Гороскоп Діва на 2017 Рік

2017 рік для народжених під знаком Діви стане досить нервовим, емоційним і імпульсивним роком. Ви будете часто перебувати в стані підвищеної збудливості – причому найчастіше це, звичайно ж, буде заважати вам вести нормальне життя і взаємодіяти з оточуючими людьми. Зайва нервозність може знизити вашу працездатність, а також посприяти придбанню нових недругів.

Саме тому постарайтеся стримувати свою дратівливість, наскільки це можливо. Уникнути багатьох неприємностей допоможуть глибокі роздуми наодинці із собою або навіть медитація. Якщо у вас є собака, постарайтеся якомога довше з нею гуляти – це допоможе структурувати думки, прийти в себе і впоратися з нервами. Ключовим аспектом в поведінці Діви в 2017 році стане вміння грамотно розподіляти свої сили і час. Якщо ви не дуже-то добре вмієте це робити, то, можливо, варто витратити якийсь час на те, щоб навчитися планувати свій день і зберігати сили в сучасному ритмі життя.

Почитайте книги з тайм-менеджменту або послухайте лекцію на цю тему. Якщо в цьому році у вас вийде «розкласти все по поличках», то досягнення в різних сферах просто неминучі. Ваша інтуїція в 2017 буде гідна найвищих похвал, тому прислухатися до неї не тільки можна – це просто необхідно робити. Підказки вашого підсвідомості будуть дуже корисними і слушними, навіть у тому випадку, якщо на перший погляд вони такими не здадуться.

Організм в цей період сам буде знати, що саме йому потрібно, а вашим завданням стане тільки правильне розпізнавання його сигналів і своєчасне реагування на них. Як вже було сказано вище, 2017 рік просто відмінно підійде для того, щоб як слід подумати про життя і своє місце в ній. Спробуйте поміркувати, ретельно проаналізуйте всі свої минулі помилки і провали, постарайтеся чітко сформулювати витягнутий з них урок. Не забудьте і про досягнення – подумайте про те, що саме допомогло вам досягти того, що ви маєте. Спробуйте виділити свої слабкі і сильні сторони, а потім негайно починайте роботу з викорінення перших і зміцненню друге. Для народжених під знаком Діви 2017 рік стане дуже вдалим часом для розвитку своїх творчих здібностей.

Якщо ви працюєте в творчій сфері, тоді в цьому році ваша працездатність підвищиться, цілком можливо отримання приємного винагороди за свою працю або організація великої події, в якому ви будете грати значну роль – виставки, вистави і т. п. Якщо ж творчі здібності, як вам здається, обійшли вас стороною, то і в цьому випадку початок року подарує вам деякий сплеск креативної енергії. Вас може раптово потягнути намалювати що-небудь або відвідати найближчий караоке-бар. Не варто чинити опір своїм бажанням – вони цілком здійсненні, і не принесуть вам нічого, крім позитиву і задоволеності собою.

Розпочаті в 2017 великі справи обіцяють принести цілком непогані плоди. Якщо ви давно плануєте серйозно взятися за що-небудь на зразок оздоровчої дієти, зміни професії, іміджу або фігури, то почати зараз буде дуже хорошим рішенням. Відмовитися від старого і зануритися в нове в 2017 буде легко і приємно. Святкуючи свій день народження, постарайтеся занадто не перевтомлюватися, хоча цілком імовірно, що зробити це буде не так-то просто. Однак слід пам’ятати, що цей день все-таки повністю для вас, а не для того, щоб ви витратили всі свої сили і час на звеселяння численних гостей. Взагалі, в цьому році найкраще обійтися без гучних вечірок і багатолюдних зібрань. День народження в тісному сімейному колі вдасться на славу і подарує вам безліч позитивних емоцій.

В 2017 році Дівам вкрай рекомендується побільше мріяти – на перший погляд, це даремні «витання в хмарах», однак якщо ви не будете стримувати свій політ фантазії, то цілком зможете в найближчому майбутньому дочекатися втілення своїх мрій в реальному житті.


Залишити відгук