Ганна та Олександр Сумісність

Сумісність Олександра і Ганни відноситься до тих рідкісних, коли зірки не дають однозначної відповіді. Варіантів розвитку таких відносин безліч. Наприклад, партнери знайдуть один в одному відсутні їм самим якості. Ганну буде приємно дивувати життєлюбність чоловіка, його відкритість і доброзичливість. Як би не була сильна жінка, їй потрібен чоловік, який дасть зрозуміти, що на нього можна покластися. Ганна часто віддає всі свої сили роботі та іншим людям, не залишаючи нічого собі. Олександр може взяти частину навантаження на себе, тим самим помітно полегшивши життя коханої. Жінка добре підходить йому: вона розумна, красива, господарча. Її жіночність часто підкуповує чоловіка, змушуючи здійснювати через почуттів необдумані вчинки.

Сумісність Ганна та Олександр

Олександр і Анна, сумісність яких залежить тільки від них самих, можуть і не підходити один одному. Вони не знайдуть спільну мову, якщо обидва будуть боротися за лідерство. Ганна — жінка владна, вона не звикла слухати кого-небудь і рахуватися з чиєюсь думкою. Дама звикла нести відповідальність за свої вчинки, і нікому не дозволить впливати на себе. Олександр теж не ликом шитий — він шукає таку жінку, яка слухалася його, не змогла б без нього ступити і кроку. Вони обов’язково знайдуть один в одному партнерів по інтелектуальному спарингу, але тільки від них залежить, чи стане це основою міцних і тривалих відносин.

Олександр і Анна в шлюбі вкрай рідко бувають щасливі, їх сімейна сумісність складає всього 30%. Після реєстрації відносин боротьба за лідерство не вщухає, а навпаки, досягає свого апогею. В ідеалі дружина Олександра повинна сидіти вдома, займатися домашнім господарством і виховувати дітей, тоді як він, годувальник сім’ї, буде забезпечувати своїх домочадців. Дружина Олександра повинна захоплюватися своїм чоловіком, тим, що він, такий чудовий, може самостійно прогодувати сім’ю і дати їй все необхідне. Але от невдача: Анна здатна і сама непогано заробляти, частенько навіть більше за чоловіка. Природно, це боляче вдарить по самооцінці Олександра. Непорозуміння між подружжям часто буде виливатися в конфлікти. Не дуже вдала для шлюбу пара — Олександр і Анна.

Сумісність їх, однак, не безнадійна. Може, створити щасливу в нашому розумінні сім’ю у партнерів і не вийде, але вони зможуть бути разом і залишитися задоволеними життям. Олександр і Анна зможуть домовитися, якщо захочуть зберегти шлюб заради дитини або просто тому, що не сподіваються знайти пару краще.

Головне в стосунках подружжя — розуміння. Їм потрібно вчитися домовлятися один з одним, частіше йти на компроміси. Добре, якщо Олександра і Анну об’єднує якась мета, наприклад, побудувати будинок. Тоді вони обидва будуть днями і ночами працювати заради цього, регулярно радячись про розташування кімнат, їх обстановці, обходячи набридлу тему: хто в сім’ї головний? Коли подружжя досягнуто однієї мети, їм неодмінно потрібно зайняти себе інший. Тоді часу на сварки і скандали просто не залишиться, а Олександр і Анна зуміють домогтися багато чого. Так, можливо, між ними до кінця життя буде якийсь холодок. Але якщо це влаштує обох, то хто ризикне назвати їх шлюб невдалим?

Анна Сумісність

Анна та Олексій


Залишити відгук