23 Сонячний День

Двадцять третій сонячний день присвячений Стихійним Духам, які оголошені охоронцями кордонів. Саме ці непробужденные Стихійні Духи заважають темним силам. Цей день присвячений всьому непроявленному, того, що ще чекає свого народження. Тому день також присвячений і Душам ненароджених. Цим духам моляться в 23–й сонячний день. Самий головний покровитель цього дня – Вайю. Він – уособлення Великої Стихії, яка є покровителькою всіх стихій, а також покровителькою ароматів, запахів, через які передається вся головна Божественна інформація. 23–й сонячний день присвячений Великій Порожнечі, Вакууму, який є огорожею для світу Темряви. Цей великий Вакуум, через який не прорватися ніякому біса,. Персоніфікується через Изеда Вайю. Ім’я Вайю згадувалося і в 21–й сонячний день. 23–й сонячний день присвячений всім святим, всім Амеша–Спента, а також і Ахура–Мазді. І Ахура–Мазда, і Амэша–Спэнта – все будували ту саму огорожу між світом Пітьми і світом Світла, і тому ми не можемо їх не поминати в цей день. Але головний з них – це Вайю.

23 Сонячний День — Характеристика

Предмет сили: Порожнеча — дзеркальна або кришталеву кулю, на якому концентрувалися для занурення в транс. У деяких випадках куля міг бути металевим, начищених до блиску, щоб ним можна було користуватися, як зброєю. Куля міг бути з шипами, міг бути на ланцюжку (обушок) – зброя Вайю.

Колір: У цей день прийнятний єдиний колір – сірий, тобто ніякої. Ви повинні бути сірим–сірим, стертим, непроявленным. Або ще рекомендовані всі захисні кольору, колір хакі, камуфляжні кольори з розлученнями. Але основний колір – сірий. Нічого яскравого, життєрадісного і контрастного не рекомендується. Особливо не рекомендується поєднання чорного і білого. Ці рекомендації – для фатальних людей, особливо для народжених у цей день. Добре носити близькі за гамі кольори: сіро–блакитний, розмиті кольори.

Камені: Змійовик, пов’язаний зі Стихійними Духами. Зовні непримітний камінь. Друга його назва – серпентин. Звірячий камінь, вважається, що його не треба чіпати. У ньому укладені Стихійні Духи, які можуть відчужити все, що завгодно; але він же, приручений, є вмістилищем гигантстких можливостей. Змійовик клали під поріг, щоб охороняв Будинок від злих духів. Вважається каменем–захисником. Але не приручений – це шкідливий камінь. Камінь спокусників. Змійовик був виплюнуть Адамом, коли він вдавився яблуком: шматок яблука застряг у нього в горлі і став змійовиком. Цей камінь вказує на первородний гріх, спокусу. Змійовик дуже небезпечний для людини. Носити його може тільки маг. Іншим він приносить випробування у вигляді спокуси. Він зеленувато–сірого кольору, з строкатими чорними включеннями. В змійовику ні в якому разі не повинно бути тріщин, інакше вважається, що ти не можеш до себе притягнути нормального Стихійного Духу.

Зірка: Пов’язана зі Стихійними Духами найбільше, вона ж пов’язана із звільненням від усієї Зармы колеса Шаншар. Рас–Альхаг – головна зірка Змієносця (альфа Змієносця), 2–ї величини, білого кольору. Слуги її – Юпітер, Уран, Нептун. Вона ж – целительская зірка. Вона розмикає двері нашого світу, згортає час, звільняє Стихійних Духів. Дає мудрість, можливість бачити набагато більше інших. Але у такої людини сумна доля. Йому краще вести самотнє життя, тому що у нього завжди будуть нещастя від жінок (у жінок від чоловіків). Проектується зараз на 22–й градус Стрільця.

Планета: Всі дэновские планети: Меркурій, Уран, Хірон, Анубіс.

Щасливі числа: 23, 44.

Будівництво парканів, огорож, врізання замків, встановлюють сигналізації у цей день. Можна проводити важливі соціальні заходи, пов’язані з законом, справи в соціумі. Підпис серйозних документів. Юридичні справи, пов’язані з законом). Не можна уникати соціальних контактів, потрібно бути побільше в суспільстві, на роботі, не можна відпочивати у цей день. Не можна усамітнюватися. Багато треба вирішувати інтуїтивно, по чуттю. День пов’язаний з авантюрами. Не завжди можна довіряти розрахунку і логіці. Вони часто у цей день підводять вас. День пов’язаний з новими справами. Відкриття талантів, здібностей, оволодіння професією. День, пов’язаний з огорожами. Але вважається, що всередині будинку наводити порядок не можна. Не можна робити ремонт у цей день, таким чином можна залучити бісів. У 23–й день треба робити двері, огорожі, вставляти замки, робити ключі. Ставити сигналізації. Не можна купувати у цей день нові речі, бо вони дуже швидко старіють швидше, ніж зазвичай. Але надягати новий одяг, куплені заздалегідь, можна. Можна одягати все одягу, крім головних уборів. Вважається, що у 23–й сонячний день не можна надягати головних уборів. Тільки лисим, які втратили зв’язок з космосом – можна. А іншим – нехай волосся замість головного убору. Як і в 22–й день, так і в 23–й добре чиститися, митися, стригти волосся і нігті.

23–й сонячний день – досить вільний день, і треба жити за графіком. Не можна себе ні в якому разі якось приборкувати, до чогось зобов’язувати себе і жити за регламентом. Цей день вважався днем, пов’язаних з деревами. Обробка дерев. Обрізка, рубка. Рубали дерево на 23–й сонячний день і просили Стихійного Духа, щоб він допоміг нам. 23–й сонячний день також був пов’язаний з браком, з весіллями. А розлучатися в цей день не можна. Розлучатися треба в критичні дні, наприклад у 24–й сонячний день. Інакше все повернеться назад. Це – день повернення. Будь-яку справу, методично розраховане у цей день, може повторитися. Якщо ви необачно щось зробите – теж може повторитися – це день повтору, повернення. Краще всього в цей день бути розкутим і розкутим, тоді і наслідків не буде. Потрібно якомога більше радіти, не сумувати, тому весілля дуже показані в цей день, правда, без горілки, без рідини. Не можна, як і в 22–й сонячний день, уникати подружніх обіймів. Правда, тут зазвичай не дуже жорстке. За взаємною згодою. Вважається, що в цей день потрібно багато спати, правда краще без сновидінь. «Блаженний той, кого зморив сон опівдні» – вважається, що така людина має зв’язок зі своїм Духом–зберігачем.

Добру справу в 23 Сонячний День

Подолання лінощів, апатії та байдужості. Таким людям слід боротися з власною лінню і не дозволяти паразитувати на собі кому б то не було.

Їжа в 23 Сонячний День

В цей день майже нічого не їли до обіду, до Рапитвины. Їжа повинна бути легкою, повітряною (повітряна кукурудза). Закусочки, зелень, овочі, фрукти. В цей день важлива і корисна кисла їжа, їжте більше зелені. Дуже важливо, щоб їжа добре пахла. Рекомендуються тонкі, приємні запахи, не грубі. Це день вишуканих і легких страв. День гурманів. Більше «їдять носом», насолоджуються запахом. Вважається, що цей день – день ароматів. Їжу, яка не пахнуть, їсти не рекомендується. Вважається, що в цей день краще менше пити, вода в цей день є символом осквернення. День пов’язаний з подорожами, але тільки на близькі відстані. День пов’язаний з очищенням, медициною. З цим днем пов’язана довгостроковий курс лікування. Також – початок виготовлення ліків. Але ні в якому разі не рідкі ліки (не на спирту, ні настої, настоянки, відвари) – тільки порошки, таблетки. Не можна їсти і пити все, що нагадує кров, все, що має червоний колір. Бажано максимально обмежити кількість вживаної рідини.

Сни 23 Сонячний День

Блажен, хто в 23–й сонячний день не бачить ніяких снів. Значить, ви ще не втрачені для Духа–охоронця. Багато снів сниться – погано. Значить, ви зі своїм Духом–зберігачем знаходитесь не в дуже хороших відносинах. У вас багато поганого, багато муті. І ви не можете бути зберігачем, і вас не дуже добре захищають. На сни не варто звертати особливу увагу в 23–й сонячний день. Вважається, що якщо вам сниться багато снів, то ви знаходитесь на хибному шляху, або прийняли якесь необачне рішення. Це знак суєти у вашому житті, брехні, підступності та обману. Що з вами відбувається не те. Ви дуже далекі від істини.

На кольори уві сні слід звертати особливу увагу. Якщо ви побачили уві сні білий колір, це дуже хороший для вас знак, знак невидимого заступництва вам. Дуже добре бачити себе в цей день у сні без одягу, голим. І взагалі добре бачити уві сні голих людей, голих тварин. Якщо ти побачив близької людини голим – це хороший знак, знак дружби, допомоги, хороших взаємин з цією людиною. Побачити багато одягу, на себе і на інших, особливо шуби – це погано, знак брехні, обману, неправильного шляху.

Погано бачити уві сні туман, болото – затримка, уповільнення життєвих процесів, хвороби. Погано, коли змінюється за ніч маса снів. Завжди можна побачити віщий сон, якщо ви будете начитувати мантру Вайю. До речі, ця мантра є і мантрою астролога, і її треба читати також і перед зображенням будь-якого гороскопу. Вайю проявляється завжди на півночі, там, де Арктида. Тому читати мантру треба теж на північ, на невидиму країну Тулеб.

Прикмети в 23 Сонячний День

З цим днем завжди пов’язані явища природи. Буря, грім – це знак пагуби, неприємності для вас. Якщо кілька разів поруч з вами прогримить грім – значить, у вас буде багато неприємностей. І не тільки у вас, а взагалі, в цій місцевості. Дуже погано, коли в цей день падають листя, погано, коли падає гілка з дерева і б’є вас по голові – це означає, що ви образили своїх Стихійних Духів або не почитаєте своїх предків, і з–за цього у вашому житті можуть відбуватися важкі і драматичні зміни, неприємності на роботі. Дуже поганою прикметою є пил: якщо ви постійно від пилу чхаєте, забивається пил вам в ніс, летить в очі; порошинка або вія в око потрапила – обман, дезорієнтація.

Хорошою прикметою є такий факт: якщо у вас годинник стояли, і раптом у цей день несподівано пішли; або ви постійно чуєте бій годинника і цокання, якщо ви звертаєте на це увагу. Це знак несподіваної удачі, щастя, фортуни. А якщо годинник пішли і знову встали – значить, удача буде короткочасною. Хапайте мить удачі. Фортуна буде, але тільки від вас залежить, як ви її використовуєте. Дуже добре в день Вайю знаходити дрібні предмети, монети, особливо жовтого металу. Це знак з’ясування заплутаних ситуацій, дрібних удач. Добре в цей день втрачати гудзик, або втрачати одяг. Це хороший знак, як не дивно. Расстегнувшаяся ширінка в цей день – це хороший знак, знак ясності, чесності, чесності намірів. Це знак того, що ви позбавитеся від зайвої, поганих знайомств, вам перестануть заважати. Вважається, що в цей день потрібно більше ходити голим, потрібно зняти з себе одяг.

В цей день не є поганою прикметою зіткнення з димом. Дим взагалі – то погана прикмета, але якщо це буде не смердючий дим, не задушливий, то це – знак захисту, димової завіси. Дуже добре в цей день знайти маску, все, що пов’язано з маскарадом. Вайю адже зриває всілякі маски. У цьому він діє заодно з Шатаваэшем. В якійсь мірі цей день є керуючим часом, поділом часу, тому що через нього також проявляється Зерван. Маски купують у 23–й сонячний день.

Дуже погано, якщо в цей день у вас продірявився кран, капає вода. Погані прикмети, пов’язані з водою. Це знаки збитків, матеріальних проблем. Вважається, що йде вода, йдуть гроші крізь пальці. Прогнівили Фравашей – вони вам не допомагають. Прогнівили своїх Духів–захисників, Ардвисуру Анахиту, пов’язану з небесними водами, і вона не дає вам зв’язок з небом, перекриває вам кран. Ви даремно втрачаєте майно, особливо гроші. З’являються матеріальні проблеми. Погано стикатися з водою, наприклад, починає промокати черевик.

Тотем – Білий Павук

Людина нормальний, веселий, але все відслідковує. Людина зі своїми «прибамбасами», з дивацтвами, дивацтвами. Він все розуміє, все відчуває, все чітко знає і усвідомлює. На всіх у них є компромат. Але, тим не менше, – це веселий, нормальний, життєрадісна людина. Він мовчить, але свою справу знає і робить. Причому виконує справу майстерно. Людина начебто відкритий і доброзичливий, але з «подвійним дном». Начебто все з ним зрозуміло, сорочка–хлопець, але тим не менш, всередині він за всім стежить, аналізує, робить висновки, чітко знає, що йому потрібно. Якась таємниця в ньому все–таки є. Дуже працездатний. Велетенська працездатність та величезні творчі можливості, причому небачені. Причому, він – людина пізнього розвитку. Веселий, життєрадісний, єхидний, з жартами. Любить чіплятися.

Така людина–павук вгадують думки інших людей; його про що попросять, то він і зробить. З ним легко іншим людям, але тим не менш, він на всіх збирає компромат. Враховує помилки. Це чудові логіки, вони за всіма спостерігають. В житті вони – педантичні виконавці, професіонали, майстри своєї справи, все доводять до кінця, не люблять кидати справу на половині. А в спілкуванні – легкі. Працювати можуть тільки на улюбленій роботі, на нелюбимій – тужать, йдуть у тінь. Це дуже сімейна людина, завжди прив’язаний до своїх близьких; як правило, в сім’ї мовчить. Іноді він здається подкаблучным чоловіком. У павучої сім’ї, як ви знаєте, заправляють павучихи. Вона – здоровенна, а павук – дрібний. Жінки, народжені в цей день, куди сильніше і здоровіше чоловіків. Іноді павучихи зжирають своїх партнерів, тому в 23–й сонячний день багато нещасть можете отримати від жінок. Дружина може бути ворогом свого чоловіка, може зжерти його з потрухами. У павука маса друзів, у нього все схвачено, за все давно заплачено і життя його налагоджена. Все на своєму місці. У нього скрізь друзі, скрізь «блат», скрізь знайомі, які йому допомагають. Скрізь у нього павутина. Кому він допоміг, хтось йому допоміг. У нього відпрацьована система своїх зв’язків. Свої на нього працюють. Всюди в нього знайомі, він – потрібний чоловік, з павуком не пропадеш. Всі з–під землі дістане. І гроші у нього є.

Зовні: чоловіки і жінки різко відрізняються. Чоловік має «сіру», непримітну зовнішність. Трохи короткі ноги, великі руки, присадкуватий. Велика голова, волохатий. Зовнішність стандартна, непримітна, але обличчя усміхнене, доброзичливе. Жінки – здоровенні, як правило. М’язисті. Широкі плечі, голова втягнута в них. Працюють на заводах, у верстата, з веслом, з відбійним молотком. Люблять працювати на будівництвах, ВОХРы, наглядачі у в’язниці. Люблять займатися гантелями. Зовнішність павука нічого людям не говорить. Сіра зовнішність, але тільки завжди посміхаються, завжди зовні привітні. Скромна зовнішність, ненав’язлива. Дуже люблять близьких, розкриваються тільки з роками, через довгий час, не відразу. Кремезні. Але погляд у них досить пильний, нерухомий, як би уставившийся в одну точку. Можуть довго фіксуватися на чомусь, або мовчати, або завмерти. Досконало володіють мімікою, своїм тілом. Павук також є тотемом 6-го року зороастрійського 32-річного сатурніанського календаря.

Антитотем – Москіт

Комар–кровосос. Як антитотем 23–го сонячного дня виступає навіть не комар, а москіт. Саме москіти вважаються самої моторошної храфстрой. Так як комар – кровосос, то вважається, що в цей день не можна стикатися з кров’ю. Порізи, втрата крові – вважалася знаком нечистоти, знак вашого осквернення. І в цей день не можна їсти і пити всі продукти червоного кольору, все, що нагадує кров. Не можна їсти кров’яну ковбасу, антрекоти з кров’ю. Краще не стикатися зі свіжим м’ясом. Не уподібнюйтеся комару.

Зовнішність: худий, довгоносий, маленькі вічка «в купку». Убога рослинність на обличчі і на тілі. Деформована пика, рот перекошений. Дрібні загострені риси обличчя. Тонкий, довгий ніс. Очі колючі. Раннє старіння, покривається сіткою дрібних зморщок. Рано лисіє. Голова куполоподібної, яйцеподібної форми. Мерзенний скрипучий голос, гаденький. Часто буває високого зросту, худий. З ним розмовляти – одне покарання. Голос – фальцет; витягає енергію, природжений вампір. Дрібний пакостник, сутяга, постійно присмоктується. В житті грає роль в. о. вампіра. Йому треба паразитувати на всьому, зануда, педант, чинуша. Дріб’язковий, жадібний до неймовірності. Паразитує на своїх близьких, витягає з них останні життєві сили.

Нищить дітей, їх ненавидить. Також ненавидить тварин. Зазвичай обзаводиться, незважаючи на це, багатьма дітьми. Багато у нього тварин, щоб було на кому паразитувати. Він рано старіє, хоча живе довго. Ненавидить самотність. Павук, навпаки, любить усамітнюватися, незважаючи на свою товариськість. А комар не виносить самотності, тому що йому потрібна постійна компанія, потрібно на комусь паразитувати.


Залишити відгук