Ксенія Значення Імені

У наш час значення імені Ксенія, Ксенья, найчастіше визначається як гостинна. Існує версія, що походження імені Ксенія пішла від автентичного Поликсения, що означає з грецької – дуже гостинна. Ксенія добра, чуттєва, чесна і чуйна, однак її мінливість, запальність і надмірно розвинене самолюбство можуть відштовхувати оточуючих її людей. Проте вираженість тих чи інших рис Ксенії залежить від того, в який час року вона з’явилася на світло.

Характеристика імені Ксенія

Відповідний знак Зодіаку: Водолій .

Покровительствують планета: Меркурій .

Домінуюча стихія Фен-шуй: Вода .

Талісман-камінь, мінерал, метал: Халцедон.

Талісман-колір: Сріблястий.

Талісман-дерево: Кипарис.

Талісман-рослина: Безсмертник.

Талісман-тварина: Кролик.

Найбільш вдалий день: Субота.

Щасливий час року: Зима.

Особливості характеру: Здатність, Обдарованість, Самолюбство, Справедливість.

Весняна Ксенія – авантюристка, яка любить ризикувати. Вона амбітна і самолюбний, а тому часто домагається в житті того, чого хоче. А хоче вона цікаву і високооплачувану роботу і ідеальну родину. Але її обранцю доведеться неабияк потрудитися, щоб забезпечити своїй коханій не тільки гідний, а і цікавий спосіб життя.

Річна Ксенія відрізняється нетерпимістю до чужих недоліків. Вона владна, вимоглива, прямолінійна і сувора, причому як до своїх колег і підлеглих, так і до своїх домочадців. При цьому річна Ксенія дуже справедлива і об’єктивна, незлопамятна і чуйна.

Осіння Ксенія – ідеальна дружина і мати, яка більшу частину свого часу приділяє створенню затишку в будинку і вихованню дітей. Її не можна назвати товариською і відкритою, навпаки, вона воліє жити в своєму невеликому, але спокійному світі, в якому панує атмосфера тепла, довіри і взаєморозуміння.

Зимова Ксенія – це м’яка, чарівна, влюблива і неймовірно жіночна жінка, яка через свою слабохарактерність часто потрапляє під чужий вплив. Основа шлюбу для неї – це любов і довіра, а не фізичне тяжіння і пристрасть. Зимова Ксенія розумна і мудра, тому в її родині немає місця ревнощів, докорів і сварок.

Характер імені Ксенія

В ранньому віці Ксенія – розумна, вперта і цілеспрямована дівчинка. Вона старанно вчиться в школі, їй легко піддається навчальний матеріал. У спілкуванні з однолітками виявляє комунікабельність. Вона самостійна. Доросла Ксенія – ексцентрична, емоційна і привітна дівчина. Вона людина настрою, і часто її поведінка залежить саме від нього. Схильна здійснювати непередбачувані вчинки, часом навіть важкозрозумілі. Характер у неї сильний, твердий і рішучий. Має багатий внутрішній світ, що надає їй особливе чарівність і шарм. У спілкуванні з нею легко, і її обожнюють друзі.

Таємниця імені полягає в незвичайному і нестандартному мисленні, підприємливості Ксенії. Позитивними якостями є твердість і стійкість темпераменту, доброта, а також відмінна інтуїція. Дівчина володіє яскравою індивідуальністю, її можна охарактеризувати як багатогранну особистість, ніж вона часто викликає в оточуючих суперечливі почуття. Представниця цього імені відрізняється активністю, комунікабельністю, незалежністю. Вона задорна, чуйна і не схильна до конфліктів. Ніколи не прощає підлість, зраду і зраду.

Позитивні риси імені Ксенія: Цілеспрямованість, енергійність, легкість і незалежність, захопленість, здатність буквально кинутися на допомогу. Дівчина з ім’ям Ксенія наглядова, у неї гострий і рухливий розум, що дозволяє їй швидко запам’ятовувати великий обсяг інформації. Як правило, у Ксенії немає проблем з навчанням. Більш того, вона встигає займатися відразу в декількох студіях, любить спорт.

Негативні риси імені Ксенія: Самолюбство, недовірливість, запальність, конфліктність, мстивість. Ксенія не зазнає глибоких почуттів, і зайві переживання не затьмарюють її душу. Інша справа, якщо хтось зачепить її за живе або над нею або її близькими біда нависне. Дівчина з ім’ям Ксенія швидко виходить з себе і так само швидко заспокоюється. У цьому стані вона недовго думає над тим, як краще вчинити і уникнути згубних наслідків у разі будь-яких конфліктів. Ім’я Ксеняи свавільна, може робити все, що їй заманеться, незважаючи на авторитети.

Захоплення та хобі

Основне захоплення Ксенії – це турбота про свою сім’ю та облаштування сімейного вогнища. Усі її інтереси крутяться навколо сім’ї – це і смачні сімейні вечері, і спільні поїздки на риболовлю, і випічка тортів. Представниця імені Ксенія цікавиться рукоділлям, а у вільний час воліє відвідувати фітнес клуб. Її захопленням стають ігри, що вимагають ретельності, терпіння і посидючості. Особливу увагу приділяє логічним іграм.

Професія і бізнес

У професійній діяльності Ксенія метка та активна. Ці якості допомагають їй досягти неймовірно великих успіхів в просуванні по кар’єрних сходах. Їй краще піддаються гуманітарні науки. Здатна досягти успіху в медицині, журналістиці, політиці, геології та фотографії. Їй також може підійти професія вихователя, вчителя, а також інтелектуальна та ділова сфера діяльності.

У Ксенії є всі задатки, щоб стати успішною бізнес-леді, їй не вистачає лише врівноваженості та спокою, які необхідні для прийняття зважених рішень. З цієї причини їй необхідний надійний помічник, який зможе вказати їй на ті чи інші недоліки чи помилки. Треба сказати, що Ксюша звикла реально дивитися на речі, тому мега-проекти, що вимагають великих капіталовкладень, її не цікавлять. Вона воліє заробляти стільки, скільки необхідно для нормального життя її сім’ї.

Психіка і здоров’я

Власниць імені Ксенія можна віднести до такого типу мислення як сангвінік. Ксенія – людина настрою, який гостро сприймає як біди, так і радості, що відбуваються у неї в житті. Вона гостро реагує на будь-яку несправедливість по відношенню до собі або своїм близьким, відповідаючи на неї агресією. Разом з тим її не можна назвати мстивою людиною, навпаки, вона швидко пробачить свого кривдника, але спілкуватися з ним припинить. Їй бракує врівноваженості, спокою і стабільності, до того ж Ксюші важко довіряти людям, які здатні на обман і брехня, тому вона намагається не підпускати їх до себе надто близько. Принциповість і наполегливість Ксенії допомагають їй досягати найвищих вершин, проте впертість і нетерпимість до думок і бажань інших людей може зіграти з нею злий жарт (в кінцевому рахунку їй ні з ким ділити свою перемогу).

Ксенію не можна назвати володаркою міцного здоров’я, а всьому виною її емоційність. Крім того, всі неприємності вона сприймає надто близько до серця, що може призвести до нервових розладів, проблем зі сном і апетитом. Щоб уберегти себе від хвороб, їй рекомендується займатися загартовуванням, а також приймати комплекс необхідних вітамінів і мінералів.

Секс і любов

До чоловіків Ксенія пред’являє досить приземлені умови: це повинен бути досвідчений і вольовий чоловік-захисник, який не буде обмежувати її незалежність і волелюбність. Матеріальна сторона питання при виборі обранця Ксюшу цікавить найменше, оскільки вона ніколи не погодиться на роль утриманки. Крім того, партнер Ксенії повинен бути досить майстерним коханцем, адже для цієї влюбливість, ніжною і замріяної жінки важливо, щоб чоловік розумів її у всіх аспектах. У відповідь вона готова подарувати своєму обранцю не тільки любов і вірність, а і легкість у стосунках, якої так часто не вистачає в сімейному житті з її рутинністю і одноманітністю.

Ксенія – пристрасна натура, але завоювати її серце і розташування не так-то просто. До шанувальників ставиться з холодністю і тримає їх на відстані. Для неї важливо спочатку звикнути до свого обранця, а тільки потім вступати з ним у сексуальні стосунки. Почуття, яке вона відчуває, безмежно, тому їй необхідна підтримка і опора свого партнера. Дівчина може закохатися тільки в мужнього, сильного і ніжного чоловіка. Сексуальні відносини доставляють їй величезне задоволення, але щоб повністю розслабитися, вона потребує невимушеній, домашній обстановці. Як тільки дівчина розуміє, що закохана, занурюється максимально в любовний роман. Ксюша завжди заспокоїть і підтримає свого коханого чоловіка в скрутну хвилину, зніме його втому і підніме йому настрій.

Сім’я і шлюб

Заміж Ксенія виходить рано, при цьому, незважаючи на юний вік, дуже серйозно підходить до питань створення сім’ї, яка для неї стає сенсом життя. Далеко не завжди ранній шлюб Ксенії вдалий, при цьому вона рідко виступає ініціатором розлучення, особливо якщо є діти. Якщо розлучення уникнути не вдасться, Ксенія може впасти в депресію, вивести з якої її зможуть лише нові відносини, в яких партнер буде не тільки брати, а й віддавати їй увагу, ласку і любов. З вірним, люблячим і турботливим чоловіком вона буде чудовою дружиною та матір’ю.

В сім’ї Ксенія – вірна, примірна та віддана дружина. Вона проносить ці якості протягом всього свого життя. Часто буває ревнива. З чоловіком живе в мирі і злагоді. Бувають випадки, коли вона прагне перевиховати свого чоловіка, але зустрівши опір, залишає ці спроби назавжди. Її можна охарактеризувати як добру домогосподарку. Вийшовши заміж, вона не перестає бути непередбачуваним людиною. Дуже любить своїх дітей і готова навіть кинути роботу і присвятити себе вихованню. До домочадцям проявляє терпіння, пишається своїми діточками і часто балує. Не забуває про своїх літніх батьків, ставиться до них з великою повагою і любов’ю.

Гороскоп імені Ксенія

Ксенія-Овен – це дуже владна, амбітна і темпераментна жінка, для якої вкрай важливо власне благополуччя, заради якого вона готова піти на багато що. Ксенія-Овен без докорів сумління буде використовувати людей заради досягнення поставлених цілей. Цікаво те, що їй в усьому супроводжує удача, заохочуючи її працелюбність та наполегливість. До свого партнера Ксенія-Овен ставиться вкрай ревно (таке власницьке ставлення сподобається далеко не кожному чоловікові).

Ксенія-Телець – спокійну, врівноважену, але при цьому вольову Ксенію-Тельця манить розмірене і стабільне життя, в якій немає місця конфліктам і різних сюрпризів. Вона товариська і доброзичлива, але не чекайте, що вона буде з Вами до кінця відверта. Любов Ксенії-Тельця всеосяжна і безмежна, причому такого ж ставлення від чоловіка вона вимагає до себе. Якщо її обранець не здатний цілодобово бути поруч зі своєю коханою, заохочуючи всі її забаганки, Ксенія знайде йому заміну.

Ксенія-Близнюки – ця весела, товариська і неймовірно енергійна жінка воліє жити активним життям і бути в курсі всіх подій. Але бажання Ксенії бути скрізь і відразу призводить до того, що вона не встигає нікуди, так і свої справи до кінця часто не доводить. При цьому ніяких незручностей або докорів сумління з цього приводу вона не відчуває, ставлячись до всього, що відбувається філософськи. Ксенія-Близнюки дуже влюблива, що заважає їй створити міцну сім’ю.

Ксенія-Рак – чарівності, витонченості та жіночності Ксенії-Раку можна тільки позаздрити. Знаючи всі свої сильні сторони, вона вміло маніпулює чоловіками, яких приваблює її ніжний образ. Насправді Ксенія-Рак – це примхлива, лінива і ревнива натура, яка бачить життя лише в темних фарбах. Дуже швидко чоловіки втомлюються від нудотності поведінки Ксенії, залишаючи її на самоті зі своїм песимізмом.

Ксенія-Лев – це щира, відкрита, прямолінійна і великодушна жінка, з якою можна поділитися і радістю, і горем, адже в першому випадку вона порадіє разом з Вами, а в другому розділить всі тяготи життя. Своїми переживаннями Ксенія-Лев ділиться лише з найближчими людьми, при цьому від співрозмовника вона чекає не ввічливих охів і ахів, а щирого участі. Любов Ксенії-Лева глибока і пристрасна, але і від свого партнера вона чекає не менш палких проявів почуттів.

Ксенія-Діва – розум і практичність переважають у Ксенії-Діви над почуттями та емоційними поривами. Тому вона ніколи не покладається на удачу, а добивається всього самостійно. Її працьовитість, завзятість і ділова хватка допомагають зробити їй блискучу кар’єру, якої вона часто не готова пожертвувати заради створення сім’ї. Ксенія-Діва приваблива і чарівна, але в неї немає часу на романи. Зрозуміти, прийняти і полюбити таку ділову жінку зможе лише воістину люблячий і сильний духом чоловік.

Ксенія-Ваги – цю жінку можна порівняти з безтурботно яка пурхає метеликом, яка завжди весела, легковажна і відкрита. Ксенія-Терези не замислюється про завтрашній день, вважаючи за краще жити на повну котушку тут і зараз. Її безпечність залучає таких безтурботних чоловіків, які ще не готові стати розсудливим і стати главою сімейства. Вдале заміжжя Ксенії, народженої під цим знаком, можливо лише з серйозним чоловіком, який все ж не буде повністю обмежувати свободу своєї обраниці.

Ксенія-Скорпіон – для цієї делікатної і самозакоханою натури важлива похвала і заохочення. Нею слід захоплюватися невпинно, причому Ксенія-Скорпіон з однаковим задоволенням сприйме як щирий комплімент, так і неприховану лестощі. Всі свої позитивні сторони вона обов’язково прорекламує, тому оточуючим залишиться лише підтвердити її слова. Чоловік з досвідом з легкістю завоює довіру і серце Ксенії-Скорпіона, адже жінки, як відомо, люблять вухами.

Ксенія-Стрілець – це непередбачувана, активна і чуттєва особистість, у суспільстві якої нудьгувати не доведеться. Так, в голові Ксенії-Стрільця завжди маса геніальних ідей і планів, які вона обов’язково спробує втілити в життя. Цю жінку важко зрозуміти, але її чарівність воістину зачаровує. В активі Ксенії-Стрільця чимало розбитих чоловічих сердець, але це мало її хвилює, адже вона не заспокоїться, поки не знайде того єдиного і неповторного чоловіка, з яким буде готова ділити і горе, і щастя.

Ксенія-Козеріг – це практична, надійна і ґрунтовна натура, яка в прийнятті будь-якого рішення керується, насамперед, тверезим розумом. Не дивно, що саме до Ксенії-Козерогові йдуть за слушною порадою, тим більше що вона ніколи не відмовить у допомозі, яку надає абсолютно безкорисливо (та й визнання їй теж ні до чого, навпаки, вона намагається уникнути загальної уваги, що її стомлює). Ксенія-Козеріг – це однолюб. Свою відданість і любов вона проносить через усе життя. Мало того, вона готова повністю присвятити своє життя інтересам партнера.

Ксенія-Водолій – непостійна і досить безглузда Ксенія-Водолій завжди знаходиться в центрі уваги, адже вона розумна і чарівна, з нею завжди було цікаво спілкуватися. Гострий розум і прямолінійність призводять до того, що у цієї жінки мало друзів і багато заздрісників, які бояться відкрито йти на конфлікт зі скандальною Ксенією-Водолієм. Втім, вона й сама воліє самотність компанії підлабузників, заздрісників і пліткарів. Шанувальників у Ксенії багато, але вона неохоче йде з ними на контакт, боячись розчарувань.

Ксенія-Риби – ця недовірлива, сприйнятлива і меланхолійна особа живе у своєму вигаданому світі, в якому вона – істина в найвищій інстанції. Ксенія-Риби дуже лінива: ніщо не змусить її плисти проти течії і боротися за своє місце під сонцем. Такий образ жінки-загадки приваблює чоловіків, тим більше що Ксенія-Риби досконало володіє мистецтвом флірту і зваблювання. Її ідеал – надійний, сильний і спритний чоловік, який зможе її захистити від усіх негараздів.

Сумісність імені Ксенія з чоловічими іменами

Ксенія і Олександр – Ксенії не сидиться на місці, вона активна і життєрадісна. Олександр теж не відмовиться від цікавих подорожей і ризикованих авантюр. Тому не дивно, що власникам цих імен комфортно і добре.

Ксенія і Дмитро – у Ксюші і Діми є всі шанси створити міцну сім’ю, фундаментом якої будуть любов, довіра і розуміння. Головне – уникати одноманітності і рутинності в сімейному житті.

Ксенія і Сергій – цілеспрямована Ксенія – це джерело величезної кількості ідей, при цьому від Сергія вона чекає їх негайного втілення. Якщо обидва партнери зможуть підлаштуватися під інтереси один одного, то їх чекає вдале сімейне життя.

Ксенія і Андрій – ці яскраві і незалежні особи не готові розлучитися зі своєю свободою, що нерідко провокує сварки. Лише бажання йти на поступки може врятувати союз Андрія і Ксенії.

Ксенія і Олексій – ніжна і уважна Ксенія – чудова дружина, а Олексій – турботливий і вірний чоловік, тому в цій родині панує справжня ідилія. До того ж обидва партнера живуть один з одним і один для одного, що лише зміцнює шлюб.

Ксенія та Іван – і жінка, і чоловік у цьому союзі – однолюби, для яких вірність є головною складовою шлюбу. Надійний і уважний Іван щиро любить свою ніжну й чарівну Ксенію. Їх союз довгий і щасливий.

Ксенія і Євген – у цьому пристрасному союзі постійно вирують пристрасті, адже обидва партнера мають сангвінічним темпераментом. Їм не до вподоби спокійна і розмірене життя, що при відсутності терпіння і розуміння може призвести до розриву відносин Євгенія та Ксенії.

Ксенія і Максим – ця дивна пара знаходить одне одному своє продовження: так, спокійний Максим часто утримує ініціативну Ксенію від необдуманих вчинків. Але Ксюші може набриднути така модель поведінки, адже її життя – це свято.

Ксенія і Володимир – Ксенію манить все нове і незвідане. Вона любить поговорити «по душам», чому Володимир тільки радий, так як і сам тяжіє до філософських бесід. Вони дивляться на життя крізь призму своїх почуттів і емоцій, що по-справжньому їх зближує.

Ксенія і Денис – ці двоє без остраху дивляться у майбутнє, так як вміють приймати життя з її радощами і прикрощами. Ксенія і Денис живуть в мирі та злагоді, осяваючи все навколо своєю любов’ю, чуйністю і добротою.

Ксенія і Павло – цей цікавий союз дуже незвичайний, так як Ксенія і Павло – абсолютно різні люди, яких пов’язує міцна нитка, яка ніколи не рветься. Завдяки любові і розуміння вони твердою ходою йдуть до свого щастя.

Ксенія і Артем – люди зустрічаються, дружать, закохуються, одружуються, – це про відносини Артема і Ксенії. В їх життя в принципі немає місця випадковостям. Їх почуття глибокі і щирі, але надмірна емоційність Ксюші може зруйнувати цю ідилію.

Ксенія і Антон – між Ксенією та Антоном немає недомовленості, а, отже, недовіри і ревнощів. Для них довіра – це основа довгого і щасливого спільного життя, адже любов рано чи пізно проходить.

Ксенія і Михайло – це вдалий тандем, в якому всі рішення приймаються разом і часто без розбіжностей. Ксенія і Михайло завжди підтримують один одного і ділом, і словом, що важливо для гармонійного сімейного життя.

Ксенія і Роман – енергійність, життєрадісність і оптимізм Ксенії окриляють Романа, який готовий заради своєї коханої на будь-які романтичні безумства. Вони рідко сваряться, вважаючи за краще вести спокійну творче життя.

Ксенія і Микола – спокійний Микола не шукає у стосунках пристрасті і запалу (навпаки, йому потрібна тиха гавань). А Ксенія чекає від життя шквалу емоцій, тому цей союз нерідко приречений на невдачу.

Ксенія та Ігор – ні Ігор, ні Ксенія не вірять в кохання з першого погляду, вважаючи за краще пов’язувати своє життя лише з перевіреними і серйозними людьми. Така грунтовність призводить до того, що у них може вийти чудова сім’я.

Ксенія та Ілля – ніжна Ксенія бачить в Іллі захисника, який вбереже її від усіх бід і нещасть. З ним їй легко і затишно, тим більше що він не зазіхає на її свободу. Такі відносини можуть бути довгими і щасливими.

Ксенія і Владислав – своє щастя Ксенія і Владислав бачать у спокої і стабільності. При цьому матеріальна складова, яка стає «каменем спотикання» для багатьох сімей, для них не важлива.

Ксенія і Костянтин – волелюбна Ксенія рідко знаходить спільну мову з справжнім консерватором Костянтином. Коли пристрасть проходить, вона починає «задихатися» в цих відносинах. Підсумок: розлучення з бурхливим з’ясуванням відносин.

Ксенія і В’ячеслав – цей експресивний і темпераментний союз тримається на двох «китах» – любові і пристрасті, причому ці два почуття з часом лише посилюються. В’ячеслав і Ксюша можуть бурхливо з’ясовувати стосунки, а через п’ять хвилин, обійнявшись, дивитися улюблений фільм.

Ксенія і Віталій – в сім’ї Ксенії та Віталія панує атмосфера любові, турботи і ніжності. На них любо-дорого дивитися, адже навколо них витає аура тепла і щастя. Їм добре разом скрізь і завжди, незважаючи на погоду, настрій або матеріальні труднощі.

Ксенія і Олег – це ідеальна пара, в якій Ксенія і Олег відчувають себе коханими, бажаними та щасливими. Головне, чого їм варто побоюватися, це серйозні розбіжності, які можуть перерости в справжню війну характерів.

Ксенія і Юрій – ці незалежні особистості рідко можуть створити дружну сім’ю, оскільки ніхто не хоче ні обмежувати свою свободу, ні нести відповідальність за створення сім’ї. В результаті відносини Юрія і Ксенії дуже часто закінчуються нічим.

Ксенія і Руслан – непередбачуваність і імпульсивність Ксенії заважають їй побудувати міцні відносини з врівноваженим Русланом, який прагне до стабільності. А саме цього Ксюша дати йому не зможе.

Ксенія і Микита – в цьому тривалому та щасливому союзі Ксенія грає роль натхненника свого чоловіка. Вона чарівна, жіночна і господарча, а саме ці якості цінує в жінці Микита.

Ксенія і Кирило – люди, які відповідально підходять до створення сім’ї, тому ретельно вибирають партнера, на що може піти не один рік. Зате союз Кирила і Ксенії ніщо не може зруйнувати.

Ксенія і Тимур – чоловік з ім’ям Тимур темпераментен і амбіційний. У Ксенії він цінує живий розум і життєрадісність. Однак нерозумна тяга чоловіки в цьому тандемі до пригод, включаючи любовний фронт, може зруйнувати стосунки.

Ксенія і Артур – обидва партнера в цій парі допитливі і авантюрні, тому нудьгувати їм не доводиться. До того ж їх об’єднують спільні погляди на життя, стосунки і сім’ю, що, безсумнівно, зміцнює тандем Ксенії та Артура.

Ксенія і Данило – Данило звик жити у відповідності з укоріненими в суспільстві нормами, тоді як Ксенія – птах вільна і незалежна, прагне пізнати всі принади життя. З часом її починає обтяжувати одноманітність життя з Данилом, що призводить до розпаду пари.

Ксенія і Віктор – чуттєвість і сексуальна сумісність – ось основні характеристики цієї красивої пари. Але спільне життя – це ще і стабільність та єдність поглядів, і довіру, а саме цих якостей і не вистачає парі Ксенії і Віктора.

Ксенія і Анатолій – в цій парі партнери ніжні і дбайливі, вони намагаються передбачати бажання один одного і втілити їх у життя. Тому відносини Анатолія і Ксенії стабільні, безтурботні і міцні.

Ксенія і Станіслав – ці відносини, які починаються як легкий і ні до чого не зобов’язує роман, можуть з часом перерости в міцний союз, незважаючи на те, що Ксенія і Станіслав – це абсолютно різні за темпераментом і характером людей.

Ксенія і Вадим – і Вадим, і Ксенія щиро хочуть великій і світлій любові, вони емоційні, але при цьому вміють цінувати свої відносини. Крім того, вони філософськи підходить до всіх своїх проблем, що по-справжньому зближує їх.

Ксенія і Єгор – для цієї пари характерна любов з першого погляду, проте відносини Ксенії і Єгора не відрізняються міцністю і довгостроковістю. А всьому виною імпульсивність Ксенії і мінливість Єгора.

Ксенія і Валерій – володарі цих імен довго придивляються один до одного, однак навіть серйозний підхід до вибору супутника життя не гарантує ексцентричної Ксенії і практичному Валерію світле сімейне майбутнє.


Залишити відгук