20 Сонячний День

Двадцятий сонячний день присвячений Вертрагне і його дружині–переможниці Упэрэтат. Вертрагна є уособленням військової доблесті, слави, честі. Діва–войовниця була символом нагороди за хоробрість, нагороди героям; та яка відправляє душі героїв в рай. Зображували її з крилами, літаючої, з розвівається плащ, яким вона накриває померлих воїнів, переносячи їхні душі в рай. Раєм керують Упэрэтат і Вертрагна. 20-й сонячний день також присвячений пам’яті загиблих героїв. Упэрэтат вважалася ще й богинею мудрості. У німецькій міфології – це богиня Валькірія, у давньогрецькій – Афіна Паллада, в римській – Мінерва. Її зображували на коні, вона скаче разом з Вертрагной. Вона завжди охороняє честь і гідність жінок. Вона захищає жінок і дітей. Свято її відзначали 1 червня, він зараз у нас збігається з днем Захисту дітей. Вона вберігає від дитячих хвороб, до неї зверталися молитви з цього приводу. Упарэтат ще пов’язана з перемогою і мудрістю, жінкам вона дарувала переможний розум. Була пов’язана не стільки з перемогою, скільки з плодами перемоги, з розумом використаними. До неї також належить передбачення і запобігання небезпеки.

20 Сонячний День — Характеристика

Предмет сили: Без сумніву, предметом сили 20-го сонячного дня є Меч двосічний. Шабля. Меч нікому не можна було передавати і віддавати. Крім меча, в деяких текстах згадується Сокира з двома лезами, двосічний. На нижчому рівні – заточка.

Колір: Яскраво-червоний і яскраво-жовтий (канарковий). Розум і сила. Не можна в 20-й сонячний день носити білі одягу, не можна бути занадто чистеньким, коли навколо всі брудні. Не можна носити мазкі кольори, які можна забруднити. Відмовтеся від світлих тонів. Не рекомендується і блакитний колір.

Камені: Камінь воїна, що дає стійкість в бою, розум і мудрість – бірюза. Це камінь Упарэтат. Дає стійкість і стан раю. Надихає на битву зі злом, пов’язаний з допомогою вищих духовних сил. Також камінь доблесть воїна, камінь борців, який називається сардер. Дуже схожий на сердолік, тільки яскраво–червоно–бурого, кривавого кольору. Він вважається каменем борців, переможців, активних людей. Як і сердолік, є різновидом халцедону. Сердолік – помаранчевий, а цей кривавий. Хоча формула одна і та ж. Гематит і кровавик за формулою теж одне і те ж, а ми вважаємо їх різними каменями. Гематит зовсім чорний, а кровавик з іржаво–червоними вкрапленнями.

Зірка: Беллатрікс – зірка в Оріоні (гамма Оріона), 2–ї величини. Пов’язана з Марсом, Плутоном і Ураном. Зірка воїна, верхнє плече Оріона. Всі зірки сузір’я Оріона були священними зірками, одна з них – Беллатрікс. Дає військову честь і доблесть, зірка переможця, перемоги. В гіршому випадку дає іноді кровопролиття, постійні пожежі, війни, якісь заворушення, смути, рани. Зірка війни, насильства, жорстокості, хаосу, катастрофи, перетворення всього в пил. Сильно виражена Беллатрікс у гороскопі у людини дає невгамовність, бажання вічно сваритися, скандалити. Непроста зірка, вона пов’язана з Марсом. І якщо вона через Марс проявляється, то дає перемогу у війні, виграші в екстремальних подіях. Беллатрікс – воїн з сокирою, а не з мечем.

Планета: Марс.

Щасливі числа: 20, 27, 68.

В цей день потрібно мати справу з металом, з залізом. Будівництво вари. Робили огорожу навколо будинку, ставили залізні двері. Врізали замки. Не можна митися, голитися, тільки ритуальні обмивання. Не можна ображати та кривдити воду. Не завдавай шкоди воді. В цей день не можна ні в якому разі ні в чому сумніватися, це день, коли треба доводити всі справи до кінця, сумнів в собі треба винищити. Щось починаєте робити – ідіть до переможного кінця. Не можна кидати те, що ви починаєте в 20-й сонячний день.

В цей день потрібно поменше базікати. Не можна в цей день також займатися якимись хитросплетіннями. Чоловікам протипоказано доглядати за (чужими) жінками. Не можна рвати квітів, рубати дерева, підривати їх коріння. Можна боротися за справедливість, мати справа з металами, з ремонтом, проводити активні заходи. Цей день вважається найкращим для будь-яких силових вправ, накачування м’язів. Добре розрахуватися з боргами. Вважається, що в цей день якесь прокляття тяжіє над усіма людьми з надмірною вагою. Нехай гладка людина не виходить на вулицю в цей день, щоб не підстерегли його небезпеки. Вважається, що це – рекомендація цього дня. Худим – нормально.

Це один з кращих днів для кровопускань. В цей день можливе вбивство храфстры, винищування, очищення квартир від храфстры. Тобто в цей день можете попросити санепідемстанцію, якщо у вас є клопи і таргани. Будь-які поїздки і подорожі можливі в цей день, але не на далекі відстані. Багато їсти і спати – дуже погано в цей день. Тільки активні справи, силові практики у цей день. На щось зважитися і йти до кінця рекомендується в цей день, не боятися. Страх протипоказаний. Боротьба за справедливість, боротьба — тільки чесна. Або не робіть нічого, або йдіть до кінця, напролом, хоробро, активно, безстрашно вирішуйте проблеми, разрубайте гордиевы вузли.

Добру справу в 20 Сонячний День

Блаженний той, хто йде праведним шляхом воїна, прагне до перемоги і досягнення мети. Якщо людина проявляє активність, ініціативу, безстрашно ризикує собою заради праведної справи – нагородою йому буде перемога.

Їжа в 20 Сонячний День

Ритуальна їжа дня пов’язана з гострою їжею. Всі їли гостре – часник, цибуля, перець. Ритуальною їжею цього дня є часник (кірки хліба з часником і сіллю – їжа воїнів). Житні коржі. У північному кліматі вважається, що жито краще засвоюється, ніж пшениця, а на півдні – що пшениця засвоюється краще. А також їли пироги з грибами, так як в цей день треба менше говорити і більше робити. В цей день їли грубу їжу. Пити спиртне в цей день особливо не можна. Навіть пиво можна пити в цей день. Але чистий, як сльоза, спирт – можна. П’яний воїн не потрапляв до раю.

З цим днем пов’язані всі коренеплоди. Священною їжею цього дня, крім гострої їжі, є всі коренеплоди. Те, що росте в землі. Цибуля, часник теж виривають із землі. Картопля, буряк, ріпа і так далі. М’ясо їсти можна, але тільки не свинину. Їжу є краще сиру, грубу, побільше прянощів (краще часник, хрін, редьку). Всі гострі продукти, пов’язані з Марсом. А можна – солодке (Венера).

Сни в 20 Сонячний День

В цей день сни не дуже значущі, особливо символічні, особливо ті, які не вважаються віщими. Якщо вам присниться щось гостре, війна, мечі, битви, метали – тоді цей сон значущий. Вважається, що сни жінок у цей день більш значущі, ніж сни чоловіків. Якщо вам сниться битва, ви когось побили – це зміна життя. Тільки в тому випадку, якщо ви в сні втрачаєте сили, якщо сниться щось екстремальне, гонитва, політ, стрибка – тільки тоді сни збуваються і збуваються дуже швидко. Завжди сни в 20-й сонячний день – це важливе рішення у вашому житті, хороше або погане. Погано, якщо ви провалюєтесь, добре, якщо ви злітаєте. А взагалі сни в цей день мало значущі, і якщо ніяких снів не сниться – то значить, що найближчим часом нічого драматичного, нічого серйозного, складного у Вашому житті не відбудеться. Кошмари у цей день – до прояснення заплутаних ситуацій. Навіть кошмари у цей день не є чистими кошмарами, поганими показниками.

Прикмети в 20 Сонячний День

Все, що пов’язано з металами, є доброю прикметою. Якщо ви знайдете металеві предмети – це добре. Добре в цей день знайти гострий предмет – бритву, ніж, заточування, напилок. Тобто не всі металеві предмети, а тільки гострі, колючі, ріжучі. І навіть вколотися в цей день вважається знаком зміни життя. Знайти гострі предмети в цей день – це дозволити, розрубати заплутані проблеми. Якщо ви уколетесь, порежетесь – це добре, це означає, що ви будете з кимось болісно розлучатися, але це на краще. Добре, коли в цей день порив вітру відкриває ваші вікна – це відкривається ваше життя. Ви починаєте нове життя.

Хорошим знаком є птахи, які сідають на вашу дах. Якщо птах сяде вам на голову, або вам на голову впаде перо, якщо кричать півні – дуже добре. Це добра звістка знак захисту. Знайдена взуття в цей день вважається дуже хорошою прикметою. Якщо ви протягом цього дня зіткнетеся з черевиками, нехай навіть рваними – це знак щасливого закінчення вашої справи. Особливо чітко треба дотримуватися обряди, пов’язані з черевиками, саме в 20-й сонячний день. Не можна ходити в одному черевику – це значить руйнувати захист.

Погано – гострі предмети падають і куди–небудь встромляються, наприклад, в пів – знак втрат, розбіжностей, сварок в будинку. Дуже погано, якщо в цей день щось ламається, розвалюється меблі, підлога провалюється під вами, паркетини вивалюються, сиплеться кахель, штукатурка сиплеться. Знак втрат, сварок, бійок, руйнування сім’ї, розорення. Поганими є прикмети, пов’язані з дверима. Двері не відкривається, замок заїдає – знімається захист.

Погано, якщо в цей день у вас випадають зуби, кришаться – знак втрат майна, великого розорення. Погано, коли ламаються нігті, тому що зламаний ніготь притягує до себе хворобу. В цей день не можна підстригати волосся, нігті, не можна голитися, особливо воїнам. Погано, якщо в цей день рветься одяг, тріщать штани, розстібається блискавка, ламається – знак руйнування захисту, тяжіння темних сил. Погано, якщо на вас накидаються тварини, кусає собака, подряпає кішка – це означає, що у вас знята захист. Тварини реагують на астральних духів, лярв, які висять над вами.

Тотем – Вепр

Вепр, дикий кабан. Здоровий, сильний, але це не зовсім кабан. Це суміш кабана і собаки. Собака–кабан. Може, це типу бультер’єра, хоча він схожий на свиню і щура одночасно. Тулуб собаки, а морда дикого кабана. Виходить худий дикий кабан. Брем такого не описував, але зороастрійці видно знали такого кабана. Зовні: велика голова, здорова; великий, широкий, але кирпатий ніс, широке обличчя, великий лоб. Очі великі і виразні. Витягнуте обличчя. Вважається, що кабан, присвячений Вертрагне, повинен мати блакитні очі. Жилавий, підтягнутий, міцної статури. Середнього або навіть високого зросту. Але не жирні. М’язи у них сталеві. Плечі мирські, а далі – фігура трикутником вниз.

Постать атлетичного типу. Не типу шафи, а саме атлетична. У жінок – теж широкі плечі. Фігура спортивного типу, довгі ноги. Жінки привабливі для протилежної статі. Щічки більші, шия практично відсутня. У чоловіків – потужний загривок. Жінки з тотемом цього дня – такі чарівні свинки, рожевенькі, кирпатий носик, щічки. Але при цьому сильні, витривалі. Гарна талія (тіло–то у неї – собаки). Дуже активні, займаються спортом, чесні. Такої людини завжди можна відрізнити по голові, у них завжди велика голова, головний убір завжди на розмір, на два більше, ніж відповідає зростанню. Товстошкірі, шкіра груба. Часто вони блондини, або у них рання сивина.

Характер: строгий, активний, різкий, виражається влучно, лаконічно, міцно. Різкий голос, хрипкий, звучний. Цей день народжує велику плодючість, любов до дітей, особливо у жінок. Жінкам потрібно вживати заходів запобігання, тому що вони, як правило, відрізняються крайньою плодючістю. Дуже твердий, завзятий, хоробрий, сильний характер. Життя – постійний бій. Люблять спорт. Люблять активні справи, але не люблять панувати. По своїй натурі – це підлеглі співробітники, але вони йдуть до кінця, борючись за кого–то. Люблять працювати взагалі, і особливо руками, люблять копати, колупатися в землі. У дитинстві такі люди – дуже активні і рухливі, але занадто розхитані, не люблять митися, такий невмитий порося. Протягом першої половини життя (особливо в дитинстві) вони майже нічого не роблять, нарощують потенціал. З часом нарощують темпи розвитку. Дуже повільно старіють. Найкращий для них вік – від 30-ти до 50-ти років, де вони повноцінно себе проявляють.

В принципі, люди цього дня не дуже люблять митися. У воду їх не заженеш. Багато характеристики людей цього дня збігаються з характеристиками тотема кабана в рік Вертрагны. Але тут не просто кабан, а з тулубом собаки. Тому це більше колективні люди, вірні, надійні, люблять бойові мистецтва. У них є собача відданість, домашність. Справжній кабан по року – це дикий і бойової кабан, а це більше домашнього складу. Він – сімейний чоловік, досить консервативний. Дуже чесний, що сказав, те й зробив. Все доводить до кінця, і за це його нагороджують победоносностью, все, за що він береться – виходить. Уміння довести до кінця будь-які свої справи – хварна цього дня. Причому саме ті справи, які він швидко вирішує. Такій людині завжди треба зважитися, як відрубати, і йти до кінця. Найменший сумнів – зволікання у справах. Найменші міркування, мудрування – нічого не виходить, його відразу замикають в кільце. Вепр також є тотемом місяця Шахревара – шостого місяця сонячного 12-місячного календаря, який є зберігачем Хварны жерців (священиків), а також тотемом 30-го року зороастрійського 32-річного сатурніанського календаря.

Антитотем – Ящірка

Мерзенна, огидна ящірка, липка, брудна, пронырливая. Ця ящірка зеленого кольору, склизкая і бородата. Є така ящірка в Південній Америці – ігуана. Правда, вони не слизькі, блакитного кольору. Але мабуть, раніше водився такий вид ящірки. Вважається, що у них отруйна слина, якої вони плюються, засліплюючи жертву. Пронырливая, липка, водиться і в воді, і на землі. Таємно підкрадається, крайня ступінь ненажерливості. Зовні: гидко–жирні, нечиста рихла шкіра, із зеленуватим або блідо–зеленим відтінком. Бородавчатость, угреватость. Якщо у свині – витягнута фізіономія, то у цього, навпаки – тупа, кругла. Дрібні, нерівні зуби, на відміну від свині, у якої великі зуби й рівні. Великий язик, що не вміщується в роті, слюнявая, бризкає слиною. Швидко обростає щетиною. Страждає косоокістю (антихварна), і можуть бути не однакові очі. Приплюснутий ніс, похилий рот. Хоча при всьому при цьому всі ці ознаки можуть не кидатися в очі, і зовні він може справляти враження непоганого людини. Рідкісні волосся.

Характер: дуже злий, дуже заздрісний характер, життя в суєті, в плітках, ворожнечі, пияцтві. Ящірка нажирается, напивається, на відміну від кабана, який майже нічого не п’є, веде тверезий спосіб життя, не курить. А цей і курить і п’є. Завжди прагне жити за чужий рахунок. Постійно обіцяє, базікає, хвалиться. Кипуча діяльність, але все кидає на півдорозі. Відсутність твердої професії, на відміну від кабана. Кабан – чесний трудяга, який працює все життя, оволодіває професією, який все вміє робити, і чесно доводить до кінця розпочаті справи. А ящірка починає масу справ, які тут же кидає. Часто переходить з однієї роботи на іншу, любить людей нацьковувати один з одним, нацьковує. Розпускають плітки. Постійно забруднюють, оскверняють. Всі роблять чужими руками. Очорнити іншої людини – для них велике задоволення. І від їх енергетичного поля виходить така заздрість, злість, наклеп, нервування, вічне напруження; мотають іншим нерви.

Навіть зовні у кабанів – різкі риси обличчя, ліпне особа, а ящірки – розпливчасті, розмазані, як Вакшьей за ним проїхали. Особа, як млинець, оченята просвічуються. Всі запливші жиром. Навколо них – поле розбрату, всі сваряться, всі в напрузі. При цьому вони надзвичайно ненажерливі, жадібні. Коли дориваються до влади, стають нахабними, жлобами. Звинувачують у всьому інших, самі слизькі викручується з будь-яких ситуацій. Дуже гострий зір на далекі відстані, погано бачить поблизу. А у кабана, навпаки, він підсліпуватий, погано бачить удалину. У нього чудовий нюх. Ящірки швидко старіють, опускаються. До якоїсь межі вони, як п’явки, роздуваються, а потім починають швидко опускатися, і їм дуже не щастить в особистому житті, і в усьому вони звинувачують інших. Сім’ї, як такої немає, вдома – ні. І вічна цькування, вічно вони перекидають на інших свої проблеми, і змушують інших жити цими проблемами. Ось що страшно.


Залишити відгук