Ганна і Олексій Сумісність

Ганна – справжня жінка. Вона добра, миловидна, скромна і витончена, дуже жіночна. І в той же час відверта і довірлива, хоча й трохи замкнута. В малознайомій компанії вона не дуже помітна, але зате компанія її друзів зможе насолодитися її дотепністю та ерудицією. Вона дружелюбна, але не занадто легка в спілкуванні, партнерів вибирає виключно сама, — її безглуздо дошкуляти пропозиціями або переслідувати, це тільки зміцнить її рішення. При цьому її скромність і нерішучість змушує обирати чоловіка серед своїх шанувальників, яких у неї, правда, зазвичай чимало. Як правило, вона не готова відстоювати свій вибір.

Олексій, відрізняється добротою, благородством і широтою душі, зазвичай душа будь-якої компанії. Він добре освічений, начитаний, галантний та урівноважений, не схильний до конфліктів, у нього чудове почуття гумору. Ефектна зовнішність Олексія приваблює жінок і він із задоволенням заводить романи, але вибір супутниці життя може зайняти у нього чимало часу, оскільки він дуже відповідально ставиться до вибору та не бажає допустити помилку. Йому не стільки важлива зовнішня привабливість дівчини, скільки її ніжність, лагідність і доброта. Дівчина, не дуже добре знає Олексія, може прийняти залицяння за просту доброзичливість Олексія і прояв дружби.

Сумісність Ганна і Олексій

При прояві взаємної симпатії Олексій буде довго і вдумливо вивчати Анну, яка при виникненні відповідного почуття намагатиметься стримувати свої примхи. У щирого і миролюбного Олексія більше шансів сподобатися Ганні, ніж навпаки, він краще відповідає вимогам мрійливої і таємничої Анни.

Спробуємо детальніше розглянути можливий сценарій розвитку відносин Анни і Олексія. Сумісність у сексі, а також дружелюбність і врівноваженість Олексія здатні довести їх до шлюбних уз, і якщо вони все ж таки зможуть притерпітися до розбіжностях темпераменту і характеру, зможуть знайти компроміс, то шлюб може стати міцним і надійним, і саме ці протилежності зможуть скріпити союз.

Ганна і Олексій у шлюбі зможуть бути навіть щасливі. Обидва здатні оцінити ті поступки, які зробив для нього його партнер. Оточуючим їх відносини можуть здатися більше дружніми, ніж любовними, однак це пов’язано лише з тим, що вони не афішують свою пристрасть. А тим не менш саме вона ляже в основу їхніх відносин!

Ганна вірна дружина і хороша мати, вона створить Олексію вдома свій маленький рай, вона терпіти не може неохайності і безладу. Особливо для неї буде цінна вірність Олексія, адже вона не прощає зрад. Кар’єру вона не зробить: вона з головою поринає в роботу і буде цінним фахівцем, але вона зовсім не має амбіцій. Це єдина їхня загальна риса з Олексієм, для якого також улюблена справа буде вище кар’єри. Зате він стане вірним чоловіком і прекрасним батьком.

Анна Сумісність

Ганна та Олександр


Залишити відгук