Божена Значення Імені

Ім’я Божена має ніжне, м’яке, ліричний звучання, проте характером його власниці подібні риси зовсім не притаманні. Навпаки, вона рішуча, смілива, вперта і задириста.

Характеристика імені Божена

Відповідний знак Зодіаку: Риби .

Покровительствують планета: Сатурн .

Домінуюча стихія Фен-шуй: Земля .

Талісман-камінь, мінерал, метал: Яшма.

Талісман-колір: Червоний.

Талісман-дерево: Горіхове дерево.

Талісман-рослина: Редька.

Талісман-тварина: Ворон.

Найбільш вдалий день: Вівторок.

Щасливий час року: Зима.

Особливості характеру: Наполегливість, Сильна воля, Обачність.

Весняна Божена самостійна і незалежна у всьому, завжди знає собі ціну.

Річна Божена — жінка досить активна і смілива.

Осіння Божена відрізняється працьовитістю і творчою жилкою.

Зимова Божена характеризується сміливістю і рішучістю.

Характер імені Божена

Маленька Божена – заводна непосида і талановита дівчинка. Батьки люблять і пишаються нею. У школі старанно вчиться, особливо любить відвідувати творчі гуртки та спортивні заняття. Активно приймає участь у житті класу. У неї багато подруг, і вона легко спілкується зі своїми однолітками. Божена має сильний, запальний і рішучий характер.

Таємниця імені в тому, що його представниця — дуже чуттєва особистість, але приховує це під маскою холодності і задумі. Дівчина наділена красою, привабливістю і чарівністю, що притягує погляди і інтерес оточуючих. Всі ці якості дозволяють їй бути яскравою і публічною жінкою. Вона – дуже товариська людина, тому у неї величезний коло друзів і знайомих.

Це впевнена в собі і своїх силах особистість, яка ніколи не підпадає під чийсь вплив. Вона має свою думку, і до неї часто звертаються за мудрою порадою. Не переносить грубість і жорстокість. У дорослому віці її можна охарактеризувати як не дуже амбітного людини. Вона обожнює бути в центрі уваги, тому ретельно ставиться до вибору свого гардеробу і прикрас. Швидко адаптується і пристосовується до будь-яких умов життя.

Позитивні риси імені Божена: Божене емоційність поєднується з рідкісною інтуїцією. Часто її вчинки продиктовані почуттям, але вона рідко помиляється. Інтуїція дає Божене дивовижну силу духу, а у виняткових ситуаціях — силу характеру бійця, що бере активну участь в різного роду битвах. За деякою повільністю, неквапливістю її поведінки ховається твердість. Нерідко дівчина з ім’ям Божена сама собі дивується і як би спостерігає за собою збоку, оцінює себе і, не виключено, навіть милується.

Негативні риси імені Божена: Зайвий самоконтроль частенько стає для Божени причиною деякої скутості в спілкуванні. Деколи надлишок почуттів зриває з Божени маску стриманості, і тоді на місці квітучого саду утворюється пустеля.

Захоплення та хобі

Божена захоплюється збиранням нових і незвичайних кулінарних рецептів, тому часто пригощає своїх гостей різними смачними делікатесами. Багато часу приділяє домашнім вихованцям. Любить подорожувати і дізнаватися щось нове та цікаве.

Професія і бізнес

Божена з самого початку своєї професійної діяльності намагається зайняти лідируючі позиції в колективі, завдяки наполегливості й організаторському таланту. Керівництво поважає її за цілеспрямованість і відповідальність. Успіх гарантований у діловій сфері, бізнесі, творчих професіях і в педагогіці. Може стати хорошим бухгалтером, товарознавцем, економістом. Здатна зайняти керівні посади.

Психіка і здоров’я

Ім’я Божена означає потребу домінувати. Завжди і скрізь. І незалежно від того, наскільки виправдано таке прагнення в конкретних обставинах. Конфлікт з тим, хто свідомо сильніше – не лякає, а швидше навпаки – розохочує. У неї сильна воля — випадкові поразки тільки удесятеряют зусилля цієї жінки.

Дівчина, яка отримала ім’я Божена, наділена від природи міцним здоров’ям. Як правило, це рухлива жінка, яка не любить скаржитися і намагається переносити несерйозні захворювання «на ногах». Слабке місце – нервова система. В цілях зміцнення організму рекомендується займатися спортом, частіше бувати на свіжому повітрі і подбати про збалансоване харчування.

Секс і любов

Божена – пристрасна і влюблива натура. Вона подобається чоловікам, легко спокушає. Заводить багато романів і часто змінює сексуальних партнерів. В інтимних відносинах любить фантазувати і вигадувати щось нове. Вона завжди може здивувати свого партнера. Часто стосунки бувають невдалими, але жінка не перестає довіряти і вірити чоловікам. Секс приносить їй величезне задоволення, важливим моментом для неї є любовні прелюдії. Обожнює романтичних чоловіків, які вміють красиво доглядати за дівчатами.

Сім’я і шлюб

До вибору другої половини Божена підходить з повною відповідальністю, доказом чого є пізнє утворення сім’ї. У сімейному житті Божени величезне значення надають психологічного комфорту і домашнього затишку, які вони з успіхом створюють. В чоловіки шукає ніжного, відкритого, елегантного і уважного людини, з певним соціальним статусом. Для такого чоловіка вона зробить все, щоб забезпечити йому затишок і комфорт. Представниця цього імені в сімейних відносинах проявляє себе як віддана і вірна дружина. Вона не просто улюблена жінка, але і надійний друг для свого чоловіка. Дітей любить і виховує їх у всій строгості, прищеплюючи найкращі якості.

Гороскоп імені Божена

Божена-Овен – відкрита, привітна і чутлива жінка, яка вміє знайти спільну мову з будь-якою людиною. Разом з тим вона дратівлива і досить вперта, іноді бажання стояти на своєму переходить в деспотизм. Божена-Овен погано піддається чужому впливу, а жар її пристрастей не знає кордонів. Її як нікого іншого тягне все заборонене, незвідане, не любить повторюваності, рутини. Божена-Овен ніколи не дозволить обмежити себе у свободі і незалежності, часто вона насилу контролює свої бажання. Божена-Овен просто не вміє сидіти склавши руки, з ентузіазмом береться за все нове, що намагається придбати вагу та авторитет в очах громадськості. Незважаючи на бурхливий спосіб життя і незалежний характер жінка прагне до сімейного щастя, хоча і тут вона постарається закріпитися в ролі глави сім’ї. Як господиня Божена-Овен бездоганна, хоча і трохи агресивна по відношенню до членів своєї сім’ї.

Божена-Телець – дипломатична і приємна в спілкуванні жінка, але досить скритна і недовірлива. На життєвому шляху їй зазвичай супроводжує успіх, чому сприяють працьовитість, терпіння і вміння доводити розпочату справу до кінця. Її важко вибити з колії, однак гнів Божени-Тельця довгий, і образи вона пам’ятає довго. Потреба в гармонії може змусити її змиритися зі багатьом, терпіння жінки воістину безмежно, але якщо вона одного разу прийме рішення, вже ніколи не передумає. Її життєвий девіз — простота, практичність, реалістичність і ніякого витання в хмарах або нездійсненних планів. Жінка консервативна у своїх поглядах, у неї традиційні погляди на сім’ю та виховання дітей. Вона любить комфорт і затишок в будинку, володіє внутрішнім прагненням побудувати міцний фундамент, надає чимале значення фінансової забезпеченості сім’ї. Вона не буде до кінця щаслива, поки не відчує твердий ґрунт під ногами у вигляді значного банківського рахунку.

Божена-Близнюки – легка у спілкуванні ерудована і легка на підйом особистість, з прекрасним почуттям гумору. Інтелектуалка по натурі, вона легко здобуває перемоги, як у спорах, так і на любовному фронті, але сімейне життя для неї часто буває в тягар. Божена-Близнюки намагається організувати своє життя у відповідності зі своїми інтересами, а чужі проблеми е хвилюють мало. Вона часто зазнає невдачі в професії і в сімейному житті з-за розкидання і непостійності, невміння доводити розпочату справу до кінця. Жінка має мінливим настроєм, легко схоплює нову інформацію, цікава і допитлива, має здатність жити подвійним життям. Її пристосовність до людей і обставин величезна, також як і схильність до обману і неорганізованість. У шлюбі вона не надто надійна, може легко піти на зраду. До того ж її зовсім не радує перспектива займатися домашньою рутиною. З іншого боку, якщо чоловік нею любимо, Божена-Близнюки стане йому вірним другом і однодумцем, буде приймати активну участь в його житті, справах і кар’єрі.

Божена-Рак – скромна, тиха жінка, домувальниця і зразкова дружина. Вона дуже прив’язана до своєї сім’ї, батькам, а робота і кар’єра часто відходять на другий план. Божена-Рак чуттєва, обидчива, легкоранима, воліє більше давати, ніж брати. Її загострена інтуїція може доходити до містицизму, але вона всіляко приховувати, так як не любить виділятися з натовпу і звертати на себе увагу. Жінка володіє прекрасною пам’яттю і інтелектом, але часто використовує їх для самокопання і жалю про втрачені можливості. Вона не поспішає дорослішати і ставати самостійніші за, воліє чекати, коли доля сама за неї все вирішить. Божена-Рак дуже потребує дбайливого, емоційно зрілому чоловікові, який оцінить її багатий внутрішній світ і дасть відчуття впевненості в завтрашньому дні. Вона в свою чергу стане йому вірною дружиною, цілком присвятила себе служінню сім’ї.

Божена-Лев – активна і енергійна натура, природжений лідер, який прагне завоювати авторитет як вдома, так і на роботі. Вона абсолютно щира і бесхитростна у своєму намірі панувати та владарювати, почуття небезпеки їй невідомо. Ворог жінки — гордість, марнославство і самозамилування, її сила — в доброту, благородство і щедрості. Божена-Лев ласа на лестощі і компліменти, критику на свою адресу вона сприймає вкрай болісно і навіть агресивно. Вона прагне публічності, орієнтована на успіх і кар’єрне зростання. Її бажання фліртувати і звертати на себе увагу не має нічого спільного з розбещеністю, але дружину Божени-Левиці доведеться змиритися з тим, що навколо неї завжди багато чоловіків. Вона буде щаслива в шлюбі з людиною заможною і впевненим у собі. Приказка «з милим рай і в курені» — це не про Божену-Левицю, що обожнює розкіш і комфорт. Своєму чоловікові вона може багато чого вибачити, але невірності і неуваги не потерпить ніколи.

Божена-Діва – розумна, прагматична, серйозна і відповідальна натура, прекрасно розбирається в людях. Вона інтелігентна, наглядова, здатна мислити логічно. Божена-Діва постійно прагне до досконалості, і зазвичай досягає хороших результатів в обраній діяльності. За вдачею вона скептик, не схильний до перебільшення, звиклий обдумувати всі свої дії та слова. Жінка не любить сюрпризів і несподіванок, насилу переносить невідомість очікування. Завжди звертає багато уваги на деталі, іноді може бути дріб’язковою і настирливої. Їй подобається рутинна робота, а ось творчої фантазії та вміння нестандартно мислити може бракувати. Стосунки з чоловіками часто ускладнюються взаємною недовірою, так як Божене-Діві складно виявляти свої почуття перед сильною статтю. Чоловік повинен володіти цілим рядом достоїнств, щоб ця особа зупинила на ньому свій вибір. Зате потім чоловік знайде в особі Божени-Діви вірну супутницю життя, вірного порадника й однодумця.

Божена-Ваги – відкрита, щира, і трохи наївна жінка, яка не вміє розбиратися в людях. Її життям керує почуття краси, справедливості і гармонії. Вона завжди намагається зваблювати, очікуючи у відповідь похвали, визнання, лестощів. Відчуває себе обдуреною, якщо вважає, що комусь не подобається, причому неважливо, чоловікові або жінці. У Божени-Ваг відмінне почуття колективізму, а ось відповідальності вона не любить і всіляко намагається її уникати. На неї легко вплинути, нав’язати свою думку. Для того щоб відчувати себе щасливою, їй обов’язково треба відчувати себе коханою, потрібною. Вона може адаптуватися з будь-яким чоловіком, завжди готова піти на компроміс, так як спокій і гармонія мають для неї важливе значення. Характер Божени-Ваг такий, що для спільного життя їй потрібен чоловік сильний і впевнений в собі, який стане для неї справжньою опорою. В цьому випадку головною людиною в житті для неї стане чоловік, навіть діти і батьки відійдуть на другий план.

Божена-Скорпіон – емоційна, відповідальна і прагматична особистість, відчайдушно потребує любові і розумінні. Її висока зарозумілість межує з зарозумілістю, часто отталкивающем оточуючих, тому подруг у неї практично немає. Вона натура крайнощів і суперечностей, її прагнення до успіху не знає кордонів. Часто у жінки погана репутація, але думка оточуючих не має великого значення. Опірність Божени-Скорпіона величезна, вона вміє відновлюватися після найважчих випробувань. Суть її натури — рішучість і дію. Жінка володіє великою працездатністю, тому успіх у професії їй забезпечений, але за умови, що вона зуміє протистояти своїм порокам. Будинок для Божени-Скорпіона — її фортеця, а сім’я — предмет гордості. Достойному чоловікові вона подарує себе без залишку, буде віддана своєму обранцеві всією душею і тілом. Володіючи діловою хваткою, Божена-Скорпіон допоможе чоловікові зробити кар’єру, підвищити соціальний статус.

Божена-Стрілець – сентиментальна, чутлива, ранима і емоційна особистість, яка зневажає всілякі обмеження і правила. Це жінка з характером хлопчаки, її основна риса характеру — прямолінійність. Всі вчинки Божени-Стрільця продиктовані веліннями душі, а не розуму, всі її емоції абсолютно щирі. За вдачею вона невтомна оптимістка, поганий настрій для неї рідкість. Божену-Стрільця дуже важко перетворити в домоседку та зразкову господиню, в професійній сфері вона здатна обійти багатьох чоловіків. Жінка терпіти не може рутини, проявляє великий інтерес до творчих професій. Особисте життя Божени-Стрільця зазвичай дуже насичена, і шлюбів у ній може трапитися декілька. Вона дуже дорожить своєю свободою і великим колом спілкування, і після весілля навряд чи побажає змінити свій спосіб життя. При цьому її чоловік може не сумніватися в її вірності і повністю їй довіряти.

Божена-Козеріг – сильна, самостійна жінка, яка звикла у всьому покладатися на власні сили. До людей вона ставиться з недовірою, але при цьому надійна, вірна і завжди щира. З боку Божена-Козеріг може здатися холодною і зарозумілою, але це всього лише захисна реакція, насправді вона завжди готова простягнути руку допомоги. Їй важко виражати свої почуття словами, тому вона вважає за краще виражати їх добрими справами. Помірність і стриманість Божена-Козеріг використовує в якості інстинкту самозбереження. Вона завжди прагне на вершину, духовну і життєву, тому не боїться ніякої роботи, навіть найважчої. Їй дуже хочеться стати поважною і забезпеченою жінкою, і вона готова для цього працювати не покладаючи рук. У відносинах з чоловіками Божена-Козеріг обережна і розважлива, але їй не чуже бажання простого жіночого щастя. У шлюбі вона як і раніше залишиться замкненою і закритою, схильною до песимізму, навіть за відсутності для цього видимих причин.

Божена-Водолій – ексцентрична й незалежна натура, ангел і диявол в одній особі. Вона ненавидить театральність і нещирість, але при цьому любить шокувати оточуючих, чужа умовностей, але тільки по відношенню до інших, а сама воліє традиційні сімейні цінності. За життя Божену-Водолія тягне цікавість, їй властиві вічні коливання між розумом і інстинктом. Сувора дисципліна і підпорядкування правилам суперечать її волелюбною вдачею, але це не означає, що Божена-Водолій буде все життя будувати повітряні замки. Якщо мова йде про серйозні справи, то вона спроможна зібратися, стати вдумливої і розсудливою особистістю. Її рішення будуть відрізнятися креативністю і нестандартністю, а також прагматизмом і націленістю на результат. Того, хто буде жити поруч з цією жінкою, не доведеться нудьгувати, вона здатна подарувати йому цілу гаму переживань. Як би не любила Божена-Водолій свою сім’ю, вона завжди буде ревно оберігати свій особистий простір, в якому відчайдушно потребує.

Божена-Риби – добра, незлопамятная і чуйна жінка, що володіє хорошою інтуїцією і тонкою душевною організацією. З одного боку Божена-Риби чесна і працьовита, а з іншого боку мрійлива і вразлива. Зрозумівши, що життя далека від досконалості, може випробувати глибоке розчарування, з головою зануритися в депресивний стан, з якого виходить дуже важко. Матеріальні цінності для цієї жінки ніщо порівняно з цінностями духовними, вона шукає красу і духовну гармонію. Перед особою цієї небезпеки Божена-Риби, швидше за все, не спасує, але при цьому може легко впасти в паніку від найменшої нісенітниці. Вона може досягти успіху там, де інші терплять фіаско, і не впоратися з тим, з чим інші справляються граючись. Божена-Риби вміє створювати домашній затишок, радувати теплом і кулінарними здібностями. Але рішення фінансових питань вона повністю перекладе на плечі чоловіка. Економити жінка не вміє, а розкішне життя обожнює. Позашлюбні стосунки для неї цілком можливі, навіть якщо в родині пануватиме мир і гармонія.

Сумісність імені Божена з чоловічими іменами

Божена і Олександр – у главу ставлять саме духовне єднання, вплив якого поширюють на всі інші сфери життя. Однак не варто думати, що матеріальна складова спільного життя для них абсолютно не важлива. Ні, вони люблять комфорт і достаток. Але в той же час і Олександр, і Божена повною мірою усвідомлюють, що без душевного тепла ніякі зовнішні атрибути багатства не в змозі подарувати справжнє щастя і спокій.

Божена і Артем – такий союз має чимало шансів, для того щоб у підсумку стати успішним. А все тому, що у людей з цими іменами є чимала кількість інтересів, замішаних на природному життєлюбність і жадобі до набуття свободи. Їм обом чуже спокій і вже тим більше самотність. Натомість Артем і Божена вибирають для себе атмосферу свята, гучний сміх і нестримні веселощі.

Божена і Максим – є людьми, у яких темпераменти зовсім не співвідносяться один з одним. Максим являє собою чоловіка дуже гарячу вдачу, схильну до лідерства і не терпить непокори. Божена, навпаки, натура витончена і не терпить жодних грубощів. Проте в їх сімейному житті надійно влаштувалася та завидна гармонія, про яку дуже багато пар тільки мріють.

Божена і Микита – це, мабуть, один із самих розумних спілок. Однак нарівні з тим, що його можна охарактеризувати такими словами, як «співробітництво», «дружба» і «партнерство», самої любові тут теж відводиться достатньо місця. Просто тут є один цікавий нюанс: безтурботним вздохам під місяцем Божена і Микита воліють взаєморозуміння і єднання душ. Їм комфортно один з одним ще й тому, що вони повністю влаштовують один одного як у сексуальному так і в психологічному плані.

Божена і Олексій – ніколи не розмежовують свої повноваження в межах відносин і вже тим більше не стежать за тим, щоб хтось із них не дай бог не взяв на себе занадто багато відповідальності. Тут навпаки, всі процеси в парі Олексій і Божена відбуваються як самі собою зрозумілі, що обох партнерів по спільній життя абсолютно влаштовує.

Божена і Роман – такі відносини, як правило, виявляються вельми яскравими і пристрасними. А все тому, що тут зійшлися воєдино дві палкі натури з загостреним почуттям тяги до незалежності. Однак подібне бурління почуттів і темпераментів скоріше підходить для самих любовних відносин як таких, оскільки у нелегкій справі побудови сімейного щастя в ціні зовсім інші якості. Мова йде про те, що Божена і Роман не звикли поступатися і програвати.

Божена і Сергій – такі відносини, як правило, виявляються вельми яскравими і пристрасними. А все тому, що тут зійшлися воєдино дві палкі натури з загостреним почуттям тяги до незалежності. Однак подібне бурління почуттів і темпераментів скоріше підходить для самих любовних відносин як таких, оскільки у нелегкій справі побудови сімейного щастя в ціні зовсім інші якості. Мова йде про те, що Божена і Сергій не звикли поступатися і програвати.

Божена і Денис – цей союз можна сміливо назвати одним із самих ніжних. Як правило, ті, кого звуть Божена і Денис являють собою пару, якій властиво проявляти турботу друг про одному. Такі відносини характеризуються в більшості випадків спокійною безтурботною атмосферою, підвищеною чуттєвістю, легкої ранимістю і концентрацією на бажання партнера. Вони абсолютно не люблять сперечатися і вже тим більше всіляко намагаються уникнути грубого тону при веденні діалогу з ким би то не було.

Божена і Григорій – саме щира любов дозволяє їм випромінювати собою впевненість і гармонію. Більш того, їх оточення також нерідко складається виключно з людей подібного роду. Наче магніт притягують до себе тих, хто дотримується аналогічних поглядів в питаннях особистого життя. А ось впливу істинної пристрасті Божена і Григорій піддаються тоді, коли нікого немає поруч. Це дуже темпераментні коханці, які не надто схвалюють популяризацію приватних питань.

Божена і Семен – такий союз відрізняється особливою безкорисливістю. Деколи навіть може здатися, що цим людям не просто один від одного нічого не треба, а абсолютно байдуже. Однак ці відносини насправді дуже міцні. А все тому, що тут на перше місце стає не теперішня пристрасть і закоханість, яку дуже багато хто помилково приймають за справжню любов, а внутрішній спокій і нескінченна впевненість у власному партнері. Божена щиро вважає, що точніше і надійніше, ніж Семен не знайдеш ні в одному куточку світу. І, що саме чудове, аналогічної думки дотримується і чоловік щодо своєї обраниці.

Божена і Віктор – Якщо одним словом спробувати описати відносини, в яких з одного боку є Божена, а з іншого – Віктор, то це буде «щастя». Тут, правда, у кожного воно буде своїм особливим. Справа в тому, що в будь-яких відносинах на перший план виходять саме спільні цінності. Наприклад, обидві половинки одного союзу можуть відрізнятися безупинним потягом до саморозвитку, подорожам, виховання дітей, активною життєвою позицією і багатьом ніж іншим.

Божена та Іван – можливо, з першого знайомства Божена та Іван навряд чи зможуть зрозуміти, що зустріли свою справжню другу половинку. Для цього їм потрібно кілька зустрічей, які допоможуть їм краще пізнати і зрозуміти один одного. Словом, ні про яку любов з першого погляду в даному випадку мова не ведеться. Перед нами типовий приклад людей, які дуже розбірливі в плані формування власного оточення.

Божена і Андрій – якщо Божена на щось образилася або засмутилася в силу якихось обставин, то Андрій обов’язково знайде потрібні слова для того, щоб привести її душевний стан рівноваги. Так, якраз таку особливість у своєму обранцеві по-справжньому цінує жінка, перебуваючи в такому союзі. Але не варто думати, що Андрій тут є якоюсь подобою няньки, яка постійно піклується, не вимагаючи нічого натомість. В якійсь мірі цей союз можна назвати заснованим на законі компенсації. Тобто в обмін на це Божена дарує своєму коханому ласку, турботу і ніжність.

Божена і Кирило – підходять один одному практично на всі сто відсотків. І причин для такого висновку є більш ніж достатньо. По-перше, Божена і Кирило мають спільні інтереси, що у ритмі сучасного життя має значення, прямо скажемо, важливе. По-друге, вони разом, як правило, прагнуть до поліпшення власного матеріального становища. По-третє, в ліжку вони проявляють особливу уважність один до одного і намагаються доставити партнеру по інтимному житті справжнє задоволення.

Божена і Єгор – є думка, що шлюб людей з іменами Божена і Єгор укладається на небесах. І дивлячись на цю пару, від якої виходить аура любові і взаєморозуміння, мимоволі приходиш до висновку, що це так і є. Ці чоловік і жінка душі один одного не чують і навіть більше того – схильні заражати цією особливістю навколишні пари, які заздрісно спостерігають за їхнім щастям.

Божена і Володимир – цих партнерів по спільній життя може як багато об’єднувати, так і явно не влаштовувати. Наприклад, з одного боку Божена і Володимир можуть відрізнятися блиском, який обидва випромінюють на людях.З іншого боку, жінка в більшості випадків може постійно дратуватися відсутністю у супутника життя прагнення зробити кар’єру і заробити якомога більший капітал.

Божена і Павло – не сходяться з логічної, а з інтуїтивної точки зору. Вони підсвідомо шукають один одного, і коли нарешті зустрічаються, намагаються проводити разом якомога більше часу. Що цікаво, ця особливість поширюється не тільки на загальновідомий «квітково-цукерковий» період, але і на всі наступні етапи. В шлюбі Божена і Павло душі один одного не чують.

Божена і Тимур – у цієї пари нерідко трапляються розлади, напади ревнощів і яскраво виражене прагнення відстояти власну точку зору. І тільки секс здатний внести захитану гармонію, оскільки в ліжку у них панує стовідсоткова сумісність. Якщо ж говорити загалом, то жінку в більшості випадків задовольняє ентузіазм і наполегливість партнера. Тимуру тим часом зовсім не чужий її максималізм і схильність до демонстрації власної гордині. А ось коли вони обидва йдуть на компроміс і прийняти взаємовигідне рішення, то таким відносинам взагалі ціни немає.

Божена і Олег – це союз для багатьох зразковий. Не секрет, що дуже багато хто з нас сприймають відносини між чоловіком і жінкою, як щось таке, де на перший план виходить саме взаємна довіра. Так от, в цьому плані у Божени і Олега повна ідилія, оскільки ні за яких обставин не може виникнути почуття ревнощів або підозра партнера по спільній життя у скоєнні якихось непристойних вчинків.


Залишити відгук