Едуард Значення Імені

Це ім’я наділяє свого носія спокійним, м’яким і доброзичливим характером, який може принести йому не тільки симпатію оточуючих, але й проблеми. Едуард розуміє, що іноді потрібно проявляти твердість, жорсткість, вміти показати характер, проте він цього не вміє. Іноді причиною цього є неправильне виховання, надмірна турбота батьків, не підготували його до життєвих труднощів.

Характеристика ім’я Едуард

Відповідний знак Зодіаку: Стрілець .

Покровительствують планета: Сонце .

Домінуюча стихія Фен-шуй: Дерево .

Талісман-камінь, мінерал, метал: Онікс.

Талісман-колір: Попелястий.

Талісман-дерево: Дуб.

Талісман-рослина: Маргаритка.

Талісман-тварина: Сокіл.

Найбільш вдалий день: Субота.

Щасливий час року: Зима.

Особливості характеру: Стриманість, Прагматичність, Проникливість.

Весняний Едуард примхливий, ранимий. Може бути наполегливим, енергійним, а потім раптом починає сумніватися і різко змінює свою позицію. З висновками не поспішає, рішення приймає обережно, ретельно все продумавши. Сексуальність у нього підвищена.

Річний Едуард — більш сексуальний, але і більш нерішучий. Скромний, що часто йому заважає. Насилу домагається успіху. Володіє хорошою інтуїцією, відмінною пам’яттю, його прогнози майже завжди вірні.

Осінній Едуард — більш рішучий, але тільки в силу того, що вміє все передбачити, не пороти гарячки. І «зимовий» і «осінній» мають схильність до підприємництва, їх цікавить робота адвоката, слідчого, каскадера.

Зимовий Едуард — людина з твердим, непохитним характером, складний у спілкуванні. Уникає конфліктів, не бажаючи гаяти часу. Мовчазний, уважно слухає співрозмовника, але залишається при своїй думці.

Характер ім’я Едуард

Таємниця імені Едуард приховує особистість зі сталевим характером, впевнену в собі і знає, чого хоче отримати від життя. Він з легкістю пристосовується до ситуацій з нелегкими умовами, приймає швидкі рішення, які в подальшому благотворно позначаються на ньому самому і знаходить гідний вихід.

Для досягнення поставлених цілей Едуард зазвичай вибирає найлегший шлях. У спілкуванні він ввічливий і догідливою. Також його відрізняє особлива щедрість і запобігливість. Проте за всією цією милістю варто, як привило, розрахунок і користь, тому з такою людиною потрібно бути дуже уважним. Володіючи твердим характером, силою волі, цілеспрямованістю, він здатний добитися успіхів у житті.

Позитивні риси імені Едуард: Найбільш цікава деталь в портреті Едуарда — гострий, критичний склад розуму. Носії цього імені дуже проникливі, володіють вражаючим впливом на інших людей. Вони можуть підпорядкувати своїй волі будь-кого, швидко заспокоїти збудженої людини.

Негативні риси імені Едуард: Хоча зовні Едуард дуже стриманий, але в його душі вирують пристрасті. Він марнославний, прагне до влади, цінує заохочення, похвалу, вдячність людей. Якщо його амбіції не задоволені, він легко стає меланхолійним і болючим. Едуард може давати хороші поради іншим, але рідко слід їм сам.

Захоплення та хобі

Едуард може цікавитися колекціонуванням. Він також дуже любить природу і всі види діяльності, які з нею пов’язані. З таким чоловіком завжди можна розраховувати на походи, пікніки і розваги на свіжому повітрі.

Професія і бізнес

У школі Едуард вчиться добре, тому діапазон професій для нього дуже широкий. Однак варто враховувати особливості характеру молодої людини. Його швидкий розум спрямований на те, щоб здійснювати короткострокові цілі якісно. Наполегливість дозволяє йому побудувати кар’єру. Чоловік з цим ім’ям більше процвітає у військовій справі, в якості лікаря, інженера або конструктора, ніж у творчих спеціальностях. На роботі Едуард доброзичливий і привабливий з усіма без винятку. Однак ввічливість може вмить випарується, якщо справа стосується його власних інтересів. У такій ситуації він моментально стає жорстким, «пом’якшити» якого дуже складно.

Психіка і здоров’я

Флегматик, володіє стійкою психікою, не схильний до стресів, не схильний до самоаналізу. Натура неординарна. Не недовірливий, хоробрий, мужній, добрий, володіє інтелектом швидше широким, ніж глибоким. Його ерудиція охоплює багато сфер пізнання, але не досить глибоко, швидше поверхнево. Едуард комунікабельний та доброзичливий, але в дружбі задовольняється тим, що має. Часто байдужий. Нехтує тонкими почуттями і нюансами людських взаємин.

Зі здоров’ям у Едіка все в порядку. Однак існує схильність до алкоголізму і наркоманії. Як правило, вона проявляється, якщо володар цього імені не знаходить свого місця в житті, або якщо вважає, що його не визнають в суспільстві.

Секс і любов

Сексуальний темперамент Едуарда дуже сильний, але в той же час абсолютно ненав’язливий. Все своє життя він пристрасно вивчає психологію жінки, її слабкі та вразливі місця. Завдяки своїм характером сприймає секс з дівчиною як спосіб накопичити досвід, а не як прояв почуттів.

В ліжку Едуард дуже ласкавий, для нього багато значить прелюдія. У любові він м’який і чуйний чоловік. Вважає, що представниць слабкої статі потрібно побоюватися, тому не так просто добитися його любові і прихильності. Але ще складніше втримати такого чоловіка, тому що він вимагає підпорядкування. Як цього домагається, жінка стає йому байдужою.

Дорослий носій імені Едуард дуже захоплений прекрасною статтю, і це робить його вітряним і непостійним. Однак якщо він закохується, то забуває про всі свої зв’язки і стає вірним своїй жінці. Від обраниці вимагає безумовної відданості.

Сім’я і шлюб

Едуард – вірний чоловік і коханець, він завжди допомагає «другій половинці», робить їй дорогі подарунки. Якщо повірив в почуття своєї дівчини, то моментально стає стриманим і чуйним чоловіком, здатним на багато що заради дами серця. У подружжя вибирає красиву і спокійну жінку, здатну винести всі тяготи його характеру. У родині він, як правило, бере контроль над фінансами. Виховання дітей надає дружині.

Гороскоп імені Едуард

Едуард-Овен – азартний, діяльний чоловік. Енергія переповнює його, і в такі моменти він готовий зрушити гори. Надзвичайне честолюбство штовхає його до сміливих планів, і трудиться Едуард-Овен старанно. Він безмежно люблячий, тому кількість захоплень і зв’язків його безліч. Він звик більше забирати у любові, ніж віддавати.

Едуард-Телець – натура вірна і надійна. Він не надто рухливий і надзвичайно впертий. У Едуарда-Тельця сильно розвинене почуття відповідальності, він завжди виконує свої обіцянки і не кидає справу на півдорозі. Це ідеальний партнер і сім’янин.

Едуард-Близнюки – одноосібник по натурі, він все життя метається, намагаючись визначити своє положення і сформувати свої погляди. Характер свій вона може змінювати протягом усього життя, тому зрозуміти його неможливо. Це вкрай ненадійний партнер, і його кохана переживе чимало гірких хвилин.

Едуард-Рак – людина миролюбний і дуже вразливий. Він пасує перед труднощами, відразу шукає компромісні шляхи і підпорядковується більш сильним людям. У жіночому суспільстві Едуард-Рак поводиться манірно, але цим і приваблює. Він вміє вислухати і буде вірний ніжною партнерці.

Едуард-Лев – благородний, сильний, далекоглядний чоловік. Він упевнений в собі і в своїх діях, але все одно віддає перевагу «сім разів відміряти». Едуард-Лев хоче виглядати бездоганним, і це йому цілком вдається. Він не зав’яже стосунки з жінкою, поки не довідається про неї все і не вивчить досконало її характер.

Едуард-Діва – особистість замкнута, чемна, незворушна. Він не виносить, коли хто-небудь вказує йому що і як робити. Краще всього він справляється зі справами в поодинці. Едуард-Діва відчуває невпевненість при спілкуванні з жінками і всіляко уникає взаємин. Якщо він все-таки вирішується на почуття, то доглядає боязко, обережно і довго.

Едуард-Ваги – чоловік з абсолютно чарівною зовнішністю, дуже тактовна і душевний. Він намагається не втручатися у справи сторонніх і не любить, коли втручаються в його життя. Представниць протилежної статі так і тягне до нього. Він ввічливий з жінками, але тримається на відстані. Партнерку собі Едуард-Ваги воліє обрати сам. Він оточить її ореолом романтики, турботливий і ласкавий.

Едуард-Скорпіон – людина принципова, дратівливий і суворий. Після першої зустрічі з ним хочеться триматися подалі. За такий нарочито грубої манерою триматися Едуард-Скорпіон приховує своє досить м’яке серце. Він воліє вузьке коло друзів, де відчуває себе розкуто і тримається щиро. Партнерку він вибирає, близьку йому за поглядами.

Едуард-Стрілець – непередбачувана особистість, людина настрою. Він абсолютно не може підкорятися кому-небудь і складає про себе надто високої думки. Перепади його настрою — від повної замкненості й холодності до несподіваної люті і натхненню — ставлять оточуючих в глухий кут. В товаристві жінок він всіляко демонструє свої переваги, але, оволодівши увагою партнерки, починає робити вигляд, що не помічає її. Пристосуватися до характеру Едуарда-Стрільця дуже важко.

Едуард-Козеріг – неговіркий, серйозний, навіть суворий чоловік. Йому настільки важко підібрати підхід до оточуючих і знайти з ними спільну мову, що він воліє залишитися на самоті, боячись бути незрозумілим і смішним. Едуард-Козеріг всіляко намагається приховати свою чутливу душу, вважаючи це слабкістю, негідною чоловіки. Партнерці доведеться постаратися, щоб дістатися до його серця.

Едуард-Водолій – людина компанійська, дотепний, насмішкуватий. Сам він говорить мало, зате уважно слухає оточуючих. З будь-якого питання у нього є власна думка. Він не виносить дурних і порожніх людей, надмірно кокетливих жінок. У взаєминах Едуард-Водолій воліє обопільну свободу.

Едуард-Риби – натура прониклива, інтелігентна, розсудлива. Його дратують пересічні люди і монотонна діяльність. Едуард-Риби дуже привабливий для представниць прекрасної статі, але його не цікавить яка-небудь вітряна кокетка. Він шукає жінку розумну і серйозну, в якій може бути впевнений, як самому собі.

Сумісність імені Едуард з жіночими іменами

Едуард і Альона – це союз для багатьох зразковий. Не секрет, що дуже багато хто з нас сприймають відносини між чоловіком і жінкою, як щось таке, де на перший план виходить саме взаємна довіра. Так от, в цьому плані тут повна ідилія, оскільки ні за яких обставин не може виникнути почуття ревнощів. Більш того, ні Алена, ні Едуард часто навіть не допускають у своїй голові думки про те, що хтось із них може на ділі виявитися зрадником. Тут разом зі згаданим довірою в єдиний ряд також вытраиваются любов, ніжність і повне взаєморозуміння.

Едуард і Аліна – партнерів об’єднують працьовитість, цілеспрямованість, енергійність і вірність традиціям. Таке поєднання добре підходить для ділових відносин, а в дружні і любовні союзи відрізняє спокій, не розташовує до сильним пристрастям і прояву емоцій. У цьому є і плюси: відносини Аліни та Едуарда не віднімають багато душевних сил, у них не буває криз і тривалих спадів.

Едуард і Алла – такі відносини, як правило, виявляються вельми яскравими і пристрасними. А все тому, що тут зійшлися воєдино дві палкі натури з загостреним почуттям тяги до незалежності. Мова йде про те, що Алла і Едуард не звикли поступатися і програвати. Навпаки, все, що їм потрібно – це перманентне відчуття лідерства та переваги над партнером по спільному житті. Як самі розумієте, у цієї пари нерідко трапляються розлади, напади ревнощів і яскраво виражене прагнення відстояти власну точку зору.

Едуард і Анастасія – сумісність пари піддається випробуванням не один раз. Але кожен життєвий урок йде на користь їх почуттів, робить сильнішими, вселяє впевненість один в одного. Якщо Анастасія втомилася або чимось засмучена, Едуард завжди знайде важливі слова, підставить плече, зробить масаж, зварить гарячий кави. У важкі для нього дні Анастасія надходить також, віддаючи своє тепло і ласку.

Едуард і Ангеліна – У власників цих імен непогана сумісність: їх об’єднує честолюбство і бажання домагатися все більших висот. Едуард і Ангеліна допомагають один одному завжди і у всьому, щиро прагнучи до досягнення загальних цілей, а їхні відносини засновані на абсолютній довірі. Плідною буде співпраця на рівних: розділившись на командира і виконавця, ви не досягнете настільки високих результатів.

Едуард і Анжела – у власників цих імен непогана сумісність: їх об’єднує честолюбство і бажання домагатися все більших висот. Як правило, чоловікові в цій парі лестить увагу своєю яскравою обраниці, яка вміє подати себе у суспільстві і здатної допомогти йому зробити кар’єру. Анжела ж здатна розгледіти в ньому величезний потенціал, який із задоволенням допоможе йому реалізувати. В цьому плані обидва налаштовані на серйозні стосунки і навіть на шлюб

Едуард і Анна – цей союз хоч і рідкісний, але цілком можливий і має перспективи. При всьому розходженні володарів цих імен у них є якась глибинна схожість, що може допомогти їм знайти спільну мову. В їх спільного життя наполеглива Едуард і тендітна Анна цілком здатні згладити недоліки і «шорсткості» характерів один одного, тим самим підкреслюючи їх гідності. Але найголовніше, що разом їм дуже добре і зручно, адже любов у такому союзі – не тільки пристрасть, але і ніжність, і любов, і дружба.

Едуард і Вікторія – артистична і емоційна Вікторія навряд чи буде так вже щаслива з людиною на ім’я Едуард, але короткостроковий роман у них цілком можливий, адже у них є одна загальна риса – нерішучість. Едуард – один з багатьох, хто зможе стримати натиск енергійної дівчини, але вона, в свою чергу повинна забезпечити йому надійний тил і влаштувати побут по вищому розряду. Любитель будувати плани – Едуард – чудово підійде на роль генератора ідей в такій парі. Прагнення до шикарного життя, звичайно, ріднить їх, але здатність матеріально забезпечити сім’ю, на жаль, ніхто з них не володіє.

Едуард і Галина – така пара має всі шанси досягти успіху. Дуже часто такі відносини починаються так: Едуард робить перший крок, а Галина відповідає на це повною взаємністю. Як правило, дівчина з таким ім’ям являє собою особу вельми сором’язливу, яка дуже рідко може зважитися на сміливі вчинки. На підсвідомому рівні вона шукає собі захисника і в більшості випадків знаходить його в чоловікові, якого звуть Едуард.

Едуард і Дарина – їх спільне життя в більшості випадків буквально світиться благополуччям. Як правило, обидва партнера більшої частини часу перебувають на одній хвилі. Наприклад, якщо Дарина раптом вирішила відвідати театр або поїхати на пікнік, то Едуард охоче її підтримує. Більш того, в їх союзі абсолютно відсутній страх виявитися незрозумілим в очах свого партнера. Вони охоче діляться одна з одною своїми радощами і переживаннями, знаходячи у другої половини бажану підтримку і пораду.

Едуард і Катерина – у цієї пари нерідко трапляються розлади, напади ревнощів і яскраво виражене прагнення відстояти власну точку зору. І тільки секс здатний внести захитану гармонію, оскільки в ліжку у них панує стовідсоткова сумісність. Якщо ж говорити загалом, то Катерину в більшості випадків задовольняє ентузіазм і наполегливість партнера. Чоловікові тим часом зовсім не чужий її максималізм і схильність до демонстрації власної гордині. А ось коли вони обидва йдуть на компроміс і прийняти взаємовигідне рішення, то таким відносинам взагалі ціни немає.

Едуард і Жанна – це, мабуть, один із самих розумних спілок. Однак нарівні з тим, що його можна охарактеризувати такими словами, як «співробітництво», «дружба» і «партнерство», самої любові тут теж відводиться достатньо місця. Просто тут є один цікавий нюанс: безтурботним вздохам під місяцем Жанна і Едуард воліють взаєморозуміння і єднання душ. Їм комфортно один з одним ще й тому, що вони повністю влаштовують один одного як у сексуальному так і в психологічному плані.

Едуард і Ірина – ці імена добре поєднуються саме в шлюбному союзі, тому що обидва впевнені в тому, що сім’я – це святе. Мати багату фантазію — це не завжди добре, Ірина може нафантазувати і що-небудь на рахунок особистого життя свого коханого. Йому може здатися, що його партнерка надто несерйозно ставиться до серйозних почуттів. Люди з такими іменами рідко утворюють пару, але якщо вже вони знайшли один одного, то їм треба триматися разом. Прагнення до шикарного життя, звичайно, ріднить їх, але здатність матеріально забезпечити сім’ю, на жаль, ніхто з них не володіє. Якщо у них буде одна мета на двох, то їхній союз може відбутися.

Едуард і Христина – як правило, це дуже міцний союз. Правда, володарі цих імен зазвичай не готові без оглядки поринути у вир пристрасного кохання, кидатися грошима на мільйон яскраво-червоних троянд і витрачати час на зітхання на лавці. Те, що їх об’єднує, набагато більше – це і грунтовність, і взаєморозуміння, і довіру. Чоловік у цьому союзі може спокійно працювати і досягати кар’єрних висот, знаючи, що у нього за спиною надійний тил: турботлива і вірна дружина, затишний будинок, чудово виховані діти. Один в одному Едуард і Христина здатні знайти не тільки любов, але і надійну підтримку

Едуард і Ксенія – підходять один одному практично на всі сто відсотків. Обидва партнера мають спільні інтереси, що у ритмі сучасного життя має значення, прямо скажемо, важливе. Вони разом прагнуть до поліпшення власного матеріального становища. Та й у ліжку вони проявляють особливу уважність один до одного і намагаються доставити партнеру по інтимному житті справжнє задоволення. Ксенія і Едуард мають досить багато спільного на ментальному, психологічному і фізичному рівні. А тому шанси на довге і щасливе спільне життя у них є дуже значні.

Едуард і Любов – такі відносини наповнені всім, чим тільки можна. Тут вам і романтичні побачення, і сексуальна пристрасть, і буйство почуттів, і пульсування амбіцій. Що найцікавіше, за всім цим і багатьом іншим параметрам Любов і Едуард повністю сумісні. А якщо врахувати, що еротична складова в цьому союзі відрізняється стовідсотковою гармонійністю, то його взагалі слід віднести до розряду найбільш міцних. Справа в тому, що з часом їх пристрасть не тільки не вщухає, а, навпаки, спалахує з новою силою.

Едуард і Людмила – якщо на світі й існують майже ідеальні стосунки, то цей союз – якраз з їх числа. Саме в ньому Доля надає шанс пов’язати своє життя двом людям, яким важко знайти спільну мову, не нудно удвох, які підтримають один одного в біді і взагалі чиї відносини дуже близькі до гармонії. Звичайно, в цьому союзі, як і в будь-якому іншому, є свої підводні камені, однак разом Людмила і Едуард можуть вирішити практично будь-які проблеми і подолати будь-які перешкоди.

Едуард і Маргарита – тут можна говорити про те, що такий союз має чимало шансів, для того щоб у підсумку стати успішним. А все тому, що у людей з цими іменами є чимала кількість інтересів, замішаних на природному життєлюбність і жадобі до набуття свободи. Їм обом чуже спокій і вже тим більше самотність. Натомість Едуард і Маргарита вибирають для себе атмосферу свята, гучний сміх і нестримні веселощі. І, що найцікавіше, всі ці моменти вони постійно намагаються внести у власну спільне життя, що у них виходить з чималим успіхом.

Едуард і Марина – пара приймає світ таким, який він є, і один одного теж. Едуард дивним чином уникає всього, що може якось ускладнити його життя, тому Марині треба буде це врахувати і зайвий раз не смикати його. Якщо ця пара об’єднає свої зусилля, то доб’ється всього, чого хоче і в бізнесі, і в особистому житті, і в суспільному. Ця пара нерідко утворюється на роботі, тому що в цих двох схожі інтереси і однаковий склад розуму, ось вони часто і вибирають одну і ту ж професію.

Едуард і Марія – в цьому союзі є і пристрасть, і любов, і взаємоповага. Відносини власників Едуарда і Марії ніяк не можна назвати тихими – вони обидва сильні і самостійні особистості, які звикли жити своїм розумом. Тому у спільному житті, особливо спочатку, їм буває складно підлаштовуватися один під одного, вчитися поступатися і шукати компроміси. Тим не менш часто їм це вдається, і тоді їх шлюб виявляється довгим і міцним.

Едуард і Надія – епатажний Едуард пред’являє особливі вимоги до своєї коханої, але й Надія не відстає – їй потрібен чоловік, який здатний приборкати її. Познайомившись з таким хлопцем, Надія може не сумніватися, що знайшла, в першу чергу, справжнього друга. Надія — жінка енергійна і практична, тому поруч може бути мрійливий та романтичний чоловік. Тільки взаємна підтримка, особливо в скрутну хвилину, здатна зміцнити їх союз. Взаємна ревнощі може згубити цю пару. Едуард, як правило, відданий своїй половинці і не допускає думки про те, щоб покинути її, але у разі її відходу буде шокований.

Едуард і Наталя – закохавшись, Едуард намагається в усьому відповідати своїй обраниці, він може навіть поміняти роботу або прочитати вагон книг, до яких раніше був байдужий, або радикально змінити зовнішність. Їм обов’язково треба весь час підтримувати пристрасть у відносинах, інакше їх не врятує навіть сама міцна дружба. Едуард десять разів подумає, перш ніж щось зробити, така нерішучість може дратувати Наталю. Цього союзу не властива розміреність і спокій.

Едуард і Ніна – як і будь-який шлюб, цей зазнає чимало складнощів у перші роки – Едуард постарається змінити партнера під свої запити, а Ніна захоче залишитися сама собою, і тільки взаємоповага врятує такий союз. Взаємна довіра і повага до особистого простору допоможуть уникнути непорозумінь і виникнення складнощів у відносинах. У професійній сфері Едуард більше цінує визнання оточуючих, ніж фінансовий успіх. Прекрасна сексуальна сумісність компенсує постійну боротьбу незалежних особистостей.

Едуард і Оксана – разом вони можуть звернути гори і при цьому назавжди залишитися не просто вірними союзниками, але і по-справжньому закоханими один в одного людьми. У таких людей дуже хороша ділова сумісність, тому якщо їх відношення не починаються на ґрунті спільної справи, то вже точно рано чи пізно вони прийдуть до спільного бізнесу. Едуард, звичайно, буде намагатися догодити Оксані, але всьому є межа. Як люди захоплюються вони, звичайно, знайдуть один одного, але не можна забувати і про те, що в парі хтось завжди повинен зберігати тверезий погляд на життя.

Едуард і Олеся – союз власників цих імен важко дорікнути у відсутності грунтовності. Навряд чи партнери опиняться в ліжку вже на першому ж побаченні – зазвичай їм потрібно чимало часу для того, щоб придивитися один до одного, зважити всі можливі «за» і «проти», і тільки потім вже почати спільне життя. Зате з’єднавшись одного разу, розлучитися Олесі і Едуарду вже нелегко – надто схожі погляди на життя, дуже комфортно і добре. Рука об руку вони здатні йти до обраним цілям, піклуватися про дітей, перетворювати свій будинок у «повну чашу».

Едуард і Ольга – такий союз відрізняється особливою безкорисливістю. Деколи навіть може здатися, що цим людям не просто один від одного нічого не треба, а абсолютно байдуже. Однак ці відносини насправді дуже міцні. А все тому, що тут на перше місце стає не теперішня пристрасть і закоханість, яку дуже багато хто помилково приймають за справжню любов, а внутрішній спокій і нескінченна впевненість у власному партнері. Ольга щиро вважає, що точніше і надійніше, ніж Едуард не знайдеш ні в одному куточку світу. І, що саме чудове, аналогічної думки дотримується і чоловік щодо своєї обраниці.

Едуард і Поліна – володарів цих імен можна тільки привітати з вдалим вибором супутника життя! Може бути, з боку союз Едуарда і Поліни не виглядає надто вже пристрасним, зате слова «вони так добре підходять один одному» вони почують у своєму житті не раз і не два. Почуття почуттями, але між ними явно щось більше: це і цілі, і устремління, і погляди на життя, і та надійність і грунтовність, яку вони здатні подарувати один одному.

Едуард і Світлана – це вельми незвичайний союз, володарі цих імен занадто різні для того, щоб їх спільна життя протікало спокійно і гладко. Він серйозний і статечний, вона волелюбна і не приймає жодних кордонів, але незважаючи на цю різницю, вони можуть бути яскравою і цікавою парою. У спільного життя чоловік, як правило, «виховує» свою обраницю, яка далека від його уявлень про ідеальну господині. Натомість Світлана привносить в його життя фантазію і натхнення. Вона знає, що завжди може на нього покластися, і завдяки його надійності їх союз може виявитися досить міцним.

Едуард і Тетяна – не тільки міцний і гармонійний, але і досить пристрасний союз. Сексуальна сумісність – це далеко не все, що їх об’єднує, у них багато спільних рис, таких як практичність, завзятість, цілеспрямованість. Як правило, Едуард в цьому союзі може спокійно присвячувати час роботи, знаючи, що за спиною в нього надійний тил – його господарська Тетяна чудово дбає про дім і про дітей. І він, і вона налаштовані на довгі, серйозні стосунки, тому їх шлюб може тривати ціле життя.

Едуард і Юлія – союз двох яскравих особистостей, кожна з яких відрізняється сильно вираженою індивідуальністю і вимогливістю до дотримання особистих інтересів. Така позиція властива і для Юлія, і для Едуард. І на питання: «Як же їм при такому положенні справ вдається уживатися разом?», як не дивно, є цілком чітку і зрозумілу відповідь. Вся справа в тому, що ці люди, як правило, володіють не тільки високою самооцінкою, але значною мірою розумності. Вони як не можна краще розуміють свого партнера як раз в силу того, що самі мають приблизно аналогічну організацію власної особистості.

Едуард і Яна – вона жизнелюбива і витає в хмарах, а він наполегливий і обома ногами твердо стоїть на землі, тому їх союз рідко буває особливо міцним – занадто багато в ньому народжується образ і непорозумінь. Якщо ці стосунки їм дороги, Яні необхідно навчитися бути більш відповідальною, а Едуарду – менш вимогливим і суворим. В іншому випадку узи, які їх пов’язують, можуть не витримати навантаження.


Залишити відгук