21 Сонячний День

Двадцять перший сонячний день присвячений Рамману – божеством достатку і багатства, його ім’я означає «багатий». Дарувальник огрядних нів і численних стад. Він же є божеством підземного світу, зберігачем підземних багатств. У цьому сенсі він має точну аналогію в греко–римської міфології, де йому відповідають Аїд-Плутон. Але сфера впливу Раммана не обмежується підземним царством: зороастрійці вважали, що він «мудро діє у світі наземному, підземному і надземне». Рамман володіє величезними силами, він концентрує в собі небачені енергії, які іноді стихійно проявляються у вигляді вивержень вулканів, землетрусів, ураганів і цунамі. Він передбачає осягнення всіх незнайомих, і, може бути, навіть чужих культур. Передбачає також і включення кармічної пам’яті. Тому що Рамман управляє кругообігом всіх речовин, воскрешає мертвих і ховає живих. Саме в 21-й день з людьми трапляються різні несподіванки, часто важкі; можливо зіткнення з чорною магією, кримінальниками, чернушниками, хоча і на примітивному рівні. Дуже поганою прикметою є – втрата крові. День насичений величезними силами, в цей день протипоказано неробство. Рекомендується багато працювати, застосовувати силові практики. День пов’язаний з підземним царством. Вважається, що у 21-й сонячний день потрібно стикатися з підземним світом.

21 Сонячний День — Характеристика

Предмет сили: Блискавка (электрошоковая кийок). Є ще предмет сили. Молот, не в перших предметах сили – теж є. Дзвін теж згадано у цей день. Також гребінь.

Колір: Темно–синій, червоно–коричневий, колір землі. Езотеричний колір – темно–синій. Не можна носити строкаті кольори. Явне заперечення блакитного кольору.

Камені: Один з магічних, священних каменів – кровавик, залізо гартоване. Полірований, як метал. Він не чорний, а темний з кривавими прожилками. Це камінь, який захищає від будь-яких астральних нападів, що використовується для концентрації тантричної енергії. Протипоказаний слабким людям.

Зірка: Пов’язана з Плутоном, пов’язана з величезними силами, енергіями, і одночасно, є подавцем життєвих благ, пасовищ.

Планета: Плутон.

Щасливі числа: 30, 59.

День Раммана – це день метання жеребу. Якщо ви хочете що–небудь зробити, то перед тим, як зробити, вийдіть на поріг будинку і киньте монетку, задумавши про цю справу. В основному: гербова частина монети – «так», не гербова – «ні». Потрібно, щоб ви перебували перед порогом будинку, але в домі, а кидайте монету за поріг, на вулицю. Можна задавати тільки три питання і тільки на цей день, або на найближчі дні протягом місяця. Вважається, що найкращий час для метання жереба – це схід Сонця, або опівдні. Це день дуже великий зібраності, коли потрібно концентрувати свої зусилля на здійсненні якихось важливих, відповідальних заходів. Треба зібратися в пучок енергії, пучок сили. Також цей день пов’язаний з енергетичним цілительством. Це день, коли вогонь діє, як зцілювальна сила. Хоча день пов’язаний зі стихією Землі, але, мабуть, вогонь в ньому теж є.

Треба ретельно розчісувати волосся в цей день. Неприбране волосся ні в якому разі не повинні бути. Жінки повинні збирати волосся в пучок, ніяких розпущеного волосся! Не можна уникати подружніх обіймів. Дуже добре займатися колективною роботою. Не можна сидіти вдома і бути на самоті. На заході Сонця і ввечері цього дня дуже добре розслабитися, волю гуляти. Це день великої віддачі сил. В цей день потрібно йти у великі простору. День сприятливий для весіль, для переїздів. Початок нового циклу, пов’язаного з роботою, вступ на нову роботу. У 21-й сонячний день можна далеко їхати, в далекі подорожі. «Не вирушай в поодинці в дорогу, щоб не спіткало тебе лихо», а з колективом – можна. Потрібно здійснювати важливі правочини, які мають тривалий термін здійснення, у яких задіяно багато людей. Рамман пов’язаний з багатством; всі грошові та фінансові заходи, справи, пов’язані з накопиченням, потрібно здійснювати в 21-й сонячний день. Раніше в цей день в Персії видавали зарплату, роздача милостині. Але давати в борг у цей день – несприятливо.

Погано, якщо в 21-й день гроші губляться або навіть просто падають з рук, вважається, що вони від вас ідуть. Ще гірше, якщо їх забрав вітер. Погано, якщо в цей день починають боліти очі, ви гірше бачите, мушки перед очима, очі втомлюються, червоніють. Якщо око свербить в цей день – теж погана прикмета – значить, ви неправильно бачите події. В цей день потрібно дотримуватися рекомендацій, прислухатися до порад. День, пов’язаний з Наукою, з вашим Гуру, Вчителем. Вважається, що дуже хороший знак – отримати лист у 21-й сонячний день – це знак того, що ви будете мати справу з цією людиною дуже довго, знак кармічного тяжіння. Якщо хтось дзвонить вам – те ж саме.

Добру справу в 21 Сонячний День

«Умій скеровувати інших людей». Такі люди повинні покладати на себе відповідальність за інших, повинні бути керівниками, вести за собою.

Їжа в 21 Сонячний День

М’яса краще не їсти. Краща їжа – гриби та різні пагони. Черемша. Коренеплоди. Жолуді, каштани. Смажені каштани – ритуальна страва 21-го сонячного дня. Каштан вважається символом осягнення мудрості Богів і символом Мудрості Божої, і символом процвітання. Пироги з грибами. Саме гриби входили в ритуальне блюдо, яке вживалося для нарабатывания таттви порожнечі. Гриби – лише пластинчасті (печериці, сироїжки). Їжа повинна бути досить важкою, але бажано не м’ясної. Рибу можна. Алкоголь в невеликих кількостях, в ритуальних цілях і лише під гарну закуску. Закуски повинна бути в три рази більше, ніж випивки. Алкогольні напої повинні бути міцними. Горілка, перцівка, коньяк з дубових бочок (зв’язок з Фравашами). Добре – 70 градусів, щоб горіло. Добре – спиртові настоянки на корінцях: на золотому корені, на женьшені, на калгані.

Сни в 21 Сонячний День

День віщих снів, але віщими є лише ті сни, які дуже легко запам’ятовуються, яскраві; але в будь-якому випадку – всі сни мають відношення не особисто до вас, а до вашого оточення, а, може бути, – це навіть сни світового значення. Все, що ви побачите уві сні, відноситься не до вас особисто. Навіть якщо в цьому сні ви побачите себе. Це означає, що ви бачите не себе, а когось з вашого оточення. Трактуються сни по середньо–статистичними параметрами снів. Здійснюються вони лише в тому випадку, якщо вас на якомусь сні обірвали, на якому ви прокинулися. Тому кошмари 21-го дня завжди збуваються.

Яскраві сни збуваються. Неяскраві, бляклі, символічні сни – це сни довгограючі, збуваються не скоро. Добре бачити уві сні гроші. Щоправда, гроші – не для себе, а для інших. Єдино, що може бути для вас особисто – це побачити блискавку, спалахи, вогонь – діє хоч і довгостроково, але є вкрай сприятливим знаком одужання, зміни життя, далекий шлях. Якщо ви будете підпалені уві сні – це стосується особисто вас. Якщо горите Ви або ваш будинок – це поганий сон. Погані сни – це руйнування, падіння, підземелля, якщо вас завалить цеглою, камінням.

Прикмети в 21 Сонячний День

Погано – якщо у цей день ламаються годинник, побутові прилади, ваги, термометри б’ються. Це ламається стрижень вашого життя. Годинники можуть зупинятися перед чиєюсь смертю, або в вашому житті буде зупинка. Якщо годинник сповільнюються – це знак втрати майна, а також того, що ви багато в чому не встигаєте щось зробити. А якщо годинник, навпаки, починають поспішати – це навпаки знак прискорення багатьох очікуваних вами подій. Оскільки цей день також пов’язаний з небом, треба звертати увагу на всі небесні явища. Вважається дуже поганою прикметою, якщо в 21-й день піде дощ, град, буря. Якщо буря ламає вам дах, вітер відкриває ваші вікна – вважається, що небо розгнівалося на вас. Якщо блискавка блиснула одночасно і спереду, і ззаду вас – вважається, що жити вам залишилося не довго – це кара небесна, або знак великого нещастя для вашого роду. Погано, коли розмножується храфстра, коли повзуть звідусіль таргани. В цей день оголошувалася боротьба з нечистю.

Хороші прикмети: несподівано спалахнув вогонь; світло, коли скрізь горить світло, багато багать. Взагалі, бачити в цей день багато вогнів – добре – це знак здоров’я, продовження життя, благополуччя, удачі. Добре знайти блискучі предмети – удача, несподівані подарунки. Оскільки цей день пов’язаний із Зерваном, треба звертати увагу на дзеркала. Добре знайти навіть уламок дзеркала, а ось розбите дзеркало – погано, навіть, може бути, до смерті. Добре купувати дзеркала, добре бачити багато дзеркал. Якщо вас життя у цей день зіштовхує з дзеркалами – це до зміни життя, може, навіть до внутрішніх змін (ви себе не впізнаєте).

Погано, якщо що–то провалюється під підлогу, в щілину – знак втрати, хвороби. Погано впасти, посковзнутися. Дуже поганий знак чистоти, якщо у Вас в цей день починає лущитися шкіра, вискакують прищі. Це – знак образи партнера, руйнування сім’ї та знак того, що ви образили Шатаваэша. Тут Вас закликають до повернення в сім’ю. Особливу увагу на це треба звернути людям, у яких в цьому питанні не все благополучно (розведеним, холостякам). Вважається, що їм потрібно терміново знайти собі партнера. Вважається, що в цей день не можна втрачати кров. Не можна стикатися з кров’ю. Операції (тільки екстрені) можуть робити лікарі, які мають ініціацію. Планові операції не можна робити нікому. Втрата крові – це зняття захисту, зняття вари. Якщо вас б’є гілка, падає на вас, ламається дерево на ваших очах – поганий знак загибелі вашого роду, знищення будинку, крадіжки, пограбування. А якщо на вас падає листя – це добре. Це знак захисту і отримання грошей.

Тотем – Орел з головою вовка

Раммана зображують у різних іпостасях, але найчастіше вовком. В даному випадку – це Орел з головою вовка або собаки. Псоглавый або волкоглавый орел. Хварна багатства, тяжіння плодів, достатку; і кара, що виходить від нього всім служителям девів. Будь поява цієї людини вносить деструкцію, руйнування, сум’яття та хаос в табір противника роду людства. Всі замышляющиеся капості починають розвалюватися. Він діє своїм полем, своєю присутністю, як носій нещастя для мерзоти, для сатаністів. Причому для цього він нічого не робить.

Характер: людина, яка має величезну внутрішню силу, але ніколи не пускає її в хід. Чим більше він буде діяти, тим у нього менше результату. Як це проявляється? Поки на нього не нападають – він сидить, нічого не робить, нікого не чіпає. «Поки ти мене не чіпаєш, я – не орел, а мокра курка, тихий і сонний». Але коли навколо починається розвал, у нього пробуджується внутрішня сила, і всі заворушення заспокоюються, усмиряются, приборкуються. В екстремальних ситуаціях у нього величезні сили. Це проявляється тоді, коли цього вимагає справа. Тоді, коли його поставили до стінки, коли далі вже нікуди.

В житті – він скромний, працьовитий, не висувний, насильно себе нікому не пропонує. «Насильно мил не будеш». Але в разі чого, цей скромний людина розправляє крила і стає здатний на величезні справи. Коли навколо буря, розвал, він розправляє крила, а всі мовчать. Його і кликати не треба. Він висувається на гребені хвилі, і може стати лідером в смутний час. Часто життя такої людини ділиться на дуже безбарвні, сірі періоди, коли він такий, як всі – ходить на роботу, нічого не робить. Пищить, страждає, терпить. Служитель, вірний, відданий, надійний, як собака. Чоловік, якого відвідав Рамман, може працювати на всіх рівнях, на будь-яких роботах. Але найбільше він схильний працювати там, де є гроші: торгівля, склади, нерухомість, бухгалтерія. Люблять працювати з грошима. До людям, народженим в цей день, просто прилипають гроші, майно.

Зовні: сіра, непримітна зовнішність, волосся русяве, попелясті, густі, багато «шерсті». Середнього зросту, розпливчасті риси обличчя. Враження, що у них підсліпуваті очі, хоча насправді це не так (він мружиться). Трохи витягнуте обличчя. Довгі руки, сильні ноги. Дуже сильний, хоча по зовнішності ніколи цього не скажеш. Часто – близько посаджені очі. Дуже рухливий, багато ходить. Прекрасний «нюх». Навіть доходить до алергій, тому що занадто багато винюхує і чує ті запахи, яких зовсім навіть немає. Завжди в гущі подій, але ризикувати не любить. Ризикованих ситуацій не жадає. Так виходить. Ця людина чекає свого зоряного часу. Раптово може наступити період, коли йому все треба поставити на карту, зіграти ва–банк. У нього це виходить блискуче. Ніколи не буває боягузом, але уникає боротьби, відкритих небезпек, не ризикує марно. Ніколи не лізе на рожен. Людина з величезним внутрішнім гідністю, хоча часто воно приховано під маскою пришибленности. Його відразу рідко оцінюють. Він виявляється потім, особливо в екстремальних ситуаціях. Хоча день пов’язаний з грошима, але така людина не розмінюється і по дрібниці не краде.

Безкорисливо любить гроші. Ця любов, яка доходить до самопожертви. Якщо це тотем – то любов взаємна. Така людина вміє заробляти гроші, вони притягаються до нього. Він не жадібний, а, навпаки, щедрий. Любить робити подарунки, причому, чим більше віддає, тим більше до нього повертається. За короткий період часу така людина може реалізувати дуже велику програму. Така людина фіксується на одному віці. В молодості виглядає старше, а в старості – молодший. У такої людини дві пристрасті – до друзів і компаніям, а також до протилежної статі. Вони дуже велелюбні. Але, разом з тим, сімейні, як правило, з дому не виходять. Але не завжди це знаходить відгук і розуміння в його партнера. Тому часто вони бувають нещасні в сімейному житті. Партнери часто не витримують напору їх пристрасті. Такі люди живуть досить довго, бережуть свої сили. Періоди великого емоційного піднесення у них чергуються зі спокійними і рівними періодами. У них міцна велика сім’я. Їх люблять усі, і їх знають всі. Від такої людини виходить аура популярності, про нього всі знають.

Антитотем – Росомаха

Росомаха. Моторошно злобна і жадібна. Кудлата, жирна, лискуча. Заріс волоссям, низький лоб. Великі брови, отвисшая щелепу. Своєрідна система, стиль спілкування. Похмура, низькоросла, кривонога. Морда здорова, зубаста, розпливчасте. Широко розставлені очі, смаглява. На відміну від россомахи, волкоглавые орли іноді навіть бувають блідими, блідолицими. Рот великий. Вічно заклопотані. Постійно крутить мордою по сторонах. Вносить суєту. Любить хапати, і як можна більше: нагороди, почесті. Корисливо любить гроші. Любить наживатися на інших, знущається над усіма з садистським нахилом. Глумиться над слабкими. Часто така любов до грошей не приносить користі нікому, навіть йому самому. Вона зариває гроші в землю і потім забуває про це. Після россомахи завжди щось залишається в землі.

Люблять влаштовувати схованки під підлогою. У мене був знайомий, тато якого заклеював гроші за шпалери (в целофанових пакетиках). Виявили це через багато років, як він помер, коли в домі почали робити ремонт. Росомаха сама не користується своїми запасами, забуває про них. Нікому нічого не дає. Не любить друзів. Не любить взагалі людей, тому і друзів особливих у нього немає. Одинак. Причому, ця людина – небезпечно самотній. Від такої людини можна чекати чого завгодно. Ніколи він не буває розслабленим, ніколи не буває в потоці. Ніколи не буває нормальним. Завжди його гризе заздрість, злість. Буде з іншими битися, боротися. Діє завжди обережно, ніколи не лізе на рожен, мовчить, пихкає, але завдає удар у спину. Часто діє нишком, «тихушник».

Лихвар, гроші якщо дає, то під відсотки; збирає компромат. Риє землю, підсиджує, любить стукати. Стукач переконання. Краде, що погано лежить, причому навіть у близьких. У нього немає нічого святого. Наживається на своїх дітях. Такі люди будуть давати своїх дітей гроші під відсотки. Він може красти навіть у дітей, краде, що погано лежить. Псує все, до чого торкається. Вмирає, як правило, на самоті, і смерть його болюча. А пес-орел помирає в оточенні близьких.


Залишити відгук