно, що він оточений такими ж світлими і енергійними людьми. У цього чоловіка немає таємниць від коханої, але при цьому почуття його, як і характер, можуть бути непостійні.

Микола-Телець – це сильний, мужній, але в той же час довірливий і вразливий чоловік тяжко переживає розчарування, особливо якщо вони спровоковані його відвертістю і добрим ставленням до людей. При цьому Микола-Телець не пам’ятає образ і зла, вважаючи за краще поганий мир доброї сварки. Це відданий і вірний чоловік, який ніколи не образить свою обраницю, яка для нього є цілою всесвіту.

Микола-Близнюки – характер у Миколи-Близнюки дуже мінливий, що заважає йому відчувати себе гармонійно у соціумі. Не додає привабливості цього чоловіка і його імпульсивність, що стає причиною багатьох неприємностей. Микола-Близнюки закохується з першого погляду, так і його обраниця від нього без розуму з першого ж побачення (цей чоловік вміє заговорити своїми солодкими промовами будь-яку жінку).

Микола-Рак – жива уява, гострий розум і допитливість роблять Миколи-Раку не тільки приємним, але й цікавим співрозмовником. Він потребує постійних змінах, бо не уявляє свого життя без пригод та подорожей. Для Миколи-Раку, наділеного шармом і чарівністю, властиво зав’язувати короткі романи, адже до відносин він ставиться дуже легковажно, що в кінцевому підсумку може обернутися проти нього самого.

Микола-Лев – емоційність, темпераментність і енергійність Миколи-Лева не залишаються непоміченими. Він відкритий, товариський і чесний, а ось брехні, лестощів і лукавства не виносить, тому завоювати його розташування таким чином не вийде, а от налаштувати проти себе – запросто. У стосунках з жінкою Микола-Лев цінує довіру і душевну теплоту, тоді як пафосність і кричуща краса його абсолютно не цікавлять.

Микола-Діва – врівноважений, спокійний і доброзичливий Микола-Діва часто невпевнений у собі, тому йому важко зважитися на якийсь серйозний і відповідальний крок без довгих роздумів. Він намагається уникати відповідальності і зобов’язань, що негативно позначається на його кар’єрі. З жінками цей чоловік щирий і добродушний, але все ж заглянути в його думки дуже важко, адже у свій внутрішній світ нікого не впускає.

Микола-Ваги – в цьому романтиці поєднуються такі якості як вразливість і себелюбство, чутливість і холодність. Микола-Ваги любить мріяти, при цьому всі його мрії досить захмарні і нереальні. Таке ставлення до життя призводить до великих розчарувань і депресії. У сімейному житті Микола-Ваги також шукає ідеальності і гармонії, але нічого для цього не робить. Тому обраниця часто повертає його з небес на землю.

Микола-Скорпіон – це волелюбна і незалежна особистість, не приймає вторгнення в особисте життя. Так, посягання на його особистий простір загрожує повним розривом відносин. Не дивно, що цьому чоловікові важко створити сім’ю і довіритися тієї єдиної, яка пройде з ним крізь вогонь і воду. Виборчий і вимогливий Микола-Скорпіон може в підсумку залишитися холостяком.

Микола-Стрілець – чуттєвий, веселий, добродушний, але при цьому легковажний Микола-Стрілець жадає визнання, тому всі свої заслуги завжди виставляє напоказ. Заслужити його схвалення та розташування можна за допомогою лестощів і хвалебних од, тільки от справжніх друзів таким чином не знайдеш. Як чоловік цей чоловік вірний і відданий, уважний і турботливий, тому дружина намагається всіляко його підтримувати.

Микола-Козеріг – енергійність, діяльність і заповзятливість в крові у Миколи-Козерога, який не може сидіти, склавши руки. Тільки от не завжди у нього виходить завершити всі розпочаті справи до кінця, а виною всьому невміння правильно розподіляти час і сили. У любові Микола-Козеріг мінливий і непостійний, тому тривалий час шукає серйозних стосунків, які згодом переростуть в сім’ю.

Микола-Водолій – це запальний, гарячий і темпераментний чоловік, який при необхідності може приборкати свій норов. Така імпульсивність обумовлена мінливістю і неуважністю Миколи-Водолія, який часто відчуває дисгармонію із зовнішнім світом. Йому важко знайти своє місце в суспільстві, тому часто він самотній. Закохується і одружується Микола-Водолій лише одного разу в житті.

Микола-Риби – безкорисливість і самовідданість притаманні чутливого Миколі-Риби, що більше думає про інших, ніж про себе. При цьому його не можна назвати мрійником, адже він завжди чітко планує своє майбутнє, що виключає неприємні сюрпризи. У любові цей чоловік звик віддавати і поступатися. Сім’я для нього – це оплот любові, теплоти, розуміння і турботи.

Сумісність імені Микола з жіночими іменами

Микола і Ольга – між Миколою і Ольгою з першої зустрічі спалахує пристрасть, погасити яку може лише час. Коли ж буря емоцій вщухає, залишається порожнеча, яку заповнити цій парі вкрай складно.

Микола і Анна – спокійна і врівноважена Ганна готова у всьому підтримувати свого імпульсивного обранця. У свою чергу енергійний і оптимістичний Микола привносить в життя Ганни масу позитивних емоцій і надію.

Микола і Олена – чутлива Олена з першого погляду закохується в імпозантного і чарівного Миколая, вимогливість якого з часом призводить до розриву відносин, так як жінка не готова підлаштовуватися під свого обранця.

Микола і Юлія – практичний Микола цінує в Юлії її життєрадісність і легкість, тому він готовий заради своєї коханої на будь-які авантюри. В цьому союзі чоловік турботливий і уважний, а жінка ніжна, любяща і жіночна.

Микола і Анастасія – у цій парі є все, крім гармонії та взаєморозуміння, без яких просто неможливо побудувати дружну і щасливу сім’ю. І це незважаючи на той факт, що у Анастасії та Миколи дуже схожі характери та погляди на життя.

Микола і Тетяна – пристрасна любов між Миколою і Тетяною дуже швидко переростає в глибоке почуття, на основі якого утворюється гармонійна сім’я зі своїми особливими традиціями. Спільні цілі та інтереси також зближують цих двох людей.

Микола і Катерина – в цьому тандемі є і відмінна сексуальна сумісність, і яскраві емоції, і справжні італійські пристрасті. Тому нудьгувати Миколі і Катерині буде ніколи. Таке розмаїття почуттів і відчуттів не можуть розлучити цю пару.

Микола і Наталія – ця пара нерозлучна, оскільки об’єднана спільними цілями, інтересами і прагненнями. До того ж між Миколою і Наталею панують взаєморозуміння, любов та повну довіру. Діючи спільно, ця пара може домогтися багато чого.

Микола і Марина – активний та ініціативний Микола наполегливо добивається розташування спокійною Марини, яка не може встояти перед натиском такого рішучого залицяльника. Їх тандем міцний і довговічний, оскільки обидва дивляться в одному напрямку і йдуть до однієї мети.

Микола і Марія – ця блискуча пара випромінює на людях успішність і любов, хоча в реальному житті далеко не завжди їх почуття щирі і міцні. Для Марії важливо матеріальний добробут, тому якщо Микола не зможе його забезпечити, то пара розпадеться.

Микола і Ірина – незалежність і гордість – ось ті перешкоди, які заважають Миколі і Ірині побудувати міцну сім’ю, яка зможе подолати будь-які негаразди. У той же час лише труднощі можуть згуртувати цих двох людей.

Микола і Світлана – відносини у цій цікавій парі розвиваються воістину стрімко, адже почуття Миколи і Світлани щирі і пристрасні. Проте абсолютно різні життєві орієнтири та погляди на сімейне життя можуть розвести цю пару.

Микола і Христина – цю пару неможливо розлучити, якщо між ними є справжнє почуття. Хоча передумов для розставання Миколи і Христини чимало: різний темперамент, протилежні погляди на життя і сімейні цінності.

Микола і Вікторія – це той рідкісний союз, в якому партнери вміють підтримувати один одного завжди і в усьому, причому не тільки словом, але й ділом. Микола – це надійна фортеця, господинею якої і тилом по праву є турботлива Вікторія.

Микола і Ксенія – для Миколи сім’я – це, насамперед, спокійний острівець кохання, де пристрасті поступаються місце стабільності і атмосферою затишку. Ксенія навіть у сімейному житті шукає емоцій, тому цей союз рідко виявляється міцним.

Микола і Дарія – волелюбності і незалежності у Миколи і Дар’ї не займати, тому часто такий союз не має райдужних перспектив, оскільки обидва партнера не готові підлаштовуватися під вимоги та інтереси один одного, що негативно позначається на спільній життя.

Микола і Аліна – це справді ідеальна пара, яку багато що об’єднує: і сімейні цінності, і міцна дружба, і щира любов. До того ж Миколі і Аліні завжди є про що поговорити, а тому і нудьга їх парі не страшна.

Микола і Людмила – цей непростий союз будується в першу чергу на сексуальної сумісності, тому коли пристрасть проходить, то Микола і Людмила починають сваритися по дрібницях, з’ясовуючи, хто правий, а хто винен. Підсумок: болісний розрив.

Микола і Галина – Галина хоче домінувати у стосунках, але і Микола не збирається поступатися і йти на поступки. У підсумку сімейне життя перетворюється в боротьбу за владу, що руйнує відносини, роблячи партнерів чужими людьми.

Микола і Любов – це незабутній і на диво міцний союз, в якому пристрасний і емоційний Микола готовий піти на багато чого, щоб зробити життя своєї коханої Люби не тільки комфортною, але і яскравою. Такі відносини будуть плідними.

Микола і Євгенія – цукерково-букетний період у Миколи та Євгенії схожий на справжню казку, але коли справа доходить до спільного життя, то обох чекає справжнє розчарування, так як вони не створені одне для одного, про що свідчать їх постійні сварки.

Микола і Надія – ні надмірна імпульсивність, ні пристрасний темперамент, ні гучні з’ясування відносин не спроможні розвести по різних кутах Миколи і Надію, які сваряться бурхливо, але і миряться не менш емоційно.

Микола та Альона – сім’я Олени та Миколи – це логічне продовження їх глибокої любові, яка починається з справжньої і щирої дружби. Тому не дивно, що їх союз міцний і надійний, довговічний і благополучний.

Микола і Николайа – дівчина Олександра – гідна пасія владного Миколая, якого захоплює залізне терпіння своєї обраниці. У цій парі конфлікти вирішуються за закритими дверима і виключно шляхом діалогу, що сприяє зміцненню взаємин.

Микола і Єлизавета – два сильних характеру в одній родині – випробування не з легких, але якщо Миколі і Лізі вдасться пройти, то попереду їх чекає справді світле майбутнє, повне щастя і благополуччя.

Микола і Валентина – Валентина – особа стримана і врівноважена, тому емоційному і пристрасного Миколі з нею буває нелегко, що лише підбадьорює цього чоловіка, для якого важливо домагатися поставлених цілей.


Залишити відгук