Ірина Значення Імені

Ірина — дуже популярне ім’я. За поширеністю воно в першій п’ятірці імен, особливо в містах. Ірина з дитинства відрізняється самостійністю та рішучістю. Любить читати, займатися спортом і подорожувати. Її комунікабельність дозволяє легко знайти спільну мову з іншими людьми. Доросла володарка імені — з тих людей, які знають, чого хочуть від цього життя.

Характеристика імені Ірина

Відповідний знак Зодіаку: Діва .

Покровительствують планета: Уран .

Домінуюча стихія Фен-шуй: Метал .

Талісман-камінь, мінерал, метал: Опал.

Талісман-колір: Блідо-блакитний.

Талісман-дерево: Каштан.

Талісман-рослина: Конвалія.

Талісман-тварина: Сова.

Найбільш вдалий день: П’ятниця.

Щасливий час року: Весна.

Особливості характеру: Самостійність, Активність, Прямолінійність, Рішучість, Об’єктивність.

Весняна Ірина у дитинстві схильна до захворювань дихальних шляхів. Талановита і працьовита, хитра і вивертка вона самостійна і заповзятлива, але рішучості їй не дістає. Ірина в змозі тверезо оцінити що відбувається і зробити вірний вибір. У компанії розкута, для неї не становить проблеми заводити нові знайомства. Музикальна, любить співати і добре танцює. Весняна Ірина комунікабельна, любить цікаві бесіди, при цьому вона уважний слухач. Більш відповідна професія – сфера мистецтва, але, можливо, її надихне робота швачки, продавця, референта, конструктора.

Річна Ірина – це людина працьовита, довірливий і добрий. Вона може допомогти кожному, хто потребує її допомоги. Не любить коли її критикують. Її основна мета – створити затишок, зі смаком обставити квартиру і оформити інтер’єр. Готує вона із задоволенням. Її відданість друзям і коханій людині викликає захоплення. Комунікабельна, легко знайомиться з новими людьми, але далеко не кожен може стати її другом. В шлюбі річній Ірині не завжди щастить.

Осіння Ірина – сувора і розважлива. Перш ніж приймати якесь рішення, добре продумує. Независтлива, запаслива, неконфликтна. Осіння Ірина має важкий характер, вона вельми вимоглива, тому жити поруч з нею нелегко. Володіє загостреним почуттям справедливості. Неприязно відноситься до корисливим людям, всіляких дипломатичним і тактичним прийомам, ніж налаштовує людей проти себе. Вона енергійна і діяльна господиня.

Зимова Ірина – принципова, тверда, суперечлива й дипломатична натура. Складності в життя створює собі сама, а потім стоїчно починає боротися з ними. У спілкуванні вона замкнута і скованна. Зимова Ірина затишно почуває себе в чоловічому суспільстві. Часто свої негативні емоції вихлюпує на чоловіка. Відносини зі свекрухою натягнуті.

Характер імені Ірина

Таємниця імені Ірина приховує владну, сильну, комунікабельну, сильну і самостійну особистість. Така жінка чітко знає свої можливості. Дівчина вміло будує плани на перспективу, ставить нездійсненні завдання, а тому досягає їх із завидною успішністю. Вона добре володіє даром слова і наділена почуттям гумору. Це допомагає їй вибратися з лабіринтів людських взаємин. Товариська і весела, вона насправді потайний чоловік.

Ірина добре вчиться в школі, прагне отримати престижну освіту, зробити вдалу професійну кар’єру. Працюючи в чоловічому колективі, користується авторитетом і повагою з-за відповідальності та поступливості характеру, наполегливості. Їй можна доручити будь-яке складне завдання, і вона завжди знайде шляхи вирішення. Вона вважає, що особисті проблеми не повинні стати надбанням громадськості.

Позитивні риси імені Ірина: Порядність, стриманість почуттів і емоцій, врівноваженість, витримка, надійність. Ірина (Орися) росте слухняною, життєрадісною дитиною. Вона не доставляє клопоту ні батькам, ні вчителям. Вона добре вчиться, часто буває відмінницею. В юності ім’я Ірина самостійна, може жити окремо від батьків, хоча до них дуже прив’язана. Ірина — матеріаліст, об’єктивно оцінює ситуацію, не піддається ілюзіям. У імені Ірина не буває нездійсненних бажань або мрій. Вона реально оцінює свої здібності і знає, чого хоче і чого може досягти. Ірина товариська, прагне увійти у вище суспільство.

Негативні риси імені Ірина: Надмірна поміркованість, скептицизм, гонор, пихатість, образливість, холодність, прихована гординя. Ірині чужі тонкі прояви душі, її врівноваженість і скепсис можуть відштовхувати людей, заважати щирому і довірчого спілкування. Значення імені завжди намагається увійти в суспільство впливових людей і заради цього поступитися навіть сердечною прихильністю.

Захоплення та хобі

Ірина приділяє чимало уваги моді і своєї зовнішності. Вільний час віддає відвідування салону, шопінгу, перукарні, дружньої зустрічі. Вона навряд чи знайде «паузу» для того, щоб зайнятися вишиванням або в’язанням, але вміє цінувати ручну роботу, добре знає тонкощі такої майстерності. До спорту ставиться без особливого фанатизму», найкращим відпочинком вважає сон і хатню тишу.

Професія і бізнес

Гарне виховання і батьківська наука «роблять Ірину чудовим дипломатом, гарним керівником. Вона вміє керувати підлеглими без підвищення голосу, моралей і адміністративних важелів. Така жінка поважає людей і отримує натомість слова подяки і переконливі результати колективної праці.

Ірина потребу в спілкуванні, їй приємно бути в центрі уваги. Така риса характеру допомагає досягти лідерських позицій у політичній сфері. Успішною є робота на посаді менеджера, психолога, адвоката, прокурора, бізнесмена, викладача.

Психіка і здоров’я

Жінки з ім’ям Ірина найчастіше являють собою холериків. Ірина – це екстраверт, який легко може пристосовуватися до будь-яких умов. Одночасно суб’єктивна і об’єктивна. У неї велика потреба присвятити себе якійсь справі (наприклад, турботи про рідних, громадської діяльності або релігії). Її терплячість часто межує з жертовністю. Володіє твердою волею і завжди прагне дотримуватися чітко обраної позиції. Часто керується жіночою логікою. Почуття гумору розвинений досить сильно.

Дівчина на ім’я Ірина – володарка досить міцного здоров’я, але все-таки треба звернути увагу на нервову систему: небажано перевтомлюватися і звалювати на свої тендітні плечі непосильний тягар турбот і проблем. Вона вміє стримувати емоції, однак це негативно позначається на її здоров’ї. У неї можливі перепади кров’яного тиску до небезпечно низьких показників. Вегетосудинні захворювання, які найчастіше їй діагностують, можуть бути спадковими і вимагають регулярних курсів профілактики. Крім того, Ірі слід поберегти очі, щоб уникнути проблем із зором.

Секс і любов

Любов для Ірини найчастіше – справжня драма: прекрасна перша любов, всепоглинаюча остання любов… Це яскрава і смілива особистість. Вона не шукає в любові порятунку від самотності, а розігрує свою любовну історію. У любові Ірина здатна дарувати своєму чоловікові душевне тепло і неймовірну ласку. Ірина ніколи не дасть знати, що і їй знайомі душевні страждання, муки і сексуальна незадоволеність.

Вона любить легкий флірт і красиві залицяння, але рідко її захоплюють сильні пристрасті і глибокі почуття. Навіть з найкращим і палким коханцем у неї може бути почуття самотності. Дівчина звикла сама вибирати чоловіків, тому не терпить наполегливих і нав’язливих залицянь. В любові вона щира і ніжна. Не переносить молодих людей з вираженими рисами «нарцисизму» (виключній самозакоханості).

Сім’я і шлюб

Заміж Ірина виходить пізно або раптово, рішення приймає осмислено. Її обранцем може стати як давно знайомий чоловік, так і чоловік, до якого вона несподівано запалився любов’ю. Але ця людина повинна повністю відповідати її ідеалам. Ірина безкорислива і турботлива, вона любляча мати і вірна дружина. Користується великою повагою у чоловіка і дітей. Ніколи не присвячує своє життя повністю родині і створення домашнього затишку. А ось главою сім’ї їй не судилося стати, оскільки у всіх справах вона все ж таки покладається на чоловіка. Іра може стати прекрасною господинею, якщо зможе перебороти свою лінь. Тим не менш, своїй сім’ї, вона дарує стільки тепла і любові, що всі її недоліки тьмяніють на тлі її достоїнств.

У шлюбі Ірина вважає головними взаємоповага і любов, а не секс. Вона дуже дорожить довірою чоловіка, сімейними традиціями і цінностями. З коханим чоловіком і гарною родиною може гори перевернути. Але ніколи не стане просто дружиною або терплячою і прекрасною мамою, навіть в дуже заможній родині. Робота для такої жінки – далеко не порожній питання.

Гороскоп імені Ірина

Ірина-Овен – активна, наполеглива, душевна жінка. У будь-своє починання вона намагається залучити якомога більшу кількість людей, щоб тим самим полегшити собі життя. при цьому вона робить це з такою уявною простотою і щирістю, що відмовити їй неможливо. Таким же чином Ірина завойовує чоловіків: вони не можуть встояти перед її чарівністю.

Ірина-Телець – вперта, уважна до дрібниць і делікатна натура. Втілення її мрії може затягнутися на багато років, але Ірина-Телець все одно не відступить і не відмовиться від неї. У підсумку вона рано чи пізно досягне бажаного. Почуття Ірини міцні і незмінні. Вона ніколи не пробачить чоловіка, який її обдурив, але і розлюбити його не може.

Ірина-Близнюки – це розсіяна, але при цьому життєлюбна особистість. Навколо неї повним ходом вирують події, які вона сама створює, але в більшій мірі це лише видимість діяльності і зайнятості чимось корисним. Вона вміє довести оточуючих до крайньої точки кипіння, а сама тихенько зникнути. У любовних справах Ірина так само суетлива: вона здатна багато пообіцяти, але не варто серйозно сприймати її слова.

Ірина-Рак – Ірина, народжена під знаком Раку, жінка вразлива та ніжна. Їй притаманні багато страхи – страх відбулася мрії, відсутність просування по кар’єрних сходах, страх нерозуміння у стосунках з чоловіком. Намагаючись підлаштуватися під людей і обставини, Ірина-Рак в результаті втрачає свою індивідуальність. Всі побоювання зникнуть, якщо опорою в її житті зможе стати надійний чоловік, якому Ірина з любов’ю і радістю присвятить свої мрії.

Ірина-Лев – жінка авторитарна, примхлива, жорстка. Єдино правильним вона визнає лише свою думку, у кожному її вчинку можна побачити неприхований егоїзм. Ірина-Лев не в змозі цінувати людей, кожен з них — лише черговий етап на шляху до її величі. У друзях вона не потребує, а у відносинах з чоловіками вважається себе музою, яку повинні славити.

Ірина-Діва – це жінка розсудлива, імпозантна, ділова і відповідальна. В саму нудну, рутинну роботу Ірина здатна привнести іскорку натхнення і творчості. Ірина-Діва мислить розсудливо і розважливо, прагне до статку й незалежності, розраховує тільки на себе та свої сили. Виглядає вона на людях завжди приголомшливо і часто зачаровувати чоловіка може мимоволі. До вибору обранця ретельно підходить: Ірині потрібно, щоб чоловік оцінив найголовніше якість у неї — індивідуальність.

Ірина-Ваги – делікатна, тендітна, витончена натура. Ця Ірина буде, насамперед, прислухатися до оточуючих, сприймати і поважати їх думку, а потім може висловити своє бачення ситуації. Ірина-Ваги любить проводити час в чоловічому суспільстві, вона чарівна, кокетлива, але nravstvenna. Перевагу віддає одного-єдиного вірного і надійного чоловіка.

Ірина-Скорпіон – вразлива й запальна, але довго ображатися не вміє. Любителька підвищеної уваги до себе. Вона важко йде на поступки, але вміє визнавати свої помилки. У Ірини безліч шанувальників, адже вона ретельно стежить за своїм зовнішнім виглядом. Вона емоційна, влюблива і цінує різноманітність у відносинах з чоловіком.

Ірина-Стрілець – заповзятлива жінка, владна і пристрасна. Вона по натурі своїй лідер, уміє ввічливо наполягати на своїй точці зору і, як правило, оточуючі люди поважають її за це. Свої оригінальні ідеї Ірина-Стрілець вміє втілювати в життя. У неї може бути багато романів, переважно в молодості (таким чином вона набирається досвіду і експериментує). З віком Ірина зупиняється на одному обранця.

Ірина-Козеріг – це жінка методична, врівноважена і непроникна. Вона віддається своїй справі повністю, без залишку. Ірина-Козеріг не вміє розслаблятися, і відпочинок для неї чужий. Але все це може піти, якщо вона знайде для себе відповідну компанію. Особистість Ірини може таїти в собі чимало сюрпризів, тому її чоловікові буде не нудно.

Ірина-Водолій – дотепна, інтелігентна, своєрідна жінка. Вона здатна об’єктивно оцінювати людей і себе. Ірина-Водолій не любить зайвих слів, завжди по-діловому підходить до ситуації. У неї відзначається здатність результативно працювати самостійно. Це весела жінка, яка цінує гумор і завжди оптимістично налаштована. Представники протилежної статі за нею із задоволенням доглядають, дарують подарунки і закохуються.

Ірина-Риби – це делікатна, самолюбна жінка з суворими і суворими поглядами на життя. Ірина-Риби самолюбний, вона вважає себе дуже красивою і витонченою особистістю. Від протилежної статі чекає беззаперечного захоплення і преклоніння. Вона нерідко впевнена в тому, що не існує чоловіка, гідного її уваги.

Сумісність імені Ірина з чоловічими іменами

Ірина та Олександр – найчастіше ця пара підходить одне одному. Ірина та Олександр закохуються з першого погляду, чому передує бурхливий і пристрасний роман. Але швидко ваші почуття можуть швидко охолонути. Вони воліють жити без яких-небудь зобов’язань. Але, безперечно, такі відносини будуть яскравими і незабутніми.

Ірина та Дмитро – такий союз часто зустрічається але, як правило, він не довгий. Володіючи такими загальними рисами як незалежність і волелюбність, Ірина та Дмитро не можуть мирно співіснувати, адже їх сімейне життя руйнує ревнощі. Їм необхідно чимало часу, щоб оцінити один одного і навчитися розуміти один одного.

Ірина і Сергій – цей союз об’єднує більше дружба, ніж любов, і в цьому вони не бачать нічого поганого. Підтримка, взаєморозуміння, надійність і теплі почуття — це все, що потрібно власникам імен Ірина і Сергій. Але й нудьгувати їм не доведеться, тому що у них абсолютно різні характери: він – емоційний домосід, вона ж жизнелюбива і непосидюча.

Ірина та Андрій – така пара – еталон взаєморозуміння. Ірина та Андрій у всьому один одному допомагають, прагнуть до досягнення загальних цілей, а будують відносини між собою на абсолютній довірі. Тільки рівноправність і правильний розподіл обов’язків здатні зробити таку сім’ю благополучним і щасливим.

Ірина і Олексій – ця пара прагне до постійних змін, і це є об’єднуючим фактором для них. Ірині й Марині подобається разом проводити час, подорожувати, готувати (загалом, все, що завгодно, лише б не сидіти на місці). В таких відносинах не вистачає стабільності, але з появою дітей все стає на свої місця.

Ірина та Іван – це пара, що згуртована взаєморозумінням, вони завжди допомагають і підтримують один одного. Прагнуть до створення міцної сім’ї, заснованої на абсолютній довірі. Дрібні негаразди та сварки вирішують досить швидко, знаходячи компроміс. Ставлення Ірина та Іван будують на рівноправність, прагнучи до творення.

Ірина та Євген – ця пара створена одне для одного, адже навіть мислять вони схожим чином. Якщо Ірині та Євгену встати на чолі якого-небудь підприємства, то воно почне рости і процвітати. Вони з легкістю знаходять однодумців, а їх ідеї будуть сприяти розвитку загальної справи. У родині дружина бере на себе ініціативу, чому чоловік не перешкоджає.

Ірина та Максим – у партнерів спільний інтерес до окультних наук і філософії. Їх більше цікавлять духовні цінності. У суспільстві Ірина та Максим можуть стати ізгоями, але за своїми переконаннями вони не зрадять ніколи. В шлюбі Ірина стає своєрідним настоятелем для чоловіка, але в цілому вони можуть довго перебувати один з одним.

Ірина і Володимир – спочатку у цієї пари все складається благополучно, але надалі відносини будуть тільки погіршуватися. Справа в тому, що Ірині набридне повсякденна рутина, а Володимиру захочеться смачної вечері і затишку. Якщо ця пара хоче бути разом, їм доведеться набратися терпіння.

Ірина та Денис – це пара, в якій жінка – шия, а чоловік – голова. Ірина домогосподарка і хранителька домашнього вогнища, тоді як завдання Дениса – забезпечувати свою сім’ю. Вони завжди готові прийти на допомогу один одному. У таких відносин хороші шанси на довге і щасливе життя.

Ірина та Павло – ця пара, з одного боку, практична, а з іншого – волелюбна. У Павла все повинно йти за планом, а Ірина звикла до легкої і невимушеної життя. Чоловікові треба мати велике терпіння і міцні нерви, щоб не сваритися зі своєю супутницею. Якщо Павло не буде йти на поступки, то пара може не відбутися.

Ірина та Артем – обидва партнери схильні до авантюр, при цьому їм необхідно все робити разом: ходити в магазин, займатися спортом, подорожувати. Але варто Ірині та Артему лише ненадовго розлучитися, як їх свобода може обернутися розривом, адже обидва партнера, постійно перебувають у пошуках екстриму.

Ірина та Антон – Ірина часто витає в хмарах, а Антон дуже практичний і прагне досягти великих життєвих результатів. На самому початку все складається добре, але побут і повсякденні турботи вносять дисбаланс в їх відносини, з яких іде романтика.

Ірина та Михайло – їх серця наповнені пристрастю і любов’ю. У Ірини та Михайла талант дивувати один одного в повсякденному житті. Ця пара здатна на серйозні, продуктивні і тривалі стосунки. Якщо вони дійсно захочуть бути разом, то доведеться йти на поступки і ставитися з повагою до думки один одного.

Ірина і Роман – це союз-боротьба, в якому стикаються різні переконання, інтереси і погляди на життя. Ірина чарівна, але легковажна, тому часто дає Роману привід для ревнощів. Обидва партнера постійно відчувають один одного і свої відносини на міцність. Тому цей тандем, як правило, не виявляється занадто міцним.

Ірина і Микола – незважаючи на те, що Ірина та Микола мають однакові погляди на життя, їх незалежність і гордість, як правило, перешкоджають створенню міцної сім’ї. Їм потрібно чимало часу, щоб вони по достоїнству оцінили якості один одного. Згуртувати їх можуть життєві перешкоди, якщо вони з честю їх подолають.

Ірина та Ігор – союзу бракує прагнення до домашнього затишку. Обидва не бажають засиджуватися на місці, займатися тривалими домашніми клопотами. Їх прагнення до лідерства і надмірна емоційність переходять всі межі, тому пара Ігор та Ірина найчастіше розпадається.

Ірина та Ілля – з одного боку, ця пара хороша тим, що прагне до різноманітності. Але є і інша сторона – у Ірини та Іллі немає почуття міри і стабільності. Вони прагнуть отримати від життя все і відразу, але, як відомо, Москва не відразу будувалася…

Ірина та Владислав – у цієї пари великі шанси на створення міцної сім’ї. Він — веселий, пустотливий, душа компанії; вона – домогосподарка, яка закохалася в темпераментного чоловіка. Разом Владислав та Ірина можуть бути досить щасливою парою.

Ірина і Вадим – Ірина — активна жінка, яка звикла всього добиватися сама, а Вадим віддає перевагу спокійне розмірене життя. Незважаючи на повноцінну та активну сексуальне життя, цього союзу буде важко знайти точку опори. Для того, щоб пара відбулася, Вадиму потрібно припинити сподіватися на долю.

Ірина та Костянтин – цей союз спочатку утворюється із-за інтересу до своєї протилежності. Вона безтурботна, а він практичний; вона хоче в тур, а він вже думає про дітей. Хоч Ірина і хороша домогосподарка, але її легковажність призводить до того, що прірва між ними стає ще глибше. Костянтину необхідно бути рішучим і наполегливим, інакше такий тандем не відбудеться.

Ірина та В’ячеслав – у пари багато спільного: прагнення до досконалості і самоствердження, схожі поняття про сімейні цінності. Також у сексуальних стосунках вони ідеально підходять один до одного. У Ірини та В’ячеслава все вийде, якщо вони будуть долати всі труднощі і негаразди разом.

Ірина і Єгор – про ідеальності цієї пари говорить все: нумерологія, знаки зодіаку, статистика. Хоча часом у них з’являються розбіжності, Ірина і Єгор з легкістю їх долають і приходять до консенсусу. Ідилія цієї пари полягає і в дрібницях – вони ніколи не будуть сваритися із-за того, хто буде мити посуд. І сімейні правила такий союз встановлює виключно за принципом рівноправності.

Ірина і Віталій – союз, який якщо і відбудеться, то приречений бути нетривалим. Характер Ірини влюбливий, волелюбний, ексцентричний. Віталій же спочатку все обміркує, а потім зробить. Сварки в такому тандемі неминучі. Збереження відносин можливо тільки при стриманості і терпимості партнера.

Ірина та Олег – хоч загальні подібності у такої пари вражають, але їм не вистачає загальних правильних сімейних цінностей. Ірина та Олег – це чарівна і правильна один одному пара. Все, що їм потрібно, це час, який перевірить почуття і зробить правильним їх побут.

Ірина і Валерій – охарактеризувати такі відносини можна як вільні. Вони не хочуть обтяжувати себе якими-небудь зобов’язаннями, а вільні відносини для них важливіше, ніж стабільність і відданість. Але все ж Ірина і Валерій, проживши багато років разом, зможуть знайти золоту середину між вседозволеністю та повноцінною сім’єю.

Ірина і Юрій – цілком вдала пара, яка довгий час не може подолати межу дружби. Спільне проведення часу і навіть життя в одному будинку не дає їм повністю зануритися в високе почуття любові. В даному випадку Ірині та Юрію необхідний поштовх, який за традицією повинен робити чоловік.

Ірина та Анатолій – відносини в цій парі будуються спочатку на пристрасті. Партнери насолоджуються одне одним, але одного разу розуміють, що цього мало, що для створення повноцінної сім’ї потрібно щось більше, ніж пристрасть. На жаль, але почуттям Ірини та Анатолія рідко вдається перерости в продуктивний союз.

Ірина та Руслан – ця пара закохується один в одного з першого погляду. Ірина зачаровує свого партнера своєю життєрадісністю і тим, що завжди може з легкістю підняти Руслану настрій. Руслан же відповідає їй взаємністю, віддаючись цим відносинам без залишку. Це прекрасний союз для любові і шлюбу.

Ірина і Микита – у них багато спільного, в тому числі вільнодумство і хобі. Проводячи багато часу разом, вони незабаром розуміють, що дружба – це не все, що тягне їх один до одного. Відносини Микити та Ірини цілком можуть перерости в шлюб.

Ірина і Кирило – головне, на чому ґрунтується цей союз, це життєрадісність і прагнення до розширення своїх горизонтів пізнання. Ірина і Кирило, заряджаючи один одного оптимізмом, радіють життю разом, знаходячи компроміс у будь-яких питаннях. У суспільстві, яке їх оточує, кажуть, що вони ідеальна пара.

Ірина і Віктор – ця пара, як правило, швидко сходиться. Відносини між Іриною і Віктором швидко переростають у незабутню любов. Але якщо чоловік не буде приділяти належної уваги своїй сім’ї, то все може закінчитися плачевно. Віктор у такому тандемі схильний до депресій, тому Ірині необхідно хвалити свого обранця і підтримувати у його починаннях.

Ірина та Станіслав – цей союз сильний взаєморозумінням. Партнери приходять на допомогу один одному у всьому і завжди, щиро прагнучи до досягнення своїх цілей. Абсолютна довіра — це основа їх відносин. Розділившись на головного і підлеглого, їх сім’я не зможе довго існувати. Тому у Ірини та Станіслава можливо тільки рівноправність.

Ірина і Тимур – в цих відносинах обидва — сильні особистості, що володіють своїми амбіціями. Він діловитість і, як правило, приділяє мало часу своїй родині, адже бізнес для нього на першому місці. Вона весь свій час віддає сім’ї. Чоловік в цій парі повинен приділяти час своїй другій половині і сім’ї, інакше шляху Ірини і Тимура розійдуться.

Ірина і Артур – ця пара володіє унікальною здатністю радіти кожним моментом в житті, а також приймати її з усіма примхами долі. Ірина і Артур уміють піклуватися не тільки про себе, але і про рідних і близьких. Сім’я для них є головною опорою, заради якої вони живуть. Діти стають головним пріоритетом (як правило, Ірина і Артур не обмежуються лише однією дитиною).


Залишити відгук