Богдан Значення Імені

Богдан – наполегливий, честолюбний і врівноважений чоловік, в якому спокійно поєднуються досить суперечливі якості, що не провокує внутрішній конфлікт. А все з тієї простої причини, що цей чоловік вміє контролювати свої емоції, не даючи їм взяти верх над аргументами розуму. Спокійний і впевнений у собі Богдан може проявляти такі якості як запальність, упертість і категоричність, при цьому його поведінка і характер почасти продиктовані тим, в який час року він з’явився на світ.

Характеристика імені Богдана

Відповідний знак Зодіаку: Ваги .

Покровительствують планета: Юпітер .

Домінуюча стихія Фен-шуй: Земля .

Талісман-камінь, мінерал, метал: Зелений мармур.

Талісман-колір: Зелений.

Талісман-дерево: Лавр.

Талісман-рослина: Валеріана.

Талісман-тварина: Летюча миша.

Найбільш вдалий день: Середа.

Щасливий час року: Весна.

Особливості характеру: Стриманість, Логічність мислення, Честолюбство, Владність.

Весняний Богдан самозакоханий, манерен і безтурботним, що загрожує недолюбливанием з боку оточуючих та відокремленням його в суспільстві. Легковажність цього чоловіка і його імпульсивність можуть призвести до серйозних конфліктів не тільки на роботі, але і вдома. Тому якщо весняний Богдан хоче жити в гармонії з собою і навколишнім світом, то йому доведеться не тільки переглянути свої пріоритети, але і спробувати стати більш відповідальним і серйозним.

Річний Богдан – чоловік чуттєвий, емоційний і вразливий, тому йому нелегко переживати критику і будь-які невдачі. Він гостро реагує на будь-яку несправедливість (причому неважливо, стосується це його особисто або його знайомих), може навіть замкнутися в собі. Річний Богдан не може довгий час знаходитися один, тому його безліч романів, до яких він завжди ставиться серйозно, щиро сподіваючись на те, що рано чи пізно знайде свою ідеальну жінку.

Осінній Богдан суворим у судженнях, дипломатичний і розважливий. Обдурити його неможливо, адже він чудово розбирається в людях і їх слабкостях. При цьому він ніколи не стане використовувати недоліки інших в своїх цілях. Навпаки, цей чоловік намагається допомагати людям у міру своїх сил і можливостей, що у нього чудово виходить. А найкращою нагородою за це він вважав не матеріальну складову, а хороше ставлення до себе.

Зимовий Богдан – ексцентрична натура і неординарна. Це творча особистість з сильним характером, цілеспрямованості та наполегливості якій можна лише позаздрити. Але йому слід пам’ятати про те, що все добре в міру, а тому краще навчитися балансувати на межі оригінальності і буденності, скромності і егоїзму, доброти і жорсткості. Якщо зимовий Богдан не навчиться цього робити, то не зможе домогтися успіхів у житті, незважаючи на свій високий потенціал.

Характер імені Богдана

Богдан часто буває довгоочікуваним, пізньою дитиною. Батьки дають це ім’я тим дітям, чия поява на світ була пов’язана з великими тривогами і страхом. У дитинстві Богдан часто хворіє, легко застуджується, і мати потурати всім його примхам. Батька до виховання сина не допускають. Дитина дуже сильно прив’язаний до матері, ревниво ставиться до тих, хто «забирає» її у нього, і може влаштувати істерику, якщо вона вирішить побалакати з подружкою. З дітьми сходиться погано. У школі зазвичай дружить з тим, хто користується авторитетом у товаришів і зможе захистити його. Вчиться посередньо. Здібності, навіть талант у нього є, але розвинути їх повною мірою заважає лінь, яка з роками проходить.

Характер Богдана дуже спокійний і врівноважений. Він володіє повільністю дій і розсудливістю. У відношенні з людьми досить дружелюбний, однак воліє обертатися в простому товаристві. Почуває себе щасливим і затребуваним. Люди тягнуться до нього, він доброзичливий і ерудований співрозмовник. Є легкою людиною, з ним приємно проводити час. Любить цікавитися всім, що відбувається у світі. Володіє шикарною інтуїцією, однак користується нею вкрай рідко, так як більше покладається на розум.

Дорослий Богдан — це спокійний, знає собі ціну людина. Він прагне добре і грунтовно влаштуватися в житті. Може досягти високої майстерності в професії, конкретної, не потребує натхнення та імпровізації. З оточуючими, замкнутий і сухуватий. У сімейному житті Богдан прагне до безумовного лідерства. В дружині цінує покірність, тримає її в строгості, навіть здатний прикрикнути на неї у присутності сторонніх людей. Такий він не тільки з дружиною. Багато помічають у ньому зарозумілість і категоричність, не завжди доречні принциповість і впертість. Разом з тим у нього є багато якостей, які роблять його гарним чоловіком. Приміром, він наполегливий у пошуках додаткового заробітку, непогано майструє, економний. Єдине, на що він не шкодує грошей, це відпочинок. У відпустку любить відправлятися всією родиною.

Позитивні риси імені Богдана: Впевненість у своїх силах, наполегливість у досягненні конкретних цілей,твердість характеру, врівноваженість психіки, тверезий розрахунок і логіка в мисленні, стриманість поривів та емоцій. Богдан спостережливий, схильний до аналізу, має досить рухомим розумом, меткий, не схильний до внутрішніх конфліктів.

Негативні риси імені Богдана: Марнославство і честолюбство, егоїзм, внутрішня напруженість, зайва категоричність і нездатність до компромісів. Часто відчуває страх до будь-яких дій. Такий чоловік проводить життя у пошуках ідеального. Якщо не брати його під контроль, він так і залишиться у вічному пошуку.

Захоплення та хобі

Таємниця імені Богдана приховує всебічно розвинену і досить творчу особистість. Кожен раз йому хочеться пізнати щось нове, зануритися у небачений світ. Може почати фотографувати, а через 5 хвилин писати доповідь. Сьогодні він цікавиться музикою, а завтра вже приступає до написання віршів. Йому дуже подобається спорт – фізичні вправи є найулюбленішим його захопленням.

Професія і бізнес

Для Богдана вкрай важлива матеріальна незалежність, тому при виборі професії він керується саме міркуваннями вигоди і стабільності. Він береться за будь-яку роботу, яка обіцяє солідну грошову винагороду. Але все-таки є сфери діяльності, які непереборно ваблять Богдана, – це медицина, педагогіка, політика і психологія. З нього вийде відмінний лікар. Може стати також політиком, адвокатом або юристом, педагогом, так як в будь-якій ситуації він пристосовується до всього. «Літній» представник імені стає чудовим письменником, художником і дизайнером.

Але і на терені військового, інженера або економіста володар цього імені буде відчувати себе менш впевнено і комфортно. Головне – побороти свою лінь, тоді кар’єра Богдана буде розвиватися стрімко. А ось від творчих професій йому краще відмовитися, незважаючи на досить розвинену уяву. Богдан і богемне життя – речі несумісні. Богдан з легкістю може стати процвітаючим бізнесменом, оскільки володіє такими якостями, як відповідальність, старанність і організованість. В той же час йому слід вести свій бізнес самостійно (без залучення партнерів), оскільки лаври переможця він не збирається ділити ні з ким.

Психіка і здоров’я

Спілкуватися з Богданом не завжди легко, чому провиною його замкнутість і самовпевненість. До того ж цей чоловік не вміє рахуватися з думкою інших, що не йде на користь налагодження контакту з оточуючими. А ось серед близьких людей він розкривається, стає м’якше і спокійніше, тільки ось таких людей у Богдана небагато, але він ними по-справжньому дорожить. Він справляє враження врівноваженої людини, але варто тільки його розсердити, як його агресія виходить назовні, показуючи оточуючим досить непривабливу сторону характеру Богдана.

У дитинстві схильний до простудних захворювань. Однак з роками це проходить. Якщо дорослий Богдан може похвалитися відмінним здоров’ям, за яким він ретельно стежить протягом усього життя. Якщо захворює, то швидко справляється з недугою. У похилому віці у нього можуть виникнути проблеми з серцем і функціонуванням печінки. Крім того, особливу увагу цьому чоловікові слід приділити правильному харчуванню, якщо він не хоче набрати зайву вагу. Так як володіє підвищеною сприйнятливістю, іноді може отримати легке нервовий розлад. Корисно зміцнювати нервову систему, при необхідності звертатися до психолога.

Секс і любов

У жінок Богдан цінує в першу чергу ерудованість, душевність і теплоту, тоді як краса і яскравість для нього не мають визначального значення при виборі обраниці. Але все ж володар цього імені дуже вимогливий до своєї жінки, так як до відносин ставиться дуже серйозно (у Богдана рідко бувають легкі короткострокові романи, які ні до чого не зобов’язують).

Богдан є дуже вірним і відданим людиною. У сексі він лідер, що володіє сильною потенцією. Чекає віддачі від своєї обраниці, так як звик до взаємності. Дуже ревнивий, не варто давати йому привід засумніватися. Якщо ревнощі є виправданою, йде назавжди. Любить різноманітність і екстрим в інтимному житті, не проти влаштовувати експерименти в ліжку. Жінка поряд з таким чоловіком завжди буде відчувати себе коханою, бажаною і захищеною. Але Богдану слід навчитися справлятися з таким своїм істотним недоліком як ревнощі.

Сім’я і шлюб

Богдан з тих чоловіків, хто довго і свідомо йдуть до шлюбу, тому найчастіше одружуються пізно. Проте відбувається це з любові і найчастіше на все життя. Дружину практично обожнює. У сім’ї також прагне бути лідером, дружина повинна бути за його спиною. Вибирає собі в дружини вірну і покірну дівчину, готову піти за ним на край світу. До дітей ставиться з трепетом, бере участь у їх вихованні. В шлюбі дуже щасливий і завжди допомагає у дружині.

Богдан залишає за собою право приймати остаточне рішення, хоча і радиться зі своєю дружиною, основне завдання якої полягає у веденні домашнього господарства, а також турботу про нього і дітей. Оскільки мама в житті Богдана завжди грає ключову роль, його обраниці доведеться налагоджувати теплі відносини зі свекрухою, якщо вона хоче зберегти в будинку атмосферу тепла і гармонії.

Гороскоп імені Богдана

Богдан-Овен – твердий, принциповий і жорсткий у висловлюваннях Богдан-Овен не звик довіряти людям (вже краще він буде самотній, ніж відданий людиною, якому відкрив свою душу). Цілком закономірно, що друзів у цього чоловіка практично немає, так вони йому не потрібні, оскільки він належить до тієї категорії людей, яким не потрібна компанія для відпочинку). До вибору супутниці Богдан-Овен підходить відповідально, віддаючи перевагу спокійним і розумним жінкам, які шукають сімейного щастя.

Богдан-Телець – відповідальний, виконавчий і ерудований Богдан-Телець сто разів обміркує дію, перш ніж його зробити. Він багато чого домагається в житті, так як вміє приборкувати свої емоції і почуття в потрібний момент. В колі друзів Богдан-Телець веселий і дотепний, що привертає до нього представниць прекрасної статі, які бачать в ньому надійного чоловіка, з яким можна створити воістину гармонійну і міцну сім’ю.

Богдан-Близнюки – це м’який, веселий і відкритий чоловік-романтик, який не може перебувати у стані самотності. Навпаки, його приваблюють великі компанії і цікаві люди, авантюрні пригоди і незабутні емоції. У відносинах з жінками Богдан-Близнюки також шукає гострих відчуттів, тому вибирає емоційних, яскравих чуттєвих дівчат, з якими далеко не завжди буває легко, затишно і комфортно. Але цього чоловіка підходить саме такий формат відносин.

Богдан-Рак – цей вразливий, чутливий і ранимий людина потребує підтримки і розуміння (причому абсолютно неважливо, зробить цю підтримку друг чи кохана жінка). Богдан-Рак невпевнений у собі, тому гостро сприймає будь-яку критику на свою адресу, особливо якщо розуміє, що вона конструктивна і обгрунтована. З жінками Богдан-Рак боязкий і соромливий, що заважає йому будувати серйозні стосунки, в яких він хоче бути лідером і головою сімейства.

Богдан-Лев – цей чоловік володіє дивовижним шармом, тому йому не складає ніяких труднощів розташувати до себе кого завгодно. Але все ж при спілкуванні з Богданом-Левом відчувається відсутність у нього щирості і зацікавленості (складається враження, що тобі постійно говорять саме те, що ти хочеш почути). Богдан-Лев має безліч приятелів, тоді як справжніх друзів у нього немає. Жінки і тягнуться до цього чоловіка, і в той же час бояться йому довіряти, бо не хочуть бути обманутими.

Богдан-Діва – сильний, вольовий і рішучий Богдан-Діва не втомлюється удосконалюватися і змінюватися. День у день він бореться з такими своїми недоліками як невпевненість, сором’язливість і недовіру. Цей чоловік прекрасно розуміє, що негативні емоції не можуть стати творчою силою. З жінками Богдан-Діва ніжний, уважний і ввічливий. Він закохується дуже рідко, але його почуття завжди щиро і глибоко, що не може не підкуповувати.

Богдан-Ваги – для нього дуже важливо схвалення оточуючих, за повагу яких він готовий боротися усіма можливими способами. Цей чоловік розумний і кмітливий, але йому не вистачає впевненості і віри в себе, тому близькі повинні частіше акцентувати увагу на її перевагах. Жінки вважають Богдана-Ваги надто стриманим і серйозним, хоча насправді він чуттєвий і темпераментен, але тільки лише з тією, яка зможе його зрозуміти і прийняти таким, який він є.

Богдан-Скорпіон – це володар дуже складного характеру, що значно ускладнює гніву, емоційного і впертому Богдану-Скорпіону життя. Категоричність цього чоловіка вражає, як і нетерпимість по відношенню до тих, хто має іншу точку зору. Мало того, він завжди намагається нав’язати свої принципи оточуючим, вважаючи це цілком доречним. Жінка Богдана-Скорпіона повинна мати воістину ангельським терпінням, інакше довго відносини не триватимуть.

Богдан-Стрілець – різкий у висловлюваннях і імпульсивний Богдан-Стрілець за своїм різким характером приховує невпевненість, а також страх опинитися в незручному чи дурному положенні. Йому слід навчитися довіряти людям, бути більш відкритим і щирим, тоді в його життя прийдуть позитивні зміни. Жінкам подобається Богдан-Стрілець, ось тільки вони не зовсім розуміють, як розташувати і закохати в себе цього серйозного і категоричного чоловіка.

Богдан-Козеріг – практичність і розважливість Богдана-Козерога допомагають йому в досягненні поставлених цілей. Він воліє жити сьогоднішнім днем і будувати плани на найближче майбутнє, а про минуле згадувати не любить. Його не цікавлять авантюри і ризиковані підприємства, головне для нього – стабільність. У жінці Богдан-Козеріг цінує відвертість, розум і вірність, тим більше що цей чоловік уміє відрізняти щирість від брехні і фальші.

Богдан-Водолій – дипломатичність і тактовність Богдана-Водолія розташовують до себе, тому у нього безліч знайомих і друзів, які поважають авторитетна думка цього ерудованого чоловіка, який вміє вислухати і зрозуміти. Претендентка на серце Богдана-Водолія повинна бути не тільки розумна і жіночна, але і скромна. Крім того, Богдан не любить конфліктних і істеричних жінок, які не вміють знаходити компроміс.

Богдан-Риби – це добродушний і незлопам’ятний чоловік, який вміє прощати. Богдан-Риби швидко сходиться з людьми, але справжніх друзів у нього не дуже багато, так як він не звик довіряти людям. До жінок він теж відноситься насторожено, довго придивляючись до своєї обраниці. Просто Богдан-Риби воліє заводити серйозні відносини, що перетікають в благополучне сімейне життя, тоді як легкі романи вважає марною тратою часу.

Сумісність імені Богдана з жіночими іменами

Богдан і Ольга – це частий союз, який найчастіше виявляється дуже міцним, оскільки Богдан і Ольга володіють схожими характерами і мають спільні інтереси і цінності. До того ж шлюб для обох – відмінна можливість знайти стабільність, затишок, а також сімейне щастя і комфорт.

Богдан і Анна – напористий і сильний духом Богдан шукає тендітну і спокійну жінку, яка складе йому сімейне щастя. Саме в Ганні він знаходить свій ідеал жіночності. Але незалежної Ганні і замкнутому Богдану слід пам’ятати про те, що у відносинах важливі також такі складові, як відкритість і взаєморозуміння.

Богдан і Олена – це не дуже міцні стосунки, в яких практичний Богдан не готовий потурати примхам своєї неспокійної обраниці. До того ж Олена не дуже любить господарські турботи, ніж незадоволений Богдан, у якого все має бути ідеальним. Образи, накопичуючись, здатні зруйнувати цей союз.

Богдан і Юлія – в цьому досить складному тандемі Юлія не готова зосередитися виключно на побудову сім’ї, адже по своїй натурі вона – кар’єристка. У той же час Богдан мріє про затишок і теплоту, про люблячу дружину, що чекає його з роботи з смачною вечерею і лагідною усмішкою.

Богдан і Анастасія – обидва володіють сильними характерами, при цьому прагнення Богдана та Анастасії далекі один від одного. Так, жінка в цьому союзі хоче самостійності і незалежності, які чоловік не готовий дати, оскільки сам хоче бути лідером у сім’ї. На компроміс ніхто йти не хоче.

Богдан і Тетяна – це зразкова пара, у якої немає розбіжностей, так як обидва партнера думають однаково і прагнуть до одним і тим же цілям. Обґрунтованість і надійність Богдана вселяє в спокійну і ніжну Тетяну впевненість у завтрашньому дні. До того ж ця пара все робить разом: і вирішує проблеми, і відпочиває.

Богдан і Катерина – це міцний тандем, який не приносить в життя Богдана і Катерини ніяких позитивних емоцій. Так, Богдана приваблює дотепність чарівною Каті, але з часом легковажність партнерки починає його дратувати, адже він хоче серйозності і стабільності.

Богдан і Наталія – в цьому вдалому союзі панують теплі і відкриті відносини, в яких обидва партнери розуміють один одного. Господарський і наполеглива Богдан цінує Наталію як працелюбну, надійну і розуміючу жінку, готову підтримати в будь-якій ситуації. Цей шлюб міцний і надійний.

Богдан і Марина – вірний і уважний Богдан – ідеальна пара для відповідальної і надійної Марини. Тому цілком закономірно, що, зустрічаючись, ці двоє сходяться раз і назавжди, щоб створити справді міцну сім’ю, стосунки в якій можна тільки позаздрити.

Богдан і Марія – розуміння і взаємодопомога – ось ті «кити», на яких тримається тандем Богдана і Марії, які щиро люблять один одного, незважаючи на всі ті перешкоди, яких вистачає на шляху до їх сімейному щастю. Мало того, це той рідкісний випадок, коли сімейна пара може створити чудовий діловий союз.

Богдан і Світлана – чутливу і ексцентричну Світлану тягне до практичного і розважливого Богдану, але після закінчення певного часу ці відносини вичерпують себе. У підсумку пара розпадається, іноді так і не зрозумівши, що ж стало причиною розставання двох колись закоханих людей.

Богдан і Христина – між Богданом і Христиною встановлюються теплі і довірчі відносини, в яких немає секретів. У цьому союзі зустрічаються наполегливі, працьовиті і грунтовні люди, які разом будують своє майбутнє. Життя Богдана та Христини размеренна і спокійна, що їх абсолютно влаштовує.

Богдан і Вікторія – турботливий Богдан дарує Вікторії надійність і захист, але і у відповідь вимагає покори, чого його навіжена і імпульсивна партнерка пообіцяти не може, при цьому вона готова оточити свого обранця ласкою, турботою і ніжністю. Тільки терпіння і взаємний компроміс врятують ці відносини.

Богдан і Ксенія – цій парі підкоряються будь-які вершини, адже обидва партнера амбітні і напористі. До того ж Богдан і Ксенія без зайвих слів розуміють один одного, тому нерозв’язних проблем для них просто не існує. Їх об’єднують загальні інтереси і захоплення, що теж важливо.

Богдан і Яна – у цій парі панує завидна ідилія, заснована на довірі, а також глибокому почутті любові і поваги. Богдан і Яна не знають, що таке ревнощі, навпаки, вони намагаються давати один одному дещицю свободи і незалежності. Це дійсно щасливий союз.

Богдан і Аліна – амбіційність Аліни не дає їй спокою, адже в голові цієї дівчини постійно виникають геніальні ідеї, які вона повинна втілювати в життя. Така надмірна активність незрозуміла Богдану, який звик до всього підходити відповідально і з розумом. Але, подолавши суперечності, ця пара може бути міцною.

Богдан і Євгенія – красуня Євгенія – любителька поговорити, тоді як Богдан завжди готовий вислухати свою другу половинку, тим більше спільних тем у них чимало. У цілому цей союз міцний і надійний, адже спокійна Женя завжди готова йти на поступки своєму владному Богдану.

Богдан і Дарія – стриманість Богдана не влаштовує емоційну і темпераментну Дарину, яка звикла з’ясовувати всі «за» і «проти» на стадії їх виникнення. А от Богдан просто замикається в собі і йде від проблем, воліючи спочатку заспокоїтися, а вже потім приймати якісь рішення.

Богдан і Ірина – вишукана дівчина Ірина — володарка витонченого смаку, любляча блищати і привертати до себе увагу, що абсолютно не влаштовує ревнивого власника Богдана, який не готовий терпіти флірт своєї супутниці. Часті сварки на ґрунті ревнощів поступово руйнують любов у цій парі.

Богдан і Олеся – це міцний союз, що будується на практичності, терпіння, цілеспрямованості та любові Богдана та Олесі, які шанують сімейні цінності і вміють зберігати і примножувати своє світле почуття. Обидва намагаються присвячувати один одному все свій час.

Богдан і Поліна – домувальниця Поліна повністю відповідає ідеалу жінки господарського Богдана, для якого в сімейному житті важливі стабільність і благополуччя, а не італійські пристрасті. Турбота, вірність, любов – ось ті складові, без яких обидва партнери не представляють щасливого сімейного життя.

Богдан і Олена – Олена хоче, щоб кожен день був схожий на свято, забуваючи про те, що сімейне життя – це нелегка праця, в якому не завжди знаходиться час для нестримного веселощів. Всі спроби Богдана перевиховати свою обраницю терплять фіаско, з-за чого відносини припиняються.

Богдан і Олександра – це той рідкісний випадок, коли жінці вдається пробудити в чоловікові його найкращі приховані сторони. Олександра знаходити ключ, що відкриває потайні двері, за якої її чекає темпераментний, відкритий і пристрасний Богдан. Натомість чоловік готовий покласти до ніг Саші весь світ.

Богдан і Надія – союз Надії і Богдана укладений на небесах, адже між ними ніколи не виникає сварок і розбіжностей, вони не тільки люблять один одного, але і проносять це почуття через все життя, жодного разу в ньому не сумнівається. Це той рідкісний випадок, коли людям не потрібен ніхто, крім улюбленої половинки.


Залишити відгук