Олексій Значення Імені

Олексій — одне з найпоширеніших імен на Русі. Його носили царі, полководці, патріархи, бояри, дворяни. Переклад імені Олексій на різних мовах має трохи інше значення і звучить трохи по-іншому. Англійською мовою перекладається як Alexis, французькою мовою: Alexis, на есперанто: Aleksio, на іспанською мовою: Alejo, на італійській мові: Alessio, українською мовою: Олексій, білоруською мовою: Аляксей.

Характеристика ім’я Олексій

Відповідний знак Зодіаку: Скорпіон .

Покровительствують планета: Сатурн .

Домінуюча стихія Фен-шуй: Земля .

Талісман-камінь, мінерал, метал: Лазурит, Яшма, Олександрит.

Талісман-колір: Зелений, Червоний.

Талісман-дерево: Тополя.

Талісман-рослина: Омела.

Талісман-тварина: Лось.

Найбільш вдалий день: Субота.

Щасливий час року: Зима.

Особливості характеру: Доброзичливість, Миролюбність, Спокій, Інтуїція, Терплячість.

Весняний Олексій нерішучий, сором’язливий і вразливий, миролюбний і неконфліктний, чим користуються оточуючі його люди, знаючи, що відкрито свій протест він виражати не стане. Весняний Олексій не прагне бути лідером, оскільки не любить нав’язувати свою думку або суспільство.

Річний Олексій не володіє сильною волею, тому потребує підтримки близьких і друзів, для нього вкрай важливо отримувати схвалення своїх дій. Скромність і невпевненість в собі не дозволяють річному Олексію повною мірою реалізовувати свої ідеї. До того ж він важко переносить невдачі і критику.

Осінній Олексій – це впевнена в собі людина, який вміє відстоювати свої ідеї. Він завжди говорить «по суті», його лаконічність, ініціативність, практичність і раціональність, підкріплені живим розумом, сприяють тому, що він успішний на будь-якому вибраному поприщі.

Зимовий Олексій – це емоційна, вперта та наполеглива особистість, яка в силу свого характеру нерідко потрапляє в неприємні історії. Він володіє загостреним почуттям справедливості, при цьому свою правоту доводити не буде, вважаючи, що це вище його гідності.

Характер імені Олексій

Олексій завжди прагне захищати жінок. Він відповідальний, порядний, чесний, скромний і не рветься до лідерства за будь-яку ціну. Доброзичливо спілкується з оточуючими людьми, віддає перевагу надавати допомогу іншим, ніж звертатися за неї самому. Має чудове почуття гумору, любить веселитися і пустувати, тому йому завжди раді будь-якої компанії.

Олексій успішний скрізь, де потрібно виконувати відповідальну і точну роботу, та будь-яку справу завжди доводить до кінця. Однак буває сором’язливим та невпевненим у собі без усяких на те підстав. Болісно сприймає критику на свою адресу чи в бік своїх робіт, буває забудькуватою. Льоша, як правило, уразливий і ранимий, може бути занадто різким. Льоша, народжений взимку або восени, відрізняється більш вольовим характером. Буває надміру впертим і наполегливим, ніж з’явився на світ в літні місяці.

Позитивні риси імені Олексій: Надійність, здатність захистити близької людини від всіляких неприємностей, щире прагнення до справедливості, практичність і врівноваженість, а також здатність вносити в своє оточення мир і гармонію. По своїй натурі Олексій — миротворець. Чоловік з іменем Олексій ненавидить будь-яку ворожнечу і кровопролиття, за винятком випадків, коли необхідність вступити в боротьбу спричинена нехтуванням справедливості. Це спокійний і життєрадісний чоловік. Він практично відразу приймається в новий колектив, викликаючи до себе симпатії. Значення імені воліє залишатися осторонь, жити своїм розумом, ніж заслуговує славу людини самостійного і впевненого в собі. Незважаючи на свою м’якість, він відкидає будь-чиї спроби підпорядкувати себе чужій волі, та й сам він не схильний до насильства.

Негативні риси імені Олексій: Надмірна м’якість, часто слабовілля, неуважність. Великий вплив на формування характеру впливає виховання і середовище спілкування. Недолік честолюбства може обернутися нездатністю реалізувати свій багатий потенціал. При надмірно розвинене честолюбство можливо нічим не виправдане упертість, прагнення будь-якою ціною звернути на себе увагу. В результаті — внутрішній дискомфорт. У підлітковому віці ім’я Олексій, у якого виховали честолюбні устремління і «чоловічий» характер, здатний піддатися впливу сильних особистостей із сумнівною репутацією.

Захоплення та хобі

Таємниця імені Олексій в тому, що його хобі часто в майбутньому стає професією. Хлопчик захоплюється живописом, виростає у відомого художника. А Льоша, який в дитинстві збирав моделі літачків, має всі шанси стати авіаконструктором. Адже в його характері поєднуються одночасно багато творчі здібності і посидючість, вміння доводити справу до кінця. Основне захоплення Олексія – це активний відпочинок: взимку він катається на лижах, влітку – на велосипеді. Часто він виїжджає з наметами за місто, восени і навесні збирає гриби і ягоди, а також полює.

Професія і бізнес

Олексій володіє високим творчим потенціалом, тому може стати людиною мистецтва, так і діячем науки і техніки. Має всі шанси досягти високого положення в суспільстві. Це можливо тільки в тому випадку, якщо його не підведе майже повна відсутність честолюбства, властиве носія імені. Головний критерій при виборі професії для нього – її захопливість. Якщо він захоплений своєю справою і може реалізувати в ньому свої творчі здібності, його чекає успіх. Олексій не рветься бути начальником, але якщо їм стає, то виконує свої керівні функції дуже грамотно і відповідально, користується повагою у колег і підлеглих.

Врівноваженість і спокій Олексія, його наполегливість і вдумливість можуть стати в нагоді в бізнесі, а також на дипломатичному поприщі. Перспектива керівника Олексія не сильно приваблює, але і надмірного тиску з боку начальства він теж не потерпить. Старанність і терплячість Олексія, його вміння чітко планувати та організовувати робочий процес сприяють процвітанню його підприємства. Він педантичний і педантичний, тому його бізнес завжди продуманий до дрібниць. Підлеглі поважають Олексія за врівноважена вдача і справедливість.

Психіка і здоров’я

За типом мислення Алексеи найчастіше флегматики. Олексій – людина врівноважена, терплячий і доброзичливий, але дуже тендітний і вразливий, тому якщо Ви не хочете втратити в його особі вірного друга, то не варто відкрито критикувати його, адже будь-які негативні висловлювання на його адресу він переживає вкрай болісно. У характері Альоші з раннього дитинства присутній честолюбство, яке при неправильному вихованні може трансформуватися в егоїзм, марнославство і самозакоханість. Жива уява Олексія нерідко малює дивовижні картини, в яких він виступає в ролі супер-героя, який рятує світ, тому коли він стикається з реаліями життя, в якій не завжди є місце геройству, може впасти в депресію (для Олексія вкрай важливо бути потрібним і затребуваним).

Маленький Олексій не відрізняється міцним здоров’ям (схильний респіраторних захворювань). Проте з віком він «переростає» свою дитячу болючість. Єдине, на що слід приділити увагу Алешам, це раціон, оскільки люди з цим ім’ям часто відчувають проблеми з шлунково-кишковим трактом. Тому замолоду потрібно стежити за правильним харчуванням. Крім того, Льоша часто перевтомлюватися на роботі, що може стати причиною нервових перевантажень і проблем з безсонням.

Секс і любов

Чоловік на ім’я Олексій здатний на глибоку і пристрасну любов. Олексій цінує в жінці, перш за все, душевність і щирість. Не менш важливі для нього і такі якості, як акуратність, хазяйновитість, домовитість і вірність. У своїх відносинах з жінкою на перше місце ставить чесність і довіру один до одного. Для нього вкрай важливо відчувати любов і турботу своєї жінки, в іншому випадку Альоша стане буркотливим і підозрілим, що може призвести до розпаду відносин. Олексій – однолюб, тому обраницю вибирає ретельно. Ніколи не пробачить зради. Якщо вона втрачає його довіру, то вже назавжди.

Цікавість Олексія рано чи пізно переборює його природну скромність, роблячи його розкутим в сексуальному плані. У період сексуального становлення він воліє зрілих і досвідчених партнерок, які при цьому повинні бути ласкавими і ніжними. В інтимних відносинах чуттєвий, уважний і пристрасний Альоша не є егоїстом, тому, насамперед, намагається принести задоволення своїй партнерці. Для Олексія важливо довіряти своїй обраниці, оскільки за своєю природою він гидливий. Навіть в юності воліє мати тривалі статеві зв’язки (він «женеться» за якістю, а не кількістю).

Сім’я і шлюб

Одружується Олексій по любові, але ретельно обмірковує цей крок. Часто він вступає в шлюб у віці за 30. Зустрічається зі своєю нареченою кілька років, перш ніж зважиться зробити їй пропозицію. У дружини вибирає акуратну і доглянуту дівчину, від неохайних панянок тримається подалі. Дружина Олексія – це не красива лялька, яку можна демонструвати друзям і знайомим, а в першу чергу – відданий друг, який завжди зрозуміє і підтримає. При цьому він добре вміє будувати відносини в сім’ї, покладливий, тактовний, скромний, бере активну участь у вихованні дітей, неревнив і сам не змінює. У конфліктних ситуаціях найчастіше приймає сторону дружини, навіть якщо вона і неправа. Але таке ставлення до дружини може як зміцнити шлюб, так і зруйнувати його, особливо якщо дружина володіє лідерськими якостями (Олексій може проміняти роль глави сімейства на роль «підкаблучника»).

Олексій відноситься до тієї категорії людей, для яких сім’я – це святе, тому він намагається уникати сварок і конфліктів з дружиною, з якою йде на поступки, але в принципових питаннях його неможливо переконати. Альоша з трепетом, любов’ю, повагою, терпінням і турботою ставиться як до жінки, так і до дітей, яких дуже любить. У його родині панують мир, спокій та гармонія, однак його дружина повинна бути дуже чуйною, адже Олексій ранимий і вразливий. Крім того, дружина Льоші повинна вміти створити затишок у домі, стати справжньою берегинею домашнього вогнища. Його працьовитість, сумлінність, спокій, великодушність і поступливість сприятливо позначаються на сімейному житті, яка нагадує тиху пристань, в якій немає місця бурям і шквалам.

Гороскоп імені Олексій

Олексій-Овен – це відкритий і наївний чоловік, який досить легко знаходить спільну мову з людьми, однак найчастіше дуже швидко розчаровується в них. Олексій-Овен незалежний, тому нікому не дозволить обмежувати свою свободу. Незважаючи на свою чарівність і неймовірний шарм, він не дуже романтичний по відношенню до жінок, навпаки, він ставиться до них, скоріше, споживацьки.

Олексій-Телець – волелюбність і самостійність – відмінні риси характеру Олексія-Тельця. Він не любить перекладати відповідальність на чужі плечі, вважаючи за краще за всі свої вчинки відповідати виключно самостійно. Олексій-Телець ідеалізує свою кохану, приписуючи їй неіснуючі якості, які і закохується, тому на любовному фронті його часто очікують розчарування.

Олексій-Близнюки – це сентиментальний мрійник, який живе у своєму особливому світі, відірваному від сучасних реалій. У нього м’який характер, при цьому слабохарактерним його назвати не можна, оскільки при необхідності він може настояти на своєму. Його негативними якостями є запальність і нетерпимість до недоліків інших. Свою обраницю Олексій-Близнюки вибирає дуже довго і ретельно, оскільки повинен довіряти їй на всі сто відсотків.

Олексій-Рак – це володар суперечливого характеру, в якому поєднуються самостійність і залежність від жінок, енергійність і апатичність, мрійливість і практичність. У своїй обраниці Олексій-Рак цінує твердість характеру і владність, оскільки воліє підкорятися, а не командувати.

Олексій-Лев – егоїстичність Олексія-Лева не знає меж: так, всі свої сили він спрямовує виключно на досягнення своїх власних цілей, тоді як думка оточуючих його абсолютно не цікавить. Жінкам з Олексієм-Левом вкрай складно, оскільки він не звик йти на компроміси і прислухатися до своєї другої половинки, яка більше віддає своєму обранцеві, ніж отримує від нього.

Олексій-Діва – це справжній борець, який не зупиниться ні перед чим заради досягнення поставленої мети, причому, чим недостижимее буде мета, тим наполегливіше і наполегливіше буде її домагатися Олексій-Діва. Жінок він теж любить завойовувати, при цьому його приваблюють таємничі і недоступні представниці прекрасної статі.

Олексій-Ваги – стриманий, вихований, неконфліктний і розумний Олексій-Ваги користується повагою на роботі і вдома, у нього багато вірних друзів, які цінують його за чуйність. Свої емоції і почуття, які він намагається приховувати не тільки від оточуючих, але й від самих рідних і близьких людей, тому жінкам з Олексієм-Вагами нелегко, адже його не завжди просто зрозуміти.

Олексій-Скорпіон – це чоловік, який часто не може зрозуміти сама себе, тому і для оточуючих він є справжньою «темною конячкою», від якої не знаєш чого очікувати. Олексій-Скорпіон – власник і неймовірно ревнивий чоловік (справедливості заради відзначимо, що свої негативні емоції він вміє ретельно приховувати). Жінкам вкрай важко ужитися з запальним Олексієм.

Олексій-Стрілець – цього чоловіка без докорів сумління можна назвати справжнім романтиком, постійно перебувають у пошуках ідеальної любові. Як і всі романтики, він схильний до нападів меланхолії. Любить він щиро кохає, причому здатний зберігати вірність одній-єдиній жінці протягом усього життя.

Олексій-Козеріг – товариської, відкритого і щирого Олексія-Козерога можна назвати людиною настрої: він може жартувати і задавати тон вечірці, а через хвилину замкнеться в собі. Це дуже впертий і наполегливий чоловік, який завжди домагається свого. Улюблена жінка Олексія-Козерога повинна змиритися з тим, що його неможливо ні в чому переконати.

Олексій-Водолій – це волелюбна особистість, не прислушивающаяся до порад. Олексій-Водолій звик діяти виключно у відповідності зі своїми бажаннями, що заважає йому будувати кар’єру та сімейне життя. Найчастіше Алексеи, народжені під цим знаком, так і залишаються холостяками.

Олексій-Риби – у нього чудово розвинена інтуїція, він мрійник і фантазер, який постійно перебуває в пошуках сенсу життя. Тому не дивно, що взаємини з людьми у нього складаються непросто. З жінками йому також не щастить, а все з тієї причини, що Олексій-Риби ідеалізує своїх обраниць.

Сумісність імені Олексій з жіночими іменами

Олексій та Ольга – це досить суперечливий союз, в якому часто трапляються сварки, а все з тієї причини, що боязкій і м’якому Олексію важко протистояти вольового та владного характеру Ольги.

Олексій і Ганна – дипломатичний і тактовний Альоша негласно віддає лідерство в родині Анни, при цьому жінка в цьому союзі вміє грамотно використовувати свої повноваження, тим самим лише зміцнюючи союз.

Олексій та Олена – це союз, в якому Олексій може повною мірою проявити себе в ролі захисника, тим більше що рвучка й уразлива Олена буде давати своєму коханому чимало приводів для прояви ласки, турботи та любові.

Олексій і Юлія – можна сказати, що вони чудово підходять один одному, але є небезпека, що Олексій і Юлія однаково сильно захочуть виділитися з натовпу, і це призведе до нездорового суперництва. Інертного чоловіка точно буде дратувати надмірна чуйність його дружини, тому що йому скрізь буде ввижатися підступ. Їм треба бути достатньо мудрими для того, щоб розділяти роботу й особисте життя.

Олексій і Анастасія – стабільність і гармонія чекають Олексія і Настю, незважаючи на те, що формат відносин далеко не завжди відповідає загальноприйнятим нормам. Обидва живуть у якомусь особливому і багатьом незрозумілому світі.

Олексій та Тетяна – основа цього тандему – любов і повага, при цьому Таня і Альоша мають загальні цілі, головною з яких є створення дружньої і благополучної сім’ї.

Олексій і Катерина – якщо між Альошею і Катею панують любов і дружба, то їх союз буде міцним, хоча це той рідкісний випадок, коли основою тандему може стати і холодний розрахунок.

Олексій і Наталя – життєлюбні Олексій і Наталя не знають, що таке спокій, тому їх життя нагадує нескінченний свято. Відмінна сумісність у них і в сексуальному плані.

Олексій і Марина – у відносинах Марини і Альоші завжди є місце компромісу і розуміння, адже в цій парі вміють слухати і чути, що дуже важливо для створення гармонійної сім’ї.

Олексій і Марія – ці два щасливих людини об’єднані спільними цінностями та інтересами, прагненням до саморозвитку, життєрадісністю і любов’ю до подорожей. Саме така спільність дозволяє Олексію і Марії залагоджувати всі сімейні труднощі.

Олексій і Світлана – жінка по імені Світлана — це мрія багатьох, але домогтися її може тільки людина з лицарським настроєм, а саме таким і є Олексій. Вони обидва потребують того, щоб їм лестили, а от самі вони лити ялин не готові. Пристрасть, яка лежить в основі відносини цієї пари, може зберегти союз, якщо, звичайно, буде спрямована в мирне русло. Коли в парі обидва партнери яскраві і сильні особистості, між ними виникає такий накал пристрастей, який і не снився бразильських серіалів, але з іншого боку може виникнути боротьба за лідерство, адже Світлана по натурі лідер.

Олексій і Христина – в цьому незвичайному союзі Христина намагається завжди бути в центрі уваги, тоді як Олексій, навпаки, уникає галасливих і багатолюдних компаній. Якщо ці двоє навчаться мирно співіснувати в такому форматі, то їх відносини можуть стати міцними.

Олексій і Вікторія – це не дуже міцний союз, який можуть зруйнувати як різні темпераменти партнерів, так і матеріальні труднощі, адже Вікторія звикла жити «не по кишені», ні в чому собі не відмовляючи, при цьому Олексій воліє витрачати гроші раціонально.

Олексій і Ксенія – цей тандем заснований на турботи і ніжності один до одного. Між ранимим Льошею і чуттєвої Ксенією панують гармонія і безтурботність, тим більше що партнери повністю зосереджені один на одного.

Олексій і Любов – сором’язлива Любов знайде своє сімейне щастя з чоловіком, захисником, тому Олексій для неї – ідеальний варіант. Його рішучість і спокій забезпечують стабільність цього союзу.

Олексій і Яна – відносини між Олексієм і Яною будуються повільно, але надовго, так як обидва вкрай серйозно ставляться до інституту сім’ї. Перешкодою до побудови гармонійних відносин може стати незалежність обох партнерів.

Олексій і Надія – для Надії та Олексія сім’я – головна цінність у житті, тому вони будуть всіляко захищати її від різних неприємностей. Обидва ніколи не підуть на зраду і не зрадять один одного.

Олексій і Аліна – цей досить непростий союз може бути міцним, а може розпастися під гнітом впертості і нетерпимості обох партнерів. Лише любов і пошук компромісу здатні зберегти відносини Олексія та Аліни.

Олексій і Діана – емоційність, темпераментність і впертість панують у відносинах Льоші і Діани. Незважаючи на це, цим двом добре разом, вони вміють миритися з недоліками один одного, тому і їх союз цілком може бути міцним.

Олексій і Євгенія – це дуже емоційний союз, в якому Олексій і Євгенія не звикли стримувати свої емоції і почуття, що може негативно позначитися на їхньому сімейному житті. Лише йдучи на поступки, ці двоє зможуть зберегти сім’ю.

Олексій і Дарина – м’яка й тендітна Даша потребує сильного і надійному плечі, яким і є Олексій, готовий зробити життя своєї коханої стабільною і щасливою.

Олексій і Олеся – горда і прямолінійна Олеся не завжди розуміє і приймає суперечливий характер Льоші, який схильний до різкої зміни настрою. Його ж не влаштовує прямолінійність Олесі, тому у їх сім’ї часті конфлікти.

Олексій та Олена – обом партнерам притаманна надмірна емоційність, так і мінливість настрою. Вона непосидюча, а він домовит, однак це не роз’єднує, а, навпаки, зближує Льошу і Олену, адже вони вміють йти на поступки.

Олексій і Маргарита – ці двоє намагаються допомагати не тільки один одному, а й оточуючим, причому прагнення зробити світ краще лише зближує Олексія і Маргариту. Крім того, вони мають спільні цілі та інтереси, що сприяє зміцненню союзу.

Олексій і Олександра – урівноважену і спокійну Олександру не влаштовує впертість і запальність Олексія. Спроби жінки переробити свого обранця часто терплять фіаско, тому і відносини між власниками цих імен не складаються.

Олексій та Людмила – це близькі по духу люди, які живуть одними мріями і бажаннями. У довготривалій і міцному союзі Льоші і Люди є місце і пристрастям, і з’ясувань стосунків, але все ж ці двоє вміють знаходити спільну мову.

Олексій та Галина і Льоша, і Галя відрізняються цілеспрямованістю і неймовірною працьовитістю, тому всі свої сили спрямовують на створення благополучної і процвітаючої сім’ї, що у них чудово виходить.

Олексій і Поліна – добра Поліна – ідеальна жінка для Олексія, адже вона домовита, спокійна і жіночна. Головне, щоб в цьому союзі були любов і пристрасть, інакше довго не проіснує.

Олексій і Карина – ця пара спільними зусиллями може багато чого досягти: і славу, і багатства, і визнання. А вся справа в тому, що Олексій і Карина поважають і цінують один одного. До того ж в цій парі партнери вміють прислухатися до думки своєї половинки.

Олексій та Інна – незважаючи на те, що зірки не на стороні Олексія та Інни, їм все ж вдається прожити разом довгі роки. Звичайно, в цій парі будуть і сварки і скандали, але вони будуть швидко вирішуватися мирним шляхом.

Олексій і Валерія – це не дуже міцні і далеко не стабільні відносини, які можуть мати право на життя завдяки різниці характерів Льоші і Лєри. Жінка в цьому союзі неординарна і чутлива, а чоловік спокійний і врівноважений.

Олексій та Ірина – ця пара прагне до авантюр і змін, що, безсумнівно, згуртовує Льошу і Іру. Вони разом подорожують, готують і навіть працюють. Єдине, чого може не вистачити цих відносин, це стабільності.

Олексій і Алла – у цій парі вміють приймати життя такою, яка вона є, з усіма її плюсами і мінусами. Льоша і Алла ставлять перед собою цілком реальні й досяжні цілі, до яких ідуть виключно рука об руку.

Олексій і Єлизавета – це дуже плідний союз, в якому Льоша і Ліза безмежно довіряють один одному. В їх парі Льоша – командир, а Ліза – виконавець, при цьому обох влаштовує такий формат відносин.

Олексій і Вероніка – ці комунікабельні і життєрадісні люди не уявляють своє життя без пригод, які привносять в їх життя різноманітність і надають відносинам новизни. Союз Вероніки і Олексія гармонійний і перспективний.

Олексій і Валентина – імпульсивна Валентина і врівноважений Олексій рідко уживаються разом, провиною чому різні погляди на життя і протилежність темпераментів. Врятувати цей союз може лише взаєморозуміння.

Олексій і Лілія – дівчина Лілія спокійна і стримана, тоді як Олексій – емоційна особистість, схильна до частої і різкої зміни настроїв. З цієї причини їм нелегко знайти спільні точки дотику, що негативно позначається на розвитку їх відносин.

Олексій та Ангеліна – в цьому тандемі, який не відрізняється міцністю, Ангеліна намагається взяти на себе функції глави сім’ї, з чим не згоден Олексій, що рано чи пізно призводить до сварок і нерозв’язним протиріччям.

Олексій і Софія – в такій парі Олексій – людина справи, а це якість Софія цінує в чоловіку понад усе. Однак їх тандем не безоблачен, оскільки жінка в нім хоче стабільності і визначеності, що чоловік не завжди готовий забезпечити.

Олексій і Лариса – для цієї пари властиві конфлікти і сварки, однак вони рідко досягають свого апогею, адже Льоша і Лариса вміють цінувати відносини. Мало того, вони докладають максимум зусиль для того, щоб їх союз процвітав.

Олексій і Лідія – цей союз міцний і стабільний, а все завдяки тому, що Олексій і Лідія вміють цінувати навіть незначні життєві радості. До того ж вони прекрасні сексуальні партнери.


Залишити відгук