24 Сонячний День

Двадцять четвертий сонячний деньпосвящен Даэне – охоронниці людської віри. А також Чисте – ангелу жіночого роду, пов’язаного з очищенням. Даэна – втілення доброї віри і совісті віруючої. Вважається, що вона зустрічає душу померлого на мосту Чінват і пересилає її на той світ. Але кожній людині вона є в різних образах. Якщо людина жив праведним життям і душа залишилася чистою, Даэна з’явиться йому у вигляді прекрасної дівчини. Якщо ж людина за життя став на шлях гріха і опоганив свою безсмертну душу, продавши її дияволу, то після смерті Даэна прийде за ним в образі огидною баби–чаклунки і потягне його в пекло. У авестийском мові слова «віра» і «совість» є синонімами, і для зороастрійців людина без віри, за визначенням, був безсовісним людиною. Чиста зображувалася з мітлою в руці, яка вичищала землю від всякого сміття. Від одного її виду храфстра бігла. Іноді Чисту зображували у вигляді прялі, прядущей нитки долі. Веретено – це ще один із її символів. Це один із найважчих критичних днів. Він майже прирівнюється до сатанинському дня. Цей день є однією з найбільш важких перевірок на міцність нашої віри. Цей день присвячений взагалі релігії, тобто Даэне. В кожній людині вона проявляється в вигляді особистої персоніфікації віри, тобто день присвячений нашому Идаму, нашому особистому уявленню про Господа Бога. Тому людині, якого Даэна, віра охороняє від Темряви, від всієї нечисті, тому нема чого боятися у цей день. Така людина може прожити цей день абсолютно спокійно. Але в основному, для забобонних людей, у кого віра не міцна, для тих 24–й сонячний день може стати навіть вдень важких випробувань.

24 Сонячний День — Характеристика

Предмет сили: Мітла – це головний предмет сили, а також ступка, ступа, веретено. Один з найголовніших предметів сили – ножиці, якими перерізується нитку життя. Віяло – теж предмет сили.

Колір: У цей день потрібно носити одяг з поєднанням червоного і чорного кольорів. У нас таке поєднання вважається жалобною. Ще до цього дня належить і колір Прозерпіни – отруйно–жовто–зелений. Категорично протипоказано носити сірі, коричневі, фіолетові кольори.

Камені: Пов’язаний з перевіркою на міцність віри. Темна яшма – червона, вишнева. З яшмою Перстень завжди носили люди, які брали на себе садхану. Якщо яшма кололася, значить вони не проходили випробування на міцність, на віру.

Зірка: Вега (Альфа Ліри), 1–ї величини, білого кольору. Її епігони – Уран, Сонце, Нептун, а на більш високому рівні – Нептун, Сонце, Венера. У китайській традиції Вегу називали зіркою–прядильщицей, що має відношення до ниток долі. А у нас ця зірка називалася Чиста. На Вегу 12000 років тому вказував Небесний полюс (а зараз він вказує на Полярну зірку). Саме Вега проводила в останню путь Атлантиду і Арктиду. Через 13,5 тисяч років полюс знову буде вказувати на Вегу. Ця зірка дає пошуки щастя, обіцяє далеку удачу. Людям, які мають цю зірку в гороскопі, не треба прив’язуватися до плодів своєї діяльності, заспокоюватися на досягнутому, інакше щастя їх покидає. А як тільки їм стає погано, наступають страждання – прокидається неспокій духа, знову повертається удача. На іншому, більш високому рівні, Вега – це зірка магію, пророцтва і зцілення.

Планета: Прозерпіна.

Щасливі числа: 24, 79, 86.

День присвячений молитві і посту. День дуже суворий і важкий. День розмноження храфстр, тому в цей день займалися очищенням, знищенням цієї храфстры. День, коли не можна піддаватися на провокації, грубити, не грубіянити. Але треба бути готовим до боротьби з темними силами, потрібно захищатися, не нападаючи. У цей день рекомендується як можна більше мовчати. Не можна нічого святкувати; свята, веселі компанії – виключаються. Не можна занадто багато сміятися, веселитися. Можна багато спати. Не можна з’єднуватися з протилежною статтю. Дуже погано, якщо безчестить жінку в 24–й день нечестива Гех, вона ж демоница, права рука Ази. Це символ вашої абсолютної нечистоти. Такій жінці не можна було народжувати дитину протягом року. Тому що жінка не змогла утримати Чисту, не зберегла чистоту, і ця проблема могла перейти на дитину. Жінка вважалася нечистою весь час, поки її супроводжувала нечестива Гех + ще 3 дня, коли вона повинна була очищатися. Приблизно 10 днів протягом місяця жінка вважалася нечистою, і з нею не можна було мати ніяких справ.

24–й сонячний день – це день озлоблення темних сил, коли побажання злих людей можуть втілитися. Тому як би вас не провокували – ви не піддавайтеся. Не можна проводити цей день в темних приміщеннях. Чоловік повинен бути зі світлом. У цей день можна багато їздити. Цей день заперечував поїздки і подорожі. Потрібно бути під дахом дому свого – з ранку і до вечора. Вночі цих доби ні в якому разі не можна відкривати вікна, щоб не захопити темні сили.

Двадцять четвертий сонячний день також пов’язаний з алхімією, тільки для алхіміків це хороший день, як і для медиків. День початку прийому багатьох ліків, очищення організму. У цей день рекомендується голодування. День молитви, день відвідування храмів, читання книг. День мовчання і самотності. День, коли треба самому шити одягу або їх латати, і проводити ретельне прибирання будинку, ремонт і реставрацію. День пов’язаний з відновленням традицій. День пов’язаний з камінням: обточування каміння, ювелірні роботи, шліфування. Блаженні слюсарі, тобто люди, які займаються ручною працею: які точать, стругають, пиляють. Не можна працювати з землею. Це день найчорніших, важких і серйозних робіт.

Добру справу в 24 Сонячний День

Пізнання і викриття зла. «Визнання того, що злидні і горе цього світу, всі біди і страждання походять від Ахрімана нечестивого, який проклятий на віки віків». Визнання власних гріхів і викриття зла.

Їжа в 24 Сонячний День

Вважається днем посту. Нічого не можна їсти від Рапитвины (полудня до заходу сонця. Їли в основному молочну їжу сир, сметану, молоко. Їдять чорний хліб, коржі. Хліб, вода, сіль, молоко. Солоний сир з горіхами – ритуальна їжа цього дня, або бринза. Пити було не можна в 24–й сонячний день. Скажімо так, що спиртні напої в 24–й день не рекомендувалися, хоча і не були заборонені.

Сни 24 Сонячний День

Вважається, що погано, якщо сняться сни. День важкий, і будь-сон – це недобрий знак, знак попередження. Навіть якщо вам приснився гарний сон, все одно – це спокуса. Єдино гарним є сон, якщо ви бачите в сні себе під дощем. Це – змивання гріхів. Вода – символ очищення. Човен – це гріб. Якщо ви бачите уві сні комах, звірів – це знак псування. Дуже погано бачити уві сні поцілунки, з ким цілуватися, вступати з ким–то в любовне з’єднання – це знак розставання і спокуси. Квіти – знак смерті, похорону. Столи – те ж саме, що човен. Є в сні – це знак хвороби. Сни дуже важкі, якщо вони яскраві і настирливі. У 24–й сонячний день сни дуже далекі за виконання, їх виконання може затягнутися на дуже тривалий час, може бути, протягом року, або через кілька років. Це день самих довгострокових по виконанню снів.

Прикмети в 24 Сонячний День

Всі прикмети пов’язані з дрібницями. Дрібні втрати, дрібні крадіжки – дуже погані знаки. Поломки – теж. Розсипалися намисто, що впали сережки, закатившееся колечко – це всі погані прикмети, пов’язані з псуванням, з втратами, з поразкою. Якщо вас кусають комахи – це теж знак того, що ви дуже сплюндровано, вам потрібно багато чиститися. Якщо вас кусають – значить, у вас пробита захист.

Якщо у 24–й сонячний день терпне рука або нога – це знак, що насувається на тебе хвороби. Погано, якщо в цей день чешуться вуха. І взагалі, в цей день дуже погано свербіти, це найпевніший вказівка на те, що у вас багато ворогів. Якщо у вас щось свербить – значить, вас хтось проклинає. Якщо свербить перенісся в цей день – значить, скоро хтось помре у вас. Погано, якщо ви будете у цей день постійно стикатися з брудом, чи притягувати до себе бруд, испачкаетесь – це теж знак скверни, перешкод, тяжкості, перешкод. Дуже добре, якщо у цей день у вас розвивається «ведмежа хвороба», якщо ви постійно хочете в туалет – значить, вся грязь з вас іде. Дуже добре, якщо вас тягне сунути мудру з двох пальців до рота – теж знак очищення, звільнення.

Дуже поганий знак, якщо людина в ніч під цей день, або в цей день – хропе. Якщо ви хропете в 24–й сонячний день, особливо голосно, значить, ви явно провідник бісовщини. Хропіння – це чортовиння. Чоловік, який сильно хропе, уразливий перед бісами. Хто не п’є, той хропе менше. Також поганими знаками є поломки меблів: якщо зламається стілець, або розвалиться ліжко – це один з найбільш важких знаків, знак провалу, знак вашого краху, іноді це навіть до смерті, або до руйнування вашого будинку. Іноді це буває знаком втрати хварны. Тому в 24–й сонячний день не дозволялися подружні обійми.

Прикмети, пов’язані з водою – це хороші прикмети, поганими є тільки прикмети; пов’язані з брудною водою. Розлити що–небудь – це добре. Якщо вас раптово окатят водою, якщо ви потрапите під дощ – це отримання захисту. Навіть якщо протече стелю, або кран почне текти в 24–й сонячний день – це нормальний знак, знак допомоги. Погано, якщо у вас в цей день, день прялі, рвуться нитки, рветься одяг по швах, розстібається блискавка. Так як це день прялі, а нитка – це нитка життя, якщо нитка рветься,– це до переривання життя когось з ваших близьких, або до хвороби, або до нещастя для них.

Тотем – Дятел

Це птах, пов’язана з перевіркою на міцність, з обов’язком, завзятістю, чіткістю, старанністю. Це священний птах зороастрійців, невтомний борець з храфстрой – Чорний Дятел з червоною шапочкою. Він називається Желна. Дуже рідкісний, навіть занесений в «Червону книгу». Живіт білий, сам чорний, шапочка – червона. Невеликого розміру, завбільшки з голуба. Дятел – це втілення Даэны. По – зороастрийски, слово «дятел» завжди було жіночого роду. Напевно, тому – желна. Дятли дуже добре приручаються, і їх навіть можна навчити розмовляти.

Розумна, дієва і виконавча птах. Довбає всіх постійно. Є така приказка: «Не болить голова у дятла»,– але це не так, тому що дятли вмирають від інсульту. І незважаючи на це, дятел продовжує стукати, тому що такий його обов’язок. Чорний дятел – це єдиний з дятлов, хто не помирає від струсу мозку. Перевіряє дерева, очищувач і наглядач лісу. Перевіряє древо Фравашей на «вошивість». Зовнішність: середнього, а також високого зросту; дуже сухий (лист), жилавий; маленькі вічка; темний; великий і довгий ніс, поджатый рот. Деренчливий Голос.

Характер: дуже наполегливий, працьовитий, серйозний, виконавчий, педантичний, дріб’язковий, звертає увагу на будь-яку деталь. Така людина завжди наполегливо працює; дуже хороший секретар; хранитель віри. Точний у часі, мало спить, пунктуальний. Трошки зануда, слухати його дуже важко. Він занудний, настирливий, эпилептоидный характер (приставучий і прилипчивый, «доконає» дрібницями). Священна професія 24–го сонячного дня – лікар, цілитель. Завжди гидливий, підвищена любов до чистоти, стерильності. Терпіти не може бруду. Часто такі люди бувають хіміками, або навіть алхіміками. Людина–дятел завжди зупиняється на одному віці: він для нього, як точка замерзання, і далі людина не змінюється.

Люблять природу, вміють працювати руками. Все їхнє життя проходить у турботах. У житті він – аскет, пізно одружився, але один раз, всерйоз і надовго. Сім’ю завжди сприймає як необхідне зло. Дітей дятел обожнює і виховує їх дуже довго, навіть коли вони виростуть. Дуже піклується про виховання дітей. Старанність у нього приголомшлива! Пунктуальний. Це чудовий і незамінний працівник секретар. Заважає йому завжди прагнення до повторів, педантизм, занудность, брюзгливость і дріб’язкове непрощення чужих помилок. Вони самі дуже старанні, і терпіти не можуть, коли хтось неточний, неисполнителен, затримується. Вони будуть довбати, вони суворі й допитливі. Проколюються на дрібницях.

Чудове почуття аналізу, прекрасні математики, логіки. Часто бувають слідчими, люблять «проколювати» інших людей. Психологічний дар, пов’язаний з логікою. Чудово роблять висновки. Це – Хварна проявника істини. Це людина, через якого все перевіряють на «вошивість». Йому дають можливість розкривати всі в істинному світлі і перевіряти істинність віри, будь-яких навчань, лжепророків, яких він викриває; жодна деталь, жодна дрібниця не вислизає від його уваги. Це, дійсно, інстинкт слідчого. Смерть дятла може бути раптовою, навіть може статися в людному місці. Живуть вони матеріально середньо, але їм вистачає. Якщо ви зберігаєте тотем дятла, то вам забезпечена швидка і легка смерть, безболісний перехід в інший світ. Помирають, як правило, від інсульту.

Антитотем – Короїд

Жук-короїд, теж храфстра, який пожирає древо Фравашей. Проти нього полює дятел. Зовні: круглий, жирний, невеликого росту, лискуча, з великим животом, з великими зубами, з великими очима, з подвійним підборіддям, носик маленький, кирпатий. Характер: ненаситна прорва, хам, нахабна пика. Таємно підриває будь-яку систему. Схильний до жлобством, патологічне боягузтво, ледар, живе за чужий рахунок. Матеріаліст. Любить дуже напружувати інших, навалювати на них свої проблеми, особливо на своїх близьких. Дуже хитре створіння. Нагличает, тисне лише слабких.

Тупа, тягуча мова, дуже недорікуватий. Чітко висловлює свої думки. По суті вампір, так як живе за рахунок своїх близьких. «Пожирає своїх дітей. Часто в його оточенні помирають близькі люди. Важкий в побуті, але дуже хитрий, вміло пристосовується. Любить вислужуватися, лестити, підсиджувати начальство.


Залишити відгук