Світлана Сумісність з Чоловічими Іменами

Сумісність імені Світлана в любові

Світлана не з тих, хто користується великою популярністю серед чоловіків. У дитинстві вона, будучи шибеником, стає своєю у компанії хлопчаків, тому в ній ніхто не бачить об’єкт для романтичних почуттів. Пізніше, Світлана не розпещена увагою молодих людей (хоча володіє красою і чарівністю), тому що їй хотілося б, щоб у ній бачили не тільки привабливу дівчину, але і надійного друга, цікаву особистість. Зазвичай, Світлана виходить заміж досить пізно, за людину, з якою зустрічається давно і в якому впевнена на сто відсотків.

У сімейному житті для неї головне – любов і розуміння, побутові питання її не надто хвилюють. Світлана любить проводити час зі своєю сім’єю на природі, в незвичайних місцях. Вона постійно придумує для свого чоловіка і дітей цікаві розваги, так як не терпить рутини і одноманітності. Світлана обожнює своїх дітей, вони для неї – найголовніше і найдорожче у житті. Діти Світлани, як правило, вважають свою матір кращим другом, довіряють їй свої секрети і мрії. Світлані ж, часом, бракує суворість у вихованні, тому її нащадки нерідко виростають розпещеними, але завжди – добрими і щирими.

Світлана Сумісність з Чоловічими Іменами

Найбільша ймовірність міцних відносин у Світлани з іменами: Антон, Анатолій, Артур, Вадим, Валерій, Василь, Веніамін, Вікентій, Віктор, Віллі, Віссаріон, Гаврило, Герасим, Гліб, Григорій, Юхим, Захар, Корнилій, Кузьма, Лев, Макар, Марат, Мартін, Никанор, Микола, Олег, Орест, Платон, Ростислав, Самсон, Святослав, Сергій, Терентій, Тадей, Федір, Едуард, Юлій, Яків.

Найменша ймовірність міцних відносин у Світлани з іменами: Алан, Олександр, Андрій, Артем, Борис, Булат, Владислав, Галактіон, Денис, Іван, Казимир, Климент, Леонід, Леонтій, Модест, Павло, Рафаїл, Самуїл, Хома.


Залишити відгук