25 Сонячний День

Двадцять п’ятий сонячний день присвячений Арте, Благой Аше, Благой Эртай і Благої Расанштад. Він пов’язаний з Небесною Артою, з Царством Істини і Небесної Аші. 25–й сонячний день має безпосереднє відношення до самого Заратуштре, до його місії, до його пророцтв, до його зороастрійської вірі, і до його Фравахару. Арту, Аша – персоніфікація щастя, успіху і достатку в іранській міфології. Вона наділяє праведних зороастрійців золотом і сріблом, багатими землями і плідними домашніми тваринами, прекрасними дружинами і красивими дочками – словом, усім, що тільки можна побажати від життя. У книзі «Яшт», в гімні Аші, говориться наступне: «Ти, Аша, є тілесне втілення великої слави». Батьками Аші вважаються Ахура–Мазда і Спента–Армайти, братами – Мітра, Рашну і Сраоша, а сестрою – сама Даэна, релігія маздаяснийцев. З цього можна укласти, що зороастрійці не бачили щастя без віри, справедливості, закону і благого праці на родючій землі.

25 Сонячний День — Характеристика

Предмет сили: Покривало, покрив, плащ, або щось пов’язане з одягом. Голка, пов’язана з двома дівчатками. Мотузка, аркан, яка може бути і сходами. Мережа, в якій заплутуються всі темні сили.

Колір: Колір Арти – чисто білий колір. Але також ще і жовтий колір. А також рожевий. Білий, жовтий та рожевий. Чорний, синій, коричневий – протипоказані.

Камені: Перевіряючий на чистоту, виявляє чисті думки – рожево–ліловий, рожево–бузковий аметист. Він прояснює думки, це – камінь чистоти, допомагає від сп’яніннями, від всілякого дурману. Камінь чесності, чистоти, до праведності. Камінь миру і рівноваги, має ставлення до шлюбу, до виправлення вад власної дружини (чоловіка). Його не можна носити в золоті, а тільки у сріблі.

Зірка: Зірка аріїв, пов’язана з раєм – це Гемма, або Альфекка, зірка 2–ї величини білого кольору із сузір’я Північна Корона. Служать їй Сонце, Венера, Місяць і частково Юпітер. Вона протегує мистецтва, пов’язана з красою, блиском, витонченістю. Дарує людині щасливу любов, милосердя, вміння розуміти інших, альтруїзм, великі творчі здібності, які зберігаються довгі роки. Гемма вказує стежку Арти, коронує переможця. Вона ж – зірка милосердя, зірка Вищої Божественної Любові.

Планета: Об’єднання всіх жіночих планет під покровом Ізіди.

Щасливі числа: 27, 34, 75.

В цей день не можна ні на кого злитися. Якщо вас про щось попросять – потрібно віддати. Не можна нікого вбивати, навіть комах, навіть тарганів. Потрібно зберігати умиротворений, милостиве стан всередині себе. Цього стану саме нам не вистачає для повного щастя. Ми всі – забиті, закомплексовані люди. День Арти дає нам можливість відпочити душею, розслабитися, бути нормальною людиною, повернути собі нормальний стан. Хто зможе в день Арти з ранку до вечора побути нормальною людиною, то є добрим, милосердним, не піддаватися на провокації, хто зможе зберегти це внутрішнє гармонійний стан в собі – тому воздасться. Тільки не треба про це думати. І тоді такій людині, дійсно, допоможуть у скрутну хвилину. Треба тільки зуміти це стан зберегти. Як кажуть: «Води в рот набрав, і з цією водою ходи». Не піддавайся на провокації, не розмовляй ні з ким. Цей день є днем оплати боргів. Вважається, що в цей день потрібно постійно стикатися з водою.

День дуже поганий для подорожей. Треба сидіти вдома і більше уваги приділяти сім’ї. Це сімейний день. В цей день потрібно миритися з ворогами, і взагалі це – день справедливості. В цей день призначали суди для з’ясування відносин. 25–й сонячний день потрібно присвячувати дітям, тому що Арту – це ще й покровителька дітей. Це – день захисту дітей. Погані ті батьки, які не проводять час з дітьми в 25 c/день. Якщо діти щось попросять у вас в цей день – ви не повинні відмовляти. Ви повинні виконати їх бажання. Звичайно, про це дітям не варто говорити. Якщо дитина попросив щось, що перевищує ваші можливості, постарайтеся пояснити йому зі світом і з ласкою, постарайтеся утриматися від грубощів, і від того, щоб його відшмагати по попі. Якщо ви не зможете переконати свою дитину – гріш вам ціна, як батькам. Намагайтеся діяти переконанням. Ласкою, світом, розповіданням казок.

Це день батьківських боргів перед дітьми. Погано, якщо ваші діти починають хворіти в цей день, це – повторення ваших проблем. Це день домашніх, родинних свят. Сприятливо робити що–небудь по дому, наприклад, вести ремонтні роботи. Зміцнення зруйнованого фундаменту. Отскребывание вікової грязі, шарів пилу, павутини, пташиного посліду з вікон. Добре спілкуватися з тваринами, розмовляти з ними. Треба любити природу у цей день. Це також день екології; не можна плювати на землю, ні пакостити. Ніякі осквернення землі, ліси – неприпустимі.

Дуже погано починати в цей день якісь авантюри, нові справи. Не потрібно прискорювати події, не потрібно нікуди йти, кидатися, усе мало йти так, як воно йде. Треба вбудовуватися в ситуацію, і тоді вона буде працювати на вас. Це дуже хороший день для будь-яких миролюбних подій і поганий день для будь-яких конфліктних ситуацій. Будь-який конфлікт викликає диявола, будь-які емоції в цей день теж провокують Ангро–Манью, провокують Друдж. Друдж прокидається, коли люди не миряться, Друдж прокидається, коли люди у цей день починають брехати і лукавити.

Цей день пов’язаний з молитвами. Не уникай подружніх обіймів і любові в цей день, але все має бути гармонійно і нормально. Ніяких пристрастей. Під час з’єднання у вас повинно бути гармонійно–молитовний стан. Фізична любов у зороастрійців вважалася благой. Людина, яка любить у цей день, вважається, служить Арте. Звичайно, якщо він робить це гармонійно, нікого не гвалтує, не кричить, не хамить, не лається матом, не буяє. Якщо буде все гармонійно – це знак великої удачі і щастя для його сім’ї, це значить, що Ангели Небесні будуть захищати його сім’ю.

Жінка повинна бути красивою. Краса повинна бути красивою! Жінка повинна бути красивою, але вона не повинна бути привабливою для Темряви, тому що якщо вона притягує Темряву, то значить, що її краса є вразливою, а значить, не є істинною красою. Будь-яка справжня краса – вона відразу блокує будь-які спроби Темряви туди прорватися. Це і є блокування. Справжня краса не притягує Темряву. Не тільки не приваблює, але і є для темряви страшним випробуванням. Темрява не наближається, не може наблизитися до справжньої краси. А справжня краса – це тільки Любов до Бога, Любов до Арте Небесної.

Цей день є днем вибору навчання, вибору традиції. В цей день до людини може прийти його справжній учитель. День, коли вибирали справжню традицію, яким шляхом йти. Це день зречення від бісів, день зречення від Ангро–Манью. У нас завжди говорили: «КЕМ АЛЕ МАЗДА», тобто «Я належу Мазді». Люди 25–го сонячного дня – добрі, благі, до них все приходить. Але перед ними розкриваються всі: і бур’яни, і справжні квіточки. У 25–й сонячний день все можна побачити в істинному світлі, все розкривається перед людиною. Спробуйте жити так, тоді все перед вами буде розкриватися. Якщо вам хамлять, спробуйте посміхнутися у відповідь, сказати комплімент.

Добру справу в 25 Сонячний День

Чесність, праведність і повна чіткість у думках і обіцянках. Вірність обов’язку, відданість принципам, правдоискательство.

Їжа в 25 Сонячний День

Треба їсти легку їжу. Каші з маслом, причому об’єднані каші. Пшоно з рисом. Вівсянка з перловкою в юшки. Можна вживати молочні продукти, мед. Заборонена тваринна їжа. Вбивство тварин і споживання тваринної їжі вважалося образою Арти.

Сни 25 Сонячний День

Сняться віщі сни, причому абсолютно конкретні. Тільки конкретні сни збуваються у цей день. Збуваються швидко. На символ у цей день не звертають ніякої уваги. Чим яскравіше сон, який ви побачите в 25–й сонячний день, тим швидше він реалізується. Чорно–білі, розпливчасті, неконкретні сни збуваються набагато пізніше або взагалі не збуваються. Якщо ви бачите уві сні близьких – значить, дійсно, з ними щось трапиться.

У 25–й сонячний день сни також можна замовити (тільки якщо ви чисті, та вас ці Ерінії вже не турбують): з полудня до вечора треба майже нічого не їсти. Можна пити тільки соки. В цей день п’ють морквяний сік (морква вважається дуже хорошою їжею в цей день. Взагалі, всі коренеплоди, коріння яких – у землі). Вважається, що потрібно випити перед сном три ложки рослинної олії, краще оливкової. Взагалі вважалося, що чим менше їв у цей день, тим більше віщим був сон. Краще пити соки. Сни збуваються конкретно. До заходу взагалі спати не можна. Можна побачити віщий сон в дорозі, тому що спати потрібно тільки головою на північ.

Прикмети в 25 Сонячний День

Дуже добре, якщо у цей день буде сонячна погода. Якщо ви прокидаєтеся від променів Сонця, якщо Сонце вас розбудив. Дуже важливо, щоб вікна вашої спальні виходили на сонячну сторону, і добре б, щоб ліжко стояло біля вікна. Відразу звертають увагу на пробудження. Дуже добре, якщо вас розбудить крик птиці, особливо півня, ну хоча б крик благих птахів: ворона, орла, канарки, жайворонка, солов’я. Прокинутися під спів птахів – це значить мати велику радість і удачу найближчим часом. Якщо протягом дня цей пташиний галас супроводжує вас – це добре. Особливо крик галок. Галки – дуже цікаві птахи, вони присвячені Вакшье. Вважається, що вони своїми крилами перуть людські проблеми. Це чисті птиці Вакшьи, які повертають, відправили людей у початковий стан і замикають їх на себе.

Галка вважалася священним птахом. Те, що галка – птах Вакшьи, доводить те, що мало хто з людей звертає на них увагу, мало хто може їх описати. У них велика голова, на якій є дзеркальні, сріблясті пір’ячко, які вважалися відображенням дзеркала Вакшьи. За кількістю галок в місті набагато більше, ніж ворон. Галка вважалася в деяких випадках провісником смерті, або згортки карми, кармічного програми. Вервечки галок супроводжували колісницю Парэндай, тієї самої, яка управляє колесом Шаншар, колесом перевтілень. Кожна галка пов’язана з переселенням душ, і поверненням людини до початкової програмі. Вважається, що в галку вселяються душі Стихійних Духів, які наглядають за вами. На останньому вашому Суді, Парфуми у вигляді галок виступлять вашими свідками, як для захисту, так і для звинувачення, або проти нас, або за нас.

Хороший знак, якщо на вас впаде перо або кілька пір’я птиці. Це знак удачі, знак виграшу, багатства. Гарні, чисті прикмети 25–го сонячного дня пов’язані, крім птахів, ще й з квітами, тому що душа кожної людини розкривається перед Господом Богом, розтоптав ахура-Маздою і перед Артою Небесної, як квітка. Арту Небесну зображували жінку в білому покривалі, оточену трояндами, «чия сукня усипана трояндами». Розарій – це священне місце Арти Небесної. Рай теж завжди зображувався у вигляді саду. А що є символом саду? Це ті ж самі Фравахары людей, повністю розкриті, як плоди, як квіти. Фравахар – це первинний прообраз, древо життя кожної людини. Ось що таке сад, ось що таке рай. І Арту – вона берегиня раю, тому що людина, що йде стежкою Арти, приходить до кінцевого пункту своєї еволюції, тобто він повністю розкриває себе. Арта – це Шлях до Господа Бога, Шлях Добра і Світла. Напевно, тому основні прикмети 25–го сонячного дня пов’язані з квітами. Дуже хорошою прикметою є поява квітки в вашому домі в цей день: хто–небудь Вам його подарує, або у Вас в будинку який–небудь квітка розпуститься, наприклад, кактус. Це – знак радості, щастя, удачі і продовження вашого життя, життєстійкості.

Як рекомендація – треба дарувати більше квітів у цей день. Квіти потрібні живі, не зрізані, не зірвані, краще всього в горщиках. Одна з задач цього дня – все повинно бути красиво, і сама людина, і все, що його оточує. Якщо квіти зів’яли – це до скорочення життя, хвороб, до печалі, тузі, до відходу людей; знаки, пов’язані з банкрутством. Якщо якась квітка зів’яв, засох на корені – це може бути пов’язане зі смертю, вашим розоренням, це знак того, що від вас відвертається Арту. Також це може бути пов’язано з явно помилковою позицією. Ви явно йдете по шляху зла. Стежка Арти вас не приймає, ви від неї зреклися. Рвати квіти в цей день не рекомендується – це образа Арти. Якщо на вас падає листя, гілки – це погано, це означає, що ви перебуваєте під контролем, події у вас будуть погано і погано складатися, це знак майбутнього самотності, це також – до руйнування ваших зв’язків, знак того, що ви є відщепенцем. Також погано, якщо на вас впало щось дерев’яне: дошки, дерев’яні предмети.

Поганою прикметою є буря, гроза в день Арти. Ясне небо – дуже хороший знак, але це – для місцевості. Навіть хмарність у цей день – поганий знак. Це знак розорення, неприємностей для людей, які живуть в цій місцевості. Арта завжди пов’язана з гармонією, тишею, спокоєм, з благодаттю. Якщо у цей день у вас буде таке стан світу і доброти, спокою – це дуже добре, це знак того, що ви йдете шляхом Арти. Спостерігайте у цей день за собою, за своїм станом. Якщо у 25–ї c/день з’являються занепокоєння, сутінковий стан свідомості, якщо вас все дратує, що не задовольняє – це знак того, що людина не стоїть на шляху Арти, а йде стежкою Друджа.

Погано, якщо людина потрапляє в перехресті блискавок (блискавка вдаряє спереду і ззаду) – знак розорення і невдачі для вас, а також знак того, що можуть забрати когось з ваших родичів, хтось піде. Втрати в цей день вважаються сприятливим знаком (дрібні втрати грошей, майна) – це означає, що ви скинули карму, і вам дадуть набагато більше, якщо ви не будете шкодувати про втрату. Не можна підбирати те, що втрачено іншими людьми. Що впало, те пропало в цей день. Ви візьмете на себе чужу карму, якщо підберете втрачену річ. Навіть якщо вас обікрали в цей день – це добре. Все повернеться сторицею до того, хто це зробив. Цю людину звільнили від непотрібних йому проблем, з нього зняли ці проблеми разом з майном. Не можна в день Арти нічого красти.

Хорошою прикметою є все, що пов’язане з водою, наприклад, сісти в калюжу, в самому прямому сенсі, в цей день – це добре. Дуже поганою прикметою є повернутися назад. Ви кудись пішли, і щось забули. Це знак того, що дороги не буде. Якщо ви щось забули, попросіть близьких винести вам це через поріг, але ні в якому разі не переступає через поріг. Це знак того, що вас намагаються повернути на вихідну позицію, це говорить про те, що ваш життєвий шлях помилковий, ви йдете чужим шляхом. Якщо на небі видно Чумацький Шлях – це гарна прикмета. У день Арти заборонена тваринна їжа. Тільки молоко можна пити. Арта пов’язана ще з небесною коровою. Арту називають волоокої. Можна їсти сир, сир з молоком. Мед диких бджіл. Бджоли (дикі) присвячені теж Арте.

Тотем – Сарна

Біла гірська коза, Сарна. Саме серна вважалася втіленням вищого шляху, тому що вона може, через свою тонкощі, граціозності і витонченості, забиратися на вершину гори, куди ніякі інші тварини і люди не ступали. Сарни дуже цінувалися в зороастрійців, зважаючи ароматного запаху, який вони розповсюджували. Вважалося, що кізка завжди пов’язана з символом стежки, яка веде людину до гірських вершин. Іноді Арту зображують як білу сарну, або як білу козу. Своїм молоком вона вигодувала всі первочеловечество – перволюдей Машью і Машиану. Також є чіткий зв’язок цього дня з Чумацьким Шляхом. Якщо на небі дуже сильно видно Чумацький Шлях – це теж вважається гарною прикметою. В цей день потрібно пити більше молока, особливо козячого. В зороастризмі козяче молоко цінувалося більше, ніж коров’яче. Козяче молоко вважалося причастям Арти. І по своїм властивостям козяче молоко набагато краще коров’ячого.

Зовнішнє: красиві, граціозні, витончені. Тонкі, довгі, стрункі ноги. Невеликий або середній зріст, витончена, струнка фігура. Тонкі, витонченої форми, руки. Довгі пальці. Великі темні очі з поволокою. Волосся не повинні бути чорними. Вузьке обличчя, тонкі риси обличчя, тонкий ніс з вираженими ніздрями. Великі, яскраві і соковиті губи. Кучеряве волосся. В обличчі є щось химерне; серна повинна бути з молочно–білою шкірою. Хварна сарни: людина завжди йде правильним шляхом. Її завжди направляють на потрібну дорогу, вона нічого для цього не робить, так складаються обставини, що все приходить вчасно. Її ведуть, не дають відхилитися і показують правильний шлях. Як тільки вона відхилиться, її відразу «б’ють по рогах». Невідомо для самих себе (а краще – невідомо), сарни ведуть та інших людей стежкою Арти, правильним шляхом. Тобто, вони можуть вести інших людей.

Характер: людина живе в потоці. Сарни ніколи ні в чому не винні, вони завжди праві. Обставини складаються так, що їх завжди виправдовують, а інших поряд з ними звинувачують. А сарни залишаються для всіх хорошими. Сарні багато що прощають, тому що вони завжди самі чарівні і привабливі. Їх неможливо не любити, вони викликають любов до себе. Така людина випромінює ауру тепла, радості, любові. Його завжди хочеться пожаліти, погладити, притягти до себе, допомогти йому. Він навіть нічого не робить, а люди навколо нього стають краще, хоч не набагато.

Такої людини дуже боляче б’ють за помилки, за неправильний шлях, за відхилення. А якщо вони свідомо це роблять, то їх можуть навіть знищити. Все може полетіти у прірву, все зірветься в єдиний момент. Навіть дрібна помилка для них загрожує цілою серією ударів долі. Серна майже не має права на помилку. Якщо серна летить у прірву, то за нею летять і все, що на неї орієнтувалися. Ціла кармічна ланцюг – адже там Парэндай зав’язана.

Своїм виглядом серна може пробуджувати совість в інших людях. І прокляття тому, хто її образить, особливо, образить її, беззахисну, або скористається її простотою. Люди, народжені в цей день, часто дуже прості, відкриті. Але, правда, у них є цілеспрямованість, їх завжди кудись несе. Незважаючи на граціозну і майже вітряну зовнішність, вони дуже наполегливі, прагнуть досягти чогось, ставлять перед собою мету. А так вони виглядають бовтанки, легкими, вільними.

Вони можуть дуже багато засуджувати, базікати, але як доходить до справи, вони стають чіткими, виконавчими, і куди б їх не заносило, вони завжди, як ваньки–встаньки, повертаються на своє місце, в стійке положення. Не треба довіряти їх розпущеності, вона приховує під собою, навпаки, чіткість, наполегливість, їх стрижень і цілеспрямованість. Вони йдуть, підкоряючись зову, інстинктам. Вони здаються не дуже постійними; і в них є нестримне прагнення до вершин, як би велике честолюбство, особливо у чоловіків. У них проявляється більше від Козерога. Але, правда, не Козерожья легковажність, не Козерожья зовнішня граціозність. Цілеспрямованість, наполегливість, прагнення вгору, вміння жертвувати в критичні хвилини другорядним заради головного – це все Козерожьи риси. Але зате у них – не Козерожья товариськість, відкритість, удавана безпечність. Тому вони, час від часу, з боку в бік метушаться.

У них є більше все–таки Водолейского. Тому що тільки Водолії можуть бути такими начебто разболтанными, але все–таки стрижень у них десь є. Інший раз вони збираються і дуже жорстко можуть рушити по рогах або проміж рогів. Зовні у Водоліїв проявляється Уран: зовні такі люди здаються безладними, все їм – трин–трава, «пофігізм», а як до діла доходить – з’являється Сатурн: вони можуть жертвувати заради головного другорядним, швидко роблять будь-яку роботу. Правда, у сарни немає Водолейской любові до свободи і Водолейского «пофігізму». У сарни є дуже велика привязчивость.

Ця людина приносить щастя іншим людям. Завжди він виглядає дуже молодо. Молодість і граціозність у сарни зберігається до глибокої старості. Ось такий це чоловік, – він нічого не робить, а за нього карають ці дві сестрички Евменіди, або Ерінії. Причому, чим менше людина хоче помститися, тим страшніше буде помста. Життя у сарни: дуже погана молодість, вони, як бридкі каченята. Доводиться весь час рухатися, весь час перебувати у вічних пошуках. Дуже залежні від партнера по шлюбу. Часто перший шлюб у них – невдалий, одружуються вони рано; їм необхідно мати постійну сім’ю, без сім’ї «з’їжджає дах». І у них має бути багато дітей. Серна благословляється на народження дітей. Але тільки та жінка–сарна благословенна, яка народила рано. У них повинні бути ранні пологи. Остання можливість сарні народити – це 25 років (25–й день – 25–й рік життя).

Чим далі йде час, тим більше серна усвідомлює себе, і тим сильніше просувається у житті (це особливо важливо для чоловіків). Починаючи з 35–ти – 37–ми років (на повернення Місячних Вузлів) – сарна починає інтенсивно рухатися. До 43–х років життя насичена боротьбою, труднощами, проблемами. А старість у сарни дуже хороша, забезпечена. Серна розкривається і стає на вершині. Вона – людина пізнього розвитку. Часто серна краще розкривається далеко від свого місця проживання, або далеко від свого місця народження. Смерть буває несподіваною і дуже швидкою. Якщо у людини є хварна серни, то він помирає під час сонячного дня. Вони не вмирають, а йдуть.

Антитотем – Крокозел

Арте Небесної протистоїть одне з втілень Друджа,– це якийсь монстр, схожий і на крокодила, і на козла одночасно. Крокоділо-козел (крокозел), рогата крокодил, покритий шерстю. Як написано в тексті, цей крокоділо–козел літає, а точніше, планує. У нього є шкірясті крила. Схожий на дракона. Весь в бородавках. Зовні: жирний, чорний, маленький, потворний, з кривими нерівними зубами, товстий розплющений ніс, маленькі підозрілі оченята, товста ороговіла шкіра, великий живіт, великий зад. Відсутність талії у жінок. Смаглява або навіть темна шкіра. Стирчать, лопоухие і здоровенні вуха. Плоска фізіономія, млинцем. Маленькі, припухлі очі. Не чиста шкіра, в бородавках. Здоровенний рот. Швидко лисіє, рідкісні, рідкі волоссячко. Стукають рученятами.

Характер: страшний пристосуванець і холуй. Моторошне честолюбство. Заговорить будь-якого. Прагне подделаться: і вашим, і нашим. Любить сидіти на двох стільцях. Сарна – чесний нехлюй, а крокоділо–козел постійно бреше, прикидається. Розслабляє, сентиментальний, рве струни на гітарі, визнається усім у любові. Кримінально–сентиментальні прояви, руки в наколках. Прикидається добреньким, чистеньким, гарним. Вкрай жорстокий. Жорсткий, коли побачить в інших людях слабкість, то він може їх просто знищити. Те, що потрапляє йому в лапи – він не упустить, пожирає, знищує до кінця. Любить глумитися з садизмом. З винятковим цинізмом і особливою зухвалістю. Моторошні циніки. Любить робити шкоду людям, зваблює людей, особливо дітей. Вони часто працюють з дітьми: вихователями, педагогами, дитячими лікарями. «На, хлопчик, конфеточку». У житті йому щастить з самого початку, він від усього отримує кайф. Він кайфолов. Їсть – ловить кайф, робить капость – ловить кайф, прямо аж очі закочує. Вони щасливі, коли навколо іншим погано. Від зробленої гидоти він відчуває естетичну насолоду. І тих, кому він робить капості, він навіть любить.

Такій людині в житті щастить з самого початку. Він рухається по життю, як бульдозер. Він долає всі перешкоди, він не відчуває жодних труднощів, проходячи по життю. Скрізь у нього «блат». Татко–матуся дають йому всі можливості. А в другій половині життя у них скрізь – повний «облом», на відміну від сарни. У старості перетворюються у виродків на тонких ніжках. І прагнуть до молоді, щоб у них в оточенні були молоді хлопці. Схильність до ожиріння. Якщо сарни завжди в житті скромні, то крокоділо–монстри прагнуть виставитися, щоб на них подивилися, схильність до гри – «подивіться на мене»; распоясываются.


Залишити відгук