Кирило Значення Імені

Кирил – це суперечлива натура, схильна частій зміні настроїв. Він сентиментальний і ранимий, щедрий і чуттєвий, але при цьому безынициативен (Кирилу легше «плисти за течією», ніж твердої і впевненою ходою йти до досягнення поставлених цілей). Але риси його характеру залежать також і від тої пори року, в яку він народився.

Характеристика імені Кирило

Відповідний знак Зодіаку: Рак .

Покровительствують планета: Венера .

Домінуюча стихія Фен-шуй: Дерево .

Талісман-камінь, мінерал, метал: Сапфір жовтого кольору.

Талісман-колір: Темно-жовтий.

Талісман-дерево: Ялиця.

Талісман-рослина: Крокус.

Талісман-тварина: Марал.

Найбільш вдалий день: Субота.

Щасливий час року: Зима.

Особливості характеру: Егоїстичність, Самовпевненість, Комунікабельність.

Весняний Кирило замкнутий і потайливий, тому не слід чекати від нього вияву почуттів та емоцій. Незважаючи на це, він дуже добродушний і шляхетний, за що його люблять і поважають близькі люди. Кирило, народжений навесні, це романтик і мрійник, який живе у своєму незвичайному світі.

Річний Кирило володіє шармом і чарівністю. З ним завжди легко і весело спілкуватися, тому йому завжди раді будь-якої компанії. Багато часу літній Кирило приділяє вивченню філософії і психології, що допомагає йому грамотно вибудовувати як робітники, так і особисті стосунки.

Осінній Кирило має аналітичний склад розуму. Лідер за натурою, він прагне досягти у всіх сферах життя максимальних висот. Його життя завжди розпланована, тому будь-які «сюрпризи» здатні вивести його зі стану рівноваги (причому неважливо, хорошими будуть ці «сюрпризи» або поганими).

Зимовий Кирило відрізняється працьовитістю, старанністю, уважністю до оточуючих. Він чутливий до чужого горя, завжди протягне руку допомоги і захистить тих, хто цього потребує. Його можна назвати улюбленцем долі, якому не доводиться докладати особливих зусиль для реалізації своїх планів.

Характер імені Кирило

Головні риси характеру Кирила — розум, допитливість, честолюбство, егоїзм. Він володіє відмінною пам’яттю. У ранньому дитинстві носій цього імені відрізняється від інших дітей дорослому прагматичністю і самозакоханістю. Він наділений високою самооцінкою, вродженими аристократичними манерами. Звисока дивиться на однолітків, вчиться легко, любить, щоб його всі хвалили. У підлітковому віці може бути дратівливим.

Дорослий чоловік на ім’я Кирило працьовитий, наполегливий, самостійний. У будь-якій компанії тримається окремо, звертаючи на себе увагу оточуючих. Максималізм в характері зберігається на все життя. Така людина досягає поставленої мети, але може раптово втратити все. Має схильність до фізичного прояву сили. Але він зовсім не забіяка. Вміє постояти за себе, використовуючи власний авторитет. Його виручає оптимізм, інтелект і якась загадкова впевненість у правильності прийнятих рішень, яку завжди можна прочитати на обличчі. Це несподіваний і непередбачуваний людина з моментальною реакцією на слово чи дію.

Позитивні риси імені Кирило: Розвинена інтуїція, інтелект, оптимізм, життєрадісність, готовність до терплячого праці, а якщо треба, і до захисту. Кирило з дитинства прагне бути першим у навчанні, іграх, легко знаходить своє місце в колективі.

Негативні риси імені Кирило: Ексцентричність, некерованість, зайва самовпевненість, твердість, зазнайство, легковажність, егоїзм, максималізм. Його принцип: «все або нічого». Ім’я Кирило приділяє велику увагу своїй зовнішності, чекає похвали і компліментів на свою адресу. Для нього важливо зовнішній прояв сили та інтелекту. Як керівник він може бути надто вимогливим, суворим, хоча таким не є.

Захоплення та хобі

Кирило настільки талановитий, що коло його захоплень може починатися з нудних археологічних розкопок і закінчуватися винаходом століття. Основні хобі — музика, література, мистецтво, архітектура, право. Любить подорожувати, аналізувати побачене, ділитися враженнями, мріяти.

Професія і бізнес

Кирилу по плечу будь-яка професія. Він може стати прекрасним суддею, талановитим лікарем, неперевершеним адвокатом, реалізувати себе як творчу особистість. Самоствердитися в роботі йому допомагають глибокі знання, вміння аналізувати, віра у власні сили та щоденна праця. Як керівник, така людина може бути надмірно вимогливий, але це пояснюється захопленістю проектом або ідеєю, прагненням до досконалості результату. Він рідко стає по справжньому багатим, але ніколи не потребує в грошах.

Оригінальні ідеї і працьовитість обов’язково принесуть Кирилу успіх у будь-якій сфері діяльності, але при дотриманні двох основних умов. Якщо він зможе правильно організувати свій бізнес, а для цього він повинен бути одноосібним власником (володарі цього імені не можуть працювати з партнерами, оскільки не готові ділити владу). Якщо він позбудеться від юнацького максималізму і надмірної самовпевненості. Норовливість і незалежність також можуть стати перешкодою на шляху до реалізації намічених планів. Не вистачає Кирилу таких якостей як м’якість і пластичність.

Психіка і здоров’я

Володарі імені Кирило найчастіше – холерики. Кирило – образлива, примхлива і злопам’ятна натура, яка ніколи не забуде і не пробачить свого кривдника. Мало того, як тільки випаде зручний випадок, він обов’язково помститься. Тому краще бути обережним у висловлюваннях щодо переваг і недоліків Кирила. Володар цього імені самовпевнений і егоїстичний, але при цьому він об’єктивний і справедливий, він цінує чесних і цілеспрямованих людей, які можуть йти до своєї мети, долаючи всі труднощі. Стриманість Кирила – це захисна реакція, за допомогою якої він намагається вберегти себе від розчарувань. Крім того, у нього надмірно розвинені лідерські амбіції, тому він не може дозволити собі виявити слабину.

Кирило – володар прекрасного здоров’я, має міцний від народження імунітет. У дорослому житті він намагається підтримувати себе у формі, адже для нього вкрай важливо те, як він виглядає. Однак здоров’я залежить від психічного стану. Позитивні емоції, задоволеність роботою, становищем у суспільстві робить його довгожителем. Але якщо ж він збирає багато негативної енергії, у нього виникають нервові зриви, онкологічні захворювання, депресії. Єдине, на що слід звернути увагу Кирилу, так це на свій раціон, оскільки він схильний до захворювань травної системи.

Секс і любов

Перфекціоніст у всьому, Кирило і супутницю життя вибирає дуже ретельно і скрупульозно. Для нього важливо, щоб його жінка була красивою, жіночною, сексуальної і ефектною, адже вона повинна буде відповідати своєму чарівному і привабливому чоловікові. Кирило дуже ревнивий, хоча ніколи не покаже цього (та й взагалі він рідко виявляє свої почуття по відношенню до своєї коханої, хоча сам буде вимагати до себе максимум уваги і ласки). Найчастіше він закохується не в жінку, а її ставлення до нього, тому його обраниці доведеться неабияк постаратися, щоб по-справжньому закохати в себе егоїстичного Кирила. Володарі цього імені вміють красиво залицятися, вони з легкістю завойовують як довіра, так і любов жінок, при цьому вони здатні на глибоке і сильне почуття.

Таємниця імені Кирило приховує дуже влюбливість чоловіка. Секс він вважає великим задоволенням. Кирило, рано пізнає всі принади інтимного життя, любить різноманітність, тому намагається вносити в секс елемент гри, тому йому потрібна розкута жінка, готова підтримати його фантазії. Йому подобаються розумні і ефектні жінки. У відносинах із протилежною підлогою дотримується моральних принципів. В шлюбі вірний і надійний, проте, образливий і злопам’ятний. Можна поспівчувати жінці, яка необдумано і незаслужено образила людину з цим ім’ям. У володаря цього імені дивним чином поєднуються пристрасть і спокій, консерватизм і оригінальність, чуттєвість і тактовність.

Сім’я і шлюб

У дружини Кирило вибирає собі розумну, красиву, спокійну, турботливу, але при цьому вольову і владну жінку, з якою буде не тільки затишно і комфортно, але і цікаво. Для Кирила важливо, щоб його дружина справляла на оточуючих виключно сприятливе враження, тому зі скандальною і конфліктної жінкою він свою долю ніколи не зв’яже (сам він намагається уникати будь-яких з’ясувань відносин і сварок). Своїй дружині Кирило змінювати не буде, оскільки вважає таку поведінку негідною справжнього чоловіка. А ось із тещею відносини у нього рідко складаються: навпроти, між ними спалахує справжня холодна війна, при цьому Кирило ніколи відкрито не покаже свою ворожість по відношенню до тещі.

Кирило – відмінний сім’янин, який зберігає вірність дружині, допомагає їй по господарству (хоч і ледача за своєю природою), а також бере активну участь у вихованні своїх дітей. Він невибагливий в побуті, ні в їжі (головне, щоб його любили і їм захоплювалися, тоді він відплатить сторицею своїм домочадцям). Комфорт для нього – це, передусім, спокійна атмосфера в домі, відсутність сварок і скандалів. Важливо й те, що найчастіше він не прагне встановити своє лідерство в сім’ї, з легкістю передаючи свої повноваження дружині, яка, знаючи певну безініціативність свого чоловіка, бере кермо влади в свої руки.

Гороскоп імені Кирило

Кирило-Овен – Це енергійний, послідовний, честолюбний і дуже вимоглива людина, яка звикла все робити ідеально. У його житті немає місця випадковостям і імпульсивних дій, оскільки Кирило-Овен схильний скрупульозно планувати своє майбутнє. Від своєї обраниці він часто вимагає і чекає того, чого вона йому не може дати, тому одружується досить пізно, ретельно вибираючи свою ідеальну жінку.

Кирило-Телець – Це боязкий, наївний і чутливий чоловік з тонкою душевною організацією, який свої почуття і емоції ховає за маскою байдужості. При цьому Кирило-Телець зовсім не є слабкою людиною, навпаки, у критичній ситуації він здатний зібрати свою волю в «кулак» і протистояти будь-яким труднощам. У відносинах з жінками Кирило-Телець проявляє себе як вірний супутник життя, готовий протягом усього життя дарувати свою любов одній-єдиній жінці.

Кирило-Близнюки – в цьому людині вирують пристрасті та емоції, які то затихають, то спалахують з новою силою. Крутий норов Кирила, народженого під цим знаком, та його мінливий настрій привносять в життя цього чоловіка безліч проблем і нестабільність. Кирило-Близнюки часто незадоволений своїм життям і самим собою зокрема, тому намагається самоствердитися за допомогою своєї обраниці, з якої звертається деспотично і дуже жорстко.

Кирило-Рак – добрий і чарівний Кирило-Рак має безліч друзів і знайомих, але при цьому потребує любові, теплоти і турботи своїх близьких людей, до яких дуже сильно прив’язаний емоційно. Він інтелігентний і вихований, галантний і уважний, тому подобається жінкам, до яких завжди ставиться по-джентльменськи (Кирило-Рак, навіть отримавши відмову, ніколи не виявить брутальності або неповаги по відношенню до своєї обраниці).

Кирило-Лев – цей гордий і принциповий чоловік звик всього добиватися самостійно, причому він ніколи не діє в пориві пристрасті або під впливом емоцій (його дії вивірені і прораховані, що допомагає уникнути різного роду «неприємних сюрпризів»). Стриманий і розважливий Кирило-Лев і у відносинах з представницями прекрасної статі: так, перед тим, як зважитися на серйозні стосунки, він довгий час буде спостерігати за майбутньою пасією і оцінювати її поведінку. Як партнер Кирило-Лев відданий і турботливий.

Кирило-Діва – це досить замкнута людина, який при першій зустрічі справляє враження привітного і товариську співрозмовника. Для Кирила-Діви важливо, щоб у всьому панував порядок, тому він намагається дотримуватися встановлених у товаристві правил та норм. Така стриманість і «правильність» часто сприймаються жінками як холодність, що може негативно позначитися на особисте життя Кирила-Діви.

Кирило-Ваги – цей доброзичливий і м’який за вдачею людина не любить бути в центрі уваги (особливо якщо це пов’язано зі скандалами і конфліктами, навпаки, він воліє бути стороннім спостерігачем і підтримувати з оточуючими його людьми рівні відносини). Кирило, народжений під знаком Терези, має яскраво вираженим почуттям прекрасного: він відмінно розбирається в музиці, літературі, кіно і жінок. Тому не дивно, що його пасією може стати лише розумна, красива і вихована жінка.

Кирило-Скорпіон – це владна і замкнута натура, зосереджена виключно на досягненні поставлених перед собою цілей. Кирило-Скорпіон впертий і наполегливий, він ніколи не відійде від наміченого плану і не змінить своїм життєвим принципам, тому працювати, дружити, а тим більше жити з ним вкрай складно. Партнерка Кирила-Скорпіона повинна змиритися з тим, що її життя буде рано чи пізно повністю підпорядкована життя і розпорядку дня Кирила.

Кирило-Стрілець – суперечливість і незалежність Кирила-Стрільця і манять, і відштовхують одночасно, оскільки вловити його настрій і зрозуміти хід думок не завжди легко. Він красномовний, товариський і володіє даром переконання, що допомагає йому без особливих проблем підніматися по кар’єрних сходах і добиватися прихильності жінок, які повинні пам’ятати про те, що Кирило-Стрілець дуже непостійний в почуттях, а тому довіряти йому не варто.

Кирило-Козеріг – цей потайний людина, що віддає перевагу жити в своєму окремому світі, дотримується консервативних поглядів на життя, тому чекати від нього авантюрних звершень не слід. Кирило-Козеріг ранимий і вразливий, тому ховає свою чутливість за маскою спартанського спокою і байдужості. Така поведінка властива йому і у відносинах з жінками, оскільки він боїться любовних розчарувань і зради. Сам же буде вірним і надійним партнером.

Кирило-Водолій – в цьому шляхетному чоловікові поєднуються сила, розум і надійність, але він боїться довіряти людям, тому воліє жити як самотній вовк, цінує свою свободу і незалежність. Кирило-Водолій вміє глибоко і щиро любити, але йому важко розлучитися з холостяцьким способом життя і довірити свою долю жінки (своє життя він зв’яже лише з тієї, якій буде довіряти на всі сто відсотків).

Кирило-Риби – це практична і прагматична особистість, яка вміє поєднувати тверезий розум з інтуїцією, до якої Кирило-Риба завжди прислухається. Він відкритий і щирий, що не може не мати до нього людей. Але з цим чоловіком треба бути обережним, оскільки у будь-якому знайомстві він шукає свою вигоду, яку ніколи не упустить. В любовних відносинах Кирило-Риба також звик отримувати більше, ніж віддавати, з чим повинна буде змиритися його обраниця.

Сумісність імені Кирило з жіночими іменами

Кирило і Ольга – володарі цих імен мають схильність до лідерства, що часто заважає їм побудувати міцну і дружну сім’ю. Крім того, ні Ольга, ні Кирило не вміють і не хочуть визнавати свою провину, а, отже, йти на компроміси. Між ними є любов і пристрасть, але немає взаєморозуміння, без якого неможливо гармонійне співіснування двох людей.

Кирило і Анна – в цьому багатогранному і цікавому союзі партнерам не доведеться нудьгувати, оскільки обидва постійно перебувають у пошуку себе і свого місця в цьому житті, обидва люблять вести філософські бесіди, не кажучи вже про об’єднує Кирила і Анну пристрасті до подорожей. Тримається цей тандем на любові, розумінні і загальних цілях.

Кирило і Олена – чарівний та вражаючий Кирило з легкістю завойовує любов Олени, але йому не слід розслаблятися, оскільки цей союз не буде безхмарним, а все з тієї простої причини, що Олена не хоче підпорядковувати своє життя бажанням Кирила і розлучатися зі своєю незалежністю. Постійні конфлікти приведуть до того, що пара розпадеться.

Кирило і Юлія – Юлія – жінка-свято, яка вміє наповнити навіть рутинну сімейне життя яскравими фарбами. Вона любить авантюри, на відміну від спокійного і врівноваженого Кирила, який цінує, насамперед, стабільність. Життєрадісність Юлії і практичність Кирила допомагають їм створити міцний і надійний тандем.

Кирило та Ірина – цю пару часто називають ідеальною, адже обидва партнера не тільки люблять і цінують один одного, але і прагнуть розширити свій кругозір за допомогою книг, нових знайомств та відвідування цікавих місць. Іра і Кирило вміють радіти життю, тому рідко сваряться, намагаючись знаходити компроміси, що дуже важливо для гармонійних відносин.

Кирило і Анастасія – обидва партнери володіють сильною волею, владністю і амбітністю, що призводить до постійних конфліктів. Настя і Кирило сваряться з будь-якого приводу, причому процес примирення в них може затягнутися на тижні. Ні пристрасть, ні любов найчастіше не можуть врятувати цей емоційний союз двох імпульсивних людей.

Кирило і Тетяна – спокій і розміреність – ось визначальні чинники цього союзу, в якому не киплять пристрасті, що абсолютно влаштовує Кирила і Таню. Вони живуть і працюють задля процвітання і благополуччя своєї сім’ї, що є для них головною цінністю в житті. Вони знаходять сенс життя один одного, а не у відвідуванні веселих і галасливих компаній.

Кирило і Катерина – володарі цих імен ранимі й уразливі, вони гостро сприймають критику на свою адресу. Знаючи про це, Кирило і Катя намагаються проявляти по відношенню один до одного максимум турботи, ніжності, уваги і тактовності, тому і сварок у сім’ї практично не буває, що благотворно позначається на розвитку їх відносин.

Кирило і Наталя – одноманітність не загрожує цим цікавим і різнобічним відносин, адже Кирило і Наталія прагнуть до досягнення однакових цілей, вони думають подібним чином, а тому і діють спільно. Відпочинок для Кирила і Наташі – це, перш за все, спільне проведення часу далеко від суєти і шуму.

Кирило і Марина – ця красива, яскрава і ексцентрична пара веде активний спосіб життя і терпіти не може побутової рутини (особливо це стосується жіночої половинки пари). Кирило владний і амбітний, тому буде намагатися придушити волелюбність Марини, що буде провокувати серйозні сварки і скандали. У підсумку пара може припинити своє існування.

Кирило і Марія – в цьому союзі немає розуміння, так як і Кирило і Марія звикли понад усе ставити виключно свої інтереси. Їх висока самооцінка і надмірний егоїзм не дозволяють їм бути ніжними і люблячими партнерами, які піклуються один про одного. Навпаки, часто їхні стосунки нагадують пафосну офіційну зв’язок.

Кирило і Світлана – незважаючи на те, що обидва партнери володіють сильними і владними характерами, мудра Світлана вміє йти на поступки, розуміючи, що для Кирила вкрай важливо відчувати себе одноосібним главою сімейства. Чоловік у цьому союзі в знак подяки своїй розуміючої жінці подарує турботу і любов.

Кирило і Христина – цей дивний, але на диво міцний союз об’єднує двох людей з абсолютно різними характерами. Так, Кирило і Христина ідеально доповнюють одне одного: він – економіст і прагматик, вона – расточительница і мрійниця. Він любить її за життєрадісність і енергійність, а вона його – за врівноваженість і мужність.

Кирило і Вікторія – відносини Вікторії і Кирила будуються спочатку на сексуальному потязі, який з часом може перерости в глибоке почуття. Однак можливий і інший варіант розвитку подій: швидко спалахнула зв’язок дуже швидко згасне, залишивши після себе лише почуття розчарування.

Кирило і Ксенія – між Кирилом і Ксенією рідко спалахують почуття на перших побаченнях. Навпаки, пройде чимало часу, поки вони зрозуміють, що створені один для одного. Але якщо вже між ними і спалахне почуття, то воно буде справді глибоким і справжнім. Крім того, свою любов вони пронесуть через усе життя.

Кирило і Яна – якщо відносини Кирила і Яни засновані на любові, а не на холодному розрахунку, то їм уготовано воістину райдужне майбутнє, в якому є місце і славу, і матеріальної стабільності, і розуміння між партнерами. Крім того, власники цих імен можуть досягти успіху, якщо обзаведуться власним бізнесом.

Кирило і Аліна – в цьому союзі волелюбної Аліні доведеться йти на поступки, в іншому випадку спокійні стосунки швидко переростуть у боротьбу за владу і лідерство в сім’ї. В цілому Аліні і Кирилу доведеться навчитися терпінню і постаратися згладжувати всі ті гострі кути, без яких не буває сімейного життя.

Кирило і Діана – ці двоє бачать один в одному не тільки своє продовження і другу половинку, але і вірних друзів, що лише зміцнює їх союз. Кирило і Діана не будуть сваритися із-за грошей, оскільки вважають їх не метою, а лише засобом для досягнення поставлених планів. Вони воліють спрямовувати свою енергію на розвиток своїх відносин.

Кирило і Дарина – ініціативний Кирило бере піклування над ніжною і спокійною Дарією, яка ніби створена для того, щоб дарувати чоловікові і дітям свою любов та турботу. Даша готова слухняно втілювати в життя задумки чоловіка і виконувати всі його забаганки, адже сім’я для неї – основа життя. Кирило дуже любить свою жіночну дружину і намагається балувати її своєю увагою.

Кирило і Олена – у цій цілеспрямованої парі панує ідеальна гармонія, адже Кирилу і Олені чужі пристрасні з’ясування відносин і емоційні сплески. Вони живуть тихим і розміреним життям, в якій понад усе цінується стабільність. Головне, щоб в один прекрасний день обом не набридла розміреність, і не захотілося привнести у відносини різноманітності.

Кирило і Олександра – без взаємних поступок і бажання миритися з недоліками один одного союз Кирила і Олександри ніколи не буде щасливим. І це цілком закономірно, адже коли зустрічаються два вольових і сильних характеру, то один повинен підкоритися, щоб зберегти мир і спокій у відносинах.

Кирило і Людмила – найчастіше це не дуже міцний союз, а всьому провиною те, що Кирило, ні Людмила не готові віддати сімейні кермо правління, з-за чого розігрується справжня війна, що закінчується в кінцевому підсумку розлученням. Крім того, подружжя не готові повною мірою попрощатися зі своєю свободою, що теж може стати причиною для сварок.

Кирило і Поліна – обидва шанують традиційні сімейні цінності, обидва практичні і розважливі, що не заважає їм щиро і ніжно любити один одного. Не дивно, що Кирило і Поліна – прекрасна пара, якої чекає справді світле майбутнє, в якому буде і пристрасть, і повага, і любов.

Кирило і Валерія – відносини між Кирилом і Валерією розвиваються повільно, що йде їм на користь, оскільки обидва мають можливість добре дізнатися один одного і зрозуміти, чи варто їм зав’язувати серйозні стосунки. Їх різні характери, є гарантією того, що їм нудно удвох не буде, навпаки, їм гарантовано справжня буря живих та яскравих почуттів.


Залишити відгук