Галина Значення Імені

Галина – це активна, енергійна, наполеглива та цілеспрямована жінка, яку ніхто і ніщо не зіб’є з наміченого шляху. Вона з легкістю знаходить вихід з будь-якої ситуації завдяки таким якостям як кмітливість, працьовитість і дипломатичність. Але не завжди Галині вдається стримувати свої емоції, видають її вразливу і ніжну натуру, яку вона приховує від оточуючих, побоюючись зради. В цілому володарка цього імені випромінює впевненість, спокій та оптимізм – ніякі перипетії не можуть зломить її волі.

Характеристика імені Галина

Відповідний знак Зодіаку: Скорпіон .

Покровительствують планета: Уран .

Домінуюча стихія Фен-шуй: Метал .

Талісман-камінь, мінерал, метал: Гранат.

Талісман-колір: Малиновий.

Талісман-дерево: Сосна.

Талісман-рослина: Запашний горошок.

Талісман-тварина: Галка.

Найбільш вдалий день: Середа.

Щасливий час року: Весна.

Особливості характеру: Наполегливість, Прагматичність, Мінливість.

Весняна Галина надто емоційна і темпераментна. Своєю невгамовною енергією вона здатна заповнити весь навколишній простір, часто не помічаючи, що її занадто багато. Зайва настирливість і надмірна балакучість можуть послужити їй погану службу. Весняної Галині просто необхідний спокійний і розважливий чоловік, який зможе впоратися з її взврывоопасным характером, з тайфуном емоцій, які як безодня поглинають Галю.

Річна Галина рухлива, імпульсивно і відкрита для спілкування, для нових емоцій і знань. Її можна порівняти з вічним двигуном, який ні секунди не може провести в спокої. І це їй неабияк заважає, адже іноді буває корисно зупинитись, заспокоїтися і подумати не тільки про день прийдешній, але і про день пройшов, щоб зробити «роботу над помилками» в майбутньому. З річною Галиною уживеться чоловік з активною життєвою позицією, який не буде ущемляти інтереси своєї волелюбної обраниці.

Осіння Галина – натура комунікабельна, щира і нетерпляча. Вона хоче мати все і відразу, а коли в неї це не виходить, починає панікувати і злитися. Їй не вистачає впевненості в собі й зібраності, що може негативно відбиватися не тільки на кар’єрі осінньої Галини, але і на її особистому житті. Створити міцний союз з цією імпульсивної особливої зможе спокійний, терплячий і мудрий чоловік, який буде щиро любити свою обраницю-запальничку.

Зимова Галина жінка надійна, грунтовна і практична. Це природжений керівник і організатор, який дозволить будь-яку ситуацію швидко і з мінімальними втратами. Але її сильний характер відштовхує чоловіків, які бояться під її чуйним керівництвом стати підкаблучниками і втратити незалежність. Якщо зимова Галина хоче звичайного жіночого щастя, їй слід стати м’якше, довіритися своєму чоловікові і приміряти на себе роль слабкою і навіть кілька беззахисної жінки.

Характер імені Галина

Вже в дитинстві у Галини вимальовуються чіткі життєві пріоритети і орієнтири. Вона дуже наполеглива та старанна, уважна і турботлива дівчина, обдарована різними здібностями і талантами. При деякому зусиллі з її боку може стати чудовим майстром рукоділля. Однак найчастіше дівчину турбують лише її амбіції та самореалізації в суспільстві. Серед друзів у неї більше хлопчиків, ніж дівчаток, з ними їй набагато легше спілкуватися. Це галасливий, діяльний і дуже вибагливий підліток.

Галина не виносить безладу в будинку, любить довго крутитися перед дзеркалом. Однак це зовсім не позначається на її навчанні. Логічний склад розуму дозволяє добре закінчити школу і вступити в престижний ВУЗ, щоб прокласти собі самий короткий і відносно простий шлях до успіху і багатства. В юності і без того непростий характер дівчини набуває жорсткі риси: вона стає більш категоричним у своїх судженнях і рідко змінює прийняте одного разу рішення. Безстрашна і рішуча Галина може взятися за будь-яку справу. Але не факт, що вона доведе його до кінця. Якщо у неї з’явилися сумніви в успіху започаткованої заходу, може просто його скасувати.

Таємниця імені полягає в певної частки здорового егоїзму. Галина тверезо дивиться на речі і розглядає своє оточення на предмет корисності для себе коханої. При цьому вона вважає, що не використовує людей, а просто витягує вигоду з ситуації, що склалася. Така жінка володіє хорошими дипломатичними якостями, завжди ввічлива, з нею практично неможливо посваритися. Постійно прагне до «золотої середини» і тримається в нейтральних водах. Крім того, вона абсолютно нешкідлива і незлопамятна. Тобто дівчина чудово пам’ятає, що хтось її скривдив, але не бачить сенсу в помсті.

Позитивні риси імені Галина: Твердість, впевненість у своїй правоті, слухняність, старанність, життєрадісність, творча обдарованість. Дівчина на ім’я Галина, незважаючи на свою зовнішню боязкість, здатна на дивовижну працездатність, подвиг, самопожертву, але тільки заради близьких людей. Найбільш соціально активні періоди її життя припадають на 15-25 років, 45 — 65 років. Середній період свого життя Галина повністю присвячує родині, дітям.

Негативні риси імені Галина: Приховане марнославство, явна гординя. Характер Галини сповнений суперечливих якостей. Вона тиха, сором’язлива і психологічно пригнічена в незнайомій і чужої їй середовищі, але активна, владна і надмірно зарозуміла серед близьких. Дівчина з ім’ям Галина вимоглива і до себе самої. Вона немов намагається довести собі свою значимість, відчуваючи фізичні і психологічні можливості непосильними навантаженнями.

Захоплення та хобі

Галина любить малювати, вишивати і в’язати. Одним з найсильніших захоплень Галини є подорожі. Не відмовиться вона і від можливості активно провести вихідні на природі. Вона з величезним задоволенням присвячує себе туризму під час відпочинку в різних країнах. Любить читати захоплюючі пригодницькі романи.

Професія і бізнес

У Галини хороша сила волі і працьовитість, які викликають повагу в колективі і сприяють налагодженню відносин. Лідер по натурі, вона відмінно справляється з керівними посадами, може стати вчителем або педагогом. Для неї робота завжди є на першому місці. За допомогою праці жінка самореализовывается в суспільстві. Часто складаються ситуації, коли вона, втомившись від «домашньої битовухи», йде у творчу професію і досить швидко досягає успіху.

Якщо Галина вирішить відкрити свою справу, то воно обов’язково буде процвітати, адже ця жінка дипломатична і відповідальна, чесна і наполеглива. Партнери поважають її за прямоту і вміння грамотно налагодити робочий процес, тоді як підлеглі цінують в Галині чуйність і розуміння.

Психіка і здоров’я

За типом характеру Галина – сангвінік. Галина – натура вперта і цілеспрямована. Переконати її в чомусь вкрай складно (навіть неможливо), тому вибудовувати спокійні, довірливі і гармонійні стосунки з людьми їй досить складно. До того ж надмірна вимогливість до себе заважає їй насолоджуватися життям у всіх її проявах. Гнучкість і толерантність – ось ті якості, яких не вистачає цієї впевненої у собі, але нерідко самотньою і незрозумілою жінці.

Зазвичай володарка імені Галина рідко скаржиться на своє здоров’я. Акуратна і уважна, вона уважно стежить за всіма змінами у своєму організмі і намагається доглядати за собою. Щоправда, у зрілому віці можливі серцеві недуги.

Секс і любов

Серед захоплень Галини окреме місце займають чоловіки. Галина володіє витонченим почуттям стилю, що в поєднанні з приємною зовнішністю приваблює не один чоловічий погляд. Вона воліє активних і рішучих партнерів. Прекрасно усвідомлюючи, яке враження справляє на сильну стать, цілком вміло цим користується. Сама ж рідко «горить від пристрасті», найчастіше вона заманює у свої мережі гідного, на її думку, чоловіка і просто дозволяє себе любити.

Полюбить Галина освіченого, привабливого, надійного, відповідального, господарського і успішного чоловіка, адже питань престижу і комфорту вона надає важливе значення. Життя в комуналці зі свекрухою – не її доля. До того ж обранець повинен буде чи не кожен день доводити їй свою любов, тоді як сама Галина рідко виявляє свої справжні почуття. Побутова рутина швидко зруйнує сімейне життя з Галею, тому її обранцю доведеться сильно постаратися, щоб урізноманітнити життя своєї темпераментної супутниці.

Сім’я і шлюб

Шлюб Галини найчастіше заснований не на любові, а на тверезому розрахунку, хоча до свого обранця вона, поза сумнівом, відчуває теплі почуття. Вона більше поважає його, а не любить. В її відносинах з чоловіком ні пристрасті, ні буйства емоцій. В результаті чоловік просто знайде любов і ніжність в іншому місці, залишивши Галину при своїй думці. Взагалі Галина рідко раз виходить заміж, а всьому виною її вимогливість, бажання бути лідером і небажання йти на компроміс зі своїм чоловіком, який не відчуває себе главою сім’ї. Лише втративши дорого їй людини, Галя усвідомлює свої помилки, виправити які іноді буває дуже складно, а часом і зовсім неможливо.

Незважаючи на те, що Галину стомлює рутинність, вона намагається бути чудовою господинею, що у неї чудово виходить. Якщо ж чоловік стане її помічником у цьому плані, буде обсипати її компліментами і звеличувати її гідності, Галина стане ідеальною дружиною. Але все ж більше, ніж чоловіка (та й саму себе) вона любить своїх дітей, з якими сувора і справедлива. При цьому діти Галини завжди знають про те, що вона їх любить, просто виражається це у неї дещо по-іншому: в її домі немає місця вседозволеності, нахабства і неповаги. В її будинку не кричать і не з’ясовують стосунки, а сідають за стіл переговорів, тому діти ростуть в атмосфері тиші, спокою і гармонії.

Гороскоп імені Галина

Галина-Овен – це відкрита, товариська, чуйна і душевна жінка, яка не любить пліток і інтриг. Навпаки, її надмірна відвертість і прямолінійність часто стають каменем спотикання у спілкуванні з оточуючими. Галина-Овен ніколи не упустить шансу проявити свої лідерські якості та організаторські здібності, але ніколи не піде заради кар’єри на обман або зрада. У відносинах з чоловіками вона не юлит і не прикидається, якщо любить, то по-справжньому, якщо ненавидить, то теж робить це від душі. Їй потрібен легкий на підйом чоловік, який не претендує на роль лідера в сімейних відносинах.

Галина-Телець – миролюбна, чуйна, але при цьому іронічна Галина-Телець прикрасить будь-яке суспільство, адже її прекрасне почуття гумору просто неможливо не оцінити. Вона відкрита і завжди готова до змін, яких в її житті буває чимало. Кар’єра для неї не головне, до того ж вона лінива і повільна, тому вибирає собі таку роботу, яка б їй в першу чергу приносила моральне задоволення, а не фінансовий. А ось сім’я для цієї жінки завжди стоїть на першому місці, тому до вибору партнера Галина-Телець дуже підходить грунтовно, адже у ідеальної господині повинен бути ідеальний чоловік.

Галина-Близнюки – це чарівна, безпосередня, комунікабельна та неординарна особистість, зрозуміти яку дано не всім. Галину-Близнюки оточує безліч талановитих людей, які бачать в ній не тільки творчу особистість, але і цікавого співрозмовника, який підтримає будь-яку тему. Взагалі не любити цю авантюрну і ексцентричну особу неможливо, тому цілком закономірно, що в житті у Галини-Близнюки трапляються пристрасні і незабутні романи, тільки от заміж не поспішає. Своє серце вона довірить чоловікові, який стане її другом, коханцем і партнером в одній особі.

Галина-Рак – це жінка з непростим характером, яка дуже вразливе, неймовірно запальна і обидчива. Будь-яка критика на її адресу, одне необережне слово здатне вивести її зі стану рівноваги і привести в даний сказ. Невдачі можуть спровокувати розвиток у неї депресії. І хоча Галина-Рак чудово знає про всіх своїх недоліках, впоратися з ними їй рідко вдається. Чоловіків привертає цікава і емоційна Галина, але дуже швидко вони втомлюються від її примхливого поведінки і частої зміни настрою. Сімейне життя у Галини-Раку складеться з уважним і дуже терплячим чоловіком.

Галина-Лев – авторитарна, цілеспрямована і наполеглива Галина-Лев – це ураган емоцій, здатний знести все на своєму шляху. Вона нічим не гребує при досягненні поставленої цілі, тому краще їй у цьому не заважати. Вона використовує людей у своїх корисливих цілях, але при цьому вважає непрощенним зрадою, коли хтось надходить таким же чином з нею. Для неї характерні подвійні стандарти: те, що дозволено їй, не дозволено іншим. У відносинах з чоловіком Галина-Лев займає позицію лідера, а якщо її обранця це не влаштовує, то вона знайде іншого.

Галина-Діва – педантична, уважна до деталей, скрупульозна і розважлива Галина-Діва дуже вимоглива до себе і оточуючих. Це пихата жінка, яка звикла бути першою. Вона не вміє програвати, тому будь-яка невдача сприймається Галиною-Дівою як справжня трагедія. А от чого у цієї жінки не відняти, так це щирості і добродушності: вона ніколи не лицемірить, не бреше, не бреше, тому навколишні довіряють їй свої найбільші таємниці. До свого партнера вона дуже вимоглива, тому її зможе витримати терплячий чоловік, який буде любити її по-справжньому.

Галина-Ваги – зарозумілість, зарозумілість і розважливість притаманні Галині-Терезам, яка ніколи нічого не робить просто так. Вона не виносить критики на свою адресу, хоча сама не проти «перемити кістки» оточуючим. Почуття переваги розвивається у ній внаслідок стрімкого підйому кар’єрними сходами, для чого вона багато і важко працює. Але все ж варто пам’ятати про те, що людські якості мають бути понад прагнень панувати і перемагати будь-якою ціною. Чоловіка Галина-Ваги вибирає довго, при цьому далеко не завжди основним критерієм її вибору стає любов, що може зруйнувати згодом шлюб.

Галина-Скорпіон – чуттєва, темпераментна, але при цьому дуже вимоглива до себе Галина-Скорпіон завжди незадоволена собою (та й оточуючі теж часто отримують від неї «на горіхи»). Вона у всьому бачить негатив, тому тривале спілкування з нею стає каторгою. З-за своєї імпульсивності ця жінка береться за кілька справ одночасно, але рідко хоча б одне доводить до кінця. З чоловіками Галина-Скорпіон веде себе рвучко, а іноді дивно: вони не встигають пристосовуватися до її настрою, яке змінюється зі швидкістю звуку. Ужитися з Галиною вкрай непросто.

Галина-Стрілець – розумна, наполеглива, активна і цілеспрямована Галина-Стрілець бачить мету, але не бачить жодних перешкод (а якщо й бачить, то обов’язково знайде шляхи, які допоможуть їй їх обійти). Вона з легкістю може зробити запаморочливу кар’єру і створити гармонійну сім’ю, але за умови, що до цього моменту не встигне розчаруватися в людях. Якщо Галина-Стрілець замкнеться, то це може обернутися для неї справжнім крахом і навіть депресією. Тому їй потрібен життєрадісний, відкритий і оптимістичний чоловік, який буде заряджати її своєю енергією.

Галина-Козеріг – цілеспрямованості, наполегливості і впевненості в собі Галині-Козерогові не займати. Повільно, але впевнено вона крок за кроком вибудовує своє життя, в якій немає місця несподіванок і сюрпризів – усе повинно йти суворо за планом. Поки у Галини-Козерога не буде твердого фундаменту під ногами у вигляді гарної і стабільної роботи, поки вона не стане незалежною матеріально, вона не буде замислюватися про сім’ю. Втім, затягувати із створенням сім’ї їй не коштує, якщо на старості років вона не хоче залишитися в гордій самоті.

Галина-Водолій – розрахунок, логіка, доводи розуму, методичність – ось ті принципи, якими намагається керуватися у своєму житті Галина-Водолій. Свої емоції вона вміє контролювати: мало того, іноді складається враження, що їй взагалі не властиво відчувати почуття по відношенню до оточуючих. Але це не так: просто Галина-Водолій дуже дорожить своєю свободою, а тому намагається не сильно прив’язуватися до людей, хоча це і погано у неї виходить. Відштовхнути її можуть ревнощі і обмеження свобод, про що повинен пам’ятати її обранець.

Галина-Риби – працьовитість, чуйність, доброзичливість і ранимість характерні для Галини-Риби, яка занадто наївна і довірлива, від чого і страждає. Вона важко переживає зраду і обман з боку близьких людей (може навіть впасти в депресію, з якої вивести її можуть лише нові яскраві почуття). Ця жінка мріє про красиве кохання, в якій немає місця обману, але реальність не завжди відповідає нашим мріям. З ніжною і турботливою Галиною-Риби будь-який чоловік відчує себе сильною і вольовою, але не кожен зможе подарувати їй у відповідь ніжність і любов, які вона заслуговує.

Сумісність імені Галина з чоловічими іменами

Галина і Дмитро – активна Галина вміє радіти життю, вона з гідністю приймає як удари долі, так і її подарунки. Дмитро більш практичний і прагматичний, тому Галині він знаходить джерело натхнення. Вона своїм прикладом вчить його більш легко ставитися до всього, що відбувається навколо. Цій парі чекає щасливе майбутнє.

Галина і Олександр – у Галини прекрасна сумісність з Олександром, перш за все, в інтимній сфері, хоча і в інших життєвих сферах» вони теж відмінно ладнають. Емоційна Галя розуміє і приймає свого життєлюбного Олександра, який не намагається переробити свою незалежну і волелюбну обраницю.

Галина та Євген – володарі цих імен люблять комфорт і затишок: смачна їжа, гарна обстановка в квартирі, дорогий гардероб, — все це невід’ємна частина їхнього життя. При цьому Галина та Євген вміють радіти будь-яким дрібницям, що зближує їх ще більше. Вони трудяться над своїми відносинами, що приносить свої позитивніше плоди.

Галина та Сергій – Сергій завжди з увагою і ентузіазмом ставиться до всього, що робить Галина, оскільки знає, що ця розсудлива особа перш, ніж що-небудь зробити, 100 разів подумає. Галині тепло і затишно з турботливим Сергієм, на якого вона може завжди і в усьому покластися. Їх сім’я будується на довірі і повне взаєморозуміння.

Галина і Андрій – ні Галина, ні Андрій не люблять одноманітності, тому їх життя схоже на калейдоскоп подій, які швидко змінюють один одного. Обидва комунікабельні і відкриті, обидва люблять подорожувати і розкривати в собі нові грані. Але якщо вони не задумуються про майбутнє і не привнесуть в своє життя стабільність, то їхній союз може розпастися.

Галина і Олексій – це пари амбіційних та цілеспрямованих людей, які зосереджені на досягненні поставленої мети. Тому якщо вони задумали створити міцну сім’ю, то обов’язково це зроблять. Між ними не може бути всепоглинаючого почуття любові, довіри і розуміння цілком може вистачити, щоб сімейне життя Олексія та Галини була довгою і щасливою.

Галина і Анатолій – в цьому союзі відносини будуються не на емоціях і почуттях, а на розважливості і навіть розважливості, при цьому як Галину, так і Анатолія це абсолютно влаштовує. Безсумнівно, почуття між ними є, але їх не можна назвати пристрасними. В цілому це міцний союз, в якому обидва партнери відчувають себе спокійно і комфортно.

Галина і Костянтин – на жаль, у цього союзу не надто райдужні перспективи, а всьому виною надмірні незалежність і владність Галини, яка не вміє і не хоче поступатися своєму не менш волелюбному партнеру Костянтину, який хоче займати у відносинах лідируючу позицію. В обох може не вистачити терпіння і мудрості, щоб зберегти цей союз.

Галина та Іван – це той рідкісний випадок, коли тандем складається з двох романтиків, які вміють робити сюрпризи і привносити в життя свого партнера пікантність і неординарність. Але союз Галини та Івана не так вже й безоблачен: в їхньому житті є місце і бурхливих сварок, і не менш темпераментним примирениям. Але все ж це міцний союз, в якому головне – любов.

Галина та Юрій – в цих відносинах завдання Юрія – любити і дивувати, тоді як Галині відводиться роль берегині домашнього вогнища, з чим вона відмінно справляється. При цьому цілеспрямовану Галину може не влаштовувати те, що Юрій задовольняється тим, що має, і не прагне досягати більшого. Конфлікти можуть привести до розриву відносин.

Галина і Максим – оптимістична і життєрадісна Галина робить життя спокійного Максима більш яскравою та динамічною. При цьому Максим бачить в Галі мудру, терплячу і турботливу жінку, яка здатна зберігати родинне вогнище і підтримувати чоловіка у всіх починаннях, а це важливо в сімейному житті.

Галина і Олег – якщо між Галиною та Олегом спалахують почуття, то обидва зосереджуються виключно один на одного, забуваючи про все на світі. Тільки ось така всепоглинаюча пристрасть може швидко пройти, якщо не підживлювати її. В цілому ж цього союзу можна позаздрити, настільки він гармонійний.

Галина і Роман – чоловік з іменем Роман дуже педантичний і обережний у виборі обраниці, тому суперечлива і імпульсивна Галина рідко привертає його увагу. Але якщо вже відносини між ними і складуться, то союз буде недовговічним, оскільки Роман не потерпить лідерства жінки в сім’ї, тоді як Галина не готова змиритися з тим, що буде «другою скрипкою в оркестрі».

Галина і Володимир – активну Галину не лякають ніякі труднощі, адже вона звикла дивитися на життя очима оптиміста, тоді як Володимир, навпаки, дивиться на життя очима прагматика і реаліста. Цей союз рідко буває стабільним і міцним.

Галина і Денис – ексцентричний, цікавий і яскравий союз Галини та Дениса назавжди залишить слід у їхніх серцях, тільки от найчастіше однією лише яскравості не вистачає для побудови гармонії в сім’ї. З цим доведеться зіткнутися цій парі, якщо вони вчасно не спрямують свою енергію на те, щоб облаштувати своє сімейне гніздечко.

Галина та Артем – ця пара являє собою дивний тандем працьовитих і цілеспрямованих людей, для яких сімейні цінності дуже багато значать. Сім’я, діти, родичі – ось ідеальний світ для Галини та Артема, з яких вийдуть не тільки прекрасні дружини, але і ділові партнери.

Галина і Антон – незалежний Антон і не поспішає обтяжувати себе сім’єю, але Галина вміє торкнутися струни його душі так, що він зробить їй пропозицію, на подив самому собі. Просто в цій парі зустрічаються схожі за характером люди, які чудово розуміють один одного, а тому між ними рідко виникають сварки і розбіжності.

Галина і Михайло – пристрасть, емоційність, темпераментність притаманні відносинам Галини і Михайла, які не бачать в цьому нічого поганого, адже головне, що є між ними – це любов. Поки їх відносини будуються на почутті, ніякі бурхливі з’ясування стосунків їм не страшні.

Галина і Микола – владної Галині хочеться головувати у своїй родині, тільки от Микола не хоче бути в ролі підкаблучника. Лід і полум’я, небо і земля, холод і тепло – це Галина і Микола, які не можуть знайти спільних точок дотику, з-за чого союз їх найчастіше розпадається.

Галина та Ігор – Ігор бачить в Галині впевнену в собі, відповідальну і надійну супутницю, готову завжди підставити своє сильне плече. Він готовий віддати кермо правління в її руки, а тому конфлікти в сім’ї бувають вкрай рідко, та й ті швидко вирішуються. Цей союз цілком може бути міцним і довгим.

Галина і Віталій – незважаючи на те, що Галину і Віталія багато що об’єднує, перспектива цих відносин зовсім не райдужна, оскільки чоловікові важко зрозуміти свою незалежну обраницю, не готову повністю розчинитися в чоловіка, дітей і сімейних відносинах. А саме в цьому Віталій бачить сімейне щастя.

Галина і Вадим – це вкрай непростий союз, в якому партнери рідко розуміють один одного. Відносини Галини та Вадима «зав’язані» в першу чергу на любові, тому, коли вона проходить, починаються сварки і скандали, призводять у більшості випадків до розлучення. Єдине, що може врятувати такий союз – це звичка чи небажання що-небудь міняти в житті.

Галина і Руслан – спокійний, надійний, але при цьому геть позбавлена романтизму Руслан бачить сімейне щастя у комфорті, затишку та стабільності, тоді як імпульсивної Галині хочеться яскравих фарб. Якщо не привносити в її життя свято, то сімейна рутина дуже швидко набридне Галині, і ніякі почуття не врятують цей союз.


Залишити відгук