День Народження 15 Серпня: Знак Зодіаку — Лев

Люди, народжені 15 серпня, товариські, чемні й гостинні. Позитивний настрій спонукає вас шукати найкраще, що може запропонувати життя, і зазвичай ви знаходите. Ви любите свій будинок, отримуючи величезну радість від гармонійного оточення і красивих речей. Його двері завжди відкриті, і ви тепло ставитеся до кожного гостя, але сім’я і близькі відіграють у вашому житті особливу роль. Ви жадаєте уваги і визнання оточуючих і завдяки оптимістичним, веселому темпераменту без праці заслуговуєте на повагу і популярність.

Експансивне поводження народжених 15 серпня по відношенню до світу частково відбивається на їх схильності до гурманства. Надмірне захоплення смачною, але не завжди корисною їжею завдає їм непоправної шкоди. Харчування, в якому переважають різні солодощі і жири, здатне спровокувати не тільки ожиріння, але і викликати стійке порушення серцево-судинної діяльності. Вихід один — спробувати збалансувати звичний раціон. Рекомендуються регулярні, що вимагають великих витрат енергії фізичні вправи — від кінного спорту до повної програми аеробіки. Великим плюсом для цих людей є тривале сексуальне партнерство. Якщо народжені в цей день збираються прожити довге і щасливе життя, їм слід приборкати власні левові інстинкти.

Народжені 15 серпня ледь не з колиски були лідерами. Їх воістину королівський підхід навіть до самим пересічним подій є ознакою такого стилю життя, який не допускає скупості, самовпевненості або буденності. Народжені в цей день не бувають повністю поглинені дрібними деталями, воліючи замість цього сфокусувати свою увагу на головній лінії, на великому шоу. Найголовніше для них — це явити світу царствений і благородний образ, і вони зроблять все необхідне для того, щоб зберегти своє реноме.

Знак Зодіаку 15 Серпня — Лев

Стихія Знака: Вогонь. Ваш знак Зодіаку належить до групи Вогняних знаків, які володіють наступними якостями: безкорисливість, гармонія, цілісність, рішучість, покровительственность.

Планета Управитель: Сонце. Відповідає за індивідуальність, самореалізація. Сонце сприятливо для більшості чоловічих професій і жінок, хобі яких, пов’язані c творчістю. Планета у вигнанні – Уран. Її Леви можуть подякувати за брак незалежності, а також надмірну сприйнятливість до того, що подумають оточуючі.

15 серпня народжуються Леви. Кожен з них самодостатній. Представники знака не люблять бути під опікою. Вони прагнуть до самостійності з самих ранніх років. Львів відрізняє схильність до необдуманих рішень. У їх житті, часті розчарування. Але практично завжди представникам знака вдається подолати життєві негаразди. В сім’ї Леви згинання і щирі. Вони відкрито виражають свої почуття, люблять романтику. Від партнера Левам потрібно небагато: прийняття їх інтересів, вірність, відданість. За це представники знаку готові заплатити сповна. Леви, які народилися 15 серпня, дбайливі, щедрі. Сильною стороною представників знаку є почуття справедливості. Їм притаманні відповідальність, спостережливість. Заважає Левам в житті найчастіше ідеалізм. Чимало проблем доставляє впертість.

Народжених у цей день часто можна виявити на чолі численного сімейного клану, ділової або суспільної групи, і вони насправді відчувають себе найбільш комфортно, займаючи відповідальну посаду. Багато хто з народжених 15 серпня навіть не уявляють своєї імперської природі, хоча для інших це більш ніж очевидно. Жінки, народжені 15 серпня, оточені пошаною і повагою. Їх будинок — палац, чоловік — король, діти — принци та принцеси.

Чоловіки, народжені в цей день, наділені неперевершеним управлінським талантом, і їм слід коритися без зайвих питань. Незважаючи на яскраво виражені владні якості, ці люди володіють достатнім тактом, щоб вислухати свого опонента і, можливо, розділити його точку зору, якщо вона дійсно заслуговує уваги. Доброта і душевне тепло не є основними рисами характеру народжених 15 серпня, але вони повинні культивуватися і заохочуватися ними. Це зовсім не означає, що народжені 15 серпня по своїй суті жорстокі або немилосердні. Просто їх потужна, левова енергія змітає все на своєму шляху, подібно до величезної хвилі, яка не питає дозволу у кораблів або черепашок, перш ніж обрушитися на них. Народилася 15 серпня досить важко контролювати свої емоції, які б ‘ ють через край, тому вони можуть зопалу наробити дурниць, про які потім будуть шкодувати не один день. Трохи терпимості й уваги до потреб інших — і багато проблем цих людей вирішаться самі собою.

Великі очікування народжених 15 серпня справджуються далеко не завжди. Оскільки будь-яке обмеження їх незалежного стилю зазвичай зустрічається наполегливим опором, волати до них слід обережно і тактовно. Народжені в цей день, відрізняючись сентиментальністю, люблять всілякі прояви захоплення і прихильності. Зазвичай Лев або Левиця бувають щасливі, отримуючи гарну емоційну підтримку. За личиною удаваній м’якості і зовнішнього чарівності виявити прихованого тирана дуже важко.

Чоловік Лев — народився 15 Серпня

Чоловіки, що з’явилися на світ 15 серпня — відрізняються наступними властивостями: такий чоловік — рішучий, щедрий, веселий, лідер. Чоловік, народжений під знаком Лева, настільки власник, що часом готовий йти напролом заради коханої жінки. Він ніколи не стане тихо страждати і шкодувати про втрачені можливості – Лев завжди діє активно і часом агресивно.

Жінка Лев — народилася 15 Серпня

Жінки, що народилися 15 серпня, не схожі на інших такими відзнаками натури: така жінка щедра, відкрита, дисциплінована, харизматична. Жінки-Леви – протиріччя натури, сила і гордість яких входить в резонанс з сентиментальністю і потребою в любові і захоплення. Жінка-Лев майже на фізичному рівні потребує не просто уваги, але в любові на грані фолу, зречення, жертовності і бажання партнера розчинитися в її інтересах.

День Народження 15 Серпня

15 серпня народжуються люди, яким доля благоволить стати лідерами з дитинства. З ранніх років вони усвідомлено підходять до всього. Їх життя не може бути сірим. Це щедрі і відповідальні люди. Вони не люблять зациклюватися на деталях, воліють дотримуватися головної лінії. Народженим в цей день хочеться представити себе в кращому світлі, показати свій шляхетний характер і королівські манери. У більшості випадків люди, які з’явилися на світ 15 серпня знак зодіаку Лев, займають високу посаду. Вони можуть бути на чолі сімейного бізнесу, громадської організації, провідного підприємства. У ролі начальства вони відчувають себе прекрасно. Їм подобається нести відповідальність і приймати важливі рішення. У них завжди виходить знайти вихід з важких ситуацій, рідко помиляються. З підлеглими вони ввічливі. Вони працюють на совість, приносячи процвітання своєму підприємству.

Представниці прекрасної статі користуються повагою і пошаною. Їх будинок схожий на палац. Чоловіка вони вважають королем, а дітей принцами і принцесами. Чоловіки володіють хорошими організаторськими здібностями. Їх слухаються, за ними йдуть і беззаперечно виконують всі прохання і доручення, не ставлячи при цьому зайвих питань. Незважаючи на царські замашки, які народилися 15 серпня знак зодіаку Лев, відрізняються особливим тактом. Вони уважно ставляться до співрозмовників. Якщо їх зацікавила точка зору, вони розділять її. Але в їх характері не вистачає такої риси як доброта. Їм потрібно культивувати її. М’якість в їх характері виявити складно, як і ніжність. Не можна сказати, що вони жорстокі і черстві. Ці люди з великою силою волі, звикли здійснювати конкретні дії. Леви не звертають уваги на людей, коли їм потрібно досягти бажаного. Володіючи левиним характером, вони здатні змести все на шляху. За привабливим і освіченим Левом ховається тиран.

Народженим 15 серпня знак зодіаку Лев, важко впоратися зі своїми емоціями. У пориві необдуманих дій вони можуть зробити багато помилок і дурних вчинків, про які потім будуть шкодувати довгий час. Якщо вони були більш поблажливими до людей, проблеми вирішувалися б простіше. Щоб на вас не обрушився гнів Лева, з ним треба бути обережним. Очікування цих людей не завжди виправдовуються. 15 серпня народжуються сентиментальні люди. Вони прив’язані до тих, кого люблять, не соромляться проявляти свою любов і захоплення. У сімейному житті вони будуть щасливі, якщо будуть отримувати емоційну підтримку. Проте часто вони бувають ревниві і запальні. Вони дуже чутливі. Найменший привід невдоволення може вивести їх з себе. Після цього вони жалкують про те, що сталося, але нічого з собою вдіяти не можуть. Своєму партнеру вони висувають дуже високі вимоги.

Народженим 15 серпня знак зодіаку Лев, вдається реалізувати лише малу частину своїх планів. Їх невдачі пов’язані з боротьбою на заборони і правила, які їх обмежують. Їм дуже важливо відчувати свободу, спроби замаху на неї розцінюються як ворожі дії. Але в особистому житті цим людям дуже важливо відчувати душевну теплоту партнера. Для них важлива стабільність у відносинах з протилежною статтю.

Любов і Сумісність

Справжній романтик і захисник своїх близьких, ви прагнете бути частиною пари, створити сім’ю або увійти в якусь групу. У близьких стосунках ви теплий і ніжний, проте можете стати емоційно залежним від партнера.

Найкращі стосунки у Львів складаються зі знаками, керованими стихією Вогню, – Левом, Овном і Стрільцем. Найкраще знак Лева поєднується з Близнюками – обидва яскраві, сильні та незалежні, а їх союз тримається на самому міцному фундаменті – взаємних інтересах і вмінні відчувати один одного. Також хороші перспективи у відносинах з Вагами – витончені естети Ваги і яскраві лідери Леви часто створюють дуже благодатні для обох спілки. Вірогідний союз з абсолютною протилежністю Лева — Водоліями, якщо останні зможуть змиритися з роллю підлеглого. Не дуже вдалий союз чекає Лева і Скорпіона і зовсім невдалий – з Биком: обидва є фіксованими знаками, де править бал впертість і небажання поступатися.

Робота і Кар’єра

Народилися 15 серпня люди наділені високим чарівністю. Вони доброзичливі, гостинні, емоційні. Вони люблять бути в центрі уваги, але не схильні до демонстрації власної переваги. Народилися 15 серпня люди – переважно практики. Теорія, наука – це не їх коник. Вони люблять експериментувати, пізнавати незвідане. Такі люди відповідальні, старанні, не позбавлені лідерських якостей. Вони чуйні, справедливі. Народжені 15 серпня завжди сповнені завзяття, оптимістичні. Вони вміють з високо піднятою головою виходити з найскладніших життєвих ситуацій.

Леви, які народилися 15 серпня, стають відмінними виконавцями і справедливими керівниками. Представники знаку нерідко вибирають для себе сферу бізнесу. Знаходять багато себе у творчості. Наука підкоряється лише окремим Левам, найбільш послідовним, терплячим, посидючим, орієнтованим на отримання знань.

Здоров’я і Хвороби

Головний ворог Львів, народжених 15 серпня, – переїдання. Захоплення дуже смачною, але абсолютно нездоровою їжею призводить до розвитку шлунково-кишкових захворювань. Нерідкі у представників знаку і ендокринні порушення. Леви в старості можуть страждати від наслідків гіподинамії. Але надмірні фізичні навантаження теж не зміцнюють здоров’я. Для гармонії духу і тіла важливо у всьому знати міру, від їжі до тренувань.

Доля і Удача

В цей день народжуються працьовиті, привітні люди. Про таких кажуть, що вони народилися під щасливою зіркою. Вони справедливі, прекрасні друзі, які завжди прийдуть на допомогу. Не підведуть, не зрадять. Але, допомагаючи людям, вирішуючи їх проблеми, вони не повинні забувати і про власні інтереси. Жертовність не завжди доречна, тим більше, якщо вона в шкоду самій людині.

Поради Левам, Народженим 15 Серпня

Левам, народився 15 серпня, зірки радять остерігатися ворожнечі. А для швидкого досягнення цілей і конструктивного співробітництва на роботі не завадить навчитися йти на компроміс. Ви не можете здобути першість у кожній справі; вчіться кооперуватися з такими ж, як ви. Остерігайтеся надмірного прагнення до контролю і замилування. Уважно прислухайтеся до того, що говорять люди, коли вони намагаються виразити свої почуття.


Залишити відгук