22 Сонячний День

Двадцять другий сонячний день присвячений Великому Изеду, якого ми називаємо Вата. По–іншому його називають Бхад. Дуалістична релігія Зороастра виділяла два прояви вітру: Вата – добрий вітер і Вайю – вітер грозний. У пехлевийских текстах йдеться про те, що Вата приносить життя, Вайю ж, навпаки,– забирає душу, коли їй приходить час покинути тлінне тіло. Вата уособлює собою рух. Він легкий і рухливий, завжди приносить зміни. З ним пов’язані нововведення і несподіванки. Вата і Вайю визначають наш просторово–часовий континіум. Вайю пов’язаний з плином часу, Вата ж визначає систему координат в нашому тривимірному світі, і не випадково Роза Вітрів стала символом бога вітру по імені Вата. Вата дає людям можливість вибору шляху. З ним пов’язана дороговказна Полярна зірка, що допомагає визначити єдино правильний напрямок.

22 Сонячний День — Характеристика

Предмет сили: Пов’язаний з флюгером, з вітром, з силою, з погодними умовами – Колесо, метальний диск – дає напрямок.

Колір: Всі розмиті кольори, неяскраві. Багато кольорів, що плавно переходять один в одного. Протипоказано в цей день носити строкаті кольори. День не любить відтінків червоного і оранжевого.

Камені: Камінь свободи та незалежності – джеспілітом. Він пов’язаний зі свободою і з боротьбою. Це ще один дуже легкий камінь, який зв’язується з пошуками, з контактами, з нововведеннями і свободою.

Зірка: Пов’язана з легкістю, змінами, з орієнтацією в просторі. Зірка, на яку багато молилися. Це Полярна зірка, по–іншому, Киносура – альфа Малої Ведмедиці. Має 1–ю величину. Пов’язана з Ураном, Нептуном, Місяцем. Дає мінливість, непередбачуваність в характері, кидання з боку в бік. Через Полярну зірку проектується Колесо Фортуни, яка і є її символом. Сподіватися на неї не можна. Комусь вона дає що–небудь хороше, іноді – щось забирає. Все хитко і хитке. Якщо до цього звикнути, тоді з цією зіркою можна жити. Взагалі вважається, що людина з вираженою Полярною зіркою якось пов’язаний з маніхейством, він не зробив вибору між добром і злом. Ця зірка є одночасно і символом стрижня і символом нестійкості, вічного руху і переміщення.

Планета: Меркурій.

Щасливі числа: 22, 39, 53, 86.

Рекомендується в цей день розібратися в собі, в обраних напрямках. Маса дрібних подій може бути в цей день. В цей день потрібно робити вибір дороги, шляху, по якому напрямку піти далі. Чекайте в цей день всього чого завгодно, налаштуйтеся на те, що з вами може статися все, про що ви навіть і не думаєте. День непередбачуваних подій. Нічого не можна планувати на цей день. Рекомендується в житті щось змінити різко і якісно. Різкий перехід на іншу роботу, наприклад. Але ні в якому разі не можна робити нічого продуманого заздалегідь. Тобто потрібно в цей день жити за натхненням, по інтуїції. Дуже гарні в цей день поїздки, подорожі, особливо по повітрю.

В цей день потрібно митися, голитися, стригти волосся і нігті. День лазні, щоб запаху від тіла не було. В цей день роблять багато дрібних підприємств. Потрібно жити дуже рухомий. Рекомендується побільше спілкуватися з людьми, заводити нові знайомства. Якщо з вами заговорять на вулиці – відповідайте, не можна замикатися у цей день. Потрібно менше бувати під дахом будинку свого. Намагайтеся менше перебувати вдома. Побільше контактів. Забороняється уникати подружніх обіймів. Зневажений той чоловік, який уникає подружніх обіймів. Робіть те, що підказує вам наитие, чуття, не уникайте компаній, будьте в потоці. Потрібно бути постійно під небом. Живіть у цей день, слухаючи свій внутрішній голос.

Добру справу в 22 Сонячний День

Вірність у дружбі, взаємодопомога, «будь добрим товаришем і братом».

Їжа в 22 Сонячний День

цього дня Рекомендується легка їжа, салати, зелень. Бути вегетаріанцем у цей день дуже показано. Легке Вино, щоб було трохи градусів, біле. Пиво теж можна. Є треба побільше. Дуже гарний у цей день чай. Чудово – овочі фрукти. Ритуальна їжа – свіжі паростки ячменю, пророслий ячмінь. Чудово вживати в цей день – сухі несолодкі ячмінні коржі, в них додають терту корицю та імбир, всередину запікають родзинки. Тісто має бути дріжджове, але краще використовувати галун. Насіння можна вживати, в усі інші дні можна, лише у цей день можна. Вважається, що Вата сіє насіння, і ці насіння життя потрібно вживати в їжу. В цей день також крім цього вживаються горіхи, кісточкові овочі і фрукти. Арахіс, насіння, зелений горошок, квасоля. Не можна їсти в цей день – м’ясо, особливо хрящі та кістки.

Сни 22 Сонячний День

День віщих снів. Сни збуваються дуже швидко. Добре, коли вам сниться багато снів. Вважається, що в цей день побачити кілька снів підряд, і якщо є швидке переміщення в сні – це знак того, що у вашому житті повинні відбутися сприятливі зміни. Добре бачити у сні вогонь – знак удачі, допомоги, заступництва. Добре бачити дерева, бути в лісі – приблизно те ж саме, плюс ще нові знайомства. Вітер відчувати в сні, літати уві сні – дуже добре. Добре у сні бачити веселку, хмари – це знак допомоги і заступництва.

Погано – бачити в сні воду, купатися в ній, пірнати. Це або до смерті, або до хвороб. Єдино, яку воду добре бачити – це бачити уві сні дощ, опинитися під ним – це знак зцілення, знак захисту. Бачити себе в човні в цей день – це символ гробу. Погано бачити уві сні біле, або бути одягненим в білий одяг – знак бідності, ганьби і викриттів. Сни потрібно в основному трактувати прямо. Це дуже хороший день для трактування снів.

Прикмети в 22 Сонячний День

Дуже сильно пов’язані з погодними умовами, адже це ж дня вітру. Вважається дуже хорошою прикметою, коли в цей день погода мінлива. Адже день нестійкий і загадковий, передвіщає масу змін. Все, що пов’язано з повітрям, вітром, небом, хмарами – повинно бути піддано ретельному аналізу. У цей день слідкували за хмарами, форма, яку приймали хмари мала велике значення. Вважалося, що якщо небо захмарене – то прокидаючись або вийшовши з будинку, потрібно обов’язково подивитися форму, яку приймає хмара. Ця форма для вас буде мати велике символічне значення. Дуже добре якщо хмара прийме знак якогось вашого тотема. Погано – антитотема. Дуже добре, коли ви виходите з будинку, а вітер дме вам в спину – попутний вітер, допомогу, в цей день у вас багато може скластися краще, ніж ви думаєте. Все складеться, як не можна більш вдало. Гірше, якщо сильний зустрічний вітер – можна вважати, що в цей день у вас нічого не вийде, все буде проти вас. Бічний вітер – теж недобре. Добре, коли починає здувати вітром книги, папери. Добре бити посуд у цей день. Це знаки удачі.

Погано – якщо у вас здуває капелюх – позбавлення захисту. Погано, якщо в цей день ви роняете сумку, особливо, якщо вітер здуває з плеча, або якщо ламається ручка сумки – знак того, що ви пройшли повз свого щастя. Взагалі погано, коли, щось здуває, вітром зриває з вас. Погано падати самому в цей день, або якщо хтось падає на ваших очах – знак того, що ви втрачаєте одного, або у вас щось станеться важке, дороги не буде, зрив якогось заходи в цей день.

З цим днем пов’язані також і запахи. Ангел Вата – ще й управитель запахів, ароматів, духів і пахощів. Запахи були пов’язані з найтоншими еманаціями Ахура-Мазди, що проявляються у Всесвіті. Запах був пов’язаний з кордоном, з поділом, тому Вата – також зберігач кордонів. При поділі кордонів Світла і Темряви розділяють кордони виступили так звані розповсюджувачі ароматів, розповсюджувачі запахів. Тому що запах є індикатором Світла чи Темряви. Якщо у 22-й сонячний день вас переслідують неприємні запахи, то це знак тривоги, негараздів, чогось лихого. Особливо, якщо вас переслідують мерзенні і смердючі запахи. Якщо ж вас переслідують хороші, приємні, легкі запахи – це хороший знак. Запахи є індикатором того, що вам потрібно, на що вам потрібно звернути увагу. Якщо в цей день ви зовсім не відчуваєте запахів – значить вам нічого і не потрібно, значить ніяких особливо важливих справ у вас і не станеться. Поганою прикметою є падіння чогось зверху. Навіть, якщо щось падає поруч з вами – це знак нещастя для ваших близьких. Погано побачити в цей день багато диму – це теж зв’язок з Ангро-Манью, знак псування.

Тотем – Горностай

Горностай – один із дуже швидких звірків, швидко орієнтуються. Мінливий, верткий. Вважався священною твариною. Саме шкурками горностая були підбиті королівські мантії (білий хутро з чорним хвостиком). В давнину тільки у перських царів – Шахін–шахов – були мантії, підбиті горностаевым хутром, і від них ці мантії пішли в західну Європу. Це давало можливість царю розрізняти добро і зло в підданих. Горностай – символ справедливості, символ различающего зло. Царська захист була пов’язана з цим звіром. Вважалося, що поки живий горностай, ніяких бід навколо не буде, тому навіть шкурки цих звірків зберігали як символ захисту Царської Хварны. Це невеликий хижак, розміром з кішку, але більш тонкий, з довгим хвостом. Схожий на куницю, але голова побільше. Сам білий, кінчик хвоста – чорний.

Характер: величезна рухливість, контактність, комунікабельність, прекрасна інтуїція, чутливість. Вміння зберігати всі. Дуже надійний звірятко, незважаючи на зовнішню поверховість. Все помічає, швидко реагує. Іноді проявляє вимогливість і службизм. Незважаючи на зовнішню метушливість, він не є авантюристом. У характері присутня чіткість, жорсткість. Прихильність до будинку. Велика чесність, доходить до нестями, вірність. Своєю чесністю і вірністю вони можуть бути втіленням совісті, що буває неприємним для оточуючих. Поруч з ними всі починають відчувати комплекс своєї неповноцінності.

Нудні, дріб’язкові, часто з ними буває неприємно, тому що вони дратують своєю чесністю. Всі помічають, брехня, фальш, недоліки. Будь-який недолік помічають і відразу засуджують, припечатывают. Вони контактні, легкі, але не дай Бог вам потрапити в халепу. Вони відразу починають довбати оточуючих. У них тому часто погано в особистому житті. Не дивлячись на те, що вони ідеальні чоловіки, чомусь жінки не люблять. Виходячи з того, що вони занадто гарні. Друзям вони прощають майже всі, а ось дружинам і чоловікам – ні. Хоча самі ідеальні дружини і чоловіки. Але близькі люди відчувають себе поряд з ними поганими, така людина розвиває комплекс в інших. До стерильності чесний, до нудоти вірний, не може збрехати де треба. Прісний у всьому. Це неприємно. Вилаяти його не за що. Відчуваєш, що з тобою щось не те. Починаєш цією людиною обтяжуватися. А він себе тобі метушливо нав’язує. Такі люди, дійсно, потрібні, тому що вони є індикаторами загального занепаду моралі. Така людина може принести щастя іншим, але тільки не самому собі, і не тільки в особистому житті.

Зовні: невеликого зросту, худий, з гострою мордочкою і гострим носом, часто буває білястий, світлий або з білястими віями, з широко розставленими очима, дрібні гострі зуби. М’які шовковисті волосся, пригладжені, ніколи дибки не стирчать, тонкі пальці. Часто саме цей день дає схильність до музики. Це поєднується в ньому з якимось педантизмом, старанністю і ретельністю. Кілька эпилептоидный характер. Ніколи не забуває добрих справ, завжди прагне віддати за них. Вміє служити і це навіть приносить йому задоволення – «не в службу, а в дружбу». Любить давати в борг, а потім дріб’язково запитувати: «коли повернеш?». Якщо важко, мовляв, поки можеш не віддавати – робить добру справу таким чином. Але постійно нагадує про це. «Ти не забувай, що мені має. Ти не забув ще?». Постійно телефонують, дріб’язково і прискіпливо говорять з тобою занудним голосом. Хороші люди. Якщо ще попросиш – дасть. Але буде ще більше вимагати і питати. «Ти пам’ятаєш, що мені винен? А не можеш зараз віддати, ну ладно, я ще почекаю. Але ти не забудь».

У них кілька примхливий і химерний характер. До них треба звикнути, пристосуватися, інакше своїм педантизмом тебе просто изведут. Але вони не злопам’ятні і досить відхідливі. Якщо до них звикнути, то з ними можна нормально дружити. Головне в них те, що вони не вміють зраджувати і не будуть цього робити. І вони завжди допоможуть у скрутну хвилину, хоча потім изведут тебе нагадуванням про своїх добрих справах. Але в принципі – це непогані люди, з якими можна дружити. Та добрі справи вони роблять залюбки, хоча вважають, що це все–таки люди повинні пам’ятати. Люблять, коли їх хвалять. Їх потрібно постійно хвалити, дякувати, нагадувати які вони хороші. Інакше вони тебе викреслять зі списку живих у своєму житті. Їм треба казати, які вони благодійники, «під повік твоїх щедрот не забуду». Тоді вони і далі будуть готові тобі допомагати. Але, не дай Бог, щось забути, особливо свій борг. Вони чудово все пам’ятає.

Хварна Гороностая – приносити щастя іншим. Гроші до рук горностая липнуть. Вони вміють користуватися щасливим випадком. Після гарного заробітку вони люблять протегувати, особливо бідним і нещасним. Часто бувають меценатами. Поки живий горностай, ніяких лих навколо нього не буде, тому їх зберігали, як символ захисту Царської Хварны. В особистому житті він може бути невдахою, зате у нього прекрасні друзі і покровителі, знайомі. Але сам по собі такий чоловік нічого добитися не може. Він людина щасливого випадку. Вміє ним користуватися. Перша третина життя (молодість) часто проходить бездарно, йде витрачення сил, їх не помічають. Чи помічають у них тільки погане, що вони занудні, прискіпливі. І тільки до старості така людина по–справжньому розкривається. Найкраще для них – це друга третина життя – від 30 до 50 років. Старість проходить у них теж непомітно.

Антитотем – Сколопендра

На противагу дуже гідному зберігачу Царської Хварны – Горностаю, висувається дрібна, жирна, потворна багатоніжка, лискуча сколопендра. Часто водиться в туалетах. Її називають сороконіжка. Зовні: жирний, не липкий, здорове особа з подвійним підборіддям, невеликого росту, пузатий. Фізіономія нахабна і задоволена, часто швидко лисіють. У жінок рідкісні волосся. Маленькі, глибоко запалі очі. Руками постійно щось загрібає, ручки маленькі. Скрипучий, противний, ниючий, жалібний голос, говорить в ніс.

На відміну від щедрого і чесного горностая, ця жирна сколопендра постійно бреше, постійно жере. Страшна жадібність, жлобство. На відміну від поміркованого у всьому горностая, цей постійно все поглинає. Горностай охайний, охайний. Сколопендра неохайна, брудна. Те ж саме в особистому житті: нерозбірливість у зв’язках, багато шлюбів, життя за чужий рахунок, як альфонс.

Не обов’язково маленького зросту, але обов’язково жирні, здорові і блискучі. Завжди бажання жити за чужий рахунок: у жінки за рахунок чоловіки, чоловіки – за рахунок жінки. Вічно говорять противним, чекали тужливі голосом, плачуться. Антитотем сколопендри, як правило, проявляється в пізні роки. У ранні роки – він ще якось приховати. Характер потайний, жорстокий, паразитує. Дуже солодкуватий, бажання розжалобити, розслабити людей. Якщо розпустити такої людини, то в ньому буде проявлятися нахабство, безсоромність, хамство.


Залишити відгук