Божена Сумісність з Чоловічими Іменами

Сумісність імені Божена в любові

Божена не відноситься до тих людей, які часто закохується. Якщо у неї виникають почуття, то вони сильні і серйозні. Божена може сильно ідеалізувати свого коханого і приписувати йому позитивні якості, якими він не володіє. З-за цього вона досить швидко в ньому розчаровується. Розрив зі своїм коханим Божена переносить важко, думаючи, що більше ніколи нікого не полюбить. Заміж вона виходить за людину, якого вважає свій другою половиною.

Від свого чоловіка Божена чекає відвертості і довіри, не сприймаючи брехні. Вона трохи часу приділять побуті, намагаючись урізноманітнити сімейне життя. Безлад в квартирі для неї – звичайна справа, зате готувати вона дуже любить. Божена, навіть у критичний для шлюбу момент, не заводить романів на стороні, так як вважає, що це неприпустимо. Як мати, вона добра і уважна. Божена зберігає близькі стосунки зі своїми дітьми навіть тоді, коли вони виростають і починають самостійне життя.

Божена Сумісність з Чоловічими Іменами

Найбільша ймовірність міцних відносин у Божени з іменами: Аристарх, Валер’ян, Гліб, Денис, Єлисей, Мирон, Мойсей.

Найменша ймовірність міцних відносин у Божени з іменами: Альберт, Євген, Єпіфан, Никанор, Нісон, Роман, Степан, Тимофій, Федір.


Залишити відгук