Гороскоп Скорпіон на 2017 Рік

Для народжених під знаком Скорпіона 2017 рік обіцяє стати справді вражаючим часом, багатим на дивовижні і незвичайні пригоди. Вас чекає безліч нових відкриттів і корисних одкровень. Постарайтеся реалізувати весь спектр можливостей, які обов’язково будуть у вас в цьому році – не думайте, що все влаштується саме, будьте активні, і тоді все неодмінно вийде. У відносинах з оточуючими вас людьми в 2017 варто вести себе помірно доброзичливо і намагатися не завдавати нікому серйозних образ.

Підтримка друзів, колег і навіть досить далеких знайомих буде корисна в цей період, тому не варто відштовхувати від себе людей. Між тим, в 2017 Скорпіонів, швидше за все, будуть оточувати інтриги та інші малоприємні махінації, тому не будьте надто довірливими. Взагалі, у взаєминах з оточуючими можна цілком і повністю покластися на свою інтуїцію – вона вас, як втім і завжди, не підведе.

Остерігайтеся того, щоб стати об’єктом пліток – якщо навіть спочатку це здасться неважливим і малозначним, в майбутньому розвиваються плітки можуть стати серйозною перешкодою у вашому діловому житті, або стати джерелом розладу з близькими. Якщо ж ви будете обережні і завбачливі, то вдасться уникнути неприємних наслідків, більш того, потенційно небезпечної ситуації ви вийдете ще більш сильним, ніж були раніше.

В 2017 народженим під знаком Скорпіона можуть раптово і дуже активно нагадувати про себе друзі. Не варто відмахуватися від проблем, тим більше що цілком ймовірно, що в цей період одному з ваших близьких друзів дійсно дуже потрібна допомога. Занадто глибоке участь у справах друзів може насторожити ваших рідних і навіть стати причиною декількох сварок, однак, застосувавши весь арсенал своїх дипломатичних здібностей, ви зможете вирішити проблеми без особливого збитку для всіх сторін. В цьому році будуть успішні починання Скорпіонів в самих різних сферах. Проте постарайтеся не розкидатися, намагаючись встигнути все відразу. Логічно буде вибрати кілька пріоритетних напрямків і докладати всі зусилля для досягнення успіху. Усі нові справи краще відразу проводити грунтовно – це стане запорукою стабільного розвитку подій у майбутньому. Не переоцінюйте свої власні сили і не відкидайте допомогу друзів, вона цілком може стати в нагоді. Не розслабляйтеся і ведіть всі свої справи максимально відповідально і обережно. Цілком можливо, що спокуса закинути на час нудні обов’язки буде досить великий, однак піддаватися йому не варто – контроль над станом речей допоможе вам вчасно помітити і запобігти небезпеці або, навпаки, не прогавити плывущую прямо в руки удачу. Успішне перебіг справ може приспати вашу пильність, проте швидше за все вам вдасться впоратися з ситуацією.

Середина року буде особливо вдалим і сприятливим у всіх відносинах періодом, тому в цей час мобілізуйте всі сили по максимуму. Всі ваші творчі та креативні здібності будуть перебувати в відмінному тонусі, тому бажано не дати їм пропасти дарма. Початок року відмінно підійде для того, щоб здійснити давно задумане і перетворити своє життя. Можливо, ви давно планували щось зробити – не пропустіть можливості, які вам представляться.

В 2017 можна виділити декілька днів і для невеликого відпустки. Однак, якщо ви вирішите це зробити, то краще всього вибрати для відвідування нові або малознайомі місця, в яких ви завжди хотіли побувати, але все ніяк не могли зважитися або вибрати відповідний час. Їхати в давно знайоме і не кілька разів вивчене місце, навпаки, краще не варто. Нічого нового для себе ви не відкриєте, а добре знайоме старе може несподівано набриднути, навіть якщо раніше це призводило вас у захват.


Залишити відгук