Гороскоп Стрілець на 2017 Рік

В 2017 році для представників знаку Стрільця обов’язково створиться вкрай сприятлива обстановка для розвитку своїх відносин з близькими людьми. Любовна сфера в цьому році буде явно превалювати над іншими, і чинити опір цій тенденції ні в якому разі не варто. У 2017 вас чекає безліч романтичних і чуттєвих моментів, спогади про яких залишаться надовго. Постарайтеся максимально повно використовувати всі можливості, які без сумніву, надасть початок року. Цілком ймовірні зустрічі нових і цікавих людей.

Нові знайомства будуть виключно позитивними і залишать дуже гарне враження. Зав’язалися в цьому році стосунки обіцяють бути дуже щирими і по-справжньому цікавими і взаємовигідними. Якщо поруч з вами вже є кохана людина, то постарайтеся проводити з ним якомога більше часу – адже це буде особливо приємно вам обом. Відносини з другою половиною будуть приносити виключно задоволення і насолоду, тому, можливо, логічним буде з’їздити куди-небудь разом в цьому році.

Будь-які подорожі в 2017 році також обіцяють бути успішними і приємними. Дорога здасться вам зовсім утоми, а виникають у процесі проблеми будуть носити скоріше характер курйозів і не заподіють вам істотної шкоди. У поїздках вірогідні романтичні знайомства, які зможуть істотно вплинути на найближчі плани і майбутнє Стрільців. У цілому рік для представників знаку буде скоріше неоднозначним. Вас практично з однаковою ймовірністю будуть наздоганяти то злети, то не дуже приємні падіння.

Постарайтеся не надавати особливого значення цьому – такий стан речей триватиме не надто довго, вже через кілька тижнів все нормалізується. Цілком можливо, що в 2017 році вам посміхнеться удача чи вам вдасться здійснити щось задумане вже дуже давно. Проте швидше за все слідом за захопленням і щастям буде прикра неприємність або навіть повний провал в якійсь сфері. При цьому якось застрахуватися від негативу навряд чи вийде – невдачі будуть пов’язані з зовнішніми обставинами, на які ви ніяк не зможете вплинути. Кращим виходом із ситуації стане спокійне прийняття наявного стану речей, так вам принаймні вдасться зберегти власні нерви і не наробити дурниць, про які потім доводиться не раз пошкодувати. Не варто включатися в виснажливу погоню за успіхом. Цілком можливо, що, погнавшись за вдачею ви не тільки пропустіть те, до чого прагнули, але і серйозно підірвете своє здоров’я і даремно витратите час і сили.

Краще постаратися поберегтися і розслабитися, радісні події в цьому випадку не змусять себе довго чекати. У 2017 році Стрільцям важливо не забувати про необхідність регулярного відпочинку. Існує реальна небезпека піти з головою в справи і перестати адекватно оцінювати стан власного організму. Не захоплюйтеся одноманітною діяльністю – це може бути чревате тим, що у вас все почне валитися з рук і результат вийде вкрай сумними. Частіше змінюйте види діяльності, і тоді все вийде просто відмінно.

Сил і натхнення в цьому році вам буде як ніколи надавати любов близьких. Постарайтеся відповідати їм взаємністю, в цьому випадку, як на роботі, так і в сім’ї, підуть в гору. Приділіть достатню увагу розвитку свого інтелекту. Почитайте хорошу книгу або займіться нарешті своїм додатковою освітою. Знання, отримані в цьому році, обов’язково знадобляться вам ще до кінця 2017 року. Вкрай приємними будуть нетривалі поїздки – незважаючи на свою стислість, вони подарують вам незабутні враження і допоможуть завести потрібні зв’язки, а також реалізувати свій потенціал.

Особливу роль у 2017 буде грати ваша сім’я. Обов’язково проявляйте турботу про всіх близьких людей, не забуваючи нікого. Надану їм увагу рідні обов’язково оцінять і ви відразу ж відчуєте віддачу. Постарайтеся вникати у всі проблеми домочадців, адже їм дійсно потрібна ваша допомога. Не відмовляйтеся посприяти у вирішенні будь-яких труднощів.


Залишити відгук