Катерина Значення Імені

Люто-проникливе звучання цього імені створює картину динамічного і потужного розкриття сил. Подібно раскату грому і потужним струменів дощу, воно описує натуру, спрямовану на яскраве самопрояв, звитяжну, орієнтовану на пристрасні стосунки. Владність, велич і гордість є визначальними складовими характеру Катерини, але при цьому багато що залежить від того, в який час року вона з’явилася на світ. Ім’я Катерина утримує свої позиції в рейтингу популярності в Росії вже протягом декількох десятиліть.

Характеристика ім’я Катерина

Відповідний знак Зодіаку: Лев .

Покровительствують планета: Марс .

Домінуюча стихія Фен-шуй: Метал .

Талісман-камінь, мінерал, метал: Хризоліт.

Талісман-колір: Синій.

Талісман-дерево: Кедр.

Талісман-рослина: Лотос.

Талісман-тварина: Терміт.

Найбільш вдалий день: Середа.

Щасливий час року: Осінь.

Особливості характеру: Оптимістичність, Самовпевненість, Чутливість, Мінливість, Честолюбство, Гордість.

Весняна Катерина – це недовірлива домувальниця, яка не любить виділятися ні в суспільстві, ні на роботі. Любить приймати гостей і робити приємні сюрпризи друзям. Вона — душа компанії, з якою завжди весело і приємно спілкуватися. Любить життя у всіх її проявах. Вона постійно вдосконалюється, тому з нею завжди цікаво. Її чоловікові слід бути вірним, оскільки зради Катя не пробачить. У родині Катерина є безумовним лідером, тому від чоловіка чекає поступливості і навіть послуху. Рано чи пізно чоловік йде від такої дружини, бажаючи відчути себе вільною людиною, але весняна Катерина ніколи не визнає своєї провини.

Річна Катерина – це жінка-непосида, яка любить активне проведення часу. Бурхливе вираження почуттів і краса призводять до залучення чоловіків, від яких у неї немає відбою. Може постояти за себе і близьких людей. Хороша господиня, вміє і любить готувати. Скрупульозно і прагматично оцінює ситуацію, що допомагає їй впевнено йти по життю. Річна Катерина — власниця і справжня берегиня. У неї багато друзів чоловічої статі, тоді як з жінками вона дружить рідко.

Осіння Катерина – серйозна, розважлива, вимоглива дама, яка приречена займати керівні посади. Почуття справедливості оцінять в ній як колеги, так і близькі і рідні. Як правило, Катя, народжена восени, дуже красива і сексуальна. У чоловіка бачить, насамперед, партнера по сексу, оскільки секс в її житті займає одне з провідних місць. Але при цьому Катерина – це романтик, готовий піти заради свого коханого на край світу. Вона не терпить скупих чоловіків. Самолюбство осінньої Каті не дозволить жити з людиною, в чомусь перевершує її, адже по натурі вона – лідер.

Зимова Катерина часто мовчазна і повільна в діях. Сімейне життя нерідко приносить розчарування через її важкого характеру. Катерина, народжена взимку, буває хитрою, особливо по відношенню до суперників (до них вона ставиться часто жорстоко). Катя вміє плести інтриги, причому віддає перевагу діяти поодинці. Вона любить проявляти свою індивідуальність, тому одягається яскраво, не піддаючись при цьому останнім «пискам моди». Її гордість, самолюбство і завищена самооцінка сприймаються Катею як гідності. Непередбачуваність зимової Катерини часто межує з неадекватністю. Вона досить посередня господиня, але при цьому любить своїх дітей і чоловіка.

Характер ім’я Катерина

Таємниця імені Катерина приховує жінку з високим рівнем інтелекту. Її вчинки деколи дуже імпульсивні, іноді вона навіть не встигає їх обдумати. Визнати чиюсь перевагу для неї – це рівнозначно тому, що визнати поразку. Але така різкість характеру пояснюється тим, що дівчина має масу комплексів і постійно шукає в собі недоліки.

Катерина – людина з дуже розвиненою уявою, до всього підходить з фантазією і з творчої сторони. Вона дуже легко обзаводиться новими знайомствами, але від близького кола людей чекає надійності і бачить в них опору і підтримку. Будь-яка подія в житті Катерина сприймає спокійно. Навколишні бачать у ній виховану, дуже тактовну жінку, яка володіє винятковим смаком і якоюсь величчю. З перших хвилин спілкування вона показує свій інтелект і освіченість.

Характер у власниці імені Катерина швидше важкий, ніж гнучкий і демократичний. Вона дуже часто сприймає сказане на свій рахунок, тому її легко образити, навіть щиро не бажаючи цього. Темперамент у неї холеричний, не становить великої праці вивести жінку з себе. У багатьох може скластися враження, що вона зарозуміла і занадто самовпевнена. Однак це лише захисна маска.

Позитивні риси імені Катерина: Катерини діляться на два типи: активний і пасивний. Для характеру активного типу відповідає рухливість, товариськість, весела вдача, сміливість, прагнення до самоствердження. У Катерини допитливий розум чоловічого складу і тонка жіноча інтуїція. Вона заводила в іграх, відважна, може з хлопцями ганяти на мотоциклі. Якщо батьки нададуть їй необхідну свободу, то вона рано може стати самостійною. При сприятливих умовах Катерина може отримати блискучу освіту і з успіхом застосувати його у своїй кар’єрі. Для другого типу (пасивного) характерні спокій, скромність і навіть сором’язливість, доброзичливість, сердечність, м’якість, висока духовність. Ці жінки часто схожі на лебедя: вони красиві, граціозні, величні. Об’єднує два типи значення імені почуття власної гідності. Вони не піддаються зовнішньому впливу, в будь-якій ситуації залишаються самі собою.

Негативні риси імені Катерина: Для характеру активного типу відповідають самовдоволення, надмірна жорсткість. Катерина вважає себе дуже розумною, а оточуючих часом оцінює як «круглих дурнів», насилу переносить чиюсь перевагу, прагне бути першою. Катерина здатна на напади гніву, їй не вистачає витримки. Дівчина з ім’ям Катерина справляє враження жінки «з претензією», здається гордої і неприступною, хоча часто турбується, хвилюється. Для другого типу (пасивного) характерні замкнутість, незадоволеність собою, боязкість, нерішучість. Катерини цього типу не блищать у навчанні, їм важко даються точні науки. Вони часто слідують за своїми більш активними подругами. Об’єднує два типи значення імені здатність здійснювати непередбачувані вчинки.

Захоплення та хобі

Захоплюється Катерина історією і точними науками. Обожнює читати і може присвячувати цьому весь свій вільний час. Що стосується вечірок, то вона частенько відвідує подібні заходи і відчуває себе дуже комфортно в шумному колі друзів. Адже Катерина обожнює танці. Вона любить поїздки на природу і подорожі. Також зазначається у Катерини прихильність і любов до тварин.

Професія і бізнес

Катерина – активна особистість, тому з будь-якою роботою справляється добре. Її життя далека від рутинної і складається дуже цікаво. Вона здатна стати успішним ученим, державним, а також громадським діячем або активістом. Їй також може підійти професія зі сфери мистецтва.

Впертість і сумлінність Катерини допомагають досягти успіху і багатства, але за умови, що вона покаже своє розсудливість, виявить обережність і зможе вибрати «золоту середину». Раціоналізм, цілеспрямованість і рішучість допоможуть їй досягти успіхів на будь-якому терені. В цілому вона може стати успішною бізнес «woman».

Психіка і здоров’я

За своєю внутрішньою енергетикою Катерина не схильна до агресії і накопичення напруги довгий час, а тому її сварки з батьками, а у подальшому з колегами не бувають затяжними. Якщо Катерині надавали свободу вибору, якщо вона з дитинства вела активний і рухливий спосіб життя, то в майбутньому Катя буде справляти враження впевненої в собі людини з доброю і ранимою душею. Катерина — інтелігентна особистість, за що її цінують оточуючі. Вона схильна все брати близько до серця. Важливо частіше хвалити Катю, тим самим стимулюючи її на подолання таких високих вершин. Незважаючи на важкий характер, Катерина живе повноцінним життям, в якій рідко знаходиться місце для зневіри і туги.

За здоров’ям Катерина стежить з юнацтва, але природа не наділила її міцними фізичними даними. Катерини схильні до переломів і нерідко страждають порушеним обміном речовин, що загрожує надмірною вагою. Крім того, Катя має досить слабку нервову систему, вона схильна до захворювань серця, шлунка і дихальної системи. Слід зазначити, що Катерина намагається вести здоровий спосіб життя, підлеглий суворому режиму дня.

Секс і любов

В любові Катерині потрібна надійність і впевненість у своєму партнері. Любовні ігри для неї як символ чистоти і неперевершеності. Катерина здатна полюбити раз і назавжди. Чоловік, який хоче нею заволодіти, повинен добре постаратися, щоб завоювати її увагу і довіру. Але і нагорода за труди і терпіння буде висока – це любов чарівної і вірної жінки! Вона не поспішає «вискочити» заміж, хоча шанувальників у неї багато. Така вибірковість і неспішність дозволяє їй знайти того єдиного чоловіка, з яким вона буде готова провести все життя.

Сексуальність Катерини не яскраво виражена, дівчина часто відштовхує своїх партнерів надмірною самовпевненістю. Однак якщо вона підпускає чоловіка близько, він може побачити в ній пристрасну натуру, здатну відчувати сильні почуття. Катерина шукає справжню любов, але не намагається знайти прекрасного принца на білому коні. Вона досить реалістична, щоб зрозуміти, що їй потрібен не принц, а чоловік із сильним і твердим характером. Дівчина вміє розташовувати до себе протилежну стать, але це зовсім не означає, що вона легковажна, непостійна і не зберігає вірність. Як раз таки навпаки, Катя цінує в людях відданість і сама віддається людині без залишку.

Сім’я і шлюб

В родині Катерина – це негласний лідер, а не покірна дружина. Але і на поступки вона теж може піти, шукаючи компроміс у будь-яких сімейних негараздах. Класичні сімейні цінності здатні дати Катерині духовну їжу і надати її життю сенс. Катерина – це не зразок ідеальної господині, але, тим не менш, вона дуже вірна дружина й любляча, турботлива мати. Часом буває занадто м’якою у вихованні дітей, проте малюки її поважають і безмежно люблять. В чоловіки вибирає сильного чоловіка, здатного розгледіти в ній тендітну і потребує захисту маленьку дівчинку. Вона завжди намагається створити затишок в будинку атмосферу любові. Чоловік, здатний оцінити її старання, буде щедро винагороджений покірністю і чистою любов’ю.

Гороскоп імені Катерина

Катерина-Овен – тип розкішною і цілеспрямованої жінки. Просування до піднесених цілей в житті відбувається надто імпульсивно. Вона не може довго думати, йдучи до мети, адже Катерині-Овну потрібно все і відразу. У підсумку вона допускає прикрі помилки і на роботі, і на особистому фронті. Їй подобаються досвідчені чоловіки, з якими можна відчути себе захищеною.

Катерина-Телець – виконавча і вихована особистість. Ввічлива, охайна, до своїх обов’язків ставиться з повною відповідальністю. Чоловіки, які оточують Катерину-Тільця, відчувають себе справжніми «мачо», тому вона приречена на результативний шлюб. Вона може панувати над партнером, але при цьому дбайливо ставлячись до його почуттів.

Катерина-Близнюки – це дотепна, динамічна і кмітлива натура, здатна робити одночасно кілька справ, у підсумку вона не доводить ні одне до кінця, але охоче готова перекласти справи на чужі плечі). Хитра і дуже активна Катерина-Близнюк – справжня душа компанії. Її динамічність і активність не дозволяють оточуючим встежити за змінами в житті Катерини, тому з нею завжди весело і є про що поговорити. Може постійно змінювати чоловіків, поки не схаменеться, вибравши єдиного, але чи надовго?

Катерина-Рак – чуттєва і ніжна жінка. Семьянинка, яка цінує хоч і нудну, але стабільне життя. Тим не менш, чоловіки сходять по ній з розуму, оберігають і носять на руках. Але Катерина-Рак виважено обирає того єдиного і неповторного, якому готова подарувати неземну ласку і любов.

Катерина-Лев – це пристрасна жінка, ефектна і прямолінійна. Вона нерідко бентежить людей своєю розкутістю, адже вважає за правило говорити людям, не церемонячись, правду в обличчя. Як правило, вона дуже красива і сексуальна. Нахабне і цинічне використання чоловіки у своїх потребах лежить в основі характеру Катерини-Лева.

Катерина-Діва – дівчина, народжена під цим знаком, практична й самовпевнена, вона чітко знає, чого хоче від життя, тому її дратують нерішучі люди. Заради досягнення високого положення і матеріальних благ готова піти на багато що. Їй потрібен впевнений у собі, сильний, напористий чоловік. І якщо чоловік буде дуже темпераментним, то вона готова поступитися йому лідерство у відносинах.

Катерина-Ваги – Скромність і поступливість, вишукані манери – це Катерина-Ваги. Їй подобаються гучні і багатолюдні компанії, нові знайомства, подорожі. Її приваблюють природні простори, вона не любить сидіти вдома і влаштовувати сімейні свята. Катерина-Терези постійно оточена чоловічою увагою, тому часто заводить короткі романи. Довгий час до Каті не приходить розуміння того, що пора виходити заміж і створити сімейне вогнище.

Катерина-Скорпіон – з суперечливою і запальною Катериною-Скорпіоном важко знайти спільну мову. Іноді здається, що вона йде проти всього світу, маючи на все, що відбувається свою думку. Насправді у неї ніжна душа, чуйне та сприйнятливе серце. Чоловікові, який обере таку Катерину, слід набратися терпіння, адже з віком вона змінюється в кращу сторону.

Катерина-Стрілець – оптимістичністю, життєрадісністю і відвертістю відрізняється Катерина-Стрілець. Вона довірлива і ніколи не сумує, незважаючи на всі ті негаразди, які встають на її життєвому шляху. Не розбирається в чоловіках, з-за чого часто страждає в сімейному житті. Зрада, обман, зрада не можуть зламати Катерину-Стрільця, тому вона знову і знову буде шукати свого судженого, ніколи не втрачаючи віру в чисту любов.

Катерина-Козеріг – у цій Катерини мінлива натура. Свої справи веде за настроєм. Вона буває веселою і привітною энтузиасткой, а може бути похмурої, уїдливою і апатичною. Її взаємини з чоловіками теж нестабільні. З одного боку, Катерина-Козеріг хоче стабільності у відносинах, а з іншого – не бажає бути від когось залежною.

Катерина-Водолій – романтична натура, яка ідеалістично дивиться на життя. Її мрії занадто високі, щоб збутися. Характеру притаманне добродушність. Часто Катерину-Водолія не розуміють оточуючі, і тоді вона замикається в собі. Її оточує безліч шанувальників, але душу тяжіє самотність. Вона хоче ідеальних почуттів і відносин.

Катерина-Риби – чутлива і емоційна натура, чиє абстрактне мислення не дозволяє здійснювати раціональних вчинків. Це дуже приваблива жінка, яка захоплена нескінченними романами, що з часом виснажує душевні сили і сприяє повному життєвому хаосу. Катерина–Риби потребує стабільності і розумінні, їй потрібен вірний партнер, який зможе підтримувати її.

Сумісність імені Катерина з чоловічими іменами

Катерина і Олександр – дуже міцний союз – вони створені один для одного. У них багато спільних прагнень і інтересів, вони розуміють один одного без слів. Між Катею і Сашею може бути як міцна дружба, так і міцний шлюб. Обидва партнери виявляють кращі якості, перебуваючи разом.

Катерина і Дмитро – цей союз можливий, але він не дуже міцний. Катерину і Дмитра об’єднують такі якості, як незалежність і волелюбність, але все це не сприяє їх однозначного об’єднання. Якщо вони зійдуться, то їх роман приречений на яскравість і пристрасність. Катерина може давати чимало приводів для ревнощів, при цьому сприймати докори чоловіка як посягання на особисту свободу. Довговічність таких відносин залежить, насамперед, від чоловіка – від його терпіння, витримки та вміння настояти на своєму.

Катерина і Сергій – цей союз більше підходить для дружби, ніж для любові (втім, після довгої дружби і кохання теж може прийти). Підтримка, взаєморозуміння і надійність панують в цій парі. Так як їх характери досить різні, то нудьгувати їм не доведеться. Сергій раціональний і спокійний, Катерина – жизнелюбива і непосидюча. З них вийде оригінальна пара, з якою кожен для себе візьме щось нове.

Катерина і Андрій – часто в такій парі обидва без розуму один від одного. Закохуються друг у друга з першого погляду. Але, як відомо, чим яскравіше спалах, тим менше продовжує горіти вогонь. Позитиву і бурхливих емоцій в тандемі Андрія та Катерини предостатньо, але надовго їх не вистачить.

Катерина і Олексій – така пара хоче більше дружити, ніж бути сексуальними партнерами або мати довгострокові взаємовідносини. Часто такі пари сходяться з розрахунку. А без любові шлюб Олексія і Катерини приречений на провал.

Катерина та Іван – в принципі Катерина та Іван – це ідеальна пара. Партнери доповнюють один одного в побуті і підходять в сексі. Після народження дітей спалахує нова, ще більш яскрава любов між подружжям. Вони настільки закохані, що навіть не думають про зраду. Їм встановлено щасливе сімейне життя.

Катерина і Євген – як правило, цей союз не буває міцним, але на початку відносин у ньому багато позитиву. До шлюбу з Євгеном Катерина відноситься як до вільного союзу, а він розраховує на шлюб з традиційними цінностями. Їх багато що може зв’язати й чимало – розлучити, але все залежить від терпіння і бажання бути разом.

Катерина та Максим – дружба — ось що потрібно цій парі. Вони можуть спілкуватися, ходити на прогулянки, в кіно, але палких любовних відносин між ними бути не може. Максим шукає ідеальну дружину, якій Катя не є.

Катерина і Володимир – їх об’єднує завидна енергія почуттів, тип мислення, а також прагнення до влади. Якщо таку пару поставити на чолі будь-якого підприємства, то воно почне процвітати. Разом Володимир і Катерина зможуть досягти прекрасних результатів і в любові, і в шлюбі.

Катерина і Денис – дуже хороший тандем у всіх відносинах. Життєві проблеми їх тільки зближують. Незважаючи на дрібні неприємності, між Денисом і Екатириной завжди буде панувати тепла, гарна атмосфера.

Катерина і Павло – більше передумов для дружби, ніж для створення сім’ї. Але якщо сильна половинка цієї пари буде тактовний і напористий, то все вийде. Катя ж довго буде придивлятися до Павла, але в підсумку приємні сюрпризи і завзятість візьмуть верх і розтоплять серце Катерини. З часом їх взаємовідносини можуть перерости в досить сильну любов.

Катерина та Артем – в житті друзі, а в ліжку коханці, яких притягує пристрасть один до одного. Що ще потрібно для ідеальних відносин? Вони здатні піклуватися один про одного і йти на компроміси. Обидва готові дати своєму партнерові свободу, закриваючи очі на деякі ситуації. Скільки б вони не пробули разом, нудьгувати їй з Артемом не доведеться.

Катерина і Антон – разючу подібність незалежних характерів Каті і Антона не передбачає ні загальноприйнятих цінностей, ні вірності, ні зобов’язань, ні сімейного вогнища. Тим не менш, все це приходить до них з часом, тому що вони створені один для одного.

Катерина і Михайло – не найкраща пара. Можлива тільки дружба при однакових інтересах. Всі проти них: і статистика, і історія, і навіть зірки. Звичайно ж в парі Михайло і Катерина, надія завжди жевріє, але їй рідко доводиться втілиться в життя.

Катерина – якщо такий союз виникає, то природа хоче показати урок протилежності і єдності. Катя і Рома настільки різні, що їх натури перебувають у постійній конфронтації між собою. Катерина чарівна, але при цьому легковажна, що призводить до надмірного перенапруження свого супутника. Вона незадоволена тяжінням свого партнера до сімейного затишку. Обидва страждають від нескінченних сварок і образ, тому ці відносини навряд чи можуть бути довговічними.

Катерина і Микола – союз з хорошою сексуальної сумісності. Партнери постійно доповнюють один одного яскравими життєвими фарбами. Відносини Миколи і Катерини будуть, безсумнівно, довгими, цікавими і міцними.

Катерина та Ігор – сумісність цих імен мінімальна. У такому тандемі Катерина прагне до високого, тоді як Ігоря цікавлять буденні речі: зустрічі з друзями і сімейні вечері. У результаті Катерина та Ігор часто розходяться.

Катерина та Ілля – вона жизнелюбива, літає в хмарах, а він відрізняється впертістю і твердо стоїть на ногах, тому цей союз не часто буває міцним, адже в ньому багато непорозумінь та образ. На перших порах несхожість Каті та Іллі може служити джерелом чогось нового і незвичайного, проте після закінчення часу сварки неминучі. Якщо вони захочуть бути разом, то їй потрібно стати більш відповідальною, а йому менш вимогливим.

Катерина і Владислав – їх об’єднує цілеспрямованість, працьовитість, енергійність та шанування традицій. Для ділових відносин Владислав і Катерина підходять один одному ідеально, а в дружніх і любовних може панувати нудьга. Але зате ці відносини не вимагають істотних душевних витрат, тому можуть бути спрямовані на розвиток спільного бізнесу.

Катерина і Вадим – парі притаманний дух авантюризму і пригод. Катерина і Вадим жадають життя, повної фарб. І якщо їм стане нудно, то вони, не роздумуючи, змінять місце проживання або роботи. Але подібний стиль життя нестабільний, що може призвести до того, що довгий час у них не буде часу на облаштування житла і народження дітей.

Катерина і Костянтин – союз досить рідкісний: вона безтурботна, а він діловитість і пунктуальний. Але їх відносини і будуються на неоднозначності і протилежності, на тлі яких спалахує справжня любов. Його економність стикається з байдужістю Катерини до грошей, а діловитість Костянтина – з її бажанням щодня влаштовувати свято, його домовитись з її непосидючістю.

Катерина і В’ячеслав – у партнерів неабиякий творчий потенціал. Їх спільне життя будується на тому, що обидва мають незвичайний погляд на деякі речі. Якщо Катя і В’ячеслав будуть розділяти захоплення один одного, то любов між ними може довго не згасати.

Катерина і Єгор – добродушний Єгор цінує в жінці скромність, тому його трохи дратує манера Катерини виділятися. Кокетство Каті також не приносить йому задоволення. Він прекрасний сім’янин, а Катя – непосида, тому вдалий союз між ними може бути вкрай рідко.

Катерина та Віталій – це дуже рідко зустрічається союз: Катерина безтурботна, Віталій діловитість і пунктуальний. Саме повна протилежність притягує їх один до одного. Їм це здається цікавим. Все це триває до тих пір, поки комусь із двох не набридне терпіти зради, адже вони неминучі в цій парі.

Катерина і Олег – це не любов з першого погляду. Спочатку їм потрібно добре пізнати один одного, адже і Катя, і Олег дуже скрупульозно підходять до сімейним відносинам. Їх сімейне життя побудована на дотриманні і шанування старомодних традицій.

Катерина та Валерій – це досить ексцентрична пара. Обидва захоплюються нетрадиційними знаннями, науками. Валерій і Катя схожі інтереси, які лише підсилюють потяг один до одного. Вони знаходять спільну мову, що сприятливо позначається на роботі, дружбі та сім’ї.

Катерина і Юрій – це прекрасний тандем незалежних і яскравих людей. Будучи дуже волелюбними і допитливими, Катерина і Юрій чудово підходять один до одного. Вони люблять подорожувати, а ось узаконювати свої стосунки не поспішають, не бажаючи перетворювати своє яскраве життя в сірі будні. Катерину і Юрія чекає райдужна життя і сімейне щастя.

Катерина і Анатолій – це дві різні особи: вона любить подорожі, він – домосід; вона – йде в ресторан, тоді як він віддає перевагу домашню кухню. Незважаючи на несхожість характерів, Катя і Анатолій можуть бути разом (все залежить від терпіння і повноти почуттів один до одного).

Катерина і Руслан – ця пара доповнює один одного своєю енергією. Катерина розумна, чарівна і добродушна, Руслан чесний і вірний. У підсумку, як правило, у них більше двох дітей, яким є з кого брати життєвий приклад. Їх сімейне життя благополучна і вкрай вдала.

Катерина і Микита – часто Катерина і Микита просто без розуму один від одного. Обидва вони веселі, привабливі, люблять подорожі. Їх життєве кредо – разом і назавжди. Їх красиві почуття призводять до створення дуже міцної і надійної сім’ї.

Катерина і Кирило – цей союз можна назвати ніжним. Обидва партнера вразливо, з підвищеною чутливістю, піклуються один про одного, концентруючись на бажання партнера. Вони не люблять сперечатися і ніколи не дозволяють собі грубо розмовляти. Більше віддають, ніж отримують. Катерина і Кирило – це дві половинки єдиного цілого.

Катерина і Віктор – як правило, це вельми яскраві і пристрасні стосунки. Однак така пара більше підходить для любовних відносин і сексу, ніж для будівництва класичної сім’ї. Катерина і Віктор не звикли програвати і хочуть бути у всьому лідерами. Вони часто сваряться через ревнощі. Таким відносинам немає ціни, коли вони йдуть на компроміс.

Катерина і Станіслав – в основі такого союзу лежать, перш за все, спільні інтереси, а не пристрасть. Тим не менше, між ними може спалахнути настільки сильна і красива любов, що інші будуть тільки заздрити. Але з часом їх почуття кілька остигають, залишаючи після себе тільки базові цінності, на яких і буде триматися союз Каті і Станіслава.

Катерина і Тимур – їх складний характер не дає складатися відносинам просто. Вона нерідко дає йому привід для ревнощів, ніж він украй незадоволений. Миритися вони люблять в ліжку, бо секс для союзу Тимура і Катерини – це головна зв’язок.

Катерина і Артур – ідеальна пара. Про таких кажуть, що вони одружуються на небесах. Катерина і Артур душі один одного не чують, так і пристрасть в їх відносинах також присутня. При цьому їх цікавить фінансова сторона життя.


Залишити відгук