Хлоя Значення Імені

Найбільше це ім’я можна зустріти у Франції, США чи Англії, в Росії воно вкрай рідко зустрічається. Особливу популярність ім’я Хлоя набуло в сімнадцятому столітті, В Англії ж воно було дуже затребуваним протягом семи років з 1995 по 2002 рік. Проте останнім часом це ім’я набирає популярність і серед російськомовного населення.

Характеристика ім’я Хлоя

Відповідний знак Зодіаку: Овен .

Покровительствують планета: Меркурій .

Домінуюча стихія Фен-шуй: Вода .

Талісман-камінь, мінерал, метал: Онікс.

Талісман-колір: Оливково-сірий.

Талісман-дерево: Сосна.

Талісман-рослина: Плющ.

Талісман-тварина: Черепаха.

Найбільш вдалий день: Субота.

Щасливий час року: Літо.

Особливості характеру: Авторитетність, Глибокі почуття .

Весняна Хлоя не примхлива, але дуже суперечлива. Обачна, обережна у відносинах з людьми. Сімейне життя влаштовує на свій лад, зазвичай їй це вдається. Більше сподівається на свою інтуїцію, ніж на власні умовиводи. У любові дає багато дружину, але ще більше від нього вимагає. Занадто чутлива до зовнішніх впливів. Вона лояльна, привітна і надійна.

Річна Хлоя не дуже привітна, неласкова з чоловіком. З матір’ю відносини складаються складно. Після народження дитини Ельміра, як правило, не працює, займаючись вихованням дітей. Їй сняться кольорові сни, часто віщі. У любові щира, в родині завжди лідер.

Осіння Хлоя розважлива, ретельно продумує свої вчинки. Бридлива, через що рідко буває в гостях, але сама дуже гостинна. В особистому житті не надто щаслива. Кулінарка. Відчуває необхідність міняти обстановку, часто переставляє меблі. Володіє добре розвиненою інтуїцією.

Зимова Хлоя більш енергійна і рішуча, ніж та, яка народжена в інший час року. В шлюбі керує чоловіком. Вранці любить подовше поспати, і будити її не слід. Смачно готує. Народжуються дівчатка і дуже рідко хлопчик.

Характер імені Хлоя

Хлоя дуже товариський і відкритий світу людина. Вона володіє привабливою зовнішністю, не позбавлена чарівності. Хлоя являє собою тип свідомої жінки. Це проявляється в усьому: і в її зовнішності, і в їх виборі одягу і стилю життя. Вона завжди елегантна і вишукана, але при цьому не стає одноманітною.

Хлоя – унікальна і дивовижна жінка. У ній завжди є певна таємниця. Часто зовнішній вигляд її дуже оманливий і не відповідає тому, що твориться в душі дівчини. Хлое властива оригінальність. Вона від природи володіє даром зваблювання, а, судячи з її поведінки можна вирішити, що це незначний і поверхневий людина. Однак це не так. Насправді Хлоя багато часу приділяє роздумів і самоаналізу. Між зовнішністю і внутрішнім світом дівчата існує такий разючий контраст, що багато помиляються в їх оцінці.

Хлоя здатна з усією відповідальністю приймати на себе як сімейні, так і професійні обов’язки. Вона прагне у всьому до ідеалу, дуже засмучується, коли бачить, що в неї щось не виходить, доводиться визнавати, що вона не може бути вчинений у всьому. Часто Хлоя буває занадто нервовою, що відразу видно по її поведінці та схильності до суєті. В такі моменти Хлоя здійснює імпульсивні вчинки, продиктовані емоціями, почуттями або цікавістю. В інший же час Хлоя у прийнятті рішення більше спирається на розум.

Жінка з ім’ям Хлоя дуже активний, вона може віддавати задуманому всю себе. Якщо ж вона не робить цього, то дуже ймовірно, що вона стане занадто багато коливатися чи стане самовдоволеною і ледачою. Хлоя виключно потребує любові, вона дуже побоюється будь-якій агресії і насильства. У зв’язку з цим Хлоя часто стає миротворцем, прагнучи підтримувати мир і гармонію навколо себе, або рішуче змінює своє коло спілкування на більш влаштовує. В іншому випадку, Хлоя повністю поринає в роботу, особливо, якщо вона пов’язана з поїздками. Хлоя часто вибирає собі професії, пов’язані з представництвом або журналістикою. Також їй цікава кар’єра в області краси та мистецтва, гастрономії і професій, пов’язаних з підтримкою і допомогою інших.

Позитивні риси імені Хлоя: Дівчина з ім’ям Хлоя здатна приймати правильні рішення в екстремальних ситуаціях, і в такі моменти може відкривати в собі нові якості. З легкістю пристосовується до нових обставин, чи то переїзд в іншу країну або зміна місця роботи. Своїми ідеями вона здатна заражати людей, а тому, може непогано проявляти себе на позиціях лідера.

Негативні риси імені Хлоя: Дуже засмучується, коли в якій-небудь з сфер терпить фіаско і не може викластися на 100%. Іноді може бути дуже імпульсивною у відносинах з оточуючими, що призводить до скоєння необдуманих вчинків, виникненню сварок. Однак згодом Хлоя переоцінює свої дії і просить вибачення.

Захоплення та хобі

З дитинства Хлоя обдарована творчими здібностями. Їй подобаються заняття шиттям, танцями і музикою. Дівчина дуже цінує свободу і незалежність. Її тягне все невідоме і має присмак новизни. Хлоя часто подорожує, любить щось змінювати у своєму житті. У цьому вона проявляє всю свою пристрасність і впертість.

Професія і бізнес

Хлоя матеріалістка за життя, вона точно знає, що хоче. Головна її мрія це матеріальна незалежність і внутрішній спокій. Вона обирає професії неодмінно престижні і високо оплачувані, такі як економіст, бухгалтер, юрист, керуючий або програміст. Математичний аналіз і логіка її сильні риси, а ось здатності творчо мислити, мріяти та фантазувати Хлоя практично позбавлена.

Психіка і здоров’я

Енергетика імені Хлоя дуже сильна, дівчина з цим ім’ям внутрішньо зібрана, організована, заради власного щастя вона готова на все. Хлоя деколи буває грубою і неприємної навіть для близьких людей, вона дуже любить себе. Будь-яке зауваження у власний адресу Хлоя приймає в багнети, оточуючим складно спілкуватися з настільки вибуховою та імпульсивною особою, а тому у Хлої небагато друзів. Та й сама Хлоя не прагне опинитися в центрі уваги, їй набагато приємніше проводити час в «гордій» на самоті.

Таємниця імені Хлої допомагає розкрити не тільки характер дівчини, але і виявити приховані проблеми зі здоров’ям. Їй категорично не варто налягати на занадто жирні продукти, так як можуть виникнути проблеми з підшлунковою та печінкою. Слід більше вживати молочні та дієтичні продукти, віддавати перевагу овочам і фруктам.

Секс і любов

Особисте життя Хлої нагадує дешевий роман. Дівчина приваблива і сексуальна, чоловіки відчувають до неї інтерес, сама ж Хлоя тримає серце закритим, її розташування дуже складно завоювати. Хлоя з дитячих років придумує собі якогось «принца» і згодом прагне знайти свій ідеал. Розумна і розважлива Хлоя може закохатися явно не в того, якщо раптом їй здасться, що вона знайшла свого єдиного, то дівчина не зверне уваги ні на його матеріальне становище, ні соціальний статус, ні на недоліки. Коханому Хлоя готова багато прощати. Єдине, що Хлоя вимагає від чоловіка це беззаперечне підпорядкування і готовність носити її на руках. Хлоя хороша дружина, сувора, але справедлива мати.

Сім’я і шлюб

У відносинах Хлоя також прагне до ідеалу. Вибір чоловіка для неї дуже складний: занадто багато вимог вона до нього пред’являє. Часто вона не може зробити вибір і зупиняється в нерішучості. Для неї дуже страшно прив’язатися до людини, в якому вона швидко побачить відмінності від свого ідеалу. Якщо ж їй вдається підібрати собі підходящого партнера, то сім’я для неї стає на перше місце.

Проте в сім’ї у Хлої часто виникають труднощі. Родинне коло представляє для цієї жінки центр її існування. Вона здатна піти заради своїх рідних на будь-які жертви, а дисбаланс у сім’ї приносить Хлое значні страждання. Часто Хлоя бере все в свої руки і приймає рішучі кроки в напрямку благоустрою свого сімейного життя. З одного боку її старання виявляються марними, але з іншого боку такий стан речей веде жінку до значних обмежень, які тим важче, чим більше вона прагне до досконалості. Хлоя дуже цінує почуття захищеності і комфорт.

Гороскоп імені Хлоя

Хлоя-Овен – егоїстична й прямолінійна особистість, не шукає легких шляхів у житті. Вона сильна і примхлива одночасно, відважна, сповнена енергії, цілком впевнена в собі і в своєму прагненні завжди бути на крок попереду всіх. Хлоя-Овен співчуває, піклується і дуже старається, щоб її турбота була помітною, найбільше її лякає неуважність до своєї персони. Ця жінка здатна на глибокі почуття, але при цьому ніколи не перестане понад усе цінувати власну незалежність. Вона людина прогресу та дії, неробство для неї згубне. При всій своїй енергійності і цілеспрямованості Хлоя-Овен дивно довірлива і наївна, може знову і знову наступати на одні і ті ж граблі. Оптимізм і віра в те, що завтра буде краще, ніж вчора рухають нею по життю. Іноді, даючи вихід своїй бурхливій енергії та емоцій, вона впадає у крайнощі, може образити своєю нестриманістю. З роками жінка не втратить своєї яскравості, і поки їй дозволяє вік, готова підкорювати, спокушати і рухатися вперед.

Хлоя-Телець – флегматична, стримана натура, при цьому вміє неухильно рухатися до своєї мети. Найважливішими професійними якостями Хлої-Тільця є терпіння і наполегливість, а недоліком можна назвати консерватизм і вузькість кругозору. Може бути недовірливою, ревнивою, образливою, довго не забувати завданих образ. У неї чудово розвинене фінансове чуття, так само як і прагнення до розкоші і комфорту. Ця жінка має прекрасний естетичний смак, природне прагнення до краси і гармонії, але все одно на все дивиться виключно з практичної точки зору. Хлоя-Телець цінує у чоловіках такі якості як надійність, корисність і вміння заробляти. Вона чудово розбирається в людях і тому зазвичай буває щаслива в шлюбі. У любові Хлоя-Телець ніжна і турботлива, завжди віддана інтересам сім’ї і дітей. Спокійна енергія цієї жінки невичерпна, але сильні емоційні сплески цілком можливі, особливо коли вона в гніві.

Хлоя-Близнюки – рухома, дотепна, розумна жінка, трохи легковажно відноситься до життя. Вона схильна до обману і перебільшень, часто вважає себе набагато розумнішими за інших. В характері жінки яскраво проявляється схильність до всього нового, природна цікавість, дослідні та винахідницькі здібності. Хлоя-Близнюк завжди готова поговорити, але не завжди готова вислухати опонента, і вже тим більше не стане слідувати цим порадам. У неї мінливий настрій, вони легко все схоплює, обожнює веселощі і галасливі компанії, володіє здатністю вести подвійне життя. Для неї важлива часта зміна декорацій, людей та обстановки, одноманітність, брак спілкування і нудьгу вона не переносить. Дивно, але при всій своїй уявній відкритості ця жінка вміє ретельно приховувати свої справжні наміри і думки, вести подвійну гру, двуличничать і обманювати. В особистому житті Хлоя-Близнюк рідко буває щаслива, так як приречена на вічну тугу за ідеального партнера, а власний чоловік їй швидко набридає.

Хлоя-Рак – стримана, спокійна, трохи сором’язлива жінка, любляча свій будинок і сім’ю. За вдачею вона матеріалістка, її девіз — «все в дім, все в сім’ю». Може бути дуже образливою, оскільки внутрішньо дуже вразлива, хворобливо реагує на будь-яку критику, не терпить грубості і будь-якого насильства. Хлоя-рак не любить змін, хоча і вміє майстерно пристосовуватися до людей і обставин. Вона прекрасно знає про свою вразливість і тому завжди намагається сховати свої вразливі місця, не поспішає оголити свою душу і думки навіть перед близькими людьми. Зовні Хлоя-Рак може виглядати невпевнено, але всередині у неї великий запас витривалості і міцності, вона здатна з гідністю пройти через будь-яке випробування. Честолюбство і прагнення до матеріального достатку допомагає їй досягати поставленої мети, особливо в професійному плані. Вона дуже не любить втрачати і завжди намагається зберегти та примножити нажите. Але все ж головною цінністю для Хлої-Раку є сім’я і традиційні сімейні цінності, заради своїх близьких вона готовий піти на багато жертви.

Хлоя-Лев – горда і владна жінка, що володіє великим почуттям власної гідності, цілком здатна прикинутися домашньої кішечкою. Вона завжди прагне бути в центрі уваги, дуже потребує шанувальників і компліментах, болісно реагує на критику і на неувагу до своєї персони. Типовими недоліками Хлої-Левиці можна назвати самозакоханість, поривчастість, прагнення до зовнішнього блиску і показухи, нетерпимість до недоліків інших людей. Природа щедро обдарувала її талантами, але Хлоя-Лев далеко не завжди користується тим даром, що має, воліючи розваги і дозвільний спосіб життя. Якщо у жінки вистачить самодисципліни, то вона здатна досягти великих успіхів в обраній професії і користуватися заслуженою повагою. Хлоя-Лев надзвичайно щедра з тими, кого любить, її відмінна риса — гостинність. Якщо жінка навчиться носити свою корону струнко, то у неї є всі шанси знайти сімейне і професійне щастя.

Хлоя-Діва – інтелігентна і спостережлива жінка, вимогливо ставиться до себе і оточуючих. Вона велика аккуратистка, в життя проявляє себе як стриманий і обережний особистість. Пристрасть у стосунках — це не про неї, а от прояв любові, турботи і співчуття до навколишнього світу може бути цілком очевидною. За яку б справу не бралась Хлоя-Діва, можна бути впевненим, що вона буде доведена до кінця. Чіткий і структурований підхід, дотримання всіх пунктів плану, надійність і професіоналізм робить цю жінку незамінним працівником. В любовних відносинах Хлоя-Діва може проявляти стриманість і навіть деяку холодність, їй не завжди легко висловити свої почуття словами. Але якщо друга половина зуміє прийняти цю стриманість і холодність, то у відданості цієї жінки можна не сумніватися. Вона в змозі бути одночасно чудовою дружиною, матір’ю, коханкою і бізнес-леді.

Хлоя-Ваги – комунікабельна, ввічлива, приваблива особистість, що володіє вишуканими манерами і високим інтелектом. Вона природжений миротворець і майстер компромісів, має дипломатичний хист і вміє поєднувати протилежні речі. Вона легко пристосовується до людей і обставин, не прагне до лідерства, при цьому не позбавлена честолюбства. У своїх діях завжди керується логікою і здоровим глуздом, вміє наполегливо просуватися до наміченої мети і при цьому не піднімати зайвого шуму. Відчуваючи потяг до гармонії й урівноваженості, жінка майстерно уникає будь-яких конфліктів і відкритої агресії. У Хлої-Ваг чудово виходить працювати в колективі, для успішного ведення власного бізнесу їй не вистачає наполегливості і пробивних якостей. В особистому житті цієї жінки також потрібен сильний партнер, здатний задовольнити її вроджене прагнення до розкоші і комфорту. Але одних тільки пробивних якостей її обранцю буде недостатньо, так як для Хлої-Ваг не менш важливі взаєморозуміння і спільність інтересів.

Хлоя-Скорпіон – скритна, спостережлива і темпераментна жінка, яка має завзятістю і наполегливістю. Її відмінна риса — прагнення до психологічного тиску на оточуючих, вона чудовий маніпулятор і тонкий психолог. Хлоя-Скорпіон досягає своїх цілей з великою завзятістю і наполегливістю, всі досягнення в житті приходять до неї дуже нелегко, часто ціною великих втрат. Але жінка має надзвичайну життєстійкість, здатність виживати в найжахливіших умовах. Стосунки з оточуючими теж складаються непросто, так як вона зовсім не прагне справити гарне враження. Хлоя-Скорпіон дуже потребує любові та уваги своїх близьких, заради яких вона готова гори звернути. В любовних відносинах вона веде себе дуже емоційно, спонукає свого партнера до активних дій, стає для нього справжньою підтримкою і опорою в житті.

Хлоя-Стрілець – великодушна, оптимістична, наполеглива особистість, що володіє невгамовним темпераментом і оптимізмом. Вона прагне до спілкування, завжди відкрита для нових вражень та інформації, обожнює бути в центрі уваги. Хлоя-Стрілець намагається взяти від життя якомога більше матеріальних благ, грошей і влади. Вона не потерпить обмеження своєї свободи і ревнощів від чоловіка, але немає сенсу ображатися або злитися на неї, так як за прямолінійністю і навіть безтактністю цієї жінки зазвичай ховаються високі моральні принципи. Якою б не була Хлоя-Стрілець, її справжня натура — щедрий і веселий ідеаліст. Вона завжди говорить і діє саме так, як відчуває. Вона до глибокої старості залишиться наївною дитиною, і серце її беззахисно, і його легко розбити. Як дружина вона, можливо, не сама хороша господиня, але в її бездоганної відданості можна не сумніватися.

Хлоя-Козеріг – меланхолійна, депресивна, вічно сумнівається особистість, яка як ніхто інший вміє досягати поставленої мети. Характер цієї жінки стриманий і цілеспрямований одночасно, вона володіє сильною волею і старанністю, що робить її незамінним працівником. З негативних якостей Хлої-Козерога можна відзначити замкнутість, скритність, підозрілість. Вона звикла покладатися в житті тільки на себе і на все мати власну думку. Жінка може бути настільки поглинена своєю професійною діяльністю, що навіть сім’я для неї відійде на другий план. У своїх поглядах вона, як правило, консервативна, а тому важко сходиться з людьми, не любить змін, прагне до стабільності. Хлоя-Козеріг ніколи не влаштовує публічних сцен і не демонструє пристрасть, а її шлюб зазвичай відрізняється стабільністю і довговічністю. Але будь-який чоловік, який набирає чинності з нею у відносини, повинен знати, що вона здається більш спокійною і врівноваженою, ніж є насправді.

Хлоя-Водолій – товариська, добра, позитивна особистість, що володіє оригінальним поглядом на звичайні речі. Спокійна і доброзичлива по натурі, вона отримує велике задоволення, кидаючи виклик громадській думці. Основна риса її характеру — допитливість, її цікавить буквально все. Хлоя-Водолій відчайдушно прагне бути в центрі уваги, але іноді бувають періоди похмурого самотності, коли їй потрібно побути наодинці з собою. Але, в якому б стані вона не була, вона завжди зберігає гостру проникливість, яка набагато глибше, ніж у решти людей. Вступаючи у відносини з Хлоєю-Водолієм, слід бути готовим до того, що в любові вона так само парадоксальна, як і в житті. Не варто намагатися прив’язати її до плити або спальні, але можна побудувати гармонійні стосунки, якщо надати свободу слідувати своїм інтересам і обертатися серед своїх друзів. Її вимога свободи дуже наполегливо, так само як і вірність тому, з ким вона зв’язала свою долю.

Хлоя-Риби – добродушна, вміє співпереживати жінка, яка приховує свій внутрішній світ, а тому нібито замкненою і закритою. Вона часто потрапляє під вплив свого оточення, інстинктивно вбирає в себе норми поведінки, прийняті в колі її спілкування. Сама по собі вона натура пасивна, не схильна до лідерства і активних дій. Незважаючи на свою непрактичність і романтичність, Хлоя — Риби обожнює гроші і матеріальні блага, обожнює займатися шопінгом. При цьому їй властива безтурботність з приводу завтрашнього дня, вона взагалі байдужа до багатьох важливих речей у житті, і дуже небагато може примусити її до активних дій. Будучи заміжньою, Хлоя-Риби не буде намагатися затьмарити свого чоловіка, їй буде цілком комфортно і затишно в його тіні. При цьому вона змусить його рухатися вперед, працювати на благо сім’ї, але тільки з його власною швидкістю. З Хлої-Риби вийде прекрасна господиня, дуже турботлива мати, але її чоловікові доведеться взяти на себе матеріальне забезпечення сім’ї і відповідальність за прийняття важливих рішень.

Сумісність імені Хлоя з чоловічими іменами

Хлоя і Кирило – така пара має всі шанси досягти успіху. Всіх благ Хлоя та Кирило прагнуть досягти чесним шляхом: число, що об’єднує таку пару, не дозволяє здійснювати низькі, аморальні вчинки. Реалізуючи свої проекти, пара прагне не порушити ні духу, ні букві закону, тому користується заслуженою повагою, вважається респектабельної і гідною довіри.

Хлоя і Єгор – разом вони можуть досягти успіху в мистецтві, так і в будь-якій іншій сфері діяльності, що потребує незвичайного погляду на речі. Ця пара буде надзвичайно популярною: зазвичай партнери оточені друзями, легко заводять знайомства, знаходять однодумців і тих, хто поділяє їхні інтереси. Потяг Хлої і Єгора один до одного в цій парі дуже сильно і не згасає протягом довгого часу.

Хлоя і Ярослав – прагнення до справедливості, бажання допомогти нужденним, підтримати тих, хто в біді, часто керує парою. Тому такі люди охоче займаються благодійністю і небайдужі до влади, яка дозволяє змінити світ на краще. Юридична та законотворча діяльність приваблює Хлою і Ярослава.

Хлоя і Федір – цей пристрасний і бурхливий союз рідко виявляється міцним. Найважче для Хлої в цьому союзі зрозуміти і пробачити зраду, в той час як у її волелюбного обранця поняття про вірність свої. Федір користується успіхом у жінок і не бачить нічого поганого у флірті, тому в їх спільного життя, як правило, нерідкі конфлікти і сцени ревнощів.

Хлоя і Павло – В цьому союзі є можливими всі існуючі варіанти взаємин, від дружби до співпраці та від ненависті до любові. Вибравши останній варіант, володарі цих імен навряд чи пошкодують: їх пару можна буде назвати по-справжньому яскравою, а союз гарячим. Не дивно, що зазвичай Павло і Хлоя просто без розуму один від одного.

Хлоя і Антон – цей союз – справжня вибухонебезпечна суміш. У ньому море пристрасті і романтики, ревнощів і сварок. Як правило, відносини власників цих імен можна звинуватити в чому завгодно, але тільки не в прісності і банальності, адже обидва – сильні особистості з надзвичайно сильними емоціями, і по відношенню до цієї парі вираз «знайшла коса на камінь» звучить актуально, як ніколи. Цей яскравий коктейль почуттів ще більш посилюється сексуальної сумісності партнерів. Зазвичай союз Хлоя і Антон — бурхливе і яскравий, повний суперництва, пристрасті і образ не виявляється дуже міцним, зате запам’ятовується партнерам на все життя.

Хлоя і Руслан –такуя пара володіє завидною силою і енергією, а заодно і прагненням до влади. На долю такого союзу в рівній мірі впливають обидва партнера, мислячі подібним чином. Варто парі Хлое і Руслану стати на чолі будь-якого підприємства — і воно почне процвітати, рости, динамічно розвиватися. Нестачі в ідеях, сміливих проектів, оригінальних рішеннях така пара відчувати не буде; не доведеться їй і страждати з-за відсутності однодумців

Хлоя і Олег – партнери відчувають інтерес до філософії, окультних наук, магії. Вони куди сильніше прагнуть осягнути секрети світобудови, ніж досягти матеріального добробуту, влади, слави. Ідеали Хлої і Олега можуть не відповідати загальноприйнятим, в чомусь навіть йти врозріз з ними; вірність своїм принципам така пара зберігає завжди.

Хлоя і Іван – партнери прагнуть тільки до того, чого можуть досягти, не витрачаючи сил на цілі занадто масштабні або занадто далекі. Серед пріоритетів такої пари важливе місце займає турбота про близьких; здатність допомагати і піклуватися розвинуто дуже високо. Велике значення в шлюбі Хлоя і Іван надають сімейного життя, особистим відносинам.

Хлоя і Костянтин – партнери отримують неабиякий заряд творчого потенціалу. Разом вони можуть досягти успіху в мистецтві, так і в будь-якій іншій сфері діяльності, що потребує незвичайного погляду на речі. Ця пара буде надзвичайно популярною: зазвичай партнери оточені друзями, легко заводять знайомства, знаходять однодумців і тих, хто поділяє їхні інтереси. Потяг партнерів один до одного в парі Хлої і Костянтина дуже сильно і не згасає протягом довгого часу.

Хлоя і Марк – партнерів об’єднують працьовитість, цілеспрямованість, енергійність і вірність традиціям. Таке поєднання добре підходить для ділових відносин, а в дружні і любовні союзи відрізняє спокій, не розташовує до сильним пристрастям і прояву емоцій. У цьому є і плюси: відносини Марка і Хлої не віднімають багато душевних сил, у них не буває криз і тривалих спадів.

Хлоя і Гордій – діючи спільно, такі партнери зможуть добитися відмінних результатів. Примітно, що слава і влада їх хвилюють не менше, ніж гроші, але у своєму прагненні до вершин Гордій і Хлоя не порушують моральних принципів і завжди намагаються слідувати якщо не букви, а духу закону.

Хлоя і Євген – такі відносини відрізняє дух пригод, авантюризму і постійного прагнення до нового. Спрагу постійних змін зазнають обидва партнера. Разом Хлоя і Євген знову і знову переїжджають з місця на місце, шукають способів розширити область діяльності, починають нове життя кожен раз, коли стара хоч трохи набридне. В цих відносинах немає одноманітності, але не вистачає їм і стабільності.


Залишити відгук