Людмила Значення Імені

Людмила – особистість сильна, вольова і володіє гострим розумом. Вона розважлива, але при цьому емоційна і темпераментна. Ця жінка вміє відчувати, ось тільки своїм почуттям волю дає рідко, воліючи не демонструвати свої переживання оточуючих. Варто зауважити, що завзятість, мудрість, розсудливість і розрахунок не завжди дають позитивні плоди. Навпаки, власницям цього імені часто не щастить, незважаючи на їхню працьовитість і вроджене почуття справедливості. Але всі перешкоди ці жінки переносять з гідністю і ніколи не опускають рук, за що їх поважають оточуючі і люблять близькі люди.

Характеристика ім’я Людмила

Відповідний знак Зодіаку: Рак .

Покровительствують планета: Сатурн .

Домінуюча стихія Фен-шуй: Земля .

Талісман-камінь, мінерал, метал: Жовтий сапфір.

Талісман-колір: Бежевий.

Талісман-дерево: Горіх.

Талісман-рослина: Хризантема.

Талісман-тварина: Персидський кіт.

Найбільш вдалий день: П’ятниця.

Щасливий час року: Осінь.

Особливості характеру: Наполегливість, Прагматичність, Обдарованість, Стійкість.

Весняна Людмила завжди близько до серця приймає чиєсь горе (та й свої невдачі теж переживає досить важко, засмутившись з будь-яких дрібниць). Таке ставлення до життя заважає їй відчувати всю повноту і радість життя, тільки от змінюватися весняна Людмила не збирається, вважаючи за краще звинувачувати в своїх неприємностях кого завгодно, тільки не себе. Емоційність і надмірна сентиментальність стають перешкодою на шляху до побудови особистих довгострокових відносин. Не дивно, що часто ця жінка більш реалізована в кар’єрі, ніж родині.

Річна Людмила – справжня кокетка, яка не мислить життя без чоловічої уваги. Вона завжди прекрасно виглядає, а її вишуканому смаку можна лише позаздрити. Цілком закономірно, що вона користується підвищеною увагою у чоловіків, тоді як жінки, навпаки, не хочуть заводити з нею дружніх відносин, вбачаючи в річній Людмилі суперницю. І все ж не можна недооцінювати чеснот цієї жінки, яка добра, розумна, кмітливість, спритність і наполеглива в досягненні поставленої мети. Річній Людмилі більше підійдуть творчі професії, в яких вона зможе застосувати свою неабияку фантазію.

Осіння Людмила – природжений оратор, який зможе переконати кого завгодно в чому завгодно. Вона незалежна і самостійна, тому будь-які серйозні відносини лякають її, особливо якщо чоловік намагається зробити з цієї левиці слухняну кішечку. Осіння Людмила рідко стає ідеальною дружиною і чудовою матір’ю, оскільки сімейне життя і повсякденний побут обтяжують її. Доля цієї жінки – яскраве життя, повне пригод, емоцій та нових знайомств.

Зимова Людмила – натура вимоглива і принципова. Мало того, багато хто вважає її деспотичною і пихатим. Справедливості заради хотілося б відзначити, що високі вимоги вона висуває не тільки до інших, а й до самої себе. Не багато хто знає, що за неприступністю і навіть зарозумілістю цієї жінки ховається велике серце, що жадає любові і співчуття. Просто далеко не всі здатні розгледіти в зимовій Людмила доброго, чуйного і співчутливу людину, готового заради близької людини пожертвувати собою.

Характер ім’я Людмила

Природа щедро обдарувала характер Людмили позитивними якостями. З дитинства дівчинка дуже допитлива, любить вчитися, володіє завидною старанністю і терпінням, завжди прагне вникнути в саму суть питання. Вона дуже темпераментна, але її вроджена потреба в рівновазі змушує виставляти себе перед іншими скромницею.

Представниця цього імені завжди прагне бути в гущі подій, обожнює компанії. Людмила дуже чарівна, розташовує до себе людей. Правда цими своїми якостями користується небезкорисливо, а тоді, коли потрібно домогтися певної мети. Все тому, що вона людина конкретний і практичний.

Таємниця імені в тому, що Людмила – власниця сильного аналітичного розуму й розвинутої інтуїції. Вона чудово відчуває пориви свого жіночого серця, але ніколи не йде у них на поводу. Їй потрібно, щоб її заохочували, захоплювалися, схвалювали. Вона ненавидить ситуації, коли щось заважає досягненню цілей, буквально в’яне від критики.

Доросла Людмила дуже любить себе, буває агресивною, грубою. Іноді сильний розум заводить її в болото дрібниць, суб’єктивізму. Тому вона часто веде себе несправедливо по відношенню до інших. Але все ж більше в цьому характері доброти і співчуття. Дівчина дуже особисто сприймає проблеми і негаразди своїх численних подруг, прагне допомагати і рятувати.

Позитивні риси імені Людмила: Людмилі властива любов до ближніх, терпимість, мрійливість, доброта. Вона прагне знайти в собі точку опори, утримати рівновагу. У нього аналітичний склад розуму, хороша кмітливість, непогана пам’ять і творчі здібності. Кілька нестійкі моральні принципи тільки надають зачарування.

Негативні риси імені Людмила: Подвійність натури — головна проблема Людмили. У ній може з’єднатися люб’язність та майже відверте хамство, сила і слабкість, веселощі і смуток, величезна працездатність і безпросвітна лінь, чуттєвість і пристрасність в поєднанні з емоційним холодом. Людмила обидчива, кокетлива, лукава.

Захоплення та хобі

Коло інтересів Людмили дуже широкий. Вона любить читати. З дитинства її захопленням стає шиття: спочатку дівчинка обшиває своїх ляльок, а подорослішавши – себе і своїх дітей. Ця творча особистість завжди шукає щось нове і цікаве.

Професія і бізнес

Людмила – натура творча, тому будь-які професії, в яких необхідно задіяти творчий потенціал, їй прекрасно підійдуть. Актриса, журналіст, юрист, художник, дизайнер, лікар, музикант – ось лише частина переліку професій, в яких ця жінка зможе реалізувати себе в повному обсязі і обов’язково досягне успіху.

Енергійна, працьовита та відповідальна Людмила не зупиниться ні перед чим, щоб досягти наміченого. Ця жінка не сприймає рамок і кордонів, тому в тих сферах, де необхідно суворо дотримуватися регламенту, Людмилі доведеться нелегко. І взагалі монотонна і одноманітна робота наводять на активну Людмилу справжню тугу.

Психіка і здоров’я

За типом характеру Людмила – холерик. Впертість і незалежність Людмили можуть стати причиною того, що вона може в одну мить повністю змінити своє життя. Вже краще вона все побудує з нуля, чим буде займатися тим, що суперечить її внутрішнього світу. Ця жінка не хоче і не буде жити, як всі, адже вона вірить у свою вищу ознаку, у свою щасливу зірку, яка обов’язково приведе її до заповітної мети. Іноді таке бажання виділитися призводить до негативних наслідків, але Людмила не сумує, адже невдачі роблять нас сильнішими і витривалішими.

Здоров’я Людмили можна назвати залізним і це при тому, що її спосіб життя далекий від здорового. Часто у неї день плутається з ніччю, спить вона, коли може. Особливо варто стежити за здоров’ям серцево-судинної системи, так як є схильність до порушень циркуляції крові, варикозного розширення вен.

Секс і любов

Людмила хоче любити і бути коханою, хоче приймати турботу і увагу. Шанувальників у неї багато, тільки от з-за своєї вибірковості і вимогливості ця жінка дуже довго шукає свого ідеального чоловіка. Найчастіше особисте життя Люди не дуже благополучна, адже на одному жіночій чарівності щасливу сім’ю не побудуєш. Володарка цього імені обов’язково буде гарною господинею, гарною матір’ю і вірною дружиною, головне – знайти того, хто не злякається її складного характеру. Людмила зможе відкрити своє серце лише сильного, надійного і обов’язково порядному чоловікові, який не зрадить і не обдурить. Зі слабким чоловіком ця жінка жити не буде, а віддасть перевагу самотність.

Жінка на ім’я Людмила жадає взаємної любові. Вона вірною коханому чоловікові, часто з нею трапляються спалахи ревнощів. В сексуальних відносинах воліє відчувати свою перевагу над партнером, із задоволенням виявляє ініціативу. Їй просто необхідно, щоб улюблений оточував її ореолом своєї уваги, захоплювався її красою і талантами, задовольняв її сексуальні і матеріальні потреби. Якщо вона відчуває незадоволеність у відносинах, то без особливих докорів сумління починає шукати собі більш підходящого шанувальника.

Сім’я і шлюб

Раннє заміжжя Людмили рідко виявляється вдалим. Найчастіше вона буває заміжня неодноразово, чому провиною такі якості Люди як самолюбство і жага незалежності. Крім того, вона ніколи не пробачить зради коханій людині. На жаль, ця жінка не вміє приймати людей такими, які вони є, а намагається їх переробити. Її обранцю така поведінка навряд чи сподобається, що обов’язково призведе до сварок і конфліктів. Цікаво те, що з плином часу вона розчаровується в інституті шлюбу, але заради дітей здатна зберігати видимість благополуччя та родинного щастя.

Людмилу можна без докорів совісті назвати організуючою силою сім’ї, її центром, навколо якого зосереджено все те, що і створює сімейне благополуччя. Її діти завжди доглянуті, нагодовані і обласкані. Чоловік не знає, що таке холодний вечеря або обід в їдальні. Будинок Люди затишний і комфортний, у ньому панує спокій. Але все ж Людмилі варто пом’якшити свій характер, стати більш поступливою і уважною до свого чоловіка, якому не вистачає ласки і участі від своєї дружини. Але і чоловік Людмили повинен пам’ятати про те, що цієї темпераментної жінці потрібна новизна, потрібні емоції, похвала і навіть в деякій мірі поклоніння. Якщо чоловік навчиться дивувати свою обраницю, то їх спільне майбутнє не затьмарять ніякі перешкоди.

Гороскоп імені Людмила

Людмила-Овен – це делікатна, тактовна, інтелігентна і товариська жінка, яка з легкістю знаходить спільну мову з людьми. Завдяки своїй чарівності Людмила-Овен справляє приємне враження на оточуючих, які бачать в ній добру й чуйну жінку, що відповідає дійсності. Сама ж Людмила обережно ставиться до нових знайомств, оскільки боїться бути обманутою. У чоловікові вона цінує надійність і почуття гумору.

Людмила-Телець – це вірний і щедрий друг, готовий завжди прийти на допомогу. Друзі багато значать в її житті, але і про кар’єру вона не забуває, так як їй рухає цілком здорова самовпевненість. Людмила-Телець взагалі вважає, що її думка завжди авторитетно і просто не може бути невірним. У любові ця жінка також щедра і на почуття, і на подарунки. Тільки от партнери далеко не завжди відповідають їй взаємністю.

Людмила-Близнюки – енергійна і темпераментна Людмила-Близнюки дуже честолюбна і амбітна. Вона звикла ставити перед собою серйозні цілі і досягати їх. Це безжурна оптимістка, яка ніколи не здається (може, з цієї причини доля часто балує її приємними сюрпризами). Людмила шукає чисту, всеосяжну і світлу любов, хоча сама досить марнотратна в плані почуттів.

Людмила-Рак – цієї замкнутої і мрійливої жінці непросто знайти однодумців. Скромність і сором’язливість поєднуються в Людмилі-Раку з неймовірною силою, при цьому для цієї жінки соціальний статус, як і матеріальні блага, важать нікчемно мало. Вона може генерувати масу цікавих і продуктивних ідей, але ніколи не буде претендувати на роль головнокомандувача, вважаючи за краще залишатися в тіні.

Людмила-Лев – заради досягнення своєї мети Людмила-Лев готова піти на багато що. Вона егоїстична і розважлива, горда і тщеславна, з нею досить важко знайти спільну мову. При цьому сама Людмила страждає від свого непростого характеру, якому зобов’язана відсутністю друзів і невпорядкованого особистим життям. Скласти партію цієї незалежної жінці зможе вольовий чоловік з твердим характером і величезним запасом терпіння.

Людмила-Діва – впевнена в собі, незалежна і прагматична Людмила-Діва завжди покладається виключно на свою власну думку. Її терпінню та працелюбності можна лише позаздрити. Цієї захоплюється подорожами і книгами жінці комфортно бути одній. Мало того, великі компанії і галасливі вечірки вона з задоволенням проміняє на вечір у колі однієї-двох найближчих подруг. З-за своєї вибірковості особисте життя Людмили-Діви рідко складається вдало.

Людмила-Ваги – ерудована, комунікабельна, миролюбна і відкрита Людмила-Ваги прикрасить своєю присутністю будь-яку компанію. Вона любить веселощі, їй подобається знайомитися з новими людьми і відкривати для себе нові горизонти. Легкість і невимушеність цієї жінки без праці підкорюють чоловічі серця. До того ж Людмила – прекрасна партнерка, яка ніколи не зрадить і завжди підтримає свого обранця в будь-яких починаннях.

Людмила-Скорпіон – рішуча, наполеглива, темпераментна і непостійна Людмила-Скорпіон не любить жити за правилами. Навпаки, вона любить порушувати заборони. Будь-які неприємності лише загартовують його характер, роблячи ще більш наполегливою в досягненні мети. Цю жінку поважають і побоюються, хоча за спиною люблять обговорити її численні романи, які йдуть цій жінці на користь. Приборкати її вдачу вкрай важко.

Людмила-Стрілець – у цій жінці дивним чином поєднуються такі якості як наївність і владність, відкритість і замкнутість, влюбливість і інфантильність. Людмила-Стрілець – справжній борець за справедливість, причому у своїй боротьбі вона може бути і коректною, і гострої на язик. Її можна любити чи ненавидіти, але байдуже ставитися до неї точно не вийде. Свого обранця вона не буде переставати приємно дивувати день день.

Людмила-Козеріг – це серйозна, цілеспрямована, працьовита і наполеглива жінка, яка впевнено йде до своєї мети, поступово вирішуючи всі виникаючі проблеми. Високоморальну Людмилу-Козерога по праву вважають нудною та надто правильною. Дійсно, ця жінка не вміє веселитися і розслаблятися. Особисте життя складається у Людмили досить непросто, а все з тієї причини, що вона пред’являє дуже високі вимоги до свого обранця.

Людмила-Водолій – ексцентрична і темпераментна Людмила-Водолій не терпить нудьги, а вже тим більше самотності. Її ваблять пригоди та веселі вечірки, адже саме в колі друзів вона забуває про всі ті негаразди, якими рясніє її цікава, але позбавлена стабільності життя. Цікаво те, що в області почуттів вона потайлива і замкнута: своє серце вона довірить лише перевіреного часом і обставинами людині.

Людмила-Риби – це натура, що сумнівається у всьому і у всіх. Вона нерішуча і ранима, будь-яке серйозне рішення дається їй нелегко: в ідеалі вона повинна порадитися з тими, кому довіряє, і лише потім прийняти доленосне рішення. Людмилі-Риби просто необхідна підтримка, без якої вона втрачає ґрунт під ногами. Але не варто недооцінювати цю миловидну особу, яка при необхідно збирає всю свою волю в кулак і діє самостійно.

Сумісність імені Людмила з чоловічими іменами

Людмила і Дмитро – це, безсумнівно, яскравий і цікавий союз, в якому обидва партнери рухаються в одному напрямку, розвиваються і відкривають нові грані. Адже Дмитро і Людмила – справжні авантюристи, тільки от на одній лише жадобі пригод міцну та стабільну сім’ю не побудувати.

Людмила і Олександр – у цій парі у партнерів абсолютно діаметральні погляди на сімейне життя, яка Олександру представляється тихою і спокійною, а Людмилі – бурхливою річкою, в якій протягом змінюється кілька разів на добу. Якщо обидва хочуть зберегти шлюб, їм доведеться навчитися поступатися один одному і миритися з наявними недоліками.

Людмила і Євген – для Євгена та Людмили комфорт та затишок – основні складові сімейних відносин. Смачна їжа, витончений інтер’єр, яким можна похвалитися перед друзями і сусідами, — до всього цього прагне ця пара. Але не забувають вони і один про одного, тому намагаються привносити в життя яскраві фарби і пригоди, що, безсумнівно, їх зближує.

Людмила та Сергій – володарі цих імен схожі за характером, тому в їхній родині завжди всі один одного розуміють. Не дивно, що це стабільний і міцний союз, в якому всі базується в першу чергу на довірі і розумінні, а потім вже на пристрасті і любові. Між Людмилою та Сергієм вкрай рідко виникають конфлікти.

Людмила і Андрій – стосунки в цій парі дуже складні і нерідко драматичні, адже ні Людмила, ні Андрій не готові поступатися. Навпаки, обидва до останнього будуть доводити свою правоту. У цій парі панує не любов, а нікому непотрібну впертість, яке може стати причиною розпаду сім’ї.

Людмила і Олексій – одні мрії, одні бажання, одні цілі об’єднують Людмилу і Олексія, які зроблять все можливе і неможливе, щоб у разі чого врятувати свої відносини. Вони не перестають працювати над своїми стосунками, які з кожним днем стають все міцніше. Їх союз щасливий і довговічний.

Людмила та Анатолій – це дивний союз, в якому на перший план виходять не почуття, а небажання що-небудь міняти у своєму житті. З часом у цих відносинах з’являється дратівливість, починаються причіпки і з’ясування, хто правий, а хто винен. Підсумок таких конфліктів між Людмилою та Анатолієм передбачити не важко – розлучення.

Людмила і Костянтин – на жаль, незважаючи на спільність інтересів і схожість характерів, володарі цих імен рідко створюють міцну сім’ю, чому провиною надмірне волелюбність Людмили і гіпертрофована раціональність Костянтина, який прораховує кожен свій крок. Лише терпіння і розуміння можуть врятувати цей союз.

Людмила та Іван – образлива, чутлива і ранима Люду по достоїнству оцінює такі якості свого обранця як надійність і мужність. Вона почуває себе поруч з Іваном слабкою і примхливої дівчиною, яку готові захищати від усіх напастей. А за це вона оточить свого захисника турботою, любов’ю і увагою.

Людмила та Юрій – це незабутні відносини, але і тільки. Всі бурі, пристрасті, пригоди і авантюри, якими сповнена зв’язок Людмили та Юрія, в результаті не залишать після себе нічого, крім приємних спогадів. Сімейна рутина вбиває ту романтику, на якій спочатку будуються їхні відносини.

Людмила і Максим – сентиментальної Людмилі все одно, що буде завтра, якщо сьогодні вона може випити чашу емоцій до дна. А ось Максим не поділяє такої пристрасті до пригод, хоча авантюризм і властивий йому. Просто він більш стриманий у своїх поривах. Якщо ця пара знайде ту «золоту середину», яка дозволить їм мирно жити, то все у них вийде.

Людмила і Віктор – про цю пару багато говорити не доведеться, оскільки Людмила і Віктор ідеально підходять один одному. Їх спільне життя нагадує ідилію (хочеться постукати по столу, щоб не наврочити). Ніщо не зможе розлучити цю цікаву і люблячу пару.

Людмила та Олег – незалежність і норовливість Олега, який не поспішає офіційно оформляти відносини з Людмилою, можуть стати причиною розлучення цієї пари. Людмила теж волелюбна натура, але вона готова присвятити своє життя вихованню дітей та збереження домашнього вогнища. У цілому цей союз не міцний і не стабільний.

Людмила і Роман – шарм, чарівність і жіночність Людмили не можуть не залучати, і Роман потрапляє в тенета цієї спокусниці, що володіє непростим характером. Але про це Роман дізнається пізніше, що загрожує бурхливими з’ясуваннями стосунків і навіть розставанням. Суперечливість характеру Людмили з часом набридне цього спокійного чоловіка.

Людмила і Володимир – це спокійний і потенційно щасливий союз, в якому обидва партнери відчувають себе затишно, комфортно і легко. Людмила і Володимир не мають ніяких секретів один від одного, їм не приходить викручуватися і лукавити, їх відносини міцні і стабільні. А що ще треба для сімейного щастя?

Людмила і Денис – обидва партнера хочуть блищати, хочуть бути кращими завжди і у всьому, для чого прикладають багато зусиль. Тому не варто дивуватися тому, що в суспільстві їх пара випромінює благополуччя. Але насправді часто Людмила і Денис нещасні, причому кожен по-своєму. Відсутність любові розведе цю пару.

Людмила та Артем – ні для кого не секрет, що шлюб – це важка праця, тому лінь в даному випадку рівноцінна розлучення. Артем не хоче поступатися Людмилі, а вона занадто емоційно реагує на будь-яке висловлювання на свою адресу, що призводить до сімейних скандалів. Цій парі не вистачає терпіння.

Людмила і Антон – сімейне життя – не те, до чого прагне волелюбний Антон, звик розпоряджатися своїм часом самостійно. Людмилу такий стан речей не влаштовує, і вона починає ставити своєму обранцеві умови, що ще більше віддаляє їх один від одного.

Людмила і Михайло – Михайло і Людмила чудово підходять один одному, адже їх пов’язують і погляди на життя, і спільні цілі, і жага пригод. Вони не прагнуть створити ідеальну сім’ю, але у них це чудово виходить, особливо якщо врахувати той факт, що носії цих імен мають абсолютно різні характери.

Людмила і Микола – володарів цих імен об’єднує, насамперед, сексуальна складова. Тому при охолодженні пристрасті у Миколи та Людмили можуть охолонути і самі стосунки. А ось дратівливість і взаємні докори, навпаки, стануть свідками цієї сім’ї, яка більшу частину свого часу проводити у сварках.

Людмила та Ігор – в цьому союзі зустрічаються два пристрасних і темпераментних людини, які насолоджуються життям, не будуючи планів на майбутнє. Всі проблеми Ігор і Людмила вирішують по мірі надходження, не витрачаючи свою енергію на нікому непотрібні конфлікти.

Людмила і Кирило – відносини цієї пари схожі на полі бою, адже Людмила і Кирило то і справа з’ясовують стосунки і борються за право називатися главою сімейства. До того ж ніхто з подружжя не готовий втихомирити свою незалежність заради сімейного щастя. У результаті сім’я може не відбутися.

Людмила і Віталій – в цьому тандемі сходяться дві абсолютно різні людини, які не можуть знайти спільного знаменника ні в одному питанні, з-за чого в підсумку страждає сім’я. Фізичного тяжіння між Людмилою та Віталієм виявляється замало для створення міцної сім’ї і стабільних відносин.

Людмила і Валерій – шанси, що Людмила і Валерій будуть щасливі, можна оцінити як 50/50, адже обидва партнера надмірно емоційні і не можуть мудро підійти до вирішення конфліктів, які постійно спалахують між ними. Якщо вони навчаться чути і розуміти один одного, то все у них може вийти.

Людмила і Вадим – в даному непростому союзі відсутня одна з основних складових міцної і щасливої родини – розуміння. Людмилу абсолютно не влаштовує непрактичність Вадима, занадто легковажно відноситься до життя. А Вадиму чужі розважливість і серйозність Людмили.

Людмила і Павло – це володарі сильних і вольових характерів, але це лише зміцнює їх союз. Звичайно, між Людмилою і Павлом спалахують конфлікти, але вони швидко вирішуються за столом переговорів. Адже обидва партнери розуміють, що сварки і скандали ніколи не допомагали зберегти шлюб.

Людмила і Руслан – володарів цих епічних імен багато що об’єднує, але цього «багато чого» буває недостатньо для того, щоб зберегти сім’ю. Якщо Людмила перегляне своє ставлення до незалежності, а Руслан навчиться бути терплячим, то цей союз цілком може відбутися.


Залишити відгук