Дмитро Значення Імені

Дмитро – сильна натура, що володіє твердим характером, енергійністю і прагненням до саморозвитку. Він справжній перфекціоніст, який намагається досягти досконалості у всьому, за що береться. В цілому життя Дмитра являє собою низку злетів і падінь, неймовірних успіхів і серйозних провалів, але багато залежить від того, в який саме час року він з’явився на світ.

Характеристика ім’я Дмитро

Відповідний знак Зодіаку: Рак .

Покровительствують планета: Сатурн .

Домінуюча стихія Фен-шуй: Земля .

Талісман-камінь, мінерал, метал: Лазурит.

Талісман-колір: Пурпурний.

Талісман-дерево: Горобина.

Талісман-рослина: Хризантема.

Талісман-тварина: Морж.

Найбільш вдалий день: Вівторок.

Щасливий час року: Осінь.

Особливості характеру: Терплячість, Імпульсивність, Самостійність, Винахідливість.

Весняний Дмитро впертий і непередбачуваний. Він завжди перебуває в пошуку чогось нового і незвіданого, багато часу при цьому приділяючи своєму саморозвитку.

Річний Дмитро дуже емоційний, причому контролювати свої душевні пориви він вміє далеко не завжди, що часто негативно позначається на його кар’єрі та особистому житті. Він часто закохується і ревнивий. Його самозакоханість заважає йому побудувати міцну й щасливу сім’ю.

Осінній Дмитро – сама практичність. Він прекрасно знає ціну грошам, тому вміє їх не тільки заробляти, але і накопичувати. Однак скупердяем його назвати не можна, оскільки він досить легко розлучається з заробленим капіталом.

Зимовий Дмитро неймовірно амбітний. Він наділений бійцівськими якостями, тому не дивно, що в житті прагне бути лідером і на роботі, і в сім’ї.

Характер імені Дмитро

Головні особисті якості Дмитра – воля і завзятість. Він володіє твердим, навіть трохи жорстким і складним характером. Але оточуючі люди його поважають, адже він харизматичний, товариський, часто заводила і лідер компанії. Це відповідальний чоловік, який ніколи не підведе у важкій ситуації. До того ж він по натурі мораліст і ні в якому разі не піде по головах заради своєї мети, за що може здатися нудним.

Дмитро позбавлений почуття страху. Він може вступити в бій навіть при нерівних силах, особливо якщо справа стосується протилежної статі. За життя везунчик, зламати його дуже складно. Володіє гострим розумом, який виручає його в важких життєвих ситуаціях. Розговорити хлопця легко, він дуже дружелюбний і здатний притягувати до себе людей. Але в той же час його балакучість може зіграти з ним злий жарт, особливо в просуванні по службі.

Володар імені Дмитро здатний досягати своїх кар’єрних цілей, хоча перепрацьовувати не любить, тому може легко втратити щось важливе в роботі. За життя він непоступливий. Невміння визнавати правоту інших іноді доходить до крайнощів, що може відштовхнути від нього близьких знайомих і друзів.

Позитивні риси імені Дмитро: Життєлюбність, оптимізм, товариськість, дружелюбність, отходчивость, ерудиція, творче уяву. Дорослий Дмитро розумний, терплячим, наполегливим, не опускає руки при невдачах, легко орієнтується в новій обстановці, вміє зав’язувати стосунки з потрібними йому людьми.

Негативні риси імені Дмитро: Імпульсивність, свавілля, егоїзм. У дитинстві Дмитро примхливий, образливий, потребує захисту, але при цьому жорстокий по відношенню до тих, кого не любить. Чоловік з ім’ям Дмитро не упустить свого ні в чому. Бажає отримати від життя все і відразу. Спілкування перетворює в свій монолог, не вміє вислухати співрозмовника, багатослівний, прагне сказати про все відразу, плутається в думках. Схильність до авантюр і ризику часто призводить до удачам, але за провал володар імені Дмитро жорстоко карається.

Захоплення та хобі

Таємниця імені Дмитро приховує дуже рухомого і активної людини. Він обожнює риболовлю, походи. В юності нерідко відвідує спортивні секції, іноді досягає успіхів у боксі і східних єдиноборствах. Дуже часто їздить у подорожі, відкриває для себе цілий світ. Але коли дорослішає, все більше і більше часу проводить у сімейному колі.

Професія і бізнес

Ідеальна для Дмитра професія – та, де потрібно багато спілкуватися з людьми. До таких відносяться журналістика, торгівля, дизайн, архітектура, медицина. Також йому легко піддаються і творчі професії. До керівних посад зазвичай не прагне, але начальник з нього виходить відмінний, в міру вимогливий. У кар’єрі варто остерігатися ліні і зайвої балакучості.

Дмитро може стати успішним підприємцем при наявності ділової хватки і цілеспрямованості. Йому потрібно уважно придивлятися до оточення, щоб ніхто не скористався його довірою у своїх інтересах. В цілому, з нього може вийти непоганий бізнесмен.

Психіка і здоров’я

Дмитрові за типом свого характеру часто відносяться до холерикам. Дмитро – натура суб’єктивна і замкнута, тому душевних розмов він не любить, вважаючи за краще свої переживання залишати при собі. У своїх вчинках він керується часто емоціями, хоча логічно теж намагається прораховувати свої дії. Чого не вистачає Дімі, так це такту і дипломатичності – його висловлювання категоричні і прямолінійні. Заважає побудові робочих і особистих відносин і гордість Дмитра, через яку йому вкрай складно переступити. Але все ж не можна не відзначити його швидку отходчивость і незлопамятность. В цілому Дмитро не любить ускладнювати життя ні собі, ні іншим, воліючи просто отримувати від неї задоволення.

З малих літ Дмитро часто хворіє, може підчепити в ніжному віці практично всі дитячі захворювання. У дорослому віці Дмитро переростає свою дитячу болючість, здоров’я зміцнюється. Але при цьому йому варто звертати увагу на роботу серця, нирок і органів кровообігу.

Секс і любов

Діма дуже влюбливий, але до об’єкту своєї пристрасті швидко втрачає інтерес. Ревнивий, може моментально вибухнути і «наламати дров», якщо йому щось не подобається. Йому часто не вистачає витримки і дипломатичності. Для Дмитра його жінка повинна бути втіленням ідеалу: розумною, красивою, пристрасної, вміє і любить готувати, а найголовніше – обожнювати його. В молодості часто захоплюється прекрасним підлогою, поки не знайде ту саму – одну-єдину. Але при цьому здатний щиро любити кількох дівчат.

Незважаючи на свою пристрасть до жіночої статі, володар цього красивого імені дуже нерішучий. Він не може зробити перший крок до жінки, поки не переконається в тому, що симпатія взаємна. Тому його обраниці дуже важливо переконувати кохану в своїх почуттях. Ревнивий Дмитро ніколи не прощає своїй дівчині зради. Їй доводиться терпіти постійний контроль з боку свого коханого. Але якщо він виявляє факт зради, не влаштовує скандалів і сцен ревнощів, а просто викреслює її зі свого життя назавжди.

Діма потребує сміливою і розкутою жінці, здатної задовольнити його сексуальні бажання. Свої почуття намагається придушити, посилаючись на моральні принципи. Тому для його дівчини дуже важливо м’яко і ненав’язливо натякати на інтимну близькість з ним. З представницями прекрасної статі він зазвичай коректний і ввічливий, а з життєвим досвідом з’являється розуміння жіночої натури.

Сім’я і шлюб

Ставлення до шлюбу у Дмитра дуже серйозне. Його дружина повинна бути найкращою, втіленням ідеалів. При цьому йому необхідно бути впевненим у тому, що з цією жінкою він готовий бути поруч все життя. Саме тому ніколи не укладає поспішні шлюби. Він повинен прожити з дівчиною довгий час, перш ніж піде з нею в ЗАГС.

Сім’ю Дмитро утворює тільки по любові. Ця відчуття в союзі має тільки рости і міцніти, щоб чоловік не втомився від своєї обраниці і не кинувся у вир нової симпатії. Найчастіше володар цього імені укладає кілька шлюбів, при цьому закохуючись в кожну свою нову дружину.

Сім’я для нього – основа всього його життя. Дуже любить дітей, приділяє їм багато уваги. При всій своїй запальності він хороший і не дуже суворий вихователь. Навіть після розлучення намагається бути з дітьми. А дружині, щоб шлюб склався вдало, дуже важливо вміти йти на компроміси, змиритися з його впертістю, ревнощами і скупістю на компліменти. Дмитро – вірний чоловік, його моральні принципи не дозволять йому ходити наліво.

Гороскоп імені Дмитро

Дмитро-Овен – це цілеспрямована і владна натура, яка знає ціну собі. Авантюризм і ризик багато значать в його житті, незважаючи на те, що далеко не завжди він одержує вигоду від своїх ризикованих задумів та ідей. Дмитро-Овен звикла перебувати в центрі уваги, тому нерідко кидає виклик суспільству, його засадам і укладу, що може відштовхнути від нього оточуючих. Навіть у стосунках з жінками він непередбачуваний, що вабить і водночас насторожує його обраниць.

Дмитро-Телець – активний і енергійний Дмитро-Телець володіє діловою хваткою, тому дуже успішний у бізнесі. Його життя – це шахова партія, кожен хід якої прорахований. У любові він теж воліє все контролювати. Мало того, він любить провокувати свою обраницю, відчувати глибину її почуттів, викликати ревнощі, тому недовірливою і вразливою жінці поруч з Дмитром-Тельцем не місце.

Дмитро-Близнюки – артистизм і чарівність Дмитра, народженого під знаком Близнюки, не піддаються сумніву. А в поєднанні з інтелектом і неабиякими здібностями роблять його об’єктом жадання будь-якої жінки. Він чудово це розуміє, тому воліє, щоб жінки доглядали за ним, а не він за ними. Якщо ж обраниця перестає бути цікавою, то він відходить від неї «по-англійськи», тобто не прощаючись.

Дмитро-Рак – це ранимий мрійник, який все приймає близько до серця, з-за чого схильний до нервових зривів і меланхолії. Його вразливість і добродушність заважають йому впевненою ходою долати щаблі кар’єрних сходів. Для створення сім’ї йому потрібна практична жінка, яка стримає його вразливість.

Дмитро-Лев – самозакоханість Дмитра-Лева не дозволяє визнавати своїх помилок. Він звик бути лідером, думка якого не обговорюється. Йому потрібно все або нічого. Дмитро-Лев пристрасний і темпераментен, щедрий і палкий, але у відповідь на його прояви почуттів жінка повинна бути покірною, не кажучи вже про те, що її основним завданням буде вихваляння свого коханого.

Дмитро-Діва – це замкнута людина з твердим характером, звик покладатися завжди і у всьому виключно на самого себе. Йому важко сходитися з людьми, тому друзів у Дмитра-Діви практично немає. Непросто складається і його особисте життя, адже до своєї обраниці він пред’являє дуже високі вимоги.

Дмитро-Ваги – егоїстичність і самозамилування – ось основні якості Дмитра, народженого під знаком Терези. Весь світ повинен обертатися навколо нього одного. Він дотепний, комунікабельний, але при цьому необов’язковим, тому часто його слова розходяться з діями. У сімейному житті його інтереси повинні ставитися на перше місце, що навряд чи влаштує жінку, яка прагне створити гармонійну сім’ю.

Дмитро-Скорпіон – це чуттєвий, привабливий, але дуже владний людина, що володіє непохитною силою волі. Дмитро-Скорпіон – прекрасний психолог, тому обдурити його дуже непросто. Він відкритий і прямолінійний, тому не терпить лестощів, брехні і лукавства. Любовні стосунки він будує на основі довіри та взаєморозуміння. Своєму почуттю віддається без залишку, але і від своєї обраниці чекає того ж.

Дмитро-Стрілець – цього темпераментного чоловіка важко переконати в чому-небудь, причому абсолютно не важливо, компетентний він в обговорюваному питанні, чи ні. Дмитро-Стрілець любить ризикувати, тому часто вплутується в різного роду авантюри. Жінка повинна беззаперечно слухатися, інакше сварок і скандалів не уникнути.

Дмитро-Козеріг – це принципова натура, чітко і цілеспрямовано рухається до поставленої мети. Ніякі перешкоди не лякають Дмитра-Козерога, адже він володіє воістину чоловічим характером. Такої ж лінії поведінки він дотримується і в особистому житті, тому вподобану жінку готовий домагатися довго і наполегливо.

Дмитро-Водолій – його відрізняють стійкість і життєлюбність. Він з гідністю переносить всі випали на його долю, негаразди, які лише зміцнюють його дух. Цікаво, що до виникаючих проблем він ставиться з неабиякою часткою самоіронії і гумору, хоча в душі сильно переживає за кожної невдачі. Свою улюблену жінку він схильний ревнувати, але ніколи цього не покаже.

Дмитро-Риби – володіє шармом, неймовірним шармом і магнетизмом. Його недбалість і манірність ваблять жінок, але за м’якістю і недбалістю ховається гострий і проникливий розум. У відносинах з жінками Дмитро-Риби веде себе пристрасно (часом навіть деспотично).

Сумісність імені Дмитро з жіночими іменами

Дмитро і Ольга – ця пара успішна у всіх своїх починаннях, тому і ставлення їх гармонійні. Благополуччя в сім’ї досягається шляхом взаєморозуміння і поваги один до одного. Дмитро і Ольга живуть у мирі, любові та злагоді.

Дмитро і Анна – в цьому союзі постійно відбувається обмін енергією: так, темпераментний Дмитро здатний вдихнути життя в спокійну Анну, яка при необхідності може приборкати норовливий характер свого коханого.

Дмитро та Олена – і для Дмитра, і для Олени сенсом життя є родина, тому й тандем їх «працює», перш за все, на добробут свого сімейного гнізда. В цілому ця пара створена один для одного.

Дмитро і Юлія – якщо Дмитро і Юлія навчаться вгамовувати свій норов і зможуть придушити жадобу до лідерства, то їх сімейному щастю нічого не загрожує. В іншому випадку не уникнути гучних скандалів.

Дмитро і Анастасія – тільки компроміс і взаємні поступки допоможуть Дмитру та Анастасії зберегти цей бурхливий і темпераментний союз. Обидва партнери володіють сильними і незалежними характерами, що негативно може позначитися на спільній життя.

Дмитро і Тетяна – в цьому союзі багато залежить від жінки з ім’ям Тетяна, яка повинна створити всі умови для того, щоб вимогливий Дмитро відчував себе максимально комфортно і затишно.

Дмитро і Катерина – це не дуже міцний союз, якому заважають незалежність Катерини і волелюбність Дмитра. Пристрасть поступово піде з їх відносин, а на зміну їй прийдуть побутові проблеми, з якими Дмитро і Катерина не завжди можуть впоратися.

Дмитро і Наталя – даний союз побудований на бажанні обох партнерів створити хорошу і міцну сім’ю. Дмитро і Наталя володіють творчим потенціалом, тому нудьгувати у хаті місця не буде.

Дмитро та Ірина – цю пару, Дмитра і Ірину, чекають нелегкі випробування часом, адже обидва серйозно ставляться до інституту шлюбу, а тому довго придивляються один до одного. І тут важливо не розтратити свою любов. Перепоною на шляху до створення сім’ї може стати ревнощі, притаманна обом.

Дмитро і Марія – ці відносини будуються на основі загальних інтересів і схожості характерів. Між Дмитром і Марією немає палкої пристрасті, їх більше влаштовують стабільність і розміреність в сімейному житті.

Дмитро і Світлана – ця працьовита та цілеспрямована пара володіє такою силою і енергією, що може звернути гори на своєму шляху. Дмитро і Світлана вірні одне одному і сімейним традиціям, тому їх будинок – це завжди повна чаша.

Дмитро і Марина – сила характерів може згуртувати Дмитра і Марину, а може і розвести. Тільки компроміси, поступки і довіру можуть врятувати цей союз, в якому часто вирують пристрасті, що закінчуються серйозними з’ясуваннями відносин.

Дмитро і Христина – ці двоє можуть претендувати на звання «ідеальна пара», адже між Дмитром і Христиною панують любов, повна довіра, ніжність і пристрасть. Перешкоди ще більше зміцнюють їх відносини.

Дмитро і Вікторія – характери Дмитра та Вікторії дуже схожі, але для цієї пари це швидше мінус, оскільки незалежність, волелюбність і впертість подвоюються. При цьому гордість не дозволяє жодному з партнерів першим зробити крок до примирення.

Дмитро і Ксенія – у цій парі є і любов, і пристрасть, але ці почуття дуже швидко «перегорають», при цьому ні Ксенія, ні Дмитро не хочуть докладати зусиль для розпалювання «вогню кохання». Побутова рутина може негативно позначитися на розвитку цих відносин.

Дмитро і Любов – це різнобічні і дуже яскраві відносини, що нагадують вулкан, який то засинає, прокидається. Дмитро обожнює свою незалежну обраницю, норовисту вдачу який дивно поєднується в ній з чуттєвістю і ніжністю. Навіть у ліжку Любов і Дмитро мають сто відсоткову сумісність.

Дмитро і Яна – це пара однодумців та вірних партнерів, у відносинах яких палка любов змінюється спокійними і дуже міцними почуттями, на основі яких можна побудувати дуже благополучний шлюб. Спільне життя, в яку вступають Яна і Дмитро, в більшості випадків буквально світиться благополуччям.

Дмитро і Надія – партнери в цьому союзі не прагнуть зв’язати себе узами шлюбу, навпаки, поки що у них немає дітей, вони будуть вести досить вільний спосіб життя без зобов’язань і обіцянок. Такий формат відносин може призвести у підсумку до міцного союзу між Дімою і Надією.

Дмитро та Аліна – такий тандем вдалий і довговічний, оскільки Дмитро та Аліна прагнуть до одним і тим же ідеалам. Вони люблять подорожувати і знайомитися з новими людьми. У їх відносинах панують любов і чуттєвість.

Дмитро і Діана – Дмитро в цьому союзі – добувач, а Діана – втілення його сподівань щодо створення благополучної сім’ї. Він емоційний і упертий, вона – спокійна і покладиста, тому не дивно, що їх шлюб цілком може стати міцним.

Дмитро і Євгенія – це непростий союз, в якому жінка не хоче бути домогосподаркою, оскільки її вабить кар’єра незалежної бізнес-леді. Дмитро не згоден миритися з постійною відсутністю Євгенії будинку.

Дмитро і Дарія – в парі Діми і Даші панують яскраві емоції і веселощі, тому і ставлення їх повні пристрасті і нових відкриттів. Але, як відомо, швидко спалахнуло полум’я може так само швидко згоріти. Щоб цього не сталося, необхідно постійно підживлювати відносини.

Дмитро і Олеся – практична Олеся – прекрасна господиня і дружина, а Дмитро – справжній мисливець, який докладає максимум зусиль для процвітання і благополуччя своєї родини. Є в цьому союзі і пристрасть, і любов, що є запорукою міцної сім’ї.

Дмитро та Олена – цю пару цікавлять не тільки нагальні проблеми, але й питання буття в цілому, про яких вони можуть міркувати годинами. Для Дмитра та Олени важливо жити в гармонії з самими собою. Союз може бути довгим і щасливим.

Дмитро і Маргарита – Дмитро серйозно ставиться до створення сім’ї, тоді як для Маргарити це ще одна пригода, і якщо воно їй не сподобається, то вона без докорів совісті залишить свого обранця.

Дмитро та Олександра – це абсолютно різні за характером люди, але в разі Дмитра та Олександри – це лише плюс. Консервативного і часто стриманого Дмитра манить у Саші норовистість і неприборканість.

Дмитро і Людмила – авантюризм є однією з основних рушійних сил у цій парі. Діма і Люду постійно прагнуть до нового, прагнуть змін і пригод. Лише брак стабільності може зруйнувати цей яскравий союз.

Дмитро і Галина – Галина вміє радіти життю, а ось Дмитру такого вміння не дістає, тому йому завжди цікаво зі своєю обраницею. Ця пара приречена на щасливе сімейне життя.

Дмитро і Поліна – Дімі і Поліні спочатку неймовірно добре разом, але створення гармонійного союзу можуть перешкодити різні погляди на життя і жорсткість чоловіки.

Дмитро і Карина – це сильна пара, в якій обидва партнери володіють сильною волею і владністю, тому їм важко створювати і зберігати мир в родині. А от ділові партнери з Діми та Карини вийшли б чудові.

Дмитро та Інна – непосидюча і необов’язкова Інна притягує стриманого Дмитра, але з часом втомлюється від емоційності і мінливості настрою своєї коханої, що може перерости в дратівливість.

Дмитро і Валерія – обидва партнера досить замкнуті і не люблять виставляти свої почуття на загальний огляд. Така стриманість перешкоджає побудові довірчих відносин з Валерією.

Дмитро і Алла – цій парі судилося бути щасливою, адже між Дмитром і Аллою існує не тільки любов, але і духовний зв’язок, яка з роками лише зростає.

Дмитро і Єлизавета – це той винятковий випадок, коли протилежності притягуються раз і назавжди. Сильний Дмитро оберігає свою ніжну Єлизавету, яка завжди відповість йому взаимсностью.

Дмитро і Вероніка – пристрасть є основою відносин Дмитра та Вероніки, але в сімейному житті вона часто не є вирішальним фактором, особливо коли обидва партнера емоційні і імпульсивні.

Дмитро і Валентина – сильна духом Валентина вміє проявити мудрість і м’якість характеру, причому робить вона це так, що Дмитро не відчуває себе приниженим і ображеним». Обидва прагнуть до довгих і серйозних відносин.

Дмитро і Лілія – це пара, відносинам яких заздрять оточуючі, адже між Дмитром і Лілією є ніжність, турбота, романтика, любов. Їх палкі почуття не слабшають, а лише сильніше розгораються.

Дмитро і Лариса – сімейне життя для обох – це щоденна робота, яку і Дмитро, і Лариса виконують із задоволенням. Нагородою за цей нелегкий труд стає добробут їхньої сім’ї.


Залишити відгук