Леонід Значення Імені

Характеристика імені Леонід

Відповідний знак Зодіаку: Лев .

Покровительствують планета: Меркурій .

Домінуюча стихія Фен-шуй: Вода .

Талісман-камінь, мінерал, метал: Алмаз.

Талісман-колір: Золотистий.

Талісман-дерево: Кедр.

Талісман-рослина: Шипшина.

Талісман-тварина: Лев.

Найбільш вдалий день: Неділя.

Щасливий час року: Літо.

Особливості характеру: Смирення, Делікатність, Самолюбство.

Весняний Леонід деколи буває сором’язливий і боязкий, але зате йому завжди супроводжує удача. Дуже вразливий. Нетерпимий до чужих помилок. Це людина творчих професій — актор, музикант, художник, сатирик.

Річний Леонід надміру запальний і гарячий. Він невиправний ідеаліст, який мріє про вірності, відданості, самопожертви. Зазвичай без проблем домагається своєї мети на вибраному напрямку.

Осінній Леонід – неконфліктна людина, відрізняється природним чуттям, що дозволяє знаходити підхід до будь-якій людині. При цьому він ніколи не використовує цю здатність комусь на шкоду. У нього хороші відносини з технікою, може стати успішним математиком, диктором.

Зимовий Леонід – чудовий кар’єрист. Він гнучкий, тактовний і наділений вродженої дипломатичністю. У відносинах з жінками краще діяти, а не говорити красиві фрази.

Характер імені Леонід

Таємниця імені розкривається при знайомстві з Леонідом. Юнак приємний у спілкуванні, оптимістичним. Він уникає конфліктів і намагається згладити всі нерівності у бесіді. Дуже дорожить дружбою і сам стає уважним іншому. Причому в більшості випадків він приятелює з протилежною статтю (цьому сприяє його підвищена чутливість і сострадательность). Як справжній лев, дорожить своєю зовнішністю. Його не можна дорікнути в неохайності або неохайності. З роками приходить до нього твердий характер і наполегливість у досягненні своїх цілей. Цим і визначається характеристика даного імені.

Леонід — дуже вперта людина. Він невиправний ідеаліст і перфекціоніст. Ці вимоги поширює не тільки на себе, але і на оточуючих людей. Навіть з самими відданими друзями не відкривається до кінця. Він спеціально залишає всередині себе частинку незвіданого, щоб приятелі не втратили до нього інтерес. Надмірно уважний до себе і свого здоров’я.

Позитивні риси імені Леонід: Емоційність, захопленість, товариськість, допитливість. Леонід — естет, але без особливої чарівності. В молодості буває дуже гарний, а з плином часу втрачає ця якість.

Негативні риси імені Леонід: Зарозумілість, гординя, пихатість, прагнення до розкоші. Леонід відноситься до навколишнього його світу з поблажливістю, добродушно-прохолодно. Увагу імені Леонід залучає скоріше форма, ніж зміст.

Захоплення та хобі

Великий любитель поїздок на природу, Леонід любить відпочивати. Але він не шукає вишуканості і шику. Його цілком влаштує тихий заміський будиночок, намет на березі лісової річечки, прогулянка в зимовому лісі. Не відмовиться провести вечір за пляшкою гарного вина. Це класичний тип чоловіка, шлях до серця якого лежить через шлунок і чисто прибрану квартиру. В якості хобі обирає найчастіше полювання або рибалку. Схильний до творчості Льоня, захоплюється фотографією або малюванням.

Професія і бізнес

Яку би професію не обрав Леонід, відданий їй без залишку, адже він — трудоголік. Головне, щоб у його житті була мета. Не маючи потрібного орієнтира, він може разлениться і збитися з правильного шляху. Йому не чужий інтелектуальний труд – математика, економіка, електроніка, програмування. Чуттєві представники імені можуть вибрати собі творчу стежку – телебачення, кінематограф, сатира.

Леоніду більше підходять творчі професії, вільні від лімітування робочого часу, такі як режисер, письменник, актор, сценарист. Велике місце в житті Леоніда займає спілкування, він взагалі не мислить себе без публіки, при цьому, чим більше натовп людей, тим краще. При бажанні він може стати непоганим політиком, де б не з’явився Леонід, він завжди заводить шанувальників і друзів.

Психіка і здоров’я

Леонід ніколи не подає виду, що йому притаманні душевні муки і страждання, не вважаючи це ознакою чоловічої гідності, В ліжку веде себе егоїстично, дбаючи лише про свою насолоду і задоволення. Прекрасно розбирається в жіночій психології. Леонід не позбавлений високих почуттів, але все ж дуже реально вбити або приглушити їх щоденними макаронами і вареними яйцями. Погано вимита чашка може надовго зіпсувати йому настрій.

Здоров’ям багато Леоніди можуть похвалитися, але при цьому багато самі псують його, придумуючи собі неіснуючі хвороби і то більше для того, щоб привернути до себе трішки уваги. Невгамовна енергетика такого чоловіка робить його схильним до серцево-судинних захворювань і розладів нервової системи. Варто сказати, що Леонід досить ретельно і грунтовно підходить до складання власного меню і якості страв, бережуть своє здоров’я і в разі найменшої підозри на захворювання біжить до лікаря.

Секс і любов

Леонід дуже влюбливий, в його житті багато романів, він вміє красиво залицятися, говорити вишукані компліменти. Поруч з Леонідом будь-яка жінка відчує себе справжньою дамою, тому Леонід рідко буває самотній. Що шукає Леонід, він не знає і сам. У нього немає чіткого ідеалу жіночого характеру і краси. Творчій натурі Леоніда властиво перегорить і знову захоплюватися, ці якості не найкращі для створення сім’ї.

Леонід – це суміш пекучого темпераменту і тонкої чуттєвості. Він не схильний до випадкових зв’язків. Отримує справжню насолоду від сексу тільки з тією жінкою, яку давно знає та якому може довіритися. При цьому до самого процесу він ставиться як справжній перфекціоніст, намагаючись брати і віддавати натомість всі сили. Часто може запропонувати своїй партнерці деякі шедеври і навіть хитрощі.

Сім’я і шлюб

Леонід – людина сімейна, він прагне одружитися. Уважно ставиться до дітей, ласкавий та добрий із ними. При цьому його ідеалізм, який він проектує на оточуючих, заважає йому довго прожити в щасливому шлюбі. Шлях до серця Леоніда лежить через шлунок, йому доступні високі почуття, але щоденні макарони здатні вбити в ньому романтика. Часто прискіпливий і вимогливий до своєї супутниці. Також в його характері присутня деяка гидливість, погано вимита чашка здатна серйозно засмутити його.

Ще позначає «сина лева» не терпить публічних докорів, якщо навіть він і заслужив «догану», то розмова варто перенести в спокійне місце, без зайвих свідків. Для Льоні велике значення має вірність, особливо ревнивий і прискіпливий він може бути в нетверезому вигляді. Крім цього, він страшенно ревнивий чоловік. Найчастіше це й стає причиною розлучення. Другий і третій шлюб, як правило, більш вдалий, ніж перший.

Гороскоп імені Леонід

Леонід-Овен – особистість темпераментна і відкрита. Всіма силами він прагне до визнання в суспільстві, дорожить думкою навколишніх. Він щирий у почуттях: не маючи серйозних намірів, ніколи не стане фліртувати з жінкою. Він шукає партнерку, яка б цінувала його гідності.

Леонід-Телець – людина лояльна, з благородними цілями і прагненнями. Він наділений природною чарівністю, користується успіхом у жінок. Леонід-Телець не виносить вказівок і тиску, проте сам не проти нав’язати свою думку, особливо у відношенні партнерки.

Леонід-Близнюки – натура різнобічна і абсолютно чарівна. Свої почуття він висловлює завжди відкрито, не терпить лукавства в інших. Він щиро захоплюється своєю обраницею і чекає такого ж зворотного захоплення: в цьому випадку Леонід-Близнюки стане ніжним і чуйним партнером.

Леонід-Рак – людина імпульсивна і частково самозакоханий. У суспільстві він завжди намагається подати себе як особистість, шляхетну, блиснути своїми достоїнствами. Як правило, Леонід-Рак однолюб, зберігає вірність коханій і ніколи не порушить взяті на себе зобов’язання.

Леонід-Лев – пихатий, самовпевнений чоловік. Він обожнює нав’язувати свою думку, не рахуючись при цьому з думкою інших людей. Свою партнерку Леонід-Лев нерідко ображає своєю владністю і авторитарністю. Не слід дозволяти йому диктувати свою волю, необхідно делікатно показувати, що у вас теж існує своя думка.

Леонід-Діва – людина замислений і несміливий. Він часто одержимий гординею, що змушує його займатися пошуками якихось незрозумілих ідеалів: ідеальної роботи, друзів, взаємин з коханою. У той же час нерішучість не дозволяє йому відкрито добиватися поставлених цілей.

Леонід-Ваги – особистість романтична і витончена. У нього вишукані манери, якими він вводить в оману жінок, закохує їх у себе, а потім без жалю залишає. Будь-які зобов’язання обтяжують його, і зміниться Леонід-Ваги тільки під впливом дійсно сильних і щирих почуттів.

Леонід-Скорпіон – людина владний і запальний. Він не сприймає компромісів, вважаючи за краще відстоювати власну думку до кінця. Його приваблюють поступливі м’які жінки, яким він міг би давати вказівки і які беззастережно потрапили б під вплив його особистості.

Леонід-Стрілець – добродушний, балакучий, захоплений чоловік. Він дуже непостійний у своїх уподобаннях, тому в його житті велику кількість романів, як правило, короткочасні і ні до чого не зобов’язують. У Леоніда-Стрільця бурхливий темперамент, і жінку він вибирає собі під стать.

Леонід-Козеріг – людина заповзятливий і надійний, проте надмірно вимогливий по відношенню до оточуючих. Чітке логічне мислення, і в житті він звик все грунтовно розкладати по поличках. Почуття Леоніда-Козерога також грунтовні і спокійні, він не сприймає пристрастей, любовних зітхань і прогулянок при місяці, так що романтична жінка йому не підходить.

Леонід-Водолій – суперечлива особистість, свої інтереси ставить вище за інших. При досягненні намічених цілей він проявляє незвичайну завзятість, здатний піти по головах заради власної вигоди. Однак заради істинної любові Леонід-Водолій може змінити свій характер і все переключити увагу на кохану жінку.

Леонід-Риби – натура недовірлива, часом примхлива. Він має схильність витати у власних думках і мріях, здатний прибрехати, причому сам вірить у те, що говорить. Багата фантазія наділяє його мистецтвом залицяння за прекрасною статтю. Партнерок у нього безліч, однак, душею він полюбить тільки одну.

Сумісність імені Леонід з жіночими іменами

Леонід і Алла – такий союз відрізняється особливою безкорисливістю. Деколи навіть може здатися, що цим людям не просто один від одного нічого не треба, а абсолютно байдуже. Однак ці відносини насправді дуже міцні. А все тому, що тут на перше кохання Леоніда та Алли стає не теперішня пристрасть і закоханість, яку дуже багато хто помилково приймають за справжню любов, а внутрішній спокій і нескінченна впевненість у власному партнера.

Леонід і Анна – зійдуться швидше на грунті спільних інтересів, ніж божевільної пристрасті. Ні, любов між ними можлива. Більше того, часто вона виявляється настільки міцна, що багато інші пари починають відверто заздрити Ганні і Леоніду.

Леонід і Анжела – Цей яскравий союз можна охарактеризувати як «любов-дружба», «любов-співпраця», але це аж ніяк не означає, що в ньому буде недостатньо самої любові. Просто на перший план у власників цих імен, як правило, виходять не романтичні зітхання під місяцем, а взаєморозуміння, підтримка і даний спорідненість душ. Леоніду та Анжелі добре удвох, вони і сексуально, і психологічно підходять один одному.

Леонід і Валентина – малоймовірно, що цей союз взагалі відбудеться, але якщо він все-таки відбувся, то обом доведеться навчитися поступатися, інакше їх відносини розсипаються як картковий будиночок. Справа в тому, що і Леонід, і Валентина, мають дуже вольовим, сильним характером, так що навіть незважаючи на взаємний потяг, їм, як правило, буває дуже нелегко ужитися під одним дахом.

Леонід і Вероніка – Разом їм добре і спокійно. Вони як гладь в океані. Ці люди дуже тонко відчувають один одного, тому відносини можуть розвиватися цілими роками. Коли ви разом, здається, що будь-які труднощі і проблеми можуть бути вирішені в одну мить. Вірність у стосунках Леоніда та Вероніки буде міцною основою тривалої зв’язку.

Леонід та Людмила – це пара, від якої виходить аура любові і взаєморозуміння. Людмила і Леонід душі один одного не чують і навіть більше того – схильні заражати цією особливістю навколишні пари, які заздрісно спостерігають за їхнім щастям. До слова сказати, достаток один одним Людмила і Леонід приховувати не збираються.

Леонід і Наталія – в цьому дивному, але досить міцному союзі кожен партнер, як правило, являє собою той самий відсутній елемент мозаїки, якого так не вистачає іншому. Леонід обожнює витрачати, Наталія – збирати, він вміє брати, вона віддавати… Ці відносини навіть можна назвати ідеальними, оскільки кожен з партнерів зазвичай грає відведену йому роль, будучи згоден з тим, що в їх союзі все йде саме так, а не інакше.

Леонід і Поліна – володарів цих імен важко назвати схожими, їх об’єднують не тільки погляди на шлюб, практичність і любов до грунтовності. В принципі, в союзі Леонід і Поліна є все, що нехай не зараз, але з часом може стати запорукою вдалого шлюбу: і пристрасть, і повага до сімейних цінностей, і навіть бажання зрозуміти один одного. І хоча останнім для багатьох інших пар – з області фантастики, у власників цих імен є реальний шанс стати щасливим винятком із правил.

Леонід і Елеонора – відносини, в яких задіяні Елеонора і Леонід, наповнені всім, чим тільки можна. Тут вам і романтичні побачення, і сексуальна пристрасть, і буйство почуттів, і пульсування амбіцій. Що найцікавіше, за всім цим і багатьом іншим параметрам чоловік і жінка повністю сумісні. А якщо врахувати, що еротична складова в цьому союзі відрізняється стовідсотковою гармонійністю, то його взагалі слід віднести до розряду найбільш міцних.

Леонід Ельвіра – такий союз має чимало шансів, для того щоб у підсумку стати успішним. А все тому, що у людей з цими іменами є чимала кількість спільних інтересів, їм чуже спокій і вже тим більше самотність. Замість цього вони вибирають для себе атмосферу свята, гучний сміх і нестримні веселощі. У плані фінансів тут теж є цілковита гармонія, оскільки Леонід схильний не шкодувати грошей на обраницю, а Ельвіра, у свою чергу, таку поведінку свого коханого цілком і повністю схвалює. А ще вони є такими коханцями, яких сміливо можна поставити оцінку «п’ять».

Леонід і Юлія – у цій яскравою, красивою парі емоції дуже сильні, адже обидва володарі сильних, ексцентричних характерів. Їх багато що об’єднує: вони ненавидять рутину і нудне життя, обидва прагнуть до визнання і слави. У суспільстві ця пара здатна по-справжньому блищати, а на роботі – заражати оточуючих своїм натхненням та ентузіазмом. У спільному житті Леонід і Юлія дарують один одному чимало незабутніх пристрасних хвилин, однак їх сварки бувають не менш палкими і бурхливими.

Леонід і Уляна – Уляна дуже любить говорити, а Леонід – покірно слухати. І в цьому плані в їх діалозі панує спокій і гармонія. І тут абсолютно не має значення, на які теми вони розмовляють: будь то політика чи перспективи спільного життя. Тут завжди один настає, а інше відступає. У результаті в сім’ї будь-які питання вирішуються досить легко.

Леонід і Анастасія – зазвичай у боротьбі характерів не буває переможця: спільне життя взагалі не надто вдале поле для битви. Тим не менш, розуміючи це розумом, насправді Анастасія і Леонід здатні влаштувати з своїх відносин справжню війну амбіцій. Якщо ці відносини обом дороги, їм слід не забувати про те, що в їх союзі без терпіння і взаємних компромісів не обійтися. В іншому випадку, на їх любовному фронті можуть опинитися самі переможені.

Леонід і Валерія – такий союз відрізняється особливою безкорисливістю. Деколи навіть може здатися, що цим людям не просто один від одного нічого не треба, а абсолютно байдуже. Однак ці відносини насправді дуже міцні. Валерія щиро вважає, що точніше і надійніше, ніж Леонід не знайдеш ні в одному куточку світу. І, що саме чудове, аналогічної думки дотримується і чоловік щодо своєї обраниці. Це дуже темпераментні коханці, які не надто схвалюють популяризацію приватних питань.

Леонід і Вікторія – в життя кращі друзі, в ліжку – пристрасні коханці. Здавалося б, що ще потрібно для ідеальних відносин? Насправді, потрібно ще багато чого, і найцікавіше, що у власників цих імен практично все це є. Вони цілком здатні піклуватися один про одного, підтримувати у важку хвилину, знаходити спільну мову. Вони навіть готові надавати своєму партнеру певну ступінь свободи і закривати очі на його окремі недоліки. Іншими словами, скільки б не тривав яскравий союз Леоніда та Вікторії, нудно їм разом ніколи не буває.

Леонід і Галина – спільність інтересів допомагає їм з легкістю пережити будь-які побутові конфлікти. Так і в плані інтимного життя їх інтереси також, найімовірніше, зійдуться по дуже багатьом параметрам. Словом, це любов і дружба в одному флаконі. Від першої тут присутній ніжність і безкорисливість, а від другої – слідування одним і тим же принципам і цінностям. В результаті у Леоніда та Галини виходять досить міцні відносини, яким будь-які форс-мажори дарма.

Леонід і Жанна – у цій яскравою, красивою парі емоції дуже сильні, адже обидва володарі сильних, ексцентричних характерів. Їх багато що об’єднує: Леонід і Жанна ненавидять рутину і нудне життя, обидва прагнуть до визнання і слави. У суспільстві ця пара здатна по-справжньому блищати, а на роботі – заражати оточуючих своїм натхненням та ентузіазмом. У спільному житті вони дарують один одному чимало незабутніх пристрасних хвилин, однак їх сварки бувають не менш палкими і бурхливими.

Леонід та Ірина – цей союз заснований на неймовірно сильних почуттях і емоціях. Секс і задоволення партнера для вас має величезне значення. Ви знаєте обидва, чим більше віддасте, ще більше отримаєте взамін. У союзі Леоніда та Ірини ключові слова — ніжність, прихильність і плотське задоволення. Будьте уважні до свого партнера, адже у вас є багато спільного. Ця пара буде стабільною і міцною, однак потрібно взаємна довіра. Вірність має принципове значення для них.

Леонід і Любов – це, мабуть, один із самих розумних спілок. Однак нарівні з тим, що його можна охарактеризувати такими словами, як «співробітництво», «дружба» і «партнерство», самої любові тут теж відводиться достатньо місця. Просто тут є один цікавий нюанс: безтурботним вздохам під місяцем Любов і Леонід воліють взаєморозуміння і єднання душ. Їм комфортно один з одним ще й тому, що вони повністю влаштовують один одного як у сексуальному так і в психологічному плані.

Леонід і Марія – цих партнерів по спільній життя може як багато об’єднувати, так і явно не влаштовувати. Наприклад, з одного боку Марія і Леонід можуть відрізнятися блиском, який обидва випромінюють на людях (і особливо на урочистих заходах), володіючи разом з цим загостреним почуттям прекрасного. Леонід, як правило, без розуму від витонченого смаку своєї коханої, а Марія, в свою чергу, вдячна йому за те, що він володіє унікальною здатністю не тільки контролювати ситуацію, але і рідкісним талантом постійно дивувати.

Леонід і Світлана – Цей союз можна сміливо назвати одним із самих ніжних. Як правило, ті, кого звуть Світлана і Леонід являють собою пару, якій властиво проявляти турботу друг про одному. Такі відносини характеризуються в більшості випадків спокійною безтурботною атмосферою, підвищеною чуттєвістю, легкої ранимістю і концентрацією на бажання партнера. Вони абсолютно не люблять сперечатися і вже тим більше всіляко намагаються уникнути грубого тону при веденні діалогу з ким би то не було. Їм більше подобається віддавати, ніж отримувати. Це стосується і емоцій, і любові, і сексу, і матеріальних цінностей.

Леонід і Тетяна – як правило, це міцний союз, у якому ролі чітко розподілені і кожен з партнерів здатний реалізуватися повною мірою. Леонід веде активний громадський спосіб життя, а Тетяна гарантує йому надійний тил, присвячуючи себе дому і сім’ї. Обидва цінують будь плотські задоволення, будь то їжа, сон або секс, і тому в ліжку чудово підходять один одному. Правда, її може бентежити його занадто вільне поводження з грошима, проте найчастіше вона готова з цим миритися, знаючи, що він володіє рідкісною особливістю не лише багато витрачати, але і добре заробляти.

Леонід і Яна – з’ясування відносин між ними протікають досить голосно і навіть люто. Однак так може здатися лише оточуючим. Насправді нічого страшного в цьому немає. Просто і Яна, і Леонід належать до такого типу людей, які не люблять все тримати в собі. Навпаки, при першій же ліпшій нагоді вони «випускають пару» і через п’ять хвилин знову посміхаються, як ні в чому не бувало. В інтимній сфері ці закохані ведуть себе подібним чином.


Залишити відгук