Надія Значення Імені

Надія – володарка твердого чоловічого характеру. Їй притаманні такі якості як розважливість, меркантильність, цілеспрямованість і скритність. У той же час вона може бути пристрасною, ніжною, великодушною, щедрою і доброю. Взагалі це людина настрою, тому не варто дивуватися імпульсивність і непередбачуваність цієї екстравагантної жінки. Але все ж раціональне зерно в Надії завжди перемагає емоції і пориви. У цьому імені укладено найпотужніший потенціал, допомагає боротися з усіма життєвими негараздами.

Характеристика імені Надія

Відповідний знак Зодіаку: Лев .

Покровительствують планета: Сонце .

Домінуюча стихія Фен-шуй: Дерево .

Талісман-камінь, мінерал, метал: Корал.

Талісман-колір: Помаранчевий.

Талісман-дерево: Клен.

Талісман-рослина: Календула.

Талісман-тварина: Їжак.

Найбільш вдалий день: П’ятниця.

Щасливий час року: Осінь.

Особливості характеру: Сприйнятливість, Егоїстичність, Обдарованість, Рішучість.

Весняна Надія корыстна, тщеславна і егоїстична. Вона звикла віддавати розпорядження і накази, тоді як сама абсолютно не вміє рахуватися з думкою оточуючих і підлаштовуватися під обставини. Більше всіх на світі вона любить себе, тому не шкодує ні сил, ні часу, ні грошей на своє вдосконалення і перетворення. Але все ж їй слід навчитися бути більш лояльної і уважною до людей, інакше рано чи пізно вона залишиться абсолютно одна.

Річна Надія – натура легка і приваблива у всіх сенсах. Вона намагається сприймати всі проблеми по-філософськи, в чому їй допомагає її природний оптимізм. Ця жінка дійсно любить життя, вона поспішає жити і радіти кожному новому дню. Але все-таки їй варто задуматися про стабільність, якщо вона хоче створити свою гармонійну сім’ю. В іншому випадку їй не вдасться уникнути розчарувань, пов’язаних зі справами любовними та сімейними.

Осіння Надія – трудівниця, яка ніколи і нічого не випускати з виду. Вона відповідальна і практична, тому несподіванок і сюрпризів у її житті немає місця. Але іноді їй хочеться стати легковажною і безтурботним, але вона не може дозволити собі таку розкіш. А дарма, адже наше життя складається з низки випадковостей та неймовірних подарунків долі, які потрібно вміти приймати. Якщо по дорозі осінній Надія зустріне веселого, але при цьому вольового чоловіка, щастя в сімейному житті їй не уникнути.

Зимова Надія скромна і небагатослівна. Вона сторониться оточуючих і не любить, коли порушують її спокій і вторгаються без попиту в її життєвий простір. Ця жінка не довіряє людям, тим самим оберігаючи своє серце від гірких розчарувань. Заслужити її прихильність, а вже тим більше довіра, справа не з легких. Але якщо це вдасться зробити, то в особі зимової Надії Ви придбаєте справді відданого друга, з яким можна увійти і в вогонь, і в воду.

Характер імені Надія

Значення імені Надія накладає свій відбиток на темперамент його представниці. Вона вдало поєднує в собі чоловіче і жіноче начало, і в цьому її унікальність. Дівчина завжди знає, чого хоче і вперто цього добивається. Володіючи практично чоловічим характером, з притаманною йому твердістю, розважливістю, здатністю аналізувати ситуацію, вона дуже емоційна, чуттєва і великодушна. Їй притаманна гармонія з самим собою, активність та терплячість.

У дитинстві Надя ранима, часто її очі «на мокрому місці», але скаржитися дівчинка не звикла, багато вміло тримає в собі. Серед однолітків – душа компанії, у неї багато друзів, вона весела і чуйна дитина. Часто є єдиною дитиною в сім’ї, а це буває загрожує егоїзмом. Батькам потрібно бути обережними у своїй любові до дочки і виховувати в ній з раннього віку безкорисливість до ближнього. Надія часто буває категоричній до себе і до оточуючих. Зайве упертість не завжди йде їй на користь. Все, що відбувається навколо вона піддає логічному аналізу. Цінує свою незалежність, особливо в підлітковому віці.

Характеристика імені Надія дещо відрізняється в залежності від часу року, коли народилася дівчинка. З’явилася на світ узимку кілька замкнута і мовчазна. Весняна – розважлива через міру, але завжди охайна, чарівна і приваблива. Річна любить подорожі, вона відкрита людям, завжди спокійна і стримана. А осіння носителька імені – неймовірний трудоголік, правдолюб. Відповідальна у виконанні будь-яких доручень.

Позитивні риси імені Надія: Надія володіє почуттям гармонії. Вона активна, тверда у своїх намірах, терпляча, цілеспрямована. Надію нерідко вважають холодної, звинувачують у надмірному матеріалізмі, але вона здатна на прояв людяності, самовіддані вчинки. Дівчина з ім’ям Надія володіє високою артистичністю і музикальністю. Вже з раннього дитинства дівчинка буде намагатися наслідувати всім звуків, копіювати оточуючих. Тому вона навчиться говорити раніше, ніж інші діти. Надія з задоволенням бере участь у дискусіях, суперечках, обговореннях. Єдина вимога, що пред’являється Надією до навколишньої дійсності, — логіка.

Негативні риси імені Надія: Надія живе майбутнім, але не будує нереальних планів, не любить фантазувати. Вона буває надто серйозною, впертою. Дівчина з ім’ям Надія піддає свій світ микроскопическому аналізу і часто незадоволена всім і вся, застряє в несуттєве, не може схопити проблему цілком. Ще дитиною ім’я Надія не терпить втручання в її внутрішні справи». Бажано виділити їй окрему кімнату, де вона буде повноправною господинею.

Захоплення та хобі

Надія із задоволенням займається в різних гуртках завдяки природній обдарованості і працьовитості. Особливим завзяттям до навчання в школі не відрізняється, ну а актриса чи співачка з неї виходить «на славу». Їй подобається бути в центрі уваги, вона обожнює гучні ігри та веселі забави. Дівчинка дуже активна, рухлива, захоплюється музикою, танцями, добре співає. Остепенившись і вийшовши заміж, Надія весь свій вільний час присвячує родині, особливо дітям. Велике задоволення вона отримує і від роботи в саду.

Професія і бізнес

Надія – жінка-універсал. Їй під силу впоратися з будь-якою роботою: творчої або рутинної, цікавою або монотонною. Вона може бути прекрасним керівником, так і відповідальним виконавцем. Будь-яку розпочату справу завжди доводить до кінця. Вона не відволікається на порожню балаканину, всьому свій час. Тому не варто дивуватися тому, що серед Надій можна зустріти жінок багатьох професій: і актрис, і стюардес, і художниць, і вчених, і інженерів, і лікарів, і менеджерів, і банкірів, і викладачів.

Честолюбна жінка вимагає уваги і визнання з боку начальства, тому виконує будь-яку доручену їй роботу сумлінно та з ентузіазмом. Але все ж честолюбна Надія хоче керувати, а тому робить все можливе і неможливе, щоб піднятися по кар’єрних сходах. Допомагають їй в цьому такі якості як цілеспрямованість, наполегливість, працьовитість, відповідальність, сумлінність, педантичність і дисциплінованість. У бізнесі Надія може досягти успіху завдяки своїй вродженій інтуїції. Вона вміє заробляти і правильно вкладати свої заощадження. Більше її приваблюють ті сфери діяльності, в яких потрібен нестандартний спосіб мислення і творчий підхід. Дуже економна у витратах, з успіхом веде домашнє господарство.

Психіка і здоров’я

Надія – це сангвінік. Надія – особистість суперечлива, тому її реакцію досить важко передбачити. Вона може бути практичною і розважливою, а може бути добродушною і надмірно щедрою. Одне можна сказати точно – нудьгувати не доведеться, оскільки ця жінка вміє внести в життя яскраві фарби. Вона прагне гострих і незабутніх відчуттів, тому в юності «набиває» чимало гуль. Зате в зрілому віці її досить важко «обвести навколо пальця». В цілому власницям цього імені чекає цікава і повна подій і емоцій життя.

Часто вона має міцне здоров’я. І це незважаючи на те, що практично за ним не стежить. Але все ж їй не варто забувати про свою нервовій системі, а тому краще менше нервувати і більше відпочивати. Так само з-за безтурботного ставлення з віком слабким місцем можуть стати бронхи і травна система.

Секс і любов

Жіночна, чарівна Надія завжди мила і приваблива, а тому не відчуває нестачі в чоловічому уваги. Але з-за свого невміння розбиратися в людях, у цілому, і у чоловіків, зокрема, вона довго шукає собі супутника життя. Мало того, їй властиво кидатися у вир з головою, тому в її житті багато романів, які, на жаль, найчастіше закінчуються повним фіаско. У відносинах її приваблює небезпеку, тому партнеру доведеться постаратися, щоб постійно підтримувати інтерес до себе цієї жінки. Володарку цього імені приваблюють сильні, сміливі, владні і вольові чоловіки, які зможуть підкорити незалежну Надю. А вже вона довіриться лише того, кого побачить реальний захист і надійну опору. Але події можуть розвиватися і в іншому ключі: так, статут від невизначеності і бурхливих пристрастей, вона знайде тихого і спокійного чоловіка, який буде їй підкорятися.

Надія – дуже пристрасна і чуттєва натура, любить експерименти та новизну, причому це стосується і сексуальної сторони життя. Має бездоганний смак, завжди стежить за собою, легко захоплюється чоловіками, але так само швидко і розчаровується. Заради кохання готова на багато що. Обожнює різноманітні, чуттєвого і ніжному партнерові вона готова дарувати всю свою темпераментність і сексуальність. Але до чоловіка, як до сексуального партнера, вона пред’являє дуже високі вимоги, яким часто досить важко відповідати. Тому Надія довго шукає того чоловіка, з яким їй буде комфортно і в житті, і за дверима спальні. В молодості у неї часто бувають бурхливі романи, але після заміжжя в її життя приходить порядок і організованість.

Сім’я і шлюб

Для Надії властиво вступати в шлюб у досить ранньому віці. Якщо ж цього не відбудеться, то вона, навпаки, буде відтягувати із заміжжям. По-перше, з віком вона стане більш розбірливою, по-друге, їй важко буде розлучитися зі своєю свободою. Але чоловік Надії повинен пам’ятати про те, що повністю перевиховати цю пристрасну і чуттєву жінку йому навряд чи вдасться, а тому якщо він не перестане відповідати її ідеалу, вона з легкістю знайде йому заміну. Цікаво те, що чоловіки ця жінка вибирає спокійного і врівноваженого чоловіка, далекого від пригод і авантюр, справедливо вважаючи, що в родині вистачить і одного балагура в її особі. Взагалі заміжжя робить з легковажною Надії жінку серйозну і ґрунтовну, але при цьому не позбавлену романтизму і живих емоцій.

Надія – працьовита господиня, яка багато часу присвячує родині. Вона забуває про свої амбіції і веселощі, але іноді і їй хочеться свята в житті. І тоді чоловік повинен покласти на себе всі турботи про те, щоб привнести в життя своєї коханої більше фарб. Володарка цього імені рачительна і практична, а тому чоловік може бути спокійний за сімейний бюджет, яким, до речі, завідує саме Надія (та й взагалі можна сказати, що вона повільно, але впевнено перебирає владу в свої руки). Відразу хотілося б зазначити, що найбільша цінність Наді – її діти, якими вона дійсно живе. Вона активно бере участь в їх життя, допомагаючи всім, чим тільки може. Заради дітей вона готова обмежувати себе і свої інтереси в чому.

Гороскоп імені Надія

Надія-Овен – це ексцентрична, уперта і емоційна особистість, якій властиве все перебільшувати. Надія-Овен володіє рухомим розумом, при цьому її неспокійною вдачею вічно не вистачає емоцій. Серед недоліків Наді можна відзначити схильність до спалахів некерованого гніву і гарячковість. Партнер Надії-Овна повинен змиритися з тим, що її вчинки не піддаються іноді логіці, але це і приваблює в цій ексцентричної жінки, яка не зупиниться, поки не доб’ється свого. Їй важко знайти такого чоловіка, який буде розуміти її.

Надія-Телець – ця сильна, незалежна і неймовірно талановита жінка привертає до себе увагу, де б не знаходилася. Вона відкрита і щира, але разом з тим не дозволить жодних вольностей по відношенню до себе. Знаючи свої переваги, Надія-Телець вміло ними користується собі на благо. І взагалі вона звикла добиватися поставлених цілей, незважаючи на наявні перешкоди. Надія – жінка великодушна і абсолютно безкорислива. Вона завжди готова допомогти близьким людям, не вимагаючи нічого натомість. Надія-Телець – практична господиня, яка знає ціну грошам. Сім’я для неї – сенс життя.

Надія-Близнюки – ця незвичайна, великодушна і добра жінка досягає успіху в житті, а все з тієї простої причини, що вона ніколи не впадає у відчай і завжди сподівається на краще. Надія-Близнюки не любить виставляти свої заслуги на загальний огляд, вважаючи за краще залишатися в тіні. Слава і матеріальне благополуччя не є для нього самоціллю. Понад усе вона цінує теплі і довірчі відносини. Ця жінка сприймає оточуючих такими, якими вони є, тому і чоловіка шукає такого, який не стане її переробляти.

Надія-Рак – Це апатична, скритна і розташована до депресії особу, яку постійно щось не влаштовує у житті. Таке ставлення відштовхує оточуючих, які поруч з Надією впадають у смуток. Тому вкрай важливо, щоб цю жінку оточували позитивні люди, які зможуть зарядити її своєю енергією. Надія-Рак – цікава і ерудована особистість з багатим внутрішнім світом. Їй цікаві яскраві і імпозантні чоловіки з розвиненою уявою, які здатні здійснювати романтичні вчинки.

Надія-Лев – егоїстична, честолюбна і самозакохана жінка, яка буде зі шкіри геть лізти, щоб довести всім свою перевагу. Надія-Лев працелюбна та відповідальна. Вона повністю віддається будь-якої справи, не шкодуючи ні себе, ні оточуючих. Не дивно, що Надію-начальницю не люблять у колективі, хоча і поважають. Ця жінка не терпить критики, оскільки і сама намагається миритися з недоліками оточуючих. Вона вірна друзям, а вже якщо полюбить, то раз і назавжди.

Надія-Діва – спокійна, врівноважена і впевнена в собі жінка, яка розумна й прозорлива. Вона вміє прораховувати всі свої дії, тому воліє все чітко планувати. Надія-Діва дуже обов’язкова і відповідальна, тому цілком закономірно, що в житті вона домагається більших успіхів. Багато недолюблюють цю прямолінійну жінку, але вона воліє бути чесною. Будь-яка лестощі неприємно їй, адже і сама вона не любить незаслужену похвалу. Цю жінку залучають веселі та енергійні чоловіки.

Надія-Ваги – весела, безтурботна, простодушна і безпосередня Надія-Ваги легко ставиться до життя. Напевно, тому доля постійно підносить їй приємні сюрпризи. Їй цікаво все, що відбувається навколо, але таку цікавість не залишає часу на себе і побудова міцних відносин. Тому часто до 30-річного рубежу вона приходить самодостатньою, але самотньою жінкою, яка шукає кохання. Надія-Ваги вибирає цікавого і ерудованого чоловіка, з яким буде легко йти по життю.

Надія-Скорпіон – уїдлива, уперта і егоїстична Надія-Скорпіон відноситься до тієї категорії людей, які вічно чимось незадоволені. Вона намагається взяти від життя і оточуючих її людей все, тільки от віддавати вона не поспішає. Ця жінка має пристрасною натурою, вона невтомна і енергійна, при цьому свій потенціал Надія-Скорпіон часто бездумно витрачає. В цілому ця конфліктна особа не вміє жити спокійно. Її особисте життя теж нагадує вулкан, який ось-ось виплюне лаву.

Надія-Стрілець – це справжній вічний двигун, який не знає втоми. Так, Надія-Стрілець встигає скрізь, вона вирішує не тільки свої, але і чужі проблеми, хоча її про це ніхто не просить. Вона з легкістю знаходить вихід з будь-яких ситуацій. Ця жінка вважає за краще діяти, а не філософствувати. Надія-Стрілець шукає чоловіка під стать собі, тобто такого ж активного, рішучого і цілеспрямованого. А ось романтиків і філософів вона обходить стороною, оскільки вони її стомлюють.

Надія-Козеріг – замкнута Надія-Козеріг відгороджується від оточуючих, тим самим захищаючи себе від підлості і зради. При цьому самотність не доставляє їй ніякого дискомфорту: навпаки, наодинці з собою вона відчуває себе абсолютно спокійно. Це вдумлива, спрямована, працьовита і наполеглива особистість, якій не страшні ніякі випробування. Владність і чоловічий характер відлякують від неї чоловіків, що абсолютно не засмучує Надію-Козерога, яка вірить в те, що її чоловік не пройде повз і зможе розглянути в ній ласкаву і ніжну жінку, яка вміє любити.

Надія-Водолій – ранима, вразлива, чутлива і терпляча Надія-Водолій відрізняється щедрістю і великодушністю. Вона близько до серця сприймає чужі біди і негаразди, тоді як її рідко хто може зрозуміти і підтримати. Ця жінка всім йде на поступки, оскільки гармонія у взаєминах для неї дуже важлива. Ця елегантна і спокійна жінка викликає непідробний інтерес у чоловіків, які бачать в ній загадкову німфу, спустившуюся з небес на землю і потребує захисту.

Надія-Риби – поступлива, турботлива і ніжна Надія-Риби намагається ставитися до життя розважливо і практично. Свої емоції вона виявляє вкрай рідко, керуючись у рішеннях розумом. Але якщо образити або роздратувати цю жінку, то вона стане некерованою, жорстокою і грубою. Знаючи всі недоліки свого характеру, Надія-Риби намагається відгородитися від людей. В цілому це невпевнена в собі жінка, яка має потребу в терплячому і чуйному партнера, який підтримає її у важку хвилину.

Сумісність імені Надія з чоловічими іменами

Надія і Дмитро – в даному союзі партнерам не потрібен штамп у паспорті, а, скоріше, навпаки: Надія і Дмитро насолоджуються своїми вільними, але при цьому гармонійними відносинами, в яких немає брехні і недовіри. З цієї пари з часом цілком може вийти міцна і щаслива сім’я.

Надія та Олександр – незважаючи на те, що Надя і Олександр володіють різними характерами, їм завжди вдається знайти компроміс і зберегти мир у відносинах. Веселий оптиміст Олександр – чудова пара для яскравою Надії, що полюбляла перебувати в центрі уваги.

Надія і Євген – Надії необхідне спілкування, вона жадає новизни і пригод, причому найчастіше шлюб змінює цю жінку, але повністю придушити в ній жагу до пригод не вдається. Важливо те, що спокійний і врівноважений Євген поблажливо ставиться до примх своєї обраниці.

Надія і Сергій – своє життя Надія повністю довіряє надійного і серйозного Сергію, який здатний забезпечити спокійну та стабільну спільне життя, але тільки в тому випадку, якщо зуміє впоратися зі своїми перепадами настрою. В іншому випадку пара розпадеться.

Надія і Андрій – для цієї пари характерна повна концентрація один на одного. Гармонійні стосунки – ось те, до чого прагнуть Надія і Андрій. І треба сказати, що у них чудово виходить вибудовувати теплі і довірчі відносини, в яких обидва відчувають себе абсолютно щасливими.

Надія і Олексій – для обох родина – найвища цінність в житті, а, отже, спільними зусиллями вони роблять все від них залежне, щоб їх сім’я процвітала. Надія і Олексій не тільки люблять, а й поважають один одного, вони дорожать своїми почуттями, від яких багато в чому залежить і благополуччя.

Надія і Костянтин – перед власниками цих імен відкриваються багато дверей, адже вони наполегливі, працьовиті й амбіційні. Жінку захоплює працьовитість свого обранця, і вона готова, наскільки це можливо, допомагати йому в роботі. Саме вона здатна розбудити в Костянтина честолюбство, в результаті чого він має всі шанси домагатися все більших висот. А якщо вони будуть діяти спільно, то успіх їм точно забезпечений, причому і в сімейному житті, і в бізнесі.

Надія та Іван – романтичний Іван і пристрасна Надія – прекрасна пара з відмінними перспективами. Це той рідкісний випадок, коли чоловік і жінка на всі сто відсотків підходять один одному. Якщо між ними не стане бажання володарювати, то все у них вийде.

Надія і Юрій – в плані емоцій це нестабільний і доволі складний тандем, і це незважаючи на те, що обидва володіють досить схожими характерами. Надії не вистачає впевненості в собі та внутрішньої свободи, а Юрієві – відповідальності і організованості, що може зруйнувати цей союз.

Надія і Станіслав – недовговічність цього союзу визначає те, що серйозна Надія не може змиритися з легковажністю і легковажністю свого обранця, а той, у свою чергу, абсолютно не збирається змінюватися. Посиденьки з друзями залучають Станіслава більше, ніж вечеря в колі сім’ї.

Надія і Максим – відкрита і щира Надія часто не знає, що твориться в душі її скритного партнера, і це сильно її засмучує. Максим ж просто-напросто не хоче турбувати по дрібницях раниму і чутливу Надію. В цілому в їх родині панують мир, повага та взаєморозуміння.

Надія та Віктор – у цій парі живуть мирно і дружно, а все з тієї причини, що ні Надія, ні Віктор не люблять з’ясовувати відносини і сваритися. В їхньому домі завжди тепло і затишно, адже їх мета – побудова щасливою і гармонійної сім’ї зі своїми традиціями.

Надія і Олег – про цей союз не можна сказати, що він довгий і міцний, а виною всьому відсутність спільних цілей у Надії і Олега. В цьому союзі жінка серйозна і практична, тоді як чоловік легкомыслен і беззаботен.

Надія і Роман – для Романа Надія – справжня загадка, адже вона може бути пристрасною і темпераментною, а може перетворитися в сором’язливу і скромну особу. Ця жінка не здається без бою, що й приваблює наполегливого Роману, готового боротися за своє щастя.

Надія і Володимир – якщо Надія і Володимир навчаться вирішувати проблеми шляхом діалогу, а не сварок, то їх сімейному житті нічого не загрожує. Але якщо емоції візьмуть верх над розумом, то їх союз буде приречений, і врятувати його нічого не зможе.

Надія і Денис – володарі цих імен сходяться на грунті дружби, але справжня любов між ними навряд чи можлива. Швидше за все, їх буде тримати почуття звички. Надії і Денису зручно і комфортно один з одним, причому цього їм цілком достатньо.

Надія і Артем – щастя в цьому союзі малоймовірно, оскільки обидва партнери не хочуть поступатися своїми принципами і йти один одному на зустріч. У боротьбі за владу Надія і Артем втрачають теплі почуття, без яких гармонійне існування сім’ї не представляється можливим.

Надія і Антон – незважаючи на те, що Надія душі не чує в своєму веселий і безтурботний супутнику, йому не вистачає серйозності, а для неї це дуже важливо. Якщо у відносинах у Антона і Наді не буде стабільності, то цей союз дуже швидко розпадеться.

Надія і Михайло – спокійний і врівноважений Михайло звик вести розмірений спосіб життя, тоді як Надії хочеться пригод і сюрпризів. Якщо Надя змириться з тим, що романтика в її житті буде відсутньою, то ця пара може відбутися.

Надія і Микола – дивно, але факт: ніякі сварки не можуть стати причиною розставання Надії і Миколи, адже між ними панує справжня любов: так, її прояви можуть бути занадто емоційними, але це їх цілком влаштовує. Іноді складається відчуття, що вони сваряться спеціально, а все заради бурхливого примирення.

Надія та Ігор – цей союз може розвиватися тільки за умови, що між Надією та Ігорем не буде згасати почуття любові. Якщо ж вони охолонуть один до одного, то і відносин їх прийде крах, так як незалежна Надія не потерпить владності Ігоря.

Надія і Ілля – про цей тандем можна говорити годинами і ставити його в приклад, адже Надія і Ілля – ідеальна пара, причому не тільки вдома, але і на роботі. А вже якщо вони візьмуться за ведення власного бізнесу, то їм обов’язково буде супроводжувати удача.

Надія і Кирило – в цьому нестабільному союзі амбіційна Надія не може зрозуміти вичікувальної позиції Кирила, чекає, коли ж доля пошле йому черговий подарунок. Втомившись від обіцянок, Надія просто піде від безініціативного Кирила.

Надія і Віталій – ця пара благословенням на небесах – саме так можна сказати про тандем Надії та Віталія, котрі будують своє сімейне життя повільно, але впевнено. Амбітна Надя заряджає свого обранця енергією, а натомість отримує ласку і ніжність.

Надія і Вадим – цій парі можна лише позаздрити, адже один для одного вони і коханці, і друзі, і опора. В житті рідко зустрінеш людей, які настільки тонко відчувають один одного і розуміють з півслова. Надії і Вадиму визначено щасливе майбутнє.

Надія і Павло – свої лідерські якості Надія найчастіше застосовує не тільки на роботі, а й вдома, що негативно позначається на її сімейному житті. Чоловіки не люблять, коли на них чинять тиск, особливо жінки. І Павло відноситься до числа саме таких чоловіків.

Надія і Руслан – ця пара не боїться ніяких перешкод, адже вони розуміють і люблять один одного, а що ще треба для створення міцної сім’ї, в якій всі будуть щасливі. Руслан готовий працювати цілодобово, аби забезпечити свою сім’ю, тоді як Надія з задоволенням буде підтримувати в будинку атмосферу любові.


Залишити відгук