Гороскоп Телець на 2017 Рік

2017 рік обіцяє стати дуже діловим і активним періодом для людей, народжених під знаком Тельця. Початок року зажадає від вас рішучих дій, бадьорості і блискавичної реакції. Рекомендується взяти себе в руки і робити те, що треба, а не те, що хочеться. Відповідальність в цей період повинна явно превалювати над розслабленням, ледарством і нехлюйством.

Проте 2017 рік запам’ятається Тельцям не тільки зобов’язаннями і жорстким порядком, але і деякими подарунками долі. Цілком можливі несподівані, а від того ще більш приємні, сюрпризи в самих різних сферах. Ймовірна зустріч зі старими знайомими, побачити яких ви вже й не сподівалися. В цьому році можна буде виправити навіть скоєні в минулому помилки – якщо раніше це здавалося марною затією, все одно варто спробувати.

В 2017 році, особливо в його середині, зверніть увагу на те, щоб навіть сама серйозна завантаженість не завадила вам залишатися делікатним і дипломатичним. Тільцям в цей період варто забути про упертості, уважно прислухатися до порад оточуючих і ні в якому разі не почитати свою думку за єдино вірне. Ненароком порадити що-небудь корисне зможуть як домашні, так і друзі або колеги – не пропустіть свій шанс.

Важливу роль у розглянутий період для Тельців будуть грати суспільні та колективні відносини. 2017 рік відмінно підійде для того, щоб уважніше вдивитися в оточуючих вас людей і зрозуміти, наскільки вони корисні і необхідні. На роботі прислухайтеся до колег – повірте, серед них є справді досвідчені професіонали, здатні серйозно підняти і ваш професійний рівень.

Члени сім’ї також будуть грати дуже важливу роль – саме на початку року ви згадайте і в черговий раз переконаєтеся в тому, що це вони – ваша надія і опора, ті люди, без яких складно уявити саме існування.

Рівень активності у народжених під знаком Тельця особливо сильно підвищиться в другій половині року. Ваша діяльність стане не тільки ще більш інтенсивною, але і набагато більш різноманітною. Не виключено, що вас потягне в яку-небудь сферу, якої раніше поцікавитися зовсім не приходило в голову. Вкрай можливі найнесподіваніші зміни в зовнішності – Тельці в 2017 році здатні раптово зробити шалену стрижку або повністю поміняти стиль в одязі. Можливо вчинення кроку, який ви давно хотіли зробити, але все ніяк не могли зважитися.

У цілому можна сказати, що 2017 рік стане досить креативним і творчим. Це буде час несподіваних і вдалих змін, неочікуваних рішень і зухвалих вчинків. Проте ні в якому разі не забувайте про командний дух – перш ніж зважитися на що-небудь таке, настійно рекомендується порадитися з друзями або рідними.


Залишити відгук