Гороскоп Риби на 2017 Рік

Початок 2017 року для народжених під знаком Риб буде дуже динамічним часом: події будуть змінювати один одного з калейдоскопічною швидкістю, а нова інформація буде застарівати надзвичайно швидко. Однак підхопити цей темп і впоратися з мінливою ситуацією ви зможете без особливих зусиль. Більше того, вам дуже сподобається підтримувати такий ритм, тому що саме така життя стане органічною і максимально прийнятною.

Цей рік зовсім не підходить для самітництва і самотності. Постарайтеся якомога більше спілкуватися зі своїми друзями, проводите час в приємній компанії. Ваші друзі в цьому році будуть дуже активні, тому від вас буде потрібно лише не чинити опір захоплюючого виру подій. Риби будуть надзвичайно комунікабельними, нові знайомства зав’яжуться легко і невимушено. Однак збережеться ризик захопитися і закинути підтримування старих контактів, тому плануйте час так, щоб встигнути все, що потрібно.

В 2017 дуже важливим для представників знаку Риб буде власний зовнішній вигляд. Досить багато часу доведеться витратити на відвідування салонів краси і вчинення косметичних процедур. Однак ваші старання будуть з лишком компенсовані захопленням оточуючих.

Не варто випробовувати удаваної скромності, адже зараз ви гідні цього як ніколи. Не забувайте і про духовний розвиток. У 2017 Риби зможуть вражати друзів і знайомих не тільки своїм зовнішнім виглядом, але і своїми великими знаннями в різних сферах. Так як часу буде досить мало, приділяйте читання хоча б пару годин в тиждень – цього буде достатньо для того, щоб підтримати мозок в тонусі.

В 2017 році народилися під знаком Риб будуть відчувати постійну потребу самовдосконалюватися. Не варто чинити опір настільки благородному пориву – практично всі ваші починання будуть успішними і продуктивними. Якщо ж щось все-таки не вийде, ні в якому разі не слід сумувати – вам удасться легко впоратися з проблемою і з другої спроби домогтися бажаного результату. Величезна кількість накопиченої у вас енергії логічно буде використовувати на те, щоб щось змінити у своєму житті. Можливо, ви хочете позбутися від шкідливої звички або нарешті отримати додаткову освіту. Дерзайте, і у вас обов’язково все вийде. Початок року добре підійде і для того, щоб з’їздити у відпустку. Поїздка буде досить продуктивною – ви зможете не тільки розслабитися і набратися сил, але і отримати безліч нових приємних вражень. Можливо також заклад нових знайомств і поповнення свого інтелектуального багажу. Єдиною потенційною небезпекою буде місцева екзотична кухня, тому пробувати її слід вкрай обережно. Навіть якщо що-небудь вам дуже сильно сподобається – не переїдайте, краще з’їсти ще трохи завтра. 2017 для Риб стане вдалим роком для того, щоб вирішити старі проблеми.

Ви самі відчуєте, що нарешті готові до того, щоб розрубати вузол протиріч і привести все в порядок. Подумайте, чи немає у вас невиконаних обіцянок. Якщо раптом такі виявляться, негайно приступайте до їх виконання, адже краще пізно, ніж ніколи. Цей час також відмінно підійде для того, щоб вирішити конфлікти, навіть досить серйозні і застарілі. Пам’ятайте, що безвихідних ситуацій не буває і можливість прийти до компромісу є завжди – треба тільки як слід подумати і уважно вислухати всіх учасників проблемної ситуації. Важливим аспектом у цьому році для представників знаку Риб стане контроль над власними емоціями. Мабуть, це буде одна з небагатьох потенційно вразливих і небезпечних сфер в цьому році. Якщо ви не зможете стриматися і дасте емоціям вихід, це може призвести до неприємних і зовсім необов’язковим сварок з близькими людьми, а також до невмотивованих фінансових втрат. Якщо ж вам, навпаки, вдасться взяти себе в руки і керуватися у своїх діях логікою і розумом, то ви зможете повністю контролювати те, що відбувається навколо. Ваші зважені судження і незворушність дозволять без праці завоювати авторитет у друзів, родичів і колег.

В 2017 році Риби будуть піддані різним впливам. Ваша поведінка буде досить суперечливим, однак при належних зусиллях і бажання вам вдасться впоратися з власною непостоянностью і перетворити її в ненав’язливу безпосередність. Самовладання буде головним ключем до успіху.


Залишити відгук