Федір Значення Імені

Значення імені робить Федора дуже самостійним, цілеспрямованим, здатним добитися без чиєї-небудь допомоги, тому воно добре підходить пізнім дітям. Його відмінна риса, від якої в повному захваті його рідні — це акуратність, любов до порядку.

Характеристика імені Федір

Відповідний знак Зодіаку: Ваги .

Покровительствують планета: Нептун .

Домінуюча стихія Фен-шуй: Вогонь .

Талісман-камінь, мінерал, метал: Топаз.

Талісман-колір: Жовтий.

Талісман-дерево: Горіх.

Талісман-рослина: Півонія.

Талісман-тварина: Травневий жук.

Найбільш вдалий день: Вівторок.

Щасливий час року: Весна.

Особливості характеру: Скритність, Серйозність, Самостійність.

Весняний Федір цей сезон дарує світу носія імені Федір з працьовитим, цілеспрямованою, відповідальною характером, вміє дати пораду і допомогти. Це роботяга, але надто чутливий і недовірливий, образливий і примхливий. Йому все мало – чого б він не домігся, завжди хоче більшого. У відносинах не варто чекати ініціативи, йому потрібна «провідна» дама серця.

Річний Федір – стане природженим лідером, відповідальним, сильним, стійким, терплячим і стрімким. Безкомпромісний, принциповий, ніколи не поступається у спорах, що вважає себе самим розумним. Але він слабкий в моральному плані – будь-яка критика може вибити з колії. Депресії в його житіє часті, і боротися з ними допоможе тільки чутлива і обережна жінка.

Осінній Федір – народився примхливими осінніми місяцями в майбутньому стане унікальним і складною особистістю. Мінливий, нестабільний, волелюбний і незалежний. Ставить перед собою багато цілей – рідко досягає того, до чого йде. Йому не вистачає посидючості та працьовитості. Серйозних відносин уникає – боїться втратити свободу, з-за цього часто і залишається на самоті.

Зимовий Федір – стане вимогливим і суворим, особливо до людей. Його цілі прості – самореалізація, розкіш, багатство, лідерство, управління. Не терпить нестачу уваги – намагається звертати на себе увагу оточуючих будь-якими шляхами. До переживань і проблем людей байдужий – егоїст, самозакоханий і самовпевнений, чим і відлякує багатьох.

Характер імені Федір

У дитинстві Федя проявляє себе як повільний, мовчазний, упертий і тихий хлопчик. Він замкнутий і небагатослівний, але при цьому добре вихований. Вчителі виділяють його як здібного учня. У ранньому віці виявляє серйозність, грунтовність, акуратність і педантичність. Дорослий Федір має складний, суперечливий і закритий характер. Таємниця імені полягає в самостійності, обґрунтованості, надійності і оптимізм його носія.

У володаря цього імені гарне почуття гумору. У житті він цінує дружні відносини. Відмінною рисою характеру виступає здатність слухати співрозмовника і давати йому неоціненні поради. Такий чоловік ніколи не опускається до обману, він прямий, чуйний і відкрита людина. Усього домагається сам: житло, машину, в кар’єрі, а також дає старт в життя своїм майбутнім дітям.

Позитивні риси імені Федір: Впевненість, надійність, організованість, енергійність, наполегливість, чесність, широта інтересів. Федір практичний, вміє пристосуватися до життєвих обставин, але це не говорить про те, що він матеріаліст. Заради ідеї він може пожертвувати всім, що має. У імені Федір допитливий розум, він постійно шукає нові шляхи, намагається вдосконалити свою справу. Чоловік з ім’ям Федір дорожить своєю честю та гідністю, може відчайдушно відстоювати справедливість, брати під своє заступництво незахищених людей.

Негативні риси імені Федір: Зайва серйозність, твердість, дратівливість, не спровокована агресія. Маленький Федір може бути замкнутим, мовчазним, впертим. В юності головними недоліками імені Федір є схильність до невиправданого ризику, авантюр, азартних ігор. До старості він стає консервативним, образливим, відлюдькуватим.

Захоплення та хобі

У Федора золоті руки: вміє робити по будинку майже все. Машина у нього завжди в порядку. В сім’ї — ребячий угодник. Дружбу ставить вище всіх почуттів. Найбільша радість для нього — радість спілкування. Федір захоплюється всіма видами спорту. Вільний час присвячує сім’ї та дітям. Особливо трепетно відноситься до домашніх тварин і часто заводить собаку. Викликає інтерес у нього автомобіль і все, що з ним пов’язано, а також облаштування майстерні, саду та ремонт.

Професія і бізнес

Федір на роботі – висококваліфікований фахівець, його вважають одним з кращих співробітників. Він сумлінно ставиться до виконання своїх службових обов’язків. З колегами підтримує доброзичливі стосунки, але тримає їх на відстані. Не конфліктний і не кар’єрист, хоча часто займає керівні посади. Серед носіїв цього імені можна зустріти економістів, водіїв, пекарів, директорів, головних інженерів і священиків. Успіхів домагається в творчих професіях, будівництві і техніці.

Психіка і здоров’я

У Федора вічно шукаюча і чуйна душа. Федір — уважний співрозмовник. Він завжди готовий терпляче вислухати чужу думку. Всі переживання тримає в собі.

В ранньому віці Федя не відрізняється міцним здоров’ям, але з часом воно стає стійким. Слабке місце – нервова система. Для профілактики рекомендується займатися йогою, східними єдиноборствами, відвідувати студію релаксації і масажу.

Секс і любов

Сексуальне життя Федора починається пізно, коли більшість його друзів вже давно скуштувала цей солодкий плід. Федір — не герой-коханець. Він вирішується на інтимну близькість з жінкою тільки за обопільною згодою. Йому хочеться, щоб партнерка його любила, тільки тоді він відчуває повне психосексуальний задоволення. Він ревнивий і вважає, що улюблена дівчина завжди повинна бути при ньому.

Сім’я і шлюб

Сім’я – важливий і відповідальний крок у житті Федора. Він гарний чоловік з серйозним ставленням до життя, і саме це імпонує багатьом представницям прекрасної статі. Ідеальна жінка для нього – спокійна, розумна, поступлива, працьовита і приймає його таким, яким він є. Зазвичай Федір і його дружина схожі один на одного тим, що не люблять ходити в гості. Та й самих їх не назвеш гостинними, хлібосольними господарями.

Це бездоганний, вірний і домашній чоловік. Він сильно прив’язаний до сім’ї і дітям, ладить з тещею, і вона проявляє до нього ніжні і поважні почуття. Федір вважає себе продовжувачем роду і робить все, щоб його сім’я та близькі ні в чому не потребували. Він ніколи не зраджує кохану людину, тому випадкова зв’язок на стороні малоймовірна. Не прощає зрад і розлучається відразу, без з’ясування обставин і причин. Теща шанує Федора, рахується з його думкою.

Гороскоп імені Федір

Федір-Овен – імпульсивна натура і незалежна. Він обходить стороною будь-які поради, уникає компромісів, одноосібно приймає рішення і не бажає ділитися своїм успіхом. Познайомившись з жінкою, він ні за що не стане знайомити її зі своїми друзями, так і її суто особистими справами не поцікавиться.

Федір-Телець – упертий і незворушний чоловік, з ортодоксальними поглядами. Він не визнає жодних обхідних шляхів, крокує до мети напролом, а якщо «падає», то у весь зріст. Навряд чи яка-небудь там невдача змусить його відмовитися від задуманого: мети він продовжить прискіпливо атакувати з усіх сторін. Перед натиском ж пристрасті Федора-Тельця просто не встояти!

Федір-Близнюки – людина товариська, ініціативний. Він абсолютно не виносить самотності, і, швидше за все, віддасть перевагу йому погану компанію. В спілкуванні з людьми він взагалі бачить сенс існування. З жінками Федір-Близнюки тримається грайливо, доглядає за всіма підряд, але завжди зберігає непомітну дистанцію.

Федір-Рак – особистість вразлива і пристрасна. У всіх своїх діях він керується почуттями, піддаючись емоціям, хоча і передбачає сумні наслідки. Йому важко керувати собою, протистояти власним пристрастям, які роздирають його душу. Прагнучи знайти спокій і рівновагу, Федір-Рак зазвичай створює сім’ю в ранньому віці.

Федір-Лев – владолюбний, зарозумілий і жовчний чоловік. Якщо він не керує хоч ким-небудь, якщо хоч над чимось не домінує, то приходить в стан сказу. Слід визнати, що керівник з нього відмінний, незважаючи на дратівливість і егоїзм. Федір-Лев справедливий і не стане плести змови. Жінка буде жити за ним, як за кам’яною стіною, якщо, звичайно, повністю підкорятися його волі.

Федір-Діва – людина помірний і неймовірно педантичний. Його пріоритети — це порядок, витримка і дисципліна, тому найменше відхилення в бік, будь нестандартна подія збиває його з пантелику. Жінка, на його думку, повинна мати бездоганний зовнішній вигляд, бути поступливішою і розумною. Тільки така приверне увагу Федора-Діви.

Федір-Ваги – поміркований, порядна і делікатна людина. Зазвичай він популярний у жіночому товаристві, але ніколи не скористається так званим «зручним випадком». Йому, звичайно, лестить увага, але не вистачає впевненості в собі. Як правило, Федір-Ваги стає хорошим партнером — господарським, домовитим, турботливим.

Федір-Скорпіон – надзвичайно суперечлива особистість. Він точно і сам не знає, чого хоче від життя, весь час обуреваем сумнівами і невдоволенням. Федір-Скорпіон прагне стабільності і сильних переживань одночасно, мріє випробувати в сфері любові абсолютно всі відтінки почуттів. Він здатний принести своїй партнерці як найглибше насолоду, так і душевну біль і страждання.

Федір-Стрілець – авантюрист за вдачею, волелюбний і шалений. Він воліє жити одним днем, сподіватися на випадок і чекати примарною удачі. Його життя нестабільна, кишені порожні, зате душа відкрита подвигів і пригод. Жінок приваблюють чарівність і розум Федора-Стрільця, але прожити з ним життя зможе тільки така ж незалежна особа.

Федір-Козеріг – дивна особистість, замкнута і похмура. Його неможливо зрозуміти, оскільки він у цьому й не потребує. У розмовах Федір-Козеріг воліє відбуватися короткими односкладовими фразами, на контакт ні в яку не бажає. Може, і знайдеться жінка, здатна торкнути його душу, але їй знадобиться чимало тепла і терпіння.

Федір-Водолій – людина категоричний і непроникний. Від оточуючих він свідомо огороджується стіною, тримаючись ввічливо, невимушено, але відсторонення Федір-Водолій наділений гнучким розумом і хорошою пам’яттю. По відношенню до партнерки він веде себе досить стримано, не дозволяючи розгулятися душевним поривам.

Федір-Риби – абсолютно чарівний чоловік, занурений у світ власних мрій і повітряних замків. Важко передбачити його вчинки і реакції, оскільки він і сам не в змозі їх передбачити. У любові Федір-Риби веде себе дивно, забарвлює почуття стражданнями, переживає часом без видимого приводу.

Сумісність імені Федір з жіночими іменами

Федір і Олена – це не прості відносини. Федір і Олена — обидва незалежні і часто протистоїте один одного, захищаючи свою думку. Ваші думки рідко сходяться разом, що відразу викликає конфлікти. Навколишні бачать у вас ідеальну пару, однак, наодинці у вас панує вічний конфлікт і опозиція. Тим не менш, це вічне протистояння приховує під собою дуже глибоку взаємну любов, яка ніколи не закінчиться, оскільки ви не можете покласти кінець розбірок.

Федір і Алла – в цьому союзі все обертається навколо сексуального бажання і задоволень. Ви обидва неймовірно притягиваетесь один до одного фізично і буквально насолоджуєтеся пристрастю, яка є між вас. Все що потрібно щоб пожвавити стосунки в парі Федір і Алла, це просто прагнення до нових висот, досвіду і задоволень.

Федір і Анастасія – про кохання у цих відносинах слід забути. Разом Федір і Анастасія можуть приємно проводити час, насолоджуючись розумінням і близькістю, але в якості реальної пари ви один на одного не захочете і дивитися. В цих відносинах ви зможете насолоджуватися усіма перевагами без недоліків, які приносить любов. Ніжність і тепло, чому б і ні. Однак уявити спільне життя з дітьми, лабрадором і загальним рахунком складно.

Федір і Ангеліна – в якійсь мірі вони сумісні один з одним, але разом їм буде дуже непросто. Ви закохуєтеся то остываете. Якщо ж поглянути на вашу пару ближче, можна взагалі не знайти спільних точок дотику. Ви можете не помічати, що життя це не тільки веселощі і в один прекрасний день прийде реальність у вигляді побуту і тоді ви відкриєте очі і зрозумієте, що побудова спільного майбутнього у Федора та Ангеліни неможливо.

Федір і Анна – у цій парі є пристрасть, але вона швидко змінюється сварками і конфліктами. Федір і Ганна ніколи не зможуть домовитися і завжди намагаються домінувати одна над одною, і це буде тільки посилюватися з часом. Якщо вони зможуть повністю зрозуміти і прийняти один одного, то можливо в їх парі встановиться якась стабільність.

Федір і Валерія – з першого погляду може здатися, що у них однакові погляди і цілі в житті. Це товариські люди, які воліють наполягати на своєму. Тому будьте готові як до прохолодного мовчанню, так і вогненним спорів. Ця пара відрізняється бурхливими та палкими емоціями, тому кожному доведеться прийняти партнера таким, який він є. Якщо Валерія і Федір зможуть представити один одному вільний простір для самовираження, то ці відносини мають шанс бути гармонійними.

Федір і Вероніка – в цьому союзі все обертається навколо сексуального бажання і задоволень. Федір і Вероніка неймовірно притягуються один до одного фізично і буквально насолоджуються пристрастю, яка є між ними. Не треба соромитися нічого, обзаведіться Камасутрою і займайтеся любов’ю в самих незвичайних місцях і ситуаціях. Робіть це кожний раз, коли отримуєте такий шанс.

Федір і Вікторія – ці люди доповнюють один одного. Разом вони відчувають взаємну повагу, з оптимізмом дивляться в майбутнє. Це по справжньому реальні відносини. Їх загальної енергії вистачить, щоб згорнути будь-які гори. В парі Вікторія і Федір є величезна кількість загального і точок дотику. Уміння спілкуватися є ключем до успіху цієї пари і може закласти неймовірно міцний фундамент, особливо якщо все це буде йти рука об руку з довірою і розумінням.

Федір і Дарина – У цій парі чоловік хоче, щоб жінка абсолютно і повністю належала йому і виконувала всі його забаганки. Дарині ж потрібна людина, з якою можна поділитися думками, емоціями і планами на майбутнє. Цілком очевидно, що ваші плани і інтереси розходяться. Для того щоб ця пара існувала, партнерам доведеться навчитися не нав’язувати свою версію взаємин.

Федір і Євгенія – це не прості відносини. Федір і Євгена досить незалежні особистості і часто протистоять один одному, захищаючи свою думку. Навколишні бачать у вас ідеальну пару, однак, наодинці у вас панує вічний конфлікт і опозиція. Тим не менш, це вічне протистояння приховує під собою дуже глибоку взаємну любов, яка ніколи не закінчиться, оскільки ви не можете покласти кінець розбірок.

Федір і Катерина – з якого боку не подивися на цю пару вона ідеальна. Не важливо скільки часу вони знають одне одного, їм здається, що вони зустрілися вже кілька десятків років тому. Відносини Федора і Катерини міцні, як скеля, і ніщо не може порушити цього.

Федір і Олена – Разом їм добре і спокійно. Вони як гладь в океані. Федір і Олена дуже тонко відчувають один одного, тому відносини можуть розвиватися цілими роками. Коли ви разом, здається, що будь-які труднощі і проблеми можуть бути вирішені в одну мить. Вашій парі варто спробувати додати іскорку і спецій у вашу любов. Вірність у цих відносинах не питання і буде міцною основою тривалої зв’язку.

Федір і Жанна – Це поєднання — справжній успіх! З якого боку не подивися на цю пару вона ідеальна. Не важливо скільки часу Жанна і Федір знають одне одного, їм здається, що вони зустрілися вже кілька десятків років тому. Разом вони неймовірно сильні і цей союз тривати стільки часу, скільки вони захочуть самі.

Федір та Ірина – коли вони наодинці ці відносини можуть бути абсолютно гармонійними. На початку ці люди чудово розуміють один одного, проте з часом це кудись іде. Коли вони знаходяться на вершині розуміння, все добре, але в моменти розладу, їх союз має величезні потрясіння. Не дивлячись на пристрасть між Федором та Іриною, це буде непростий союз. Їм потрібно пройти випробування часом і не заходити надто далеко у своїх розборках.

Федір і Ксенія – їх відносини твердими, як скеля, і ніщо не може порушити. Незалежно від того, як життя вирішує їх засмутити, вони завжди поруч один з одним. Разом Ксенія і Федір неймовірно сильні і цей союз тривати стільки часу, скільки вони захочуть самі.

Федір і Лілія – Це не прості відносини. Думки Лілії і Федора рідко збігаються, що відразу викликає конфлікти. Навколишні бачать у вас ідеальну пару, однак, наодинці у вас панує вічний конфлікт і опозиція. Тим не менш, це вічне протистояння приховує під собою дуже глибоку взаємну любов, яка ніколи не закінчиться, оскільки ви не можете покласти кінець розбірок.

Федір і Любов – разом їм добре і спокійно. Вони як гладь в океані. Ці люди дуже тонко відчувають один одного, тому відносини можуть розвиватися цілими роками. Коли ви разом, здається, що будь-які труднощі і проблеми можуть бути вирішені в одну мить. В парі Федір і Любов слід спробувати додати іскорку і спецій у вашу любов. Вірність у цих відносинах не питання і буде міцною основою тривалої зв’язку.

Федір і Маргарита – Це не прості відносини. Ви обоє незалежні і часто протистоїте один одного, захищаючи свою думку. Ваші думки рідко сходяться разом, що відразу викликає конфлікти. Навколишні бачать у вас ідеальну пару, однак, наодинці у Федора і Маргарити панує вічний конфлікт і опозиція. Тим не менш, це вічне протистояння приховує під собою дуже глибоку взаємну любов, яка ніколи не закінчиться, оскільки ви не можете покласти кінець розбірок.

Федір і Марина – непростий союз, в якому живе неймовірна ревнощі і емоційні сплески. Щоб ці відносини в парі Марини та Федора хоч якось заспокоїлися, потрібно проявити трохи співчуття і розуміння. У сутності кожного з партнерів страждає від нестачі впевненості в собі./

Федір і Марія – Непростий союз, в якому живе неймовірна ревнощі і емоційні сплески. Все це супроводжує жорстокими словами і погрозами розставання. Абсолютно будь-який привід може стати причиною бойових дій з боку Марії, хоч через підозри в невірності, хоч в якомусь відмову партнеру. Щоб ці відносини хоч якось заспокоїлися, потрібно проявити трохи співчуття і розуміння. У сутності кожного з партнерів страждає від нестачі впевненості в собі.

Федір і Надія – вам обом подобається пригоди і рух. Разом Федір і Надія можуть насолоджуватися відносинами наповнені пристрастю і активністю. Це відносини, в яких партнери то злітають, то падають. Однак сила почуттів, завжди буде тримати їх поруч, навіть якщо відстань буде намагатися розділити. Найбільша проблема в цій парі — вірність, яка може стати каменем спотикання. Тому слід відразу домовитися, як ви будете вирішувати це питання.

Федір і Наталя – в якійсь мірі вони сумісні один з одним, але разом їм буде дуже непросто. Ви закохуєтеся то остываете. Якщо ж поглянути на пару Федір і Наталія ближче, можна взагалі не знайти спільних точок дотику. Ви можете не помічати, що життя це не тільки веселощі і в один прекрасний день прийде реальність у вигляді побуту і тоді ви відкриєте очі і зрозумієте, що побудова спільного майбутнього неможливо.

Федір і Ніна – ця пара відрізняється міцним зв’язком один з одним, а час, проведений разом тільки посилює цю пристрасть і відчуття близькості. Федір і Ніна люди розуміють один одного з одного погляду і мають одні і ті ж переконання. Це чуттєвий союз, в якому багато спілкування і обмін думками. Головне не зациклюватися на собі і не відмовлятися від зовнішнього світу, ізолюючи себе.

Федір і Ольга – у цієї пари багато спільних інтересів і пристрасті. Вони дуже легко розуміють один одного і не хочуть розлучатися ні на секунду. Проте цього не достатньо, щоб пара Ольга і Федір стала чимось більш серйозним. Їм подобається близькість і приємне почуття прихильності, але запалити реальне полум’я любові не просто, тому краще всього розглядати цю пару як дружню.

Федір і Світлана – ці люди знаходяться в явній гармонії один з одним і зможуть просто насолоджуватися відносинами, заснованими на взаємній прихильності і розумінні. Стабільність і глибоке розуміння — ось, що притаманне союзу Світлани та Федора. Разом їм так добре, що вони можуть забути про обережність і затягнутися на рутину відносин. Не дозволяйте побуті зруйнувати гармонію, прагнете до пристрасним відносин і якщо любов не випарується, то ви зможете насолоджуватися довгими і прекрасними відносинами не тільки як коханці, але і як друзі.

Федір і Яна – Ці відносини як змішування води і вогню. Деякі можуть говорити, що протилежності притягуються, однак у парі Федір і Яна важко знайти точки дотику, дуже складно побудувати нормальні і гармонійні стосунки. Якщо вони зможуть повністю зрозуміти і прийняти один одного, то можливо в їх парі встановиться якась стабільність.


Залишити відгук