Ганна Значення Імені

Носительок імені Ганна часто чекає досить непростий життєвий шлях, повний випробувань. При цьому Анни не скаржаться на долю, а покірно несуть на своїх плечах свій хрест, навіть не намагаючись протистояти примхам долі. Таємниця імені в тому, що за поширеністю воно знаходиться в першій десятці імен і ніколи не опускалося до розряду рідкісних. «В Ганні головне — це її підсвідома грунт, що лежить найчастіше не на скелі, а на таких ґрунтових шарах, якими носій цього імені йде в надра буття». (П. А. Флоренський).

Характеристика ім’я Анна

Відповідний знак Зодіаку: Скорпіон .

Покровительствують планета: Місяць .

Домінуюча стихія Фен-шуй: Вогонь .

Талісман-камінь, мінерал, метал: Рубін.

Талісман-колір: Червоний.

Талісман-дерево: Горобина.

Талісман-рослина: Рожева астра.

Талісман-тварина: Заєць.

Найбільш вдалий день: Середа.

Щасливий час року: Літо.

Особливості характеру: Самопожертва, Доброта, Щирість, Інтуїція, Терплячість, Безкорисливість.

Весняна Анна – натура романтична, примхлива і самозакохана. Вона звикла, що всі нею захоплюються, вихваляючи її чесноти. Професійна діяльність весняної Ганни зв’язана з наявністю публіки.

Річна Анна – це втілення доброти і жертовності, що не завжди позитивно позначається на її долю, адже люди часто користуються її доброзичливістю. Ганна часто замикається в собі, вважаючи за краще приховувати в собі свої переживання.

Осіння Анна вміє знаходити спільну мову з оточуючими, йти на компроміс і приймати до відома чужу думку. З осінніх Анн виходять чудові педагоги, художники, модельєри і дизайнери.

Ганна Зимова розумна і практична, рассудительна і справедлива, а іноді і занадто прямолінійна, що часто заважає їй знайти друзів. Крім того, Ганна, народжена взимку, має яскраво вираженими лідерськими якостями, тому думка її завжди авторитетно і не підлягає ніякій критиці.

Характер ім’я Анна

З раннього дитинства Ганна демонструє такі якості як доброта, чуйність і участь. Вона запросто може притягнути в будинок бездомного щеня або кошеня і постаратися умовити батьків залишити тварину собі. Не варто думати, що наявність одного або двох домашніх вихованців утримає дівчинку від повторення ситуації. Аня схожа на хлопочущую над своїми пташенятами пташку: вся в справах і турботах. Вона радісно і старанно допомагає батькам, а подорослішавши, починає піклуватися про них.

Лагідна і чуйна дівчинка завжди готова прийти на допомогу нужденним. Іноді оточуючі зловживають цим, але Ганна не ображається, хоча й розуміє, що її використовують. Про неї часто говорять, що вона світиться зсередини теплом і добротою. Її внутрішня енергія завжди спрямована на надання допомоги, «порятунок» і приймає форму допомоги (розуміння) усього живого. Нерідко це переростає в якусь жертовність, що призводить до неблагополучному шлюбу або до того, що дівчину постійно використовують для «чорнової роботи». Причому це цілком усвідомлений вибір, і переконати у помилковості вчинку практично неможливо.

Жінка з гордістю несе свій хрест», здійснюючи часом неможливі речі: невиліковно хворий, за яким вона доглядала, може піти на поправку, а питущий чоловік раптом відмовиться від спиртного. Але такі чудеса трапляються рідко, найчастіше Ганна просто живе для інших, вражаючи навколишніх своєю лагідністю і безмежним терпінням. Вона буває вимогливою і навіть примхливою, до змін її настрою потрібно пристосуватися.

Ганна любить справляти враження, як жінка, тому ретельно стежить і доглядає за собою. У неї немає строгих і непорушних моральних законів. На її думку, якщо того вимагають обставини, то людина легко може змінити свій світогляд (переконання), але намагається завжди залишатися доброю і щирою.

Позитивні риси імені Анна: Почуття обов’язку, доброта, дбайливість, альтруїзм, готовність допомогти. У Ганни сильна воля, вона вірить у себе, здатна чинити опір негараздам, вміє передчувати їх завдяки інтуїції. Ганна може вплинути на оточуючих, схилити на свій бік не тільки близьких, але і малознайомих людей. Вона досягає великих успіхів у навчанні. У неї гострий розум, прекрасну пам’ять. Нерідко Ганна обдарована видатними творчими здібностями. При цьому Ганна — чудова господиня, акуратна, не виносить неохайності і неохайності.

Негативні риси імені Анна: Владність, надрив у діяльності і почуттях, надмірна серйозність, незадоволеність собою, цинізм. Ганна часто стоїть перед вибором між реалізацією своїх здібностей, інтересами справи, ростом кар’єри і особистими інтересами, сімейними проблемами. Вона намагається вирішити все відразу і часто не витримує навантаження, «ламається». Не реалізувала свої здібності Ганна покладає великі сподівання на своїх дітей, надмірно вимоглива до них.

Захоплення та хобі

Ганна любить вишивати, часто сама шиє або в’яже собі одяг. З радістю доглядає за тваринами або возиться з дітьми. Крім того, Аня любить подорожувати.

Професія і бізнес

Добре розвинена інтуїція і аналітичні здібності дозволяють реалізувати себе як талановитого лікаря-діагноста. Ганна вміє бути переконливою і може змусити слухати інших і чути, тому легко справляється з роллю вихователя або педагога, дипломатичного працівника. Працьовита і артистична, повністю віддає себе роботі, але будує кар’єру повільно.

Психіка і здоров’я

Ганна має досить стійку психіку, але і її можна вивести з себе проявами грубості, брехнею, меркантильністю. Вона не піддається чужому впливу, але при цьому любить, щоб рахувалися з його думкою. Вимогливість і примхливість часто відштовхують людей від Анни, але за цими якостями криється доброта і вразливість. У Ганни прекрасно розвинена інтуїція, хоча вона дуже рідко нею користується.

Ганна з дитинства не відрізняється міцним здоров’ям. Сколіоз, бронхіти, порушення роботи шлунку і переломи – часті супутники Анни. Ослаблені у неї нервова і серцево-судинна системи, тому їй слід вести здоровий спосіб життя, повноцінно відпочивати, стежити за своїм раціоном і менше нервувати. До речі, дієта займає в житті Анни особливе місце, оскільки є носіями цього імені часто схильні до повноти.

Секс і любов

Пристрасну й темпераментну Ганну марно спокушати. Всі спроби її завоювати приречені на провал, якщо обранець не сподобався їй. В іншому ж випадку вона впадає «у вир з головою». У неї може бути чоловік і коханець, причому, на її думку, кожному дівчина приділяє необхідну «дозу» любові, ласки та уваги обом зберігає вірність. Вона намагається отримати максимум задоволення від близькості за умови, що партнер не буде її обмежувати чи стримувати.

Сім’я і шлюб

Справжнім порятунком для такої жінки міг би стати чоловік з веселою, оптимістичною, характером і легким ставленням до життя. Між тим, об’єктом кохання Анни часто стають п’ють, тяжкохворі, психічно неврівноважені, нічого не добилися в житті чоловіка, але самі жінки і не подумають скаржитися на своє життя. Вийшовши заміж, Ганна зберігає відданість чоловікові і терпляче переносить негаразди.

Трапляється, що перший невдалий шлюб залишає сильне негативне враження, і Ганна надовго «лягає на дно», уникаючи можливих відносин. Вірна й віддана дружина, вона погано переносить зраду. Володарка цього імені – любляча дружина і мати, прекрасна господиня, яка оберігає свою сім’ю від будь-якого втручання ззовні.

Гороскоп ім’я Анна

Анна-Овен – це дуже імпульсивна жінка, яка відрізняється незібраністю та певним ступенем безвідповідальності (часто вона обіцяє більше, ніж може зробити). Її поривчастість призводить до того, що вона схильна робити необдумані вчинки, результатом яких стають проблеми на роботі і в сімейному житті. Ганна-Овен дуже влюблива, причому навіть шлюб не може стати перешкодою для її нового захоплення.

Анна-Телець – врівноважена, впевнена в собі, надійна і терпляча. Ганна-Телець відноситься до тієї категорії людей, які ретельно обмірковують свої вчинки, тому помилки в житті допускає рідко. Вона вірна своєму обранцеві, оскільки цінує стабільні і серйозні відносини.

Анна-Близнюки – народжена під цим знаком жінка непостійна, безвідповідальна і порывиста, тому часто потрапляє в неприємні ситуації, з яких, як не дивно, виходить сухою з води. Її дратує монотонна робота і незмінний пейзаж за вікном, тому вона постійно шукає змін. Їй подобається робота, пов’язана з частими відрядженнями і спілкуванням з людьми. У шлюбі вона також непостійна, тому її чоловікові доведеться несолодко, адже не виключено, що вона буде йому змінювати.

Анна-Рак – ця м’яка і щира жінка володіє незвичайною силою волі, яка не дає їй сумувати в найважчі часи. Терпінню Ганни-Раку можна позаздрити, тому з неї вийде хороший керівник, який користується повагою колег і підлеглих. Своєму чоловікові вона готова пробачити багато чого, якщо він буде любити її і підтримувати.

Анна-Лев – егоцентрична і владна, вона чекає беззаперечного підпорядкування від усіх. Для неї важливі свої особисті амбіції та інтереси (причому як на роботі, так і в сім’ї). Якщо Ви хочете заслужити її прихильність, то доведеться вдатися до лестощів і замилування. Своє серце Анна-Лев віддасть тому, хто буде її обожнювати і обожнювати.

Анна-Діва – це найбільш вдале поєднання імені та знака зодіаку, яке обіцяє Ганні удачу і прихильність долі. Ганна-Діва керується, насамперед, розумом, тоді як емоції у неї завжди знаходяться під суворим контролем. Вона стримана і терпляча, тож побачити її розсердженої практично неможливо. І навіть любовна пристрасть не в силах розбудити її чуттєвість. У свого обранця вона бачить переважно друга і партнера, який повинен ставитися до неї з повагою, довірою і розумінням.

Анна-Ваги – імпозантна жінка, акуратна і поступлива. Вона комунікабельна і чуйна, тому завжди оточена численними друзями. Будь-яку справу в її руках «горить». Ганна-Ваги легко сходиться з людьми, оскільки при різних ситуаціях, уміє знаходити компроміс. Вона романтична, мріє про принца, про ідеальних почуттях і відносинах, але, так і не отримавши всього цього, часто робить помилку – виходить заміж за першого зустрічного, при цьому на розлучення вона може так і не зважитися.

Анна-Скорпіон – це пихата і часто екзальтована натура, яка звикла бути лідером. Свої досягнення вона вважає справжніми подвигами, при цьому від оточуючих вимагає такого ж ставлення до того, що робить. Успіхи оточуючих вона воліє не помічати (вона буде заздрити своїм суперникам, але ніколи цього не покаже, адже це нижче її гідності). У відносинах з такою жінкою немає місця одноманітності, в іншому випадку вона швидко знайде заміну своєму обранцеві.

Анна-Стрілець – авантюризм, азартність, активність і імпульсивність є визначальними рисами у характері Ганни-Стрільця. Вона вміє робити роботу над помилками, але прилюдно ніколи не зізнається в тому, що була неправа. Вона не вміє довго піддаватися смуткові, тим більше що у неї велика кількість друзів і знайомих, які завжди готові підтримати її у важку хвилину. Ганна-Стрілець вміє палко і щиро любити, причому віддається своєму почуттю без залишку.

Анна-Козеріг – небагатослівна, тиха і прихована Анна-Козеріг рідко відкриває свою душу (її довіру потрібно заслужити). Вона акуратна, порядна і раціональна. Основа життя для неї – сім’я, в якій вона почуває себе спокійно і надійно. Їй не потрібні гучні компанії, вона краще проведе час зі своїми близькими або шанує книгу. Чоловіка і дітей вона оточить ніжністю, любов’ю, ласкою і турботою, а вони відплатять їй за це сторицею.

Анна-Водолій – це незвичайна жінка, яка має оригінальні погляди на життя, що нерідко заважає їй у житті, адже люди часто недолюблюють інакомислячих. Ганна-Водолій не намагається пояснити свою позицію, оскільки її не цікавить думка оточуючих. Чоловіків Анна-Водолій приваблює, але вони не можуть довго витримувати її оригінальності.

Анна-Риби – вона любить мріяти та уявляти себе в ролі героїні казок. Така романтичність заважає їй виконувати якісно і в термін свою роботу, адже вона постійно «витає в хмарах». З цієї причини Ганні під знаком риби краще вибирати творчий шлях. Вона обволікає чоловіків своєю ніжністю і любов’ю, тому вони ставляться до неї з обожнюванням.

Сумісність імені Ганна з чоловічими іменами

Анна та Олександр – такий чоловік стане справжнім захисником для Анни, поруч з ним вона відчуває себе як за кам’яною стіною. Він рішучий і раціональний, його твердий характер підкорює Анну, незважаючи на те, що вона звикла бути лідером. Саме Олександру їй хочеться підкоритися. Якщо Ганна готова поступитися своїм лідерством, то такий союз буде дуже міцним.

Анна і Дмитро – в цьому союзі партнери доповнюють один одного своєю енергією, між ними існує особливий зв’язок, яка, незважаючи на протилежність характерів, не слабшає з роками. Дмитро напористий і темпераментен, він жартівник і може запросто підняти Ганні настрій. Ці різні на перший погляд люди можуть бути справді щасливі в сімейному житті.

Анна та Сергій – Сергій – це ідеальний чоловік і прекрасний батько. Він вірний дружині і уважний до дітей. Йому по душі спокійні, ніжні й ласкаві жінки (Анну важко назвати спокійною), тому шлюб цих двох людей рідко буває щасливим. Хоча в тому випадку, якщо Сергій передасть кермо правління Анни, їхній союз може бути вдалим.

Анна і Андрій – між Ганною і Андрієм складаються досить складні відносини, повні протиріч і нерозуміння. Обидва партнера незалежні і волелюбні, але, як відомо, плюс і мінус притягуються. Якщо Андрій і Ганна будуть терплячими, то все у них вийде.

Анна та Олексій – Олексій – негласний лідер у сім’ї (може здатися, що дружина тримає його під каблуком, але це далеко не так, просто Олексій – дипломат, який вміє обходити гострі кути). Чоловік в цій парі турботливий, вірний і терплячий, а саме ці якості цінує в чоловіках Ганна, тому їх шлюб дуже міцна.

Анна і Іван – люди з цими іменами створюють враження пари, яка живе в іншому вимірі. Їх мало турбує матеріальна сторона життя, адже вони занурені у свій світ, в якому головне – духовний розвиток. Потрапляючи в реалії сучасного життя, Ганна та Іван часто не знають, як впоратися з виникаючими проблемами.

Анна і Євген – Євген – однолюб, для якого вкрай важливі традиційні сімейні цінності, а також атмосфера тепла, довіри і любові в родині. Він готовий оточити своїх близьких турботою, що по достоїнству оцінить Ганна, яка вміє цінувати такі якості, як вірність і надійність. Такий союз заснований на любові й довірі, тому зруйнувати її практично неможливо.

Анна та Максим – як правило, Максим рано починає своє сексуальне життя, тому до моменту вступу в шлюб (а він не поспішає одружуватися), він чітко уявляє, яка дружина йому потрібна, при цьому він готовий розлучитися зі своїм розгульним життям. Анна для нього – і коханка, і дружина, і друг.

Анна і Володимир – ці двоє знаходять сенс життя один одного, у своїй родині, в дітях. Їм не потрібні влада і багатство, адже більше матеріальних благ вони цінують людські відносини. Союз Анни і Володимира міцний, адже його основу становлять любов, розуміння, вірність і спільність поглядів на життя.

Анна та Денис – в цьому союзі нудьгувати не доведеться ні Ганні, ні Денису, адже в їх відносинах панують і кохання, і ревнощі, і ніжність, і злість, і щастя, і хворобливі переживання. Але така гострота не завжди сприяє зміцненню шлюбу, тому пара Анна та Денис рідко можуть розраховувати на щасливий союз між собою.

Анна і Павло – союз між Ганною і Павлом – справжнє партнерство, де всі без винятку питання вирішуються спільно, що позитивно позначається на їх сімейному житті, адже між ними немає таємниць і недомовок (Анна і Павло вирішують проблеми своєчасно, не відкладаючи на потім).

Анна і Артем – ці двоє – дуже різні люди і за характером, і за способом мислення, і за стилем життя, але їх тягне один до одного. Щоб створити справжню сім’ю, їм доведеться добре постаратися. Ганні доведеться розлучитися з мрійливістю, а Артему стати більш м’яким.

Анна і Антон – Зазвичай Антон – далеко не ідеальний сім’янин (він віддасть перевагу посидіти за келихом пива з друзями, а не прогулятися з дітьми та дружиною). Його нерішучість і безвідповідальність дратують Анну, яка не може дозволити собі розслабитися в шлюбі з людиною, яка не цінує тепло і затишок, які створює Ганна. Такий союз частіше всього приречений на невдачу.

Анна і Михайло – в цьому союзі, незважаючи на присутність любові, немає повної довіри і взаєморозуміння. І Анна, і Михайло не готові повністю розлучитися зі своєю свободою, тому у шлюбі між ними можливі зради, причому з обох сторін. Цікаво те, що їм комфортно один з одним, тому зради рідко стають причиною їх розлучення.

Анна і Роман – в союзі між Ганною і Романом панують гармонія і розуміння, а все з тієї простої причини, що вони не ставлять перед собою недосяжних цілей. Повільно, але впевнено вони цеглинка за цеглинкою вибудовують своє сімейне життя.

Анна і Микола – Ганна готова підтримувати і заспокоювати імпульсивного Миколи, він же заряджає її своєю енергією і оптимізмом, яких іноді дуже не вистачає його обраниці. У цій парі немає місця непорозумінь і сварок.

Анна та Ігор – зазвичай і Анна, і Ігор хочуть домінувати в шлюбі, тому не можуть прийти до компромісу. Ігор хоче повного підпорядкування від дружини, але з Анною такий варіант не пройде. Руйнує цей шлюб і ревнощі з боку чоловіка.

Анна та Ілля – такий союз дуже рідкісний, хоча і має перспективи, адже Анна та Ілля мають певну глибинна схожість, що допомагає їм знайти щастя в шлюбі, який сповнений любові, пристрасті, ніжності і прихильності.

Анна і Микита – між Ганною і Микитою рідко спалахують серйозні почуття, на яких можна побудувати міцну сім’ю. Вони занадто різні, щоб слухати і розуміти один одного. Врятувати їх стосунки (якщо вже такі склалися) можуть лише любов і терпіння.

Анна і Владислав – часто чоловік з іменем Владислав – натура домашня, він любить чутливих, ніжних і слабких жінок, тому з владної Ганною йому буде важко, тим більше що вона не проти провести своє дозвілля в галасливій компанії друзів, тоді як Влад відпочиває душею і тілом в тихій і затишній домашній обстановці.

Анна і Костянтин – союз Анни і Костянтина близький до ідеального, адже чоловік чудово виконує роль чоловіка, батька і добувача, тоді як Ганні він надає можливість займатися тим, що їй подобається, не обмежуючи її свободу (за це якості Ганна готова пробачити Кості багато його недоліки).

Анна і Кирило – це багатогранний союз, в якому немає місця нудьзі, адже обидва партнера люблять різноманітність, вони черпають життєві сили і енергію з подорожей, вдосконалення себе і своїх відносин. В шлюбі Ганна і Кирило твердою ходою йдуть до спільної мети, а допомагає їм у цьому любов.

Анна і Віталій – обидва партнера владні й амбітні, і якщо вони знайдуть компроміс у питанні поділу влади, то можуть створити прекрасний сімейний і діловий союз, який буде фонтанувати ідеями та проектами. В іншому випадку шлюб Анни і Віталія буде недовговічним.

Анна і Олег – це високоморальна союз, в якому на перше місце ставляться вірність і чесність один перед одним. Ганна й Олег безроздільно довіряють один одному, що позитивно позначається на динаміці розвитку їх відносин.

Анна і Юрій – обидва партнера працьовиті й цілеспрямовані, вони ревно оберігають сімейні цінності, намагаючись створити модель сім’ї, в якій немає місця мексиканським пристрастям і невірності. Вони вміють правильно розставляти пріоритети. Адже Юрій — особистість неординарна, він вдало поєднує в своєму характері добродушність і гарне почуття гумору з агресивністю і твердістю.

Ганна і Віктор – це творчий союз, який черпає сили у спілкуванні не тільки один з одним, але і з друзями. Віктор типовий трудоголік, планомірно йде до своєї мети — він терплячий, пунктуальний, впевнений у собі, але при цьому поблажливий до слабостей інших. Для такої пари важливо відчувати свою потрібність, вони готові дарувати свою турботу тим, хто її потребує.

Анна і Анатолій – у цій парі панують взаєморозуміння і довіра. Ганна і Анатолій грамотно розподіляють свої ролі в родині, тому між ними рідко виникають сварки. Їх будинок завжди відкритий для друзів і рідних.

Анна і Станіслав – Ганна закриває очі на слабкості Станіслава, а він не вимагає від неї стати ідеальною господинею. Вони насолоджуються один одним і своїм почуттям. Головне, щоб їх відносини не зіпсувала нудьга.

Анна і Вадим – це досить дивний союз, в якому Аня жадає повного життя, поєднаної з великими матеріальними витратами, а Вадим готовий задовольнятися малим. Але Вадим готовий радувати свою кохану, яка для нього є центром Всесвіту.


Залишити відгук