Марія Значення Імені

В характері Марії строгість поєднується з сердечністю, а пристрасність з відчуженням. Це серйозна і зовні сувора жінка, проте поруч із близькими людьми вона перетворюється, стає пристрасною і чуттєвої, ніжною і люблячою. Також у Марії відзначається надмірна любов до дітей.

Характеристика імені Марія

Відповідний знак Зодіаку: Рак .

Покровительствують планета: Венера .

Домінуюча стихія Фен-шуй: Дерево .

Талісман-камінь, мінерал, метал: Алмаз.

Талісман-колір: Сизий.

Талісман-дерево: Береза.

Талісман-рослина: Волошка.

Талісман-тварина: Голубка.

Найбільш вдалий день: Середа.

Щасливий час року: Літо.

Особливості характеру: Самопожертву, Практичність, Доброта, Чуйність, Справедливість.

Весняна Марія рідкісна оптимістка, яка своєю життєрадісністю піднімає настрій всім навколо. Марія – натура дуже м’яка, але якщо буде потрібно, то в стані різко висловити і відстояти свою точку зору. Життя такої жінки заповнена світлим бажаннями і сповнена емоцій.

Річна Марія – особа вразлива і чутлива, її дуже легко образити. Вона завжди намагається уникнути конфлікту, а якщо їй це не вдається, то програє в диспуті. У сімейних відносинах вона веде себе дуже стримано і швидше поступиться чоловікові, ніж піде на відкриту сварку.

Осіння Марія має недовірливий характер, і навіть малу переживає невдачу як трагедію. Але вона підходить до кожного заняття в житті педантично, що призводить, як правило, до благополучного результату. Також вона ретельно підходить до вибору чоловіка, тому сімейні відносини осінньої Марії складаються вкрай вдало.

Зимова Марія представляє собою еталон стриманості. Ще зі шкільної лави вона досить мовчазна, а в дорослому житті від Марії рідко можна почути фрази не по суті. У родині Марія намагається дотримуватися думки чоловіка, а при різних негараздах веде себе досить стримано.

Характер імені Марія

Таємниця імені відкривається при знайомстві з Марією. У дитинстві це слухняна, ніжна і розумна дівчинка. Вона приблизно справляється зі шкільними уроками. Допомагає під своїм батькам, особливо наглядати за своїми молодшими братами і сестрами. Ніколи не обманює і не перечить старшим. З повагою ставиться до оточуючих людям. Її сміливо можна назвати ідеальним дитиною.

Доросла володарка імені Марія являє собою багатогранну особистість, яка виробляє враження тихої, надійної, ранимою і працьовитої жінки. Вона в усьому любить справедливість і конкретність. Ці якості доповнюються своенравностью і впертістю, особливо в тих моментах, які мають значення для її принципів та життєвих пріоритетів. Марії притаманні організаторські здібності, і вона з легкістю справляється з ними.

За характером це скромна, добра і щира натура. Для неї характерно надавати різного роду допомогу нужденним людям. Але в той же час Маша може проявити завзятість і силу волі. У спілкуванні вона не розкриває своїх почуттів, а намагається їх максимально сховати і приховати.

Позитивні риси імені Марія: Порядність, доброта, надійність, активність, гуманність. Дівчина з ім’ям Марія володіє величезним запасом любові і ніжності. З дитинства у неї проявляється м’якість, послух, співчуття до людей і готовність допомогти потрапив у біду людині. У той же час у її характері є твердість, достоїнство. При необхідності вона здатна постояти за себе і за свої ідеали.

Негативні риси імені Марія: Хмурость, ранимість, образливість. Ім’я Марія важко переживає зауваження на свою адресу. Якщо не згодна з чимось, то висловлює свою незгоду досить бурхливо.

Захоплення та хобі

В юності у Марії спостерігається потяг до спорту (бігу, тенісу, легкої атлетики). Враховуючи її характер, можливо, вона піде далі і навіть покаже найкращі спортивні результати. Захоплена читанням книг. Вільний час воліє проводити на природі, в лісі, на дачі. Любить подорожувати по різних країнах і відкривати для себе щось нове. Але все ж найчастіше покликання Марії – це діти. Своїм чадам вона присвячує себе повністю, віддаючи їм свою життєву енергію. Саме діти для Марії стають головним захопленням.

Професія і бізнес

Марія цікавиться тільки тією сферою діяльності, де треба працювати з людьми і допомагати їм. Часто успішна в медицині та педагогіці. Вона здатна проявити організаторські здібності, досягти великих кар’єрних висот і стати керівником. Серед дівчат з цим ім’ям часто можна зустріти санітарок, вчителів, соціальних працівників та чиновників.

Для створення своєї справи Марії не вистачає твердості й рішучості. Але якщо вона все-таки наважується на таку діяльність, то їй необхідний партнер і помічник, на якого завжди можна покластися в складних ситуаціях. Здатність Марії до керівних посад мінімальна, але зате всі недоліки у власному бізнесі можуть перекрити її працьовитість і завзятість.

Психіка і здоров’я

Жінки з ім’ям Марія найчастіше холерики з нелегким характером. Це розумна, працьовита жінка, трохи похмура, але володіє величезними запасами любові і ніжності. Марія – інтроверт, тому іноді замикається в собі. Вона самовпевнена і розважлива. Але за цими якостями ховається дуже добре і чуйне серце, яке вміє любити, тому вона постійно перебуває в оточенні чоловіків, які без розуму від неї. Але крім особистих якостей Марію цікавить і високе положення в суспільстві свого обранця.

Марія наділена досить міцним і хорошим здоров’ям. Слабкі місця – нервова система, шлунок, зір. Варто особливу увагу приділяти статевим органам, а також стежити за тиском. Часто схильна до алергічних захворювань. У зрілому віці схильна до повноти, тому необхідно дотримуватися дієти і вести активний спосіб життя, заняття плаванням і відпочинок на морі.

Секс і любов

В любові Марія жорстока: вона холоднокровно вибирає собі партнера, зважуючи всі «за» і «проти». Вона всіляко намагається «підігнати» його під себе, і якщо зробити це не виходить, то відбувається розрив відносин. Але якщо чоловік піде на поводу у Марії, то як нагороду він отримає надзвичайної краси любов жінки, яка буде радувати свого майбутнього чоловіка тільки світлими емоціями.

Марія в сексуальних відносинах – влюблива і непостійна натура. Секс розглядає як насолода і задоволення. У близькому спілкуванні з чоловіками проявляє деяку агресивність. З віком вона не піддається на чуттєві стосунки з представниками сильної статі і веде себе стримано і обережно. Повністю розслабитися може тільки в звичній домашній обстановці. В інших умовах почуває себе некомфортно і незатишно.

Сім’я і шлюб

Володарка цього імені вважає сім’ю найважливішим у житті. Вона намагається вибудувати з чоловіком гармонійні стосунки, засновані на довірі і повазі. Марія – чудова господиня, вірна і віддана дружина. Вона присвячує все своє життя дітям і дуже їх любить. Другою половиною стає спокійний і неконфліктний чоловік. Іноді така дівчина проявляє до нього ревнощі, яка супроводжується непередбачуваністю, різкістю і нестриманістю. При появі підозри в зраді чоловіка робить інтимне життя такою бурхливою, що у чоловіка не залишається сил і часу на розваги на стороні.

У шлюбі Марія є відданою дружиною і чудовою господинею. Чоловік Марії повинен не забувати продовжувати всіляко доглядати за дружиною і в обов’язковому порядку виявляти знаки уваги. У родині Марія повинна бути «шиєю», яка буде вказувати напрям «голові». Як правило, вона вимагає беззаперечного виконання всіх життєво важливих сімейних рішень, які приймає тільки сама. Звичайно, вона буде слухати поради чоловіка, але це буде мати лише формальний характер. Тому чоловікові Марії необхідно запастися терпінням і витримкою. Втім, Марія завжди здатна знайти золоту середину і не дати розгулятися сімейним чварам.

Гороскоп імені Марія

Марія-Овен – це імпульсивна і незібрана натура. Марія-Овен може дати обіцянку, яку не виконає, а також взятися за справу, що не доведе до кінця. У ній багато безглуздих, але щирих поривань, а також захопленості. Це жінка, яка ніколи не сумує і вічно молода душею. Марія-Овен користується підвищеною увагою у чоловіків, адже з нею дуже легко, але при цьому немає сталості.

Марія-Телець – це тверда, незворушна й рішуча натура. Марія може займати керівні посади завдяки таким якостям як чесність, безкорисливість, цілеспрямованість і впевненість. Марія-Телець чудово знаходить спільну мову з оточуючими і знає, як делікатно нав’язати їм свою думку. Їй не завжди вистачає часу на влаштування особистого життя, але навіть якщо у неї з’являється вільний час, то вона воліє провести його вдома. Зазвичай Марія-Телець починає заводити стосунки з чоловіками, будучи в зрілому віці.

Марія-Близнюки – це говірка, привітна, енергійна жінка, яку більше хвилюють духовні цінності, ніж матеріальні блага. Марія-Близнюки воліє об’єктивно дивитися на речі. Вона досить відверта з людьми, дуже любить заводити нові знайомства і не переносить самотності. Марія-Близнюки вміє переконливо відстоювати свою точку зору. Виглядає вона завжди вкрай привабливо, слідкує за модою і завжди оточена увагою чоловіків. Їй подобаються делікатні і ввічливі залицяльники.

Марія-Рак – це жінка сором’язлива і небагатослівна. Може здатися, що Марія Рак всім задоволена, стримана і терпляча. Проте в глибині душі у неї вирують пристрасті і емоції. Тільки із-за своєї скромності Марія Рак не привертає до себе увагу і не висловлює свою думку. Вона краще погодиться з думкою більшості. Також Марія Рак не докладає достатніх зусиль, щоб сподобатися потенційному партнеру, тому особисте життя їй доводиться налагоджувати з великими труднощами.

Марія-Лев – жінка самолюбна, експансивна. У неї далекосяжні плани на життя, і, не розмінюючись на дрібниці, вона завжди йде вперед. Такий ентузіазм часто веде Марію-Льва по невірному шляху. Вона готова вірити людям, а вони її використовують; вона переконана в своїй правоті, а вони вважають її зухвалим вискочкою. Чоловіки не проти позалицятися за Марією-Левом, але непереборною стіною стає її складний характер. Вона грубо претендує на роль сімейного головнокомандувача і часто влаштовує необґрунтовані істерики.

Марія-Діва – це натура методична, обачна і врівноважена. Марія-Діва дуже терпляча і гарненько подумає, перш ніж щось починати робити. Прекрасно розбирається в людях і не любить розмов «ні про що». Вона вміє стримувати свої емоції, тому у чоловіків залишає враження холодної жінки. Але в дійсності Марія-Діва здатна безкорисливо і незабутньо любити, при цьому вона не надає великого значення в житті сексу і пристрасті.

Марія-Ваги – миролюбна, елегантна і поступлива жінка. Вона чудовий дипломат, який вміє згладжувати «гострі кути» між людьми. Марія-Ваги вміє вислухати, поступитися і при необхідності коректно нав’язати свою думку. До себе підпускає тільки справжніх джентльменів.

Марія-Скорпіон – це норовиста, працьовита, акуратна і чуттєва жінка, що володіє величезним внутрішнім потенціалом. Марія-Скорпіон може підлаштовуватися під оточуючих і при цьому приховувати власні почуття. Її важко переконати в чому-небудь: якщо Марія-Скорпіон прийняла рішення, то воно буде остаточним. Чуттєвість цієї особи приваблює чоловіків з великою силою. Вона часто заводить романи і швидко у них розчаровується. Причому відносини Марія-Скорпіон обриває жорстко і більше до них не повертається.

Марія-Стрілець – авантюрна, прямолінійна і допитлива жінка. Для неї в житті немає обмежень: якщо вона вирішила чогось досягти, то йде до своєї мети напролом. Марію хвилює тільки результат. Марія-Стрілець любить демонструвати свою зверхність по відношенню до інших людей, що в оточуючих викликає роздратування. Втім, такого роду поведінка приваблює чоловіків. Марію-Стрільця захоплюють в чоловікові незвідані відчуття, але після задоволення своєї цікавості вона залишає свого партнера. Щоб чоловікові утримати таку жінку, необхідно постійно дивувати і готувати сюрпризи.

Марія-Козеріг – це витривала, уперта і претензійна особистість. Приємна жінка – це перше враження, яке виробляє Марія-Козеріг, але насправді за цією ширмою криється дуже уперта натура. Вона надмірно самостійна, тому часто відмовляється від будь-якої допомоги. Зате проблеми друзів і знайомих вирішує з задоволенням. Саме друзі у житті Марії-Козерога часто займають пріоритетне значення.

Марія-Водолій – це відчужена та своєрідна особистість. Марія-Водолій сповнена нездійсненних планів та ідей, але переконати її в їх ілюзорності практично неможливо. Класичне бачення речей її в принципі не хвилює, у неї на все є своя думка. Особисте життя у Марії-Водолія складається важко, адже шанс зустріти чоловіка з таким же світоглядом мізерно малий.

Марія-Риби – це тонка і образлива натура, яка віддана своїй справі і доводить його до кінця. Марія-Риби важко переносить невдачі. До того ж їй досить важко заводити нові знайомства. Вона дуже вразливе і може розлютитися через будь-якої дрібниці. Щоб завоювати серце Марії-Риби, потрібно бути наполегливим і оригінальним.

Сумісність імені Марія з чоловічими іменами

Марія та Олександр – цій парі судилося бути разом як доповнення один до одного. Олександр володіє гарячим темпераментом, схильний до лідерства і не терпить непокори. Марія, навпаки, натура тонка, тому не сприймає грубого ставлення до себе. В цьому союзі Олександр бере на себе обов’язки «добувача», тоді як Марія відповідальна за забезпечення домашнього затишку. Вона не скупиться на ласку і любов, тому між Марією і Олександром панує завидна гармонія.

Марія і Дмитро – навряд чи у Марії та Дмитра можлива любов з першого погляду. Спочатку їм потрібно зустрітися деякий час, щоб краще пізнати один одного. Вони дуже розбірливі у формуванні особистого оточення. Поспішати з весіллям вони не будуть, воліючи заплановану і спокійне сімейне життя. Секс для Марії та Дмитра – не головне у відносинах.

Марія і Сергій – це два безкорисливих людини, тому їх відносини дуже міцні. Ними рухають не пориви сьогочасної пристрасті і закоханості, а внутрішній спокій і впевненість у своєму обранцеві. Оточуючим їх людям може здаватися, що між Марією і Сергієм дружні або партнерські відносини, але це не так. Тільки щира любов підтримує гармонію в їх відносинах. Ця пара — дуже пристрасні і темпераментні коханці.

Марія і Андрій – це ідеально підходить один одному пара з загальними інтересами, однаковою ментальністю і спільним прагненням до поліпшення матеріального становища. Марія і Андрій вміють розвивати свої відносини, що виключає формування прірви між ними. У сексі вони проявляють увагу один до одного, а натомість отримують гармонію близькості.

Марія і Олексій – в любові Марія і Олексій дійсно щасливі разом. Їх об’єднують спільні цінності, невгамовна тяга до саморозвитку, виховання дітей, любов до подорожей, активна життєва позиція і багато іншого. І ця спільність інтересів завжди допомагає їм пережити сімейні негаразди. Вони чудово поєднують любов (ніжність і безкорисливість) і дружбу (наслідування одним і тим же життєвим принципам). У результаті виходять міцні відносини.

Марія і Іван – це вірні, надійні і уважні партнери-однолюби. Марія і Іван на рівні підсвідомості знаходять один одного, а, знайшовши, намагаються не розлучатися. Важливо, що бажання бути разом триває набагато довше, ніж «цукерково-букетний» період. В шлюбі всю ласку і турботу Марія і Іван віддають своїй дитині.

Марія і Євген – це рідкісний союз, тому що Марія і Євген досить різні люди, їх устремління і цілі далекі один від одного. Марія відчуває себе незалежною і думає про глобальні проблеми, а Євген більше думає про проблеми насущні. Втім, об’єднати їх може відмінна сексуальна сумісність і схожі погляди на сім’ю, до якої вони ставляться дуже відповідально. Для того, щоб цей союз відбувся, Марії та Євгену не варто забувати про компроміси і порозуміння. Тільки так ця пара може довго існувати.

Марія і Максим – пара, в якій є натхненник, і є натхненний. Марія завжди подає ідеї, будь то побутові питання або які-небудь ще, а Максим їх втілює в життя. Втім, Максима все влаштовує, тому що він без розуму від своєї коханої. Такі відносини побудовані на основі повної довіри один до одного. Це виправдовується і в шлюбі – Марія і Максим дуже добре уживаються разом.

Марія і Володимир – цей союз для багатьох є зразково-показовим. Відносини Марії і Володимира побудовані на винятковому взаємній довірі. У їх відносинах немає ревнощів і підозр. Ні Марія, ні Володимир не допускають навіть думки про те, що хтось насправді може виявитися зрадником. Також між ними панують ніжність, любов, взаємна підтримка, що вкрай необхідно для серйозних стосунків. На практиці все це обертається сусідством назавжди.

Марія і Денис – вони не люблять спокійних відносин, і свої емоції ніколи не тримають всередині. Марія і Денис можуть при першій же можливості «випустити пар», а через кілька хвилин знову посміхатися, як ніби нічого не було. Те ж саме відбувається і в сексі: вони ведуть себе грубувато, але при цьому отримують справжню насолоду. Марія і Денис ніколи не зляться один на одного і не намагаються що-небудь доводити. Їх заводить сам процес обговорення, але все це їм аж ніяк не заважає раціонально мислити і приймати рішення на благо розвитку відносин.

Марія і Павло – в їх цікавих відносинах є все: і дружба, і співпраця, і ненависть, і любов. Марію і Павла можна назвати по-справжньому гарячою і яскравою парою, і вони без розуму один від одного. В сексуальній сфері у них повна гармонія. Все разом це сприяє утворенню щасливого і темпераментного шлюбу, в якому будуть сварки, образи, пристрасть і любов.

Марія і Артем – такий союз призначено на небесах. Аура Марії і Артема випромінює любов і щастя. Марія і Артем не збираються приховувати насолода один іншому – настільки чисті їх відносини. Єдине, про що ця пара воліє не говорити, так це про інтимне життя. Але надійність їх спілки забезпечується, в тому числі і прекрасними сексуальними відносинами. Марія і Артем дотримуються наступного принципу: «грошей у сім’ї має бути стільки, щоб не переживати за їх відсутності».

Марія і Антон – такий союз має чимало шансів, щоб стати успішним. У Марії та Антона багато спільних інтересів, заснованих на життєлюбність і жадання свободи. Їм чуже спокій і самотність. Марія і Антон люблять атмосферу свята і нестримного веселощів. У плані фінансів Антон представляється абсолютно щедрим джентльменом, оскільки не шкодує грошей на обраницю. Марія схильна без емоційних зусиль давати волю своєму чоловікові, закриваючи очі на флірт Антона з іншими жінками.

Марія і Михайло – спільне життя Марії і Михайла схильна бути благополучною. Як правило, обидва вони мислять однаково, тому завжди можуть знайти розуміння у свого партнера. А ось в сексі відносини у них складаються не дуже гладко: це пов’язано з тим, що Михайло дещо скутий в інтимному житті. Але, тим не менш, серйозні проблеми у Марії і Михайла в шлюбних узах виникають рідко.

Марія і Роман – це незвичайний союз, в якому провідну роль відіграє Марія, чия енергія може виявитися для пари творчою і в той же час руйнівної. Саме вона здатна надихнути свого коханого і змусити повірити в свої сили. З іншого боку, Марія, будучи в поганому настрої, своєю емоційністю і вимогливістю здатна ускладнити Роману життя. Втім, вони завжди здатні знайти спільну мову і помиритися. Цій парі бажано розвивати свої інтимні відносини.

Марія і Микола – таку пару може багато об’єднувати, а також багато чого не влаштовувати. Марія і Микола можуть блищати в суспільстві, оскільки володіють почуттям прекрасного і вміють подати себе у вигідному світлі. Але блиск вимагає вкладень, тому Микола багато працює і часто відсутня вдома, що дратує Марію. Якщо в такому шлюбі буде відчуватися нестача коштів, то сім’я може розпастися.

Марія та Ігор – цей бурхливий і пристрасний союз рідко буває міцним. Марії важко зрозуміти зради волелюбного Ігоря. Він не бачить нічого поганого у флірті з іншими жінками, а вона, природно, влаштовує сцени ревнощів. Крім того, у Ігоря відсутні чіткі цілі в житті. У підсумку обидва партнера втомлюються від такої нескінченної боротьби.

Марія та Ілля – в такому союзі є все, що потрібно для створення щасливої сім’ї. Закохуються вони, як правило, з першого погляду і з тих пір ніколи не розлучаються. Ілля вміло доглядає за Марією, що сприяє підкорення серця цієї жінки. У шлюбі В них панує рівноправність і ніколи не виникає проблем з поділом влади і обов’язків.

Марія і Владислав – він емоційний і непостійний, вона ревнива і запальна. У союзі Марії та Владислава море романтики і пристрасті, сварок і ревнощів. Ця яскрава суміш ще більше посилюється інтимної сумісністю партнерів. Зазвичай такий яскравий і бурхливий союз, повний пристрасті, суперництва і образ, не буває міцним, зате запам’ятається Марії і Владиславу на все життя.

Марія й Вадим – ця пара один одного підтримує своєю чистою любов’ю. Вадим завжди зможе допомогти Марії в скрутну хвилину, а натомість отримує ніжність і ласку своєї коханої. В інтимних відносинах між ними панує повна ідилія. В цілому вони здатні створити сім’ю, яка буде жити в повній гармонії.

Марія і Костянтин – володарів цих імен пов’язує чесність, почуття обов’язку і прагнення до справедливості. Союз Марії і Костянтина — це любов-підтримка, любов-дружба і взаємовиручка. В цьому союзі не вистачає поштовху з боку Костянтина, тільки після цього можливий міцний шлюб, заснований на справжній любові між чоловіком і жінкою.

Марія і В’ячеслав – до побудови особистого життя Марія і В’ячеслав підходять з особливою відповідальністю. У цьому позитивна сторона такого союзу, так як виключається зловживання егоїзмом, до того ж відбувається повна концентрація на свого партнера/партнерки. Тому такі відносини дарують Марії і В’ячеславу бажану ідилію і щастя в спільному шлюбі.

Марія і Єгор – перспективи у такого вибухонебезпечного союзу мінімальні. У Марії та Єгора може бути навіть любов з першого погляду. Тим не менш, після закінчення часу їх спільне життя здатна перетворитися на постійну війну двох сильних, незалежних і яскравих особистостей. Уникнути такого результату можна тільки пом’якшивши свої звичаї, навчившись терпіти і йти на компроміси.

Марія і Віталій – це пара незалежних особистостей. Індивідуальні якості Марії і Віталія дозволяють досягати успіху. Однак, прийшовши додому з роботи, вони не залишають боротьбу за лідерство, до того ж не хочуть робити перший крок до примирення. Якщо вони не навчаться йти на компроміси, то такі відносини рано чи пізно розірвуться.

Марія та Олег – у цій парі обидва партнери занадто вперті. У побуті Марія та Олег не підходять один одному. Якщо спочатку їх спосіб життя не збігається, то навряд чи це станеться і в подальшому. В цілому пристрасного і емоційного Олегу, як правило, не підходить спокійна Марія.

Марія і Валерій – це дуже практичні люди, відносини між якими побудовані на надійному фундаменті. Валерій любить ризикувати, а Марія — дуже стримана жінка. А ось інтимні інтереси у носіїв цих імен мають багато спільного. Ця пара має всі шанси, щоб бути разом, творити і будувати сім’ю.

Марія і Юрій – дуже пристрасна пара, в якій за нескінченними сварками йдуть нескінченні примирення. Відносини Марії і Юрія постійно супроводжуються яскравими подіями. Така темпераментність присутня й в інтимному житті. Будь-які спори можуть зійти нанівець за допомогою сексу. Взагалі їх шлюб цілком може відбутися і процвітати.

Марія та Анатолій – цю пару не цікавлять матеріальні блага, їх згуртовує духовне єднання, вплив якого поширюється на інші сфери життя. Марія та Анатолій впевнені, що без душевної теплоти атрибути багатства не можуть подарувати справжнє щастя і спокій.

Марія і Руслан – у цій парі сходяться дві палкі натури з загостреним почуттям незалежності. Вони не звикли йти на поступки і програвати. Марія і Руслан підходять один одному, перш за все, як пристрасні коханці, але для побудови сімейного щастя ідеальних інтимних відносин мало.

Марія Микита – вони мають непогані шанси для спільного життя. У Марії та Микити багато спільних інтересів: вони люблять подорожувати, займатися спортом, а також читати. Хоч в обох складний характер, але знайти спільну мову між собою вони теж вміють (до тих пір, поки у відносинах присутня любов). У цілому цей союз може стати початком ще одного осередку суспільства.

Марія і Кирило – це союз двох сильних індивідуальностей, для яких украй важливі свої особисті інтереси. Марія і Кирило наділені не тільки високим зарозумілістю, але і незвичайним інтелектом. Все у них в житті має ступінь офіційності, причому навіть в інтимних відносинах присутня пафосність. Шлюб між Марією і Кирилом рідко міцний і стабільний, адже в ньому немає головною складовою міцних відносин – любові.

Марія і Віктор – господарська Марія – особа, якій подобається надмірне марнотратство, тоді як Віктор – трудоголік, який не сприймає порожнє проведення часу. Він готовий на все, щоб заволодіти такою жінкою, а вона, в свою чергу, обдаровує його вірністю і дозволяє в подальшому удосконалити матеріальну складову, щоб втілювати в життя її примхи.

Марія і Станіслав – таку пару чекає багатогранний і яскравий образ життя. Марія і Станіслав відкриті свіжим ідеям, а також захопленням один одного. Вони люблять подорожувати разом, причому нові відкриття будуть супроводжувати їх і в побуті, і на відпочинку. Марію і Станіслава ваблять дали, інтерес до інших народів і цивілізацій. При цьому вони вміло зберігають міцні почуття і відданість.

Марія і Тимур – цей союз може бути міцним в матеріальному аспекті. Марії і Тимуру предрекаются достаток і багатство. Вони можуть стати відмінними компаньйонами в бізнесі, партнерами у справах. Найчастіше їх пов’язує почуття поваги та солідарності, але не любов. Найімовірніше, їм не вистачить пристрасті у стосунках, внаслідок чого пара залишиться просто друзями або партнерами по бізнесу.

Марія і Артур – ця пара проходить всі етапи відносин з гідністю і любов’ю один до одного. Вони долають шлях від співпраці до дружби і любові, постійно удосконалюючи і зміцнюючи відносини. Зрештою, Марія і Артур домагаються повної гармонії як у духовних, так і в інтимних відносинах.


Залишити відгук