Дарина Значення Імені

Сильно і правильно поставлене наголос у цьому звучанні ставить акцент на головному. Воно стверджує силу цього і віру в те, що є. Значне, гарне і яскраве ім’я. Дуже радісна, але грубувате. Дар’я (Дарина) — повільна і чуттєва жінка. Вона вміє пристосовуватися до будь-якої життєвої ситуації. Дарині подобається вести спосіб життя активного, товариську людину, тому вона прагне оточувати себе приємними людьми. Надзвичайно не любить критику в свою адресу. Часто, замислюючись над своїми вчинками, Дарина схильна до депресій і замкнутості. Акуратно ставиться до роботи, але ніколи не доводить почате до кінця. Дарина емоційна, її легко вивести з себе. Ім’я Дарина досить популярно в колі молодих батьків в Росії.

Характеристика імені Дарина

Відповідний знак Зодіаку: Близнюки .

Покровительствують планета: Нептун .

Домінуюча стихія Фен-шуй: Вогонь .

Талісман-камінь, мінерал, метал: Рубін.

Талісман-колір: Червоний.

Талісман-дерево: Горобина.

Талісман-рослина: Рожева астра.

Талісман-тварина: Заєць.

Найбільш вдалий день: Середа.

Щасливий час року: Весна.

Особливості характеру: Самопожертва, Доброта, Щирість, Інтуїція, Терплячість, Безкорисливість.

Весняна Дар’я – дуже приваблива і приємна жінка. У неї, як правило, дуже багато друзів і знайомих, тому що людей притягує шарм весняної Дар’ї. Ніхто не зможе дізнатися про її проблеми, бо такі вміло ховаються за її життєрадісністю. Хоч весняна Дарина і здається дуже простою жінкою, але майбутнього чоловіка вона обирає собі за дуже суворим критеріям. Її обранець повинен бути, перш за все, позитивним героєм.

Річна Дарина – жвава і трохи сентиментальна натура. Її активна і рухлива натура тяжіє до різних подорожей, заходів та авантюр, а ось вдома Дарину сидіти не змусиш. Вона любить мріяти, причому неважливо — чи збудуться ці мрії або ні, для неї важливий сам ілюзорний процес. Хоч в ранній юності вона може повести себе, часом неадекватно, однак у зрілому віці річна Дарина стає дуже серйозним і шанованою людиною.

Осіння Дар’я має владністю, у неї яскраво виражено почуття лідерства, тому з неї вийде відмінний шкільний староста або бригадир на відповідальній роботі. При цьому вона дуже відповідальна і не прагне до влади над усіма, навпаки, допомагає своїм соратникам порадою чи ділом. З віком у осінньої Дар’ї створюється образ великодушною жінки, для якої не існує перешкод. Свого чоловіка вона вважає за краще вибирати без особливих церемоній і стає відданим йому до кінця.

Зимова Дар’я відрізняється розміреністю, задумою і спокоєм. Вона ніколи не полізе перша в суперечку, а, навпаки, всіляко шукати шляхи до примирення. Хоч зимова Дарина і може здатися надто задумливим людиною, але насправді це всього лише маска, за якою ховається весела і проста натура. Головний недолік її полягає в тому, що вона занадто близько до серця приймає будь-які неприємності.

Характер імені Дарина

Чарівна, мила і товариська дівчинка по імені Дарина радує батьків здатність все схоплювати на льоту. Вона неконфликтна і легко пристосовується до будь-яких умов. Любить допомагати матері по господарству, а ось громадських робіт уникає. Завжди організована і кмітлива, якщо їй прищеплювали ці якості, дівчинка намагається старанно вчитися, але Даші дуже не вистачає терпіння і посидючості.

Прямолінійна і запальна, вона запросто може вплутатися в бійку з хлопцями за правду чи проти несправедливості. Якщо у вихованні є пробіл, то чекати допомоги по дому в дитинстві чи ведення домашнього господарства в юності і пізніше марно. Дарина не здатна навіть приготувати собі їжу, не кажучи вже про те, щоб займатися сімейними справами. Вона довго пропадає на роботі, щоб уникнути домашніх турбот, передоверив їх дітям і чоловікові.

Юна Дарина володіє гарним смаком і фантазією, вміє справляти враження і запам’ятовується як дівчина з вогником. У неї гострий допитливий розум, але її вчинки часто імпульсивні і схильні до змін настрою. Вона спокійно сприймає справедливу критику, якщо це не прилюдне висміювання, та коригує свою поведінку.

Позитивні риси імені Дарина: Вогненний темперамент, запал, кмітливість, швидкість реакції, максимальна самовіддача. Дарина швидко пристосовується до будь-якій обстановці. Вона росте тямущим дитиною, рано починає говорити, ходити. Дарина впевнена в собі, не боїться ризику.

Негативні риси імені Дарина: Максималізм, прямолінійність, суворість. З дитинства Дар’я командує своїми однолітками, хлопчаками в тому числі. Вона імпульсивна у вчинках, може навіть побитися. Якщо потрібно, ім’я Дарина стає кокетливою і м’якою. У неї, на жаль, слабка інтуїція.

Захоплення та хобі

У Дарини відмінні творчі здібності, які отягощаются непосидючістю й імпульсивним характером. Вона здатна займатися тільки тоді, коли у неї все виходить і їй подобається вибране заняття. Однак пропущена петля у в’язанні або нерівні стібки вишивки здатні надовго відбити бажання або взагалі призвести до втрати інтересу до даного виду рукоділля. У школі і студентство бере активну участь у самодіяльності.

Дарина дуже любить себе, і ця любов переростає в справжнє захоплення. Вона завжди прекрасно виглядає, не шкодуючи ні часу, ні коштів для задоволення своїх примх. Вона любить тварин, тому в її домі часто можна побачити цілий зоопарк. Їй подобається проводити час на природі (особливо біля водойм).

Професія і бізнес

Доросла Дар’я може змінити не один вид діяльності у пошуках себе. Їй доводиться по душі професія журналіста, психолога, пов’язана з подорожами. Жінка впевнено почуває себе в ролі медійного співробітника, не боїться телекамер, популярності і популярності. В колективі викликає повагу і може керувати. Розпочату справу намагається довести до кінця, навіть якщо вже змінила професію.

З бізнесом у Дарини складні відносини. Витративши багато сил, коштів і часу на створення стабільної та надійної організації, їй може прийти в голову закинути це, і вона без тіні жалю продасть справу. Деколи честолюбивость і бажання домінувати перетворює володарку цього імені в розважливу інтриганку, яка з легкістю маніпулює людьми, переслідуючи свої меркантильні інтереси.

Психіка і здоров’я

Жінки з ім’ям Дарія найчастіше холерики. Дарина вважає за краще оточувати себе лише тими людьми, спілкування з якими приносить їй істинне задоволення. Вона любить, щоб нею захоплювалися і милувалися, причому та сама не скупиться на компліменти. Стосунки з друзями і колегами не завжди складаються гармонійно, тому що Дарина досить темпераментний чоловік, який не завжди може контролювати свої емоції. До неї важко увійти в довіру, але якщо це все ж сталося, то вона здатна стати добрим і відданим другом.

У Дарини схильність до захворювань дихальних шляхів і легенів. Вона схильна до алергій. Особливо потрібно дівчині уникати куріння. Тому ще з юнацьких років батьки Дарини повинні строго стежити за тим, щоб вона вела правильний і активний спосіб життя.

Секс і любов

Одарка, як правило, не вибаглива в пошуку свого партнера. Крилата фраза «головне, щоб людина була хороша» для неї діє як пріоритет. Але, звичайно, і почуття для неї відіграють важливу роль. Якщо Дар’я полюбить чоловіка, то раз і назавжди. Дарина вміє приховувати свої емоції, тому її складно примушувати до чого-небудь. Ця дівчина здатна здійснювати відверті, навіть безсоромні вчинки в пориві пристрасті, і чим більше потяг до чоловіка, тим вона вільно себе почуває. У секс — непередбачувана і відрізняється багатою фантазією, яка вражає партнера.

Сім’я і шлюб

Для Дарини шлюб – це початок нового життя. Це період, в якому вона починає розглядати з іншого ракурсу свої цінності в житті і стосунки з оточуючими її людьми. Але Дарина – розсудлива жінка, тому до вступу в шлюб вона готується заздалегідь, чітко визначаючи модель поведінки в подружньому житті. Тому сім’ю Дарина намагається будувати таким чином, щоб всі її члени відчували себе згуртованими.

Дар’я зазвичай домінує в сім’ї, але при цьому її шлюб цілком успішний і міцний. Може бути злегка ледачою домогосподаркою, але при відповідному вихованні вона акуратна і уважна до побутових дрібниць дружина. Відмінно ладнає з родичами чоловіка і намагається «не виносити сміття з хати». В сім’ї Дар’ї панує спокій і затишок. Вона організовує зустрічі гостей свята, а також дружні сімейні вечори. Чоловіка Дар’я любить і цінує, але періодично нагадує йому, що саме він повинен бути головним годувальником у родині, але робить вона це тактовно і без скандалів.

Гороскоп імені Дарина

Дар’я-Овен – це прямолінійна жінка, яка думає, що весь світ належить тільки їй. З-за такого світогляду Дар’я-Овен часто робить необдумані вчинки, що може привести до проблем. Непостійно і її ставлення до чоловіків: вона може шалено закохатися з першого погляду, а через невеликий проміжок часу її пристрасні почуття зживуть себе.

Дар’я-Телець – дуже представницька, цікава натура, яка з усіма знаходить спільну мову. Дарина-Телець майже завжди з допомогою своєї впертості домагається того, чого захоче. У неї завжди багато чоловіків-шанувальників — вона їх зачаровує з допомогою своєї краси і сексуальності. Але, незважаючи на численність залицяльників, Дар’я-Телець чекає того єдиного, з яким готова провести залишок свого життя.

Дар’я-Близнюки – це надзвичайно життєлюбна і непосидюча жінка, яку гнітить одноманітність. Тому не дивно, що вона часто змінює роботу, і залицяльників, сподіваючись знайти свій ідеал у всьому. Така життєва позиція може призвести до того, що Дарина-Близнюки не зможе реалізувати себе повною мірою ні професії, ні в особистому житті. Її відкритість, простота і вміння фліртувати забезпечують їй цілу армію шанувальників.

Дар’я-Рак – відмінна риса цієї жінки — часте апатичний настрій. Вона схильна плисти за течією, тоді як проявляє ініціативу рідко. Всі свої страждання і переживання Дар’я-Рак ховає глибоко в собі, вважаючи за краще ні з ким ними не ділитися. Вона не мріє про велике кохання, та й взагалі мало про що мріє. Своє щастя вона знаходить тільки в дітях.

Дар’я-Лев – це тип жінки, яка може постояти за себе. Дарина-Лев воліє сама творити свою долю, не сподіваючись ні на чию допомогу. Завдяки своїм бійцівським якостям, вона здатна згорнути гори» і втілити всі свої задуми в життя. У відносинах з чоловіками Дар’я-Лев завжди чесна і відверта, вона не сприймає порожнього флірту і ілюзорних обіцянок.

Дар’я-Діва – дуже педантична і скрупульозна жінка. Будь-яку справу, за яку вона береться, повинно бути ретельно вивчена зі всіх сторін, а лише потім неспішно і уважно втілено. І навіть у відносинах зі своїм обранцем Дар’я-Діва довго може вивчати його характер, перш ніж відкриє йому свою душу і серце. Чоловікові буде з нею надійно, але ось теплоти і ласки буде не вистачати.

Дар’я-Ваги – це азартна і в той же час працьовита особистість. Може взятися за кілька справ відразу і, що найголовніше, всі їх реалізувати. Дарина-Ваги уважна і прихильна до своїх друзів і рідних. Майбутньому обранцеві потрібно терпляче і привітно ставитися до друзів Дар’ї. Але і натомість такий чоловік отримає чимало: любов і відданість прекрасній і вірної жінки.

Дар’я-Скорпіон – непередбачувана жінка, яка дуже любить сюрпризи. Причому Дар’я-Скорпіон сама сповнена сюрпризів: вона може зненацька змінити імідж, змінити роботу або місце проживання. Її тонка, чуттєва натура завжди притягує представників протилежної статі. Дарині-Скорпіону необхідний інтелігентний і неабиякий чоловік, який здатний зробити щасливою настільки оригінальну жінку.

Дар’я-Стрілець – це смілива і енергійна особистість володіє даром навіювання і вміє підкоряти собі оточуючих. Разом з тим вона здатна свої проблеми вирішувати завжди оперативно і не терпить тимчасових пауз. Дарина-Стрілець – це еталон ділової жінки. Але, на жаль, багатьом чоловікам це не подобається, тому її часто стороняться і навіть бояться представники сильної статі і не приділяють їй належної уваги.

Дар’я-Козеріг – скритна, стримана й непроникна жінка. За маскою непохитного крижаного серця у Дарини-Козерога криється темпераментний і гарячий норов. Насправді вона дуже чуйна і ніжна людина, яка переживає кожну (навіть незначну невдачі). Також Дар’я-Козеріг дуже сприйнятлива до чужої думки. Обрав її чоловікові потрібно докладати чималі зусилля, щоб завоювати і вразити настільки непросту жінку.

Дар’я-Водолій – це щира особистість, яка ідеалізує навколишній світ і людей. Звідси і неминучі розчарування – Дар’я-Водолій у всьому хоче бачити досконалість. Вона постійно перебуває в мріях, тоді як далека від реальності. Показуючи життєвий приклад оточуючим, сама Дарина-Водолій часто відчуває себе глибоко нещасною. Опустити з небес на землю її зможе чоловік, реально дивиться на життя.

Дар’я-Риби – про таких кажуть — «ідеальна жінка». У ній є все: краса, чарівність, жіночність, чарівність, розум. Вона є предметом жадання будь-якого чоловіка. Дарина-Риби не терпить нахабства і невігластва. Шукає вона собі супутника життя з такими ж якостями і, як правило, знаходить. А він, звичайно ж, прийме як подарунок долі Дарину-Риби, причому дорожити таким подарунком буде все життя.

Сумісність імені Дарина з чоловічими іменами

Дарина та Олександр – цю пару чекають багатогранні відносини. Дарина і Олександр здатні відкривати нові грані один в одному. Головне для такої пари – все робити разом, причому це стосується як відпочинку, так і побуту. Це саме той випадок, коли протягом усіх відносин відбувається удосконалення і зміцнення зв’язку між закоханими. В сім’ї у Дарини та Олександра панує ідилія.

Дарина і Дмитро – пара, яку переповнюють емоції і веселощі. Ірина та Дмитро сходяться на основі спільних інтересів. Їх відносини яскраві і палкі, також їх притягує один до одного сильний сексуальний потяг і пристрасть. Але взаємозв’язок Дар’ї та Дмитра може так само швидко згаснути, як і спалахнути.

Дарина і Сергій – цим особистостям подобається відчувати себе незалежними. Якості характеру Дарії та Сергія дозволяють їм домагатися успіху в будь-якому підприємстві. Але існує велика ймовірність того, що вони не зможуть залишити свої лідерські якості тільки на роботі. А в такому разі Дарії та Сергія буде дуже важко знайти компроміс в сім’ї.

Дарина і Андрій – це практично ідеальна пара, яка завжди може знайти спільну мову між собою. Будучи разом, Дарина та Андрій отримують від своїх відносин все, чого захочуть: міцну сім’ю, чудових дітей, теплоту і турботу. У сімейних стосунках вони не ділять один одного на головного і підлеглого, а шукають і знаходять компроміси обопільно.

Дарина і Олексій – в такій парі спостерігається повна протилежність характерів: Олексій – волелюбна людина, який завжди тримає і всіх під контролем, а Дарина, навпаки, витончена натура, яка не терпить грубощів і володарювання над собою. Але сходяться Дарина і Олексій на ґрунті доповнення один одного, що додає особливу гармонію їх відносин.

Дарина та Іван – ідеальні стосунки – особливість такої пари. Ні Дарину, ні Івана не можна назвати егоїстами, адже вони концентруються на своїй половинці. Їх ідилія ґрунтується на тому, що вони завжди готові вислухати, зрозуміти і пробачити один одного. Крім того, Дарина та Іван кожну вільну хвилину намагаються проводити разом.

Дарина та Євген – їх характери абсолютно сумісні. Інтимні стосунки між Дариною і Євгеном також ідеальні. Слід врахувати, що і з часом їх пристрасть не вщухає, а набуває нові відтінки любові і бажання. Однак прагнення до великого матеріального добробуту може перешкодити Дарині і Євгену побудувати надійну сім’ю. Тому їм обом потрібно докласти чималих зусиль для втілення всіх своїх спільних бажань.

Дарина і Максим – це досить зразковий союз. У Дарини і Максима відносини побудовані на абсолютній довірі один до одного. Разом з тим їх зв’язок підтримується любов’ю, ніжністю і взаємною підтримкою. Тому Дарина й Максим мають всі шанси, щоб побудувати благополучну сім’ю.

Дарія і Володимир – в їх відносинах кохання з першого погляду виключена. Дарія і Володимир спочатку можуть довго придивлятися один до одного, спілкуватися, перш ніж почнуть робити спроби до зближення. Таким же чином розвиваються і їх інтимні відносини, що для Дарини та Володимира є нормою.

Дарина і Денис – темпераментний і яскравий союз, в якому немає місця стриманості. У суспільстві Дарина і Денис можуть здатися викликає і навіть проблемної парою, але при цьому вони досить відхідливі і швидко миряться. Їх інтимне життя може бути грубою і дуже пристрасною, але саме таким своєрідним чином закохані знімають накопичилися стреси.

Дарина і Павло – це пара, в якій чоловік грає головну роль. Швидше за все, Павло почне всіляко доглядати за Дариною, що ці знаки уваги прийме з радістю. Чоловік у таких стосунках рішучий і наполегливий, а жінка – скромна і сором’язлива. Дарина і Павло знаходять один одного саме свою другу половинку.

Дарина та Артем – вони сходяться на грунті спільних інтересів і при цьому між Дариною і Артемом можлива глибока любов. Так, після закінчення «цукерково-букетного» періоду вони все ще продовжують день у день пізнавати один одного, закохуючись ще більше. У результаті створюється міцна і згуртована сімейна пара.

Дарина і Антон – їх згуртовує безмежна впевненість один в одному. Дарина і Антон будують відносини на абсолютній довірі і безкорисливості. Може здатися, що їх пов’язують лише дружні стосунки, але це не так — за їх дружнім союзом криється справжня, міцна любов. Крім того, це дуже темпераментні коханці, які вміють насолоджуватися життям та один одним.

Одарка і Михайло – вони більше схожі на ділових партнерів, ніж на закоханих. Одарка і Михайло цінують і поважають один одного. Оточуючим може здатися, що їх шлюб заснований виключно на матеріальних цінностях. Однак це не так. Насправді у них справжня любов, просто обтяжена зайвим пафосом.

Дарина і Роман – ця пара чудово знаходить спільну мову. Дарина і Роман вдало і комфортно починають спільне життя. Вони завжди зможуть знайти потрібну гармонію у відносинах і створити міцний сімейний осередок, який сприятиме постійному зміцненню шлюбу.

Дарина і Микола – така пара постійно прагне свободи і незалежності. У них багато спільних інтересів і потреб. Дарина і Микола лідери по своїй натурі, і спочатку їх відносини складаються вдало. Однак проблема може полягати в тому, чи зможуть вони залишити свої претензії на лідерство в стороні, або ж і вдома будуть з’ясовувати, хто головніший.

ірина та Ігор – цій парі судилося жити в любові і щастя. Дарині і Ігорю уготовано насолоджуватися сімейним благополуччям і подавати приклад іншим. Вони зможуть створити справжню дружню сім’ю. У Дарини і Ігоря, як правило, немає проблем, пов’язаних з роботою і кар’єрою, тому що вони дуже старанно ставляться до своїх посадових обов’язків, що забезпечує матеріальне благополуччя сім’ї.

Дарина та Ілля – така пара по-справжньому щаслива. Дарина найчастіше бере в такому союзі ініціативу, а Іллю таке становище цілком влаштовує. Це дружба, переплетена з пристрасною любов’ю, яка закріплюється винятковим взаєморозумінням партнерів. Дарина і Ілля слідують схожим життєвим принципам, що сприяє згуртуванню сімейних уз.

Дарина і Владислав – пара, яка може зійтися на ґрунті спільних інтересів і поглядів на життя. Дарина і Владислав люблять спільні галасливі компанії і активне проведення часу, що теж призводить їх до згуртування. Цей союз може бути не тільки міцним, але й цікавим для обох партнерів.

Дарина і Костянтин – вона – принципова і владна жінка, спрагла, тим не менш, спокою і затишку. Він – добрий і примхливий чоловік, для якого головна мета – це сім’я. Дарина і Костянтин створені один для одного. Костянтин довіряє Дарині приймати відповідальні і важливі рішення в сім’ї, тому що дорожить своєю сім’єю і не хоче вступати в конфлікт зі своєю коханою жінкою.

Дарина і В’ячеслав – це практично ідеальна пара, яка готова разом створювати затишок і комфорт в сім’ї. До того ж їх принципи в більшості випадків збігаються. У сімейних відносинах Дарина і В’ячеслав створюють компромісну ідилію без явних ознак чийогось лідерства.

Дарина і Віталій – ця пара націлена пізнавати один одного не поспішаючи. Спочатку Дарині і Віталію потрібно тривалий час зустрітися, а тільки потім приступати до якихось конкретних дій. Відносини у них рухаються по наростаючій дуже повільно, і якщо не буде певного кульмінаційного моменту, то Дарина і Віталій так і залишаться друзями-співрозмовниками.

Дарина і Олег – союз ніжною пари, всіляко піклується один про одного. Відносини Дар’ї та Олега концентруються на підвищену увагу до партнера. У їх відносинах немає суперечок і брутальності. Дарина і Олег звикли віддавати більше, ніж отримувати, що позитивно позначається на їх спільного життя. Після народження дітей, вони і своїм чадам намагаються дати все найкраще.

Дарина та Юрій – впертість бере верх у цій парі. Дарину та Юрія часто не влаштовує багато дрібниць у побуті, до того ж спочатку їх спосіб життя не збігається. Проте вони повністю сходяться в інтимній сфері, чого виявляється замало для створення міцного союзу. Як правило такі відносини двох протилежностей швидкоплинні.

Дарина і Руслан – такі відносини прикрашені романтикою, але з сумним відтінком. Дарині і Руслану необхідні спокійна обстановка і розмірений спосіб життя. В їх зв’язку не буде бурхливих пристрастей, фонтану емоцій, інтимних ігор. Якщо Дарина і Руслан зійдуться, то це відбудеться на грунті спільних інтересів, а не справжньої любові.

Дарина і Микита – це прекрасна пара, у якої багато спільного: бажання створити сім’ю, виховати дітей, любити і бути коханими. Крім того, їх характери та життєві принципи також мають велику схожість, що робить їх ще ближче. Інтимне життя такого союзу повністю задовольняє потребам Дар’ї та Микити. Не дивно, що у даного союзу є всі шанси створити сімейну ідилію.

Дарина та Кирило – у цій парі Кирило бере ініціативу в свої руки. Він взагалі хоче в усьому бути головним, а Дарина зовсім не проти грати «роль другого плану». Дарина і Кирило здатні створити гармонійну сім’ю. Однак Кирилу слід бути обережним у своєму постійному прагненні бути вище всіх (необхідно дозувати такі пориви).

Дарина і Тимур – це пара двох лідерів, які за своєю натурою надзвичайно волелюбні і безкомпромісні. Вони вміють правильно побудувати роботу і кар’єру, чого не скажеш про любовні стосунки. Дарина і Тимур часто не можуть знайти елементарного компромісу, від чого і потерпають. Вони повинні вміти чути один одного, в іншому разі союз не вдасться.

Дарина і Артур – союз, який сповнений любові і поваги партнерів один до одного. Дарина і Артур можуть створити чудову сім’ю і виховати чарівних дітей, вони вміють радіти життю в повній мірі. Це ті люди, яким доля, зірки і нумерологія обіцяють бути разом. Сподівання і бачення Дар’ї та Артура повністю збігаються, що робить їх неймовірно близькими партнерами. Матеріальні блага для них не проблема, бо вони не надають їм пріоритетного значення.

Дарина і Данило – це непосидюча пара, яка постійно шукає пригод і веселощів. У Дарини та Данила багато друзів, разом з тим і багато постійних змін. Їм подобається проводити час поза домом, а також переїжджати з місця на місце. Але з таким же успіхом Дарина і Данило можуть і розлюбити один одного, тому як внутрішню атмосферу вони не вміють створювати послідовно і педантично.

Дарина і Віктор – абсолютно безкорисливий союз з обох сторін. Між Дариною і Віктором править тільки чиста і справжня любов. Навіть в інтимних стосунках вони, перш за все, думають про свого партнера, всіляко намагаючись доставити задоволення один одному. Дарина і Віктор підуть на все, щоб зберегти свою любов.

Дарина і Анатолій – така пара сходиться повільно, але дуже впевнено. Але чим більше Дарина і Анатолій пізнають один одного, тим міцніше потім стає їх зв’язок. Причому отримані і проаналізовані знання безцінні, оскільки саме завдяки ним дозволяються будь-які (навіть дуже великі) негаразди.

Дарина та Станіслав – відносини побудовані на підкорив і підкореного. Дарина багато говорить, а Станіслав дуже любить її слухати. Саме чоловікові в цій парі судилося ніколи не розлюбити свою жінку, бо це любов з першого погляду й до останнього видиху. Дарині така глибока любов дуже лестить, тому вона і віддає свою руку і серце Станіславу.

Дарина і Вадим – відносини між партнерами нагадують бурю. Дарина і Вадим можуть посваритися через будь-якої дрібниці, при цьому не важливо, скільки сторонніх людей знаходиться поруч. Оточуючим може здатися, що в цій парі відсутні любов і повагу, але насправді це не так. Дарина і Вадим люблять один одного, тільки от почуття їх настільки пристрасні, а натури емоційні, що проявляти свою любов по-іншому вони не вміють. Так чи інакше, але такий союз може проіснувати досить довго.

Дарина і Єгор – такий союз переповнений лицемірством і зайвим пафосом. Дарина і Єгор лише на людях показують блиск і красу почуттів. Вони виставляють напоказ оточуючих свої награні почуття і трепетне ставлення один до одного. Насправді ж обох у цій парі цікавить саме матеріальна складова, тому як тільки з’являються фінансові проблеми, відносини зійдуть на «ні».

Дарина і Валерій – ці закохані дуже грунтовно і відповідально підходять до створення спільної родини. Дарина і Валерій дуже ретельно готуються до весілля, потім довго вибирають місце спільного проживання, не кажучи вже про підготовках до народження дитини. Вони постійно перебувають разом, дуже ніжно і трепетно ставляться один до одного. Такий спільний сімейний працю Дар’ї та Валерія винагороджується довговічністю і благополуччям їх союзу.


Залишити відгук