Максим Значення Імені

Максим – різнобічна і талановита особистість. Завдяки своїм здібностям, наполегливості і працьовитості він може багато чого досягти в житті. Досить гарне, ніжне, але холодне ім’я. Його основні ознаки — повільний, малорухливий, надійний — виражені не особливо яскраво й інтенсивно, але все ж дозволяють визначити Максима як людини спокійного і надійного. У минулому столітті ім’я зустрічалося часто, потім настав спад його популярності. Зараз воно стає все більш поширеним.

Характеристика ім’я Максим

Відповідний знак Зодіаку: Козеріг .

Покровительствують планета: Плутон .

Домінуюча стихія Фен-шуй: Вода .

Талісман-камінь, мінерал, метал: Аметист (чоловічий).

Талісман-колір: Малиновий.

Талісман-дерево: Ясен.

Талісман-рослина: Фуксія.

Талісман-тварина: Норка.

Найбільш вдалий день: Субота.

Щасливий час року: Зима.

Особливості характеру: Чутливість, Нерішучість, Честолюбство, Чуйність, Терплячість, Гордість.

Весняний Максим дуже емоційний. Енергія б’є з маленького Макса ключем: він скаче, співає, кричить. Захоплюють його часто найрізноманітніші заняття, але нічим він довго не займається: домігшись перших успіхів, дитина холоне. «Весняний» підліток щасливий і любить пізнавати нове. Трохи зарозумілий, відчуває перевагу над однолітками. Добрий по відношенню до друзів, завжди прийде на допомогу, розділити свій успіх з товаришами. Він буває лідером серед однолітків. У навчанні акуратний.

Річний Максим славиться своєю дружелюбністю та чоловічими якостями. Друзі цінують його думку і часто просять поради. Внутрішній стан спокою Макса не так-то просто порушити, для цього потрібна вагома причина. До життєвих негараздів стійок, вірить у кращу долю. Щедрий, безкорисливий, хороший чоловік і зразковий сім’янин.

Осінній Максим любить мріяти і дуже романтичний. Це завжди буде залучати до нього осіб протилежної статі. Він явний лідер в навчальні роки, так і на робочому підприємстві. Товариський і доброзичливий, Макс легко сходиться з людьми. Йому нічого не варто зав’язати розмову з незнайомцем і влитися до нього в довіру за лічені хвилини. Обожнює своїх (і чужих дітей, проводить з ними багато часу. Любить робити подарунки.

Зимовий Максим володіє аналітичним складом розуму, тому йому легко даються точні науки, а дитяче захоплення технікою може згодом призвести до вибору професії інженера або конструктора. За характером Максим, народжений взимку, прямолінійний і відкритий, хоча в дитячі роки може хитрувати, однак його хитрість завжди проста і наївна.

Характер ім’я Максим

Таємниця імені розкривається при знайомстві з Максимом. По натурі він екстраверт. Це означає, що черпає життєву енергію від зовнішнього світу. Така особистість сконцентрована на результатах своїх дій, економить внутрішні резерви, любить натовп, вміє нею маніпулювати, вважає себе обраним членом суспільства. Власну завищену оцінку підтримує інтуїтивно і завдяки творчій уяві.

Характер Максима формується виходячи з тих моральних настанов, які підтримують батьки, члени сім’ї, родичі. Гордість і честолюбство у нього від природи. Намагається взяти від життя все, що тільки можливо. Приваблює людей своєю відкритістю, дипломатичністю, умінням стати центральною фігурою будь-якої компанії або вечірки. Він не терпить самотності, уникає нудних людей. Здатний будь-якими шляхами домогтися уваги до своєї персони, красиво нав’язати іншим свою думку, перекласти на плечі інших вирішення складної задачі.

Позитивні риси імені Максим: Неординарність, оригінальність мислення, інтелектуальність, енергійність, доброзичливість, готовність надати допомогу. У дитинстві ім’я Максим не доставляє клопоту батькам, але з віком його характер може стати неврівноваженим.

Негативні риси імені Максим: Максиму не вистачає вольових якостей, наполегливості. У важкій ситуації може опустити руки, потрапити в залежність від «сильних світу цього». Ім’я Максим має звичку у всьому сумніватися, погано розбирається в людях, але при цьому не позбавлений честолюбства і гордині. Чоловік з ім’ям Максим прагне до легкої та красивої життя. Може залишитися легковажним навіть у зрілі роки.

Захоплення та хобі

Спектр захоплень Максима безмежний. Він уміє знайти безліч способів, щоб зробити своє життя цікавим і безхмарним. При цьому у нього може з’явитися покровитель і натхненник веселощів і гарного життя. Йому не можна захоплюватися участю в сучасних релігійних та ідеологічних організаціях, зомбуючих психіку людини, вірити їхнім солодким словам і обіцянкам. Найкраще хобі для Макса – це цікава захоплююча робота, пов’язана з експериментуванням рецептами приготування їжі, створення дизайнерських проектів, спорт і подорожі, маркетинг.

Професія і бізнес

Невпевненість у прийнятті рішень створює проблему вибору професії. Але якщо Максиму вдалося визначитися – кар’єрний успіх забезпечений. Він може стати прекрасним режисером, продюсером, шоуменом, актором, журналістом, політичним оглядачем, соціологом або юристом. У великому бізнесі можливі злети і помилки. Володіючи чудовими організаторськими здібностями, така людина недостатньо сильний у фінансових питаннях. Це заважає йому працювати самостійно, викликає невпевненість і недовіра до партнерів. Бізнес вважає лотерейним квитком. Часто стає знаменитим самоучкою, блискучим професіоналом без дипломів.

Психіка і здоров’я

Максим – це холерик, відрізняється витривалістю, гнучкістю і стриманістю. Він чудово розуміє, на що здатний, але з-за природного нерішучості не завжди може втілити свої бажання в життя. Чутливість Максима часто межує з деспотичностью, адже він хоче вірити в те, що весь світ повинен обертатися навколо нього. Гордість і принциповість заважають йому прислухатися до порад оточуючих, з-за чого справжніх друзів у нього не так вже й багато, та й ті не завжди поділяють його точку зору і погляди на життя. І врахуйте, що Максим ніколи не попросить вибачення, навіть якщо буде знати, що не прав (проте слід віддати йому належне: він прагне уникати конфліктів, оскільки чудово розуміє, що через свою гордість він не переступить). Але всі недоліки Максима перекривають такі його переваги, як доброта, чуйність, товариськість, моральність.

Здоров’я Максима багато в чому залежить від того, наскільки активний спосіб життя він веде, тоді як інстинкт самозбереження і інтуїція, які у нього чудово розвинені, допомагають уникнути різних травм і нещасних випадків. Він хоче залишатися рухомим і енергійним, ризикувати і перемагати, захоплювати людей своєю харизмою. Якщо не виходить, то виникає депресія. Такі моменти особливо небезпечні. Вони можуть послужити причиною багатьох захворювань, в тому числі і психічних. Слабкими органами Максима є нирки, сечовивідні шляхи, а також простата.

Секс і любов

Максим живить слабкість до представниць прекрасної статі, при цьому активно цікавитися відносинами з дівчатами він починає ще в юнацькому віці. Він не відрізняється постійністю, тому перед тим, як одружитися, із задоволенням грає в любов» далеко не з однією дівчиною. У стосунках з коханою жінкою Максим чуйний, уважний і пристрасний. Це романтична натура, яка заради завоювання жіночого серця готова на різні незвичайні вчинки (Макс цим і підкорює жінок, адже з ним нудьгувати не доведеться).

Максим цікавиться жінками і відносинами з ними дуже рано. Секс вважає життєво важливим питанням і приділяє йому належну увагу. Любить поговорити на таку тему в чоловічому суспільстві. Викликає подив глибокими спеціальними знаннями в цій області. Жінки вважають його сластолюбивым деспотом з-за прихильності до різноманітності сексуальними заняттями. Незважаючи на те, що прихильниць у Максима чимало, йому вкрай важко знайти ту єдину, з якою він був би готовий провести решту життя, тому часто одружується Макс в досить зрілому віці.

Сім’я і шлюб

Одружується Максим по необхідності. Вибір супутниці життя для Максима – крок серйозний і відповідальний. Але якщо шлюб відбувається по любові, то дружині не зраджує ніколи. Для такого чоловіка дуже важливо знати, що почуття взаємне. Він щиро вірить своїй дружині, любить дітей, займається їх вихованням, емоційно прив’язаний до близьким людям. Володар цього імені дуже ревнивий. Може вперто ігнорувати сімейні проблеми, вважаючи за краще скинути їх на інших. Вміє використовувати чужі слабкості і таємниці для зміцнення своєї значущості.

Терплячий Максим вважає за краще поганий мир доброї сварки. Він не конфліктний, тому і дружині скандалити по дрібницях не дозволить. Він намагається налагодити хороші відносини з батьками дружини, тому не дивно, що тесть і теща практично завжди стають на захист свого зятя. Ставши зразковим сім’янином, Максим не втрачає своєї юнацької легковажності, що може не подобатися його другій половині. Але вона повинна розуміти, що повністю своєю свободою він не поступиться. З думкою Максима повинні вважатися і дружина, і діти, яких він дуже любить. Взагалі Максиму дуже важливо відчувати себе справжнім главою сім’ї. Такого батька обожнюють діти, але при цьому беззастережно визнають його авторитет. У цілому побудова міцної сім’ї з Максимом – завдання не з легких, адже від своєї дружини він буде вимагати виконання всіх його бажань, але і дружину свою постарається оточити турботою і увагою.

Гороскоп імені Максим

Максим-Овен – це енергійна, честолюбна і емоційна особистість, яка скрупульозно виконує поставлені перед ним цілі і завдання. Максим, народжена під цим знаком, любимо жінками, причому він прекрасно це усвідомлює, тому майстерно користується своїми чарами. До вступу в шлюб встигає досконало пізнати інтимну сферу любовних відносин. Одружується Максим-Овен досить пізно

Максим-Телець – в цьому чоловікові присутні всі якості, які цінують представниці жіночої статі: це і чуттєвість, і лояльність, і завзятість, і терплячість. Важливо і те, що Максим-Телець, вибравши супутницю життя, не допустить зради зі свого боку, але і зрада коханої жінки не пробачить. У відносинах з партнеркою чесний і щирий.

Максим-Близнюки – це суперечлива натура, у якій поєднуються такі якості як домосідство і авантюризм, тому друга половинка Максима-Близнюка повинна бути готова до того, що сьогодні її коханий буде сидіти вдома з дітками, а завтра зі своєю сім’єю відправитися на рибалку чи в піший похід. У його житті багато що залежить, насамперед, від настрою, який міняється дуже часто (таке мінливість може призводити до невдач як на роботі, так і на особистому фронті).

Максим-Рак – мрійливість, ранимость і самокопання притаманні Максиму-Раку. Навіть подорослішавши, він бачить світ в рожевому кольорі: він щиро вірить в те, що поганих людей не буває, а любов може бути лише світлою і щирою. Тому зіткнення з реальністю, в якій люди зраджують і обманюють, може призвести до розвитку у нього депресії. Наївність Максима-Раку часто заважає йому будувати стосунки з жінками.

Максим-Лев – це ґрунтовний, рішучий і врівноважений чоловік, який не визнає поспіху в справах, тому перед прийняттям рішення проводить повний аналіз ситуації. Максим-Лев навіть у відносинах з протилежною статтю воліє грунтовність, тому рідко зав’язує легкі і короткострокові романи. Він чекає ту єдину, для якої буде кращим другом, пристрасним коханцем і вірним чоловіком.

Максим-Діва – замкнутість і відчуженість Максима-Діви часто відштовхують оточуючих, але він особливо не переймається з цього приводу, оскільки прекрасно почуває себе навіть на самоті. Але в душі він – справжній романтик, який здатний любити одну-єдину жінку все життя, дарувати їй тепло і ласку.

Максим-Ваги – це щирий і добродушний чоловік, який намагається зрозуміти оточуючих і при необхідності допомогти їм. Максим-Ваги чуйно сприймає чужі біди. Жінок приваблює така чутлива натура, при цьому сам Максим ставиться до своєї партнерки з увагою і турботою (часто навіть на шкоду собі: так, він не піде від обраної жінки, навіть якщо його почуття до неї охолонуть).

Максим-Скорпіон – це людина, схильний до самоаналізу, причому дана схильність часто призводить до зниження його самооцінки. Максима-Скорпіона складно назвати емоційною людиною, навпаки, він звик приховувати свої переживання навіть від найближчих людей. Для щасливого життя необхідна терпляча і сильна партнерка, яка зможе вселити в нього впевненість.

Максим-Стрілець – це людина настрою, характер якого нерідко некерований, а дії імпульсивні, що може бути чревате постійними конфліктами з навколишніми. Обраниці Максима-Стрільця не позаздриш, оскільки для створення міцної сім’ї їй доведеться постаратися, а саме набратися терпіння і навчитися миритися з його ревнощами і безглуздям.

Максим-Козеріг – свою добру і вразливу душу Максим-Козеріг ретельно приховує від оточуючих за маскою похмурості і відлюдним. Він не любить розчаровуватися в людях, тому воліє просто-напросто триматися від них подалі. Особливо боїться він розчаруватися в коханій людині, тому навіть від своєї обраниці може приховувати свої палкі почуття.

Максим-Водолій – упертість і принциповість – ось основні характеристики Максима-Водолія, який відноситься і до життя, і до оточуючих з іронією (терпіти гострі висловлювання на свою адресу можуть далеко не всі, тому цілком закономірно, що друзів у нього мало). Але ось чутливою і ніжною обраницею він буде щирим, чуйним і добрим чоловіком.

Максим-Риби – це самовпевнений, розумний і стримана людина, яка знає собі ціну. Максим-Риби ніколи не упустить своєї вигоди. Мало того, він уміло користується слабкостями оточуючих у своїх особистих цілях. Він воліє легкі і ні до чого не зобов’язують відносини глибоким почуттям.

Сумісність імені Максим з жіночими іменами

Максим і Ольга – Максима приваблює в Ользі її впевненість у собі і цілеспрямованість, але в той же час її прагнення постійно перебувати в центрі уваги з часом починає його дратувати. Якщо Ольга буде більше часу приділяти своєму коханому, а менше – спілкування зі своїми численними друзями, то такий союз буде вдалим.

Максим і Анна – спокійна і врівноважена Анна – прекрасна пасія для Максима, який цінує той затишок і комфорт, який створює в їх будинку його друга половинка. Поруч з Ганною Максим забуває про свого розгульного життя, стає вірним і домашнім чоловіком.

Максим та Олена – волелюбним Максиму і Олені вдається знайти компроміс при побудові довірчих і міцних відносин. В їх союзі немає місця скандалів і зрад. Їх насичене подіями життя дозволяє уникнути одноманітності і нудьги.

Максим і Юлія – емоційна Юлія чекає від Максима неординарних вчинків і романтичних поривів, які чужі її обранця. Спокійний і врівноважений Максим воліє стабільні відносини без пристрастей. Союз цих двох людей рідко вдалий.

Максим та Анастасія – спільність інтересів і життєвих пріоритетів допомагає Насті і Максиму створити міцний тандем, в якому обидва йдуть до однієї мети, направляючи і підтримуючи один одного. Відносини їх побудовані на взаєморозумінні і довірі.

Максим та Тетяна – енергійність і владність Тетяни підходять Максиму, якому просто необхідна сильна партнерка. Але жінка в цій парі повинна пам’ятати про те, що саме чоловік – глава сім’ї, а тому керувати Максимом слід м’яко й акуратно.

Максим і Катерина – ці відносини будуються, насамперед, на дружній складової. Максим і Катерина – кращі друзі, у яких немає один від одного секретів. А ось пристрасті в їх союзі явно не дістає, що згодом може привести до розриву.

Максим і Наталя – ці двоє людей ідеально підходять одне одному в інтимній сфері, при цьому їх пристрасть не проходить навіть після багатьох років подружнього життя. Активна Наталя чекає від Максима такий же енергійності, але він віддає перевагу спокій і розміреність.

Максим і Ірина – це союз двох духовно розвинених особистостей, для яких матеріальний світ не має пріоритетного значення. Максим і Ірина живуть у своїй особливій реальності, незрозумілою для багатьох оточуючих. Цій парі зірки обіцяють вдале майбутнє.

Максим і Марія – завдання Марії – наставляти Максима, живити його енергією і виконувати всі його забаганки. Максим же у відповідь готовий втілювати всі ідеї своєї коханої, якими б утопічними вони не були. У цих відносинах є і довіра, і любов, і духовний зв’язок.

Максим і Світлана – шлюб між Максимом і Світланою часто недовговічний, оскільки чоловік виступає в ролі власника і максималіста, тоді як жінці відведена роль берегині домашнього вогнища. Але Світлані, яка звикла до підвищеної уваги чоловіків, таке положення речей не підходить.

Максим і Марина – непосидюча і вітряна Марина часто сама не знає, чого хоче, тоді як Максим завжди чітко планує кожен свій крок. Навіть серйозні наміри Максима не здатні змінити ставлення до життя Марини, з-за чого союз між ними короткостроковий і рясніє скандалами.

Максим і Христина – у відносинах Максима і Христини довго зберігається відчуття тієї закоханості, яке штовхає обох на божевільні вчинки в ім’я любові. У цій ідеальній парі рідко бувають сварки, адже партнери розуміють один одного без зайвих слів.

Максим і Вікторія – це творчий союз, в якому обидва партнери можуть і мислити, і діяти нетрадиційно, що робить їх цікавими співрозмовниками. Максима та Вікторію пов’язують любов, дружба і спільність інтересів.

Максим і Ксенія – ініціативну і незалежну Ксенію Максим приваблює, перш за все, своїм спокоєм і врівноваженістю. Але згодом ці ж якості можуть розвести цю ідеальну на перший погляд пару. Щоб зберегти шлюб, Ксенія повинна проявити терпіння і мудрість.

Максим і Любов – обидва партнера дотримуються традиційних поглядів на життя, вони консервативні щодо життєвих цінностей і пріоритетів, тому націлені на створення дружньої, люблячою і гармонійною у всіх відносинах сім’ї, у чому часто і процвітають. Вроджена працьовитість, допомагає Максима і Люби пробитися крізь товщу перешкод до заповітної мети.

Максим і Яна – обидва партнери прагнуть до досягнення загальних цілей і не витрачають дорогоцінний час на сварки. Максим і Яна чудово розуміють один одного, що допомагає їм будувати стабільні й довговічні відносини.

Максим і Надія – у відносинах Максима і Надії панують мир і взаєморозуміння, незважаючи на те, що відкритою і прямолінійною Наді часто важко зрозуміти скритного Макса, настрій якого змінюється зі швидкістю звуку. Але терпіння жінки в цьому союзі робить його міцним.

Максим і Аліна – в цих відносинах є місце дружби і партнерства, а от пристрасть у них проходить дуже швидко, залишаючи після себе спокійну любов, на основі якої можна побудувати міцну і надійну сім’ю. Аліна і Максим живуть, насамперед, інтересами своєї сім’ї.

Максим і Діана – схожість характерів Максима і Діани може як згуртувати їх, так і, навпаки, роз’єднати. Обидва партнера відповідально підходять до створення сім’ї, тому не поспішають узаконювати свої стосунки. У підсумку любов може зійти нанівець.

Максим і Євгенія – у цій парі Максим рано чи пізно втомлюється від емоційності і легковажності Євгенії. Крім того, Максим звик усе тримати в собі, тоді як Євгенія по можливості «випускати пар». Якщо обидва будуть йти на поступки, то шлюб може бути міцним.

Максим і Дарина – і Максим, і Дарина – раціоналісти, які всі звикли заздалегідь планувати. Таке ставлення до життя допомагає їм побудувати стабільні відносини, при цьому відсутність романтики їх жодним чином не засмучує.

Максим і Олеся – Олеся чітко знає, чого хоче від життя, тому в Максимі її приваблюють, перш за все, його розум і цілеспрямованість. До того ж для жінки в цьому союзі важливо, щоб її друга половинка була вірна їй. У Максима вона бачить вірного чоловіка, який не зрадить свою сім’ю.

Максим та Олена – щирість і доброта Олени не заважає їй грати з почуттями свого обранця. Максим же не допустить обману або претензій з боку коханої жінки. Якщо Альоні вистачить мудрості врівноважити такі якості свого характеру як палкість, таємничість і духовність, то у них вийде прекрасна сім’я.

Максим і Маргарита – це ідеальна пара, в якій не знають, що таке скандали, невірність, нерозуміння. Вони стоїчно переносять всі випробування, що випали на їх частку і зміцнюють їх відносини. Пара Маргарита і Максим може бути успішною і зберігати тривалу приязнь один до одного.

Максим і Олександра – ці відносини будуються на повазі один до одного. Максим і Сашко дотримуються тих моральних принципів, за які не буває соромно перед батьками, перед своїми дітьми. Любов між ними з часом трансформується у той духовне єднання, яке не може зруйнувати ніяка сила.

Максим і Людмила – у цій парі обидва партнери прагнуть пригод, при цьому Людмила не замислюється про завтрашній день, тоді як авантюризм Максима більш стриманий і розважливий. Такий симбіоз дозволяє парі не тільки щодня відкривати для себе щось нове, але і будувати стабільне «завтра».

Максим і Галина – оптимізм і життєрадісність Галини залучають Максима, яким бракує цих якостей. Жінка в цьому союзі мудра і вміє правильно розставити пріоритети, тому відношення їх міцні і довірчі.

Максим і Поліна – цій парі доведеться докласти чимало зусиль, щоб їх життя було наповнене щастям і благополуччям, оскільки і Максим, і Поліна – досить невпевнені в собі люди, яким важко приймати важливі рішення.

Максим і Карина – емоції і пристрасті просто переповнюють цей союз, в якому є місце і з’ясування відносин, і любові, і сексуальному тяжінню. Головне, щоб всі ці складові були врівноважені між собою і не призводили до серйозних і тривалих конфліктів. Хороша інтимна сумісність Максима і Карини сприяє приємному перемир’я після бурхливих сварок.

Максим та Інна – якщо Максим та Інна зійдуться в юному віці, то їх шлюб приречений на провал, оскільки обидва не хочуть пов’язувати себе клятвами вірності. Навпаки, вони будуть прагнути пізнати всі принади життя. Лише подорослішавши, вони зможуть створити дійсно міцний союз.

Максим і Валерія – прагнення до влади керує цією парою, причому панувати вони хочуть і на роботі, і вдома, що може стати непереборною перешкодою на шляху до побудови міцних відносин. Лише здатність поступатися один одному зможе врятувати союз з Валерією.

Максим і Єлизавета – у цій парі правлять партнерські стосунки, тому вони можуть з легкістю заснувати спільну справу. А ось «любовної хімії» між Максимом і Єлизаветою немає. Їх спокійний союз цілком може бути вдалим, якщо обидва партнери налаштовані на стабільні, але не пристрасні стосунки.

Максим і Вероніка – це два абсолютно різних за характером людини, яких доля зводить дуже рідко. Максим і Вероніка відносяться до того типу людей, які віддають всі свої переживання приховувати навіть від найближчих людей. З цієї причини в їх відносинах багато недомовленості і невирішених проблем.

Максим і Валентина – для Валентини життя – це наповнена новими емоціями і враженнями чаша, тоді як для Максима – це щоденна робота, в якій все має йти за планом. Він не любить змін, а вона прагне до них, тому не дивно, що такий союз рідко буває міцним.

Максим і Лілія – це нетрадиційний союз, в якому партнери діють не як єдине ціле, а, навпаки, змагаються між собою. І це стосується як сімейного життя, так і роботи. Таке суперництво з часом призводить до того, що любов між Лілією і Максимом змінюється дратівливістю і образами.

Максим і Ангеліна – мінливість настрою обох партнерів може як стимулювати відносини між Максимом і Ангеліної, так і призвести до їх розпаду. Якщо партнери навчаться чути один одного і йти на поступки, то у їх тандему є майбутнє.


Залишити відгук